Ιππόδρομος: Οι κούρσες της Πέμπτης 26/10/17

October 26, 2017
662 Views

Μία ημέρα πριν το Μαρκόπουλο και το αλλοδαπό πρόγραμμα σήμερα Πέμπτη είναι συμπληρωμένο με 31 κούρσες τριών χωρών. Οι 24 διαδρομές είναι επίπεδες, οι πέντε τροτ και άλλες δύο εμποδίων. Από τους πέντε στίβους οι τρεις είναι γαλλικοί και οι άλλοι δύο από την Αφρική και την Αγγλία. Την αρχή κάνει το Maisons Laffitte, ενώ από τη Γαλλία έχουμε ακόμα την Toulouse και αργότερα την Cabourg με τα τροτ. Από την Νότια Αφρική παίζουμε με το Vaal και από την Αγγλία με το Chelmsford.

    Το πλήρες πρόγραμμα της Πέμπτης, είναι το εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maisons Laffitte, 1600μ., 1.40μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 2 ετών, μέδεν, 27.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SEEKING REVENGE

7

Α

2

S.PASQUIER

58

P.DEMERCASTEL

9

2

GREEN CLOUD(IRE)

6

Α

2

C.SOUMILLON

58

P.BARY (S)

4

3

GLAMOROUS BOY

1

Ε

2

PC.BOUDOT

58

N.CAULLERY

8

4

INDYCO

5

Α

2

M.GUYON

58

HA.PANTALL

3

5

SINBINNED(IRE)

4

Α

2

T.PICCONE

58

F.CHAPPET

6

6

MANCHESTER CITY(GER)

3

Α

2

T.BACHELOT

58

S.SMRCZEK

3643

7

EL INDIO

2

Α

2

M.BARZALONA

58

HA.PANTALL

2

  • EL INDIO (7) – INDYCO (4)
  • Paris turf: 7,4,2,6

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 1.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 6.20

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

POWERED BY MALHUB

3

Ε

4

G Wrogemann

60

Chris Jonker

830

2

MENDOZA STRIKE

1

Ε

4

J Penny

60

Corne Spies

3

CAPTAIN MY CAPTAIN

5

Ε

3

C Murray

59

Mike de Kock

732

4

LITTLE MAGICIAN

9

Ε

3

R Munger

59

Grant Maroun

904

5

SWEET TRIAL

15

Α

3

J P v’d Merwe

59

Roy Magner

326

6

FIELD OF SOUND

10

Ε

3

* J Gates

54

Clinton Binda

62

7

ALTRUIST

2

Α

3

F Herholdt

59

Clinton Binda

9

8

BOARDWALK GANGSTER

7

Ε

3

* C Habib

59

Clinton Binda

0

9

BYTRIX

12

Α

3

S Brown

59

Leon Erasmus

10

JET PATH

14

Ε

3

D Mansour

59

J A Janse van Vuuren

4

11

SAKURA

8

Ε

3

G Lerena

59

J A Janse van Vuuren

12

SAVITAR

13

Α

3

W Marwing

59

Weiho Marwing

87

13

SHARKAHOLIC

11

Ε

3

M Yeni

59

J A Janse van Vuuren

14

SIR SPENCER

16

Ε

3

J Greyling

59

J A Janse van Vuuren

0

15

SEVENTH SON

4

Ε

3

Reserve 1

59

Clinton Binda

7

16

FLAME IN MY HEART

6

Ε

3

Reserve 2

59

Romeo Francis

0

  • CAPTAIN MY CAPTAIN (3) – FIELD OF SOUND (6)
  • Παίζουν έξω: 3,10,4,12

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maisons Laffitte, 2500μ., 2.10μμ.

Επίπεδη, φοράδες 4-5 ετών, γκρουπ 2, 40.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DEMEY

2

Θ

4

M.ANDROUIN

66,5

A.COUETIL (S)

11328515

2

CARTE SUR TABLE

5

Θ

5

PC.BOUDOT

64,5

AS.PACAULT (S)

171184131

3

DELLA PERLA

6

Θ

4

M.DELALANDE

63,5

JL.CHASSERIO

238472151

4

DIVINE D’ALENE

4

Θ

4

A.BOURGEAIS

63,5

GAB .LEENDERS

93623242

5

DARK CAVIAR

1

Θ

4

A.FOUASSIER

63,5

GAB .LEENDERS

13121

6

CRISTALINE DU REPA

3

Θ

5

W.SARAIVA

62,5

CHEMIN & HERPIN (S)

857465113

7

DEESSE DU SEUIL

7

Θ

4

R.MARCHELLI

61,5

M.SEROR (S)

341231034

  • CARTE SUR TABLE (2) – DARK CAVIAR (5)
  • Paris turf: 2,1,4,7,6

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 2.25μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ILHA DA VAR

8

Θ

3

G Wrogemann

60

Roy Magner

45

2

FLYING FALCON

10

Θ

3

S Brown

60

Leon Erasmus

445

3

JAUNITA

1

Θ

3

J P v’d Merwe

60

Leon Erasmus

474

4

LUNAR DANCER

11

Θ

3

J Greyling

60

J A Janse van Vuuren

468

5

STEFFI’S GRAFT

3

Θ

3

J Penny

60

Corne Spies

558

6

MONARCHY MIST

5

Θ

3

* C Habib

60

Stuart Pettigrew

670

7

TIE DYE

13

Θ

3

M Yeni

60

Ormond Ferraris

378

8

ANTE MERIDIEM

14

Θ

3

G Lerena

60

J A Janse van Vuuren

9

DIAMOND GLACE

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10

SELFIE

4

Θ

3

K de Melo

60

J A Janse van Vuuren

11

SKYSCAPE

6

Θ

3

* M Mjoka

58,5

Clinton Binda

0

12

TIA

7

Θ

3

D Mansour

60

J A Janse van Vuuren

13

TRESSPASSER

12

Θ

3

R Munger

60

Roy Magner

14

TRIPLE IT

9

Θ

3

* L Hewitson

60

M G Azzie/A A Azzie

  • ANTE MERIDIEM (8) – TRIPLE IT (14)
  • Παίζουν έξω: 2,8,14,10

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maisons Laffitte, 1200μ., 2.47μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 55.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MILLFIELD

1

Α

4

G.BENOIST

62

D.SMAGA

1292433312

2

ALFIERI

2

Ε

4

M.GUYON

60,5

T.CASTANHEIRA (S)

4210101640

3

BOUQUET DE FLORES(USA)

9

Θ

3

M.BARZALONA

60

HA.PANTALL

522222138

4

BOHEMIEN(IRE)

11

Α

4

K.CLIJMANS

59

J.GOOSSENS

472205465

5

GEORGE THE PRINCE

12

Α

3

C.SOUMILLON

58

G.DOLEUZE

9515

6

LEHAIM

10

Α

5

T.BACHELOT

57,5

V.LUKA

457833826

7

ROSS CASTLE(IRE)

15

Ε

4

T.PICCONE

57,5

M.PALUSSIERE

736008953

8

DARK ORBIT(IRE)

16

Ε

5

PC.BOUDOT

56,5

HA.PANTALL

93074020

9

LARIS

14

Ε

4

A.WERLE

56,5

T.LEMER

821604765

10

NASIMI(GB)

5

Θ

3

A.LEMAITRE

55,5

HA.PANTALL

983054346

11

NAAB

6

Α

3

E.HARDOUIN

55

MLLE C.FEY

5735114012

12

RISK MAJOR

3

Α

4

T.THULLIEZ

54,5

V.LUKA

905862207

13

NEVER COMPROMISE

7

Ε

4

A.HAMELIN

53

H.GREWE

8233263721

14

ORANGEFIELD

8

Ε

6

S.MAILLOT

52,5

M.BOUTIN (S)

2121328243

15

CHAMPENOISE

4

Θ

4

R.MARCHELLI

52,5

M.SEROR (S)

3044404141

16

DES ANNEES FOLLES

13

Θ

4

A.CRASTUS

52

P.ADDA (S)

8672046017

  • MILLFIELD (1) – ORANGEFIELD (14)
  • Paris turf:  1,6,14,7,8,13,9,5

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 3μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

KEY HOSTESS

4

Θ

4

C Maujean

60

Stanley Ferreira

525

2

RADIANT CUT

1

Θ

3

J Greyling

59

J A Janse van Vuuren

620

3

KUTAMBA

14

Θ

3

S Brown

59

Leon Erasmus

648

4

HIGH EMOTION

10

Θ

3

R Danielson

59

Stuart Pettigrew

984

5

ANCIENT SPIRIT

5

Θ

3

G Lerena

59

J A Janse van Vuuren

4

6

CLASSIC RUNAWAY

12

Θ

3

M Yeni

59

Roy Magner

88

7

DREAMSAREMADEOF

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8

JAZAALAH

9

Θ

3

R Simons

59

Mike de Kock

9

KAHAL DANCER

6

Θ

3

F Herholdt

59

Clinton Binda

0

10

LEOPARD CREEK

3

Θ

3

J P v’d Merwe

59

M G Azzie/A A Azzie

11

MOGGIE BROWN

2

Θ

3

G Wrogemann

59

Gerald C Walker

62

12

SHIFTING SHADOWS

13

Θ

3

R Munger

59

Grant Maroun

78

13

TRICIA

11

Θ

3

M Thackeray

59

Tyrone Zackey

14

WESTERN SHAMROCK

7

Θ

3

C Zackey

59

Candice Dawson

3

  • MOGGIE BROWN (11) – KEY HOSTESS (1)
  • Παίζουν έξω: 5,14,11,4

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maisons Laffitte, 1600μ., 3.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, μέδεν, 27.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DIE RAKETE

6

Θ

2

G.BENOIST

58

N.CAULLERY

8

2

INDIAN MISTRESS(IRE)

8

Θ

2

T.BACHELOT

58

S.WATTEL

8

3

MINNEHAHA

3

Θ

2

S.PASQUIER

58

N.CLEMENT (S)

3

4

KODIAK WEST(IRE)

5

Θ

2

C.SOUMILLON

58

M.DELCHER SANCHEZ

53

5

FRENCH REFLECTION(IRE)

10

Θ

2

T.PICCONE

58

F.CHAPPET

8

6

GABY STAR

1

Θ

2

M.GUYON

58

T.CASTANHEIRA (S)

7

7

VICTORINE

11

Θ

2

PC.BOUDOT

58

HA.PANTALL

4

8

SEA PROSE

4

Θ

2

A.LEMAITRE

58

F.HEAD (S)

5

9

WISDOM MIND(IRE)

12

Θ

2

M.BARZALONA

58

MME C.HEAD-MAAREK

42

10

MERRY MALPIC

2

Θ

2

T.LEFRANC

56

L.CHABOT

11

VALENTINA LOVE(IRE)

7

Θ

2

E.HARDOUIN

56

G.BIETOLINI

12

ROSE KLEDD(IRE)

9

Θ

2

A.HAMELIN

56

M.MUNCH

  • WISDOM MIND (9) – MINNEHAHA (3)
  • Paris turf: 8,3,9,7,4,2

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1200μ., 3.35μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Γ’ κλάση, 7.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SPRING STEEL

2

Ε

6

P Strydom

61

M G Azzie/A A Azzie

529

2

LAST CHIRP

7

Θ

4

G Lerena

59.5

St John Gray

4

3

MACHISMO

5

Ε

5

S Khumalo

58

Sean Tarry

734

4

GOLDEN MAN

6

Ε

6

R Munger

57.5

Grant Maroun

18

5

ARABIAN BEAT

4

Ε

5

K de Melo

55.5

Paul Peter

472

6

ARAMOUSE

3

Ε

5

K Zechner

55

Weiho Marwing

927

7

TIMEOFTHEVIKINGS

1

Α

4

C Maujean

52

Grant Maroun

686

  • ARABIAN BEAT (5) – MACHISMO (3)
  • Παίζουν έξω: 3,5,1,2

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maisons Laffitte, 1200μ., 3.50μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, λίστας, 60.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SALT LAKE CITY

1

Α

2

S.MAILLOT

56,5

ROB.COLLET (S)

153365

2

MISTER FIVE EUROS

3

Α

2

T.PICCONE

56,5

F.CHAPPET

17721

3

RIOTICISM

8

Θ

2

A.HAMELIN

56,5

M.PALUSSIERE

611340144

4

CORANTIN

7

Α

2

A.LEMAITRE

56,5

JY.ARTU (S)

4

5

TRUE ROMANCE

4

Α

2

PC.BOUDOT

56,5

FH.GRAFFARD (S)

212

6

MOONS OF JUPITER(USA)

2

Θ

2

S.PASQUIER

55

A.FABRE (S)

5182

7

MARVELLOUS NIGHT

5

Θ

2

M.GUYON

55

H.NICOLAY DE

752233422

8

COEUR DE BEAUTE

6

Θ

2

C.SOUMILLON

55

M.DELCHER SANCHEZ

44122

  • COEUR DE BEAUTE (8) – RIOTICISM (3)
  • Paris turf: 8,5,3,6,1

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1200μ., 4.10μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 5.750

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LUTE SOCIETY

10

Ε

4

B Nyawo

60

Sean Tarry

610

2

FLAG OF FRANCE

8

Ε

8

M V’Rensburg

59.5

Romeo Francis

582

3

CASCIANO

9

Ε

6

C Zackey

59

Brett Warren

211

4

NORDIC REBEL

4

Ε

4

G Lerena

59

Erico Verdonese

105

5

THEWAYWEMAKEM

14

Ε

4

R Danielson

59

St John Gray

792

6

TIGER’S LEGACY

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7

TRIP TO PARADISE

6

Ε

5

C Maujean

58.5

Coenie de Beer

208

8

WELLSPRING

16

Ε

4

P Strydom

57.5

Clinton Binda

314

9

DRAGOON

5

Ε

6

C Murray

57

Clinton Binda

14

10

MASTER BOULDER

11

Ε

4

G Wrogemann

57

Paul Matchett

883

11

COLD FRONT

1

Ε

3

* J Gates

52

Corne Spies

244

12

LAUREN OF ROCHELLE

3

Ε

4

W Marwing

56

Clinton Binda

394

13

ROYAL VARIETY

2

Ε

4

* L Hewitson

56

Sean Tarry

400

14

VARS PRIDE

7

Ε

5

R Munger

56

Scott Kenny

319

15

SKY HIGH FLYER

13

Ε

4

Reserve 1

55

J A Janse van Vuuren

880

16

AMBER FLASH

12

Ε

5

Reserve 2

55

Paul Peter

190

17

RACING FREE

17

Ε

6

Reserve 3

54.5

St John Gray

107

  • CASCIANO (3) – WELLSPRING (8)
  • Παίζουν έξω: 4,8,2,3

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maisons Laffitte, 1200μ., 4.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 23.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BECQUAGEMME

2

Ε

4

D.BREUX

60

MLLE C.CARDENNE

4001000

2

ADVENTURE ZONE(IRE)

12

Ε

4

A.LEMAITRE

59,5

JV.TOUX

1226312430

3

SILENT ROMANCE

6

Θ

4

A.HAMELIN

59,5

J.HAMMOND (S)

202538806

4

TAURANGA(GER)

3

Θ

5

T.BACHELOT

58,5

M.WEBER

804329615

5

XENOPHANES(IRE)

4

Ε

7

M.GUYON

58,5

M.BOUTIN (S)

7270404

6

AGNES CHAMP

10

Ε

11

A.BADEL

58

M.BOUTIN (S)

453007706

7

NIMO

1

Ε

4

S.MAILLOT

58

J.MICHAL

2308988790

8

COLOR CODE

11

Ε

6

E.HARDOUIN

57

M.BOUTIN (S)

2023860080

9

RUBY WEDDING

8

Θ

7

A.CRASTUS

56,5

G.NICOT

3134322365

10

TENORIO

7

Α

4

T.PICCONE

55

MLLE V.DISSAUX

4856109066

11

TOUCH OF REAL

5

Θ

4

M.BARZALONA

54

H.BILLOT (S)

7722254847

12

KLONDIKER(IRE)

9

Ε

4

L.BOISSEAU

53,5

MLLE Y.VOLLMER

885223

  • RUBY WEDDING (9) – KLONDIKER (12)
  • Paris turf:  5,3,12,9,6,11,10

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 4.45μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Γ’ κλάση, 7.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PLAY THE NIGHT

8

Α

3

S Khumalo

60

Sean Tarry

156

2

SECRET HARBOUR

1

Ε

3

G Wrogemann

59.5

Paul Matchett

854

3

MANITOBA

3

Α

3

C Zackey

58.5

St John Gray

535

4

AMERICAN INDIAN

4

Α

3

W Marwing

57

Ormond Ferraris

517

5

FLYING WINGER

5

Α

3

R Simons

56.5

Alec Laird

311

6

SILVER MAPLE

2

Α

3

C Murray

54.5

Geoff Woodruff

1

7

KURT’S APPROVAL

6

Α

3

K de Melo

53.5

Brian Wiid

1

8

SO LONG SPRING

7

Ε

3

K Zechner

53

Tyrone Zackey

421

  • FLYING WINGER (5) – SILVER MAPLE (6)
  • Παίζουν έξω: 5,6,2,3

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maisons Laffitte, 1600μ., 4.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 24.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LE RING

1

Α

7

A.LUSTIERE

58

F.BEMBO

6006251040

2

SISYPHE

8

Α

8

M.GUYON

58

P.DEMERCASTEL

7504497328

3

SAO PAOLO MENINA

5

Θ

4

G.BENOIST

57,5

D.SMAGA

609751885

4

XARCO(IRE)

4

Ε

4

I.MENDIZABAL

57

S.CERULIS

6522445280

5

MESHA ONE

10

Ε

4

L.BAILS

57

ROB.COLLET (S)

7429487470

6

FURIOUS DES AIGLES

11

Ε

5

J.MONTEIRO

57

MME C.BARANDE BARBE

814009205

7

NEW WAY

7

Ε

5

E.HARDOUIN

57

MLLE C.FEY

67616533

8

ROYAL PRIZE(GB)

3

Ε

7

A.BADEL

57

BOLLACK-BADEL

987746053

9

AMIE INTIME

9

Θ

5

T.PICCONE

56,5

E.LELLOUCHE

506432460

10

LYAVENITA

6

Θ

5

A.LEMAITRE

56,5

JV.TOUX

734605

11

MOSKITO BORGET

2

Ε

6

T.BACHELOT

56

J.BERTRAN DE BALANDA (S)

504900085

  • XARCO (4) – NEW WAY (7)
  • Paris turf: 8,6,2,3,4,10

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 5.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, Β’ κλάση, 7.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CASHEL PALACE

5

Θ

3

R Simons

60

Alec Laird

31

2

LA COLLOSSA

6

Θ

3

K de Melo

59

Gavin van Zyl

414

3

NINJARA

7

Θ

3

S Khumalo

59

Lucky Houdalakis

189

4

LA BASTIDE

3

Θ

3

* L Hewitson

58

Sean Tarry

13

5

PROMISE

2

Θ

3

* C Habib

56.5

Paul Peter

1

6

BAROUCHE

1

Θ

3

D Mansour

56

Roy Magner

81

7

SPRING POETRY

4

Θ

3

M Yeni

56

Lucky Houdalakis

159

  • LA BASTIDE (4) – PROMISE (5)
  • Παίζουν έξω: 1,4,2,5

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Toulouse, 3500μ., 5.40μμ.

Θαμνωδη, 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EVER FALCO

Α

3

E.CHAZELLE

70

C.SCANDELLA

8980233

2

CASA TALL

Ε

3

JC.GAGNON

67

A.CHAILLE-CHAILLE

6

3

NEVER FALL AGAIN

Ε

3

A.ESTRABOL

67

F.NICOLLE

7

4

ELIXIR DU GOUET

Ε

3

J.RICOU

67

T.FOURCY

5

5

EH CHEF

Ε

3

K.NABET

67

G.MACAIRE (S)

3

6

ZAYAMINA

Θ

3

G.MASURE

65

F.NICOLLE

6710601103

7

ROSE QUEEN

Θ

3

N.DESOUTTER

65

D.HENDERSON

6

8

MAI JEANNE

Θ

3

S.COSSART

65

MLLE I.GALLORINI

7

  • ZAYAMINA (6) – EH CHEF (5)
  • Paris turf: 5,4,6,2

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1600μ., 5.55μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Γ’ κλάση, 24.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ROUGE ALLURE

9

Θ

4

W Marwing

60

Stephen Moffatt

110

2

COSTA DA SOL

5

Θ

4

K de Melo

58.5

Gavin van Zyl

155

3

FRENCH LEGEND

7

Θ

4

S Khumalo

56.5

Sean Tarry

230

4

STATE STAR

8

Θ

4

R Simons

56

Alec Laird

134

5

ALWAYS A LADY

3

Θ

4

C Zackey

56

Gavin van Zyl

192

6

BIG BANG THEORY

4

Θ

4

K Zechner

55.5

M G Azzie/A A Azzie

676

7

KIRKCONNEL LASS

1

Θ

4

* M Mjoka

52,5

Stephen Moffatt

31

8

MOHALLELA

2

Θ

3

C Murray

53.5

Mike de Kock

315

9

PAREE

6

Θ

6

M Thackeray

53

Tyrone Zackey

416

10

STREET GAZE

10

Θ

4

C Maujean

52.5

Geoff Woodruff

90

  • STATE STAR (4) – MOHALLELA (8)
  • Παίζουν έξω: 8,2,1,4

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Toulouse, 4200μ., 6.10μμ.

Στηπλ, 5+ ετών, 45.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CRICRI DE L’EMION

Ε

7

P.BLOT

72

MME V.SEIGNOUX

261121

2

MAXIMO MERIDIO

Ε

6

B.LESTRADE

72

G.MACAIRE (S)

111371126

3

SILVER DU BRIZAIS

Ε

6

V.ROISNARD

72

A.CHAILLE-CHAILLE

221311133

4

AZROU D’EX

Ε

7

A.CHITRAY

71

A.BOISBRUNET (S)

263229

5

SACRE TSAR

Ε

6

S.COSSART

69

MLLE I.GALLORINI

32841412

6

GRENEHOUT

Θ

5

A.RUIZ GONZALEZ

69

D.GUILLEMIN (S)

3134824

7

CRYSTAL D’UN JOUR

Ε

6

E.ESAN

68

A.SEGUY

15231

8

BEAU DIAMANT

Ε

6

A.MERIENNE

67

JL.RIFFAUD

16631152

9

FIRST DU PECOS

Ε

7

B.FOUCHET

66

T.LAURIERE DE

1553

10

PRINCESSE DELILE

Θ

8

T.GUEGUEN

64

F.NICOLLE

63620712

  • SACRE TSAR (5) – BEAU DIAMANT (8)
  • Paris turf: 5,2,3,10,4

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 6.30μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ALL OVER THE WORLD

5

Θ

4

R Danielson

61

St John Gray

387

2

KAPENTA BAY

6

Θ

4

W Marwing

60

Weiho Marwing

414

3

POWER OF LOVE

10

Θ

3

S Khumalo

59.5

David Nieuwenhuizen

1

4

QUEBEC QUEEN

4

Θ

4

D L Habib

59.5

Devin Little

216

5

CHAPATI

2

Θ

5

P Strydom

59

M G Azzie/A A Azzie

120

6

LA ROQUETTE

7

Θ

4

C Zackey

58.5

Stanley Ferreira

753

7

MUMSY

12

Θ

3

G Wrogemann

57.5

Scott Kenny

571

8

PRETTY BALLERINA

15

Θ

3

K de Melo

57.5

Ormond Ferraris

1

9

TEENAGE DREAM

13

Θ

4

G Lerena

57

Lucky Houdalakis

893

10

WRAP IT UP

3

Θ

3

S Brown

56

St John Gray

540

11

CARIBBEAN QUEEN

11

Θ

4

R Munger

56

Paul Peter

923

12

ARGONOVA

16

Θ

4

M V’Rensburg

55.5

Weiho Marwing

60

13

PEARL VALLEY

9

Θ

6

C Maujean

54

Ernie Anderson

394

14

CHARTER JET

8

Θ

4

J P v’d Merwe

53.5

Leon Erasmus

920

15

CATWALK TEASE

14

Θ

5

Reserve 1

53

Erico Verdonese

240

16

QUEENIE

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

  • KAPENTA BAY (2) – POWER OF LOVE (3)
  • Παίζουν έξω: 8,5,11,2

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Toulouse, 2200μ., 6.40μμ.

Επίπεδη, αραβικοί 4+ ετών, γκρουπ 2, 45.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

HANDASSA

5

Α

7

FX.BERTRAS

58

F.ROHAUT (S)

14161417

2

AL HAYYEM

6

Α

4

J.CABRE

57

T.FOURCY

9121224

3

KONTRAT DE GHAZAL

7

Α

4

A.GAVILAN

57

D.GUILLEMIN (S)

82321

4

SHAHM

2

Α

4

E.REVOLTE

57

X.THOMAS DEMEAULTE

1151

5

AL JASSASIYA

8

Θ

5

M.FOREST

56

T.FOURCY

4244710

6

MUNEERA

3

Θ

4

JB.HAMEL

55

D.WATRIGANT (S)

224322121

7

ALMAA

4

Θ

4

J.AUGE

55

T.FOURCY

211133

8

CHERIE DE GHAZAL

1

Θ

4

RC.MONTENEGRO

55

MME JF.BERNARD

356431346

9

AL MOUZDAHIRA

9

Θ

4

O.PESLIER

55

D.WATRIGANT (S)

551254

  • ALMAA (7) – SHAHM (4)
  • Paris turf: 6,7,1,2

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cabourg, 2050μ., 6.55μμ.

Αμαξίδια, 2 ετών, Δ’ κλάση, 15.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FANCHON DE ROCHE

Θ

2

A. MARIE

A. MARIE

579

2

FADETTE D’AURCY

Θ

2

THEO DUVALDESTIN

TH. DUVALDESTIN

32

3

FAMILY QUEEN

Θ

2

J.PH. DUBOIS

PH. MOULIN

364

4

FALCO BERRY

Α

2

LEO ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

1

5

FIRST LINE

Θ

2

J. DUBOIS

J. DUBOIS

6

FIRST LUCERNAISE

Θ

2

F. NIVARD

F. HEON

37688

7

FANON DES FORGES

Α

2

CH. THIERRY

S. GUARATO

25

8

FIERTE D’AUNOU

Θ

2

ETIENNE DUBOIS

ETIENNE DUBOIS

9

FORCE VIVE

Θ

2

CH. CUILLER

CH. CUILLER

10

FORMULE SPORT

Θ

2

G. ANDREU ADROVER

G. ANDREU ADROVER

  • FALCO BERRY (4) – FADETTE D’AURCY (2)
  • Παίζουν έξω: 4,3,2,8,5,7

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Toulouse, 2200μ., 7.10μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί αραβ. 3 ετών, γκρουπ 2, 45.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RODESS DU LOUP

1

Α

3

RC.MONTENEGRO

58

CH.GOURDAIN (S)

132

2

GOUMOH

7

Α

3

FX.BERTRAS

58

F.ROHAUT (S)

153

3

HAJRES(TUN)

6

Α

3

E.REVOLTE

58

MME JF.BERNARD

1114

4

ZAWANI STAR

4

Α

3

D.MICHAUX

58

D.WATRIGANT (S)

2668

5

RAWDAH

2

Α

3

O.PESLIER

58

P.SOGORB

74421

6

DYNAMITES

5

Α

3

M.FOREST

58

MME K.VAN DEN BOS

23

7

AOUN

3

Α

3

V.SEGUY

58

A.WATRIGANT (S)

4231

  • HAJRES (3) – RODESS DU LOUP (1)
  • Paris turf: 1,3,4,2

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cabourg, 1200μ., 7.25μμ.

Αμαξίδια, 6 ετών, Ε’ κλάση, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BELLINO PIERJI

Ε

6

FLORENT PELTIER

E. PELTIER

88589550

2

BIONIKA

Θ

6

L.J. LEGROS

Mme S. RAIMOND

8203110

3

BETWEEN

Ε

6

J. TRAVERS

St. PROVOOST

3597424542

4

BOLDIKOVA

Θ

6

J. MELIS MACIAS

B. NOEL

2900492641

5

BOVARY

Θ

6

NICOLAS LEFEVRE

F. HAREL

1624903209

6

BALLADE DU TIJAS

Θ

6

J.J. BAILLON

CH. DESMOTTES

7439938

7

BEA THORIS

Θ

6

R. CONGARD

J.M. LORIN

3231631

8

BARBITURIC

Ε

6

J. LEROULLEY

CH. CUILLER

100458158

9

BAMBINA FORTUNA

Θ

6

M. COIGNARD

P.A. RYNWALT-BOULARD

17120443

10

BORA BEJI

Θ

6

A. RENARD

PH. BILLARD

4269394360

11

BELLSA DE JUMILLY

Θ

6

CH. HEOT

E. VARIN

8709640

12

BELLE DES GOSSETS

Θ

6

P.A. DELACOUR

G. DELACOUR

512502

13

BUXUS CALENDES

Ε

6

P.E. COLLARD

V. COLLARD

314544349

14

BONHEUR DES MARAIS

Ε

6

A. ALLAIS

S. ROGER

470482008

15

BINGO DE CARSI

Ε

6

L. BAUDOUIN

J.M. BAUDOUIN

4125798

16

BUFFALO DUB’S

Ε

6

Q. FRESNEAU

S. ROGER

27160

  • BEA THORIS (7) – BAMBINA FORTUNA (9)
  • Paris turf: 9,7,12,15,4,3,6,13

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 2000μ., 7.45μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, ΣΤ’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Tranquil Soul

12

Θ

2

T E Durcan

60,5

D R Lanigan

623584

2

Global Angel

9

Α

2

L Morris

60

E A L Dunlop

907

3

Masters Apprentice (IRE)

14

Α

2

Mitch Godwin

60

S Kirk

54

4

Rustang (FR)

3

Α

2

S W Kelly

59,5

R Hughes

58044

5

King Athelstan (IRE)

1

Α

2

Jos. Gordon

59,5

J R Best

688

6

Gembari

15

Ε

2

David Probert

59

I Furtado

6908

7

Duggary

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8

Mouchee (IRE)

13

Α

2

A Kirby

58

P D Evans

597275

9

Couldn’t Could She

11

Θ

2

S J Drowne

57,5

Adam West

585473

10

Faradays Spark (IRE)

2

Α

2

J Garritty

57,5

R A Fahey

334160

11

Pearl’s Calling (IRE)

4

Θ

2

B A Curtis

56,5

T D Barron

6868

12

Speed Craft

5

Θ

2

Ryan Tate

56,5

J M P Eustace

890

13

Daffrah

8

Θ

2

Paul Hainey

56

J Tate

876782

14

Sauchiehall Street (IRE)

10

Ε

2

M Dwyer

54

S Kirk

556

15

Misty Breese (IRE)

7

Θ

2

Joey Haynes

51,5

P W D’Arcy

6850

  • Mouchee (8) – Couldn’t Could She (9)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (4,5), 13 (5), 8 (6), 9 (7), 10 (10), 5, 1 (12)

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cabourg, 2750μ., 7.55μμ.

Εφιππο τροτ, 6-7 ετών, Ε’ κλάση, 28.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BASILE DU VIVIER

Ε

6

V. SAUSSAYE

CH. BOISNARD

3076579

2

BOBSILURE

Ε

6

J. GRICOURT

D. BARTHELEMY

507061

3

ALAMO DE MIENNAIS

Ε

7

M. PEAN

CL.M. FOUGERES

655570871

4

BISE

Θ

6

Mlle O. BRIAND

F. PROVOST

39290618

5

BETTY PENGUY

Θ

6

V. SEGUIN

L. LE GUERCH

30113

6

AUTAN DU PORET

Ε

7

B. ROCHARD

B. CAILLIAU

302009070

7

BIWO DU METZ

Ε

6

A. REBECHE

P.L. ROUSSEAU

2153034452

8

BALKO LAP

Ε

6

J. CERISIER

ST. MEUNIER

141103

9

BIJOU D’AUBRAC

Α

6

F. LETONTURIER

A.A. DAVID

4305688

10

BRILLANT DE NEIGE

Ε

6

M. MOTTIER

J. GRUMETZ

80172

11

AMOUR GITAN

Ε

7

W. JEHANNE

N. PERRELLE

1169611

12

BAD BOY NEP

Ε

6

F. PICOT

V. BRAZON

11112

13

BLIND FAITH

Θ

6

Y. LEBOURGEOIS

M. DOLLION

6543106

14

BOMBE DE CAILLONS

Θ

6

Mme C. HALLAIS-DERSOIR

Mme C. HALLAIS-DERSOIR

589558066

15

ADEN D’AVIGNERE

Ε

7

TH. DROMIGNY

P. FOSSARD

841308

16

BIR HAKEIM

Ε

6

P.Y. VERVA

CH. ECALARD

6964543880

17

BESAME MUCHO

Ε

6

GUILLAUME MARTIN

ALAIN ROUSSEL

9596417835

18

ARIOSO RANAIS

Ε

7

A. ANGOT

M. BEZIER

92140211

  • BAD BOY NEP (12) – ARIOSO RANAIS (18)
  • Paris turf: 12,13,10,18,17,15,16

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1600μ., 8.15μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, Δ’ κλάση, 11.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Communique (IRE)

3

Α

2

P McDonald

58

M Johnston

2

2

Cracker Factory

6

Ε

2

R L Moore

58

W J Haggas

4

3

Dagueneau (IRE)

7

Α

2

A Kirby

58

E A L Dunlop

0

4

Dukhan

1

Α

2

James Doyle

58

H Palmer

24

5

Kingofthesingers

8

Α

2

L Morris

58

Sir Mark Prescott

78

6

Mekong

2

Α

2

T E Durcan

58

Sir Michael Stoute

6

7

Mutanaqel

4

Α

2

Jim Crowley

58

Owen Burrows

5

8

Twickenham (IRE)

5

Α

2

B A Curtis

58

J J Murphy

6

  • Communique (1) – Dukhan (4)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (1,3), 1 (2,5), 2 (4), 7 (7), 6 (8)

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cabourg, 2750μ., 8.25μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 3 ετών, Ε’ κλάση, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ELITE LA MAZURE

Θ

3

C. PARIS

C. PARIS

4679888600

2

ETOILE KILY

Θ

3

F. NIVARD

F. NIVARD

913

3

EASY DU GRENY

Θ

3

P. JOLY

P. JOLY

8842668660

4

EL NINA FLIGNY

Θ

3

P. GODINEAU

P. GODINEAU

8196290

5

ERA BEJI

Θ

3

C. DEFFAUX

C. DEFFAUX

6712

6

ELSA RUSH

Θ

3

G. DONIO

G. DONIO

521

7

ELEGANCE DE LARRE

Θ

3

S. LEBLOND

S. LEBLOND

75218

8

EASY IS BACK

Θ

3

P.PH. PLOQUIN

L. LEDUC

261

9

ELLA DES MOYEUX

Θ

3

N. DROMIGNY

N. DROMIGNY

815038

10

EMERAUDE VEBE

Θ

3

ANTHONY DOLLION

ANTHONY DOLLION

1602

11

EFFERVESCENTE

Θ

3

A.G. MAILLARD

A.G. MAILLARD

94059062

12

ELEGANTE DU GITE

Θ

3

A. MARIE

R. BARETTE

65284843

13

ERA DEVAILLES

Θ

3

M. FRIBAULT

CH.A. MALLET

23565535

14

ETARA

Θ

3

Y. LEBOURGEOIS

Mme E. LE BELLER

8511

  • ETARA (14) – ETOILE KILY (2)
  • Paris turf: 14,8,11,10,13,2,12

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1400μ., 8.45μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, Δ’ κλάση, 11.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Bath And Tennis (IRE)

13

Θ

2

L Morris

60

Sir Mark Prescott

205621

2

Dotted Swiss (IRE)

4

Θ

2

Tom Marquand

60

R Hannon

1

3

Bucklow Brook

11

Θ

2

R Winston

57

D H Brown

8

4

Collegiate (IRE)

14

Θ

2

T E Durcan

57

Sir Michael Stoute

5

Cwynar

5

Θ

2

David Probert

57

C Hills

4

6

Dance Me (USA)

2

Θ

2

Mitch Godwin

57

S Kirk

3

7

Desert Diamond

6

Θ

2

R L Moore

57

Sir Michael Stoute

8

Flora Sandes (USA)

8

Θ

2

W Buick

57

C Appleby

9

Jamaican Jill

1

Θ

2

M Dwyer

57

W R Muir

10

Lady Al Thumama

9

Θ

2

S Donohoe

57

C Fellowes

3

11

Mesquite

7

Θ

2

R Kingscote

57

R M Beckett

12

Spring Waterfall (IRE)

12

Θ

2

Oisin Murphy

57

S bin Suroor

13

Sweet Symphony

3

Θ

2

Ryan Tate

57

M Botti

14

Umaimah (USA)

10

Θ

2

Jim Crowley

57

W J Haggas

6

  • Dotted Swiss (2) – Desert Diamond (7)
  • Πιθ. Τιμές: 8 (4), 7 (5,5), 10, 2 (7), 12, 1 (8), 6 (10), 14, 4 (12)

038η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cabourg, 2750μ., 8.55μμ.

Εφιππο τροτ, φοράδες 3 ετών, Ε’ κλάση, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EPONA DU RIB

Θ

3

Mme C. H-DERSOIR

Mme C. H-DERSOIR

31

2

ESTIME ROYALE

Θ

3

S. LEBLOND

S. LEBLOND

4810779

3

ENVERGURE

Θ

3

A. DABOUIS

M. DABOUIS

1209508

4

EMMY JOLIE

Θ

3

E. GUIBLAIS

A. BUISSON

1544

5

ETOILE DES CHAMPS

Θ

3

L. SZCZESNY

PH. LEMETAYER

491553

6

EVA MADRIK

Θ

3

A. ALLAIS

S. ROGER

505167

7

EAU DES MALBERAUX

Θ

3

L. DONATI

R. DONATI

27576818

8

EMBA DU VIVIER

Θ

3

Y. LORIN

J.CL. LEHOUELLEUR

2731

9

ELECTION COQUINE

Θ

3

F. LECANU

S. LEBLOND

25248368

10

ENJOY D’ESSA

Θ

3

A. LAMY

Mme E. LE BELLER

3231

11

ELVIGA DU RIB

Θ

3

J.L.CL. DERSOIR

JOEL HALLAIS

64283294

12

ECUME DE FURETAIS

Θ

3

ARNAUD DESMOTTES

ARNAUD DESMOTTES

22244

13

EVLA DE VIVE

Θ

3

P.Y. VERVA

G. VERVA

124

14

ERBA DE VANDEL

Θ

3

S. STEVENS

Marc DE COCK

209130

  • EPONA DU RIB (1) – ENJOY D’ESSA (10)
  • Paris turf:  10,1,8,4,11,12,13

039η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1400μ., 9.15μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 8.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Lady Lydia (IRE)

7

Θ

6

M Harley

61

Miss Gay Kelleway

907496

2

Ibazz

2

Θ

4

M Fernandes

60,5

Ian Williams

870251

3

Aquamarina

5

Θ

3

Tom Marquand

60,5

R Brisland

108

4

Ariena (IRE)

9

Θ

3

A Kirby

60

C G Cox

6-45375

5

Always Thankful

10

Θ

3

S M Levey

60

I Mohammed

481102

6

High On Love (IRE)

3

Θ

3

S Donohoe

60

C Fellowes

00-8295

7

Diagnostic

4

Θ

3

R L Moore

59,5

W J Haggas

21

8

Pretty Bubbles

8

Θ

8

D Tudhope

59

J R Jenkins

673656

9

Himalayan Queen

6

Θ

4

Milly Naseb

56

W Jarvis

912735

10

Maggie Pink

11

Θ

8

A Rawlinson

56

M Appleby

470079

11

Isstoora (IRE)

1

Θ

3

David Egan

55

M Botti

4756

  • Always Thankful (5) – Diagnostic (7)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (2), 5 (5,5), 2 (6), 6, 4 (8), 11, 3 (10), 9 (12)

040η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1600μ., 9.45μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 13.250

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Waarif (IRE)

16

Ε

4

D Tudhope

60,5

D O’Meara

641-2

2

Markhan (USA)

15

Ε

4

M Harley

60,5

D Marnane

0-00350

3

Procurator (IRE)

14

Α

3

Hollie Doyle

60

R Hannon

592581

4

Palmerston

12

Ε

4

T P Queally

59,5

M Appleby

186959

5

Cainhoe Star

6

Ε

4

L Morris

59,5

A Carson

116231

6

Devil’s Bridge (IRE)

11

Α

3

Tom Marquand

59

R Hannon

537473

7

Dhalam (USA)

9

Α

3

R Havlin

59

J H M Gosden

231

8

Musical Terms

10

Ε

3

R L Moore

59

W J Haggas

23411

9

Harbour Rock

13

Α

3

Oisin Murphy

59

D M Simcock

2-12226

10

Dubai’s Secret

7

Ε

4

R Winston

59

D H Brown

36440

11

Whosyourhousemate

1

Ε

3

Adam Beschizza

58,5

E F Vaughan

31343

12

Midnight Macchiato (IRE)

3

Ε

4

A Kirby

58,5

D H Brown

730-736

13

Muhajjal

4

Α

3

S Donohoe

58

G Peckham

334-7

14

Election Day

5

Ε

3

P McDonald

58

M Johnston

343258

15

Tadaany (IRE)

2

Ε

5

J P Sullivan

57,5

Mrs R Carr

909537

16

Wigan Warrior

8

Ε

3

Jos. Gordon

57

D H Brown

615047

  • Musical Terms (8) – Cainhoe Star (5)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (4), 8 (4,5), 5 (7), 1 (8), 6, 3 (10), 13 (12)

041η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1600μ., 10.15μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Titan Goddess

2

Θ

5

Jim Crowley

60,5

M Murphy

0-58032

2

Rivers Of Asia

14

Ε

4

J P Fahy

60

Martin Smith

53-0005

3

Captain Hawk

11

Ε

3

Jos. Gordon

59,5

Ian Williams

748741

4

Art’s Desire (IRE)

4

Θ

3

L P Keniry

59

Ed Walker

337651

5

Jack Nevison

9

Ε

4

G Malune

59

M Appleby

283071

6

Honey Badger

12

Ε

6

George Wood

58,5

M Herrington

46R-221

7

Beepeecee

5

Ε

3

S W Kelly

58,5

R Hughes

877931

8

Nuncio

6

Ε

3

T P Queally

58,5

D Kubler

253466

9

The Bear Can Fly

8

Θ

3

K Shoemark

58

D Menuisier

4233

10

Masonic (IRE)

13

Ε

3

M Harley

57,5

R Brisland

657774

11

Mach One

3

Ε

3

Oisin Murphy

57,5

Archie Watson

457-053

12

Ravenhoe (IRE)

1

Ε

4

P McDonald

57

M Johnston

474970

13

Miss Mirabeau

10

Θ

3

L Morris

56

Sir Mark Prescott

436350

14

Loveatfirstsight

7

Θ

4

Daniel Muscutt

55,5

Jane Chapple-Hyam

32390

  • Honey Badger (6) – Art’s Desire (4)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (5), 7 (5,5), 5, 4 (6), 3 (7), 11, 9, 1 (10)
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 020 – 026
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 018 – 028
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 037 – 041
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 033 – 041