Ιπποδρομίες Νότιας Αφρικής 11-12-2016: Εκτιμήσεις και Προτάσεις

December 11, 2016
933 Views

Αρκετα ενδιαφέρον πρόγραμμα από το SCOTTVILLE της Ν.Α περιλαμβάνει το αλλοδαπό κουπόνι.Το ενδιαφέρον γιά μία ακόμη φορά ”πέφτει” στο στοίχημα και τις μεγάλες αποδόσεις.Έχει αποδειχτεί αρκετές φορές ότι οι Έλληνες φίλιπποι αρέσκονται στο παιχνίδι από την συγκεκριμένη χώρα λόγω των μεγάλων αποδόσεων.

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ

011 SCOTTVILLE 1 12:45 011-012-013 011-012

012 SCOTTVILLE 2 13:15 012-013-015 012-013

013 SCOTTVILLE 3 13:50 013-015-017 013-015

015 SCOTTVILLE 4 14:20 015-017-019 015-017-019-021-023-025 015-017

017 SCOTTVILLE 5 14:55 017-019-021 017-019-021-023 017-019

019 SCOTTVILLE 6 15:25 019-021-023 019-021

021 SCOTTVILLE 7 16:00 021-023-025 021-023

023 SCOTTVILLE 8 16:35 023-025

025 SCOTTVILLE 9 17:10

011 – 12:45 -: 5.600 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 1 – 800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ARGO MAGIC 2 A 2 A Forbes 60 Michael Miller ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

2 ROYAL EXPLORER 4 A 2 M Yeni 60 Michael Miller ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 THE GREY CRUSADER 5 A 2 * D Schwarz -4 kg 60 Doug Campbell ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 UNCLE RONNIE 6 A 2 * S Moodley -4 kg 60 Kumaran Naidoo ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 EASY PEASY 7 Θ 2 C Zackey 57.5 Chris Erasmus ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 PURDEY 3 Θ 2 * T Godden -1.5 kg 57.5 Lezeanne Forbes ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 TRINI’S VAR HYT 1 Θ 2 …………… 57.5 Kumaran Naidoo ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:1-2-7-3

012 – 13:15 -: 5.600 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 2 – 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BEAU VAR 10 Θ 3 * D De Gouveia -2.5 kg 60 Paul Lafferty 394

2 INTERCEPT 2 Θ 3 * S Moodley -4 kg 60 Garth Puller 250

3 VARISCITE 16 Θ 4 A Marcus 60 Gareth van Zyl 732

4 LIZZIE’S CHAPEL 6 Θ 4 M V’Rensburg 60 Paul Gadsby 375

5 SCARLET LADY 1 Θ 4 M Winnaar 60 Dennis Bosch 740

6 DAMALI 12 Θ 3 * D Schwarz -4 kg 60 Doug Campbell 40

7 DIAMONDS FOREVER 5 Θ 3 B Lerena 60 Paul Gadsby ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 FASHION DISPLAY 18 Θ 3 M Yeni 60 Wayne Badenhorst ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 LITTLE MISS JET 3 Θ 3 J P v’d Merwe 60 Lowan Denysschen ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 LOVE LYRIC 4 Θ 3 S Randolph 60 Yogas Govender ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 OYSTER POND 13 Θ 3 C Zackey 60 Duncan Howells 49

12 PINK PALACE 14 Θ 3 D S Lembethe 60 Michael Roberts ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 ROY IS FIRST 8 Θ 3 * T Godden -1.5 kg 60 Lezeanne Forbes ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 SARABI 7 Θ 3 S Veale 60 Paul Gadsby ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

15 SARI 17 Θ 3 A Mgudlwa 60 Sean Tarry ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

16 SPIRIT BIRD 15 Θ 3 A Forbes 60 Wendy Whitehead ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

17 BYE BYE BABY 11 Θ 3 Reserve 1 60 Paul Lafferty 00

18 MARCHING MATILDA 9 Θ 3 Reserve 2 60 Julie Dittmer 00

ΠΡΟΤ:3-7-15-11

013 – 13:50 -: 5.600 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 3 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STRAW MAN 13 Ε 5 M Ntuli 60 Garth Puller 007

2 OSUNA 10 Ε 4 * C Habib -1.5 kg 60 James Goodman 880

3 UNBELIEVABLE 16 Ε 4 D S Lembethe 60 Michael Miller 000

4 SIGHT DRAFT 3 Α 4 * A Arries -4 kg 60 Craig Eudey ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 SCARRABEAST 14 Ε 3 * D De Gouveia -2.5 kg 59 Alistair Gordon 642

6 WILD WICKET 11 Ε 3 C Zackey 59 Duncan Howells 574

7 STORM OUTGOING 8 Ε 3 M V’Rensburg 59 Charles Laird 574

8 RAINBOW FOREST 2 Α 3 J P v’d Merwe 59 Lowan Denysschen 090

9 CHECKTHEGREENLIGHT 15 Ε 3 * T Godden -1.5 kg 59 Kumaran Naidoo 000

10 DINO’S DELIGHT 7 Α 3 L Mohapi 59 Wendy Whitehead ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 FORT ERIE 17 Ε 3 M Yeni 59 Gareth van Zyl 0

12 HERE COMES BOB 1 Ε 3 S Randolph 59 Michael Miller ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 MIDNIGHT MAN 12 Ε 3 A Forbes 59 Michael Miller ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 PRIME SUSPECT 4 Α 3 B Lerena 59 Mark Dixon ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

15 RACE MASTER 9 Ε 3 A Marcus 59 Charles Laird 65

16 JUST POSITIVE 6 Ε 4 Reserve 1 60 Des Egdes 336

17 VARADISO 5 Ε 3 Reserve 2 59 Dennis Drier 446

18 ROY’S AMAZING ASH 18 Ε 5 Reserve 3 60 Yogas Govender 379

ΠΡΟΤ:15-6-5-7

015 – 14:20 -: 5.600 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 4 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 POWER HORSE 1 Θ 4 * D Schwarz -4 kg 60 Wendy Whitehead 945

2 DUNDRUM 3 Θ 5 S Randolph 60 Mark Dixon 242

3 PIPPIN 16 Θ 4 A Marcus 60 Duncan Howells 224

4 LIBERTY MARKET 5 Θ 4 J P v’d Merwe 60 Pat Lunn 066

5 ADJUDICATOR 8 Θ 4 A Mgudlwa 60 Mark Dixon 99

6 CAPTAINS MOLL 2 Θ 3 * C Habib -1.5 kg 59 James Goodman 652

7 SOMNIUM 18 Θ 3 * T Godden -1.5 kg 59 Kumaran Naidoo 050

8 QUALITY MATTERS 4 Θ 3 * S Moodley -4 kg 59 Paul Gadsby 000

9 BURNT CHERRY 11 Θ 3 * D De Gouveia -2.5 kg 59 Gareth van Zyl 8

10 DIAMANTE 12 Θ 3 …………… 59 Mark Dixon 5

11 FIRST ANTHEM 10 Θ 3 M V’Rensburg 59 Des Egdes ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 LIKELY STORY 17 Θ 3 C Zackey 59 Duncan Howells 0

13 RAPUNZEL 13 Θ 3 J Samuel 59 Mark Dixon ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 RIVER AYRE 14 Θ 3 S Veale 59 Alistair Gordon 06

15 VALLANAUT 6 Θ 3 B Lerena 59 Doug Campbell 6

16 MIDNIGHT MAMBO 9 Θ 3 Reserve 1 59 Michael Roberts 0

17 VEGAS LIGHTS 15 Θ 3 Reserve 2 59 Lezeanne Forbes 0

18 SUGAR CUBE 7 Θ 3 Reserve 3 59 Corinne Bestel 078

ΠΡΟΤ:3-2-6-10

017 – 14:55 -: 5.700 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 5 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DEEP DOWN REBEL 7 Θ 4 * T Godden -1.5 kg 60 Kumaran Naidoo 129

2 FLY PEG FLY 4 Θ 6 B Lerena 58.5 Paul Gadsby 630

3 LOBELIA 8 Θ 4 A Forbes 57.5 Lezeanne Forbes 060

4 RESPECT AT BAY 1 Θ 5 A Marcus 57.5 Garth Puller 725

5 HALLOWED SPRING 10 Θ 3 S Veale 57 Dennis Drier 31

6 SEVENTH MOMENT 2 Θ 4 * D Schwarz -4 kg 57 Paul Lafferty 180

7 ROYAL KAITRINA 6 Θ 4 H Ramlugaan 55 Kumaran Naidoo 708

8 MISSIBABA 3 Θ 3 …………… 54.5 Dennis Bosch 315

9 RUSSIAN GIRL 5 Θ 4 J P v’d Merwe 52 Garth Puller 587

10 LILY GRAY 9 Θ 5 A Mgudlwa 52 Dennis Bosch 260

ΠΡΟΤ:4-1-5-8

019 – 15:25 -: 13.100 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 6 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SHEZALEADER 14 Θ 5 A Forbes 60.5 Dennis Bosch 155

2 HIGHWAY EXPLORER 7 Ε 5 …………… 58.5 Tony Rivalland 521

3 MONTE CHRISTO 8 Ε 4 A Marcus 58 Charles Laird 321

4 AL CIBERANO 13 Ε 6 B Lerena 57 Tony Rivalland 233

5 ROYAL SECURITYPOWER 4 Ε 6 J Samuel 56 Kumaran Naidoo 936

6 ROY’S MARCIANO 6 Ε 4 * C Habib 55 Kumaran Naidoo 191

7 SEA URCHIN 9 Ε 5 S Randolph 54.5 Garth Puller 731

8 VICTORY TAKEOVER 1 Θ 6 M V’Rensburg 53 Robbie Hill 617

9 OVER SURE 10 Ε 3 * S Moodley 52 Kumaran Naidoo 960

10 ALBERT 12 Ε 7 * T Godden 52 Kumaran Naidoo 174

11 ONE O WON 5 Ε 4 J P v’d Merwe 52 Garth Puller 613

12 BECKEDORF 3 Ε 5 A Mgudlwa 52 Corinne Bestel 513

13 MACKDESI 2 Ε 5 S Veale 52 Colin Scott 380

14 ROY’S AIR FORCE 15 Ε 4 * D De Gouveia 52 Paul Lafferty 152

15 ROY’S SAINT 16 Ε 4 * D Schwarz 52 Kumaran Naidoo 304

16 ROY’S AMBASSADOR 11 Ε 6 C Zackey 52 Kumaran Naidoo 788

ΠΡΟΤ:3-4-14-2

021 – 16:00 -: 13.100 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 7 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LAST TIGER 16 E 6 A Marcus 61.5 Dean Kannemeyer 162

2 CRACKPOT 15 Θ 5 M V’Rensburg 60 Duncan Howells 316

3 CAT IN COMMAND 1 Ε 6 J P v’d Merwe 58 Pat Lunn 655

4 RUN RHINO RUN 7 Ε 5 A Forbes 58 Lezeanne Forbes 381

5 FANTASY LADY 11 Θ 4 B Lerena 56.5 Mark Dixon 414

6 NICKLAUS 12 Ε 6 C Zackey 56.5 Duncan Howells 462

7 CARIBBEAN DAY 5 Ε 7 A Mgudlwa 54 Mark Dixon 492

8 SOLDIER’S CODE 8 Ε 4 M Winnaar 54 Dean Kannemeyer 611

9 SECRET WARNING 3 Ε 4 * T Godden 53.5 Charles Laird 633

10 SONAR ACTIVE 13 Α 3 D S Lembethe 52 Michael Miller 516

11 BREAKFAST CLUB 6 Ε 4 S Veale 52 Dennis Drier 043

12 GOLDEN FORT 10 Ε 4 J Samuel 52 Doug Campbell 024

13 MAGICAL BET 4 Ε 6 M Yeni 52 Glen Kotzen 383

14 BALTIC AMBER 9 Ε 5 * D Schwarz 52 Duncan Howells 753

15 ROY’S TAXI 2 Ε 5 * C Habib 52 Kumaran Naidoo 863

16 SNOWMAN 14 Ε 5 Reserve 1 53 Michael Roberts 987

ΠΡΟΤ:4-9-7-13

023 – 16:35 -: 13.100 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 8- 1950m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DOUBLE CLUTCH 5 E 6 * D De Gouveia 62 Paul Lafferty 481

2 SUN ON AFRICA 6 E 5 B Lerena 59 Gareth van Zyl 883

3 CRIME VICTIM 12 E 6 C Zackey 58 Duncan Howells 080

4 OPEN HEIR 7 E 5 M Yeni 58 Doug Campbell 111

5 MR WINSOME 9 E 4 A Forbes 56.5 Dean Kannemeyer 994

6 WHAT A POET 3 A 4 A Marcus 56 Charles Laird 317

7 FRIKKIE 11 E 5 M V’Rensburg 55.5 Weiho Marwing 104

8 RIO DE LA PLATA 13 E 4 S Randolph 55 Garth Puller 079

9 PURE VALOR 8 E 5 J P v’d Merwe 53 Lowan Denysschen 337

10 PIROGUE 2 E 5 A Mgudlwa 52.5 Doug Campbell 257

11 DELIRIOUS NOMAD 4 E 4 S Veale 52 Dennis Drier 574

12 DESERT SUNSET 1 E 4 J Samuel 52 Weiho Marwing 234

13 ROYAL ZULU GUARD 10 E 7 * C Habib 52 Kumaran Naidoo 000

ΠΡΟΤ:4-2-6-9

025 – 17:10 -: 5.100 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 9 – 1950m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DRESS FOR SUCCESS 7 Θ 3 * D Schwarz -4 kg 61 Paul Lafferty 011

2 MAYBE 1 Θ 4 S Randolph 60 Doug Campbell 188

3 ICED UP 10 Θ 3 A Forbes 59.5 Dennis Bosch 164

4 SILVER INSPIRATION 11 Θ 5 * C Habib -1.5 kg 59 Chris Erasmus 671

5 MODERNISTA 14 Θ 4 C Zackey 58.5 Duncan Howells 320

6 ST ELMO’S FIRE 3 Θ 4 A Marcus 58.5 Candice Bass-Robinson 524

7 LIBERAL SALLY 4 Θ 4 * S Moodley -4 kg 57 Andre Nel 105

8 ROY’S TWILIGHT 9 Θ 5 B Lerena 57 Gary Rich 557

9 CHARISMA 15 Θ 4 M Winnaar 56.5 Dean Kannemeyer 749

10 SUPREME VISION 2 Θ 3 S Veale 56.5 Dennis Drier 170

11 ZILLA 12 Θ 4 J P v’d Merwe 56 Lowan Denysschen 451

12 AVAST 13 Θ 4 * A Arries -4 kg 54.5 Therese Mitchley 219

13 PEGGY’S DREAM 16 Θ 3 * T Godden -1.5 kg 54.5 Paul Gadsby 921

14 TOPAZ RAIN 5 Θ 5 Reserve 1 53 Craig Eudey 052

15 LILLY’S RUSH 6 Θ 7 Reserve 2 52 Des Egdes 777

16 SHIRAZ CABERNET 8 Θ 4 Reserve 3 52 Alyson Wright 085

ΠΡΟΤ:6-8-11-9