Επιστροφή στον Μαρκόπουλο: Πλούσιο πρόγραμμα και τριπλό τζακ ποτ

September 1, 2017
685 Views

Η Ιπποδρομίες ΑΕ στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο Αναβατών της Τσεχίας και το Grand Festival Week της Γερμανίας

 Η νέα σεζόν ξεκινά δυναμικά στον ιππόδρομο στο Μαρκόπουλο, μετά από μία ανάπαυλα τριών εβδομάδων, κατά τη διάρκεια των οποίων έγιναν οι ετήσιες εργασίες στο στίβο. Η πρώτη ιπποδρομιακή συγκέντρωση του φθινοπώρου, σήμερα το απόγευμα, περιλαμβάνει πέντε συναρπαστικές κούρσες και τρία τζακ ποτ, στην πρώτη κούρσα στις 17:00, σε ΤΡΙΟ (πρόβλεψη των 3 πρώτων αλόγων ανεξαρτήτως σειράς),  ΤΡΙΚΑΣΤ (πρόβλεψη των 3 πρώτων αλόγων με τη σειρά που θα τερματίσουν) και ΤΕΤΡΑΠΛΟ (πρόβλεψη των 4 πρώτων αλόγων με τη σειρά που θα τερματίσουν), με  πολλά κέρδη για τους παίκτες του στοιχήματος.

Στα highlight της ημέρας συγκαταλέγεται και η επιστροφή του ­ΓΙΟΥΤΟΚΙΝΓΚΤΟΥΜΗ, του μεγάλου νικητή του 71ου Ελληνικού Ντέρμπι ΟΠΑΠ, που θα διαγωνιστεί για το έπαθλο «ΙΘΑΚΗ», στα 1.300 μέτρα.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει συνολικά πέντε ελληνικές ιπποδρομίες, οι οποίες θα ξεκινήσουν στις 17:00, και μια γαλλική, με ώρα έναρξης στις 16:30. Το ΣΚΟΡ 6 θα ξεκινήσει από τη γαλλική ιπποδρομία.

Η Ιπποδρομίες ΑΕ στα σπουδαία ιπποδρομιακά γεγονότα

Με ελληνική συμμετοχή στις κούρσες και σημαντική εκπροσώπηση από την Ιπποδρομίες ΑΕ, θα πραγματοποιηθεί το Ευρωπαϊκό Κύπελλο Αναβατών 2017, στην Τσεχία, το Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου. Στην διοργάνωση θα συμμετάσχει ο πολυνίκης Έλληνας αναβάτης Παναγιώτης Δημητσάνης και θα παραστούν ο Εκτελεστικός Πρόεδρος του ΟΠΑΠ, Καμίλ Ζίγκλερ, και ο  Α’ Αντιπρόεδρος της Ιπποδρομίες ΑΕ, Σπύρος Φωκάς.

Στο ιπποδρομιακό καλεντάρι ξεχωρίζει αυτές τις ημέρες και το φεστιβάλ που πραγματοποιείται στο διεθνές ιπποδρόμιο του Iffezheim, στο Μπάντεν Μπάντεν της Γερμανίας. Στο Grand Festival Week, που ξεκίνησε το Σάββατο 26 Αυγούστου και θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου, θα παραστεί ο Β’ Αντιπρόεδρος της Ιπποδρομίες ΑΕ, Οδυσσέας Χριστοφόρου.

Με πέντε ιπποδρομίες επαναλειτουργεί το Μαρκόπουλο σήμερα, με έντονο στοιχηματικό ενδειαφέρον με το καλημέρα, λόγω του τριπλού τζακ ποτ που υπάρχει στα παιχνίδια των τρίο, τρικάστ και τετραπλού! Τα δυνατά “χαρτιά” είναι πρώτα ο νικητής του νικητής του Ντέρμπυ Γιουτόκιντουμη και ο Ατρέγιου. Στο ελληνικό πρόγραμμα για τη συμπλήρωση του σκορ 6 προστέθηκε και μία γαλλική χώρα, μία χώρα που σήμερα μας δίνει 19 κούρσες από όλα τα ιπποδρομιακά είδη. Κούρσες από το Fontainebleau, την Auteuil με εμπόδια και το Vichy, με αμαξίδια. Στο αλλοδαπό μέρος υπάρχουν και δύο κούρσες από το Fairview.

    Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα της Παρασκευής, έχει ως εξής:

                                           ΕΛΛΑΔΑ

01η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fontainebleau, 1600μ., 4.30μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 13.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ARATIKA

11

Θ

5

T.BACHELOT

60

D.DE WAELE

45804008

2

PERRECALLA

9

Θ

7

C.DEMURO

59,5

D.DE WAELE

370600005

3

ANADUN

5

Θ

5

C.SOUMILLON

59

P.NICOT (S)

700067930

4

PER

6

Ε

6

T.PICCONE

59

B.GOUDOT (S)

9246556650

5

KATIOUSHKA

3

Θ

6

C.POIRIER

59

MME E.COLLINSON

8050070

6

ELO POLY

10

Θ

9

J.AUGE

59

C.PLISSON

70484808

7

PEINTRE FRANCAIS

2

Ε

7

D.SANTIAGO

58,5

B.LEGROS

3000979909

8

MAHAJANGA

1

Θ

7

J.NICOLEAU

58

B.LEGROS

7536500900

9

TANGOKA

8

Θ

8

H.BOUTIN

58

JJ.BOUTIN

857000683

10

FAROUK

7

Α

8

E.HARDOUIN

58

M.KREBS

3200688

11

OBSESS WITH FAME(IRE)

4

Θ

5

A.HAMELIN

58

FX.BELVISI

900800

  • Πρόταση: TANGOKA (9) – PERRECALLA (2)
  • Paris turf: 3,2,4,9,1,7

02η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1200μ., 5μμ.

Επίπεδη, 4+ ΣΤ’ – 5+ Ε’, 5.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ(GR)

4

Ε

4

Μερσινιάς Γ.

60

Χαραλάμπους Χ.

5-1-6-3

2

ΕΞΕΛΕΝΤ ΑΛΑΜΠΑΪ(GB)

3

Ε

4

Δρόσος Δ.

59

Ιωαννίδης Μ.

5-6-11-7

3

ΓΟΥΕΣΤΜΠΟΥΡΝ ΓΚΡΟΟΥΒ(USA)

1

Ε

4

Χριστοφής Μ.

58

Κάσσης Π.

6-8–3

4

ΜΟΥΝΕΕΜΠ(IRE)

6

Ε

4

Μιχαηλίδης Ν.

58

Ιωαννίδης Μ.

5-6-5-4

5

ΣΕΦΕΡΝΤΣ ΜΠΟΥΣ(USA)

7

Ε

4

Μαστοράκης Κ.

57,5

Θεολόγου Π.

4-1-6-5

6

ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΑΛΙΜΠΑΪ(GB)

5

Ε

5

Ψαραδάκης Ι.

56

Θεολόγου Π.

1-3-6-12

7

ΜΕΪΚΙΝ Ε ΣΤΕΪΤΜΕΝΤ(IRE)

2

Ε

5

Κρητικός Ε.

55

Κρητικός Α.

4-8-5-5

  • ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ (1) – ΣΕΦΕΡΝΤΣ ΜΠΟΥΣ (5)

03η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1200μ., 5.30μμ.

Επίπεδη, φοράδες 4+ ετών, μέδεν, 4.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ(GR)

7

Θ

4

Μιχαηλίδης Ν.

60

Ιωαννίδης Μ.

5-3-2-3

2

ΙΝΤΥ ΜΙΟΥΖΙΚ(GB)

5

Θ

4

Μερσινιάς Γ.

56,5

Καλογερόπουλος Ν.

7-6-7-6

3

ΤΡΑΝΚΟΥΙΛ ΤΑΪΜ(GB)

2

Θ

4

Χριστοφής Μ.

55,5

Κουβαράς Χρ.

2-3-3-4

4

ΚΡΑΣ ΜΠΑΝΓΚ ΓΟΥΟΛΟΠ(GB)

3

Θ

4

Κουμπαράκος Ε.

51,5

Πρέντι Λ.

4-4-3-2

5

ΕΛΕΝΑ ΚΑΡ(GR)

1

Θ

4

Μαστοράκης Κ.

54,5

Θεολόγου Π.

2-2-5-5

6

ΛΑ ΜΑΝΓΚΑ(IRE)

6

Θ

4

Ψαραδάκης Ι.

53,5

Θεολόγου Π.

5-7-7-4

7

ΠΕΤΙΚΟΟΥΤΙΝΤ ΠΑΪΡΑΤ(GB)

4

Θ

4

Μπαμπανιώτης Χ.

50

Σιατούνης Ηλ.

5

  • ΤΡΑΝΚΟΥΙΛ ΤΑΪΜ (3) – ΕΛΕΝΑ ΚΑΡ (5)

04η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1000μ., 6μμ.

Επίπεδη, 2+3 ετών, μέδεν, 7.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΑΝΑΞΙΜΑΝΔΡΟΣ(GR)

8

Ε

3

Μιχαηλίδης Ν.

58

Ιωαννίδης Μ.

8

2

ΓΚΟΛΝΤ ΠΑΤΣ(IRE)

1

Ε

3

Δρόσος Δ.

58

Ζευγώλης Ι.

8-4-4-6

3

ΔΕ ΦΟΣΙΛ(GB)

4

Ε

3

Μερσινιάς Γ.

58

Κουβαράς Γ.

5-4–5

4

ΕΛΑ ΤΟΝΥ ΜΟΥ(GB)

2

Ε

3

Μαστοράκης Κ.

58

Σιατούνης Ηλ.

5

ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΠΛΕΪΣ(IRE)

3

Ε

3

Κρητικός Ε.

58

Κρητικός Α.

7-8-3-9

6

ΝΟΜΠΙΛΙΤΥ(IRE)

7

Ε

3

Λαζαρίδης Ι.

58

Σιατούνης Ηλ.

3–2

7

ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ(GB)

6

Ε

3

Ψαραδάκης Ι.

58

Θεολόγου Π.

4-3-4-4

8

ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΟΣ(GB)

5

Ε

2

Χριστοφής Μ.

54

Κουβαράς Χρ.

  • ΝΟΜΠΙΛΙΤΥ (6) – ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΟΣ (8)

05η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1200μ., 6.30μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΒΗΕ, 9.250

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΜΠΡΟΤΟΝΣ ΑΡΤ(GB)

7

Ε

8

Μιχαηλίδης Ν.

61,5

Θεολόγου Π.

6-7-6-6

2

ΚΑΣΤΟΝΤΙΑΛ(IRE)

6

Θ

4

Χριστοφής Μ.

53,5

Κουβαράς Χρ.

1-4-6-4

3

ΜΕΡΙΛΥΝ ΜΑΡΚΕΣΣΑ(GB)

5

Θ

6

Μαστοράκης Κ.

52,5

Αλιμπινίσης Γ.

2-1-1-5

4

ΤΖΙΝ ΤΡΑΠ(USA)

1

Α

5

Κρητικός Ε.

52,5

Κρητικός Α.

3-2-2-8

5

ΑΤΡΕΪΓΙΟΥ(IRE)

4

Ε

4

Λαζαρίδης Ι.

52

Κεράτσα Ειρ.

2-1-2-3

6

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ(GR)

2

Ε

7

Ψαραδάκης Ι.

52,5

Θεολόγου Π.

4-3-3-1

7

ΡΕΝΤ ΡΑΜΕΣΙΣ(IRE)

3

Ε

8

Ανδρέου Λ.

52

Γιατράς Αλ.

1-5-5-7

  • ΑΤΡΕΪΓΙΟΥ (5) – ΤΖΙΝ ΤΡΑΠ (4)

06η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1300μ., 7μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΒΗΕ, 8.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΓΙΟΥΤΟΚΙΝΤΟΥΜΗ(IRE)

7

Ε

3

Δρόσος Δ.

61,5

Κεράτσα Ειρ.

4-1-1-1

2

ΜΟΥΡΙΝΓΚ ΜΑΣΤ(USA)

4

Α

5

Μαστοράκης Κ.

59,5

Καβρουλάκη Αλ.

1-5-7-2

3

ΓΚΡΙΖΛΥ ΜΠΕΑΡ(GB)

6

Ε

4

Ψαραδάκης Ι.

56

Αλιμπινίσης Γ.

4-4-5-2

4

ΕΛΕΥΘΕΡΟΝΙΚΟΣ(GB)

3

Ε

4

Μπαμπανιώτης Χ.

51,5

Λεοντσίνης Χ.

3-3-6-1

5

ΑΛ ΧΑΜΝΤ(IRE)

2

Ε

4

Κρητικός Ε.

53

Αλιμπινίσης Γ.

8-9-7-6

6

ΝΤΑΪΒΕΡΤΙΝΤΟ(USA)

5

Ε

4

Χριστοφής Μ.

53,5

Κουβαράς Χρ.

1-1-4-3

7

ΦΛΑΟΥΤΟ(IRE)

1

Ε

3

Καλογρίδης Ρ.

52

Κουβαράς Χρ.

3-5-4-6

8

ΠΟΕΤΙΚ ΓΚΕΣΤ(GB)

8

Ε

4

Ανδρέου Λ.

52

Αμίτση Αγγ.

1-1–1

9

ΑΤΤΙΛΑΣ(GR)

9

Ε

5

Καμούτση Ε.

46,5

Ιωαννίδης Μ.

5-6-7-3

  • ΓΙΟΥΤΟΚΙΝΤΟΥΜΗ (1) – ΠΟΕΤΙΚ ΓΚΕΣΤ (8)
  • ΣΚΟΡ  4 (3η-6η): 3/4,6,7,8/5/1,2,3,6,8
  • ΣΚΟΡ  6 (1η-6η): 2,3,9/1/3/4,6,7,8/5/1,2,3,6,8

                                           ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fontainebleau, 3000μ., 12.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, αξίωσης, 17.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

TRES SOLID

2

Ε

6

H.BOUTIN

71

M.BOUTIN (S)

5409513545

2

OLIVIA POPE

4

Θ

4

T.MACE

69,5

E.LELLOUCHE

270682441

3

TEODASH(IRE)

3

Α

6

MAX .DENUAULT

67,5

C.BOUTIN (S)

7109000369

4

KING NONANTAIS

6

Ε

5

G.BERTRAND

67,5

W.MONGIL

24070059

5

MONTESQUIEU

5

Ε

7

D.ARTU

67,5

F.VERMEULEN (S)

35714690

6

AL MURQAB(IRE)

1

Ε

7

F.GUY

66

JUL .PHELIPPON

57121232

  • OLIVIA POPE (2) – AL MURQAB (6)
  • Paris turf: 2,1,6,4

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fontainebleau, 1200μ., 1.25μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 28.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

HATARI

1

Ε

6

A.HAMELIN

58,5

JP.PERRUCHOT

82588100

2

MOON TROUBLE(IRE)

5

Ε

4

F.VERON

58,5

E.O’NEILL (S)

509813218

3

GOLD VIBE(IRE)

2

Ε

4

C.SOUMILLON

58,5

P.BARY (S)

51174122

4

CHEIKELJACK

4

Α

4

PC.BOUDOT

57

HA.PANTALL

11351667

5

CATCALL

3

Ε

8

O.PESLIER

57

P.SOGORB

40331279

  • GOLD VIBE (3) – CHEIKELJACK (4)
  • Paris turf: 3,4,5

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fontainebleau, 1200μ., 1.55μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 27.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

AL MUJAHAZ

7

Α

2

T.PICCONE

58

F.CHAPPET

2

PARK TOWER

8

Α

2

PC.BOUDOT

58

HA.PANTALL

3

EL DIVO

6

Α

2

A.LEMAITRE

58

N.CAULLERY

4

DARBANZA

2

Θ

2

C.SOUMILLON

56,5

A.ROYER DUPRE DE

5

COOPERATE(IRE)

1

Θ

2

F.VERON

56,5

E.O’NEILL (S)

6

GABY STAR

5

Θ

2

C.PACAUT

56,5

T.CASTANHEIRA (S)

7

BAYSTONE

3

Θ

2

M.BARZALONA

56,5

HA.PANTALL

8

SPADAY(IRE)

4

Θ

2

M.GUYON

56,5

C.LAFFON-PARIAS

  • DARBANZA (4) – SPADAY (8)
  • Paris turf: 8,4,1,2,7

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fairview, 1000μ., 2.15μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 4.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

JOHN IN FLIGHT

10

E

5

C Zackey

60

Hekkie Strydom

975

2

BENGAL TIGER

7

E

3

R Danielson

58

Dorrie Sham

940

3

CAPTAIN ALEX

8

E

3

R Munger

58

Jacques Strydom

887

4

PETRONIUS MAXIMUS

6

A

3

K Steyn

58

Gavin Smith

886

5

FRITZ NOBIS

2

A

3

G Cheyne

58

Alan Greeff

86

6

DEPUTY RUN

1

A

3

T Gould

58

Alan Greeff

0

7

KIRINIA

4

Θ

4

C Maujean

57.5

Jacques Strydom

304

8

NIMBLE

5

Θ

3

L Mxothwa

55.5

Sharon B Kotzen

508

9

OPINIONATED

9

Θ

3

J Penny

55.5

Hekkie Strydom

0

10

VANILLA ROSE

3

Θ

3

* L Tarentaal

51.5

Gavin Smith

49

  • KIRINIA (7) – BENGAL TIGER (2)
  • Παίζουν έξω: 2,10,7,8

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fontainebleau, 1200μ., 2.25μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, χάντικαπ, 26.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BLUE TANGO(GER)

11

Α

2

Z.PFEIL

59,5

M.MUNCH

2147

2

TECKWIN

7

Α

2

A.LEMAITRE

59,5

JV.TOUX

229

3

MISTER FIVE EUROS

3

Α

2

T.PICCONE

59

F.CHAPPET

177

4

MARVELLOUS NIGHT

12

Θ

2

C.LECOEUVRE

58

H.NICOLAY DE

752233

5

MORNING DREAM(IRE)

14

Α

2

J.AUGE

58

C.FERLAND (S)

3282

6

WOOLDIX

6

Α

2

M.GUYON

57,5

C.ESCUDER

17151

7

DANDIES(IRE)

13

Α

2

C.SOUMILLON

57,5

M.KREBS

85113612

8

DAIMYO(GB)

2

Α

2

PC.BOUDOT

56,5

HA.PANTALL

2334

9

VARIUS

4

Α

2

G.BENOIST

55

M&S.NIGGE (S)

546

10

SO SORA

8

Θ

2

S.PASQUIER

54,5

P.ADDA (S)

212223

11

MARINA PALACE

5

Θ

2

D.SANTIAGO

53,5

A.JUNK (S)

43654

12

LA FARFALLINA(GB)

1

Θ

2

C.DEMURO

53,5

F.SHERIDAN

436

13

BABY SHOWER(GB)

10

Θ

2

F.VERON

51,5

E.O’NEILL (S)

366

14

RICH GIRL

9

Θ

2

D.BREUX

51

E.THUEUX

72920

  • WOOLDIX (6) – DANDIES (7)
  • Paris turf: 3,5,4,6,1,10,8,2

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Auteuil, 3500μ., 2.40μμ.

Στηπλ, 3 ετών, 58.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

HOSANNA DES OBEAUX

Ε

3

O.JOUIN

67

N.DEVILDER

87

2

MY WAY

Ε

3

T.GUEGUEN

67

F.NICOLLE

32

3

SHARK DU BERLAIS

Ε

3

JC.GAGNON

67

A.CHAILLE-CHAILLE

432

4

PIRATE DU RHEU

Ε

3

T.CHEVILLARD

67

F.NICOLLE

11

5

ROSE AMELIE HAS

Θ

3

B.LESTRADE

65

G.MACAIRE (S)

12

6

PEACE ALEXIA

Θ

3

D.JACOB

65

G.MACAIRE (S)

774211

  • PIRATE DU RHEU (4) – PEACE ALEXIA (6)
  • Paris turf:  2,5,4,6

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fairview, 1000μ., 2.50μμ.

Επίπεδη, φοράδες 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SEVENTH SYMPHONY

5

Θ

6

R Munger

60

Jacques Strydom

700

2

NACRE

1

Θ

4

* L Tarentaal

55.5

Yvette Bremner

314

3

BUTTERFLY SPIRIT

8

Θ

4

X Ndlovu

58.5

Alan Greeff

441

4

STOPTHINKINGOFME

7

Θ

4

T Gould

58.5

Alan Greeff

6

5

QUINELIA

10

Θ

4

G Cheyne

58

Alan Greeff

36

6

SWEET PLEASURES

6

Θ

4

R Danielson

57.5

Dorrie Sham

790

7

SILVA KEY

3

Θ

4

K Zechner

56.5

Yvette Bremner

507

8

VANDA

9

Θ

5

L Mxothwa

56.5

Sharon B Kotzen

544

9

GALADRIEL

4

Θ

5

J P v’d Merwe

53

Gavin Smith

90

10

CAITLIN’S ANSWER

2

Θ

5

C Maujean

52.5

Jacques Strydom

60

  • NACRE (2) – BUTTERFLY SPIRIT (3)
  • Παίζουν έξω: 2,7,3,8

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fontainebleau, 2000μ., 2.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, λίστας, 48.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ROSVANA

7

Θ

4

C.SOUMILLON

56,5

A.ROYER DUPRE DE

52643611

2

CAPRICIOUS CANTOR(IRE)

2

Θ

4

T.PICCONE

56,5

EAL .DUNLOP

31405258

3

THANK YOU BYE BYE

1

Θ

5

PC.BOUDOT

56,5

JP.GAUVIN (S)

520913512

4

AVENUE DARGENT

3

Θ

4

M.GUYON

56,5

JM.OSORIO BERTRAN DE LIS

112518142

5

WESTADORA(IRE)

6

Θ

4

V.CHEMINAUD

56,5

J.REYNIER

135316189

6

TIKIOUINE

8

Θ

5

M.FOREST

56,5

MME C.BOCSKAI

30921137

7

COZY GIRL

5

Θ

5

E.HARDOUIN

56,5

F.VERMEULEN (S)

421507313

8

MELIORA(IRE)

4

Θ

5

S.PASQUIER

56,5

N.CLEMENT (S)

69361255

  • THANK YOU BYE BYE (3) – ROSVANA (1)
  • Paris turf: 3,2,7,4,1

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Auteuil, 3000μ., 3.10μμ.

Θαμνώδη, φοράδες 3 ετών, αξίωσης, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

JENYCHOPE

Θ

3

E.RONGERE

73

J.MARION (S)

554212

2

NOBLE BLACK(GB)

Θ

3

CE.CAYEUX

72

C.MARTINON

680

3

AVE SOTHIA

Θ

3

N.GAUFFENIC

72

M.SEROR

4062749430

4

LOLA DROP

Θ

3

H.BACHELOT

72

Y.FOUIN (S)

38

5

GO’N WIN

Θ

3

F.LEROY

69

FM.COTTIN (S)

9

6

SAMBA DU PIN

Θ

3

J.CLAUDIC

68

H.BILLOT (S)

8405

7

DEFI CHOPE

Θ

3

M.FARCINADE

68

J.MARION (S)

44321

8

WAIT AND WIN

Θ

3

T.STROMBONI

68

C.PLISSON

8605223

9

SUCAILLE

Θ

3

W.DENUAULT

67

G.LASSAUSSAYE

6

  • JENYCHOPE (1) – DEFI CHOPE (7)
  • Paris turf: 7,1,8,6,3,4

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fontainebleau, 1600μ., 3.25μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, Ε’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CHIEF HAWKEYE(IRE)

11

Ε

8

A.LEMAITRE

60

JV.TOUX

80102095

2

MAGICIENMAKE MYDAY(GB)

1

Α

6

G.BENOIST

60

D.SMAGA

800203254

3

BEAUPREAU(GB)

7

Α

5

M.BERTO

60

D.DE WAELE

770031001

4

SANDOSIDE

3

Α

6

T.LEFRANC

59,5

C.BOUTIN (S)

1124235802

5

SWEET SMOKE

5

Α

6

C.LECOEUVRE

59

R.LE GAL

45763260

6

BEYKOZ

2

Ε

8

C.SOUMILLON

59

CHA.ROSSI (S)

1623111624

7

TAGHIR TASH

10

Ε

5

M.GUYON

59

P&F.MONFORT (S)

160876888

8

BLACK BIRD RUNS

4

Θ

5

T.BACHELOT

58

MLLE Y.VOLLMER

78225135

9

TOSTAKY BLUE

8

Ε

8

V.CHEMINAUD

57

A.SPANU

431009074

10

RUE DE RIVOLI(GB)

9

Ε

8

W.SARAIVA

56

JP.SAUVAGE

122809586

11

FOREST KING

6

Ε

6

F.LEFEBVRE

55

M.ROSSEEL

955907090

  • MAGICIENMAKE MYDAY (2) – BEYKOZ (6)
  • Paris turf: 2,8,9,5,6,10

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Auteuil, 3600μ., 3.40μμ.

Θαμνώδη, 4+ ετών, λίστας, 65.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

KHEFYN(IRE)

Ε

7

A.CHITRAY

69

J.REYNIER

700175690

2

GLAMOROUS DREAM

Θ

8

T.GUINEHEUX

67

MME MC.CHAALON

689848847

3

CACINGIE

Θ

5

R.LE STANG

67

XL.LE STANG

251

4

ANOURHADAPURA

Ε

4

M.REGAIRAZ

65

D.BRESSOU

7

5

DAMALISQUE

Ε

4

G.RE

65

G.CHEREL

14

6

AKOHOL(IRE)

Ε

4

J.PLOUGANOU

65

D.COTTIN (S)

805075

7

RED KITTEN

Ε

4

B.MEME

65

P.LENOGUE

441

8

LASTICARNO

Ε

4

C.BABEL

65

P.LENOGUE

9

ALKAPRUN

Ε

4

O.JOUIN

65

T.POCHE

30

  • DAMALISQUE (5) – RED KITTEN (7)
  • Paris turf: 4,5,1,7,6

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fontainebleau, 1600μ., 3.55μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, Ε’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ICE COOL

3

Ε

8

E.HARDOUIN

60

M.BOUTIN (S)

214090090

2

MAUI

5

Θ

5

D.SANTIAGO

60

MLLE V.DISSAUX

8207774010

3

CRYSTAL BEACH ROAD

11

Θ

5

T.BACHELOT

59,5

J.PARIZE

966435942

4

SPLIT STEP(GB)

6

Ε

6

M.FOREST

58,5

C.BOUTIN (S)

9053154055

5

BLUE MASTER

7

Ε

9

M.BARZALONA

58,5

MME R.EDWARDSSON GIRON

234343335

6

CHEZ LAURENT(IRE)

8

Ε

8

C.DEMURO

58

MLLE C.AUVRAY

91008367

7

ORIENT EXTREME(IRE)

9

Ε

6

N.BARZALONA

56,5

JJ.BOUTIN

8925

8

KASKARAU

10

Α

6

R.THOMAS

55,5

F.FORESI

53000082

9

THATS NOTALL FOLKS(IRE)

2

Ε

7

W.SARAIVA

55,5

MLLE C.AUVRAY

5660876

10

CELESTIAL HOUSE(GB)

1

Ε

5

F.LEFEBVRE

55,5

C.HERBLINE

542970554

11

SEVRES SHIP

4

Ε

9

S.BREUX

55

B.RECHER

408000745

  • CRYSTAL BEACH ROAD (3) – BLUE MASTER (5)
  • Paris turf: 6,8,3,10,5,9

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Auteuil, 3600μ., 4.10μμ.

Θαμνώδη, αρσενικοί 3 ετών, Δ’ κλάση, 65.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MASTER DINO

Ε

3

J.REVELEY

69

G.MACAIRE (S)

21423

2

CALOTIN

Ε

3

B.LESTRADE

67

G.MACAIRE (S)

155

3

AJAS

Ε

3

J.PLOUGANOU

67

D.COTTIN (S)

611

4

HELL BOY

Ε

3

R.SCHMIDLIN

67

FM.COTTIN (S)

2234

5

ENVOYE SPECIAL

Ε

3

D.GALLON

66

F.NICOLLE

1

6

MYSTERIOUS BOY

Ε

3

G.MASURE

66

F.NICOLLE

2328711

7

TRY PLEASE

Ε

3

B.GLANTZMANN

65

B.PIVETEAU

70037778

  • MASTER DINO (1) – AJAS (3)
  • Paris turf:  1,5,3,4

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 2850μ., 7.10μμ.

Αμαξίδια, 4 ετών, Δ’ κλάση, 34.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DARLING OAKS

Θ

4

G. VIDAL

G. VIDAL

31046661

2

DEUS EX MACHINA

Ε

4

H. SIONNEAU

H. SIONNEAU

2351

3

DEFI DE NAY

Ε

4

MARTIN CORMY

MICKAEL CORMY

1122

4

DARLING D’OURVILLE

Θ

4

F. JAMARD

E. VARIN

3525

5

DURATON DU SAPTEL

Ε

4

G. LIGERON

G. LIGERON

90001325

6

DIVINITY DU GRENY

Θ

4

P. JOLY

P. JOLY

4889660

7

DROP DES DURIEZ

Ε

4

S. PELTIER

G. RAFFESTIN

123922

8

DIOLINE DE LEXLOR

Θ

4

ANTOINE TRIHOLLET

P. COMPAS

806662

9

DALMERIA

Θ

4

J. BOILLEREAU

PH. GAILLARD

644352479

10

DOLLAR SOYER

Ε

4

A. WIELS

G. THOREL

64511

11

DILEMNE ANGELE

Ε

4

D. PIETERS

Mlle CH. DELAMARE

5740222231

  • DEFI DE NAY (3) – DROP DES DURIEZ (7)
  • Paris turf: 2,7,11,5,3,10

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 2850μ., 7.40μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 5 ετών, ΣΤ’ κλάση, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CELANO D’HAGUE

Ε

5

G. NOYON

G. NOYON

490039

2

CLOTAIRE BAUBRIE

Ε

5

PH. JULIEN

PH. JULIEN

5844

3

CIAMS DU SABLIER

Ε

5

S. PELTIER

B. THOMAS

4390

4

COEUR DE LORMAT

Ε

5

B. THOMAS

B. THOMAS

4180057

5

CASSIUS SAUTREUIL

Ε

5

S. DELL’AQUILA

S. DELL’AQUILA

860045

6

CAMEL DE LA COMTEE

Ε

5

J. BOILLEREAU

G. PRESLES

769

7

COCKTAIL D’AND

Ε

5

I. BENAKMOUME

B. CURY

89503658

8

CYTISE DE NERET

Ε

5

F. PROVOST

F. PROVOST

40007

9

CHRONO DE VINDECY

Ε

5

TH. ISSAUTIER

TH. ISSAUTIER

8971

10

CARUSO JULRY

Ε

5

J.P. GAUVIN

J.P. GAUVIN

934313094

11

CLAUDIO DES KECHES

Ε

5

A. WIELS

J.P. MARMION

22536

12

CLASSIC DES CHAMPS

Ε

5

J.M. GODARD

J.M. GODARD

953524

13

CASTELLO FABULET

Ε

5

F. JAMARD

E. VARIN

412423239

14

CANADA EXPRESS

Ε

5

L. GARCIA

J. BAUDRON

172538

15

CARLAN DU VIVIER

Ε

5

P. JANNIER

PH. DUPRE

231298685

16

CACHOU DES PUYS

Ε

5

B. RUET

E. TESTARD

50930769

  • CASTELLO FABULET (13) – CLAUDIO DES KECHES (11)
  • Paris turf: 11,12,10,14,13,15,8

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 2850μ., 8.10μμ.

Αμαξίδια, 3 ετών, Β’ κλάση, 36.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EANDEL SMILING

Α

3

D. PIETERS

G. THOREL

29927

2

ECLAT DE GLOIRE

Ε

3

L. GARCIA

L. GARCIA

425

3

ESPRIT DE BELFONDS

Ε

3

E. VARIN

E. VARIN

86232196

4

EFFIGIA MAG

Θ

3

P. CALLIER

P. CALLIER

5331

5

ECLAT DES NOIX

Ε

3

L. LERENARD

L. LERENARD

112

6

EPIC JULRY

Α

3

J.P. GAUVIN

J.P. GAUVIN

11

7

ENIGMA VICI

Θ

3

A. WIELS

G. THOREL

6362584

8

EPICE LIGERIENNE

Θ

3

D. HAON

D. HAON

42545311

9

ECUME DES LOUANGES

Θ

3

J. BOILLEREAU

B. BOURGOIN

537725

  • ECLAT DES NOIX (5) – EPIC JULRY (6)
  • Paris turf: 5,4,9,6,8,2

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 2800μ., 8.55μμ.

Αμαξίδια, 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DARIUS DE BAILLY

Ε

4

L. GARCIA

B. BOURGOIN

2429

2

DIRTY PRIDE

Ε

4

J. FOURNIGAULT

G. FOURNIGAULT

865644

3

DJ IMPERIAL

Ε

4

R. VOLLE

R. VOLLE

6920088

4

DEFI D’OUVILLE

Ε

4

J. GOSSELIN

G. HOUEL

25573635

5

DAKARINE DU PIC

Θ

4

J. CUOQ

J. CUOQ

7794851

6

DAPHNE D’EBANE

Θ

4

J. BOILLEREAU

CL. BOSSY

374072

7

DRAGSTER DARCHE

Ε

4

L. LAMAZIERE

G. GAUVIN

713045

8

DIVINE D’AUVILLIER

Θ

4

S. PELTIER

F.J. PELTIER

51

9

DIVIN DU MOULIN

Ε

4

L. VERRIERE

M. BUSSET

93042586

10

DIABLESSE DE CALVI

Θ

4

A. WIELS

CH. LIBERGE

82G13

11

DANAE DE COUDE

Θ

4

F. JAMARD

L. LERENARD

4583536

12

DOLLY D’AMOUR

Θ

4

P. CALLIER

M.M. TRIOMPHE

6770799

13

DEFI DU LOISIR

Ε

4

G. FOURNIGAULT

G. FOURNIGAULT

4539625

14

DUC DE VALMONT

Ε

4

B. RUET

J. CUOQ

220820000

15

DON’T STOP DU METZ

Ε

4

MARTIAL GAUVIN

Florian GAUVIN

4006427

16

DREAM DE LION

Ε

4

C.J. DE LEEUW

C.J. DE LEEUW

73322

  • DIVINE D’AUVILLIER (8) – DRAGSTER DARCHE (7)
  • Paris turf: 7,10,16,8,4,2,13

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 2850μ., 9.28μμ.

Αμαξίδια, 6 ετών, Ε’ κλάση, 24.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BARCA DE VANDEL

Ε

6

CH. DESRUES

Mlle AUDE LEMOINE

7664

2

BLUE OAKS

Ε

6

R. TURCAN

G. VIDAL

30171

3

BUIRALA MAG

Θ

6

L. VERRIERE

J.X. MAILLARD

77082189

4

BIG BANG JIEL

Ε

6

H. MARIE

PH. MARIE

50294672

5

BARON DE REUX

Ε

6

A. CURY

B. CURY

9679

6

BARAKA BRIONNAISE

Θ

6

ALEXIS LERENARD

M. GOVIGNON

5331371

7

BAMBINO ALDO

Ε

6

T. OUVRIE

Mme F. BLOT-CARIOT

437204525

8

BRUNE DE LA BASLE

Θ

6

V. TUSSEAU

S. DESMARRES

694091

9

BOLERO DU SABLIER

Ε

6

F. BROUST

B. THOMAS

4552582

10

BUGATTI FOLLE

Θ

6

F. BOULOT

D. HAON

35311

11

BEA DARLING

Θ

6

G. BOUYER

E. BOUYER

644793

12

BELLSA DE JUMILLY

Θ

6

W. SOUCHET

E. VARIN

83008709

13

BELMANN

Ε

6

L.J. LEGROS

G. LIGERON

284700071

14

BAHIA DE LIGNY

Θ

6

L. DURANTET

G.R. HUGUET

920921203

15

BRUME DE GENETINE

Θ

6

Q. CHAUVE-LAFFAY

H. CHAUVE-LAFFAY

323479

  • BUGATTI FOLLE (10) – BLUE OAKS (2)
  • Paris turf: 10,13,14,15,9,11,2

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 2850μ., 9.55μμ.

Εφιππο τορτ, 5-8 ετών, ΣΤ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BLUE SCOTT

Ε

6

Mlle S. CORTIAL

O. MERLE

4473274364

2

BROWNIE

Ε

6

M. HEURTEBISE

F. COMBOT

36721035

3

BISE

Θ

6

E. FOURNIGAULT

F. PROVOST

3929061

4

CHIPKA CARISAIE

Θ

5

CH. DESRUES

J.ET. THUET

00G

5

CILICIA BELLA

Θ

5

A. WIELS

J.P. MARMION

12

6

AMOUR DU BOIS

Ε

7

A. CHAPEY

G.R. HUGUET

20708975

7

VASCO DU VICOMTE

Ε

8

Q. SEGUIN

Y. MARECHAL

4508884

8

VICTOR LATIN

Ε

8

AURELIEN DESMARRES

TH. LEVEAU

6870367

9

VERDICT OAKS

Ε

8

R. VOLLE

G. ALAINE

5319326

10

VALSE MANISTE

Θ

8

W. SOUCHET

F. CARPENTIER

694575

11

BAKOTA D’OCCAGNES

Θ

6

A. PRAT

A. RIPOLL RIGO

1225211

12

VANGISKAN SCOTT

Ε

8

F. BROUST

O. MERLE

534922942

13

VICTOIRE CLASSIC

Θ

8

M. HADJIRA

P.J. CORDEAU

90

14

ANANDA

Ε

7

Mlle M. DUCRE

J. CUOQ

408373

  • BAKOTA D’OCCAGNES (11) – BROWNIE (2)
  • Paris turf: 11,5,14,3,2,1,8

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 2850μ., 10.22μμ.

Αμαξίδια, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 8.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BONBON BLEU

Ε

6

Mme V. B-CORMY

MICKAEL CORMY

3351813

2

ARTEMIS BELLA

Θ

7

J.M. VIVANT

P.J. CORDEAU

345768

3

VOLCAN LUDOIS

Ε

8

R. RUCINSKI

R. RUCINSKI

762008504

4

ALAMO DE TAZIERE

Ε

7

A. GAUDIN

M. BOUCHER

398096317

5

ALMA DES GENIEVRES

Θ

7

PATRICK SEILER

O. CHENE

4794

6

BOY D’OR

Ε

6

Mlle A MICHEL

S. MICHEL

94880121

7

ALEXA SUB

Θ

7

Q. CHAMPENOIS

G. CHAMPENOIS

31

8

APPALAKIAN

Ε

7

CL. PASQUALINI

A. MILLET

970403

9

VICKY DE GENETINE

Θ

8

P.F. MONIER

M. MESSAGER

8467

10

UNIE DE BUCHATIERE

Θ

9

PHILIPPE SEILER

R. GUESTHON

958446970

11

UP IN THE SKY

Ε

9

R. THEVENOUX

B. THEVENOUX

7707047

12

UTALIA DE MARCAY

Θ

9

I. JUBLOT

J.J. BEAUSSE

422383412

  • BONBON BLEU (1) – ALEXA SUB (7)
  • Paris turf: 1,6,7,12,3,5,9