Ιπποδρομίες Πέμπτης 26/1/17: Εκτιμήσεις και Προγνωστικά

January 26, 2017
554 Views

Εξάωρης διάρκειας είναι το σημερινό πρόγραμμα που έθεσε σε στοιχηματισμό ο ΟΠΑΠ. Βασίζεται κυρίως στη Γαλλία και τη Νότια Αφρική. Ξεκινά με το Vaal από τη Ν. Αφρική και την Cagnes Sur Mer από τη Γαλλία, με εναλλάξ κούρσες. Στο φινάλε έχουμε και δύο αγγλικές κούρσες από το Southwell και δύο παριζιάνικα τροτ από το Paris Vincennes.

    Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1200μ., 12.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

WESTERN WARRIOR

11

Ε

3

R Danielson

60

Clinton Binda

520

2

LAST LAUGH

6

Ε

3

S Khumalo

60

Barend Botes

728

3

TIMEOFTHEVIKINGS

8

Α

3

* C Habib

60

Grant Maroun

743

4

PRINCE OF WAR

7

Ε

3

S Pasquier

60

Grant Maroun

54

5

SNOW IN SEATTLE

3

Ε

3

C Zackey

60

Barend Botes

3

6

MR RAMBO

4

Ε

4

R Munger

60

Grant Maroun

642

7

SINGASWEWIN

10

Ε

3

M Thackeray

60

Grant Maroun

7

8

CHARLIE TANGO

2

Ε

3

J Sampson

60

Louis Goosen

7

9

TIGER JET

9

Ε

3

J P v’d Merwe

60

Scott Kenny

8

10

NO GREEN STARS

1

Θ

3

R Simons

57.5

Johan Janse van Vuuren

94

11

STREET GAZE

5

Θ

3

G Lerena

57.5

Geoff Woodruff

  • MR RAMBO (6) – STREET GAZE (11)
  • Παίζουν έξω: 10,11,6,1

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 12.40μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LAKAHAL

7

Θ

4

M Yeni

60.5

Dianne Stenger

3

2

QUEEN’S JET

9

Θ

5

* C Habib

60

Grant Maroun

716

3

RARING TO GO

10

Θ

4

* C Ngcobo

60

Stephen Moffatt

0

4

LADY OF THE WORLD

8

Θ

3

M V’Rensburg

59

Stuart Pettigrew

221

5

GINA BALLERINA

2

Θ

4

I Sturgeon

58.5

Stanley Ferreira

517

6

ALLORA

1

Θ

3

R Simons

57.5

Johan Janse van Vuuren

160

7

FASHION BLAST

3

Θ

3

S Brown

57.5

Leon Erasmus

541

8

RED HEART

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9

LEVI LADY

4

Θ

3

G Lerena

56

Roy Magner

484

10

SCARLET VEIL

6

Θ

7

R Munger

52

Grant Maroun

709

  • LAKAHAL (1) – LADY OF THE WORLD (4)
  • Παίζουν έξω: 4,1,9,2,5

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes, 2000μ., 12.55μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, μέδεν, 24.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SIRRIN(IRE)

6

Θ

3

I.MENDIZABAL

58

JC.ROUGET (S)

2

YAABALADY(USA)

2

Θ

3

H.JOURNIAC

58

JC.ROUGET (S)

3

ASK ME ANOTHER(USA)

1

Θ

3

JB.EYQUEM

58

JC.ROUGET (S)

4

MUSTANGA

5

Θ

3

C.DEMURO

58

N.CAULLERY

5

AIGUILLE ROUGE

4

Θ

3

PC.BOUDOT

58

D&P.PROD’HOMME (S)

6

MOTIVAROOM

3

Θ

3

N.PERRET

58

F.ROSSI

  • SIRRIN (1) – AIGUILLE ROUGE (5)
  • Paris turf: 1,3,2,5

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 1.10μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 5.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PIPKIN

1

Θ

4

S Brown

62

Grant Maroun

499

2

PINOT VAR

12

Θ

3

* C Ngcobo

60.5

Paul Matchett

0

3

TIMEDTOPERFECTION

3

Θ

3

C Zackey

59.5

Corne Spies

224

4

LADY ON FIRE

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5

PIED PIPERESS

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6

PIPPI SHORTSOCK

8

Θ

4

G Wrogemann

56.5

Louis Goosen

359

7

LADIES CLUB

7

Θ

5

* L Hewitson

56

Gary Alexander

420

8

BURGUNDY ROSE

9

Θ

3

J P v’d Merwe

52.5

Leon Erasmus

603

9

DUKES DIME

2

Θ

4

C Maujean

52.5

Heather E Adamson

900

10

BERDANINE

6

Θ

3

C Murray

52

Leon Erasmus

67

11

ASHA AMAZAMBANE

4

Θ

3

R Simons

52

Johan Janse van Vuuren

0

12

S’WAY

11

Θ

6

J Mariba

52

Barend Botes

73

13

HOSANNA

13

Θ

4

* M Mjoka

52

Weiho Marwing

0

  • S’WAY (12) – TIMEDTOPERFECTION (3)
  • Παίζουν έξω: 7,12,4,5,3,6

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes, 2000μ., 1.25μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3 ετών, μέδεν, 24.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LAAMATHEEL(GB)

6

Α

3

I.MENDIZABAL

58

JC.ROUGET (S)

2

LIVING GOLD

8

Ε

3

E.HARDOUIN

58

ROB.COLLET (S)

3

EIFFEL IN PARIS

4

Ε

3

JB.EYQUEM

58

JC.ROUGET (S)

4

ELDO BERE

7

Ε

3

C.DEMURO

58

S.BROGI

5

LODI

2

Α

3

G.BENOIST

58

N.CAULLERY

6

CULTIVATOR

1

Ε

3

N.PERRET

58

F.ROSSI

7

UP AND UP(IRE)

3

Α

3

H.JOURNIAC

58

JC.ROUGET (S)

8

MON MONDE

5

Α

3

J.AUGE

58

C.FERLAND (S)

  • LAAMATHEEL (1) – MON MONDE (8)
  • Paris turf: 1,7,3,4,8

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1200μ., 1.40μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MOSS GAS

8

Θ

3

* L Hewitson

60

Paul Peter

528

2

AIMEE SWEET

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3

THREE KINGDOMS

15

Θ

3

C Murray

60

Craig Mayhew

748

4

MIRAFLORES

11

Θ

3

R Simons

60

Barend Botes

290

5

GOLDEN BABE

12

Θ

3

* C Habib

60

Grant Maroun

99

6

CATHEDRE

7

Θ

3

G Wrogemann

60

Lucky Houdalakis

500

7

ROLLED SILVER

13

Θ

3

C Zackey

60

Scott Kenny

900

8

CRUSH

10

Θ

3

S Khumalo

60

Sean Tarry

9

GRANDE ROCHE

5

Θ

3

G Lerena

60

Geoff Woodruff

10

GRATUITY

2

Θ

3

J Sampson

60

Louis Goosen

2

11

KANTARA QUEEN

3

Θ

3

M V’Rensburg

60

Lucky Houdalakis

5

12

MIZSHOWBIZ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

13

MOON DANCER

6

Θ

3

C Maujean

60

Scott Kenny

0

14

POPPY GREY

17

Θ

3

S Pasquier

60

Devin Little

0

15

SILVER CASTLE

14

Θ

3

S Brown

60

Leon Erasmus

700

16

KITTY COO

16

Θ

3

D L Habib

60

Heather E Adamson

800

17

PATCHOULI QUEEN

4

Θ

3

Reserve 3

60

Erico Verdonese

  • GRATUITY (10) – GRANDE ROCHE (9)
  • Παίζουν έξω: 10,1,9,8

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes, 1600μ., 1.55μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, αξίωσης, 17.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FANKAIROS RANGER(USA)

7

Ε

3

M.GRANDIN

60

CE.ROSSI

232829

2

ALFA MANIFESTO

4

Α

3

A.HAMELIN

60

M.PALUSSIERE

334450680

3

CHARLIE THE LAD

8

Ε

3

F.VERON

60

M.PALUSSIERE

93550620

4

DESAGUADERO

1

Ε

3

E.HARDOUIN

60

M.PALUSSIERE

6

5

ADMIRALTY ARCH(GB)

11

Α

3

M.GUYON

60

R.HUGHES

824086134

6

NUMERATION

9

Θ

3

T.PICCONE

58,5

C.ESCUDER

1175152

7

GOLDEN SAGE

6

Θ

3

PC.BOUDOT

58,5

JUL .PHELIPPON

781

8

MATHONVILLE

10

Θ

3

C.DEMURO

56,5

JC.ROUGET (S)

6632

9

TANIS

5

Θ

3

F.BLONDEL

56,5

R.MARTENS (S)

70

10

NARELLAN

3

Θ

3

FX.BERTRAS

54,5

F.ROHAUT (S)

686

11

PARISSA(IRE)

2

Θ

3

A.COUTIER

54,5

MLLE C.FEY

5200

  • NUMERATION (6) – ALFA MANIFESTO (2)
  • Paris turf:  5,6,7,8,10,2

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1700μ., 2.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RAIN SHADOW

10

Α

4

C Zackey

60

St John Gray

369

2

URBAN MYTH

3

Ε

4

J P v’d Merwe

59.5

Alec Laird

451

3

RIVERS EDGE

11

Ε

3

M V’Rensburg

59

Stanley Ferreira

410

4

AMERICAN TIGER

12

Ε

5

G Lerena

59

Ormond Ferraris

797

5

SAN JULIAN BAY

4

Ε

4

Wes Marwing

57.5

Weiho Marwing

339

6

JOHNNIE FOR POPS

7

Ε

4

S Pasquier

56

Gary Alexander

10

7

MATILDA’S DAUGHTER

5

Θ

4

* L Hewitson

56

Paul Peter

50

8

LISNOBLE

8

Ε

6

M Yeni

53.5

Erico Verdonese

63

9

VICTORIOUS ROYAL

1

Ε

5

J Greyling

53.5

Leon Erasmus

0

10

WILLIAM GRACE

6

Ε

3

D Mansour

52

Gavin van Zyl

0

11

RED ROOM

13

Ε

4

C Murray

52

Gary Alexander

86

12

CAPUCHE

9

Ε

5

R Munger

52

Craig Mayhew

360

13

KING’S DRIVE

2

Ε

4

* M Mjoka

52

Tyrone Zackey

90

  • LISNOBLE (8) – SAN JULIAN BAY (5)
  • Παίζουν έξω: 8,4,11,1,5

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes, 2400μ., 2.25μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, αξίωσης, 15.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

JADALA

11

Θ

4

JB.EYQUEM

59,5

K.BORGEL (S)

744148173

2

JOKER(GER)

13

Ε

4

M.GUYON

59,5

MME C.BARSIG

433412

3

BIG LORD(GER)

1

Ε

4

T.PICCONE

59,5

M.RULEC

54446165

4

GONDARO(GER)

8

Ε

4

C.DEMURO

59,5

MME C.BARSIG

964452391

5

SFARZOSA(IRE)

3

Θ

4

PC.BOUDOT

58,5

A&G.BOTTI (S)

271114319

6

MOTORBIKE(IRE)

4

Α

4

P.BAZIRE

58

A&G.BOTTI (S)

723319009

7

ANSE MARCEL

5

Θ

4

G.CONGIU

58

JP.GAUVIN (S)

746682641

8

SIR ALLONNE

10

Ε

4

G.BENOIST

57,5

P.DEMERCASTEL

9446070

9

JIM DANDY(GB)

9

Ε

4

F.VERON

57,5

P&F.MONFORT (S)

864433317

10

SKYLER WHITE(GB)

7

Θ

4

T.BACHELOT

57,5

J.REYNIER

125198540

11

MASTER ELEVEN

6

Ε

4

M.GRANDIN

56

C.ESCUDER

764269887

12

PARANNGA

12

Θ

4

A.LUSTIERE

56

K.BORGEL (S)

553

13

ZIO GIANNI(USA)

2

Α

4

M.FOREST

56

G.BIETOLINI

195006005

  • SFARZOSA (5) – SKYLER WHITE (10)
  • Paris turf: 10,5,2,4,7,1,3

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1700μ., 2.50μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 5.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

POST GRAD

10

Ε

5

W Marwing

60

Spike Lerena

465

2

WILD BRIER

1

Ε

4

G Lerena

59.5

Candice Dawson

481

3

SKYNIGHT

7

Ε

4

R Danielson

58

Erico Verdonese

266

4

TOM FOOL

12

Ε

5

G Wrogemann

58

Stephen Moffatt

0

5

WOODY CAPE

13

Ε

5

C Zackey

57

Jurgen van Heerden

147

6

GENTLEMAN ONLY

11

Ε

4

S Khumalo

56

Tyrone Zackey

326

7

GLADIATORE

8

Ε

5

* C Habib

56

Alec Laird

469

8

RACING SOCKS

9

Ε

5

M Yeni

54.5

Brian Wiid

420

9

CALICO QUIVER

4

Ε

5

* L Hewitson

52.5

Gary Alexander

804

10

KOPI LUWAK

6

Ε

6

D Mansour

52.5

Romeo Francis

704

11

WOODY GLOW

3

Ε

5

J P v’d Merwe

52.5

Alec Laird

607

12

BUBBLY REPLY

5

Ε

4

R Munger

52

Grant Maroun

73

13

LUNDY’S STAR

2

Ε

5

* M Mjoka

52

Lucky Houdalakis

80

  • WOODY CAPE (5) – RACING SOCKS (8)
  • Παίζουν έξω: 3,6,5,8,2

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes, 2400μ., 3.05μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, αξίωσης, 15.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SAANE

2

Ε

6

K.BARBAUD

63

N.CAULLERY

161265975

2

LE BAMBOU

1

Α

5

I.MENDIZABAL

58

P.DEMERCASTEL

50015800

3

SPIRIT BIRD(IRE)

9

Ε

9

F.FORESI

58

F.FORESI

39107619

4

POLO(GER)

12

Ε

7

T.PICCONE

58

R.CHOTARD

50262291

5

TAMINA HANUM

8

Θ

6

M.GRANDIN

56

C.ESCUDER

212041070

6

TURTLE BOY

4

Α

8

FX.BERTRAS

56

JL.DUBORD

32007968

7

BARBANCOURT

6

Ε

11

D.IBOUTH

56

JL.DUBORD

16708060

8

CLEAR MIND(GB)

3

Θ

6

PC.BOUDOT

56

JUL .PHELIPPON

9060010

9

VESPER(GER)

13

Θ

7

I.MAGNIN

56

JM.LEFEBVRE (S)

366684940

10

CHINES PRINCESS

7

Θ

6

M.FOREST

56

J.PIEDNOEL

8694107164

11

ATTENTION BAILEYS

11

Ε

7

A.LUSTIERE

56

K.BORGEL (S)

215260604

12

CASINO

5

Α

5

C.DEMURO

56

G.BIETOLINI

67766707

13

BECQUARIUS

10

Ε

7

A.HAMELIN

56

E.SAINT-MARTIN (S)

61305905

  • SAANE (1) – ATTENTION BAILEYS (11)
  • Παίζουν έξω: 1,4,11,8,9,12,7

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 2000μ., 3.25μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 6.550

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SAVE THE RHINO

4

Ε

5

G Lerena

62

Ormond Ferraris

746

2

STAVINSKY

3

Ε

7

I Sturgeon

61

Leon Erasmus

862

3

YER-MAAN

11

Ε

8

R Simons

60

St John Gray

409

4

LET IT RAIN

9

Ε

4

W Marwing

59.5

Weiho Marwing

741

5

COCKADE

5

Ε

6

M V’Rensburg

58

Lucky Houdalakis

427

6

FORTUNE FELLA

10

Ε

5

P Strydom

58

Devin Little

85

7

REVELATION

6

Ε

4

* L Hewitson

57.5

Erico Verdonese

631

8

SCOTLAND

1

Ε

4

C Zackey

57

Paul Peter

322

9

MALINGA

8

Ε

4

J P v’d Merwe

55

Alec Laird

711

10

ORACLE OF DELPHI

7

Α

3

S Khumalo

53

Sean Tarry

319

11

CHAMPIONS CUP

2

Ε

4

* M Mjoka

52

Tyrone Zackey

995

  • LET IT RAIN (4) – SCOTLAND (8)
  • Παίζουν έξω: 4,7,8,6

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes, 2150μ., 3.35μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, Ε’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FUMATA BIANCA(IRE)

10

Θ

4

K.BARBAUD

61,5

P&F.MONFORT (S)

954100944

2

KAILYN(GER)

9

Θ

4

F.FORESI

61

F.FORESI

612270536

3

EFFYWIND

7

Θ

4

A.LUSTIERE

60

K.BORGEL (S)

6364

4

DOSTOYEVSKY(IRE)

13

Ε

4

R.THOMAS

59

N.CAULLERY

74460860

5

MEADRA

8

Θ

4

S.MAILLOT

57,5

E.CAROUX

923588088

6

AMAZONITE

6

Θ

4

F.BLONDEL

57,5

F.VERMEULEN (S)

570364905

7

QUEEN OF MAY(USA)

5

Θ

4

E.HARDOUIN

57

JP.PERRUCHOT

6660

8

ELECTA UNA VIA

1

Θ

4

M.GUYON

56,5

S.LABATE (S)

512337340

9

VIKIYA

4

Θ

4

T.PICCONE

56,5

C.SCANDELLA

85095229

10

NOSTALBOWL

11

Ε

4

PC.BOUDOT

56

D&P.PROD’HOMME (S)

70500052

11

SARRAGAN

2

Ε

4

J.AUGE

56

P.SOGORB

896

12

RED RUBIN

12

Θ

4

A.HAMELIN

55

F.VERMEULEN (S)

336898922

13

CARMEN LADY(GB)

3

Θ

4

T.SPEICHER

54

C.BOUTIN (S)

653552070

14

OBIWAN

14

Θ

4

G.CONGIU

51

C.BOUTIN (S)

50320800

  • RED RUBIN (12) – ELECTA UNA VIA (8)
  • Paris turf: 10,12,2,4,5,6,1,8

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 4μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

VULCAN

9

Ε

8

G Wrogemann

62

Scott Kenny

202

2

NIGHT EDITOR

6

Ε

6

* C Habib

58.5

Clinton Binda

4

3

CEDRUS LIBANI

1

Ε

3

R Simons

58

Johan Janse van Vuuren

801

4

CHIEF SIOUX

11

Ε

6

S Pasquier

58

Roy Magner

237

5

STARK

10

Ε

3

C Zackey

57.5

Barend Botes

100

6

CATHEDRAL COUNTY

12

Ε

3

G Lerena

56.5

Johan Janse van Vuuren

31

7

TRIPP FORCE

7

Ε

5

M V’Rensburg

55.5

Stuart Pettigrew

209

8

TOUR OF DUTY

4

Ε

3

J P v’d Merwe

54.5

Roy Magner

605

9

MINNESOTA

8

Α

4

C Murray

52

Chris Erasmus

557

10

LED ZEPPELIN

13

Ε

4

C Maujean

52

Chris Erasmus

60

11

REBEL RENEGADE

2

Ε

4

M Yeni

52

Roy Magner

73

12

SHANNON’S BOY

5

Ε

6

J Greyling

52

Leon Erasmus

803

13

FRISKET

3

Ε

4

R Munger

52

Romeo Francis

970

  • CATHEDRAL COUNTY (6) – CEDRUS LIBANI (3)
  • Παίζουν έξω: 1,6,4,9,3

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes, 2150μ., 4.05μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, Ε’ κλάση, 17.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MAREENA(GB)

4

Θ

5

G.BENOIST

60

J.HAMMOND (S)

58278710

2

BEYKOZ

9

Ε

8

R.FRADET

60

P.MARION

3152009

3

ORPELLO(IRE)

6

Α

8

M.FOREST

58

MME G.RARICK

98086664

4

BAHAMA SUN

15

Ε

6

M.GRANDIN

57,5

CE.ROSSI

11641506

5

NANNY CAY

10

Θ

5

T.PICCONE

57,5

E.SAINT-MARTIN (S)

25360069

6

BACCHUS DES AIGLES

1

Ε

5

R.THOMAS

57

MME C.BARANDE BARBE

82144686

7

SOMBRE HEROS

5

Ε

5

PC.BOUDOT

56

MLLE H.MENNESSIER

300500012

8

MEHITABEL

12

Θ

8

A.COUTIER

56

J.PARIZE

35110009

9

CAMPIONE

11

Ε

5

T.SPEICHER

56

C.BOUTIN (S)

550650000

10

NERON

14

Ε

7

N.PERRET

55

P&F.MONFORT (S)

63038858

11

JETON(IRE)

2

Ε

5

T.BACHELOT

55

M.BOUTIN (S)

33037009

12

SISTER CHOPE

7

Θ

7

E.LACAILLE

54,5

P.KHOZIAN

273420863

13

LEGAZPI(IRE)

13

Ε

6

I.MENDIZABAL

54,5

M.BOUTIN (S)

440009031

14

BROKEN JOURNEY

8

Ε

8

M.GUYON

54,5

P.MARION

349077230

15

SUHALI

3

Θ

6

G.CONGIU

54,5

MME R.PHILIPPON

871004400

  • BAHAMA SUN (4) – SOMBRE HEROS (7)
  • Paris turf: 1,7,3,13,14,4,10,6

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GOLDEN MAN

3

Ε

5

R Munger

61.5

Grant Maroun

543

2

ANALYSE THIS

9

Ε

5

G Lerena

61

Paul Peter

502

3

NEPHRITE

2

Ε

4

P Strydom

60

Lucky Houdalakis

740

4

MOVE LIKE JAGGER

8

Ε

7

M Thackeray

58.5

Louis Goosen

107

5

HIDEAWAY

7

Ε

3

* L Hewitson

58

Paul Peter

540

6

GOLD STATUS

6

Ε

5

S Brown

58

Clinton Binda

64

7

TORRE DEL ORO

5

Α

3

S Pasquier

57.5

Sean Tarry

321

8

ASPRI ASTRAPI

10

Ε

3

C Murray

57

Mike de Kock

16

9

BLUE DIAMOND ROAD

12

Ε

4

M Yeni

57

Alec Laird

539

10

TOKYO DRIFT

11

Ε

5

J P v’d Merwe

57

Scott Kenny

62

11

CHILI LIME

4

Ε

3

S Khumalo

56.5

Sean Tarry

519

12

MASTER BOULDER

13

Ε

3

G Wrogemann

55.5

Paul Matchett

43

13

HUNTING OWL

1

Ε

5

D L Habib

55.5

Tyrone Zackey

786

14

NAVARRO

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

15

INTANDOKAZI

14

Ε

5

R Simons

54

Barend Botes

285

16

CAVALERO

16

Ε

4

Reserve 2

52

Craig Mayhew

18

  • ANALYSE THIS (2) – GOLDEN MAN (1)
  • Παίζουν έξω: 2,7,1,5,6

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes, 2150μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 12.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

JUST A POUND(IRE)

12

Ε

7

S.MAILLOT

60

E.CAROUX

199065009

2

ETENDARD D’OR

14

Ε

9

F.FORESI

60

F.FORESI

72483840

3

AMBITA(ITY)

2

Θ

5

F.VERON

59,5

S.LABATE (S)

90090386

4

WELSH ROSE

9

Θ

5

R.MARCHELLI

59,5

JM.CAPITTE (S)

508077907

5

GAY SERENADE

13

Θ

5

M.FOREST

59,5

J.PIEDNOEL

39769668

6

AVENUE DU MONDE

6

Θ

5

R.FRADET

59

MME L.GRIZZETTI

540701646

7

LADY OF LIGHT

11

Θ

7

F.BLONDEL

58,5

R.MARTENS (S)

359005290

8

OBSESS WITH FAME(IRE)

10

Θ

5

T.BACHELOT

58,5

FX.BELVISI

40000

9

MONT CALPE

3

Α

8

FX.BERTRAS

58

MLLE V.DISSAUX

897504057

10

GRAND AKBAR

7

Ε

10

PC.BOUDOT

57,5

JUL .PHELIPPON

82059

11

PORTOVINO

1

Ε

8

C.BILLARDELLO

57,5

R.MARTENS (S)

310230607

12

EARL OF FIRE(GER)

4

Ε

12

T.PICCONE

57,5

C.BOUTIN (S)

470025403

13

MURILLO

8

Ε

7

I.MENDIZABAL

57,5

M.BOUTIN (S)

800000007

14

JEAN DE MEDICIS

5

Α

7

E.HARDOUIN

56

E.CAROUX

857638887

  • JUST A POUND (1) – LADY OF LIGHT (7)
  • Paris turf: 13,10,12,1,7,3,2,6

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes, 2150μ., 5.15μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, Ε’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RAVEN RIDGE(IRE)

8

Ε

6

D.MICHAUX

64

ROB.COLLET (S)

6008000

2

SILVER SILVER

3

Ε

5

I.MAGNIN

64

JP.GAUVIN (S)

72965121

3

INDIAN ICON

9

Ε

7

T.BACHELOT

63,5

C.SCANDELLA

312162122

4

VICTORY DE REBECQ(USA)

5

Ε

7

P.PROD’HOMME

62

D&P.PROD’HOMME (S)

1410000

5

ESLES

2

Ε

9

X.BERGERON

61

JM.BURESI

852143420

6

BLEU ASTRAL

1

Ε

5

M.FOREST

61

MME G.RARICK

140700996

7

LYS DES AIGLES

12

Θ

6

J.MONTEIRO

60

MME C.BARANDE BARBE

203190605

8

KING DRIVER

13

Ε

8

M.GUYON

59,5

MME G.RARICK

352273253

9

SPELLBOUND

10

Θ

7

E.LEBRETON

59,5

F.VERMEULEN (S)

803031124

10

GALEOTTO

14

Ε

5

PC.BOUDOT

59,5

JUL .PHELIPPON

46710678

11

CANDY HEART

6

Θ

9

F.VERON

59,5

S.LABATE (S)

55993839

12

SMOKY CITY

15

Ε

9

F.FORESI

59

F.FORESI

490267312

13

VIVA CUBA

4

Α

5

E.LACAILLE

59

C.SCANDELLA

881765

14

GUANTOSHOL(IRE)

7

Ε

6

A.COUTIER

59

JM.LEFEBVRE (S)

496405280

15

ENDIO

11

Θ

7

A.HAMELIN

58

F.VERMEULEN (S)

163136904

  • INDIAN ICON (3) – LYS DES AIGLES (7)
  • Paris turf: 10,3,5,1,7,8,12,4

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1200μ., 5.20μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MOONDUST (IRE) 

3

Θ

3

N Mackay

60,5

J H M Gosden

-39

2

WESTERN PRESENCE 

1

Α

3

T Hamilton

60,5

R A Fahey

76247-1

3

LADY VOLANTE (IRE) 

4

Θ

3

A Mullen

60

P D Evans

74053-5

4

SUFFRAGETTE CITY (IRE) 

7

Θ

3

Tom Marquand

59,5

R Hannon

30674-7

5

MISTER FREEZE (IRE) 

6

Α

3

L Morris

59,5

C G Cox

06–4

6

COOL ECHO 

5

Θ

3

Connor Beasley

58

J R Jenkins

62666-4

7

MASQUERADE BLING (IRE)

2

Θ

3

T Eaves

56

S Hodgson

80448-7

  • WESTERN PRESENCE (2) – MOONDUST (1)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (2,8), 2 (3), 6 (3,5), 5 (6), 4 (8), 3, 7 (12)

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1600μ., 5.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 6.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ANTON CHIGURH 

9

Ε

8

R Kingscote

60,5

Tom Dascombe

35691-2

2

ZORAVAN (USA)

4

Ε

4

P Makin

60

K Dalgleish

557/9–1

3

ESSENAITCH (IRE) 

3

Ε

4

A Mullen

59

P D Evans

5067-11

4

MACHO MAC 

5

Ε

4

Charlie Bennett

58

H Morrison

9491-95

5

ROYAL HOLIDAY (IRE) 

10

Ε

10

R Winston

57,5

Mrs Marjorie Fife

-296244

6

COSMIC RAY 

11

Ε

5

Jason Hart

57,5

J L Eyre

27/0080-

7

STUN GUN 

6

Ε

7

T Hamilton

56,5

D Shaw

19618-4

8

SHOWING OFF (IRE) 

1

Ε

4

Ryan Powell

56,5

M Wigham

09009-0

9

SPACE WAR 

8

Ε

10

Megan Nicholls

56,5

M W Easterby

92352-8

10

ST ANDREWS (IRE) 

7

Ε

4

S Donohoe

56,5

Ian Williams

4/096–

11

ALPHA TAURI (USA) 

12

Ε

11

Ben Robinson

55,5

C Smith

89143-5

12

WHAT USAIN 

14

Ε

5

L Morris

55

M Appleby

97/204-2

13

ONE MAN ARMY 

13

Ε

5

Phil Dennis

54,5

Julia Brooke

18850/9-

14

MISS GOLDSMITH (IRE) 

2

Θ

4

Barry McHugh

54

R A Fahey

35934-5

  • ESSENAITCH (3) – ANTON CHIGURH (1)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (3), 3 (4,5), 1 (5), 4, 7, 12 (10), 14 (12)

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2850μ., 6μμ.

Αμαξίδια, 4 ετών, αξίωσης, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DIOLA FIX

Θ

4

Y. LEBOURGEOIS

CH. MIRANDEL

36296

2

DEFI DE CASROUGE

Α

4

G. BLANDIN

F. BLANDIN

47236686

3

DREAM DE LA LOGE

Ε

4

J.PH. MONCLIN

G. CONTRI

6645

4

DOLLY MARCEAUX

Θ

4

R. LE CREPS

R. LE CREPS

4091116723

5

DRAKKAR DES PINS

Α

4

D. THOMAIN

CH. NICOLE

68554857

6

DOLCE BLUE

Θ

4

A.G. MAILLARD

A.G. MAILLARD

259534

7

DORIA DE CIVRAC

Θ

4

G. GELORMINI

G. CONTRI

29142

8

DANUBE DES BAUX

Ε

4

P.Y. VERVA

M. HUE

511345

9

DYNASTIE ALDO

Θ

4

J.M. BAZIRE

B. ROBIN

60097010

10

DRAGON CLEMAXELLE

Ε

4

P. VERCRUYSSE

G. CONTRI

556601829

11

DREAM TURGOT

Ε

4

F. ANNE

F. ANNE

690675661

12

DEAUVILLAIS

Ε

4

A.A. BARASSIN

A.A. BARASSIN

158592859

  • DANUBE DES BAUX (8) – DORIA DE CIVRAC (7)
  • Paris turf: 11,8,7,10,9,12

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vincennes, 2850μ., 6.30μμ.

Εφιππο τροτ, 4 ετών, Δ’ κλάση, 37.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DERBY DU BIWETZ

Α

4

Y. LEBOURGEOIS

F. LEBLANC

6

2

GAZ OCCAGNES

Α

4

F. NIVARD

H. GRIFT

102723

3

SALTNPEPA DIAMANT

Ε

4

F. DESMIGNEUX

B.J. CREBAS

4725

4

UCCI SHARL SM

Α

4

F. LAGADEUC

G. RUOCCO

125234

5

DIDEROT BLUE

Ε

4

M. MOTTIER

J.PH. MARY

830325

6

D’ARTAGNAN DU PONT

Α

4

J. VANMEERBECK

J.Y. RAYON

682520596

7

DAKAR DU RIB

Ε

4

A. COLLETTE

JOEL HALLAIS

432118

8

DAGUET DU RIB

Α

4

J.L.CL. DERSOIR

Mme C. HALLAIS-DERSOIR

6326

9

DRIVERIGO D’EAM

Ε

4

J.Y. RICART

F. ROCHETTE

4600267

10

DAMIANO BELLO

Ε

4

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

174441

11

DEXTER DU GOUTIER

Α

4

E. RAFFIN

S. GUARATO

255492

12

DREOLE VERDERIE

Ε

4

Mme E. LE BELLER

B. LE BELLER

11252

13

DANCER

Ε

4

V. SAUSSAYE

A. DE JESUS

331433163

14

DIAMANT DE TREABAT

Ε

4

F. GENCE

P. MONTHULE

2932344

15

DUC GIBUS

Α

4

Mlle C. CHERADAME

B. LEFEVRE

40425

16

DON CAMARO

Α

4

A. LAMY

L. BARASSIN

13693557

  • GAZ OCCAGNES (2) – DAMIANO BELLO (10)
  • Paris turf: 10,1,2,12,11,8,3,4
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 018 – 024
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 016 – 026