Ιπποδρομίες Γαλλίας-Αγγλίας 09/12/16: Πρόγραμμα και εκτιμήσεις

December 9, 2016
895 Views

Στο CAGNES-SUR-MER από την Γαλλία και το BANGOR από την Αγγλία θα διεξαχθούν οι κούρσες πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Είναι όλες εμποδίων και μπορούν να προσφέρουν πλούσιο θέαμα,αλλά και αβεβαιότητα μέχρι τον τερματισμό καθώς υπάρχουν ανατροπές αλόγων πού αλλάζουν τα δεδομένα.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

013 CAGNES 1 12:55

015 CAGNES 2 13:25

017 CAGNES 3 13:55

020 CAGNES 4 14:30

023 CAGNES 5 15:05

025 CAGNES 6 15:35

027 CAGNES 7 16:17

029 CAGNES 8 16:45

013 – 12:55 -: 34.000 €

CAGNES-SUR-MER Θαμν.Εμπόδια Race 1 – 3300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BACK TO BRESIL – Θ 3 R.SCHMIDLIN 68 FM.COTTIN (S) 93739048

2 TAMA – Θ 3 E.CHAZELLE 68 C.SCANDELLA 2955842408

3 BLANC DE NOIR – Θ 3 JO.AUDON 68 PJ.FERTILLET 83507707

4 QINDABA – Θ 3 A.CHITRAY 66 Y.FOUIN (S) 0

5 DANZA KUDURO – Θ 3 A.LECORDIER 66 H.BILLOT (S) 0

6 DREAM ROCHELAISE – Θ 3 R.MORGAN MURPHY 66 P.QUINTON (S) 0

7 DORS DINE – Θ 3 L.SEZEUR 66 Y.FOUIN (S) 0

8 SPEEDY SPEED – Θ 3 B.MEME 66 Y.FOUIN (S) 45

9 INDAYA – Θ 3 J.GIRON 66 Y.FERTILLET (S) 0

10 KALKIROSE – Θ 3 A.DUCHENE 66 L.VIEL (S) 0

11 DIVA DU SEUIL – Θ 3 D.UBEDA 66 M.SEROR 7473

12 WISE DREAM – Θ 3 K.NABET 66 C.SCANDELLA 980

13 LOVELY VALLEE – Θ 3 A.GASNIER 66 L.VIEL (S) 43

ΠΡΟΤ:8-7-13-4

015 – 13:25 -: 34.000 €

CAGNES-SUR-MER Θαμν.Εμπόδια Race 2 – 3300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 NO SELL – Θ 3 A.MERIENNE 68 PJ.FERTILLET 234520068

2 BLONVILLE – Θ 3 L.PHILIPPERON 68 ROB.COLLET (S) 7989113483

3 VIKIYA – Θ 3 J.MARQUESTAU 68 C.SCANDELLA 6648509522

4 TEXADA(GB) – Θ 3 J.NATTIEZ 68 P.LENOGUE 3480341

5 MISS FLICKA – Θ 3 JL.BEAUNEZ 66 MME P.BUTEL 0

6 MEGA MINDY – Θ 3 A.ACKER 66 S.FOUCHER 0

7 MAGDA – Θ 3 B.MEME 66 Y.FOUIN (S) 7

8 DARLING BAIE – Θ 3 D.DELALANDE 66 Y.FERTILLET (S) 65

9 SULFITE – Θ 3 L.MACELI 66 F.CHEYER 0

10 EKIOLA DE CLERMONT – Θ 3 D.MESCAM 66 FM.COTTIN (S) 0

11 BELLE DU RHEU – Θ 3 K.NABET 66 Y.FOUIN (S) 0

12 BARONNE D’ANJOU – Θ 3 A.GASNIER 66 L.VIEL (S) 91

13 KIPADA DE LA PREE – Θ 3 T.COUSSEAU 66 D.WINDRIF 8

ΠΡΟΤ:2-12-8-3

017 – 14:00 -: 50.000 €

CAGNES-SUR-MER Εμπόδια Race 3 – 3800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FLAVIN – Ε 5 JL.BEAUNEZ 72 MME P.BUTEL 1563404

2 KARELCYTIC – Ε 5 D.MESCAM 71 FM.COTTIN (S) 7268865

3 CHAMP DE BATAILLE – Ε 5 R.SCHMIDLIN 68 FM.COTTIN (S) 228345844

4 MY MAJ – Ε 7 A.CHITRAY 68 Y.FOUIN (S) 211531

5 DOCTEUR VIGOUSSE – Ε 5 JO.AUDON 68 PJ.FERTILLET 411776

6 MALLORCA – Θ 6 J.NATTIEZ 65 P.LENOGUE 302605465

7 BELLAVILLE – Θ 4 D.UBEDA 65 S.FOUCHER 22887925

ΠΡΟΤ:1-4-3

020 – 14:30 -: 50.000 €

CAGNES-SUR-MER Θαμν.Εμπόδια Race 4 – 3400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GRAND DEPART – Ε 3 R.MORGAN MURPHY 73 P.QUINTON (S) 31451

2 LE METEQUE – Ε 3 M.FARCINADE 72 MME P.BUTEL 25

3 NORMANDY INVASION – Ε 3 N.W .O’DRISCOLL 72 PJ.FERTILLET 481

4 BURDIGALA – Ε 3 K.DENIEL 72 MME P.BUTEL 405848364

5 TREIZOR DU PILORI – Ε 3 D.BRASSIL 71 FM.COTTIN (S) 25940

6 BUEN STAR – Ε 3 A.LOTOUT 71 Y.FERTILLET (S) 0764912

7 FOURMETOT – Ε 3 A.MERIENNE 70 PJ.FERTILLET 9409054101

8 RED HERO(ITY) – Ε 3 A.CHAMPENOIS 70 P.LENOGUE 096731266

9 HENKIE – Ε 3 JB.BRETON 70 H.BILLOT (S) 06753

10 ACCELERATOR – Ε 3 J.AGOSTINI 69 Y.FOUIN (S) 990082217

11 FILS PRODIGE – Ε 3 M.REGAIRAZ 69 D.BRESSOU 366250016

12 LOUP ROYAL(IRE) – Ε 3 N.GAUFFENIC 69 P.LENOGUE 205546869

13 ANOTHER EPISODE – Α 3 J.NATTIEZ 68 M.SEROR 703798700

14 CETAVOIR – Ε 3 D.UBEDA 68 JUL .PHELIPPON 7426

15 HISPANIQUE – Ε 3 L.PHILIPPERON 68 JUL .PHELIPPON 05

16 GRATIANO – Ε 3 D.JOLIBERT 68 P.MARION 08781904

ΠΡΟΤ:3-4-2-6

023 – 15:05 -: 18.000 €

CAGNES-SUR-MER Εμπόδια Race 5 – 4200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VENT D’ALLIER – Ε 7 D.UBEDA 71 D.WINDRIF 00232822

2 SINGAPORE LOUIS – Ε 7 M.FARCINADE 71 MME P.BUTEL 58123

3 POLO ROUGE – Ε 5 R.MORGAN MURPHY 71 P.QUINTON (S) 43213325

4 FUMSECK – Ε 7 M.REGAIRAZ 71 D.WINDRIF 20813663

5 INDIANEYEV – Ε 7 K.DENIEL 70 S.FOUCHER 412137114

6 FIRST MOON – Θ 5 N.W .O’DRISCOLL 70 Y.FERTILLET (S) 172525011

7 CROSS WAY(IRE) – Ε 5 A.MERIENNE 70 PJ.FERTILLET 203212

8 BELLISSIMO SMART – Ε 5 A.CHAMPENOIS 70 P.LENOGUE 15316

9 MICK PASSOA – Ε 12 A.DUCHENE 69 L.VIEL (S) 324953844

10 BELLE MADRIK – Θ 5 D.BRASSIL 68 FM.COTTIN (S) 5073743

ΠΡΟΤ:1-4-9-6

025 – 15:35 -: 18.000 €

CAGNES-SUR-MER Θαμν.Εμπόδια Race 6 – 3400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JOFFRETOU – Ε 4 M.FARCINADE 73 MME P.BUTEL 17352471

2 ESTRALINE – Θ 4 D.JOLIBERT 72 L.POSTIC 2461392076

3 DUKE IS BACK – Ε 4 L.PHILIPPERON 71 R.CHOTARD 34251215

4 ANTHROPOS – Ε 4 D.BRASSIL 70 FM.COTTIN (S) 068

5 VAARGAS(IRE) – Ε 4 JB.BRETON 70 H.BILLOT (S) 7607206

6 CHELEM LE DUN – Ε 4 S.BOURGOIS 70 B.DUCHEMIN (S) 85

7 LIZETE – Θ 4 J.REY 69 D.WINDRIF 17213478

8 CINQUIEME SET – Θ 4 N.GAUFFENIC 68 P.LENOGUE 77463183

9 MATSLIAH – Θ 4 MA.BILLARD 68 B.DUCHEMIN (S) 7

10 ISETTA(GER) – Θ 4 A.MERIENNE 68 PJ.FERTILLET 9061756

11 INSOUMIS – Ε 4 J.GIRON 68 Y.FERTILLET (S) 29089603

12 OPTION BE – Ε 4 D.UBEDA 68 D.WINDRIF 3920332189

13 MYLENACHOPE – Θ 4 B.GLANTZMANN 67 Y.GOURRAUD (S) 7047073650

14 CACAHUETE – Θ 4 T.COUSSEAU 66 D.WINDRIF 5666512

15 EASTERN PROMISE – Θ 4 K.DENIEL 66 S.FOUCHER 0009600295

ΠΡΟΤ:3-8-2-5

027 – 16:17 -: 35.000 €

CAGNES-SUR-MER Εμπόδια Race 7 – 3800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VLATAN – Ε 4 A.CHITRAY 71 Y.FOUIN (S) 3215019

2 IRMAO JOAO HAS – Ε 4 MA.BILLARD 71 MME I.PACAULT 444763511

3 ARNAGA – Ε 4 B.MEME 70 Y.FOUIN (S) 52325326

4 BULLRIDER – Ε 4 D.MESCAM 68 FM.COTTIN (S) 374237364

5 INTRINSEQUE – Ε 4 D.DELALANDE 68 Y.FERTILLET (S) 125015404

6 CAPHARNAUM – Ε 4 A.ACKER 68 FM.COTTIN (S) 14462079

7 AIR FORCE ROYAL – Ε 4 JO.AUDON 67 PJ.FERTILLET 504321203

8 GREAT ALANA – Θ 4 M.FARCINADE 66 MME P.BUTEL 54252721

9 LA MADELEINE – Θ 4 J.NATTIEZ 66 P.LENOGUE 33537689

10 CHANNEL BAIE – Θ 4 S.BOURGOIS 65 Y.FERTILLET (S) 925153543

11 CINDY ODEA – Θ 4 D.JOLIBERT 65 F.FORESI 0200422044

ΠΡΟΤ:2-6-5-1

029 – 16:45 -: 32.000 €

CAGNES-SUR-MER Θαμν.Εμπόδια Race 8 – 3500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BOKER MAZAL – Ε 5 D.JOLIBERT 70 F.FORESI 223215410

2 LAMIGO – Ε 8 K.DENIEL 69 S.FOUCHER 7011597572

3 VAPALO – Ε 7 R.SCHMIDLIN 68 FM.COTTIN (S) 302377

4 PASATIEMPO(GER) – Ε 5 MA.BILLARD 67 MME I.PACAULT 41785131

5 QUITTE ET PASSE – Ε 9 B.MEME 67 Y.FOUIN (S) 7157502

6 SUNDRIVER – Ε 6 JL.BEAUNEZ 67 MME P.BUTEL 2131585

7 HE LOVES ME – Ε 5 JO.AUDON 67 PJ.FERTILLET 0213136

8 BOA DU BEL – Ε 5 A.GASNIER 67 L.VIEL (S) 4546

9 GAZON MAUDIT(IRE) – Ε 5 J.NATTIEZ 67 B.DUCHEMIN (S) 0130860606

10 STORMINATOR – Ε 7 M.REGAIRAZ 67 D.BRESSOU 1471361211

11 DONNERHALL – Ε 5 A.DUCHENE 67 L.VIEL (S) 061434

12 POLIKALINE – Θ 5 K.NABET 65 Y.FOUIN (S) 1213271

ΠΡΟΤ:10-12-3-2

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΣΚΟΡ ΠΛΑΣΕ

018 BANGOR 1 14:10 ΣΚΟΡ ΠΛΑΣΕ 6:018-021-024-026-028-030

021 BANGOR 2 14:40

024 BANGOR 3 15:15 ΣΚΟΡ ΠΛΑΣΕ 4: 024-026-028-030

026 BANGOR 4 15:50

028 BANGOR 5 16:25

030 BANGOR 6 17:00

018 – 14:10 -: 7.900 €

BANGOR Εμπόδια Race 1 – 3450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ROADIE JOE – Ε 7 Paul Moloney 72 Evan Williams 158F-51

2 A HARE BREATH – Ε 8 R P McLernon 69,5 B Pauling 4/141P-4

3 GALA BALL – Ε 6 M G Nolan 69,5 P J Hobbs 621112-

4 LETTHERIVERRUNDRY – Ε 6 Brendan Powell 69,5 B G Powell 432-214

5 POUGNE BOBBI – Ε 5 J McGrath 69,5 N J Henderson 312-

6 SAGE MONKEY – Ε 7 J E Moore 69,5 Kerry Lee 5P/32-25

7 STARCHITECT – Ε 5 T Scudamore 69,5 D Pipe 4F/253-1

8 QUERRY HORSE – Ε 4 Jack Sherwood(3) 66,5 O Sherwood 1221-2

ΠΡΟΤ:3-2-4-8

021 – 14:40 -: 7.900 €

BANGOR Εμπόδια Race 2 – 4050m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WINGED CRUSADER – Ε 8 Jamie Bargary(3) 75,5 N A Twiston-Davies PP478-F

2 ALBERTO’S DREAM – Ε 7 Benjamin Poste(3) 75,5 T Symonds PP213-P

3 HIGHBURY HIGH – Ε 9 75 N P Mulholland 362212

4 MOONLONE LANE – Ε 9 A W Short(7) 74,5 P Stafford 1132-00

5 VENT NIVERNAIS – Ε 7 Joshua Moore 65,5 H J Evans P321U-P

6 HERR LARRY HEWIS – Ε 8 Charlie Hammond(7) 65 S-J Davies 087FP/P

ΠΡΟΤ:3-4-2

024 – 15:15 -: 13.500 €

BANGOR Εμπόδια Race 3 – 4800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WALDORF SALAD – Ε 8 Charlie Deutsch(5) 75,5 Miss V Williams 1123P1-

2 SUBTLE GREY – Ε 7 W T Kennedy 75,5 D McCain Jnr 3/3121P-

3 KAKI DE LA PREE – Ε 9 J E Moore 75,5 T Symonds 2322/2-1

4 GLOBAL POWER – Ε 10 Thomas Garner(3) 73 O Sherwood 22P1FP/

5 BALLYBOKER BREEZE – Ε 8 B P Harding 73 N G Richards 2333/1-2

6 KAYF MOSS – Ε 8 R Flint 73 J L Flint 54722-9

7 MISTER FIRST – Ε 10 A W Short(7) 72,5 R Hennessy 56-1146

8 WILLOUGHBY HEDGE – Ε 9 Thomas Bellamy 72 A King 411/F21-

9 SIXTY SOMETHING – Ε 10 Jake Greenall 71,5 P R Webber FU143F/

10 HEDLEY LAMARR – Ε 6 R P McLernon 71,5 Jonjo O’Neill 21/634-8

11 AUDACIOUS PLAN – Ε 7 Harry Cobden(3) 71,5 Miss R Curtis 4P0F-P3

12 GONALSTON CLOUD – Ε 9 Jamie Bargary(3) 71,5 N Kent 11112-P

13 ALTO DES MOTTES – Ε 6 Jamie Hamilton(3) 71 H Hogarth 5312P3-

14 REBECCAS CHOICE – Ε 13 66,5 D Burchell 40-1260

ΠΡΟΤ:2-3-1-12

026 – 15:50 -: 11.200 €

BANGOR Θαμν.Εμπόδια Race 4 – 4600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MIDNIGHT SHOT – Ε 6 G B Watters(3) 75,5 C E Longsdon 83-2110

2 ANOTHER BILL – Ε 6 B P Harding 73,5 N G Richards 24-1511

3 DESERT CRY – Ε 10 W T Kennedy 73 D McCain Jnr 44-3362

4 GANBEI – Ε 10 Jake Greenall 73 M W Easterby 113-314

5 SCOOP THE POT – Ε 6 M G Nolan 72,5 P J Hobbs 214/3P-F

6 KUBLAI – Ε 6 R P McLernon 71,5 A Dunn 910-2PP

7 BARAFUNDLE – Ε 12 Sean Quinlan 71,5 Jennie Candlish 70342-P

8 LOWER HOPE DANDY – Ε 9 L Treadwell 71 Miss V Williams F/3432-2

9 VINEGAR HILL – Ε 7 Joshua Moore 71 Stuart Edmunds 21-P111

10 CADEAU GEORGE – Ε 7 Charlie Deutsch(5) 67 B Pauling 419U2P/

ΠΡΟΤ:2-4-1-9

028 – 16:25 -: 5.500 €

BANGOR Θαμν.Εμπόδια Race 5 – 3350m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 REPORT TO BASE – Ε 4 Paul Moloney 72 Evan Williams 1-1

2 BODYSWERVE – Ε 4 Joshua Moore 69 Jonjo O’Neill 005

3 CHELTENAM DE VAIGE – Ε 4 David England 69 G R I Smyly 30-7

4 COME ON LOUIS – Ε 8 Jake Greenall 69 Oliver Greenall U251-99

5 COMMANDING SPIRIT – Ε 4 R P McLernon 69 Jonjo O’Neill 7890

6 GASOLINE – Ε 4 W T Kennedy 69 Ian Williams 0-68F5

7 MANTON BOY – Ε 7 Kielan Woods 69 M Mullineaux 87P-

8 SHININSTAR – Ε 7 L Heard 69 J Groucott ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 SPIRIT OF HALE – Ε 5 Sean Quinlan 69 Jennie Candlish 566-95

10 SULAMANI THE LATE – Ε 4 Bridget Andrews(3) 69 D Skelton 89-P

11 WILLIE BOY – Ε 5 L Treadwell 69 Miss V Williams U-13

12 KAYF GRACE – Θ 6 J McGrath 66 N J Henderson 33/211-

13 PEARLITA – Θ 4 J E Moore 66 H D Daly 0-

ΠΡΟΤ:1-9-11-12

030 – 17:00 -: 5.500 €

BANGOR Θαμν.Εμπόδια Race 6 – 3350m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 RAISE A SPARK – Ε 6 James Cowley(3) 75,5 D McCain Jnr FF35U-2

2 TOBACCO ROAD – Ε 6 David Noonan(3) 74,5 D Pipe 6-6732

3 VAYLAND – Ε 7 C Gethings 73 B Leavy 58U6-70

4 STRAITS OF MESSINA – Ε 7 Harry Cobden 73 T Symonds F23921/

5 PRET A THOU – Ε 13 Nick Slatter 72,5 J Groucott 31424-P

6 BRING BACK CHARLIE – Ε 6 Jamie Bargary(3) 70 N A Twiston-Davies 422-218

7 ROBBEN – Ε 4 Robert Hawker(3) 68 A Dunn 6-57091

8 BLUE TOP – Ε 7 Robert Williams 63,5 D Burchell 7C/625-9

ΠΡΟΤ:4-5-6-2