Ιππόδρομος Γαλλία 7/2/2017: Eκτιμήσεις και Προτάσεις

February 7, 2017
652 Views

Σε 2 ιπποδρόμους από την Γαλλία θα διεξαχθούν οι κούρσες πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Στο PAU με εμπόδια και στο CAGNES SUR MER με τροτ.Οι ιπποδρομίες είναι πολύ ανοιχτές όπως συμβαίνει καθημερινά και ο βαθμός δυσκολίας αυξάνεται αφού έχουμε ανατροπές στα εμπόδια αλλά και ακυρώσεις στο τροτ.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

011 PAU 1 13:25

013 PAU 2 13:55

015 PAU 3 14:25

017 PAU 4 15:05

019 PAU 5 15:35

021 PAU 6 16:05

023 PAU 7 16:40

025 PAU 8 17:10

012 CAGNES SUR MER 1 13:40

014 CAGNES SUR MER 2 14:10

016 CAGNES SUR MER 3 14:47

018 CAGNES SUR MER 4 15:20

011 – 13:25 -: 17.000 €

PAU Επίπεδη Race 1 – 1950m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AL NASHMI(QA) 5 Α 6 G.SIAFFA 63,5 MME JF.BERNARD 65122131

2 SHA’HIR(GB) 4 Α 6 M.FOREST 62,5 F.ROHAUT (S) 81425151

3 FOAAD 1 Ε 5 C.CADEL 61,5 F.ROHAUT (S) 5552177

4 MAJD DU LOUP 3 Α 5 JB.EYQUEM 61,5 MME JF.BERNARD 1

5 AJS RUDAINAH(QA) 2 Θ 7 H.JOURNIAC 58,5 MME JF.BERNARD 14455434

6 BARNAMAJ 6 Α 4 FX.BERTRAS 57 F.ROHAUT (S) 92153

ΠΡΟΤ:1-4-6

012 – 13:40 -: 16.000 €

CAGNES-SUR-MER Τροτ Αμαξίδια Race 1 – 2150m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TALISMAN GOUSSERIE – Ε 10 L. VERRIERE – J.L. VERRIERE 77670547

2 TITO DES COUPERIES – Ε 10 J. CHAUVIN – J. GUELPA 946060760

3 TRESOR MAGODA – Ε 10 L. DURANTET – MICKAEL CORMY 3531

4 UNIVERS DU CROCQ – Ε 9 J.B. BONET – D. BEKAERT 3576120

5 ULYSSE ROYAL – Ε 9 V. DORISON – G.R. HUGUET 00075555

6 TLEMCEN – Θ 10 K. DEVIENNE – Y. MARECHAL 1207605

7 VEGAS TURHAM – Ε 8 G. LUPI – Y.A. BRIAND 430000

8 VENETO – Ε 8 MLLE L. BANIDE – D. CINIER 480100201

9 VAL DE LOIRE – Ε 8 R. FONZO – J. GUELPA 7047274

10 VALORO ONE – Α 8 MLLE CL.A. THOMAS – R. MOURLON 04580560

11 ULINOU – Ε 9 MLLE L. GROSBOT – L. GOUT 7760

12 UTWO SEVEN – Ε 9 K. VANDERSCHELDEN – CH. BONET 442260

13 ANGE DU PORTO – Α 7 P. REPICHET – J.M. ROUBAUD 300998139

14 AIGLE DES VALERINS – Ε 7 S. GODON – Y.A. BRIAND 62089639

15 AMADEUS DES OBEAUX – Ε 7 A. TOMASELLI – D. BEKAERT 85144520

16 TERRIBLE MAUVE – Ε 10 M. DI DOMENICO – Mme R. MARTENS-GOVAERT 3630707

ΠΡΟΤ:13-8-1-2

013 – 13:55 -: 32.000 €

PAU Θαμ.Εμπόδια Race 2 – 3500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DALAHAST – Ε 4 W.DENUAULT 70 P.COTTIN 6443

2 DJACPOT – Ε 4 T.CHEVILLARD 70 F.NICOLLE 136

3 DOMINGO – Ε 4 J.CHARRON 69 PH.PELTIER 854

4 DU REVE – Ε 4 D.MESCAM 67 JY.ARTU (S) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 DARJELING BELLEVUE – Ε 4 T.COUTANT 67 A.CHAILLE-CHAILLE 95

6 DUC D’AUBRELLE – Ε 4 A.CHITRAY 67 A.BOISBRUNET (S) 6

7 DAY FOR VEGA – Ε 4 K.NABET 67 J.ORTET (S) 77

8 DJAGATAL – Ε 4 J.LEBRUN 67 CHEMIN & HERPIN (S) 356

9 DARACARNO – Ε 4 F.GILES 67 E.CLAYEUX (S) 6

10 DEEJEAN – Ε 4 R.MAYEUR 67 MME I.PACAULT 36

11 DUO D’ENFER – Ε 4 S.PAILLARD 67 MME I.PACAULT 33574

12 DRYWHISKY – Θ 4 E.BURELLER 65 G.EL BAZ 66

ΠΡΟΤ:3-1-9-5

014 – 14:10 -: 8.000 €

CAGNES-SUR-MER Τροτ Αμαξίδια Race 2 – 2925m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BARONNE DU ROC – Θ 6 PH. MILLAN – E. OHANESSIAN 801885969

2 AXEL DE GRAVELLE – Ε 7 MARC TARDY – N. ENSCH 1111164

3 BIOSCA DU VIVIER – Θ 6 J. HAMELET – Y.A. BRIAND 543

4 BERENICE – Θ 6 TH. PRUDHON – N. ENSCH 6524472

5 ARIZONA EXPRESS – Ε 7 MME I. METZEMAEKERS – J. BETHOUART 409064

6 BELLE PONT VAUTIER – Θ 6 F. LAIR – ANDERS LINDQVIST 890983

7 VERSEAU KIN – Ε 8 A. REDON – B. VANACKER 06680999

8 BICHE DES LANDIERS – Θ 6 S. ROUBAUD – J.M. ROUBAUD 84690007

9 VANIKOVA – Θ 8 MME V. BOUDIER-CORMY – MICKAEL CORMY 12132174

10 BLACK                      ΔΙΑΓΡΑΦΗ

11 UNO DU CHENE – Ε 9 MLLE G. AMBROGIO – J. UROZ 413242457

12 AUNAIE DU RUISSEAU – Θ 7 MLLE S. BLANCHETIERE – ED. COUBARD-MEUNIER 40030238

13 BALOU D’ANGIS – Ε 6 M. FELTESSE – R. MOURICE 48010105

14 AZELIE DE NEUVY – Θ 7 L. GUELPA – J. GUELPA 758007

15 VITO DE CORNEVILLE – Ε 8 W. PELLEGRINI – S. CINGLAND 694145321

16 VENDOME D’ANAMA – Ε 8 MLLE M. LE VEXIER – D. BEKAERT 090692334

ΠΡΟΤ:9-8-6-4

015 – 14:25 -: 16.000 €

PAU Επίπεδη Race 3 – 1950m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHAPARDEUSE 4 Θ 3 J.SMITH 58 C.BAILLET 2

2 LA PRESABIA 2 Θ 3 V.JANACEK 58 R.AVIAL LOPEZ 804

3 FAMARA(IRE) 6 Θ 3 J.PLATEAUX 58 C.DELCHER SANCHEZ 3

4 RAJMAHA 1 Θ 3 C.CADEL 58 F.SANCHEZ 70

5 CAMPANILLA 3 Θ 3 G.BON 58 LA.URBANO GRAJALES 905

6 EASY LOVE ROYALE 5 Θ 3 RC.MONTENEGRO 58 C.BAILLET 50

7 POLONIA QUEEN 7 Θ 3 JB.EYQUEM 58 MME JF.BERNARD 3

ΠΡΟΤ:7-3-2-1

016 – 14:47 -: 58.000 €

CAGNES-SUR-MER Τροτ Αμαξίδια Race 3 – 2925m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VIOLON DE BEZ – Ε 8 V. FOUCAULT – N. ENSCH 6804560

2 VAHINE DU LOUVET – Θ 8 J.P. ENSCH – N. ENSCH 222130302

3 URANIUM – Ε 9 J. GUELPA – J. GUELPA 0127

4 UTTINGEOIS – Ε 9 R. METAYER – R. METAYER 59477960

5 UNIQUE D’HUON – Ε 9 J.B. BONET – R. MOURICE 880078022

6 TITAN D’ABO – Ε 10 Y.A. BRIAND – N. ENSCH 3049433

7 VERDI D’EM – Ε 8 J.CH. FERON – N. ENSCH 75312019

8 VISON FROMENTRO – Ε 8 D. LOCQUENEUX – J. WESTHOLM 313121311

9 TIPOL DE NAPPES – Ε 10 G. GELORMINI – J.M. ROUBAUD 558238335

10 VEDETTE AMERICAINE – Θ 8 J.CH. SOREL – J. GUELPA 206210865

11 VERDICT D’HONNEUR – Ε 8 D. BEKAERT – J.M. ROUBAUD 009080064

12 ZONGULDAK – Ε 8 CH. MARTENS – V. MARTENS 1121646

13 ULTRA DAIDOU – Ε 9 L. GARCIA – L. GARCIA 09904024

14 ROMANESQUE (ITY) – Α 7 S. CINGLAND – Marc DE COCK 530045

15 VARUS DU BOCAGE – Α 8 R. MOURICE – R. MOURICE 406390

16 URAC – Ε 9 R. DERIEUX – N. ENSCH 880618056

ΠΡΟΤ:12-11-2-6

017 – 15:05 -: 26.000 €

PAU Αν.Έδαφος Race 4 – 4100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 QUI IRA LOIN – Ε 5 F.GILES 73 E.CLAYEUX (S) 43512232

2 CENT ANS – Ε 5 S.PAILLARD 72 MME I.PACAULT 313622

3 CALYPSO DUMESTIVEL – Ε 5 A.CHITRAY 69 P.QUINTON (S) 426342444

4 BARTON CREEK – Ε 6 W.DENUAULT 69 PH.PELTIER 543763

5 BUTSALA – Ε 6 P.BLOT 68 P.COTTIN 3281526564

6 ROSEGARRY – Ε 5 O.JOUIN 68 E.LERAY (S) 44675666

7 PARC MONCEAU – Ε 6 T.BEAURAIN 68 P.QUINTON (S) 1765585

8 CUTTING KING – Ε 5 J.DUCHENE 67 P.QUINTON (S) 534387

9 LE TERIBLE NOIR – Ε 5 E.BURELLER 66 E.PAPON 6688

10 CALINELLA – Θ 5 M.MINGANT 65 M.NICOLAU 18556530

11 KOBAKA(GB) – Θ 5 B.FOUCHET 64 T.LAURIERE DE 204335697

ΠΡΟΤ:7-2-5-1

018 – 15:20 -: 28.000 €

CAGNES-SUR-MER Τροτ Αμαξίδια Race 4 – 2925m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 EGO DE VANDEL – Α 3 CH. MARTENS – V. MARTENS 2

2 EXQUISE D’EURVAD – Θ 3 Y.A. BRIAND – Y.A. BRIAND 672

3 ENDORA D’ORGERES – Θ 3 L. BAUDRON – L. BAUDRON 94635

4 ELEAZAR D’ALOUETTE – Α 3 A.A. CHAVATTE – A. CHAVATTE 1

5 ELVIS DES PIGNES – Ε 3 D. CINIER – D. CINIER 41437

6 ETERNELLA – Θ 3 R. MOURICE – R. MOURICE 2202

7 EKIANGO DE NILE – Α 3 A. MUIDEBLED – A. MUIDEBLED 445443

8 ETIOUNI – Α 3 J.A. HERNANDEZ-NAVARRO – Y. BOIREAU 76331280

9 ERIKA DREAM – Θ 3 J.P. DUBOIS – Y. BOIREAU 2251

ΠΡΟΤ:4-3-9-1

019 – 15:35 -: 34.000 €

PAU Εμπόδια Race 5 – 4000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CURLY D’AUTHIE – Ε 5 S.PAILLARD 71 MME I.PACAULT 247711

2 CAP D’ARON               ΔΙΑΓΡΑΦΗ

3 CROC EN JAMBE – Ε 5 O.JOUIN 69 E.LERAY (S) 877445384

4 COEUR DE BOEUF – Ε 5 Y.KONDOKI 69 P.CHEVILLARD 547322

5 CISLAND – Ε 5 T.COUTANT 68 A.CHAILLE-CHAILLE 43

6 CARISANDRE – Ε 5 M.DELMARES 68 FM.COTTIN (S) 50362

7 CAMEL DE SARTI – Ε 5 J.LEBRUN 67 CHEMIN & HERPIN (S) 48774

8 CASATCHOK – Ε 5 T.BEAURAIN 67 MME I.PACAULT 3512615

9 COUNTRY – Ε 5 E.RONGERE 67 J.MARION (S) 784

10 COCA DE THAIX – Ε 5 CE.FLANNELLY 67 F.NICOLLE 4

11 CATSOU DES MAJ – Ε 5 E.BURELLER 66 E.PAPON 002237

ΠΡΟΤ:4-3-10-5

021 – 16:05 -: 16.000 €

PAU Επίπεδη Race 6 – 1950m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MONZALVOS(SPA) 10 Α 3 C.CADEL 58 S.VIDAL SANTOS 3483

2 BRIOUZE 8 Ε 3 J.SMITH 58 C.BAILLET 23

3 KENAMO 6 Α 3 FX.BERTRAS 58 F.ROHAUT (S) 0

4 ATAL 7 Α 3 I.MENDIZABAL 58 D.WATRIGANT (S) 6

5 PISCAR D’OLHOS 9 Α 3 J.RESIMONT 58 F.SANCHEZ 550025

6 SUFRAH(USA) 2 Α 3 RC.MONTENEGRO 58 MLLE A.IMAZ CECA 9554662

7 MIRLO BLANCO 11 Α 3 E.HARDOUIN 58 MLLE A.IMAZ CECA 84

8 BORDER CITY 3 Ε 3 J.PLATEAUX 58 C.DELCHER SANCHEZ 06

9 ETIC DE BERCE 1 Ε 3 M.FOULON 56 L.CADOT ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 FIGEAC 4 Ε 3 A.GAVILAN 56 D.GUILLEMIN (S) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 JUST ONE LOOK(SPA) 5 Α 3 H.JOURNIAC 56 C.DELCHER SANCHEZ ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:2-6-1-3

023 – 16:40 -: 18.000 €

PAU Εμπόδια Race 7 – 3700m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SURELY TRY – Ε 7 R.MAYEUR 73 MME I.PACAULT 414304221

2 UCELO DU MEE – Ε 9 M.GORIEU 73 E.LERAY (S) 16373112

3 ORANGE RUN(IRE) – Ε 9 S.COSSART 73 J.MARION (S) 238354601

4 DEEXOS D’ARREE – Ε 5 M.DELMARES 72 FM.COTTIN (S) 52160135

5 STEEL DU TURF – Ε 7 T.COUTANT 71 A.CHAILLE-CHAILLE 32355675

6 LARISTO – Ε 8 E.RONGERE 71 J.MARION (S) 01415142

7 MENTHE POIVREE – Θ 5 A.CHITRAY 68 FM.COTTIN (S) 67551487

8 COUGAR DE SIVOLA – Θ 5 B.FOUCHET 67 J.ORTET (S) 22136

9 GREAT JACK – Ε 5 M.MINGANT 67 D.HENDERSON 489

10 RUE PALATINE – Θ 5 D.MESCAM 65 FM.COTTIN (S) 681976

ΠΡΟΤ:1-5-3-2

025 – 17:10 -: 12.000 €

PAU Επίπεδη Race 8 – 1950m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KARLOS DU CAYROU 12 Α 5 G.SIAFFA 61,5 MLLE A.IMAZ CECA 93830

2 AJAJ 1 Α 4 J.CABRE 57 T.FOURCY 0343

3 AZIZ’NAFS 2 Α 4 FX.BERTRAS 57 F.ROHAUT (S) 540

4 SULEYMAN 5 Α 4 RC.MONTENEGRO 57 P.SOGORB 5

5 BANDAR 4 Α 4 I.MENDIZABAL 57 F.SANCHEZ 3334

6 KONTRAT DE GHAZAL 8 Α 4 A.GAVILAN 57 D.GUILLEMIN (S) 82

7 AL AFREET 3 Α 4 J.AUGE 55 T.FOURCY ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 KHOZAN 7 Α 4 F.GARNIER 55 T.FOURCY ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 INSHERAGH 10 Θ 4 C.CADEL 55 F.ROHAUT (S) 6849

10 DIVA DU POUY 6 Θ 4 J.SMITH 55 MME JF.BERNARD 3843

11 DAKAN DE BOZOULS 9 Α 4 M.FOREST 55 H.LAGENESTE (S) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 AL SOUNBOULA 11 Θ 4 V.SEGUY 53 T.FOURCY ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:7-2-5-3