Ιπποδρομίες Τρίτης 14/3/17: Εκτιμήσεις και Προγνωστικά

March 14, 2017
488 Views

Εβδομάδα Cheltenham αυτή με ένα καταπληκτικό φεστιβάλ ιπποδρομιών στα εμπόδια και φυσικά οι λάτρης του είδους έχουν την καλύτερη ευκαιρία να απολαύσουν τα καλύτερα άλογα στο νησί. Το πρόγραμμα σήμερα διαθέτει 30 κούρσες, εκ των οποίων οι μισές είναι επίπεδες από το Vaal της Ν. Αφρικής και το αγγλικό Wolverhampton, οι 11 εμποδίων από το γαλλικό Fontainebleau και φυσικά το αγγλικό Cheltenham και οι τέσσερεις τροτ από τη γαλλική Cagnes Sur Mer.

    Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της Τρίτης, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 12.25μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GREY GLORY

8

Ε

3

A Fortune

60

Clinton Binda

95

2

TOBY COATES

3

Ε

3

J P v’d Merwe

60

Leon Erasmus

685

3

STAFFAN

6

Ε

3

S Brown

60

Leon Erasmus

90

4

LAZY LAD

5

Ε

4

C Maujean

60

Stanley Ferreira

9

5

DE NIMES

1

Θ

5

S Khumalo

57.5

Sean Tarry

232

6

GOTOLUVHER

4

Θ

3

G Wrogemann

57.5

Louis Goosen

233

7

OSCULATION

2

Θ

3

* L Hewitson

57.5

Roy Magner

325

8

CLAREMORRIS

7

Θ

3

R Simons

57.5

Roy Magner

308

  • DE NIMES (5) – GOTOLUVHER (6)
  • Παίζουν έξω: 5,6,7,1

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 1μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

TWINKLE TOWN

8

Θ

3

M V’Rensburg

60

Lucky Houdalakis

323

2

THE HUNTING GAME

6

Θ

3

W Agrella

60

Paul Peter

303

3

ROBERTA’S PASSION

9

Θ

3

A Fortune

60

Gokhan Terzi

292

4

STREET AFFAIR

4

Θ

4

S Brown

60

Leon Erasmus

37

5

QUI TANGO

7

Θ

3

E Pheiffer

60

Tyrone Zackey

97

6

ANY DAY BABY

1

Θ

4

C Zackey

60

Erico Verdonese

68

7

KITTY COO

11

Θ

3

D L Habib

60

Heather E Adamson

5

8

WARRIOR WOMAN

12

Θ

4

M Thackeray

60

Tyrone Zackey

50

9

BELLA TORERA

2

Θ

3

C Maujean

60

Craig Mayhew

7

10

MEMPHIS BELLE

3

Θ

3

K Zechner

60

Lucky Houdalakis

11

STREET LIFE

10

Θ

3

G Lerena

60

Louis Goosen

72

12

SURFERS PARADISE

5

Θ

3

* L Hewitson

60

Paul Peter

  • TWINKLE TOWN (1) – THE HUNTING GAME (2)
  • Παίζουν έξω: 1,11,2,3

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1700μ., 1.035μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

STARPATH

1

Ε

3

G Lerena

60

Geoff Woodruff

477

2

SPUTNIK PLAIN

7

Ε

3

W Marwing

60

Alec Laird

845

3

SAMAR

11

Ε

4

M V’Rensburg

60

Craig Mayhew

34

4

ZIPPA

5

Α

3

C Zackey

60

St John Gray

577

5

SPEED MONITOR

9

Ε

3

G Wrogemann

60

Brett Warren

473

6

FORT ROSS

6

Ε

4

R Simons

60

Johan Janse van Vuuren

59

7

TOWER

2

Ε

5

I Sturgeon

60

Lowan Denysschen

90

8

ALI PASHA

12

Ε

3

L Pagel

60

John Vos

979

9

SUNSET BOY

10

Ε

3

S Brown

60

Leon Erasmus

0

10

MUNTAHAA

4

Ε

3

C Murray

60

Mike de Kock

52

11

ORSON

3

Α

3

K Zechner

60

St John Gray

75

12

TABLOID TRUTH

8

Α

3

R Danielson

60

Clinton Binda

86

  • MUNTAHAA (10) – SAMAR (3)
  • Παίζουν έξω: 10,1,2,3

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fontainebleau, 3600μ., 1.55μμ.

Στηπλ, 5 ετών, μέδεν, 23.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

COSI FAN TUTTE

Θ

5

A.CHITRAY

72

A.BOISBRUNET (S)

7672114

2

CALINE DE FREIGNE

Θ

5

L.SOLIGNAC

70

A.LE CLERC (S)

81151243

3

SAPORETTO

Ε

5

JC.GAGNON

69

A.CHAILLE-CHAILLE

671521

4

TIVANO D’AUTHIE

Ε

5

K.NABET

69

G.CHEREL

6331463

5

LOU WONDERFUL

Θ

5

C.LEFEBVRE

68

G.DENUAULT (S)

535253

6

CONSTANTE

Θ

5

M.DELMARES

65

FM.COTTIN (S)

602667128

  • COSI FAN TUTTE (1) – TIVANO D’AUTHIE (4)
  • Paris turf: 3,4,1

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1700μ., 2.10μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

TRELLIS

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2

HALF A BAR

1

Θ

3

W Marwing

60

Weiho Marwing

23

3

SANTA MONICA

12

Θ

3

C Murray

60

Mike de Kock

272

4

ADVANCE TO GO

5

Θ

3

* L Hewitson

60

Sean Tarry

434

5

CINNAMON SLEW

10

Θ

3

C Maujean

60

David Nieuwenhuizen

554

6

KINGS CREEK

7

Θ

3

R Danielson

60

Roy Magner

663

7

JUBA

13

Θ

4

G Wrogemann

60

Heather E Adamson

346

8

BUBBA’S DOLL

11

Θ

5

A Fortune

60

Brett Warren

427

9

SUBTLE FORCE

8

Θ

3

L Pagel

60

David Nieuwenhuizen

6

10

MPHUMI

2

Θ

6

C Zackey

60

Lowan Denysschen

44

11

TIMBER HITCH

4

Θ

4

K Zechner

60

Mike Azzie

809

12

SHALA

3

Θ

3

S Brown

60

Leon Erasmus

8

13

SAVETHEBESTFORLAST

9

Θ

3

G Lerena

60

Erico Verdonese

99

  • HALF A BAR (2) – SANTA MONICA (3)
  • Παίζουν έξω: 2,3,4,5,6

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fontainebleau, 3550μ., 2.25μμ.

Θαμνώδη, αρσενικοί 4 ετών, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SUMBURG

Ε

4

K.NABET

67

Y.FOUIN (S)

860

2

OLGRIS DECLISOU

Ε

4

E.CHAZELLE

67

L.BAUDRON (S)

3

MISTER VIC

Ε

4

T.BEAURAIN

67

P.LEBLANC

876400

4

BLOKAR

Ε

4

A.CHITRAY

65

L.BAUDRON (S)

5

TEXAS HOLDEM

Ε

4

M.ROMARY

65

MLLE S.DELAROCHE

8008900

6

REAL STEEL

Ε

4

O.JOUIN

65

L.VIEL (S)

725

7

DING DING DONG

Ε

4

J.REVELEY

65

N.LAGENESTE DE

8

HELLO DU LEMO

Ε

4

L.SOLIGNAC

65

A.LE CLERC (S)

9

MAGIER

Ε

4

D.UBEDA

65

H.BILLOT (S)

790836080

10

D’JANGO

Ε

4

F.GILES

65

E.CLAYEUX (S)

11

CANDIDE

Ε

4

B.LESTRADE

65

G.MACAIRE (S)

1198

12

IZZO(GER)

Ε

4

B.GELHAY

65

MLLE C.FEY

74254917

  • CANDIDE (11) – REAL STEEL (6)
  • Paris turf: 11,10,7,1,12,6

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 2000μ., 2.45μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

STARRETT CITY

15

Ε

4

G Lerena

60

Geoff Woodruff

491

2

FRAPPACHINO

12

Ε

4

I Sturgeon

58.5

Roy Magner

830

3

ARLINGTON

1

Ε

3

S Khumalo

56.5

Robbie Sage

166

4

BROOKIE

9

Ε

4

K Zechner

56.5

Alec Laird

318

5

COMMODORE AL

4

Ε

8

A Fortune

56.5

Gary Alexander

447

6

ROCKY STALLONE

7

Ε

7

C Zackey

54

Stephen Moffatt

808

7

PORCUPINE CREEK

2

Ε

3

J P v’d Merwe

52.5

Alec Laird

421

8

DE LUJO

6

Ε

5

* M Mjoka

52.5

Clinton Binda

901

9

RED REBEL

5

Ε

4

R Simons

52.5

Paul Matchett

321

10

FANTASY VIEW

14

Α

3

* L Hewitson

52

Sean Tarry

531

11

BLACK COSSACK

8

Ε

6

R Munger

52

Erico Verdonese

323

12

RED ROOM

10

Ε

4

M V’Rensburg

52

Gary Alexander

603

13

SAMMY SILVER

3

Ε

7

M Thackeray

52

Chris Erasmus

109

14

TAEGAN’S JET

13

Ε

7

J Penny

52

Tony Nassif

70

15

LUNDY’S STAR

11

Ε

5

C Maujean

52

Lucky Houdalakis

808

  • STARRETT CITY (1) – RED REBEL (9)
  • Παίζουν έξω: 3,12,2,1

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fontainebleau, 3800μ., 3.05μμ.

Στηπλ, 5+ ετών, αξίωσης, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FLOGAPA

Ε

6

T.GUINEHEUX

72

G.MACAIRE (S)

2511121

2

BENDIDON

Ε

7

CA.PRUNAULT

72

P.BIGOT

555346141

3

VIRGINIA DESIR

Ε

13

B.GUENET

72

G.MACAIRE (S)

43121714

4

BAHIA DE CERISY

Θ

6

J.DELAUNAY

70

J.PLANQUE

336251

5

SCAWORK

Ε

8

G.VIEL

70

A.CHAILLE-CHAILLE

182012

6

ROYAL POCKER

Ε

7

MAX .DENUAULT

70

E.CLAYEUX (S)

1255111

7

SAGAFOR

Ε

6

S.MAUSSION

68

P.LEBLANC

9849

8

MENTHE POIVREE

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9

BRING IT ON

Θ

5

A.ZULIANI

68

Y.FOUIN (S)

2505

  • FLOGAPA (1) – ROYAL POCKER (6)
  • Paris turf: 3,5,6,1,4

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 3.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 6.550

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GIMMETHEMONEY

2

Θ

3

P Strydom

61.5

Paul Peter

20

2

EFFORTLESS REWARD

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3

CELTIC LADY

8

Θ

4

R Simons

58.5

Roy Magner

55

4

GRATUITY

5

Θ

3

G Lerena

57.5

Louis Goosen

221

5

HONOLUA BAY

1

Θ

4

A Fortune

57.5

Dianne Stenger

232

6

MYGIRLDOWNUNDER

9

Θ

3

K Zechner

57

Mike Azzie

340

7

SHWANKY

6

Θ

3

S Khumalo

57

Louis Goosen

968

8

CATALUGA

4

Θ

5

J P v’d Merwe

56

Scott Kenny

504

9

TIMEDTOPERFECTION

3

Θ

3

C Zackey

55.5

Corne Spies

585

  • GRATUITY (4) – HONOLUA BAY (5)
  • Παίζουν έξω: 4,5,1,3

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cheltenham, 3300μ., 3.30μμ.

Θαμνώδη, 4+ ετών, γκρουπ 1, 145.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Ballyandy

Ε

6

Sam T-Davies

73

N A Twiston-Davies

14-2321

2

Beyond Conceit (IRE)

Ε

8

N D Fehily

73

N J Henderson

11

3

Bunk Off Early (IRE)

Ε

5

Χ

73

W P Mullins

12

4

Capital Force (IRE)

Ε

6

D N Russell

73

H de Bromhead

2431

5

Cilaos Emery (FR)

Ε

5

Χ

73

W P Mullins

112

6

Crack Mome (FR)

Ε

5

Χ

73

W P Mullins

1–12

7

Elgin

Ε

5

W Hutchinson

73

A King

1-21122

8

Glaring

Α

6

L P Aspell

73

Mrs A J Perrett

15

9

High Bridge

Ε

6

Mr A Ferguson

73

B Pauling

116-111

10

Labaik (FR)

Ε

6

J W Kennedy

73

G Elliott

11RR6

11

Magna Cartor

Ε

7

R Blackmore

73

J J Hanlon

351107

12

Melon

Ε

5

Χ

73

W P Mullins

1

13

Pingshou (IRE)

Ε

7

Aidan Coleman

73

C L Tizzard

8–414

14

River Wylde (IRE)

Ε

6

Nico de Boinville

73

N J Henderson

3-10111

  • Melon (12) – River Wylde (14)
  • Πιθ. Τιμές: 12 (2,5), 1 (3,5), 3 (5), 14 (6,5), 6 (9)

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fontainebleau, 3550μ., 3.45μμ.

Θαμνώδη, φοράδες 4 ετών, μέδεν, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DAME WAL

Θ

4

D.UBEDA

67

P.FAVEREAUX

0

2

SAINTE BOWL

Θ

4

B.GELHAY

67

B.GOUDOT (S)

43049890

3

ANGIE ROYALE

Θ

4

D.BRASSIL

67

M.BLANCHARD-JACQUET

16

4

DANSLEMILLE

Θ

4

M.FARCINADE

65

MME P.BUTEL

885

5

FONTANGES

Θ

4

G.RE

65

G.CHEREL

5455074

6

STELLA D’AUBRELLE

Θ

4

M.CAMUS

65

A.BOISBRUNET (S)

7

UNEXPECTED GIFT(GB)

Θ

4

M.ROMARY

65

MLLE S.DELAROCHE

230000000

8

DONA CRINDOR

Θ

4

L.SOLIGNAC

65

A.LE CLERC (S)

9

DIYALA JUNIOR

Θ

4

R.SCHMIDLIN

65

FM.COTTIN (S)

10

DARLADADA CHALUZY

Θ

4

A.CHITRAY

65

A.BOISBRUNET (S)

11

TITFORTAT SUCCES

Θ

4

M.DAUBRY-BARBIER

65

MLLE V.HAIGH

264000080

12

STELLARMOR

Θ

4

C.LEFEBVRE

65

A.LACOMBE

7

13

DOUCHKA DENGILBERT

Θ

4

H.TABET

65

C.DONDI

14

LADY BELLISSIMA

Θ

4

L.PHILIPPERON

65

S.DEHEZ

15

PRINCESSE D’AINAY

Θ

4

D.MESCAM

65

FM.COTTIN (S)

16

DAME COLLONGES

Θ

4

M.GOVAERTS

65

A.LACOMBE

2

  • DAME COLLONGES (16) – DARLADADA CHALUZY (10)
  • Paris turf:  5,10,16,12,15,6,9

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1500μ., 4μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 6.550

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SNOWDONIA

2

Θ

4

* L Hewitson

61.5

Paul Peter

731

2

FUTURE FANTASTIC

3

Θ

5

K Zechner

60

Stuart Pettigrew

562

3

OUR MIRACLE

4

Θ

4

R Simons

59

Lucky Houdalakis

67

4

PAREE

9

Θ

5

S Khumalo

59

Tyrone Zackey

577

5

GAIN GROUND

6

Θ

4

R Munger

57.5

Mike de Kock

295

6

KILMOKEA

5

Θ

3

R Danielson

57

Robbie Hill

219

7

CARLA THE REBEL

10

Θ

5

A Fortune

57

Gokhan Terzi

216

8

MISS TURBO

1

Θ

3

G Lerena

56.5

Geoff Woodruff

840

9

CAPE MARIGOLD

8

Θ

5

M V’Rensburg

58

Lucky Houdalakis

201

10

CHARTWELL

7

Θ

5

C Murray

53

John Vos

90

  • SNOWDONIA (1) – FUTURE FANTASTIC (2)
  • Παίζουν έξω: 5,1,2,9

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cheltenham, 3200μ., 4.10μμ.

Στηπλ, 5+ ετών, γκρουπ 1, 200.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

A Hare Breath (IRE)

Ε

9

R Johnson

71,5

B Pauling

41P-413

2

Altior (IRE)

Ε

7

Nico de Boinville

71,5

N J Henderson

11–1111

3

Charbel (IRE)

Ε

6

D Bass

71,5

K C Bailey

215-512

4

Cloudy Dream (IRE)

Ε

7

B Hughes

71,5

J M Jefferson

12–1122

5

Forest Bihan (FR)

Ε

6

Aidan Coleman

71,5

B Ellison

6-U1211

6

Ordinary World (IRE)

Ε

7

D N Russell

71,5

H de Bromhead

8F-0122

7

Royal Caviar (IRE)

Ε

9

Χ

71,5

W P Mullins

1222-1F

8

Some Plan (IRE)

Ε

9

D J Mullins

71,5

H de Bromhead

4-01F11

9

Three Stars (IRE)

Ε

7

R M Power

71,5

H de Bromhead

511335

  • Altior (2) – Charbel (3)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (1,2), 3 (9), 7 (14), 4 (16)

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1500μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 5.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CALL KELLY

2

Ε

6

I Sturgeon

60

St John Gray

596

2

REBUKED

4

Ε

4

C Zackey

59.5

Stephen Moffatt

350

3

DUZI MOON

8

Ε

4

G Lerena

58.5

Geoff Woodruff

735

4

MY TREASURE

3

Ε

5

P Strydom

58

Lucky Houdalakis

713

5

VEE MAN

11

Ε

4

S Khumalo

57.5

Sean Tarry

753

6

NORGAY

5

Ε

7

K Zechner

57

St John Gray

49

7

BLUE DIAMOND ROAD

9

Ε

4

R Simons

56

Alec Laird

923

8

SPACE TORNADO

7

Ε

3

* M Mjoka

54

Ormond Ferraris

872

9

CONNAUGHT HOTEL

10

Ε

4

C Storey

53.5

Geoff Woodruff

979

10

TOM FOOL

13

Ε

5

C Maujean

52

Stephen Moffatt

487

11

VIKING CASTLE

6

Ε

5

C Thabana

52

Stuart Pettigrew

458

12

HIGH GAME

12

Ε

4

J P v’d Merwe

52

Paul Peter

708

13

ANTONIUS CHARM

14

Ε

6

J Penny

52

Chris Erasmus

904

14

FRISKET

1

Ε

4

R Munger

52

Romeo Francis

800

  • MY TREASURE (4) – SPACE TORNADO (8)
  • Παίζουν έξω: 4,5,8,3

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cheltenham, 5000μ., 4.50μμ.

Στηπλ, 5+ ετών, γκρουπ 3, 120.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Un Temps Pour Tout (IRE)

Ε

8

T Scudamore

75,5

D Pipe

14-1036

2

Noble Endeavor (IRE)

Ε

8

D N Russell

75

G Elliott

2F-P541

3

Theatre Guide (IRE)

Ε

10

P J Brennan

74,5

C L Tizzard

8-28173

4

Clarcam (FR)

Ε

7

B J Cooper

74,5

G Elliott

399126

5

Viconte Du Noyer (FR)

Ε

8

Harry Cobden

73,5

C L Tizzard

33-310P

6

Annacotty (IRE)

Ε

9

Ian Popham

73,5

A King

10-P8U8

7

The Young Master

Ε

8

Mr S W-Cohen

73

N P Mulholland

4631-F0

8

Label Des Obeaux (FR)

Ε

6

W Hutchinson

72

A King

0-23211

9

Holywell (IRE)

Ε

10

R P McLernon

72

Jonjo O’Neill

2F-70P0

10

Junction Fourteen (IRE)

Ε

8

L P Aspell

72

Miss E C Lavelle

151-062

11

The Druids Nephew (IRE)

Ε

10

N D Fehily

71

N P Mulholland

662P5-9

12

Ibis Du Rheu (FR)

Ε

6

Sam T-Davies

71

P F Nicholls

518-323

13

Measureofmydreams (IRE)

Ε

9

S W Flanagan

71

N Meade

113F0-P

14

Buywise (IRE)

Ε

10

Adam Wedge

71

Evan Williams

4377P0

15

Coologue (IRE)

Ε

8

B Hughes

70,5

C E Longsdon

2P-1P28

16

Caid Du Berlais (FR)

Ε

8

Χ

70

P F Nicholls

9/81P45

17

Henri Parry Morgan

Ε

9

Sean Bowen

69,5

P Bowen

U-0UF02

18

Singlefarmpayment

Ε

7

A P Heskin

69,5

T R George

1P-321B

19

Pilgrims Bay (IRE)

Ε

7

James Best

67,5

N P Mulholland

5-1F231

20

Go Conquer (IRE)

Ε

8

Aidan Coleman

67

Jonjo O’Neill

61-2F22

21

Antony (FR)

Ε

7

J E Moore

66

G L Moore

53-118P

22

A Good Skin (IRE)

Ε

8

Χ

66

T R George

2P-3649

23

Vintage Clouds (IRE)

Ε

7

Χ

66

Mrs S J Smith

P-222F3

24

Vic De Touzaine (FR)

Ε

8

L Treadwell

66

Miss V Williams

32U1-22

  • Noble Endeavor (2) – The Druids Nephew (11)
  • Πιθ. Τιμές: 18 (7), 9, 11, 12, 17 (10), 1 (12)

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1500μ., 5.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 5.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BLUE BERRY PIE

4

Θ

3

* L Hewitson

62

Paul Peter

351

2

FLOWING GOWN

2

Θ

4

C Maujean

59

David Nieuwenhuizen

50

3

IRIDIUM SILVER

12

Θ

4

P Strydom

59

Devin Little

3

4

FISH RIVER CANYON

5

Θ

3

A Fortune

58.5

Gary Alexander

32

5

MISS WALES

15

Θ

4

G Lerena

58.5

Geoff Woodruff

421

6

CATCH A THIEF

1

Θ

7

R Munger

57.5

John Vos

252

7

BEACH COTTAGE

3

Θ

4

S Chambers

56

Tony Nassif

707

8

BLUE SAGE

14

Θ

4

M V’Rensburg

56

Craig Mayhew

894

9

PEARL VALLEY

9

Θ

5

G Wrogemann

55

Ernie Anderson

0

10

RIVER RUN

11

Θ

5

R Danielson

55

John Vos

748

11

INKOLO

7

Θ

5

S Khumalo

53.5

Clifford Harris

334

12

TANGERINE LADY

8

Θ

4

J Penny

53

Leon Erasmus

657

13

JACKIE’S JOY

6

Θ

5

C Zackey

52.5

Stephen Moffatt

468

14

VICTOR’S CASTLE

13

Θ

5

J P v’d Merwe

52

Leon Erasmus

74

15

FASHION FUSION

10

Θ

5

C Storey

52

Lowan Denysschen

978

  • BLUE BERRY PIE (1) – FISH RIVER CANYON (4)
  • Παίζουν έξω: 4,1,6,11

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cheltenham, 3300μ., 5.30μμ.

Θαμνώδη, 4+ ετών, γκρουπ 1, 460.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Brain Power (IRE)

Ε

6

D J Mullins

74,5

N J Henderson

21-3811

2

Buveur D’air (FR)

Ε

6

N D Fehily

74,5

N J Henderson

131-111

3

Ch’tibello (FR)

Ε

6

Harry Skelton

74,5

D Skelton

1-35132

4

Cyrus Darius

Ε

8

B Hughes

74,5

J M Jefferson

1111-41

5

Footpad (FR)

Ε

5

R Walsh

74,5

W P Mullins

F-11242

6

Moon Racer (IRE)

Ε

8

T Scudamore

74,5

D Pipe

111-211

7

My Tent Or Yours (IRE)

Ε

10

Aidan Coleman

74,5

N J Henderson

22-3324

8

Petit Mouchoir (FR)

Ε

6

B J Cooper

74,5

H de Bromhead

2-23F11

9

Sceau Royal (FR)

Ε

5

D A Jacob

74,5

A King

06–1143

10

The New One (IRE)

Ε

9

Sam T-Davies

74,5

N A Twiston-Davies

14F-121

11

Wicklow Brave

Ε

8

P Townend

74,5

W P Mullins

0P1/033-

12

Yanworth

Ε

7

M P Walsh

74,5

A King

112-111

  • Yanworth (12) – Buveur D’air (2)
  • Πιθ. Τιμές: 12 (2,5), 2 (4), 8 (5), 6 (10)

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cheltenham, 4000μ., 6.10μμ.

Θαμνώδη, φοράδες 4+ ετών, γκρουπ 1, 126.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Apple’s Jade (FR)

Θ

5

B J Cooper

72

G Elliott

1-12212

2

Bon Chic (IRE)

Θ

8

Henry Brooke

72

James Moffatt

19-21P5

3

Briery Queen

Θ

8

R Johnson

72

Noel Williams

F411-13

4

Colin’s Sister

Θ

6

P J Brennan

72

F O’Brien

52-1111

5

Debdebdeb

Θ

7

Harry Skelton

72

D Skelton

31F2-73

6

Hidden Identity (IRE)

Θ

11

Alan Johns

72

Tim Vaughan

9P8P-33

7

Indian Stream

Θ

8

N D Fehily

72

N P Mulholland

11–2181

8

Jer’s Girl (IRE)

Θ

5

M P Walsh

72

G P Cromwell

251-125

9

Lifeboat Mona

Θ

7

Sam T-Davies

72

P F Nicholls

01P1-11

10

Limini (IRE)

Θ

6

R Walsh

72

W P Mullins

1113-21

11

Midnight Jazz

Θ

7

D A Jacob

72

B I Case

12122

12

Midnight Tour

Θ

7

Tom Cannon

72

A King

5-12152

13

Miss Crick

Θ

6

W Hutchinson

72

A King

12113P

14

Pass The Time

Θ

8

T Scudamore

72

N P Mulholland

612144

15

Rock On The Moor (IRE)

Θ

9

R M Power

72

Mrs J Harrington

52-4343

16

Rons Dream

Θ

7

Sean Bowen

72

P Bowen

691-2P1

17

The Organist (IRE)

Θ

6

L P Aspell

72

O Sherwood

21F-236

18

Vroum Vroum Mag (FR)

Θ

8

P Townend

72

W P Mullins

11–1211

  • Limini (10) – Vroum Vroum Mag (18)
  • Πιθ. Τιμές: 10 (1,5), 18 (2,2), 1 (4), 8 (10), 9 (12)

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cheltenham, 6400μ., 6.50μμ.

Στηπλ, 4+ ετών, γκρουπ 2, 140.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

A Genie In Abottle (IRE)

Ε

6

Mr J J Codd

72,5

N Meade

1-63212

2

Arbre De Vie (FR)

Ε

7

Χ

72,5

W P Mullins

203-022

3

Arpege D’alene (FR)

Ε

7

Mr W Biddick

72,5

P F Nicholls

9-51234

4

Ballycross

Ε

6

Mr H F Nugent

72,5

N A Twiston-Davies

0-2343P

5

Bells ‘n’ Banjos (IRE)

Ε

7

Miss A Stirling

72,5

F O’Brien

40-0711

6

Beware The Bear (IRE)

Ε

7

Mr S Waley-Cohen

72,5

N J Henderson

431-111

7

Bigbadjohn (IRE)

Ε

8

Mr B O’Neill

72,5

Miss R Curtis

P312S1

8

Champers On Ice (IRE)

Ε

7

Mr R P Quinlan

72,5

D Pipe

133-126

9

Dancing Shadow (IRE)

Ε

8

Mr Sean Houlihan

72,5

V R A Dartnall

362411

10

Edwulf

Ε

8

Mr D O’Connor

72,5

Joseph P O’brien

3U21F1

11

Flintham

Ε

8

Mr M Legg

72,5

M Bradstock

P010-42

12

Haymount (IRE)

Ε

8

Χ

72,5

W P Mullins

4-51243

13

Kerrow (IRE)

Ε

7

Mr Joshua Newman

72,5

A King

2-F1612

14

Martello Tower (IRE)

Ε

9

Mr S Clements

72,5

Ms M Mullins

37-2145

15

Missed Approach (IRE)

Ε

7

Mr N McParlan

72,5

W Greatrex

P2-413U

16

Tiger Roll (IRE)

Ε

7

Ms Lisa O’Neill

72,5

G Elliott

222133

17

What A Moment (IRE)

Ε

7

Mr R O Harding

72,5

D Pipe

22155P

18

Calett Mad (FR)

Ε

5

Mr Z Baker

71,5

N A Twiston-Davies

43-1212

  • A Genie In Abottle (1) – Beware The Bear (6)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (4), 10 (4,5), 6, 8 (8), 3 (11)

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cheltenham, 4100μ., 7.30μμ.

Στηπλ, 4+ ετών, λίστας, 80.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Zamdy Man

Ε

8

Aidan Coleman

75,5

Miss V Williams

09–1211

2

Last Goodbye (IRE)

Ε

6

S W Flanagan

74,5

Miss E Doyle

11–0261

3

Double W’s (IRE)

Ε

7

B Hughes

74,5

J M Jefferson

0-21172

4

Mixboy (FR)

Ε

7

B P Harding

74,5

K Dalgleish

122-111

5

Foxtail Hill (IRE)

Ε

8

William T-Davies

74,5

N A Twiston-Davies

F13511

6

Hammersly Lake (FR)

Ε

9

D J Mullins

74,5

N J Henderson

315233

7

Captain Redbeard (IRE)

Ε

8

Sam Coltherd

74

W Coltherd

434311

8

Templehills (IRE)

Ε

6

D Crosse

74

N A Twiston-Davies

0F1F1P

9

Bun Doran (IRE)

Ε

6

A P Heskin

74

T R George

153-31P

10

Killiney Court (IRE)

Ε

8

Mr M P Fogarty

74

H de Bromhead

531411

11

Its’afreebee (IRE)

Ε

7

Harry Skelton

74

D Skelton

3-15133

12

Powersbomb (IRE)

Ε

7

Mr J J Codd

73,5

Brian M McMahon

70U1F2

13

Tully East (IRE)

Ε

7

D F O’Regan

73,5

A Fleming

164-162

14

Relentless Dreamer (IRE)

Ε

8

P Townend

73,5

Miss R Curtis

311216

15

Deans Road (IRE)

Ε

8

A E Lynch

73,5

H de Bromhead

1-13412

16

Gold Present (IRE)

Ε

7

J McGrath

73

N J Henderson

P60-152

17

Two Taffs (IRE)

Ε

7

D N Russell

73

D Skelton

1-17223

18

Sizing Tennessee (IRE)

Ε

9

T J O’Brien

73

C L Tizzard

1F0-234

19

All Hell Let Loose (IRE)

Ε

8

B J Cooper

73

H de Bromhead

P360-51

20

Burtons Well (IRE)

Ε

8

Charlie Deutsch

73

Miss V Williams

1F2/214

  • Foxtail Hill (5) – Its’afreebee (11)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (6), 16 (8), 11 (9), 17 (10), 6, 9 (12)

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1450μ., 7.45μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 5.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Believe It (IRE)

3

A

5

S Cummins

61,5

R Hughes

381-401

2

Rebel Lightning (IRE)

4

E

4

Hector Crouch

60,5

Richard Spencer

522-392

3

Baltic Prince (IRE)

2

E

7

Aled Beech

60,5

A W Carroll

212-856

4

Call Out Loud

6

E

5

Al. Rawlinson

60

M Appleby

8-41631

5

Murdanova (IRE)

7

E

4

G P Brouder

60

D M Loughnane

7090-11

6

Masamah (IRE)

1

E

11

George Downing

59,5

Ian Williams

0-05106

7

Hernando Torres

5

E

9

Ryan Timby

59,5

M W Easterby

3987-18

8

Dark Profit (IRE)

8

E

5

Sh. Teasdale

58

K Dalgleish

53414/2

  • Call Out Loud (4) – Murdanova (5)
  • Πιθ. Τιμές: 2, 4, 5 (2,8), 1 (4,4), 7 (10), 6, 3, 8 (11)

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur Mer, 2150μ., 7.55μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 4 ετών, Ε’ κλάση, 23.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DICK DES MALBERAUX

Ε

4

N. ENSCH

N. ENSCH

534621

2

DJOBI D’YMER

Ε

4

S. CINGLAND

S. CINGLAND

1535

3

DEXTER BLUE

Ε

4

G. GELORMINI

N. MOUROT

212472

4

DREAM OF JOB

Α

4

CH. MARTENS

S. CINGLAND

438358872

5

DEO

Ε

4

R. MOURICE

R. MOURICE

3829866

6

DECLIC DU RADON

Ε

4

J. GUELPA

J. GUELPA

712103

7

DENVER DU BOURG

Ε

4

CH.C. DEGIORGIO

CH.C. DEGIORGIO

302312

8

DIVALLO

Α

4

E. GOUT

E. GOUT

2852576

9

DAMANN DE ROZOY

Α

4

CH.A. MARY

CH.A. MARY

25183766

10

DONUTS

Α

4

N. MORTAGNE

D. ALEXANDRE

22394

11

DIABLE MAUVE

Α

4

GILBERT MARTENS

Mme R. MARTENS-GOVAERT

30667878

12

DRAKE DES VALERINS

Ε

4

Y. LACOMBE

Y.A. BRIAND

3166235

13

DIVIN DE BRY

Α

4

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

423605

14

DEFI DU REYNARD

Α

4

J. UROZ

J. UROZ

32310

15

DONALD DU PORHOET

Α

4

D. CINIER

D. CINIER

245869369

16

DEMOCRATE

Α

4

R. LE VEXIER

R. LE VEXIER

655186

  • DEXTER BLUE (3) – DJOBI D’YMER (2)
  • Paris turf: 5,3,2,7,1,4,6

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1900μ., 8.15μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 5.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Hazamar (IRE)

7

E

4

L Morris

63,5

Mrs S Leech

623/99-

2

Mr Magill (FR)

2

E

5

T J Murphy

63,5

Karen George

P/

3

Wallangarra

6

E

4

D A Parkes

63,5

J Gask

-526342

4

Chippenham (IRE)

1

A

3

N Mackay

54,5

J H M Gosden

8

5

Long John Silver (IRE)

3

A

3

J P Spencer

54,5

J A Osborne

2

6

Oxford Don

5

A

3

Aaron Jones

54,5

D M Simcock

7

7

Laureate

4

Θ

3

J Fanning

52

M Johnston

-62323

  • Long John Silver (5) – Laureate (7)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (1,3), 4 (1,5), 6 (7), 7 (10)

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur Mer, 2925μ., 8.25μμ.

Αμαξίδια, 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 17.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EBENE DE JAY

Θ

3

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

2

ECLAIR DE MARS

Α

3

N. MORTAGNE

D. ALEXANDRE

3

EMBELLIE DU TIJAS

Θ

3

R. MOURICE

R. MOURICE

4

EXPRESSO BEN MAX

Α

3

V. FOUCAULT

V. FOUCAULT

5

ELLA TATA

Θ

3

CL. MATHE

CL. MATHE

6

ECLOPE DU GUELIER

Ε

3

F. NIVARD

P. LEMONNIER

7

7

ENVOL MYSTIC

Α

3

G. JUNOD

L. BAUDRON

866

8

ENERGIE DE MAX

Θ

3

L. FRESNEAU

L. FRESNEAU

74

9

ESPIO DE VANDEL

Α

3

CH. MARTENS

V. MARTENS

54

10

ELEA MIP

Θ

3

N. ENSCH

J.P. ENSCH

3

11

EDEN JOSSELYN

Α

3

CH.A. MARY

CH.A. MARY

9464

12

EZIA TURGOT

Θ

3

S. CINGLAND

R. MOURICE

375

13

ELBA ISLAND

Θ

3

J. GUELPA

J. GUELPA

965836

14

ELEGANTE MAUVE

Θ

3

GILBERT MARTENS

Mme R. MARTENS-GOVAERT

495767

  • ELEA MIP (10) – ESPIO DE VANDEL (9)
  • Paris turf: 9,8,10,3,1,2,6

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 2800μ., 8.45μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Carvelas (IRE)

1

E

8

D A Parkes

61,5

P J F Murphy

6/9–3401

2

The Lampo Genie

4

E

5

S Donohoe

61,5

J Farrelly

450/054-

3

Firestorm (GER)

11

E

6

A Kirby

61,5

M J Attwater

278-306

4

Smiley Bagel (IRE)

6

E

4

R Kingscote

61

Ed Walker

38-6111

5

Hier Encore (FR)

8

E

5

Hector Crouch

60,5

D Menuisier

-229820

6

Monjeni

3

E

4

Jos. Gordon

60

Ian Williams

-202655

7

Surround Sound

2

E

7

R Richardson

60

T D Easterby

75662-3

8

Tingo In The Tale (IRE)

12

E

8

J P Spencer

59,5

Mrs S Leech

08–0732

9

Cape Spirit (IRE)

5

Θ

5

Oisin Murphy

59,5

A M Balding

740-242

10

New Tarabela

7

Ε

6

G Downing

55

A W Carroll

705/90-8

11

Topalova

9

Θ

4

G Malune

54,5

M H Tompkins

7054-43

12

Oyster Card

10

Ε

4

L Morris

53,5

M Appleby

936-553

  • Smiley Bagel (4) – Cape Spirit (9)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (2,8), 1 (3,3), 9 (5,5), 12 (7), 8, 7, 11 (10)

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur Mer, 2950μ., 8.55μμ.

Αμαξίδια, 6-8 ετών, ΣΤ’ κλάση, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BEGUIN DU GOUTIER

Ε

6

Mlle C MAILLARD

D. CINIER

7174220

2

BOTS DUB’S

Ε

6

G. LUPI

Y.A. BRIAND

846505

3

VALLNER

Ε

8

S. GODON

Y.A. BRIAND

595380

4

ASTARTE PIEMONT

Θ

7

Mlle S. TINGUELY

N. JULIEN

386393702

5

ACHILLE DU FOSSE

Ε

7

AXEL LAIGRON

F. CRIADO

66885

6

VALDI DE CARA

Ε

8

M. IZZO

D. BEKAERT

407989

7

ASTREE JULRY

Θ

7

Mlle A. RICARD

J.P. GAUVIN

99807634

8

VIENS DU SUD

Ε

8

F. BRUYAT

J. HUGUET

69509297

9

VERY D’EPUISAY

Ε

8

G.J. GRUSON

J.J.X. BARRE

62600

10

BADOU

Ε

6

Mlle M. LE BOURHIS

R. METAYER

23069702

11

BLOOMER

Ε

6

N. MORTAGNE

Y.A. BRIAND

227621

12

VENDREDI SOIR

Ε

8

Mlle L. GROSBOT

R.J. JULIEN

533653265

13

ADAGIO D’HERFRAIE

Ε

7

DYLAN GARCIA

A. LAIGRON

988889

  • BADOU (10) – BLOOMER (11)
  • Paris turf: 11,10,2,8,5,7

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1200μ., 9.15μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3-5 ετών, μέδεν, 4.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Allen’s Folly

8

Θ

4

Molly King

63,5

P W Hiatt

36-6099

2

Atlanta Belle (IRE)

4

Θ

3

T E Durcan

57

C F Wall

636-4

3

Captain Sedgwick (IRE)

9

Θ

3

Tom Marquand

57

J L Spearing

0-84

4

La Guapita

2

Θ

3

Jos. Gordon

57

H Palmer

52-28

5

Magic Approach

6

Θ

3

J P Spencer

57

D M Simcock

6

6

Mia Wallace (IRE)

3

Θ

3

Shelley Birkett

57

D O’Meara

3

7

Precious Equity (FR)

1

Θ

3

Hector Crouch

57

D Menuisier

0

8

Royal Request (IRE)

5

Θ

3

L Morris

57

J Tate

9

Tooty Fruitti

7

Θ

3

J F Egan

57

J Hughes

  • Royal Request (8) – Mia Wallace (6)
  • Πιθ. Τιμές: 8 (3,5), 9 (5), 2 (6), 1, 4, 6, 7, 3, 5 (8)

038η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur Mer, 2925μ., 9.25μμ.

Εφιππο τροτ, 4-6 ετών, Δ’ κλάση, 2.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DARCO POTERIE

Ε

4

K. THONNERIEUX

K. THONNERIEUX

3

2

DOLLAR DU NOYER

Α

4

V. FOUCAULT

F. VITALI

454

3

CLEITUS DE CAMBRON

Ε

5

Mlle J. OHANESSIAN

E. OHANESSIAN

36009885

4

BANDITISME

Ε

6

J.B. ROUE-LECUYER

J. GUELPA

4298

5

COOBYA ANGANO

Θ

5

Mlle L. POR

E. GOUT

6733669

6

CONNECTICUT

Α

5

Q. SEGUIN

Y.A. BRIAND

42622441

7

DEVIL SOMOLLI

Ε

4

A. LAMY

J.M. ROUBAUD

260020446

8

BLASON JULRY

Ε

6

Mlle M. SASSO

J.P. GAUVIN

3131

9

DIEU D’OCCAGNES

Ε

4

Mlle L. GROSBOT

E. GOUT

46302065

10

CESAR DES LIARDS

Ε

5

Mlle M. HEYMANS

J.M. ROUBAUD

1714

11

BOLIVAR JENILOU

Ε

6

V. REIS

R. MOURICE

196

12

CRISTAL DE MAX

Ε

5

F. DESMIGNEUX

V. MARTENS

720644

13

BABY BOOM

Ε

6

Mlle E. RAPENNE

E. GOUT

874350

  • BLASON JULRY (8) – CESAR DES LIARDS (10)
  • Paris turf: 8,12,7,10,9,2,6

039η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1200μ., 9.45μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Vaux (IRE)

9

E

3

A Kirby

60,5

B Haslam

74068-3

2

Mimic’s Memory

8

Θ

3

S A Gray

60,5

Mrs A Duffield

0-43

3

Night Shadow

5

Ε

3

D Swift

60,5

A D Brown

6–744

4

Sheila’s Palace

2

Θ

3

Jos. Gordon

60

J S Moore

36534-3

5

Alfolk (IRE)

7

Ε

3

J P Spencer

58

D M Simcock

6576

6

Blastofmagic

1

Ε

3

Oisin Murphy

57,5

David Dennis

-73607

7

Champagne Queen

6

Θ

3

L Morris

54,5

Rae Guest

6366-63

8

Tink

4

Θ

3

Ch. Bennett

54

W M Brisbourne

6–789

9

Vocalisation (IRE)

3

Θ

3

David Probert

54

J R Weymes

008-5477

  • Champagne Queen (7) – Vaux (1)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (3), 7 (3,3), 1 (4), 4 (6), 3 (8), 2, 9 (11)

040η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1200μ., 10.15μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Ε’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Bastia

5

Θ

3

David Probert

57

M Meade

15

2

Goodwood Crusader (IRE)

2

Ε

3

S W Kelly

57

R Hughes

348-622

3

Hidden Stash

4

Ε

3

Oisin Murphy

57

A M Balding

-7177

4

Monoshka (IRE)

6

Ε

3

A Mullen

57

J G Given

8157-76

5

Peachey Carnehan

3

Ε

3

William Carson

57

M J Attwater

402-133

6

Who Told Jo Jo (IRE)

1

Ε

3

J F Egan

57

J Tuite

D350-63

  • Peachey Carnehan (5) – Bastia (1)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (1,2), 1, 3 (4), 6 (4,5)
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 017 – 024
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 015 – 026
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 025 – 029 και 035 – 040
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 020 – 029 και 031 – 040