Ιπποδρομίες Τρίτης 7/3/17: Εκτιμήσεις και Προγνωστικά

March 7, 2017
536 Views

Με 21 επίπεδες αναμετρήσεις και επτά τροτ από τέσσερεις ιπποδρόμους τριών χωρών συμπληρώθηκε το σημερινό ιπποδρομιακό κουπόνι. Κύριο χαρακτηριστικό του οι πολλές ανοιχτές διαδρομές, γεγονός που κάνει δύσκολη την στοιχηματική προσέγγισή τους. Το πρόγραμμα ξεκινά με τη Νότια Αφρική και το Turffontein, αμέσως μετά μπαίνει η Deauville από τη Γαλλία και με εναλλάξ κούρσες, ακολουθεί το Southwell από την Αγγλία και στο επιστρέφουμε στη Γαλλία για τροτ από την Cagnes Sur Mer.

    Το πλήρες πρόγραμμα της Τρίτης, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Turffontein, 1450μ., 12.35μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BOILING POINT

3

Ε

3

* G Dadamasi

60

Geoff Woodruff

686

2

ZINGANA

10

Α

4

* S Siphika

60

Chris Erasmus

937

3

PRINCE OF PEACE

5

Ε

3

* S Mosia

60

Weiho Marwing

775

4

KINGS LANDING

8

Ε

4

* F Semela

60

Chris Erasmus

446

5

REVENTADOR

9

Ε

4

* J Gwingwizha

60

David Nieuwenhuizen

868

6

GALLOWAY

4

Ε

3

* M Duba

60

Brett Webber

60

7

SINGASWEWIN

7

Ε

3

* C T Ndlovu

60

Grant Maroun

509

8

CAPRICORN ONE

11

Ε

4

* S Tshobosa

60

James Maree

80

9

PLAY MISTY FOR ME

6

Ε

3

* S B Mthembu

60

Mike de Kock

4

10

LIGHT INDIGO

1

Θ

3

* T Matsoele

57

Paul Peter

536

11

FLUSH

2

Θ

3

* D Mazule

57

Paul Peter

6

  • LIGHT INDIGO (10) – PLAY MISTY FOR ME (9)
  • Παίζουν έξω: 10,9,4,1

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Turffontein, 1800μ., 1.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, εως 2 νικ. , 6.900

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

AMSTERDAM

5

Ε

5

* L Hewitson

60

Mike Azzie

323

2

CALICO QUIVER

4

Ε

5

C Murray

59.5

Gary Alexander

430

3

PAGODA

1

Ε

3

C Maujean

57

Geoff Woodruff

433

4

NEGROAMARO

2

Θ

4

R Simons

56.5

Johan Janse van Vuuren

363

5

HIERONYMUS

6

Ε

3

J Sampson

56.5

Brian Wiid

217

6

JOHNNIE FOR POPS

7

Ε

4

C Zackey

56

Gary Alexander

100

7

KING’S DRIVE

3

Ε

4

E Pheiffer

54

Tyrone Zackey

90

  • NEGROAMARO (4) – AMSTERDAM (1)
  • Παίζουν έξω: 4,1,3,5

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Turffontein, 1000μ., 1.45μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ZIP LINE

7

Ε

3

C Zackey

60

Corne Spies

202

2

WESTERN WARRIOR

4

Ε

3

M V’Rensburg

60

Clinton Binda

200

3

PRINCE OF WAR

3

Ε

3

R Munger

60

Grant Maroun

543

4

TOBY COATES

1

Ε

3

S Brown

60

Leon Erasmus

468

5

AUTUMNSNIGHTSKY

9

Α

3

J P v’d Merwe

60

Paul Peter

0

6

SEATTLE SEAHAWK

6

Ε

3

R Simons

60

Johan Janse van Vuuren

7

7

SEVENTH OF JUNE

8

Ε

3

A Fortune

60

Paul Peter

8

UNCHAINED MELODY

2

Ε

3

* L Hewitson

60

Paul Peter

24

9

AIMEE SWEET

5

Θ

3

C Maujean

57.5

Grant Maroun

705

  • UNCHAINED MELODY (8) – PRINCE OF WAR (3)
  • Παίζουν έξω: 8,7,6,3

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1300μ., 2.10μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, αξίωσης, 27.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ADMIRALTY ARCH(GB)

8

Α

3

D.SANTIAGO

59,5

C.BOUTIN (S)

408613410

2

CARLTON CHOICE(IRE)

4

Ε

3

T.SPEICHER

57,5

L.BAUDRON (S)

787055124

3

BEE CHIC

6

Α

3

T.BACHELOT

57,5

V.LUKA

1139

4

DOUCEUR D’ANTAN

1

Θ

3

C.SOUMILLON

56

F.VERMEULEN (S)

61153243

5

LARNO

3

Ε

3

M.GUYON

56

C.ESCUDER

13451

6

WEEKFAIR

9

Θ

3

A.MASSIN

56

JUL .PHELIPPON

2415577

7

RIO AMARE

7

Ε

3

A.HAMELIN

56

M.PALUSSIERE

80043

8

BESLON

2

Ε

3

F.BLONDEL

56

K.BORGEL (S)

386234318

9

FINALIZE

5

Θ

3

A.WERLE

54,5

T.LEMER

334344

  • LARNO (5) – DOUCEUR D’ANTAN (4)
  • Paris turf: 1,4,2,5,9

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Turffontein, 1600μ., 2.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ROSE OF SOWETO

13

Θ

3

W Marwing

60

Weiho Marwing

522

2

SUMMER WIND

12

Θ

3

C Maujean

60

Geoff Woodruff

93

3

SHEEMA

4

Θ

3

C Murray

60

Mike de Kock

333

4

ATOMIC BELLE

3

Θ

3

D L Habib

60

Brett Webber

975

5

COUNTESS JEMINA

5

Θ

4

M V’Rensburg

60

Stanley Ferreira

445

6

JUANA

6

Θ

3

E Pheiffer

60

Stanley Ferreira

770

7

POPPY GREY

11

Θ

3

I Sturgeon

60

Devin Little

69

8

GENEROSO

8

Θ

3

M Thackeray

60

Romeo Francis

799

9

AFRICAN RHUMBA

9

Θ

3

A Fortune

60

Gary Alexander

608

10

EMERALD BAY

7

Θ

3

R Danielson

60

Erico Verdonese

11

PASSION

2

Θ

3

* C Ngcobo

60

Alec Laird

8

12

TRUMPETS CALLING

1

Θ

3

C Zackey

60

Sean Tarry

42

13

WIND DANCER

10

Θ

3

R Munger

60

Devin Little

0

  • ROSE OF SOWETO (1) – TRUMPETS CALLING (12)
  • Παίζουν έξω: 12,3,2,1

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1900μ., 2.47μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, Δ’ κλάση, 52.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SMART WHIP

2

Ε

6

E.HARDOUIN

61

C.LOTOUX (S)

211007312

2

VEAKALTO(IRE)

11

Α

5

T.BACHELOT

59

V.LUKA

402271738

3

ECHO MAKER

7

Α

5

A.BADEL

59

F.DOUMEN (S)

71302544

4

NEW FROSTY

4

Θ

5

H.JOURNIAC

58,5

Y.NICOLAY DE

444047120

5

PARAGGI(GB)

3

Ε

8

C.SOUMILLON

58,5

F.VERMEULEN (S)

405212728

6

ART OF ZAPPING

14

Ε

6

M.GUYON

58

T.CASTANHEIRA (S)

100562313

7

NEW OUTLOOK(USA)

9

Ε

9

I.MENDIZABAL

58

F.CHAPPET

358200891

8

GEONPI(IRE)

6

Ε

6

M.BARZALONA

58

N.BELLANGER

20661152

9

STAR SUN(IRE)

12

Α

5

C.DEMURO

57

E.LELLOUCHE

335334226

10

MISTER SMART

15

Ε

7

G.BENOIST

57

N.CAULLERY

540416242

11

ZLATAN IN PARIS

16

Ε

6

P.DOMINOIS

57

R.LE DREN DOLEUZE

31904405

12

C D’ARGENT

5

Ε

5

M.FOREST

55,5

M.DELAPLACE

506541546

13

MADIVA

8

Θ

5

T.PICCONE

55,5

C.LOTOUX (S)

30312106

14

POLKARENA

10

Θ

5

G.CONGIU

55

JP.GAUVIN (S)

473421230

15

MOKKA

1

Θ

6

F.BLONDEL

54,5

P.MARION

53021642

16

SPECTACULAR CITY

13

Θ

8

V.CHEMINAUD

54,5

F.FORESI

710211908

  • ART OF ZAPPING (6) – SMART WHIP (1)
  • Paris turf: 9,10,7,2,1,6,12,15

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Turffontein, 2000μ., 2.55μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ARISTOCAT

12

Ε

3

M V’Rensburg

60

Lucky Houdalakis

322

2

RIGHTS OF MAN

11

Ε

3

J P v’d Merwe

60

Gavin van Zyl

435

3

KAHAL’S LEGACY

3

Α

3

M Yeni

60

Tyrone Zackey

248

4

KING OF SWING

6

Ε

3

I Sturgeon

60

Spike Lerena

73

5

DISCOVEROR

5

Ε

3

R Munger

60

Leon Erasmus

536

6

MIESQUE’S RUMBA

10

Ε

3

S Brown

60

Leon Erasmus

250

7

SCOTT’S PINE

7

Ε

4

C Maujean

60

Joe Soma

626

8

SPEED MONITOR

1

Ε

3

G Wrogemann

60

Brett Warren

847

9

VICTOR YOUNG

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10

REMINISCENCE

9

Ε

4

C Zackey

60

Tyrone Zackey

385

11

STUDENT GRANT

2

Ε

3

R Simons

60

Johan Janse van Vuuren

85

12

THE DUKE

4

Ε

3

D L Habib

60

Spike Lerena

9

  • ARISTOCAT (1) – RIGHTS OF MAN (2)
  • Παίζουν έξω: 1,11,2,3

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1500μ., 3.20μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, αξίωσης, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ZALAMEA(IRE)

2

Α

4

T.PICCONE

60

K.BORGEL (S)

153421513

2

SIR OTTOMAN

7

Ε

4

M.GUYON

59,5

C.FERLAND (S)

183182126

3

OLSZTYN

9

Ε

4

A.MASSIN

59,5

M.BOUTIN (S)

458142080

4

LITTLE GHETTO BOY(GB)

6

Ε

4

J.SMITH

57,5

JC.ROUGET (S)

381682035

5

ALL TO THE RED

1

Ε

4

A.BADEL

57,5

R.LE DREN DOLEUZE

347964

6

LILA MAHYANA

11

Θ

4

T.LEFRANC

57,5

C.BOUTIN (S)

65212680

7

EL MANSOUR

4

Α

4

E.ETIENNE

57,5

D.RETIF

988

8

GOING VIRAL(IRE)

10

Ε

4

C.SOUMILLON

56

A&G.BOTTI (S)

97208011

9

SEE YOUR STARR

5

Ε

4

E.HARDOUIN

56

P.LENOGUE

5060953

10

CIEL RUSSE

3

Ε

4

S.BREUX

56

E.THUEUX

90708

11

KASHTAN(GB)

8

Θ

4

I.MENDIZABAL

54,5

JS.MOORE

41379184

  • SIR OTTOMAN (2) – ZALAMEA (1)
  • Paris turf: 2,4,1,8,11

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Turffontein, 2200μ., 3.30μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ROYAL UTOPIA

4

Θ

3

M Yeni

60

Candice Dawson

22

2

PRADA PRINCESS

11

Θ

3

A Fortune

60

Gary Alexander

422

3

HOT TALENT

12

Θ

3

S Khumalo

60

Dianne Stenger

625

4

EMMELINE

7

Θ

3

M V’Rensburg

60

Stuart Pettigrew

396

5

MYSTICAL SWORD

10

Θ

3

S Brown

60

Chris Erasmus

0

6

EVERSILVER

9

Θ

4

G Wrogemann

60

Clifford Harris

534

7

JUST A JET

8

Θ

4

* L Hewitson

60

Mike Azzie

252

8

ISLAND BLISS

2

Θ

5

C Murray

60

Gary Alexander

373

9

YES DEAR

6

Θ

4

S Chambers

60

Ernie Anderson

445

10

LITTLE TOKOYO

3

Θ

4

C Maujean

60

David Nieuwenhuizen

426

11

AYESSAYPEE

5

Θ

6

D Yeo

60

James Maree

408

12

PAS DE CHAT

1

Θ

4

I Sturgeon

60

Heather E Adamson

688

  • PRADA PRINCESS (2) – ROYAL UTOPIA (1)
  • Παίζουν έξω: 2,7,1,6

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1300μ., 3.50μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, χαντικαπ, 23.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

POWER OF THE CROSS(GB)

6

Θ

3

T.THULLIEZ

59

CHA.ROSSI (S)

3245961

2

SPUNKY HEART(IRE)

16

Θ

3

T.BACHELOT

58

S.WATTEL

48495

3

MAROBOB(GB)

8

Θ

3

P.DOMINOIS

57

R.LE DREN DOLEUZE

337703258

4

DUBAI KNIGHTS(IRE)

12

Α

3

M.BARZALONA

57

P&F.MONFORT (S)

235957250

5

VELDARGENT

5

Θ

3

L.OGER

57

HA.PANTALL

5360

6

STORMBERG(IRE)

2

Ε

3

C.SOUMILLON

56,5

C.BOUTIN (S)

456773242

7

NUIT DE MAI

13

Θ

3

K.BARBAUD

56

N.CAULLERY

115508079

8

KILLING JOKE

3

Α

3

G.BENOIST

56

M.BOUTIN (S)

791800283

9

ROYAL CROSS

1

Θ

3

M.GUYON

56

P&F.MONFORT (S)

264684

10

COLOMBE DU MOULIN

10

Θ

3

F.LEFEBVRE

56

S.BOSSERT

8366024

11

PARINACOTA

4

Θ

3

FX.BERTRAS

56

MLLE V.DISSAUX

9700450

12

CRYSTAL BLEU(GB)

11

Θ

3

J.SMITH

56

MLLE V.HAIGH

709006

13

VERY DEAL

14

Θ

3

C.HERISSON DE BEAUVOIR

56

F.SEGUIN

860

14

HIGHLY BAY

15

Θ

3

T.BARON

55,5

HA.PANTALL

82906

15

MAKHZEN

9

Ε

3

A.MASSIN

55

M.BOUTIN (S)

6676957

16

QUIVIRA

7

Θ

3

E.HARDOUIN

53

M.PALUSSIERE

42398079

  • POWER OF THE CROSS (1) – STORMBERG (6)
  • Paris turf: 6,1,9,2,5,3,8

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Turffontein, 1600μ., 4.05μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Γ’ κλάση, 7.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

TOP SHOT

1

Ε

5

A Fortune

60

Gary Alexander

241

2

J’S OUTSIDER

10

Ε

7

G Wrogemann

59

Candice Dawson

47

3

LIFE IS GOOD

2

Ε

3

P Strydom

57.5

Mike Azzie

158

4

FAREEQ

5

Ε

4

C Murray

57

Mike de Kock

924

5

COCKADE

3

Ε

6

M V’Rensburg

55.5

Lucky Houdalakis

713

6

HIGH DRAMA

9

Ε

5

S Khumalo

55

Joe Soma

142

7

CUMBERLAND

4

Ε

5

* M Mjoka

53.5

Spike Lerena

17

8

STREET FLYER

7

Ε

5

K Zechner

55.5

Lucky Houdalakis

221

9

BOLD VIKING

8

Ε

3

* L Hewitson

52

Sean Tarry

764

10

TOKYO DRIFT

6

Ε

5

J P v’d Merwe

52

Scott Kenny

12

  • HIGH DRAMA (6) – COCKADE (5)
  • Παίζουν έξω: 1,3,5,6

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1900μ., 4.20μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, Ε’ κλάση, 16.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ALARA

10

Ε

7

M.BARZALONA

60

P&F.MONFORT (S)

659706614

2

RIVIERE DE PERLES

8

Θ

8

FX.BERTRAS

60

Y.FOUIN (S)

74800930

3

ALBERT HALL(USA)

3

Ε

12

N.DESOUTTER

59

A.CHAILLE-CHAILLE

669244700

4

WIN’S LADIE

1

Θ

5

S.M. LAURENT

59

MLLE S.QUERE

83631639

5

LEGAZPI(IRE)

6

Ε

6

G.BENOIST

58,5

M.BOUTIN (S)

903181

6

GOLDEN BUCK

15

Ε

7

J.CABRE

58,5

P.VAN DE POELE (S)

321172249

7

PARAD ROYAL

16

Θ

5

T.BACHELOT

58

P.LEBLANC

2110030

8

NUSU NUSU

14

Θ

5

A.CECCARELLO

58

JP.DOMALAIN

151077400

9

PATRONNE

9

Θ

5

C.CADEL

58

J.GOOSSENS

72080

10

ALBURY

13

Ε

6

C.SOUMILLON

57,5

PJ.FERTILLET

505612

11

INVINCIBLE VIKING(IRE)

7

Ε

9

G.FOURRIER

57

F.GRIZON

654781266

12

SOMBRE HEROS

12

Ε

5

S.PASQUIER

57

MLLE H.MENNESSIER

50001245

13

KENZA DES AIGLES

2

Θ

6

I.MENDIZABAL

57

F.CHAPPET

705000604

14

FEE VALLIO

4

Θ

6

T.PICCONE

57

F.LEMERCIER (S)

324002793

15

L’HOMME DU LYS

11

Ε

7

A.HAMELIN

55

JL.GUILLOCHON

558529005

16

HIGH THABANA

5

Ε

9

M.FOREST

54,5

M.DELAPLACE

452247553

  • GOLDEN BUCK (6) – ALBURY (10)
  • Paris turf: 14,10,11,12,1,6,2

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Turffontein, 1600μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

POST GRAD

11

Ε

5

K Zechner

60

Spike Lerena

541

2

NORGAY

5

Ε

7

I Sturgeon

59.5

St John Gray

904

3

KING AND EMPIRE

8

Ε

5

* L Hewitson

58

Gary Alexander

877

4

SABRE DANCE

6

Ε

3

J P v’d Merwe

55.5

Roy Magner

6

5

WOODLAND SAGE

1

Ε

4

C Zackey

55.5

Gary Alexander

175

6

LISNOBLE

10

Ε

6

M Yeni

55

Erico Verdonese

321

7

PATRIC

3

Ε

4

C Maujean

55

Devin Little

428

8

JUST A GIGOLO

9

Ε

4

R Munger

54.5

Devin Little

294

9

THUNDER APPLAUSE

4

Ε

4

C Murray

54.5

David Nieuwenhuizen

341

10

CHAMPIONS CUP

2

Ε

4

E Pheiffer

54

Tyrone Zackey

828

11

ZILLIONAIRE

7

Ε

5

* M Mjoka

52

Candice Dawson

908

12

WOODY GLOW

12

Ε

5

J Penny

52

Alec Laird

76

  • LISNOBLE (6) – POST GRAD (1)
  • Παίζουν έξω: 5,6,1,8

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1900μ., 4.55μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, Ε’ κλάση, 26.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SKIPERIA

15

Θ

6

G.BENOIST

60

Y.BARBEROT (S)

887834185

2

NABUNGA

3

Ε

5

C.DEMURO

60

G.BIETOLINI

448044510

3

SPEED OF THOUGHT

4

Ε

7

M.BARZALONA

60

JV.TOUX

580458653

4

COSMIC VISION

8

Ε

5

F.BLONDEL

58,5

E.LIBAUD (S)

119018011

5

MAHER SENORA

6

Α

6

R.MARCHELLI

58,5

Y.BARBEROT (S)

303019906

6

BLACK JEWEL

12

Ε

8

D.SANTIAGO

58

P.NICOT (S)

609052134

7

RAY OF HOPE

9

Ε

7

M.FOREST

58

MME G.RARICK

845330160

8

ELKA(IRE)

7

Θ

5

E.HARDOUIN

58

C.LOTOUX (S)

627103702

9

GO PARTI

11

Α

7

S.PASQUIER

57,5

ALEX.FRACAS

22415745

10

IDLE WHEEL

13

Ε

5

A.BADEL

57

FX.BELVISI

36410705

11

NALON(GB)

14

Ε

6

I.MENDIZABAL

57

G.NICOT

24130032

12

WHITE JACKET

2

Ε

6

C.SOUMILLON

57

JM.CAPITTE (S)

1500002310

13

SHAYANDI

5

Ε

6

F.PANICUCCI

56,5

P.ADDA (S)

24291851

14

GOOD DEAL

10

Ε

5

M.GUYON

56,5

J.MERIENNE

9123332

15

PREMIER AVRIL

16

Ε

5

T.BACHELOT

56,5

P&F.MONFORT (S)

540096532

16

SHALOISI

1

Θ

5

K.BARBAUD

56

N.CAULLERY

11125008

  • MAHER SENORA (5) – NABUNGA (2)
  • Paris turf: 10,14,5,3,2,6,12,1

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 2800μ., 5μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Katie Gale

4

Θ

7

A Mullen

62,5

M Appleby

8/0932-3

2

Samtu (IRE)

1

Ε

6

Barry McHugh

62,5

Mrs Marjorie Fife

412P5/2-

3

Eurato (FR)

3

Ε

7

A Kirby

62

S Gollings

214-222

4

Spiritoftomintoul

5

Ε

8

G Downing

60,5

A W Carroll

877-446

5

Pinwood (IRE)

6

Ε

4

J F Egan

60

Adam West

407-132

6

Noguchi (IRE)

2

Ε

12

S De Sousa

59,5

C A Dwyer

4/37-202

7

Tempuran

7

Ε

8

Oisin Murphy

58

D G Bridgwater

244-873

  • Eurato (3) – Pinwood (5)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (3), 3 (3,5), 6 (4), 5 (5), 2, 4, 7 (7)

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Turffontein, 1200μ., 5.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ANANDA

9

Ε

3

M V’Rensburg

60

Weiho Marwing

401

2

WILLIAM NICOL

5

Ε

4

C Zackey

59

St John Gray

995

3

HOT AUGUST

1

Ε

4

C Maujean

58

David Nieuwenhuizen

707

4

MOSHAV

7

Ε

3

P Strydom

57.5

Stuart Pettigrew

314

5

DON CHRISTO

6

Ε

5

J P v’d Merwe

57

Scott Kenny

911

6

DELFTSHAVEN

10

Ε

4

R Simons

56.5

Johan Janse van Vuuren

100

7

MR RAMBO

8

Ε

4

R Munger

55

Grant Maroun

180

8

SHORTSTOP

3

Α

3

M Yeni

54.5

Roy Magner

433

9

NIGHT MARCH

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10

CRIMSON MAGIC

2

Ε

6

J Penny

52

Grant Maroun

957

  • DON CHRISTO (5) – ANANDA (1)
  • Παίζουν έξω: 5,8,1,2

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1900μ., 5.25μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, Ε’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SLEEKFONTEINE

13

Θ

5

C.CORNET

60

F.DOUMEN (S)

550595000

2

WEEKEN

16

Ε

6

I.MENDIZABAL

59

F.FORESI

710342001

3

ZLATAN DREAM

7

Ε

6

F.PANICUCCI

59

P.VAN DE POELE (S)

622267020

4

TANTRIS

14

Α

7

A.LEMAITRE

59

S.CERULIS

500613669

5

CLISHET

5

Ε

5

C.SOUMILLON

59

C.LOTOUX (S)

733945

6

CRYSALSA

11

Θ

5

J.GUILLOCHON

58,5

MME V.SEIGNOUX

326503223

7

AVOCAT

4

Ε

5

J.CABRE

58

F.FOUCHER

703053213

8

ALREADY FAMOUS

1

Θ

5

M.GUYON

58

C.LOTOUX (S)

10211522

9

CRAIC

9

Ε

6

S.PASQUIER

57

PJ.FERTILLET

44525665

10

LADY COMMANDEMENT

8

Θ

5

T.PICCONE

56,5

CE.ROSSI

710725000

11

PINK

6

Θ

5

A.MASSIN

56,5

S.KOBAYASHI (S)

610407040

12

SANDOSIDE

2

Α

6

A.HAMELIN

56

C.BOUTIN (S)

283302035

13

KEEP THE DREAM(GB)

15

Ε

7

T.BACHELOT

56

MME V.DEISS

100000050

14

MAPLY

3

Α

5

A.BADEL

56

Y.BARBEROT (S)

936745000

15

KAIROSAION

10

Ε

9

E.HARDOUIN

56

C.LOTOUX (S)

50486518

16

PRIVATE(GB)

12

Ε

6

C.STEFAN

55,5

B.BOSSERT

306602600

  • ALREADY FAMOUS (8) – SANDOSIDE (12)
  • Paris turf: 6,5,7,8,3,4,2,12

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1600μ., 5.30μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 9.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Captain Revelation

7

Ε

5

R Kingscote

61

Tom Dascombe

0013-56

2

Vivat Rex (IRE)

8

Ε

6

P Mulrennan

60,5

C R Dore

05–1303

3

Showboating (IRE)

13

Ε

9

D Tudhope

60,5

J Balding

409-620

4

London (FR)

2

Ε

4

A Kirby

60

P S McEntee

2154-96

5

Red Touch (USA)

11

Ε

5

Al. Rawlinson

59,5

M Appleby

1268-85

6

Among Angels

6

Ε

5

D Swift

59,5

D M Loughnane

3-52751

7

Zoravan (USA)

9

Ε

4

P Makin

59

K Dalgleish

3–52751

8

Anton Chigurh

5

Ε

8

F Norton

58

Tom Dascombe

5691-24

9

Alpha Tauri (USA)

1

Ε

11

Ben Robinson

57,5

C Smith

43-5123

10

Shearian

12

Ε

7

Phil Dennis

57

D Carroll

9071-11

11

Shah Of Armaan (IRE)

4

Ε

4

T Eaves

57

K A Ryan

5346-13

12

Aqua Ardens (GER)

3

Ε

9

P Cosgrave

56,5

George Baker

35498-2

13

Boots And Spurs

14

Ε

8

L Morris

56

S Dixon

0-26448

14

Playtothewhistle

10

Ε

6

S De Sousa

54

M Appleby

2/22-637

  • Shearian (10) – Zoravan (7)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (4,5), 10 (5), 6 (7), 11, 12 (8), 1, 9 (10)

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Turffontein, 1200μ., 5.45μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PISTOLERO

10

Ε

5

G Wrogemann

60.5

Paul Matchett

569

2

THE SHREDDER

8

Ε

3

R Simons

60

Paul Matchett

436

3

GAISCE GOLD

14

Ε

5

R Danielson

59.5

Roy Magner

90

4

SLEEPINSEATTLE

13

Ε

5

M Yeni

57.5

Erico Verdonese

150

5

RAMBO

5

Ε

8

P Strydom

57

Grant Maroun

90

6

SHINE BRIGHT

1

Θ

4

A Fortune

57

Sean Tarry

689

7

WATABOUT

9

Ε

4

K Zechner

57

Stuart Pettigrew

0

8

CINNAMON WIND

3

Θ

3

J P v’d Merwe

55

Paul Peter

889

9

DRAGOON

2

Ε

5

* L Hewitson

55

Clinton Binda

643

10

QUATTRO

6

Ε

4

R Munger

54.5

Grant Maroun

720

11

LADIES CLUB

7

Θ

5

M V’Rensburg

54

Gary Alexander

209

12

CAVALERO

12

Ε

4

* M Mjoka

52

Craig Mayhew

180

13

FORT EAGLE

11

Ε

5

Reserve 1

52

Stephen Moffatt

700

14

HADDINGTON

4

Ε

4

Reserve 2

52

Louis Goosen

700

  • DRAGOON (9) – SLEEPINSEATTLE (4)
  • Παίζουν έξω: 11,9,8,4

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1400μ., 6μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

All Or Nothin (IRE)

2

Ε

8

Danny Brock

60,5

P Butler

897-218

2

General Tufto

11

Ε

12

Joey Haynes

60

C Smith

1-33527

3

Rupert Boy (IRE)

9

Ε

4

D Swift

59,5

S Dixon

-99

4

Limerick Lord (IRE)

6

Ε

5

Shel. Birkett

58,5

Miss J Feilden

6-53854

5

Tasaaboq

5

Ε

6

A Kirby

58,5

P S McEntee

33-0764

6

Quadriga (IRE)

8

Ε

7

T Hamilton

58,5

C Grant

084-874

7

Madam Mai Tai

10

Θ

5

D Tudhope

58,5

Rebecca Bastiman

-717408

8

Sober Up

7

Θ

5

T Eaves

58

I Furtado

07988-5

9

Fossa

14

Ε

7

Ch. Bennett

57,5

W M Brisbourne

335537

10

Tallulah Fleur

12

Θ

4

Ger O’neill

57,5

David Loughnane

9/4009-0

11

Thrtypointstothree (IRE)

4

Ε

6

L Morris

57,5

Mrs N S Evans

38985-6

12

Bold Grove

13

Ε

5

Rob Hornby

57,5

E G Bevan

-680567

13

Les Darcy

3

Ε

6

L P Keniry

57,5

K O Cunningham-Brown

60/068-8

14

Dramatic Voice

1

Θ

4

K T O’Neill

57,5

K O Cunningham-Brown

000/70-

  • Limerick Lord (4) – General Tufto (2)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (5), 9 (7), 2 (8), 5, 8, 1 (12)

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes sur Mer, 2925μ., 6.10μμ.

Αμαξίδια, 6 ετών, ΣΤ’ κλάση, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BORGIA DE BUSSET

Α

6

N. ENSCH

Y. MARECHAL

50010

2

BELLA RAGAZZA

Θ

6

G. GELORMINI

D. ALEXANDRE

332224

3

BLUE DE LORJAC

Ε

6

Y.A. BRIAND

G. GAUVIN

31822009

4

BRAVE RIDER

Ε

6

N. MORTAGNE

CH. SLIMANE

739418

5

BALIDCHO DES CINTY

Ε

6

J. GUELPA

J. GUELPA

7506

6

BOUQUET FLEURI

Ε

6

J.CH. FERON

CL. ZUNN

4734065

7

BEL AMI DES DAMES

Ε

6

CH.A. MARY

CH.A. MARY

937

8

BARBADINE PASSION

Θ

6

D. CINIER

D. CINIER

60606804

9

BLACK GOLD

Ε

6

K. VANDERSCHELDEN

CH. BONET

38048

10

BAHIA CARRELESSE

Θ

6

PH. MORTAGNE

PH. MORTAGNE

65653446

11

BOMBA SAN LEANDRO

Θ

6

R. LACROIX

R. LACROIX

790265

12

BADOU

Ε

6

R. METAYER

R. METAYER

82306970

13

BAROUDEUR DU CAUX

Ε

6

Mlle F. LECELLIER

M.J. RUAULT

3368

14

BEAUVALLON GEDE

Ε

6

J. UROZ

J. UROZ

4211942

15

BALKO ELTE

Ε

6

E. OHANESSIAN

E. OHANESSIAN

20712708

  • BALKO ELTE (15) – BEAUVALLON GEDE (14)
  • Paris turf: 15,14,2,4,12,3,1,6

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1200μ., 6.30μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Fortinbrass (IRE)

6

Ε

7

Joshua Bryan

61

J Balding

703-615

2

Borough Boy (IRE)

8

Ε

7

T Hamilton

61

D Shaw

00-0067

3

Viva Verglas (IRE)

2

Ε

6

L Morris

60,5

D M Loughnane

68220-8

4

Spice Mill (IRE)

3

Ε

4

Al. Rawlinson

60,5

M Appleby

7027-75

5

Monsieur Jimmy

13

Ε

5

D Tudhope

60

D Carroll

05009-7

6

Whaleweigh Station

7

Ε

6

T Eaves

60

J R Jenkins

9-11366

7

Excellent Aim

12

Ε

10

Jane Elliott

59,5

G G Margarson

42-7842

8

Doeadeer (IRE)

5

Θ

4

Connor Beasley

59

K Dalgleish

00-0277

9

Major Muscari (IRE)

1

Ε

9

Ch. Bennett

59

S A Harris

2-32357

10

Spowarticus

9

Ε

8

Dale Swift

57

S Dixon

00-6488

11

Hab Reeh

4

Ε

9

J P Sullivan

56,5

Mrs R Carr

-707360

12

Wimboldsley

11

Ε

6

K T O’Neill

55,5

S Dixon

460-513

13

Cadeaux Pearl

10

Ε

9

R P Walsh

54

S Dixon

66-4254

  • Fortinbrass (1) – Excellent Aim (7)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (4,5), 7 (5), 6, 12 (7), 13 (8), 4, 2 (10), 9, 5 (12)

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes sur Mer, 2925μ., 6.40μμ.

Αμαξίδια, 4 ετών, Δ’ κλάση, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

D’ANAIS MAUVE

Θ

4

GILBERT MARTENS

Mme R. MARTENS-GOVAERT

4800335

2

DIGA DE CAHOT

Θ

4

N. ENSCH

N. ENSCH

162314

3

DIVINE WEAPON

Θ

4

Y. LACOMBE

Y.A. BRIAND

69641

4

DIVA DE CARLESS

Θ

4

PH. MORTAGNE

PH. MORTAGNE

4237634

5

DORTHEZ PRESTANCE

Α

4

CH. MARTENS

V. MARTENS

1966

6

DAIM DU RUISSEAU

Ε

4

ED. COUBARD-MEUNIER

ED. COUBARD-MEUNIER

123118

7

DEVIL SOMOLLI

Ε

4

G. GELORMINI

J.M. ROUBAUD

126002044

8

DELGADO

Α

4

D. CINIER

D. CINIER

855226321

9

DEAL ON LINE

Α

4

R. DERIEUX

R. DERIEUX

331

10

DIEU D’OCCAGNES

Ε

4

E. GOUT

E. GOUT

54630206

11

DOM PE

Ε

4

R. MOURICE

R. MOURICE

22824212

12

DAME D’YVEL

Θ

4

Mlle F. LECELLIER

M.J. RUAULT

3078850

13

DURGA DES VALERINS

Θ

4

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

145526612

14

DARLING DE L’ETRE

Θ

4

D. BEKAERT

Y.A. BRIAND

421024231

  • DAIM DU RUISSEAU (6) – DOM PE (11)
  • Paris turf: 9,7,6,13,14,11,8

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes sur Mer, 2925μ., 7.10μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 3 ετών, Δ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

END OF TIME

Θ

3

J.P. ENSCH

J.P. ENSCH

637

2

ELBA ISLAND

Θ

3

J. GUELPA

J. GUELPA

96583

3

ELEGANTE MAUVE

Θ

3

GILBERT MARTENS

Mme R. MARTENS-GOVAERT

49576

4

EXQUISE D’EURVAD

Θ

3

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

6725

5

ENDORA D’ORGERES

Θ

3

G. GELORMINI

L. BAUDRON

946355

6

EVIDENCE DESTINEE

Θ

3

R. MOURICE

R. MOURICE

45553882

7

EUFORIAWICZ

Θ

3

G. JUNOD

L. BAUDRON

31

8

ERBA DE VANDEL

Θ

3

CH. MARTENS

V. MARTENS

2091

  • EUFORIAWICZ (7) – ERBA DE VANDEL (8)
  • Paris turf: 7,8,5,6,2

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes sur Mer, 2925μ., 7.40μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 3 ετών, Δ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ECLOPE DU GUELIER

Ε

3

CH.A. MARY

P. LEMONNIER

2

ENVOL MYSTIC

Α

3

G. JUNOD

L. BAUDRON

86

3

ETERNAL WOOD

Α

3

D. BEKAERT

A.J. MOLLEMA

8642

4

ERMES ATOUT

Α

3

CH. MARTENS

H. GRIFT

418776

5

EAST LOVE

Α

3

A.A. CHAVATTE

A. CHAVATTE

1

6

EGO TURGOT

Ε

3

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

1

7

EMIR D’YVEL

Α

3

N. ENSCH

N. ENSCH

235

8

EROS DU FOSSE

Α

3

MICKAEL CORMY

MICKAEL CORMY

731

9

ELVIS DES PIGNES

Ε

3

D. CINIER

D. CINIER

414377

  • EGO TURGOT (6) – EAST LOVE (5)
  • Paris turf: 6,8,5,7,2

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes sur Mer, 2925μ., 8.10μμ.

Εφιππο τροτ, 7-9 ετών, ΣΤ’ κλάση, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

VINCE THE SURVIVOR

Ε

8

Mlle M. LEMONNIER

M. BOUCHEZ

85

2

USHUAIA D’ISOP

Θ

9

Mlle M. BLOT

B. GRASSET

777286622

3

VERSEAU D’ANPIERRE

Ε

8

Mlle L. GROSBOT

CH. HARET

4858

4

UNITE DE TERNAY

Θ

9

F. DESMIGNEUX

J. GUELPA

7660

5

UNO DU CHENE

Ε

9

I. KROUCHI

J. UROZ

324245799

6

URASSANO

Ε

9

R. DERIEUX

R. DERIEUX

3706

7

UN PREMIER D’ABY

Ε

9

Mlle P. HERRY

G. TOURON

70051870

8

VOSSACRE

Α

8

Mlle M. HEYMANS

V. FOUCAULT

1842

9

ARKAVA DU BOCAGE

Θ

7

Q. SEGUIN

J.M. ROUBAUD

510

10

VA BENE DANOVER

Ε

8

C. GAZENGEL

G. RIDEL

745005

  • VOSSACRE (8) – ARKAVA DU BOCAGE (9)
  • Paris turf: 9,8,6,7,10,5

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes sur Mer, 2925μ., 8.40μμ.

Αμαξίδια, 6-10 ετών, ΣΤ’ κλάση, 8.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BLUE NIGHT

Θ

6

Mlle S. BLANCHETIERE

Y.A. BRIAND

4806914

2

BRUTUS DU GOLFE

Ε

6

D. THOMAS

D. CINIER

88800809

3

BEL AMI D’AZUR

Α

6

J.P. BIZET

H. GRIFT

22914211

4

ACCORD PARFAIT

Ε

7

M. FELTESSE

D. JANVIER

6357607

5

ARCIMBOLDI

Ε

7

A. UNTERREINER

R. DERIEUX

77

6

ATHOS KINNEY

Ε

7

J. JUAN

D. CINIER

55505

7

ATHOS DU FOSSE

Ε

7

J.M. FREYSSENGE

R. LACROIX

5633348

8

BALLE DE MAX

Θ

6

Mlle K. FRESNEAU

ERIC LEDOYEN

500023390

9

ADAGIA D’EM

Θ

7

Mlle C. MONFORT

J.CH. FERON

415450257

10

UTWO SEVEN

Ε

9

MARC TARDY

CH. BONET

226028

11

VOYOU DE JAVRON

Ε

8

Mlle G. AMBROGIO

J. UROZ

10533210

12

AUX LEFROUTINS

Ε

7

J.M. JOLIT

Y.A. BRIAND

90008480

13

ASTON BRICKEL

Ε

7

Mme V. BOUDIER-CORMY

MICKAEL CORMY

243263629

  • BEL AMI D’AZUR (3) – VOYOU DE JAVRON (11)
  • Paris turf: 1,3,13,11,8,6,7
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 017 – 023
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 015 – 026
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 025 – 032