Ιπποδρομίες Δευτέρας 20/2/17: Εκτιμήσεις και Προγνωστικά

February 20, 2017
663 Views

Η ματαίωση των ιπποδρομιών στο νοτιοαφρικάνικο Φλαμίνγκο, έφερε την τροποποίηση και στο αρχικό σημερινό κουπόνι. Αφαιρέθηκαν οι 10 κούρσες από την Αφρική και προστέθηκαν έξι από την γαλλική Cagnes Sur Mer. Έτσι το πρόγραμμα σήμερα είναι σχεδόν γαλλικό, αφού παίζουν άλλοι δύο ιππόδρομοι, με 11 τροτ από τη Paris Vincennes και τη Laval. Στο κουπόνι υπάρχει και το αγγλικό Wolverhampton. Να πούμε ότι ακυρώθηκε το σκορ 6, λόγω αυτής της τροποποίησης.

    Αναλυτικά το νέο πρόγραμμα της Δευτέρας, έχει ως εξής:

040η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes Sur Mer, 1500μ., 1.25μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, μέδεν, 24.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GHURFAH(GB)

6

Θ

3

C.SOUMILLON

58

JC.ROUGET (S)

2

2

BAR MINA(IRE)

2

Θ

3

L.DELOZIER

58

HA.PANTALL

2279

3

AIGUILLE ROUGE

1

Θ

3

PC.BOUDOT

58

D&P.PROD’HOMME (S)

52

4

CHIQUIT INDIAN

3

Θ

3

M.FOREST

58

E.CAROUX

34808003

5

VILLA MAS

4

Θ

3

T.PICCONE

56

CE.ROSSI

6

SYCLETTE

5

Θ

3

E.LACAILLE

56

P.KHOZIAN

  • GHURFAH (1) – AIGUILLE ROUGE (3)
  • Paris-turf: 1,3,2

041η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes Sur Mer, 1500μ., 1.55μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3 ετών, μέδεν, 24.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RAAGHIB(GB)

7

Α

3

C.SOUMILLON

58

JC.ROUGET (S)

2

2

ESPOIR BERE

1

Ε

3

PC.BOUDOT

58

D&P.PROD’HOMME (S)

96

3

MESA ARCH

3

Ε

3

R.FRADET

58

MLLE V.DISSAUX

700009

4

DIFFERENT VIEWS(USA)

8

Ε

3

M.FOREST

58

MLLE G.KELLEWAY

874

5

DEIMOS

6

Α

3

E.HARDOUIN

58

K.BORGEL (S)

54252295

6

BUZET

2

Α

3

F.FORESI

56

F.FORESI

7

SAPHIRBLUE

9

Α

3

A.HAMELIN

56

J.PARIZE

8

COOL

5

Α

3

N.PERRET

56

F.ROSSI

9

NAMRAN

4

Α

3

S.MAILLOT

56

P.DECOUZ

  • RAAGHIB (1) – DEIMOS (5)
  • Paris turf: 1,8,5,2,4

042η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes Sur Mer, 1600μ., 2.25μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, αξίωσης, 15.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EKTIFAA(GB)

1

Θ

4

A.POLLI

58,5

M.MANILI

60934116

2

NADEEM ALWARD

13

Α

4

F.BLONDEL

58

K.BORGEL (S)

71929

3

GOODRICK REBE

10

Ε

4

F.MASSE

58

B.RECHER

0

4

RUN FAST AGAIN(GB)

6

Α

4

C.SOUMILLON

58

A.MARCIALIS

62223613

5

CAPE SPEED

9

Ε

4

N.PERRET

58

F.ROSSI

199406053

6

CHANCHE THE LIFE(IRE)

2

Θ

4

E.HARDOUIN

56,5

K.BORGEL (S)

113401408

7

KIZOMBA

5

Θ

4

T.PICCONE

56,5

E.SAINT-MARTIN (S)

530422790

8

MESONERA

11

Θ

4

A.HAMELIN

56,5

J.PARIZE

93590675

9

PAS LA PAS LA BAS(GB)

3

Α

4

R.THOMAS

56

G.MARTIN

200

10

MOUNT SCOPUS(GB)

4

Ε

4

I.MENDIZABAL

56

E.SAINT-MARTIN (S)

0

11

LISALA

12

Θ

4

A.LEMAITRE

54,5

MLLE M.HENRY

990397600

12

AMISHA

7

Θ

4

S.M .LAURENT

54,5

J.PARIZE

760058000

13

TURFLADY(GER)

14

Θ

4

T.LEFRANC

54,5

MME C.BARSIG

16807620

14

FRANKO FOLIE

8

Θ

4

C.DEMURO

54,5

S.BROGI

71279654

  • RUN FAST AGAIN (4) – CAPE SPEED (5)
  • Paris turf: 6,4,5,2,8,14

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2850μ., 2.47μμ.

Aμαξίδια, αρσενικοί 4 ετών, Γ’ κλάση, 60.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

TRILLO PARK

Α

5

E. BELLEI

G. CASILLO

211111

2

TESAURO

Ε

5

LEO ABRIVARD

C. RIZZO

61127

3

CINOR

Α

5

R. DERIEUX

R. DERIEUX

8831765

4

CLEANGAME

Ε

5

E. RAFFIN

S. GUARATO

11146413

5

CLASSIC DE VIETTE

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6

CHEF DE PLAY

Ε

5

S. ROGER

S. ROGER

824725239

7

CASH DU RIB

Ε

5

J.L.CL. DERSOIR

J.L.CL. DERSOIR

4152769

8

CATCH ONE

Α

5

G. DELAUNE

S. GUARATO

3122517

9

CASDAR D’AUVILLIER

Ε

5

B. MARIE

B. MARIE

933214

10

CAPITANO DE LOU

Ε

5

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

25811443

11

CONDOR DE L’AULNE

Ε

5

F. NIVARD

J. DUBREIL

54145291

12

CHILKOOT TRAIL

Ε

5

J.PH. MONCLIN

A. BUISSON

2962162

13

CASTING DE CHENU

Α

5

P. PELLEROT

F. PELLEROT

5517469

14

CALICOT DU VIVIER

Ε

5

Y. LEBOURGEOIS

Y. BOIREAU

10062422

15

CHTIOT DE BELLANDE

Α

5

B. PITON

P. DANET

44880

16

CRISTAL RIVER

Α

5

D. THOMAIN

S. GUARATO

43235287

17

CHOCOLAT DU BOURG

Α

5

J.G. VAN EECKHAUTE

J. VAN EECKHAUTE

233347698

  • TRILLO PARK (1) – CLEANGAME (4)
  • Paris turf: 4,11,2,1,10,16,6,12

043η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes Sur Mer, 2500μ., 3.05μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, Ε’ κλάση, 17.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

VENEZIANO

10

Ε

8

E.HARDOUIN

60

ROB.COLLET (S)

283600660

2

JETON(IRE)

5

Ε

5

T.BACHELOT

59,5

M.BOUTIN (S)

3700926

3

LORD EMERY(GER)

11

Α

9

F.LEFEBVRE

59,5

MLLE S.BOLLERI

976064630

4

SUHALI

9

Θ

6

T.PICCONE

59

MME R.PHILIPPON

710044005

5

BROKEN JOURNEY

1

Ε

8

M.GUYON

58,5

P.MARION

490772300

6

AVENUE DU MONDE

7

Θ

5

M.FOREST

58

MME G.RARICK

701646520

7

MOLAUKEV

6

Α

5

A.LEMAITRE

58

N.CAULLERY

270066068

8

CARLOSTAR

2

Ε

7

I.MENDIZABAL

57

E.DELL’OVA

293070078

9

GRAND AKBAR

8

Ε

10

PC.BOUDOT

56,5

JUL .PHELIPPON

8205920

10

DELLA MIA

3

Α

9

E.LACAILLE

56,5

P.KHOZIAN

996775307

11

ZALAYOUNI

4

Ε

5

T.LEFRANC

54,5

C.BOUTIN (S)

98008080

  • JETON (2) – GRAND AKBAR (9)
  • Paris turf: 2,5,9,4,1,3

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2700μ., 3.20μμ.

Εφιππο τροτ, αρσενικοί 3 ετών, Γ’ κλάση, 35.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EDELWEISS SEPTHEMA

Ε

3

M. BARRE

J.P. DIABAT

2

EMILIUS DE PLAY

Α

3

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

3

EMIR DE L’ESQUE

Α

3

JULIEN RAFFESTIN

G. CONTRI

7

4

ELDER SHADOW

Α

3

J.Y. RICART

PH. GENDRY

575

5

EL LOBO

Ε

3

M. ABRIVARD

D. LEFAUCHEUX

73

6

ELOGIO TEJY

Α

3

P.PH. PLOQUIN

CH. CHALON

4491

7

ENZO DE JAVIE

Ε

3

A. LAMY

S. ROGER

2

8

END USER GEYSER

Ε

3

D. THOMAIN

G. GILLOT

482

9

EXCALIBUR DE MOON

Α

3

E. RAFFIN

G. GILLOT

85444

10

EMPIRE DU BOIS

Α

3

P. HOUEL

V. COLIGNY

670253

11

EPRIS DES FEMMES

Α

3

G. MONNIER

G. LEFROU

752

12

EMENCOURT D’AZIF

Α

3

TH. VIET

J.F. SENET

63263

  • ELOGIO TEJY (6) – ENZO DE JAVIE (7)
  • Paris turf: 7,6,11,12,5,8

044η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes Sur Mer, 2150μ., 3.35μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, χάντικαπ, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ELINA BERE

5

Θ

3

M.GUYON

60,5

C.ESCUDER

831615

2

ARRAWA

11

Θ

3

A.HAMELIN

59

M.PALUSSIERE

917

3

VIVA POLONIA

1

Θ

3

JB.EYQUEM

59

MME JF.BERNARD

531

4

SUPER WOMAN

10

Θ

3

C.SOUMILLON

57

CE.ROSSI

414534

5

DESAGUADERO

6

Ε

3

PC.BOUDOT

56

Y.FERTILLET (S)

6301

6

TERTRE

2

Α

3

T.BACHELOT

55,5

C.SCANDELLA

929234

7

ECLIPSE DE SIVOLA

12

Θ

3

R.THOMAS

53,5

K.BORGEL (S)

6338

8

QUEEN’S OF MARSHAL

3

Θ

3

A.LEMAITRE

53

ROB.COLLET (S)

93902067

9

EERIMM

15

Α

3

RC.MONTENEGRO

52,5

ROD.COLLET (S)

645624166

10

SPEED DES BOURNAIS

9

Ε

3

E.HARDOUIN

52,5

K.BORGEL (S)

760

11

NADESCHDA

8

Θ

3

C.DEMURO

52

K.BORGEL (S)

6832328

12

SCARY CHOP

4

Α

3

M.FOREST

52

F.VERMEULEN (S)

894526475

13

BARDOUVILLE

7

Θ

3

D.BREUX

51,5

F.CHEYER

80615

14

ONE KING

13

Ε

3

R.FRADET

51

C.ESCUDER

8960

15

DE LA GAITE

14

Θ

3

A.COUTIER

51

C.SCANDELLA

23697380

  • SUPER WOMAN (4) – DESAGUADERO (5)
  • Paris turf: 5,3,4,2,11,6,1

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2850μ., 3.50μμ.

Aμαξίδια, αρσενικοί 6 ετών, Γ’ κλάση, 56.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SOLAR DA MEDA

Α

6

R. ANDREGHETTI

SALVATORE MINOPOLI

51101

2

BEN DU HOULBET

Ε

6

A. PRAT

FREDERIC PRAT

9214677

3

ORAKEL FACE

Ε

6

P. VERCRUYSSE

L. KOLGJINI

315800

4

BYPOLIS

Ε

6

J.F. SENET

J.F. SENET

115813189

5

BALZAC DE SOUVIGNE

Ε

6

M. LENOIR

M. LENOIR

6401

6

BEL URZY

Ε

6

LEO ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

209344502

7

BEL AIR

Ε

6

M. VERVA

F. BOISMARTEL

814124

8

BAHAMAS

Α

6

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

1308721

9

STAY ALERT

Ε

6

M. ABRIVARD

P. UNTERSTEINER

363372

10

BEL AUTEUR

Α

6

ETIENNE DUBOIS

PH. MOULIN

4169573

11

BINIOU DE CONNEE

Ε

6

M. FRIBAULT

CH.A. MALLET

30733541

12

BOCCACCIO

Α

6

F. NIVARD

F. NIVARD

180405316

13

SPIRIT REAL

Ε

6

TH. LEVESQUE

TH. LEVESQUE

54243

  • SOLAR DA MEDA (1) – BYPOLIS (4)
  • Paris turf: 13,1,5,12,10,11,6

045η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes Sur Mer, 2000μ., 4.05μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, Ε’ κλάση, 17.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SHANABALA

5

Θ

6

T.BACHELOT

60

FX.BELVISI

960007

2

BOTTEGA(USA)

1

Α

10

JB.EYQUEM

60

E.CAROUX

92080667

3

SEVRES SHIP

14

Ε

9

A.HAMELIN

59,5

F.FORESI

551659056

4

FANTASTIC WAY

12

Ε

8

J.MONTEIRO

59,5

MME C.BARANDE BARBE

20940998

5

LEGAZPI(IRE)

4

Ε

6

I.MENDIZABAL

59

M.BOUTIN (S)

400090318

6

NERON

10

Ε

7

N.PERRET

59

MLLE C.MONFORT

630388587

7

HIGH THABANA

13

Ε

9

C.SOUMILLON

58

M.DELAPLACE

545224755

8

DAME D’ALEP

6

Θ

8

PC.BOUDOT

58

F.FORESI

353049288

9

HEREDITY(USA)

7

Ε

5

A.COUTIER

58

MME R.PHILIPPON

53004000

10

PONT A MARCQ

3

Ε

8

R.MARCHELLI

57,5

JM.CAPITTE (S)

67667100

11

LADY GRENADINE(GB)

15

Θ

8

F.BLONDEL

57,5

P.KHOZIAN

734870062

12

LIVING DESERT(GB)

9

Ε

7

RC.MONTENEGRO

57

S.LABATE (S)

858087577

13

MARIUS QUERCUS

11

Ε

5

E.HARDOUIN

56,5

Y.FERTILLET (S)

637732456

14

LE VIRTUOSE(IRE)

2

Α

6

M.FOREST

56

S.PHILIPPOT

4365860

15

FAROUK

8

Α

8

R.THOMAS

55,5

M.KREBS

50666607

  • FANTASTIC WAY (4) – SHANABALA (1)
  • Paris turf: 7,6,11,12,5,1,2

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 2450μ., 4.10μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Senor George (IRE)

3

Ε

10

Mr Alex Ferguson

70

S Hodgson

6759-40

2

Breathless

8

Ε

5

Mr J Dawson

70

C A Mulhall

06–0706

3

Anton Dolin (IRE)

5

Ε

9

Mr Lewis Stones

70

M Mullineaux

000/754

4

Frivolous Prince (IRE)

2

Ε

4

Miss E Mackenzie

69,5

P D Evans

443-212

5

Sweeping Rock (IRE)

6

Ε

7

Mr Th. Greatrex

69,5

J L Spearing

336/0-74

6

Ted’s Brother (IRE)

12

Ε

9

Miss A Peck

69

Laura Morgan

-215475

7

Giant Sequoia (USA)

9

Ε

13

Miss S Brotherton

68,5

D Donovan

0151/0-6

8

Miss Macchiato (IRE)

11

Θ

4

Miss C Walton

68

K Dalgleish

6074-25

9

Goldmadchen (GER)

4

Θ

9

Mr S Walker

68

J G Given

996/37-9

10

Akinspirit (IRE)

1

Ε

13

Mrs D Scott

68

Mrs N S Evans

2465/48-

11

Rainford Glory (IRE)

7

Ε

7

Miss H Dukes

67,5

T J FitzGerald

-64700

12

Race Time (USA)

10

Θ

4

Mr J J O’Neill

66,5

S Durack

796-0

  • Frivolous Prince (4) – Ted’s Brother (6)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (2), 8 (4), 7 (5,5), 6 (6,5), 5 (7,5), 9 (10)

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2850μ., 4.20μμ.

Εφιππο τροτ, 7-10 ετών, Γ’ κλάση, 75.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

VEGA DE CHLOEE

Θ

8

MLLE L. BALAYN

P. MARIE

73203570

2

AS DE GODISSON

Ε

7

M. GRUMETZ

J. GRUMETZ

59

3

ALLIANCE DE CHENU

Θ

7

CH. MOTTIER

M. DABOUIS

413115112

4

VIVARIO DU BELLAY

Ε

8

F. LETONTURIER

A.A. DAVID

7383941

5

VARUS DU GUINOUX

Ε

8

M. PEAN

O. BOUDOU

60950362

6

ARTIST KELAU

Ε

7

MLLE CH. LE COZ

M. BOUCHEZ

5084370

7

AVENTURE MAGIC

Θ

7

MLLE AUDREY LAROCHE

ST. MEUNIER

163410121

8

AL CAPONE D’ANJO

Ε

7

F. PRIOUL

CH. CUILLER

1214312

9

VICTOIRE DE COSSE

Θ

8

MLLE O. LEDUC

A. LEDUC

76156041

10

ALTO DU LYS

Ε

7

J. BALU

J.L. BIGEON

3511143

11

THEO DE GISSE

Ε

10

L. JUBLOT

S. BOURLIER

30573

12

TSAR DE TOUCHYVON

Ε

10

M. KROUCHI

F.X. KOENIG

60000084

13

VERVEINE DU MONT

Θ

8

J.Y. RICART

F. BLANDIN

59001613

  • ALLIANCE DE CHENU (3) – ALTO DU LYS (10)
  • Paris turf: 3,7,9,10,13,5,2

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1900μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 6.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Millady Percy

4

Θ

4

T Eaves

61

R Brotherton

-989

2

Born To Reason (IRE)

1

Α

3

Ryan Powell

54

Kevin Frost

4

3

Bush House (IRE)

3

Ε

3

Jos. Gordon

54

H Palmer

2

4

Mount Cleshar

5

Α

3

Jack Mitchell

54

J Butler

5

5

War At Sea (IRE)

6

Α

3

Oisin Murphy

54

D M Simcock

8–2

6

Waterville Dancer (IRE)

2

Α

3

S W Kelly

54

R Hughes

  • War At Sea (5) – Bush House (3)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (1,2), 3 (1,9), 2, 6 (8)

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2175μ., 4.55μμ.

Aμαξίδια, αρσενικοί 3 ετών, Δ’ κλάση, 33.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ECHO DU TRIO

Ε

3

TH. LAMARE

TH. LAMARE

2

ELU D’OCCAGNES

Α

3

F. NIVARD

F. NIVARD

3

EPRODIGE DU GITE

Α

3

F. OUVRIE

R. BARETTE

4

EQUIDO

Α

3

M. ABRIVARD

J. BRUNEAU

7

5

EVEREST DES BAUX

Ε

3

TH. LEVESQUE

G. CONTRI

59

6

ERWIN DE TOUCHYVON

Α

3

LEO ABRIVARD

D. DESCLOS

73

7

ESPOIR D’YVEL

Α

3

T. LE BELLER

T. LE BELLER

1

8

ECLAIR DE FOURCHES

Α

3

J. VANMEERBECK

J. VANMEERBECK

741

9

EXPRESS JET

Α

3

P. VERCRUYSSE

P. VERCRUYSSE

12

10

ELECTRO CADENCE

Α

3

E. ALLARD

E. ALLARD

155

11

EUSEBIO D’HERIPRE

Α

3

TH. DUVALDESTIN

TH. DUVALDESTIN

11

  • EUSEBIO D’HERIPRE (11) – ESPOIR D’YVEL (7)
  • Paris turf: 11,7,9,8,4,1

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1900μ., 5.10μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.950

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Muqarred (USA)

3

Ε

5

J Garritty

60,5

Roger Fell

38084-7

2

Kicking The Can (IRE)

10

Ε

6

D Nolan

60,5

D Thompson

3613-52

3

Argaki (IRE)

13

Ε

7

Connor Beasley

60

K Dalgleish

09660-9

4

King Oswald (USA)

5

Ε

4

A Kirby

60

J W Unett

1609-52

5

Tenerezza (IRE)

1

Θ

4

J Fanning

59,5

I Jardine

97345-4

6

Shamlan (IRE)

12

Ε

5

Noel Garbutt

59,5

J Farrelly

-990800

7

Leonard Thomas

9

Ε

7

G Downing

59,5

A W Carroll

45241-3

8

Dunquin (IRE)

6

Ε

5

L Morris

59

J Mackie

38707-0

9

Mary Le Bow

8

Θ

6

C Shepherd

59

V R A Dartnall

6423-65

10

Athassel

4

Ε

8

S Donohoe

58

P D Evans

1-12132

11

John Caesar (IRE)

11

Ε

6

Rowan Scott

58

Rebecca Bastiman

39344-4

12

Hannington

2

Ε

6

Al. Rawlinson

57

M Appleby

7538-06

13

Powered (IRE)

7

Ε

4

A Mullen

55

P D Evans

07–4586

  • Kicking The Can (2) – Athassel (10)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (4,5), 2 (6), 10 (7), 7 (8), 11, 9, 5 (10), 1 (12)

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2175μ., 5.25μμ.

Εφιππο τροτ, φοράδες 5 ετών, Δ’ κλάση, 46.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

COURCHEVEL

Θ

5

MARTIAL VIEL

MARTIAL VIEL

21822808

2

CLAIRE DU GENIE

Θ

5

A. BARRIER

G. CURENS

742636

3

CARESSE DU CEBE

Θ

5

D. THOMAIN

D. CANNILLO

2071876

4

CAQUISE DE NGANDA

Θ

5

D. DULONG

S. HARDY

2425511

5

CYBELE

Θ

5

MLLE A. BARTHELEMY

F.G. LOUICHE

2272888

6

CANONE DU BOCAGE

Θ

5

J.Y. RICART

HUGHES LEVESQUE

63030446

7

CHINATOWN TURGOT

Θ

5

M. ABRIVARD

M. ABRIVARD

532108

8

COALINGA CITY

Θ

5

E. RAFFIN

Mme M. STIHL

6242

9

CASTILLE

Θ

5

A. ABRIVARD

J. BRUNEAU

41506430

10

CHIPIE DE FOKISSAR

Θ

5

Y. LEBOURGEOIS

J.M. LEGROS

514541

11

CRISTALLINE

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

  • CAQUISE DE NGANDA (4) – CHIPIE DE FOKISSAR (10)
  • Paris turf: 4,5,10,9,7,8

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1000μ., 5.45μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Β’ κλάση, 51.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Boom The Groom (IRE)

1

Ε

6

Andrea Atzeni

61,5

A W Carroll

01166-3

2

Doc Sportello (IRE)

8

Ε

5

R Winston

60,5

M Herrington

5101-21

3

Encore d’Or

10

Ε

5

L Morris

58,5

R M H Cowell

83914-8

4

Judicial (IRE)

7

Ε

5

Joe Doyle

58,5

Miss J A Camacho

-100103

5

Bowson Fred

3

Ε

5

Nathan Evans

58

M W Easterby

0304-53

6

Royal Birth

5

Ε

6

Aaron Jones

58

S C Williams

11302-7

7

Robot Boy (IRE)

4

Ε

7

P Makin

56

T D Barron

04010-7

8

Sign of The Kodiac (IRE)

6

Α

4

A Mullen

56

J G Given

0077-30

9

Jordan Sport

11

Ε

4

William Carson

55

D M Simcock

39861-1

10

Shamshon (IRE)

9

Ε

6

S M Levey

55

S C Williams

40851-5

11

Red Baron (IRE)

2

Ε

8

Hollie Doyle

54,5

E J Alston

-200000

  • Jordan Sport (9) – Doc Sportello (2)
  • Πιθ. Τιμές: 9 (3,3), 2 (6), 1 (6,5), 3 (7), 5, 4 (8), 7, 10 (10), 6 (12)

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2700μ., 5.55μμ.

Aμαξίδια, 5 ετών, γκρουπ 2, 120.00

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CAPTAIN LYL

Α

5

F. OUVRIE

F. CRIADO

969798708

2

CANARI MATCH

Α

5

A. PRAT

FREDERIC PRAT

460870777

3

CLIF DU POMMEREUX

Α

5

S. ROGER

S. ROGER

35073336

4

COCKTAIL MESLOIS

Α

5

P. BELLOCHE

P. BELLOCHE

56030889

5

CAID GRIFF

Α

5

M. MOTTIER

S. GUARATO

7948494

6

CARAT WILLIAMS

Α

5

D. THOMAIN

S. GUARATO

11211212

7

CYPRIEN DES BORDES

Α

5

J.L.CL. DERSOIR

JOEL HALLAIS

225292

8

CHARLY DU NOYER

Α

5

Y. LEBOURGEOIS

PH. ALLAIRE

140231

  • CARAT WILLIAMS (6) – CHARLY DU NOYER (8)
  • Paris turf: 6,8,5,7,3

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1200μ., 6.20μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 6.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Berlios (IRE)

4

Ε

4

P Makin

61

T D Barron

762/13-5

2

Ebony N Ivory

11

Ε

4

Hollie Doyle

60,5

Archie Watson

8506-38

3

Tadaawol

7

Ε

4

P McDonald

60,5

Roger Fell

24/19-

4

Colourbearer (IRE)

5

Ε

10

B A Curtis

59,5

C Wallis

22-5106

5

Red Stripes (USA)

9

Ε

5

Kevin Stott

59

Mrs L Williamson

374-666

6

Head Space (IRE)

8

Ε

9

Kath. Glenister

59

P D Evans

40-9226

7

Inshaa

3

Ε

5

T Eaves

58,5

M Herrington

-989242

8

Commanche

10

Ε

8

J Fanning

58

C A Dwyer

1441-42

9

Pushkin Museum (IRE)

1

Ε

6

A Kirby 

58

P Morris

66-7311

10

Divine Call

2

Ε

10

F Norton

55,5

J M Bradley

8135-76

11

Doeadeer (IRE)

6

Θ

4

Connor Beasley

55

K Dalgleish

800-027

  • Berlios (1) – Pushkin Museum (9)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (6), 1, 6 (7), 9 (7,5), 4, 5 (11)

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1200μ., 6.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 6.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Doctor Parkes

2

Ε

11

Milly Naseb

60,5

S C Williams

724-554

2

Fleckerl (IRE)

9

Ε

7

P Mulrennan

60,5

C R Dore

979-880

3

Billyoakes (IRE)

1

Ε

5

B A Curtis

60

C Wallis

183-345

4

It Must Be Faith

6

Ε

7

A Kirby

59

M Appleby

7380-58

5

Noble Act

8

Θ

4

Jos. Gordon

59

P S McEntee

10043-7

6

Major Valentine

3

Ε

5

T J Murphy

59

J G M O’Shea

66841-7

7

Vale Of Flight (IRE)

7

Θ

4

L Morris

58,5

Luke Mcjannet

-638140

8

Indian Affair

5

Α

7

F Norton

58

J M Bradley

454-256

9

Spirit Of Wedza (IRE)

10

Ε

5

Joe Doyle

57

Miss J A Camacho

366-626

10

Sugar Town

4

Θ

7

Nathan Evans

55,5

P D Niven

1323-24

  • Billyoakes (3) – Sugar Town (10)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (4), 1 (4,5), 4 (6,5), 6, 5, 7 (6,5), 2 (8)

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1450μ., 7.25μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 6.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Blue Bahia (IRE)

1

Θ

3

P McDonald

55

M Johnston

4063-24

2

Bonnie Gals

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3

Dusky Maid (IRE)

5

Θ

3

A Mullen

55

J G Given

4

Lady Hester (USA)

2

Θ

3

N Mackay

55

J H M Gosden

-76

5

Play With Me

6

Θ

3

Connor Beasley

55

K Dalgleish

6

Rutherford (IRE)

4

Θ

3

S A Gray

55

K A Ryan

-42

  • Rutherford (6) – Blue Bahia (1)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (1,4), 4 (3,5), 1 (4,5), 3 (10)

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Laval, 2875μ., 7.40μμ.

Aμαξίδια, αρσενικοί 6-7 ετών, Δ’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BOURBON JAB

Α

6

B. BLARY

F. DELENCLOS

10461

2

BIG FOX

Ε

6

M. COIGNARD

P. COIGNARD

7771231

3

ANDREA DE LA ROCHE

Ε

7

J. LEHERICEY

S. TESSIER

1626346

4

BINGO DE COSSE

Ε

6

MLLE P. SORIN

A. LEDUC

194038506

5

AVENIR DE MAI

Ε

7

D. DAVOUST

J.L. BIGEON

20826

6

ALPHA D’YVEL

Ε

7

B. GUILMET

CH. CHALON

8044299

7

BALADIN DE BRAY

Ε

6

F. PRODHOMME

A. DREUX

54824426

8

BUZZ SLY

Α

6

B. COPPENS

P. VERCRUYSSE

64890650

9

ABELLO D’ANGIS

Ε

7

D. BARANGER

Y. GAUTIER

72343770

10

AS DODIENVILLE

Ε

7

F. LAURIERE

J.P. MARMION

8733333

11

BROOKLYN BLUE

Ε

6

J.M. LE CERF

L.M. DALIFARD

21137823

12

BRIO D’HERTALS

Α

6

L. GELORMINI

P. DERYCKE

799000

13

ARNOLD FOUTEAU

Ε

7

B. BEAUCAMP

A. DREUX

76637

14

ARTISTE DU LYS

Ε

7

J. GRANDIN

C. CHENU

6092635

15

ALZANO VERDERIE

Ε

7

ANTOINE BELLET

B. LE BELLER

891855538

16

ALDO DE CONNEE

Ε

7

MLLE L. TIZON

CH.A. MALLET

100000

  • BROOKLYN BLUE (11) – ALZANO VERDERIE (15)
  • Paris turf: 11,7,2,10,14,4,15

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1750μ., 7.55μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Ε’ κλάση, 6.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Jumping Jack (IRE)

6

Ε

3

S W Kelly

62,5

R Hughes

21333-2

2

Hochfeld (IRE)

4

Α

3

P McDonald

62

M Johnston

0214-4

3

Whatsthemessage (IRE)

2

Θ

3

P Makin

60,5

K Dalgleish

134-64

4

Olympic Legend (IRE)

7

Ε

3

Tom Marquand

59

M R Bosley

5381-45

5

Killermont Street (IRE)

5

Θ

3

J Fanning

59

M Johnston

15-4312

6

De Vegas Kid (IRE)

3

Α

3

George Downing

56

A W Carroll

4D775-5

7

Bazwind (IRE)

1

Ε

3

S M Levey

56

P D Evans

163-233

  • Killermont Street (5) – Jumping Jack (1)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (2), 1 (2,3), 2 (4), 7 (7), 3 (12)

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Laval, 2875μ., 8.10μμ.

Aμαξίδια, αρσενικοί 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DAY GLORIOUS

Ε

4

CH. GALLIER

CH. GALLIER

2

DEFI DE LA BASLE

Α

4

D. BLOND

D. BLOND

327896

3

DUCA DE LEAU

Α

4

D. PIETERS

A. DE JESUS

19802

4

DERBY BECONNAIS

Ε

4

S. MARMION

S. MARMION

5356377

5

DENVER DELO

Ε

4

P. CIMAROSTI

P. CIMAROSTI

179033

6

DELICIO BELLO

Α

4

A. WIELS

J.P. MARMION

210

7

DIEGO GRIFF

Α

4

J.PH. MONCLIN

A. PEREIRA

2461

8

DIAMOND JIEL

Ε

4

G.A. POU POU

G.A. POU POU

21

9

DUMBLEDORE

Ε

4

H. LANGLOIS

S. GUARATO

2452488

10

DZEKKO DE CAREL

Ε

4

S. LAPOTRE

S. LAPOTRE

2220

11

DESNOR

Ε

4

J. DUBREIL

J. DUBREIL

1033030

12

DECOR DU SURF

Ε

4

A.H. VIEL

A.H. VIEL

5746089

  • DIAMOND JIEL (8) – DELICIO BELLO (6)
  • Paris turf: 8,7,10,2,11,6,1

038η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Laval, 2875μ., 8.40μμ.

Εφιππο τροτ, 7-9 ετών, Ε’ κλάση, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

VELOURS LEMAN

Ε

8

M. COLLEVILLE

PH. FERRE

7795076

2

VALDO DE NAPPES

Ε

8

V.M. MORIN

ARNAUD MORIN

232955

3

VICTOR DE LA VOIRE

Ε

8

B. BLARY

R. CHAUSSIER

4255352

4

VERY SNOB

Ε

8

MLLE A. CAILLARD

F. FURET

37470677

5

UNO D’ARRY

Ε

9

J. CERISIER

CH. BOUGON

336134380

6

UBAC

Ε

9

P. GERAY

F. HEON

3005

7

ADORABLE FOUTEAU

Ε

7

A. VOISIN

A. DREUX

8002330G4

8

AFRIQUE

Θ

7

ANTOINE MORIN

J.W. HALLAIS

480225

9

ALEZANE D’URZY

Θ

7

TH. PELTIER

P.A. GESLIN

235518

10

URSA

Θ

9

MLLE I. FRAIGNE

Mme E. DROUET-CONSTANTIN

90080

11

VAILLANT DE CROUAY

Ε

8

G. MONTHULE

ST. ROUXEL

650729000

12

UNITED POINIERE

Θ

9

R. MARTY

D. HEON

4004630

13

ACTRICE DE LARCY

Θ

7

BASTIEN JOSEPH

Y. DOCQUIN

987815863

14

VENUS DU SURF

Θ

8

M. TIJOU

A.H. VIEL

3399690

15

USTAR D’AUVRECY

Ε

9

H. GUEROT

MARTIAL VIEL

5121229

16

AS DE KARA

Ε

7

J. LEHERICEY

S. TESSIER

68503435

  • ALEZANE D’URZY (9) – VALDO DE NAPPES (2)
  • Paris turf: 13,16,8,9,7,15,2

039η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Laval, 2225μ., 9.10μμ.

Aμαξίδια, 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 16.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ECCO JOSSELYN

Ε

3

H. LANGLOIS

S. GUARATO

2

EL PASO D’OCCAGNES

Α

3

D.M. BONNE

D.M. BONNE

3

ENIGMA PERRINE

Θ

3

P.EDOUARD MARY

J.F. MARY

4

EOLE VERDERIE

Α

3

B. LE BELLER

B. LE BELLER

5

EL TINA

Θ

3

M. BEZIER

M. BEZIER

6

EXPERT WINNER

Α

3

L.CL. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

9

7

ELIOT DU LOUVET

Α

3

N. LEMETAYER

D. LEMETAYER

7

8

EXPRESS DU GERS

Α

3

J.PH. MONCLIN

PH. BILLARD

6

9

ELIXIR DU RADON

Α

3

R. CHAUSSIER

R. CHAUSSIER

78

10

ESPION CEHERE

Α

3

LOIC GROUSSARD

LOIC GROUSSARD

76

11

ELENA STUART

Θ

3

CH. GALLIER

CH. GALLIER

4

12

ESPOIR D’ONOT

Α

3

G.A. POU POU

G.A. POU POU

47

13

ENDIA PERRINE

Θ

3

A. WIELS

J.F. MARY

48

14

ELLA DE GLATIGNE

Θ

3

G. RUOCCO

G. RUOCCO

650

  • EOLE VERDERIE (4) – ELENA STUART (11)
  • Paris turf: 8,11,1,3,4,10,6
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 028 – 033
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 023 – 033