Ιπποδρομίες Γαλλίας 25-4: Εκτιμήσεις και προγνωστικά

April 25, 2017
519 Views

Στο MAISONS-LAFFITTE της Γαλλίας και το VAAL της Ν.Α θα διεξαχθούν οι κούρσες πού περιλαμβάνονται στο κουπόνι.Πρόκειται γιά ιπποδρομίες πού το κύριο ενδιαφέρον τους εστιάζεται στο στοιχηματικό μέρος και στην εύρεση κάποια μεγάλης έκπληξης,ώστε να μπορέσουμε να πάμε στο ταμείο.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ
011 MAISONS-LAFFITTE 1 13:40
012 MAISONS-LAFFITTE 2 14:10
013 MAISONS-LAFFITTE 3 14:47
014 MAISONS-LAFFITTE 4 15:20
016 MAISONS-LAFFITTE 5 15:50
018 MAISONS-LAFFITTE 6 16:20
020 MAISONS-LAFFITTE 7 17:00
022 MAISONS-LAFFITTE 8 17:30
011 -13:40 -: 27.000 €
MAISONS-LAFFITTE Επίπεδη Race 1- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DANDIES(IRE) 1 Α 2 C.DEMURO 57,5 A.GIORGI ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

2 LE GITAN 8 Α 2 M.GUYON 57,5 M.PIMBONNET 3

3 SO SORA 3 Θ 2 F.BLONDEL 57,5 P.ADDA (S) 21

4 NORWEGIAN LORD 4 Α 2 J.AUGE 57,5 C.FERLAND (S) 3

5 WINSTON IS BACK 6 Ε 2 T.LEFRANC 57,5 ROB.COLLET (S) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 ALETS 2 Θ 2 G.BENOIST 56 C.BAILLET 8

7 BIG WORDS(GER) 7 Θ 2 A.HAMELIN 56 M.PALUSSIERE 7

8 QUICK SKIPS LAD(IRE) 10 Ε 2 C.SOUMILLON 56 JS.MOORE 743

9 FAS LE FIOS(IRE) 9 Θ 2 C.LECOEUVRE 54,5 JS.MOORE 74

10 SCARLETT CHOPE 5 Θ 2 T.THULLIEZ 54,5 Y.BARBEROT (S) 72

ΠΡΟΤ:3-7-10-8
012 – 14:10 -: 27.000 €
MAISONS-LAFFITTE Επίπεδη Race 2 – 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JOE THE TINKER 7 Α 2 T.PICCONE 58 C.BOUTIN (S) 5

2 BELGRANO 2 Α 2 C.SOUMILLON 58 C&Y.LERNER (S) 9

3 TECKWIN 8 Α 2 C.DEMURO 58 JV.TOUX 2

4 SEDARY 5 Θ 2 G.BENOIST 56,5 HF.DEVIN 3

5 JACK’S SON 1 Α 2 REMI.CAMPOS 56,5 C.BOUTIN (S) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 WE RIDE THE WORLD(IRE) 11 Α 2 T.SPEICHER 56,5 L.BAUDRON (S) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 FIDJI D’EMRA 6 Θ 2 D.MICHAUX 56,5 C.PLISSON 06

8 WETROV 4 Α 2 T.BACHELOT 56,5 R.ROHNE ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 ASSONANCE 3 Θ 2 Z.PFEIL 55 HF.DEVIN ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 PALYA 10 Θ 2 A.HAMELIN 55 M.PALUSSIERE ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 JUGEOTTE 9 Θ 2 A.BADEL 55 F.DOUMEN (S) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:3-4-10-2
013 – 14:47 -: 52.000 €
MAISONS-LAFFITTE Επίπεδη Race 3 – 2500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PRINCE NOMAD 14 Α 6 O.PESLIER 60,5 E.SAINT-MARTIN (S) 562706048

2 CHILL WIND 12 Ε 6 P.PROD’HOMME 60 D&P.PROD’HOMME (S) 000562125

3 SPIRIT’S REVENCH 3 Α 7 S.PASQUIER 60 P.DEMERCASTEL 654200563

4 GAIUS CAESAR 15 Ε 5 F.VERON 59 W.HICKST 57670130

5 MAX LA FRIPOUILLE 17 Ε 5 T.BACHELOT 58,5 ROD.COLLET (S) 650106222

6 RUNNING WATERS 7 Θ 5 M.BARZALONA 58,5 J.REYNIER 032546156

7 ASTRONOMY ALFRED 2 Ε 6 A.LEMAITRE 58 S.RAMSAY 500312755

8 VESLOVE 16 Ε 6 C.SOUMILLON 58 FH.GRAFFARD (S) 26133340

9 MISTER SMART 10 Ε 7 K.BARBAUD 57,5 N.CAULLERY 041624260

10 SOLMINA 9 Θ 5 D.IBOUTH 57,5 JL.DUBORD 52621602

11 DARK WAVE(GB) 4 Ε 5 PC.BOUDOT 56,5 S.CERULIS 004418000

12 DAGOBERT DUKE(GB) 6 Ε 7 G.BENOIST 56 C.BOUTIN (S) 246713200

13 JED WATER 8 Θ 6 M.FOREST 56 MME C.BOCSKAI 145911308

14 MY SWEET LORD 11 Α 8 M.GUYON 56 B.MORENO-NAVARRO 40961956

15 ALLEGRO FORTE 5 Ε 6 E.HARDOUIN 56 MLLE S.SINE 081213100

16 ZAMBESO 1 Ε 6 C.DEMURO 55,5 C&Y.LERNER (S) 43105000

17 EDINGTON(GER) 13 Α 5 T.PICCONE 55,5 MME S.STEINBERG 5965210

ΠΡΟΤ:5-10-2-13
014 – 15:20 -: 23.000 €
MAISONS-LAFFITTE Επίπεδη Race 4 – 2500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MUSTANGA 8 Θ 3 C.DEMURO 59,5 N.CAULLERY 613

2 EVGUENI 2 Α 3 PC.BOUDOT 58,5 A.FABRE (S) 636

3 MAIDSTONE MAJESTY 1 Α 3 M.GUYON 58 MME P.BRANDT 574222

4 DUSK FALLS(IRE) 5 Ε 3 A.LEMAITRE 58 F.HEAD (S) 46725

5 SIMPLY SWEET 4 Θ 3 R.THOMAS 58 L.BAUDRON (S) 07252

6 COEUR ROUGE(GB) 3 Α 3 V.CHEMINAUD 57,5 G.BIETOLINI 9390

7 MOST EMPOWERED(IRE) 10 Θ 3 S.PASQUIER 56,5 M.DELCHER SANCHEZ 702

8 WALKURE(IRE) 12 Θ 3 T.BACHELOT 56 S.WATTEL 844

9 MOTZER 11 Α 3 F.VERON 56 E.LIBAUD (S) 045

10 NOTANOTHERHOLIDAY 9 Α 3 M.REMY 56 S.WATTEL 066

11 AUGUSTINI 6 Ε 3 J.CABRE 55,5 Y.NICOLAY DE 955876

12 KALLIPSO 7 Θ 3 A.BADEL 52 A.JUNK (S) 0950024

ΠΡΟΤ:3-4-7-1
016 – 15:50 -: 55.000 €
MAISONS-LAFFITTE Επίπεδη Race 5 -2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SAGLAWY 3 Α 3 S.PASQUIER 58 N.CLEMENT (S) 732135

2 GO FAST(IRE) 1 Α 3 G.BENOIST 58 N.CAULLERY 33157

3 WOLF COUNTRY(GB) A 5 Α 3 W.BUICK 58 C.APPLEBY 61

4 AVILIUS(GB) A 6 Α 3 M.BARZALONA 58 A.FABRE (S) 41

5 MY SCHOLAR 2 Α 3 PC.BOUDOT 58 HA.PANTALL 12

6 PHOCEEN 7 Ε 3 C.SOUMILLON 58 F.CHAPPET 44162127

7 FILANTE(IRE) 4 Θ 3 G.MOSSE 56,5 FH.GRAFFARD (S) 021071

ΠΡΟΤ:4-5-6
018 – 16:20 -: 52.000 €
MAISONS-LAFFITTE Επίπεδη Race 6 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ESKIMO POINT(IRE) 1 Ε 5 A.HAMELIN 58,5 MAR .HOFER 82111103

2 AL JAZI(IRE) 2 Θ 4 G.BENOIST 58 F.ROHAUT (S) 32331414

3 PRESIDENCY(GB) 6 Α 4 R.SOUSA FERREIRA 57,5 JC.CERQUEIRA GERMANO 627111

4 CITY MONEY(IRE) 4 Α 5 S.PASQUIER 57,5 M.DELCHER SANCHEZ 26042191

5 HAFTOHAF(GB) 5 Ε 8 G.MOSSE 57,5 J.HAMMOND (S) 343820114

6 LARGENT DU BONHEUR 3 Ε 4 O.PESLIER 57,5 M.DELZANGLES 28334063

ΠΡΟΤ:2-5-1-4
020 – 17:00 -: 27.000 €
MAISONS-LAFFITTE Επίπεδη Race 7-2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DESERT HEIGHTS(IRE) 4 Α 3 K.BARBAUD 59 N.CAULLERY 00

2 SUBLISSIMO 7 Ε 3 PC.BOUDOT 59 JUL .PHELIPPON 6611

3 NINIAN DES AIGLES 3 Ε 3 Z.PFEIL 58 MME C.BARANDE BARBE 977881715

4 PLATON(GB) 1 Ε 3 C.SOUMILLON 57,5 GE.MIKHALIDES 0711478

5 SAARYOUNI 6 Α 3 L.BAILS 57,5 ROD.COLLET (S) 8

6 GNILY(IRE) 8 Θ 3 L.GROSSO 56 N.CLEMENT (S) 1573

7 BROGLIE 2 Θ 3 C.DEMURO 54,5 Y.BARBEROT (S) 468471

8 EVASION ABSOLUE 5 Θ 3 C.LECOEUVRE 54,5 E.LELLOUCHE 0330503

ΠΡΟΤ:4-7-3-6
022 – 17:30 -: 26.000 €
MAISONS-LAFFITTE Επίπεδη Race 8 – 2500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TOTTEBOURG 16 Θ 5 C.LECOEUVRE 60 E.LELLOUCHE 740762051

2 SANTO SPIRITO(GB) 6 Ε 6 F.VERON 60 D&P.PROD’HOMME (S) 120800605

3 TEMPLE BOY 1 Ε 5 G.CONGIU 60 JP.GAUVIN (S) 33122063

4 ZALZALI 2 Ε 5 A.LEMAITRE 59,5 D.WINDRIF 522562770

5 MAHER SENORA 15 Α 6 R.MARCHELLI 59 Y.BARBEROT (S) 301990626

6 VICTORY DE REBECQ(USA) 3 Ε 7 P.PROD’HOMME 58 D&P.PROD’HOMME (S) 000704312

7 BLEU ASTRAL 17 Ε 5 M.FOREST 58 MME G.RARICK 099640231

8 ZILLINO 8 Ε 5 PC.BOUDOT 57,5 E.LIBAUD (S) 202184437

9 SHAYANDI 7 Ε 6 T.BACHELOT 57 P.ADDA (S) 429185130

10 EARLETTA 12 Θ 8 C.SOUMILLON 56,5 A.VETAULT 129565202

11 LA RACEUSE(IRE) 10 Θ 5 C.DEMURO 56,5 H.FORTINEAU 180425300

12 INSIDER 13 Ε 5 O.PESLIER 56 MME C.BOCSKAI 010742512

13 GUNGA DIN 5 Ε 5 R.THOMAS 55,5 MME C.BARANDE BARBE 24703606

14 ZILLION DOLLAR CUP 14 Ε 9 G.MOSSE 55 F.CHEYER 976542942

15 HISTORY DREAM 9 Ε 6 S.PASQUIER 55 F.LEMERCIER (S) 050790857

16 WALENTY(GER) 4 Ε 5 T.PICCONE 54,5 H.BLUME 228320712

17 BIG BEAR 11 Ε 5 G.BENOIST 54 N.CAULLERY 010342622

ΠΡΟΤ:8-3-6-4
ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ

015 VAAL 4 15:25 015-017-019 015-017-019-021-023-024 015-017

017 VAAL 5 16:00 017-019-021 017-019-021-023 017-019

019 VAAL 6 16:35 019-021-023 019-021

021 VAAL 7 17:05 021-023-024 021-023

023 VAAL 8 17:40 023-024

024 VAAL 9 18:15

015 – 15:25: 6.200 €
VAAL Επίπεδη Race 4 – 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MIRANO 14 Θ 3 M Yeni 60 Roy Magner 904

2 SILVER CASTLE 7 Θ 3 S Brown 60 Leon Erasmus 086

3 THE GREAT DUCHESS 4 Θ 4 R Munger 60 Grant Maroun 235

4 THE HUNTING GAME 15 Θ 3 * M Mjoka -2.5 kg 60 Paul Peter 056

5 PROMISSORIA 17 Θ 4 J Penny 60 Paul Matchett 799

6 QUEEN LOUELLA 13 Θ 3 M Thackeray 60 Leon Erasmus 978

7 SPANISH ACTUALLY 16 Θ 3 J P v’d Merwe 60 Leon Erasmus 090

8 MEMPHIS BELLE 12 Θ 3 M V’Rensburg 60 Lucky Houdalakis 22

9 TRIPLE CLOVER 10 Θ 3 * C Habib -1.5 kg 60 Grant Maroun 78

10 VAR AGTIG 5 Θ 3 R Simons 60 Johan Janse van Vuuren 20

11 CALS CRUSH 3 Θ 2 S Khumalo 57 Sean Tarry ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 GLENCASSLEY 9 Θ 2 A Fortune 57 Dianne Stenger 56

13 MRS O                      ΔΙΑΓΡΑΦΗ

14 WINTER WATCH 6 Θ 2 G Lerena 57 Roy Magner 22

15 OUR BISCUIT 2 Θ 2 E Pheiffer 57 Johan van Eck ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:8-14-1-11
017 – 16:00 -: 5.800 €
VAAL Επίπεδη Race 5- 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DAWN FLIGHT             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 EMERALD BAY 1 Θ 3 G Lerena 58.5 Erico Verdonese 41

3 BARCELONA BABE 5 Θ 5 P Strydom 57 Gokhan Terzi 489

4 SILKEN 8 Θ 4 A Delpech 55 Ormond Ferraris 623

5 SILVERY DREAM 10 Θ 4 C Zackey 55 Gavin van Zyl 638

6 SEPTEMBER BLOOM 11 Θ 3 M V’Rensburg 54.5 Lucky Houdalakis 858

7 A P CHANEL 2 Θ 5 * L Hewitson 54 Gary Alexander 013

8 CRANBERRY CRUSH 4 Θ 4 * M Mjoka -2.5 kg 52 Chris Erasmus 607

9 VISION OF DAHLIA 9 Θ 4 J P v’d Merwe 52 David Nieuwenhuizen 075

10 JACKIE’S JOY 6 Θ 5 J Penny 52 Stephen Moffatt 885

11 PEG O’ MY HEART 3 Θ 4 E Pheiffer 52 Scott Kenny 090

ΠΡΟΤ:2-7-9-4
019 – 16:35 -: 5.800 €
VAAL Επίπεδη Race 6- 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 INTRIGUING LADY 11 Θ 3 C Murray 60.5 Mike de Kock 366

2 BANDOLA 3 Θ 3 W Marwing 58 Weiho Marwing 210

3 SUMMER WIND 6 Θ 3 G Lerena 58 Geoff Woodruff 015

4 ROSE WATER 7 Θ 4 J P v’d Merwe 56 Roy Magner 963

5 BLUE SAGE 2 Θ 4 R Munger 55.5 Craig Mayhew 944

6 ARTE           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 THE RIGHT ANSWER 10 Θ 5 J Penny 54.5 Dianne Stenger 020

8 ROARING FORTIES 8 Θ 3 J Sampson 54 Gerald C Walker 831

9 STAR OF CAESOUR 5 Θ 3 * L Hewitson 53 Sean Tarry 485

10 SHANKLY GATES 9 Θ 4 M Thackeray 52.5 Stephen Moffatt 286

11 MATILDA’S DAUGHTER 1 Θ 4 M Yeni 52 Tyrone Zackey 072

ΠΡΟΤ:11-4-5-9
021 – 17:05 -: 6.550 €
VAAL Επίπεδη Race 7 – 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CROWD PLEASER 2 Α 3 G Lerena 60.5 Johan Janse van Vuuren 718

2 COCKADE 4 Ε 6 M V’Rensburg 60.5 Lucky Houdalakis 362

3 STAVINSKY 7 Ε 7 S Brown 59.5 Leon Erasmus 096

4 KANONKOP 9 Ε 4 A Fortune 59 Stanley Ferreira 619

5 DETONATION 8 Ε 5 R Munger 58.5 Geoff Woodruff 130

6 DAWN ASSAULT 10 Α 3 * C Habib -1.5 kg 57.5 St John Gray 331

7 SCOTLAND 3 Ε 4 C Zackey 57.5 Paul Peter 229

8 THATHO MAGESTIQUE          ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 BOILING POINT 6 Ε 3 P Strydom 55 Geoff Woodruff 615

10 ORACLE OF DELPHI 5 Ε 3 S Khumalo 53 Sean Tarry 198

11 WILD HORIZON 1 Ε 4 C Murray 52.5 Joe Soma 460

ΠΡΟΤ:3-4-5-9
023 – 17:40 -: 7.300 €
VAAL Επίπεδη Race 8- 1700m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SMART MART 9 Ε 5 C Murray 60 Mike de Kock 906

2 LAVA FLOW 1 Ε 5 C Storey 59.5 Gokhan Terzi 270

3 LIONS EMBLEM 10 Ε 6 J Sampson 59.5 Erico Verdonese 089

4 URGENT FURY 8 Ε 6 G Lerena 59 Paul Peter 175

5 YER-MAAN 2 Ε 8 C Zackey 53.5 St John Gray 543

6 ECONIUM LOVE 5 Ε 3 S Khumalo 52.5 Joe Soma 137

7 HAMAAN 7 Ε 3 * L Hewitson 52.5 Sean Tarry 538

8 DAN THE LAD 6 Ε 3 R Simons 52 Paul Matchett 210

9 HIERONYMUS 4 Ε 3 J P v’d Merwe 52 Brian Wiid 205

10 NEUF DE PAPE 3 Ε 4 K Zechner 52 Mike Azzie 214

ΠΡΟΤ:9-4-5-7
024 – 18:15 -: 5.800 €
VAAL Επίπεδη Race 9- 1700m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MILITARY AWARD              ΔΙΑΓΡΑΦΗ

2 REBEL BARON 14 Α 3 M V’Rensburg 59 Lucky Houdalakis 217

3 SHOTGUN RIDER 12 Ε 3 R Simons 59 Roy Magner 413

4 DELFTSHAVEN 16 Ε 4 C Zackey 59 Johan Janse van Vuuren 009

5 HAPPY PILLS 8 Ε 3 * L Hewitson 58.5 Mike Azzie 968

6 KING’S KING 3 Ε 3 C Murray 58.5 Geoff Woodruff 821

7 GASOLINE 15 Ε 5 G Lerena 58.5 Johan Janse van Vuuren 445

8 BLAZING WINTER 11 Ε 3 S Brown 57.5 Ormond Ferraris 746

9 TORA TORA 1 Ε 6 J P v’d Merwe 57.5 Scott Kenny 751

10 TOM FOOL 13 Ε 5 S Khumalo 57 Stephen Moffatt 414

11 IT’S A TRUE STORY 10 Ε 3 K Zechner 56 Dianne Stenger 318

12 EGO AMIGO 7 Ε 3 J Penny 55 Paul Peter 907

13 BLACK COSSACK 4 Ε 6 * C Habib -1.5 kg 54 Erico Verdonese 233

14 GENTLEMAN ONLY 5 Ε 4 M Yeni 53.5 Tyrone Zackey 804

15 SAMMY SILVER 9 Ε 7 M Thackeray 52 Chris Erasmus 975

ΠΡΟΤ:14-13-6-9