Ιπποδρομίες Τετάρτης 1/3/17: Εκτιμήσεις και Προγνωστικά

March 1, 2017
638 Views

Με 22 επίπεδες και έξι τροτ διαδρομές παρουσιάζεται το σημερινό ιπποδρομιακό κουπόνι. Οι κούρσες είναι και από τις τρεις χώρες με τις οποίες κάνει παιχνίδι ο ΟΠΑΠ από το εξωτερικό. Η Νότια Αφρική ξεκινά με το Scottsville και ακολουθεί η Γαλλία με τρεις στίβους, επίπεδες από την Deauville και τροτ από την Enghien και το Mauquenchy. Το φινάλε είναι αγγλικό, με έξι κούρσες από το Newcastle.

    Πάμε να δούμε το πλήρες πρόγραμμα της ημέρας, που έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1000μ., 12.10μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, Δ’ κλάση, 5.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BLACK BISCUIT

6

Θ

2

W Kennedy

60

Gavin van Zyl

91

2

CASABLANCA QUEEN

7

Θ

2

* D R Lerena

57

James Goodman

483

3

EXQUISITE EIGHT

1

Θ

2

K de Melo

57

Paul Lafferty

4

4

FLAMBOYANT

2

Θ

2

M Winnaar

57

Michael Roberts

5

PURDEY

5

Θ

2

T Godden

57

Lezeanne Forbes

44

6

ROSE HILL

3

Θ

2

I Sturgeon

57

Doug Campbell

7

TOUCH OF MAGIC

4

Θ

2

* D De Gouveia

57

Paul Lafferty

  • BLACK BISCUIT (1) – CASABLANCA QUEEN (2)
  • Παίζουν έξω: 1,2,5,3

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1200μ., 12.40μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 5.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BLACKBALL

2

A

2

W Kennedy

60

Gavin van Zyl

5

2

BLAZING HEART

9

A

2

S Veale

60

Dennis Drier

3

HIT AND RUN

4

A

2

B Lerena

60

Robbie Hill

4

ISHNANA

6

A

2

M Ntuli

60

Garth Puller

5

KHARTOUM

8

A

2

S Brown

60

James Goodman

0

6

MAPMAKER

7

E

2

T Godden

60

Lezeanne Forbes

7

NIGHT IN WINTER

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8

SNIPER SHOT

10

A

2

* D De Gouveia

60

Paul Lafferty

4

9

THE BYZANTINE

3

A

2

K de Melo

60

Gavin van Zyl

10

UNCLE RONNIE

1

A

2

J Samuel

60

Kumaran Naidoo

747

  • BLACKBALL (1) – SNIPER SHOT (8)
  • Παίζουν έξω: 1,8,10,5

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1750μ., 1.10μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 5.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

TAKAMAKA

7

Θ

3

W Kennedy

60

Gavin van Zyl

627

2

QUEEN DIVA

11

Θ

3

B Lerena

60

Robbie Hill

232

3

PRINCESS RATATTOEE

5

Θ

3

* S Moodley

60

Kumaran Naidoo

536

4

ALL HONESTY

4

Θ

3

A Marcus

60

Gareth van Zyl

447

5

UNDER THE ROSE

1

Θ

3

* E S Ngwane

60

Kumaran Naidoo

684

6

CYBELE FOREST

10

Θ

3

K de Melo

60

James Goodman

805

7

VOETSPORE

12

Θ

3

S Brown

60

Julie Dittmer

980

8

MPHUMI

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9

SHE’S PERFECT

2

Θ

3

* D De Gouveia

60

James Goodman

8

10

NEWTONS LADY

3

Θ

6

B Jacobson

60

Mike Pappas

789

11

HIGH ALTAR

9

Θ

3

D Neethling

60

Duncan Howells

2

12

RUSSET ROSES

6

Θ

3

S Veale

60

Dennis Drier

0

  • HIGH ALTAR (11) – QUEEN DIVA (2)
  • Παίζουν έξω: 11,12,1,4,2,6

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 2500μ., 1.25μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, αξίωσης, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MISTY LOVE

2

Ε

5

C.SOUMILLON

60

F.VERMEULEN (S)

705125121

2

ENFIN SEULS

3

Θ

6

E.ETIENNE

59,5

Y.NICOLAY DE

10618001690

3

ACCENT FRANCAIS(IRE)

5

Α

7

W.SARAIVA

59

C.LE LAY

730528690

4

ABAYO(USA)

4

Ε

8

D.SANTIAGO

56

MLLE A.IMAZ CECA

193208212

5

LATERAN ACCORD(IRE)

7

Α

8

I.MENDIZABAL

56

G.ARIZKORRETA ELOSEGUI

52150745

6

BARONNE ZILLIONE

6

Θ

5

P.DOMINOIS

56

R.LE DREN DOLEUZE

0

7

BELLE DU JOUR

1

Θ

5

A.MASSIN

54,5

H.BILLOT (S)

9755

  • MISTY LOVE (1) – ABAYO (4)
  • Paris turf: 1,5,4,3

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1600μ., 1.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.250

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

AIR CHIEF MARSHAL

10

E

5

A Delpech

61

Candice Bass-Robinson

514

2

UNBELIEVABLE CHAD

8

E

4

B Lerena

60.5

Paul Lafferty

382

3

BALTIC AMBER

4

E

5

K de Melo

59.5

Duncan Howells

105

4

DANTE’S LEGACY

9

E

5

* E S Ngwane

59

Gavin van Zyl

468

5

PLYMOUTH ROCK

7

E

6

I Sturgeon

58

Doug Campbell

841

6

THE ROYAL RUMBA

5

E

5

T Godden

58

Kumaran Naidoo

688

7

FOUNDING FATHER

1

E

3

S Brown

57.5

Dennis Bosch

415

8

ARGYLE BAY

3

E

7

W Kennedy

55.5

Doug Campbell

561

9

TROPICAL BLOW

6

Θ

3

* D De Gouveia

55

Paul Lafferty

310

10

ROYAL ZULU GUARD

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

  • AIR CHIEF MARSHAL (1) – ARGYLE BAY (8)
  • Παίζουν έξω: 8,2,4,1,3

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 2500μ., 1.55μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, αξίωσης, 1.900

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BONNET BRETON

10

Α

4

PC.BOUDOT

59

JP.GAUVIN (S)

740582306

2

HONORIUS QUERCUS

3

Ε

4

G.BENOIST

57,5

E&G.LEENDERS (S)

765352

3

RING MY BELL

7

Θ

4

E.LEBRETON

57,5

P.CHEVIGNY DE

9649331

4

ONE OF ONE(GB)

8

Α

4

I.MENDIZABAL

56

MME JF.BERNARD

7050

5

JIM DANDY(GB)

9

Ε

4

F.VERON

56

P&F.MONFORT (S)

433317601

6

PLENARY(USA)

5

Ε

4

A.LEMAITRE

56

S.CERULIS

242480250

7

ALMOST ARCHIE(GB)

2

Ε

4

L.BOISSEAU

56

MME AM.POIRIER

0

8

ADIABATE

6

Θ

4

A.MASSIN

56

S.WATTEL

221473538

9

TITFORTAT SUCCES

11

Θ

4

J.TASTAYRE

54,5

MLLE V.HAIGH

226400008

10

ANSE MARCEL

4

Θ

4

G.CONGIU

54,5

JP.GAUVIN (S)

668264172

11

MISS TOOTSY

1

Θ

4

D.BOCHE

54,5

XL.LE STANG

37623469

  • JIM DANDY (5) – ANSE MARCEL (10)
  • Paris turf: 8,1,5,3,10,6

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1950μ., 2.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Γ’ κλάση, 6.250

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MR O’NEILL

7

E

3

A Delpech

60

Dean Kannemeyer

112

2

CAPTAIN AT SEA

2

E

3

W Kennedy

60

Gareth van Zyl

318

3

SILVER ROSE

5

E

4

G Wright

60

Andre Nel

522

4

ROMAN EMPEROR

1

E

3

K de Melo

58

Duncan Howells

315

5

NEWTONS SPARK

6

E

6

B Jacobson

58

Mike Pappas

100

6

ROYAL NAVY SHIP

3

A

5

I Sturgeon

58

Kumaran Naidoo

658

7

LILY AND SPICE

10

Θ

3

S Veale

52.5

Paul Lafferty

846

8

DUBLIN REBEL

9

Ε

5

M Ntuli

52

Robbie Hill

300

9

PRICELESS GEM

4

Ε

7

A Mgudlwa

52

James Goodman

85

10

TAEGAN’S JET

8

Ε

7

* E S Ngwane

52

Tony Nassif

70

  • MR O’NEILL (1) – ROMAN EMPEROR (4)
  • Παίζουν έξω: 1,4,3,7,2

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1500μ., 2.25μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Β’ κλάση, 26.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ROC ANGEL

5

Α

3

A.MASSIN

59

F.CHAPPET

6321

2

JOYCETICK

3

Α

3

G.BENOIST

57,5

P.SOGORB

18

3

BIRMANO(USA)

8

Α

3

M.PELLETAN

57,5

A.FABRE (S)

144

4

ELVIS

10

Α

3

C.SOUMILLON

57,5

JC.ROUGET (S)

4123

5

INCAMPO

9

Α

3

PC.BOUDOT

57

HA.PANTALL

212652

6

UPENDI

7

Θ

3

E.HARDOUIN

55,5

ROB.COLLET (S)

225721406

7

FILANTE(IRE)

6

Θ

3

C.LECOEUVRE

55,5

FH.GRAFFARD (S)

210

8

JEANNAJONH

1

Θ

3

FX.BERTRAS

55,5

W.WALTON

85413

9

LIVRABLE(GB)

4

Α

3

M.GUYON

55,5

C.FERLAND (S)

1

10

CLEAR FOR TAKE OFF(GB)

2

Θ

3

A.LEMAITRE

54

F.HEAD (S)

521

  • ELVIS (4) – LIVRABLE (9)
  • Paris turf: 4,1,9,5,3,8

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1200μ., 2.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.100

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

OVER SURE

1

E

3

A Delpech

60.5

Yogas Govender

233

2

ROY’S AIR FORCE

3

E

4

* D De Gouveia

60.5

Paul Lafferty

732

3

GREAT VALUE

5

E

3

A Marcus

60

Dennis Drier

406

4

KINGSMEAD

4

E

3

B Lerena

60

Michael Roberts

170

5

BECKEDORF

8

E

5

A Mgudlwa

60

Corinne Bestel

554

6

PUTCHINI

7

E

5

S Brown

59

Chris Erasmus

268

7

MASTER SAM

2

E

4

K de Melo

54.5

Mark Dixon

253

8

COLD SHOT

9

E

6

* E S Ngwane

53.5

James Goodman

187

9

CADDY MASTER

6

E

3

M Ntuli

52.5

Michael Roberts

75

10

BUBKA

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

  • OVER SURE (1) – ROY’S AIR FORCE (2)
  • Παίζουν έξω: 3,2,1,7,6

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1900μ., 3.05μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, μέδεν, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

YAABALADY(USA)

3

Θ

3

C.SOUMILLON

58

JC.ROUGET (S)

2

2

GODERVILLE

1

Θ

3

A.MASSIN

58

S.WATTEL

6

3

BOGGY ONE

10

Θ

3

S.MAILLOT

58

J.HAUSSY

0

4

EXTASE DE LA LONDE

5

Θ

3

E.ETIENNE

58

P.LEBLANC

0

5

WIND SONG

6

Θ

3

M.DELALANDE

58

C.LOTOUX (S)

0

6

ZERAFINA

4

Θ

3

P.BAZIRE

58

S.KOBAYASHI (S)

8

7

DALAKANIA(IRE)

2

Θ

3

PC.BOUDOT

58

C.LAFFON-PARIAS

55

8

INDIAN SKIES(GB)

8

Θ

3

L.DELOZIER

56

HA.PANTALL

9

SINGAPORE ORCHID(IRE)

11

Θ

3

A.FOUASSIER

56

G.PANNIER

10

SILVER EXPRESS

7

Θ

3

C.DEMURO

56

MME P.BRANDT

11

DIABLESSE(GB)

9

Θ

3

M.GUYON

56

F.HEAD (S)

  • YAABALADY (1) – DIABLESSE (11)
  • Paris turf: 1,11,2,7,8,10

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1200μ., 3.30μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.100

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CONSTANTINE

7

E

3

S Veale

60.5

Dennis Drier

321

2

FANTASY ART

3

E

5

M Ntuli

60

Tony Rivalland

563

3

BENGAL BOY

1

E

5

B Lerena

59.5

Robbie Hill

750

4

JASON ARGO

10

E

4

I Sturgeon

58.5

Chris Erasmus

76

5

THE KING OF RANDOM

4

E

3

K de Melo

58

Michael Roberts

676

6

ROY’S DONKEY

6

E

5

W Kennedy

56.5

Kumaran Naidoo

610

7

ROCKET MASTER

9

E

5

G Wright

52.5

Candice Bass-Robinson

49

8

RISKY ROSCO

5

E

6

A Mgudlwa

52

Chris Erasmus

806

9

BIG BIRD

8

E

8

* E S Ngwane

52

Pat Lunn

470

10

SYLVAN JET

2

E

6

* K Sakayi

52

Lenny Taylor

980

  • CONSTANTINE (1) – FANTASY ART (2)
  • Παίζουν έξω: 1,2,5,7,6

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1900μ., 3.35μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3 ετών, μέδεν, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ALFIRAK(GB)

10

Ε

3

A.BADEL

58

J.HAMMOND (S)

5

2

AUGUSTINI

11

Ε

3

C.LECOEUVRE

58

Y.NICOLAY DE

9558

3

PASCASHA D’OR

2

Α

3

E.ETIENNE

58

S.WATTEL

833

4

HURRISEPT

9

Ε

3

T.HUET

58

M&S.NIGGE (S)

0

5

BELLOU

7

Α

3

C.DEMURO

58

MME P.BRANDT

83

6

PRIME TIME

4

Α

3

PC.BOUDOT

58

HF.DEVIN

922

7

MALKOBOY

3

Α

3

L.OGER

58

HA.PANTALL

6

8

PARTNER IN CRIME

1

Α

3

C.SOUMILLON

58

JC.ROUGET (S)

32

9

MILK MAN(USA)

5

Α

3

M.GUYON

58

C.LAFFON-PARIAS

4

10

TRESOR(IRE)

12

Α

3

J.MOUTARD

58

F.HEAD (S)

564

11

LENVIE DE VIVRE

6

Ε

3

D.BOCHE

58

XL.LE STANG

6

12

NATANAOU

8

Ε

3

J.AUGE

56

C.FERLAND (S)

  • PRIME TIME (6) – PARTNER IN CRIME (8)
  • Paris turf: 8,3,6,9,1,7,12

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1200μ., 4.05μμ.

Επίπεδη, φοράδες 4+ ετών, Ε’ κλάση, 4.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GUSHESHE

9

Θ

4

A Delpech

60.5

Dean Kannemeyer

241

2

KINGSVIEW

8

Θ

5

* S Mbhele

59

Therese Mitchley

196

3

POP STAR

5

Θ

4

S Veale

57

Jeff Freedman

763

4

ROYAL KAITRINA

2

Θ

4

I Sturgeon

57

Kumaran Naidoo

590

5

JAZZ BAR

4

Θ

5

G Wright

55.5

Andre Nel

949

6

DREAM BAY

10

Θ

5

* E S Ngwane

55

Lola Crawford

50

7

QUINTELLA

6

Θ

8

A Mgudlwa

54

Pat Lunn

344

8

DEVON BELLE

12

Θ

5

B Jacobson

52.5

Lola Crawford

735

9

ROY’S ZAIRE

1

Θ

5

W Kennedy

52.5

Kumaran Naidoo

80

10

TIDE IS TURNING

11

Θ

4

K de Melo

52.5

James Goodman

3

11

FASHION FUSION

7

Θ

5

* D R Lerena

52

Lowan Denysschen

978

12

LOCKHEED STAR

3

Θ

4

* K Sakayi

52

Julie Dittmer

9

  • GUSHESHE (1) – TIDE IS TURNING (10)
  • Παίζουν έξω: 1,2,3,5,7,10

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1500μ., 4.10μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, Ε΄κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

COLIBRI CAEL

3

Α

5

C.SOUMILLON

60

P.LEBLANC

9060005

2

AMIGA INTIMA

13

Θ

7

D.MICHAUX

59,5

C.PLISSON

557740082

3

HEARTS AND MINDS(IRE)

2

Ε

8

E.HARDOUIN

59,5

L.BRAEM

180043000

4

CITY BERE

4

Θ

5

C.GROSBOIS

59,5

J.BOISNARD (S)

416372251

5

COLOR CODE

14

Ε

6

A.MASSIN

59,5

M.BOUTIN (S)

608040090

6

GODRIC(GB)

16

Ε

5

M.GUYON

59

J.CARAYON

323134138

7

ENVERSE

12

Α

9

S.MAILLOT

58,5

M.BOUTIN (S)

908730149

8

GREY FROST

10

Ε

6

T.PICCONE

58,5

P.VENTENA ALVES

402634871

9

BAILEYS CELESTE

15

Ε

5

M.FOREST

58,5

W.WALTON

989960234

10

WINITALL(GB)

7

Ε

6

ALEX.ROUSSEL

58

F.FIQUET

725062080

11

TOSTAKY BLUE

9

Ε

8

G.BENOIST

58

A.SPANU

269975943

12

FLERS(GER)

8

Ε

8

A.MOREAU

57,5

ECURIE FIEVEZ

1412820

13

CHOPSOAVE

11

Α

9

A.LEMAITRE

57,5

N.CAULLERY

503437068

14

SINGAPORE MIST

5

Ε

6

PC.BOUDOT

57

B.LEGROS

960000674

15

ONIRIQUE(IRE)

6

Θ

6

I.MENDIZABAL

57

M.BOUTIN (S)

600060808

16

HANABI(IRE)

1

Θ

5

Z.PFEIL

57

T.CLOUT

400205348

  • TOSTAKY BLUE (11) – CITY BERE (4)
  • Paris turf: 11,4,14,7,1,9,8,13

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Enghien, 2250μ., 4.25μμ.

Έφιππο τροτ, αρσενικοί 4 ετών, Δ’ κλάση, 37.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DUC DE PORHLEGAL

Ε

4

LEO ABRIVARD

E. VARIN

5463870

2

DUC D’ALLOER

Ε

4

L. JUBLOT

H. COMBOT

205660

3

DANDY DU ROSAY

Ε

4

JULIEN RAFFESTIN

O. TIRARD

42592

4

DECOSTER VALLEE

Α

4

CEDRIC TERRY

F. TERRY

331321

5

D’ARTAGNAN DU PONT

Α

4

J. VANMEERBECK

J.Y. RAYON

25205960

6

DARCY DE TOUCHYVON

Α

4

M. MOTTIER

F. LEBLANC

72286542

7

DELTA FAC

Ε

4

F. NIVARD

D. LECROQ

2114

8

DUC DU QUENNE

Α

4

M. ABRIVARD

S. GUARATO

123

9

DIAMANT DU DERBY

Α

4

A. WIELS

F. TERRY

3344018

10

DAMIANO BELLO

Ε

4

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

744417

11

DREOLE VERDERIE

Ε

4

Mme E. LE BELLER

B. LE BELLER

11252

12

DREAM D’IRATY

Ε

4

P.Y. VERVA

G. THOREL

30009006

13

DIAMANT DE TREABAT

Ε

4

F. GENCE

P. MONTHULE

932344

14

DRIVERIGO D’EAM

Ε

4

J.Y. RICART

F. ROCHETTE

60026736

  • DARCY DE TOUCHYVON (6) – DELTA FAC (7)
  • Paris turf: 6,8,10,7,11,14,13

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1500μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, ΣΤ΄κλάση, 13.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

COMPATIBLE

15

Ε

8

J.CABRE

60

P.VAN DE POELE (S)

62500

2

LITTO

9

Ε

6

T.BACHELOT

60

M.CESANDRI (S)

767060955

3

BOLTCITY

2

Ε

10

I.MENDIZABAL

59,5

M.BOUTIN (S)

43123

4

IMAGE SECONDE

7

Θ

5

PC.BOUDOT

59,5

JF.LELIEVRE

5860514

5

DELLA MOOD

13

Α

7

A.FOUASSIER

59

L.CENDRA

42230434

6

PONT A MARCQ

5

Ε

8

A.MASSIN

58,5

JM.CAPITTE (S)

676671009

7

VENT D’HONNEUR

3

Ε

9

L.BOISSEAU

58,5

P.LERAY

35500869

8

MAHAJANGA

11

Θ

7

S.RUIS

57

B.LEGROS

460756050

9

LUCKY LAWYER

10

Ε

8

C.GROSBOIS

57

L.CENDRA

700306097

10

PER

12

Ε

6

E.HARDOUIN

56,5

B.GOUDOT (S)

897800852

11

DESERT CHIC(IRE)

1

Θ

6

Y.BOURGOIS

55,5

MLLE C.AUVRAY

909080420

12

DIABLE ADEVAYO

4

Ε

7

A.BERNARD

55,5

MLLE S.LE CORRE

2080157050

13

MILOW

8

Ε

6

D.SANTIAGO

55

MLLE A.IMAZ CECA

13000700

14

VENDOME PALACE

14

Α

8

J.MOUTARD

55

MLLE V.DISSAUX

488300090

15

YOSHA(IRE)

6

Θ

9

E.ETIENNE

55

F.PEDRONO

900087000

  • BOLTCITY (3) – PER (10)
  • Paris turf: 10,3,5,2,11,4,1,8

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Enghien, 2875μ., 4.55μμ.

Αμαξίδια, 6-8 ετών, αξίωσης, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BARAKA DE BELFOND

Θ

6

S. BAUDE

E. VARIN

660699559

2

VIKING DE L’ABBAYE

Α

8

M. BRUN

M. BRUN

527095

3

VEOH D’HAGUE

Ε

8

MARTIAL GAUVIN

MARTIAL GAUVIN

21032690

4

AS DODIENVILLE

Ε

7

A. WIELS

J.P. MARMION

87333337

5

VICTOIRE LANDEMER

Θ

8

J.PH. MONCLIN

E. VARIN

41357074

6

ALCESTE

Ε

7

M. VARIN

M. VARIN

800

7

BLUE WINNER

Ε

6

LEO ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

474090

8

ANAIS

Θ

7

T. LE BELLER

Mme S. RAIMOND

1578900

9

VALENTIN DU LOISIR

Ε

8

F. OUVRIE

L. LERENARD

71362416260

10

VILLAGE NATAL

Ε

8

J.W. HALLAIS

J.W. HALLAIS

150660769

11

VALFLEURY

Ε

8

F. LAGADEUC

R. LAGADEUC

10123830

12

VENUS DE LA BOETE

Θ

8

M. ABRIVARD

G. LAURENT

31157358

13

AUTRE NUAGE

Ε

7

J.M. BAZIRE

V. GOETZ

150001034

14

VERY NICE KYSS

Ε

8

M.X. CHARLOT

M.X. CHARLOT

658416

15

VIVALDI

Α

8

J. BRUNEAU

J. BRUNEAU

470603390

16

VERMOUTH DES PRES

Ε

8

F. NIVARD

Y.M. DESAUNETTE

798062439

17

VEGAS D’AMOS

Ε

8

F. BLANDIN

F. BLANDIN

573596

18

BOTI D’OLIVERIE

Ε

6

G. GELORMINI

G. CONTRI

324259515

  • AUTRE NUAGE (13) – VIVALDI (15)
  • Paris turf: 13,16,8,17,12,4,15

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1500μ., 5.10μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, Ε’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SMAUG

13

Ε

5

J.CABRE

60

JF.DOUCET (S)

687502607

2

MAUI

4

Θ

5

A.BADEL

59

MLLE V.DISSAUX

790470000

3

MAILLE COME

1

Ε

9

S.BREUX

59

JP.SAUVAGE

14222450

4

CATUSHABA(IRE)

10

Θ

7

C.SOUMILLON

59

FX.BELVISI

473009242

5

CONVICTED

2

Ε

5

E.HARDOUIN

59

P&F.MONFORT (S)

80904856

6

SECHE

9

Α

7

PC.BOUDOT

58,5

MLLE C.PREDIGNAC

3190140

7

FLAMEOFTHEFOREST(IRE)

14

Ε

10

A.LEMAITRE

58,5

S.CERULIS

1580100017

8

MATTATYAHU

11

Ε

6

I.MENDIZABAL

58

R.AON PICARDO

274250154

9

SHANABALA

3

Θ

6

T.BACHELOT

57,5

FX.BELVISI

9600072

10

TIBERIO(SPA)

8

Ε

7

C.DEMURO

57

FX.BELVISI

410350006

11

LE VALENTIN

5

Ε

11

D.SANTIAGO

56,5

MLLE C.NICOT

6817521

12

NOTRE ARCHANGE

7

Ε

5

F.VERON

56,5

F.LEMERCIER (S)

85333337

13

CHEZ LAURENT(IRE)

15

Ε

8

W.SARAIVA

56,5

JP.SAUVAGE

6057460

14

TOCANTINS(IRE)

6

Ε

6

A.MASSIN

56

M.BOUTIN (S)

995686700

15

VICOSOPRANO(IRE)

12

Ε

6

A.HAMELIN

56

F.PEDRONO

209990807

  • CATUSHABA (4) – NOTRE ARCHANGE (12)
  • Paris turf: 4,9,12,6,10,5,8,3

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Enghien, 2150μ., 5.25μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 3 ετών, Γ’ κλάση, 35.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ECLIPSE D’ORIENT

Θ

3

A. LAURENT

A. LAURENT

12

2

EBENE DU LOGIS

Θ

3

B. GOOP

A. HOUSSIN

979533

3

ELISA D’OCCAGNES

Θ

3

F. NIVARD

F. NIVARD

1829

4

ELEMINE DE VALFORG

Θ

3

Y. LORIN

PH. BILLARD

23053

5

EMARA DU GOUTIER

Θ

3

J.M. BAZIRE

B. BOURGOIN

5479443

6

EMIE

Θ

3

B. MARIGLIANO

B. MARIGLIANO

754878734

7

ESTOLA

Θ

3

J.PH. MONCLIN

E. RUAULT

252

8

ERIN BROCKOVICH

Θ

3

P.Y. VERVA

M. VERVA

365

9

ENERGY DU BOUFFEY

Θ

3

M. LENOIR

M. LENOIR

84

10

EVORA

Θ

3

M.X. CHARLOT

F. GIARD

51

11

ECUYERE D’OR

Θ

3

M. ABRIVARD

M. ABRIVARD

55

12

ELSA DE BELFONDS

Θ

3

TH. LEVESQUE

TH. LEVESQUE

  • ECLIPSE D’ORIENT (1) – ESTOLA (7)
  • Paris turf: 7,1,3,5,4,2

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Enghien, 2875μ., 5.55μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 4 ετών, Δ’ κλάση, 36.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DARLING DU LYS

Θ

4

M.J. CHEVALIER

J.L. BIGEON

52117

2

DASKA DE L’OCEAN

Θ

4

K. CHAMPENOIS

K. CHAMPENOIS

211338

3

DIVINE DE NAVARY

Θ

4

F. OUVRIE

P. HACHIN

1144

4

DIVINE DU PONT

Θ

4

J.M. BAZIRE

J.Y. RAYON

134455368

5

DIVA MESLINOISE

Θ

4

F. NIVARD

C. TIGER

312

6

DIVINE HONEY

Θ

4

M. LENOIR

M. LENOIR

5215789

7

DAISY MAISY

Θ

4

J. NISKANEN

J. NISKANEN

5121

8

DAYANNA MASAMYNO

Θ

4

M. MOTTIER

Q. LEPENNETIER

142213

9

DREAM STORY

Θ

4

J.PH. DUBOIS

PH. MOULIN

224495

10

DORNATIS DU RIB

Θ

4

J.L.CL. DERSOIR

Mme C. HALLAIS-DERSOIR

2553

  • DIVA MESLINOISE (5) – DAYANNA MASAMYNO (8)
  • Paris turf: 5,1,8,2,6

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Enghien, 2875μ., 6.25μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 4 ετών, Β’ κλάση, 48.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DALABAMA

Θ

4

LEO ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

5082

2

DOLLY BIRD

Θ

4

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

3352086

3

DOTKA DE LOIRON

Θ

4

F. NIVARD

F. LEBLANC

1129414

4

DAYTONA JET

Θ

4

B. GOOP

F. ANNE

382643376

5

DIVA BEAUREGARD

Θ

4

J.G. VAN EECKHAUTE

J.G. VAN EECKHAUTE

46264425

6

DOBRA DROGA

Θ

4

F. OUVRIE

PH. BILLARD

2730

7

DELINDA

Θ

4

J.M. BAZIRE

J.M. BAZIRE

9903578

8

DELMONICA VET

Θ

4

M. MOTTIER

B. LE BELLER

614637678

9

DIMITRIA GRIFF

Θ

4

G. GELORMINI

S. GUARATO

22643422

10

DOYALE FOR D’AM

Θ

4

M. ABRIVARD

M. ABRIVARD

541473

11

DONA NINA

Θ

4

J. NISKANEN

J. NISKANEN

11113

12

DELICATESSE

Θ

4

F. LAGADEUC

S. LEBLOND

767445697

13

DRAPANIE

Θ

4

Y. DREUX

B. DESMONTILS

34241131

14

DESIDERIA

Θ

4

P.Y. VERVA

P.Y. VERVA

8076169

15

DALJEMOSA

Θ

4

B. BARASSIN

B. BARASSIN

5551661

  • DONA NINA (11) – DRAPANIE (13)
  • Paris turf: 11,10,13,3,1,7,9

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mauquenchy, 2850μ., 6.55μμ.

Αμαξίδια, 5-9 ετών, Ε’ κλάση, 30.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

AKIR DE MAI

E

7

D. BLOND

D. BLOND

20788202

2

BARONNE VA BENE

Θ

6

F. LECANU

P. GODEY

7900043

3

ALIENOR DE ROCHE

Θ

7

A. LENOIR

A. LENOIR

96397060

4

CHERIF GRIFF

Α

5

J.PH. MONCLIN

A. PEREIRA

891

5

BE UNLIMITED

Ε

6

J. DUBOIS

PH. MOULIN

36273920

6

AS DE MUZE

Α

7

CL. DUVALDESTIN

TH. DUVALDESTIN

1512820

7

VOLT D’ORY

Ε

8

A. HUREAU

S. HARDY

95397300

8

ATHOS DE BEAUFOUR

Ε

7

S. HARDY

S. HARDY

449226844

9

CAVIAR DU VIVIER

Α

5

Mlle AUDREY LAROCHE

ST. MEUNIER

35224500

10

CHRIS D’OCCAGNES

Ε

5

J. DUTEUIL

J. DUTEUIL

4510008

11

BODEGA CHENEVIERE

Θ

6

L. GABORIT

L. GABORIT

39264

12

BUTLER

Α

6

J. BERGGREN

ANDERS LINDQVIST

463170299

13

UN FIACRE

Ε

9

F. PROVOST

F. PROVOST

608009

14

VERY FIRST

Ε

8

J.F. SENET

J.F. SENET

5210520

15

ACROBATE

Ε

7

N. RAIMBEAUX

N. RAIMBEAUX

12453502

16

VURLICE MONTAVAL

Θ

8

V. SEGUIN

F. LERCIER

6050000

17

VERY NICE MUSIC

Θ

8

F. ANNE

F. ANNE

20164090

18

VOSS RINGEAT

Α

8

TH.E. LONCKE

TH. LONCKE

120010

  • BE UNLIMITED (5) – VERY NICE MUSIC (17)
  • Paris turf: 4,5,2,11,18,6,17

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 2050μ., 7.30μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Ε’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

My Rosie (IRE)

8

Θ

3

N Mackay

60,5

J H M Gosden

00-27

2

Good Time Ahead (IRE)

9

Ε

3

P Aspell

59

P A Kirby

944-312

3

Ok By Me (IRE)

1

Θ

3

J F Egan

59

P D Evans

-64734

4

Daily Trader

7

Ε

3

A Mullen

58

P D Evans

6802-1

5

Out of Order (IRE)

2

Ε

3

J P Sullivan

57

T D Easterby

007-42

6

Maori Bob (IRE)

4

Ε

3

Lulu Stanford

56

M L W Bell

786-1

7

Ladofash

5

Ε

3

P McDonald

55,5

K R Burke

6450-54

8

Whatelseaboutyou (IRE)

3

Θ

3

P Hanagan

55

R A Fahey

678-54

9

Our Lois (IRE)

6

Θ

3

Connor Beasley

53,5

K Dalgleish

7484-0

  • Good Time Ahead (2) – Daily Trader (4)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (3,5), 4 (4,5), 2, 5 (5), 1 (6,5)

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 1600μ., 8μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Pickett’s Charge

3

E

4

Connor Beasley

60,5

R C Guest

8602-18

2

Archipeligo

2

E

6

D Nolan

60,5

I Jardine

6/41465-

3

Jubilee Brig

8

E

7

J Fanning

60,5

G A Swinbank

796-363

4

Green Howard

10

E

9

D Tudhope

60

Rebecca Bastiman

2026-60

5

Chiswick Bey (IRE)

11

E

9

P Hanagan

60

R A Fahey

3568-31

6

Yulong Xiongba (IRE)

13

E

5

Joe Doyle

58,5

Miss J A Camacho

-233147

7

Pacommand

7

E

4

P Makin

58

T D Barron

644/08–7

8

Cabal

5

Θ

10

S H James

58

G A Harker

6750-76

9

Foie Gras

12

Ε

7

S De Sousa

57,5

C A Dwyer

50160-6

10

Kiwi Bay

9

Ε

12

Cal. Rodriguez

56,5

M Dods

5007-08

11

Table Manners

4

Θ

5

Hollie Doyle

55

W Storey

01322-1

12

Outlaw Torn (IRE)

6

Ε

8

J F Egan

54

R C Guest

9-15614

13

Hydrant

1

Ε

11

Joey Haynes

54

R C Guest

0-86859

  • Chiswick Bey (5) – Table Manners (11)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (3,5), 1 (5), 11 (6,5), 12 (7), 2, 6 (8)

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 1400μ., 8.30μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Adventureman

1

E

5

J P Sullivan

60,5

Mrs R Carr

-85418

2

Psychology

2

E

4

D C Costello

60,5

Kenny Johnson

54-67

3

Athletic

9

E

8

J F Egan

60,5

P D Evans

9-32778

4

Satchville Flyer

4

E

6

A Mullen

59,5

P D Evans

970-763

5

Justice Pleasing

6

E

4

Ben Sanderson

59,5

Roger Fell

61-6822

6

Disclosure

12

E

6

Jason Hart

59,5

J L Eyre

F9-2935

7

El Tel

11

E

5

Charlie Bennett

59,5

S A Harris

24/970-8

8

Cool Strutter (IRE)

8

E

5

Gemma Tutty

56,5

Mrs K Tutty

643-656

9

Nelson’s Bay

7

E

8

Hollie Doyle

58,5

W Storey

25806-8

10

Symbolic Star (IRE)

5

E

5

Connor Murtagh

55,5

F P Murtagh

-800700

11

Prince of Time

3

E

5

P McDonald

55

R Ford

9-242R3

12

Sandstream

13

E

4

B A Curtis

54

Miss Tracy Waggott

647-73

13

Never Say (IRE)

14

Θ

4

L Morris

54

J Ward

2536-75

14

Jessie Allan (IRE)

10

Θ

6

S H James

54

J S Goldie

5004-79

  • Justice Pleasing (5) – Prince of Time (11)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (4), 4 (5,5), 6 (6), 11, 12 (7), 3 (8)

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 1600μ., 9μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, μέδεν, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Armandihan (IRE)

1

A

3

Kevin Stott

59,5

K A Ryan

-33

2

Cray (IRE)

8

A

3

P McDonald

59,5

J D Bethell

-58

3

Elements Legacy

9

E

3

D Swift

59,5

Miss Tracy Waggott

3450-06

4

Harlow

3

A

3

Jos. Gordon

59,5

H Palmer

5

Spiritofhayton (IRE)

5

A

3

P Makin

59,5

T D Barron

23

6

Temir Kazyk

7

A

3

T Eaves

59,5

D M Simcock

7

Trenchard (USA)

4

A

3

N Mackay

59,5

J H M Gosden

4

8

Coral Princess (IRE)

6

Θ

3

Connor Beasley

57

K Dalgleish

5

9

Stretewise (IRE)

2

Θ

3

S A Gray

57

J Ward

0-5

  • Spiritofhayton (5) – Armandihan (1)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (2,2), 5 (2,5), 4 (4), 7 (5), 6 (8)

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 1200μ., 9.30μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Ticks The Boxes (IRE)

12

E

5

Jordan Vaughan

61

M Herrington

10–4280

2

Ballesteros

11

E

8

P Hanagan

61

R A Fahey

160-963

3

Art Obsession (IRE)

4

E

6

P Mulrennan

60,5

P T Midgley

92430-3

4

Slingsby

6

E

6

Nathan Evans

60

M W Easterby

41003-1

5

Berlios (IRE)

10

E

4

P Makin

59

T D Barron

62/13-52

6

The Hooded Claw (IRE)

5

E

6

Jason Hart

58,5

T D Easterby

-8054

7

Tadaawol

7

E

4

P McDonald

58

Roger Fell

24/19-8

8

Be Bold

8

E

5

T Eaves

57,5

Rebecca Bastiman

-588519

9

Big Amigo (IRE)

1

E

4

Clifford Lee

57

D M Loughnane

750-115

10

Meshardal (GER)

9

E

7

J P Sullivan

56,5

Mrs R Carr

-85777

11

Burtonwood

3

E

5

K Schofield

55,5

Miss J A Camacho

764-415

12

Foolaad

2

E

6

J F Egan

55

S R Bowring

35003-4

13

Mr Morse

13

E

4

B A Curtis

55

B Ellison

63/1–04

14

Ambitious Icarus

14

E

8

Connor Beasley

54,5

R C Guest

-56544

  • Berlios (5) – Slingsby (4)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (4,5), 5 (5,5), 2, 3 (8), 6, 12, 13 (10)

038η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 1000μ., 10μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Ε’ κλάση, 6.700

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

El Hombre

4

A

3

Connor Beasley

62

K Dalgleish

-51

2

Arzaak (IRE)

1

E

3

S De Sousa

60,5

C A Dwyer

422-334

3

Lady Cristal (IRE)

3

Θ

3

B A Curtis

58

K R Burke

3607-41

4

Fiery Spice (IRE)

2

Ε

3

L Morris

55

R M H Cowell

9–31

  • El Hombre (1) – Fiery Spice (4)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (1,7), 1 (2), 3 (3,2), 2 (6)
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 017 – 023
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 035 – 038
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 033 – 038