Ιπποδρομίες Νοτίου Αφρικής 12-1-2107: Πρόγραμμα και Εκτιμήσεις

January 12, 2017
717 Views

Στο VAAL διεξάγονται οι κούρσες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Όλες οι ιπποδρομίες παρουσιάζουν ενδιαφέρον γιά το στοίχημα και στις αναμενόμενες μεγάλες αποδόσεις.Πάντως δεν λείπουν και τα άλογα πού έχουν υπεροχή στούς ομίλους πού αγωνίζονται και μπορούν να επικρατήσουν.

ΚΩΔΙΚ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ

011 VAAL 1 12:10 011-012-013 011-012

012 VAAL 2 12:40 012-013-014 012-013

013 VAAL 3 13:10 013-014-015 013-014

014 VAAL 4 13:40 014-015-016 014-015-016-017-019-021 014-015

015 VAAL 5 14:10 015-016-017 015-016-017-019 015-016

016 VAAL 6 14:45 016-017-019 016-017

017 VAAL 7 15:25 017-019-021 017-019

019 VAAL 8 16:05 019-021

021 VAAL 9 16:50

011 – 12:10: 6.200 €

VAAL Επίπεδη Race 1 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WEST COAST WARRIOR 4 E 4 * T Matsoele 60 Sean Tarry 397

2 KINGS LANDING 12 E 4 * C Mabaya 60 Chris Erasmus 764

3 VALADO 5 E 4 * F Semela 60 Romeo Francis 708

4 ASHOKA 10 E 4 * S Siphika 60 Ernie Anderson 690

5 JACKMAN 7 E 3 * S Mosia 59 Brian Wiid 222

6 BARBARELLA NIGHTS 3 E 3 * S B Mthembu 59 Gavin van Zyl 428

7 TORRE DEL ORO 1 A 3 * J Gwingwizha 59 Sean Tarry 332

8 SCHOLAR PATROL 2 A 3 * M Duba 59 Stephen Moffatt 389

9 LOVER’S LEGACY 9 A 3 * A Sithole 59 Leon Erasmus 008

10 DAMASCUS STEEL 11 A 3 * G Dadamasi 59 Mike Azzie 8

11 DIAMOND DANCER 6 A 3 * P Mongqawa 59 Paul Peter 9

12 JUST AN AFFAIR 8 E 3 * C T Ndlovu 59 Lucky Houdalakis 08

ΠΡΟΤ:5-6-1-7

012 – 12:40: 5.800 €

VAAL Επίπεδη Race 2- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SHIVERING SEA                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 HONOLUA BAY 7 Θ 4 P Strydom 58 Dianne Stenger 362

3 BALLY SWISS 3 Θ 4 * L Hewitson 57.5 Paul Peter 060

4 GOODYTWOSHOES 5 Θ 4 S Khumalo 57 Sean Tarry 510

5 TELL MY STAR 1 Θ 7 C Zackey 57 St John Gray 956

6 SECRET VISION 2 Θ 3 A Fortune 56.5 Gary Alexander 241

7 BAY OF THUNDER 4 Θ 4 M Thackeray 52 Joe Soma 980

8 MIESQUE’S STORM 6 Θ 6 R Munger 52 Stanley Ferreira 008

ΠΡΟΤ:2-6-3-5

013 – 13:10: 6.200 €

VAAL Επίπεδη Race 3 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHARTER JET 17 Θ 3 S Brown 60 Leon Erasmus 323

2 BANDANNA 15 Θ 3 S Khumalo 60 Sean Tarry 464

3 CATHEDRE 8 Θ 3 R Munger 60 Lucky Houdalakis 850

4 FASHION BLAST 7 Θ 3 A Fortune 60 Leon Erasmus 254

5 PROSPERITY 6 Θ 3 R Simons 60 Johan Janse van Vuuren 647

6 DIAMOND NOIR 1 Θ 3 D Mansour 60 Gavin van Zyl 0

7 FLIPFLASH 2 Θ 3 G Lerena 60 Johan Janse van Vuuren 4

8 FLYING VISIT 10 Θ 3 M V’Rensburg 60 Lucky Houdalakis 0

9 KANTARA QUEEN 4 Θ 3 M Thackeray 60 Lucky Houdalakis 0

10 MADAM SECRETARY 11 Θ 3 * L Hewitson 60 Mike Azzie 52

11 POPPY GREY 12 Θ 3 C Little 60 Devin Little 0

12 PRINCESS MIRA 9 Θ 3 * C Habib -1.5 kg 60 Johan Janse van Vuuren 0

13 RIO TORO 3 Θ 3 C Maujean 60 Scott Kenny 87

14 TRUMPETS CALLING 14 Θ 3 C Zackey 60 Sean Tarry ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:7-2-10-13

014 – 13:40: 6.200 €

VAAL Επίπεδη Race 4 – 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 EVERSILVER 7 Θ 4 G Wrogemann 60 Clifford Harris 025

2 BUBBA’S DOLL 4 Θ 5 C Zackey 60 Brett Warren 466

3 COUNTESS NABEELA 10 Θ 4 R Munger 60 Craig Mayhew 595

4 GREY’S DELIGHT 8 Θ 4 C Maujean 60 Stanley Ferreira 974

5 STREET AFFAIR              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 FLOW RIVER 2 Θ 4 R Danielson 60 Corne Spies 000

7 EMILY JAY 5 Θ 3 P Strydom 58 Brian Wiid 364

8 ROARING FORTIES 14 Θ 3 J Sampson 58 Gerald C Walker 723

9 ATOMIC BELLE 1 Θ 3 D L Habib 58 Brett Webber 403

10 HOT TALENT 3 Θ 3 M Yeni 58 Dianne Stenger 306

11 WATCH MY DUST 9 Θ 3 A Fortune 58 Clinton Binda 064

12 EMPRESS CATHERINE       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

13 REDBERRY LANE 12 Θ 3 S Khumalo 58 Sean Tarry 64

14 SOLAR QUEST 13 Θ 3 * L Hewitson 58 Mike Azzie 5

ΠΡΟΤ:13-7-9-8

015 – 14:10: 7.300 €

VAAL Επίπεδη Race 5 – 1700m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MAN’S INN 4 Ε 5 M V’Rensburg 60 Lucky Houdalakis 418

2 YER-MAAN 7 Ε 8 R Simons 59.5 St John Gray 940

3 BELENOS 9 Ε 4 J P v’d Merwe 59 Alec Laird 339

4 TOP SHOT 5 Ε 5 A Fortune 59 Gary Alexander 152

5 URGENT FURY 1 Ε 6 G Lerena 58.5 Paul Peter 155

6 IMPERIAL GOLD 2 Ε 5 S Khumalo 57.5 Sean Tarry 244

7 TRIP TO RIO 3 Ε 5 C Zackey 57.5 Mike de Kock 748

8 COCKADE 8 Ε 6 M Yeni 56.5 Lucky Houdalakis 342

9 THATHO MAGESTIQUE 6 Ε 6 C Maujean 55.5 Geoff Woodruff 993

ΠΡΟΤ:6-5-3-8

016 – 14:45: 6.550 €

VAAL Επίπεδη Race 6 -1700m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TOBESURETOBESURE 4 Θ 6 P Strydom 60.5 Heather E Adamson 166

2 SPAN DIE SEILE 6 Θ 4 R Simons 59.5 Johan Janse van Vuuren 716

3 JIN-GO-LO-BA 8 Θ 5 S Brown 57.5 Stuart Pettigrew 360

4 PARISIENNE CHIC 5 Θ 4 G Lerena 56 St John Gray 555

5 SULTRY 3 Θ 3 C Zackey 55.5 Mike de Kock 013

6 CAPE MARIGOLD 7 Θ 5 M V’Rensburg 55.5 Lucky Houdalakis 795

7 RETURN TO POWER 9 Θ 3 * L Hewitson 52.5 Mike Azzie 108

8 SPRING INDEED 11 Θ 4 S Khumalo 52.5 Sean Tarry 321

9 MY FRIEND LEE 2 Θ 3 M Yeni 52 Lucky Houdalakis 013

10 MATILDA’S DAUGHTER 1 Θ 4 C Maujean 52 Paul Peter 005

11 RUSSIAN FRIEND 12 Θ 4 R Munger 52 Craig Mayhew 975

12 DAWN FLIGHT 10 Θ 4 J P v’d Merwe 52 Sean Tarry 346

ΠΡΟΤ:5-2-1-9

017 – 15:25: 7.300 €

VAAL Επίπεδη Race 7- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SWIFT SARAH 3 Θ 4 S Khumalo 61 Sean Tarry 913

2 OFF THE MARK 5 Θ 5 * L Hewitson 60 Sean Tarry 131

3 LAST CHIRP 2 Θ 3 G Lerena 57.5 St John Gray 291

4 SHAAMA 7 Θ 4 C Zackey 56.5 Mike de Kock 943

5 PAREE 6 Θ 5 M Yeni 52.5 Tyrone Zackey 807

6 COMME-CI-COMME-CA 1 Θ 3 R Simons 52 Roy Magner 108

7 FIRST DANCE 4 Θ 5 R Munger 52 Paul Peter 703

ΠΡΟΤ:1-3-2-4

019 – 16:05: 5.000 €

VAAL Επίπεδη Race 8 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LET’S GO WEST 14 Ε 5 C Little 60.5 David Nieuwenhuizen 180

2 HUNTING OWL 9 Ε 5 D L Habib 60 Tyrone Zackey 678

3 MASTER BOULDER 3 Ε 3 G Wrogemann 59.5 Paul Matchett 404

4 TOKYO DRIFT 13 Ε 5 G Lerena 59.5 Scott Kenny 506

5 THE SHREDDER 1 Ε 3 R Simons 59 Paul Matchett 004

6 CASCIANO 4 Ε 5 M Yeni 55.5 Brett Warren 953

7 QUATTRO 8 Ε 4 * C Habib -1.5 kg 55.5 Grant Maroun 739

8 LED ZEPPELIN 11 Ε 4 C Maujean 55 Chris Erasmus 706

9 WOTTAHOTTIE 2 Ε 5 J P v’d Merwe 54.5 Stanley Ferreira 735

10 FORMAL REQUEST 12 Ε 5 M V’Rensburg 53 St John Gray 885

11 KOPI LUWAK 5 Ε 6 D Mansour 52 Romeo Francis 670

12 FORT EAGLE 7 Ε 5 * L Hewitson 52 Stephen Moffatt 070

13 LAST GIRL STANDING 6 Θ 4 C Zackey 52 St John Gray 573

14 FRISKET 10 Ε 4 R Munger 52 Romeo Francis 697

ΠΡΟΤ:4-9-5-6

021 – 16:50 -: 5.000 €

VAAL Επίπεδη Race 9- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LAST BATTLE 5 Ε 7 G Wrogemann 61 Scott Kenny 070

2 RONIN WARRIOR 4 Ε 4 S Khumalo 60.5 Sean Tarry 368

3 MOSHAV 2 Ε 3 P Strydom 59.5 Stuart Pettigrew 231

4 FLAG OF FRANCE 9 Ε 7 R Danielson 59.5 Romeo Francis 352

5 SAILABRATE 3 Ε 5 S Brown 59.5 Tony Nassif 000

6 THEWAYWEMAKEM 7 Ε 3 C Zackey 59 St John Gray 176

7 NIGHT MARCH 1 Ε 4 R Munger 58.5 Grant Maroun 038

8 LOCK HIM UP 10 Ε 5 * L Hewitson 58 Paul Peter 609

9 FORT INFINITY 12 Ε 4 D Mansour 57.5 Clinton Binda 140

10 REBEL RENEGADE 14 Ε 4 M Yeni 55 Roy Magner 007

11 CRIMSON MAGIC 15 Ε 6 M Thackeray 53.5 Grant Maroun 000

12 DON CHRISTO 13 Ε 5 J P v’d Merwe 52 Scott Kenny 809

13 DRAGON’S BREATH 6 Ε 5 C Maujean 52 Stephen Moffatt 809

14 DUTY DANCE 8 Ε 7 R Simons 52 Paul Matchett 006

ΠΡΟΤ:6-3-7-4