Ιπποδρομίες Τρίτης 21/2/17: Εκτιμήσεις και Προγνωστικά

February 21, 2017
588 Views

Η Γαλλία είναι και σήμερα η χώρα με τις περισσότερες κούρσες στο ιπποδρομιακό κουπόνι. Μάλιστα σήμερα το πρωί ακυρώθηκε πάλι το πρόγραμμα από τη Νότια Αφρική και στη θέση του Vaal μπήκαν οκτώ κούρσες τροτ από το Paris Vincennes. Από τη Γαλλία έχουμε ακόμα το Bdx Le Bouscat (Μπορντώ), την Cagnes Sur Mer και το Lyon La Soie, με επτά επίπεδες, πέντε τροτ και τρεις εμποδίων και από την Αγγλία έξι επίπεδες από το Southwell.

    Αναλυτικά οι 29 κούρσες της Τρίτης, έχουν ως εξής:

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Bdx le Bouscat, 3800μ., 1.25μμ.

Στηπλ, 4 ετών, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

STARKHOV

Ε

4

J.REVELEY

70

G.MACAIRE (S)

711752

2

SAN PEDRO DE SENAM

Ε

4

B.LESTRADE

67

G.MACAIRE (S)

22133

3

SANTANA DU BERLAIS

Ε

4

O.ANDIGNE

67

A.CHAILLE-CHAILLE

45

4

DANSEUR JAGUEN

Ε

4

T.GUEGUEN

67

F.NICOLLE

114

5

DAKIKA AA

Θ

4

A.CHAMPENOIS

65

L.CADOT

5359565

  • DANSEUR JAGUEN (4) – SAN PEDRO DE SENAM (2)
  • Paris turf: 4,2,1

040η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2700μ., 1.40μμ.

Έφιππο τροτ, φοράδες 3 ετών, Γ’ κλάση, 35.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EASY PRINCESS

Θ

3

W. JEHANNE

J.ET. LE BEC

2

EVIDENCE BLUE

Θ

3

A. DABOUIS

J.PH. MARY

3

ELITE DE BOUGY

Θ

3

MLLE A. BARTHELEMY

Mlle CH. DELAMARE

4

ELITE DU MOUCHEL

Θ

3

JULIEN RAFFESTIN

G. CONTRI

5

ETOILE DE BEAUMEE

Θ

3

A. LAMY

CH. PETREMENT

6

EMERAUDE DE L’INAM

Θ

3

CL. FRECELLE

B. CARPENTIER

6

7

ENTEBBE MONOI

Θ

3

B. CHANONAT

B. CHANONAT

6

8

ETINCELLE DU SURF

Θ

3

MLLE M. GROLIER

A.H. VIEL

4763

9

ELECTRA DU CAMP

Θ

3

A. BARRIER

C. PILFERT

434

10

ERIA FORLIFE

Θ

3

F. LAGADEUC

R.CH. LARUE

16447

11

ETINCELLE DE ROCHA

Θ

3

M. ABRIVARD

E. VARIN

6287

12

ESPERANZA BROUETS

Θ

3

J. VANMEERBECK

P. DAULIER

334

  • ESPERANZA BROUETS (12) – ELECTRA DU CAMP (9)
  • Paris turf: 9,12,5,2,8,11

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Bdx le Bouscat, 1600μ., 1.55μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, μέδεν, 16.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

VERY DEAL

10

Θ

3

C.HERISSON DE BEAUVOIR

58

F.SEGUIN

86

2

SWING VALLEY(GB)

9

Θ

3

A.GAVILAN

58

D.GUILLEMIN (S)

8323

3

MISS JULIA STAR

5

Θ

3

RC.MONTENEGRO

58

B.MONTZEY DE

2235

4

HURRY(IRE)

12

Θ

3

PC.BOUDOT

58

P.SOGORB

30

5

PREATYMISS

3

Θ

3

A.WERLE

58

T.LEMER

379

6

ONE POUR MOI

4

Θ

3

G.SIAFFA

58

MME B.VALENTI

6593552

7

ARAAJA(IRE)

6

Θ

3

V.SEGUY

58

A.WATRIGANT (S)

42

8

LUNE D’ALIENOR

11

Θ

3

D.MORISSON

58

CH.GOURDAIN (S)

8

9

HORA MUNDI

2

Θ

3

FX.BERTRAS

58

F.ROHAUT (S)

60

10

KHALEESI MIX

1

Θ

3

J.GROSJEAN

58

P.VENTENA ALVES

909

11

TRACKING(GB)

13

Θ

3

M.FOREST

58

F.ROHAUT (S)

7

12

ERITIERE

7

Θ

3

V.JANACEK

56

R.AVIAL LOPEZ

13

PRINCESS TATOO

8

Θ

3

C.DEMURO

56

CH.GOURDAIN (S)

  • ARAAJA (7) – MISS JULIA STAR (3)
  • Paris turf: 7,2,11,13,12,4,3

041η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2175μ., 2.10μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 3 ετών, Δ’ κλάση, 33.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ELITE D’AVRIL

Θ

3

A. LAMY

A. LEBOURGEOIS

2

ETERNITY BACK

Θ

3

E. RAFFIN

L. LEDUC

0

3

ETOILE DU VIVIER

Θ

3

F. OUVRIE

B. BOURGOIN

990

4

ECUME DE BEAULIEU

Θ

3

B. ROUER

PH. ROUER

7

5

EMMY OKINA

Θ

3

J.CH. PITON

A. RIPOLL RIGO

878

6

ERLANGERE

Θ

3

B. LE BELLER

B. LE BELLER

5

7

ENERGY DU BOUFFEY

Θ

3

M. LENOIR

M. LENOIR

84

8

ESCALADE

Θ

3

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

93044

9

EASY LADY

Θ

3

F. NIVARD

PH. BILLARD

1

10

EXTREMITY

Θ

3

S. ERNAULT

S. ERNAULT

641

11

EMIE

Θ

3

B. MARIGLIANO

B. MARIGLIANO

275487873

  • EASY LADY (9) – ENERGY DU BOUFFEY (7)
  • Paris turf: 9,2,7,10,8

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Bdx le Bouscat, 3700μ., 2.25μμ.

Θαμνώδη, 4 ετών, αξίωσης, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

 Kg

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GORVINO

Ε

4

AD.FOUCHET

75

G.MACAIRE (S)

31523211

2

BADABULLE BEY

Θ

4

Y.KONDOKI

72

P.CHEVILLARD

434452521

3

SINGLECHOP

Ε

4

CE.FLANNELLY

71

F.NICOLLE

66

4

RANGOON

Ε

4

N.TERRASSIN

69

P.CHEVILLARD

5222445

5

FOREVERCHOP

Ε

4

A.CHAMPENOIS

69

M.PELLETANT

756

6

TAMARIX JODE

Ε

4

H.RODRIGUEZ NUNEZ

68

JM.BONNIN

609447

7

DIANE DU SEUIL

Θ

4

D.ULINSKI

68

F.LAGARDE

8

8

SABAY SABAY

Ε

4

B.LESTRADE

68

T.LEMER

656736

9

BELLEROPHON

Ε

4

E.BURELLER

68

CH.GOURDAIN (S)

68574205

10

DIPLOMEE

Θ

4

A.RUIZ GONZALEZ

66

JJ.PARIS

6

  • GORVINO (1) – BADABULLE BEY (2)
  • Paris turf: 1,2,3,4,9

042η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2850μ., 2.47μμ.

Αμαξίδια, 7-10 ετών, Β’ κλάση, 88.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

VICTOIRE DE LEVRES

Θ

8

T. LE BELLER

F. PROVOST

59609569

2

THESEE DE CORBERY

Α

10

B. GOOP

Mme L. RIISE

152003540

3

AUFOR DE MIRE

Ε

7

CH.J. BIGEON

CH. BIGEON

308811118

4

VENICIO POMMEREUX

Ε

8

S. ROGER

S. ROGER

522522000

5

VENISE GIRL

Θ

8

D. BONNE

Y. DREUX

8308

6

UNIVERS SOLAIRE

Ε

9

A. BARRIER

Mme V. LECROQ

300000

7

UN NUAGE DE BETTON

Ε

9

W. BIGEON

J.L. BIGEON

364281569

8

VASCO FLOWER

Ε

8

CH. BIGEON

CH. BIGEON

651892270

9

THEO D’ERAH

Ε

10

P. VERCRUYSSE

E. RAULLINE

9003809

10

VICHENKO CHEF

Ε

8

CH. DREUX

CH. DREUX

70183508

11

USTOU

Ε

9

D. THOMAIN

J.P. THOMAIN

21030

12

VIOLINE MOUROTAISE

Θ

8

J.PH. MONCLIN

E. RAULLINE

580240643

13

ARTHURO BOY

Α

7

Y. DREUX

Y. DREUX

252237535

14

ATTACUS

Ε

7

E. RAFFIN

S. GUARATO

423162521

15

UNE SERENADE

Θ

9

A. ABRIVARD

S. PELTIER

33103212

16

ANETTE DU MIREL

Θ

7

P.Y. VERVA

ANDERS LINDQVIST

53964060

17

ALPHA SALTOR

Α

7

M. ABRIVARD

D. BETHOUART

5730883

18

VULCAIN DE VANDEL

Α

8

F. NIVARD

F. NIVARD

9678

  • ATTACUS (14) – VULCAIN DE VANDEL (18)
  • Paris turf: 3,14,12,15,13,8,11,18

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Bdx le Bouscat, 1600μ., 3.05μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3 ετών, μέδεν, 16.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FAUGUERNON

3

Α

3

C.DEMURO

58

C.FERLAND (S)

5

2

OCAMONTE(IRE)

1

Α

3

E.REVOLTE

58

X.THOMAS DEMEAULTE

4

3

FOX TIN

12

Ε

3

J.AUGE

58

C.FERLAND (S)

4623

4

WESSEX

10

Ε

3

H.JOURNIAC

58

JC.ROUGET (S)

66

5

NADOR(SPA)

5

Α

3

RC.MONTENEGRO

58

J.ESPINOSA GOMEZ

6703

6

NEBRO(SPA)

8

Α

3

J.GROSJEAN

58

J.ESPINOSA GOMEZ

5

7

NIGER(SPA)

2

Α

3

FR.MARTINEZ PARRA

58

J.ESPINOSA GOMEZ

8

8

YOUAREMINE

11

Α

3

V.SEGUY

56

MLLE C.COURTADE

9

JUMPIN’ JACK FLASH

4

Α

3

A.WERLE

56

T.LEMER

10

ESCALA

9

Ε

3

D.MORIN

56

CH.GOURDAIN (S)

11

YOUMAKEMECRAZY

6

Ε

3

FX.BERTRAS

56

F.ROHAUT (S)

12

URBAN RIVER

7

Ε

3

V.JANACEK

56

S.VIDAL SANTOS

  • FOX TIN (3) – OCAMONTE (2)
  • Paris turf:  1,3,9,12,2,5,4

043η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2700μ., 3.20μμ.

Έφιππο τροτ, αρσενικοί 4 ετών, Α’ κλάση, 65.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DIDEROT BLUE

Ε

4

M. MOTTIER

J.PH. MARY

303252

2

DZEUS SAINT ALFORT

Ε

4

J. DA VEIGA

P. LABROUSSE

140

3

DOCSPEL SEVEN

Ε

4

Y. LEBOURGEOIS

J.M. BAUDOUIN

21

4

DOMINO DU BON AIR

Ε

4

P.EDOUARD MARY

R.CH. LARUE

317354

5

DORLANDO

Α

4

MLLE L. GAUTHEROT

J.M. MONCLIN

1111

6

DIABOLO DU RIB

Ε

4

J.L.CL. DERSOIR

Mme C. HALLAIS-DERSOIR

611136

7

DUC GIBUS

Α

4

MLLE C. CHERADAME

B. LEFEVRE

404251

8

DIABOLO STAR

Ε

4

J. VANMEERBECK

M. LENOIR

856424445

9

DIEGO DE RETZ

Ε

4

D. THOMAIN

E. RAULLINE

1211245

10

DIAMANT DE LARRE

Ε

4

M. ABRIVARD

S. ROGER

2158221

11

DINO DE JILME

Ε

4

P.Y. VERVA

J. DESPRES

31124

  • DINO DE JILME (11) – DORLANDO (5)
  • Paris turf: 10,5,8,3,7,11

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Bdx le Bouscat, 3900μ., 3.35μμ.

Θαμνώδη, 5+ ετών, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

AIVE D’ALM

Θ

7

H.RODRIGUEZ NUNEZ

72

JM.BONNIN

322581275

2

HANDELI

Θ

6

A.WERLE

69

T.LEMER

5209014

3

AMSTRONG SPRINGS

Ε

7

E.LABAISSE

68

MLLE S.AUDOY

12204

4

PASATIEMPO(GER)

Ε

6

R.MAYEUR

68

MME I.PACAULT

7851317

5

MISTER FENNICA

Ε

7

D.ULINSKI

68

MME AL.GUILDOUX

569114

6

FAMISCO DE CODIERE

ΔΙΑΓΡΑΦΗ

ΔΙΑΓΡΑΦΗ

7

TEAM RED

Ε

8

O.ANDIGNE

68

A.CHAILLE-CHAILLE

294432

8

MUNIGHT

Ε

8

E.BURELLER

68

MLLE A.PELLETANT

4222458

9

PINK TIGER

Ε

9

A.CHAMPENOIS

68

M.PELLETANT

210515

10

APPLEWORK LANLORE

Ε

7

V.CHENET

68

MME M.PRUNET-FOCH

3192425

11

STYLINE

Θ

5

B.LESTRADE

67

G.MACAIRE (S)

12227151

  • STYLINE (11) – AIVE D’ALM (1)
  • Paris turf:  11,7,4,2,1

044η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2850μ., 3.50μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 5 ετών, Γ’ κλάση, 60.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FREEWAY FORTUNA

Θ

5

P. VERCRUYSSE

A.C.E.M. SCHOONDERWOERD

38358

2

TILDE SPRITZ

Θ

5

M. MONACO

A. SARZETTO

147G0

3

TUNDRA DEI VENTI

Θ

5

E. BELLEI

G. CASILLO

22220

4

TALIA AXE

Θ

5

E. RAFFIN

SALVATORE MINOPOLI

110

5

TOP MODEL OK

Θ

5

J.PH. MONCLIN

Alessandro MARUCCI

7361

6

ORANGE VENUS

Θ

5

M. NIMCZYK

D. MARZ

259412

7

TRADING

Θ

5

D. THOMAIN

S. BATH

310207

8

COMETE

Θ

5

M. ABRIVARD

J. BRUNEAU

89843803

9

COMTESSE FLORE

Θ

5

T. LE BELLER

G. LIGERON

239564

10

TALISKER HORSE

Θ

5

P. LEVESQUE

TH. LEVESQUE

284

11

CHICA DE JOUDES

Θ

5

A. LAURENT

A. LAURENT

1212

12

TAMIA JET

Θ

5

R. ANDREGHETTI

L. BALDI

115213

13

TENTATION ANS

Θ

5

P. GUBELLINI

P. GUBELLINI

356475

14

COMTESSE DU CHENE

Θ

5

F. NIVARD

J. LE MER

1529068484

15

CALLAS DU BOUFFEY

Θ

5

M. LENOIR

M. LENOIR

449585621

16

TITTY JEPSON

Θ

5

B. GOOP

V. LACROIX

373272

17

CROIX DU BUISSON

Θ

5

Y. DREUX

B. DESMONTILS

32313450

  • TITTY JEPSON (16) – CHICA DE JOUDES (11)
  • Paris turf: 16,15,10,12,11,13

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Bdx le Bouscat, 1600μ., 4.05μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, αξίωσης, 12.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SINGARRA

6

Θ

4

FX.BERTRAS

57,5

SR.SIMON

887762365

2

HIGH STAR

2

Ε

10

L.LE PEMP

57,5

MME AL.GUILDOUX

41932909

3

RAGAZZO

1

Ε

6

B.FAYOS MARTIN

57,5

OA.ANAYA

115960254

4

NOMAD ARROW(IRE)

5

Ε

6

D.MICHAUX

57,5

J.PIEDNOEL

781398067

5

KICK DOWN(IRE)

4

Θ

5

G.SIAFFA

56,5

SOC.’ DI ALL. M. GUARNIER

71732169512

6

HOLY CESAR(GB)

7

Α

7

F.GARNIER

56

CH.GOURDAIN (S)

385036564

7

OSCAR NONANTAIS

10

Ε

5

A.GAVILAN

56

D.GUILLEMIN (S)

272601657

8

ONE WAY

8

Ε

5

G.BON

56

T.LEMER

7829819

9

GET LUCKY

11

Α

6

V.JANACEK

56

R.AVIAL LOPEZ

121320678

10

SEPT EXTRA

9

Ε

8

T.MESSINA

56

JB.LALLIER

452202469

11

DON’T TELL TALES(GB)

3

Α

4

RC.MONTENEGRO

56

J.PIEDNOEL

817838840

  • RAGAZZO (3) – HIGH STAR (2)
  • Paris turf: 3,9,5,7,8,2

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1600μ., 4.10μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BO SELECTA

12

A

3

S Donohoe

61,5

Richard Spencer

6–63

2

LOG OFF

8

Θ

3

A Mullen

60,5

P D Evans

799-315

3

TOO MANY SHOTS

3

Ε

3

Kieren Fox

60

J R Best

7665-44

4

MUNGO MADNESS

9

Ε

3

Shelley Birkett

60

Miss J Feilden

04880-4

5

KYLLACHYS TALE

6

Θ

3

Jack Mitchell

60

R A Teal

689-76

6

ALBIZU CAMPOS

4

Ε

3

Jason Hart

59,5

L A Mullaney

-94550

7

OUR LOIS

5

Θ

3

P Makin

58,5

K Dalgleish

-7484

8

MEDICI MOON

1

Α

3

D Swift

57

S Dixon

75-93

9

STAG PARTY

2

Ε

3

Rowan Scott

56,5

Julia Brooke

7978-46

10

PANTHER IN PINK

13

Θ

3

F Norton

56

Mrs A Duffield

496-8

11

SUBLIME

7

Θ

3

Oisin Murphy

55

B R Millman

4–00

12

HAZELL BERRY

11

Θ

3

Philip Prince

54,5

P D Evans

8005-26

13

DIAMOND PRINCESS

10

Θ

3

L Morris

54

M Appleby

-6900

  • LOG OFF (2) – MEDICI MOON (8)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (2,8), 2 (5), 3 (6), 8 (8), 12, 7 (10), 5 (12)

045η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2700μ., 4.20μμ.

Έφιππο τροτ, φοράδες 6 ετών, Γ’ κλάση, 56.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BIRGITT MENUET

Θ

6

M. ABRIVARD

M. ABRIVARD

234711

2

BOMBE DE CAILLONS

Θ

6

J.L.CL. DERSOIR

J.L.CL. DERSOIR

2145

3

BENJAMINE GEDE

Θ

6

D. BONNE

A. PILLON

649809842

4

BETTINA D’AVRIL

Θ

6

R. LE CREPS

B. OLICARD

8411

5

BELLE KATIE

Θ

6

J.Y. RICART

J.M. BAZIRE

7880216

6

BAHAMAS QUICK

Θ

6

MLLE M. BACSICH

F. LEBLANC

732131

7

BRISE DES NOELS

Θ

6

M. KROUCHI

J. DUBREIL

843234

8

BELLE LOUISE MABON

Θ

6

E. RAFFIN

Y. DREUX

2579

9

BALLERINE DU CORTA

Θ

6

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

111

10

BEA DE CHANTEREINE

Θ

6

A. BARRIER

TH. ALINE

551026400

11

BOHEMIAN RHAPSODY

Θ

6

MLLE C. LEVESQUE

TH. LEVESQUE

110G2

12

BIENNALE VRIE

Θ

6

F. NIVARD

R. BAUDRON

220216

  • BIRGITT MENUET (1) – BALLERINE DU CORTA (9)
  • Paris turf: 1,11,8,9,12,3

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1600μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BILLYS CONNOISSEUR

6

Ε

4

R Richardson

63,5

T D Easterby

50

2

DIBLOAM

4

Ε

4

Philip Prince

63,5

P D Evans

66

3

ELEGANTLY BOUND

7

Ε

3

A Mullen

55

J G Given

3420-22

4

NATIVE PROSPECT

5

Α

3

Oisin Murphy

55

A M Balding

-43722

5

TEWAFEEDJ

1

Ε

3

Kevin Stott

55

K A Ryan

-4

6

TOUCH OF FAITH

3

Ε

3

B A Curtis

55

M Appleby

6

7

FINALE

2

Θ

3

F Norton

52,5

H Morrison

62

  • NATIVE PROSPECT (4) – ELEGANTLY BOUND (3)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (1,5), 3 (2), 7 (3), 5 (12)

046η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2100μ., 4.55μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 5 ετών, Ε’ κλάση, 36.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CRAPULE DE MORGE

Θ

5

F. OUVRIE

D. HAON

1440423

2

CALASKA DE GUEZ

Θ

5

A. ABRIVARD

J.M. BAZIRE

11111

3

CHERRY LOVE

Θ

5

Y. LEBOURGEOIS

PH. DAUGEARD

8659

4

CYBELE DES ILES

Θ

5

F. BLANDIN

F. BLANDIN

80960001

5

CHANELLE DE SAGA

Θ

5

M. ABRIVARD

PH. GAILLARD

323744

6

CLARA DU BOCAGE

Θ

5

B. LE BELLER

B. LE BELLER

356458936

7

CYBELE JHEQ

Θ

5

F. NIVARD

ST. MEUNIER

43938561

8

CLASSIQUE ABELLA

Θ

5

P.Y. VERVA

J. GUELPA

646528

9

CLEONE DU GITE

Θ

5

P. VERCRUYSSE

R. BARETTE

40275

10

CELIA ROCQ

Θ

5

A. LAMY

A. LEBOURGEOIS

33421335

11

COOL STAR

Θ

5

A. DABOUIS

M. DABOUIS

2103805

12

CARRERA DU CLOSET

Θ

5

J. PLANCHARD

J. PLANCHARD

982062

13

CALECHE

Θ

5

TH. LEVESQUE

TH. LEVESQUE

66383158

14

CAPUCINE GEDE

Θ

5

A. PILLON

A. PILLON

58000

15

CANNELLE STONE

Θ

5

J.PH. MONCLIN

H. HABART

60003

  • CYBELE DES ILES (4) – CYBELE JHEQ (7)
  • Paris turf: 7,4,9,5,2,8

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1400μ., 5.10μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

TICKS THE BOXES

1

Ε

5

R Winston

61

M Herrington

210-428

2

DUSKY DAWN

4

Θ

5

B A Curtis

60,5

G A Swinbank

6062-53

3

AMONG ANGELS

13

Ε

5

D Swift

60,5

D M Loughnane

03–5275

4

CUSTARD THE DRAGON

7

Ε

4

J Fanning

60,5

J Mackie

421-131

5

ALPHA TAURI

2

Ε

11

Ben Robinson

60

C Smith

143-512

6

VROOM

3

Ε

4

Clifford Lee

60

Miss Gay Kelleway

7133-31

7

BOOTS AND SPURS

9

Ε

8

L Morris

60

S Dixon

50-2644

8

HARWOODS STAR

6

Ε

7

Joshua Bryan

59,5

J Butler

022-354

9

ESSENAITCH

12

Ε

4

A Mullen

59

P D Evans

067-116

10

PULLMAN BROWN

10

Ε

5

P Aspell

57

P A Kirby

98908-8

11

UNNOTICED

8

Ε

5

F Norton

55,5

Ollie Pears

529-252

12

STUN GUN

11

Ε

7

T Hamilton

55,5

D Shaw

618-434

13

SHOWING OFF

5

Ε

4

Ryan Powell

54

M Wigham

009-000

  • CUSTARD THE DRAGON (4) – VROOM (6)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (3), 6 (5,5), 2 (7), 1, 11 (8), 5, 7 (10), 3, 8 (12)

047η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2700μ., 5.25μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 4 ετών, Γ’ κλάση, 42.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DJANGO GALBE

Ε

4

W. BIGEON

L. LEDUC

326130869

2

DREAMER BOY

Α

4

Y. DREUX

Y. DREUX

21141

3

DON CAMARO

Α

4

E. RAFFIN

L. BARASSIN

9355775

4

DOUGLAS DU GITE

Ε

4

P. VERCRUYSSE

R. BARETTE

74499

5

DREAM THE BEST

Α

4

B. ROUER

PH. ROUER

45656626

6

DEFI PIERJI

Ε

4

LEO ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

151400536

7

DANDY DE GODREL

Α

4

B. GOOP

B. GOOP

1162267

8

DRIVER CADENCE

Α

4

E. ALLARD

E. ALLARD

7374722

9

DJANGO JUSTICE

Ε

4

P.Y. VERVA

A. ROZZONI

34412850

10

DEFI DU GRANIT

Ε

4

J.PH. MONCLIN

J.M. MONCLIN

43611321

11

DISCO DE TOUCHYVON

Α

4

J.CH. PITON

A. RIPOLL RIGO

59513148

12

DADDY CASH

Ε

4

Y. LEBOURGEOIS

PH. ALLAIRE

226

13

DZEUS D’AVIGNERE

Α

4

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

5238995

14

DAMOUR JIEL

Α

4

M. ABRIVARD

J.L. DERSOIR

543144850

15

DONATO PIERJI

Ε

4

D. THOMAIN

TH. DUVALDESTIN

131711

  • DONATO PIERJI (15) – DEFI DU GRANIT (10)
  • Paris turf: 15,10,8,2,13,3,7

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1000μ., 5.40μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Γ’ κλάση, 12.650

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

WENTWORTH FALLS

7

Ε

5

P Makin

60,5

G A Harker

1777/01-

2

LADY NAYEF

3

Θ

4

R Winston

57,5

J Butler

21-1143

3

DUNGANNON

8

Ε

10

Joshua Bryan

57,5

A M Balding

700-214

4

CAPTAIN LARS

6

Ε

8

T Hamilton

57

D Shaw

24311-6

5

ORIENT CLASS

5

Ε

6

J Garritty

56,5

P T Midgley

11929-8

6

ESCALATING

2

Ε

5

Lewis Edmunds

55,5

M Appleby

-660005

7

CROSSE FIREC

4

Ε

5

K T O’Neill

51,5

S Dixon

646394

8

ARCHIMEDES

1

Ε

4

Jos. Gordon

51,5

D C Griffiths

963-016

  • LADY NAYEF (2) – DUNGANNON (3)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (3,3), 2 (4), 3 (5), 7, 1 (6), 8 (7), 6 (10)

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur mer, 1925μ., 5.55μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 7-10 ετών, Ε’ κλάση, 33.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

UN ACTE SIMPLE

Ε

9

A. TOMASELLI

G. AGENEAU

90084

2

VAL DE LOIRE

Ε

8

J. GUELPA

J. GUELPA

472740

3

ASTORG MERITE

Ε

7

E. GOUT

E. GOUT

67345654

4

ATHOS DE BANVILLE

Ε

7

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

7531560

5

AZAFRAN

Α

7

D. CINIER

D. CINIER

150090389

6

AZUR

Ε

7

D. BEKAERT

J.M. ROUBAUD

235289050

7

ALPHA D’URZY

Ε

7

R. DERIEUX

R. DERIEUX

21079343

8

VERTIGO DU KLAU

Ε

8

R. LE VEXIER

R. LE VEXIER

36633634

9

AZARO DU CAUX

Ε

7

M. LEBREC

M.J. RUAULT

136173

10

AIGLE JENILOU

Ε

7

G. JUNOD

L. BAUDRON

910311

11

UTTINGEOIS

Ε

9

R. METAYER

R. METAYER

94779608

12

UNIQUE D’HUON

Ε

9

R. MOURICE

R. MOURICE

800780223

13

TITAN D’ABO

Ε

10

J.CH. FERON

N. ENSCH

49433

14

VERDI D’EM

Ε

8

N. ENSCH

N. ENSCH

31201975

15

TIPOL DE NAPPES

Ε

10

K. DEVIENNE

J.M. ROUBAUD

58238335

16

ALAIN D’OCCAGNES

Ε

7

S. STEFANO

J.M. ROUBAUD

653213

17

UBANJI

Ε

9

L. LAMAZIERE

J. HUGUET

542376

18

TORNADO DREAM

Α

10

R. JAFFRELOT

R. JAFFRELOT

5508608

  • AIGLE JENILOU (10) – UNIQUE D’HUON (12)
  • Paris turf: 10,7,12,16,6,13,9,14

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1200μ., 6.10μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BOUNTY PURSUIT

7

Ε

5

Al. Rawlinson

64

M Appleby

400/23-1

2

LLEWELLYN

8

Ε

9

Phil Dennis

61,5

D Carroll

80055-0

3

KYLLACH ME

12

Ε

5

Nathan Evans

61,5

B Smart

636-932

4

CULLODEN

3

Ε

5

Charlie Bennett

61,5

S A Harris

50300-0

5

MULTI QUEST

4

Θ

5

F Norton

60,5

J E Long

228-165

6

VERY FIRST BLADE

2

Ε

8

Aled Beech

60

M Mullineaux

9170-25

7

AUTUMN TONIC

1

Ε

5

P Makin

60

T D Barron

795-727

8

VIVRE LA REVE

11

Θ

5

G Downing

59,5

J W Unett

3726-82

9

WIMBOLDSLEY

13

Ε

6

K T O’Neill

58,5

S Dixon

460-513

10

PRINCE OF TIME

6

Ε

5

C Rodriguez

57,5

R Ford

59-242R

11

NAME THAT TOON

9

Θ

4

Adam Beschizza

56,5

D Shaw

1/6559-4

12

CADEAUX PEARL

10

Ε

9

R P Walsh

56,5

S Dixon

766-425

13

GETTIN’ LUCKY

5

Ε

4

B A Curtis

56

J Balding

0828-40

  • BOUNTY PURSUIT (1) – WIMBOLDSLEY (9)
  • Πιθ. Τιμές:  1 (4), 3 (5,5), 7 (6), 9 (7), 10, 6 (8), 12 (10), 13 (12)

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur mer, 2925μ., 6.25μμ.

Αμαξίδια, φοράδες  7-10 ετών, Ε’ κλάση, 33.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

AUNAIE DU RUISSEAU

Θ

7

ED. COUBARD-MEUNIER

ED. COUBARD-MEUNIER

3023828

2

UTSIE DES ACACIAS

Θ

9

G. CONTRI

G. CONTRI

9495555

3

AZELIE DE NEUVY

Θ

7

J. GUELPA

J. GUELPA

5800787

4

AMARANTE FLASH

Θ

7

R. LE VEXIER

D. ALEXANDRE

36

5

AVUE MONTAVAL

Θ

7

D. CINIER

D. CINIER

164009980

6

VEGA FRANCA

Θ

8

N. MORTAGNE

M. BOUCHEZ

2028

7

VALENTINA JIEL

Θ

8

R. MOURICE

R. MOURICE

70850033

8

ALGUE D’OCCAGNES

Θ

7

S. STEFANO

J.M. ROUBAUD

4271213

9

VANIFLOSA GEDE

Θ

8

N. ENSCH

N. ENSCH

433552964

10

AMITIE D’ORGERES

Θ

7

Y.A. BRIAND

N. MOUROT

33094102

11

ULENE OF CARLESS

Θ

9

PH. MORTAGNE

PH. MORTAGNE

980000008

12

VAHINE DU LOUVET

Θ

8

J.P. ENSCH

N. ENSCH

22130302

13

URSULA DE LAUMONT

Θ

9

S. CINGLAND

S. CINGLAND

21600881

14

TESS D’OSONS

Θ

10

D. BEKAERT

D. ALEXANDRE

82006053

15

UCIOLE JOY

Θ

9

F. RODES

F. RODES

9658241

  • VAHINE DU LOUVET (12) – URSULA DE LAUMONT (13)
  • Paris turf: 12,8,13,10,15,7,14,9

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 2400μ., 6.40μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

HORSEGUARDSPARADE

7

Ε

6

Thomas Brown

64,5

N A Twiston-Davies

-562834

2

NOGUCHI

9

Ε

12

Jos. Gordon

64

C A Dwyer

44/37-20

3

MY RENAISSANCE

8

Ε

7

Jane Elliott

64

Sam England

021-211

4

THE LOCK MASTER

6

Ε

10

Al. Rawlinson

64

M Appleby

390-636

5

SATTELAC

2

Θ

4

P Makin

62,5

K Dalgleish

45165-7

6

RALPHY LAD

3

Ε

6

B A Curtis

60,5

G A Swinbank

799-842

7

PORT LAIRGE

4

Ε

7

Phil Dennis

59,5

M C Chapman

9762-70

8

SENNOCKIAN SONG

1

Ε

4

J Fanning

59

M Johnston

92754-6

9

GO ON GAL

5

Θ

4

Shelley Birkett

58,5

Miss J Feilden

2727-62

10

INDULGENT

10

Ε

4

Nathan Evans

55

M E Sowersby

-297625

  • MY RENAISSANCE (3) – GO ON GAL (9)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (2,3), 6 (3), 9 (7), 1, 8 (8), 2 (10), 5, 4 (12)

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur mer, 2925μ., 6.55μμ.

Αμαξίδια, 6-7 ετών, Γ’ κλάση, 27.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BALLE DE MAX

Θ

6

M. LEBREC

ERIC LEDOYEN

55000233

2

BOLIDE DE LA COTE

Ε

6

CH.A. MARY

CH.A. MARY

26698893

3

BRIDGET LANDEMER

Θ

6

J.B. BONET

R. MOURICE

15460063

4

AUX LEFROUTINS

Ε

7

Y. LACOMBE

Y.A. BRIAND

20900084

5

AMIRAL DE CARSI

Ε

7

J.P. ENSCH

J.P. ENSCH

8113033

6

BENTLY DE RACONIS

Ε

6

N. ENSCH

N. ENSCH

3701470

7

BARRIO DE LOU

Ε

6

CH. MARTENS

V. MARTENS

2122115

8

BIONESS

Ε

6

R. DERIEUX

R. DERIEUX

1154031

9

BONJOUR

Ε

6

P. CALLIER

P. CALLIER

228261542

10

BAMAKO DE LA GAZO

Ε

6

D. BEKAERT

A.J. MOLLEMA

9133588

11

BREATH OF BLUES

Θ

6

R. MOURICE

R. MOURICE

590307

12

ALKANA MAXENTAISE

Θ

7

A. MUIDEBLED

A. MUIDEBLED

10294

13

ATOUT DU LAS VEGAS

Ε

7

S. STEFANO

J.M. ROUBAUD

1122071

14

AMI

Ε

7

S. CINGLAND

Y.A. BRIAND

21140829

15

BEAUTIFUL ELDE

Ε

6

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

858707921

  • BARRIO DE LOU (7) – BONJOUR (9)
  • Paris turf: 7,15,6,8,11,1,10,9

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lyon la Soie, 1800μ., 7.10μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 13.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SPEAK NOW

5

Θ

5

T.PICCONE

60

B.GOUDOT (S)

207001600

2

TATORT(GER)

3

Ε

9

T.BACHELOT

60

MME C.BOCSKAI

709855108

3

TANZANITI

10

Ε

5

A.HAMELIN

59

S.JESUS

30000007

4

AILE AGILE

9

Θ

5

G.MANDEL

57,5

MME I.JUTEAU

213036085

5

VIM

1

Ε

6

M.BERTO

57

C.BOUTIN (S)

338228125

6

CAMPIONE

6

Ε

5

C.SOUMILLON

56,5

C.BOUTIN (S)

650000082

7

EARL OF FIRE(GER)

8

Ε

12

T.LEFRANC

56

C.BOUTIN (S)

25403105

8

SNOW TIGRESS

2

Θ

6

L.PROIETTI

54,5

MME J.PROIETTI

506628700

9

RUSSIAN DREAM

7

Ε

10

Y.BONNEFOY

53,5

E.VAGNE (S)

80083705

10

SPLIT STEP(GB)

4

Ε

6

E.HARDOUIN

52,5

C.BOUTIN (S)

887486

  • SPEAK NOW (1) – VIM (5)
  • Paris turf: 1,2,5,6,3

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur mer, 2700μ., 7.25μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DOTELLA

Θ

4

Y. LACOMBE

Y.A. BRIAND

5327108

2

DON’T STOP ME

Θ

4

S. CINGLAND

S. CINGLAND

557377551

3

DIVONNE

Θ

4

E. GOUT

E. GOUT

6356760

4

D’ANAIS MAUVE

Θ

4

GILBERT MARTENS

Mme R. MARTENS-GOVAERT

43048003

5

DJANCA DU VIVIER

Θ

4

J. GUELPA

J. GUELPA

1165

6

DAKOTA RACE

Θ

4

N. ENSCH

N. ENSCH

1346296

7

DELMONICA DUSSAC

Θ

4

D. BEKAERT

L. GOUT

17522

8

DEESSE DU HABLE

Θ

4

A. MUIDEBLED

A. MUIDEBLED

375358527

9

DIVINE APHRODITE

Θ

4

N. MOUROT

Y.A. BRIAND

217090

10

DIVINE WEAPON

Θ

4

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

56964

11

DEESSE OF FAIRY

Θ

4

CH. MARTENS

V. MARTENS

262735

12

DEESSE DAIDOU

Θ

4

N. GUBLER

N. GUBLER

85969

13

DAINE DU RUISSEAU

Θ

4

ED. COUBARD-MEUNIER

ED. COUBARD-MEUNIER

25243

14

DOLCE VITA BROUETS

Θ

4

S. STEFANO

L. GOUT

380050

15

DIMEZEL PENALAN

Θ

4

R. METAYER

R. METAYER

66

16

DIVA DARLING

Θ

4

J.P. DUBOIS

Y. BOIREAU

4030410

  • DJANCA DU VIVIER (5) – DAKOTA RACE (6)
  • Paris turf: 6,16,13,10,7,2,11,5

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lyon la Soie, 1800μ., 7.40μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, μέδεν, 16.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CAZALYS

3

Θ

3

S.RUIS

58

J.CARAYON

44640227

2

REASON TO BELIEVE

2

Θ

3

A.HAMELIN

58

E.O’NEILL (S)

768307

3

NIEDZIELA(IRE)

4

Θ

3

C.SOUMILLON

58

C&Y.LERNER (S)

2

4

ROUBAIX(IRE)

1

Θ

3

I.MENDIZABAL

58

JC.ROUGET (S)

8

5

HOLLY STAR(IRE)

7

Θ

3

JB.EYQUEM

58

S.BROGI

755

6

TIARADARGENT

8

Θ

3

F.BLONDEL

58

P.SOGORB

9

7

MOTIVAROOM

6

Θ

3

N.PERRET

58

F.ROSSI

3

8

GIGI TRIO

5

Θ

3

A.LARUE

56

JP.GAUVIN (S)

0

  • NIEDZIELA (3) – MOTIVAROOM (7)
  • Paris turf:  7,3,4,6

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur mer, 2925μ., 7.55μμ.

Αμαξίδια, 3 ετών, Δ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ECLOPE DU GUELIER

Ε

3

M. LEBREC

P. LEMONNIER

2

EDEN JOSSELYN

Α

3

ED. COUBARD-MEUNIER

CH.A. MARY

94

3

ESPIO DE VANDEL

Α

3

GILBERT MARTENS

V. MARTENS

54

4

ELEGANTE MAUVE

Θ

3

J.CH. FERON

Mme R. MARTENS-GOVAERT

495

5

EVA CASTELLE

Θ

3

J.P. DUBOIS

Y. BOIREAU

53

6

EXTRAVAGANTE

Θ

3

A. MUIDEBLED

A. MUIDEBLED

7694004

7

EVIDENCE DESTINEE

Θ

3

R. MOURICE

R. MOURICE

455538

8

ECUADOR PERRINE

Ε

3

CH.A. MARY

CH.A. MARY

782

9

ELITE DARLING

Θ

3

J.A. HERNANDEZ-NAVARRO

Y. BOIREAU

72

10

ENGHIEN

Α

3

R. DERIEUX

R. DERIEUX

33

11

ENDORA D’ORGERES

Θ

3

G. JUNOD

L. BAUDRON

94635

12

ELUSIVE LOVE

Α

3

CH. MARTENS

V. MARTENS

71

13

EXQUISE D’EURVAD

Θ

3

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

6725

14

ENDRIX BLEU

Α

3

J.F. SENET

A. CHAVATTE

1

  • ENDRIX BLEU (14) – EVA CASTELLE (5)
  • Paris turf: 12,14,8,10,9,13,5,11

038η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lyon la Soie, 2150μ., 8.10μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, αξίωσης, 13.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FALCAO NEGRO(GB)

4

Α

4

C.SOUMILLON

60

M.DELZANGLES

374866211

2

CIEL MON MARI

6

Ε

4

A.HAMELIN

58

R.CHOTARD

69

3

ABAYA

1

Θ

4

M.GUYON

56,5

C.ESCUDER

254124400

4

JADALA

5

Θ

4

JB.EYQUEM

56,5

K.BORGEL (S)

414817389

5

WAR AGAIN

7

Θ

4

E.HARDOUIN

56,5

C.MARTINON

215306005

6

ILULISSET

2

Θ

4

N.PERRET

56,5

F.ROSSI

4313344

7

JOLIVIA(IRE)

8

Θ

4

A.LARUE

54,5

BARON A.AREXY D’

9670

8

SCHNELLAP

3

Θ

4

L.BOISSEAU

54,5

C&Y.LERNER (S)

794885003

  • FALCAO NEGRO (1) – ABAYA (3)
  • Paris turf:  6,1,4,3

039η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lyon la Soie, 2400μ., 8.40μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 17.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MEJAEN

5

Ε

5

F.BLONDEL

61

P.DECOUZ

320052810

2

RUNAWAY(GER)

7

Α

10

E.HARDOUIN

58

MLLE C.ERNI

77456235

3

HELLCROSS

4

Ε

5

G.MANDEL

57

S.CULIN

0

4

MAQUISARD

1

Ε

5

R.MARCHELLI

57

JP.GAUVIN (S)

25161360

5

TEMPLE BOY

8

Ε

5

A.LARUE

57

JP.GAUVIN (S)

32331220

6

FUNNY KID(USA)

6

Α

4

M.GUYON

57

C.FERLAND (S)

114827

7

TIPWIN(IRE)

3

Θ

4

S.BREUX

54,5

FH.GRAFFARD (S)

0

8

PARTY ANIMAL(GB)

2

Θ

4

A.HAMELIN

54,5

JP.PERRUCHOT

52

  • FUNNY KID (6) – MAQUISARD (4)
  • Paris turf: 6,8,5,4
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 017 – 024
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 015 – 026
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 027 – 032
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 023 – 032