Ιπποδρομίες Νοτίου Αφρικής 30-11-2016: Πρόγραμμα, εκτιμήσεις

November 30, 2016
829 Views

Αξιόλογο ως προς το στοίχημα είναι το πρόγραμμα της Ν.Α πού θα διεξαχθεί στο KENILWORTH.Όλες σχεδόν οι αναμετρήσεις είναι πολύ ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα.Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν τα άλογα πού υπερέχουν και χωρίς ατυχίες μπορούν να αποτελέσουν ισχυρή βάση στο παιχνίδι μας.

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ

011 KENILWORTH 1 12:45 011-012-013 011-012

012 KENILWORTH 2 13:20 012-013-014 012-013

013 KENILWORTH 3 13:55 013-014-015 013-014

014 KENILWORTH 4 14:30 014-015-017 014-015-017-019-021-023 014-015

015 KENILWORTH 5 15:05 015-017-019 015-017-019-021 015-017

017 KENILWORTH 6 15:50 017-019-021 017-019

019 KENILWORTH 7 16:25 019-021-023 019-021

021 KENILWORTH 8 17:00 021-023

023 KENILWORTH 9 17:30

011 – 12:45 -: 4.900 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 1 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MOON PRINCESS 10 Θ 3 R Fourie 60 Glen Kotzen 522

2 FIGURE OF GREY 13 Θ 3 A Andrews 60 Justin Snaith 324

3 MOONSABALLOON 8 Θ 3 D Dillon 60 Joey Ramsden 273

4 CHERRY BLISS 5 Θ 3 G Cheyne 60 Eric Sands 034

5 CONTESSA FANTASIA 11 Θ 3 P Strydom 60 Justin Snaith 449

6 MISTICO’S SECRET 3 Θ 3 * C Bantam -4 kg 60 C J Burger/R van Reenen 720

7 SO ENCHANTING 6 Θ 3 H v’d Hoven 60 Patrick Kruyer 566

8 TRIPOLINA 9 Θ 3 C Orffer 60 Brett Crawford 777

9 GALERIA 7 Θ 3 M Byleveld 60 Patrick Kruyer 09

10 LEA’S DAUGHTER 1 Θ 3 O Noach 60 Glen Kotzen 90

11 MOOT SILVER 2 Θ 3 J Jordaan 60 Glen Kotzen ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 WICKED KISS 12 Θ 3 G van Niekerk 60 Adam Marcus 60

13 WIND DANCER 4 Θ 3 S Cele 60 Glen Kotzen ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:4-3-1-5

012 -13:20 -: 4.900 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 2 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 OUR DESTINY 3 Θ 4 R Fourie 60 Glen Kotzen 193

2 LIVE LIFE 2 Θ 3 G van Niekerk 59 Candice Bass-Robinson 619

3 MISS MALBEC 1 Θ 3 D Dillon 59 Glen Kotzen 211

4 TRIP TO INDIA 4 Θ 4 A Domeyer 56.5 Glen Kotzen 266

5 LA REVERE 5 Θ 3 A Delpech 56 Dennis Drier 13

ΠΡΟΤ:5-2-4

013 – 13:55 -: 4.900 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 3 – 1100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MIGHTY FLYER 2 Ε 4 D Ashby 60 Mike Stewart 008

2 ICON KING 4 Ε 3 R Fourie 59 Mike Stewart 242

3 BOY SCOUT 9 Ε 3 A Domeyer 59 Piet Steyn 877

4 COUNT DU CAP 1 Α 3 C Orffer 59 Darryl Hodgson 80

5 FUJIN 6 Ε 3 G Cheyne 59 Mike Stewart 0

6 GREENFLASHSUNSET 7 Α 3 P Strydom 59 Justin Snaith 22

7 MARK’S GLORY 3 Ε 3 D Dillon 59 Darryl Hodgson 6

8 WAITINGFORTONIGHT 5 Α 3 G van Niekerk 59 Piet Steyn 7

9 RUNAWAY REBEL                  ΔΙΑΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ:2-7-8-6

014 -14:30 -: 4.900 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 4 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 COME ON SONNY 10 Ε 3 G van Niekerk 60 Candice Bass-Robinson 504

2 BLACK PARROT 5 Ε 3 P Strydom 60 Justin Snaith 746

3 LANCER 9 Α 3 G Behr 60 Dean Kannemeyer 566

4 SILVER MASTER 1 Ε 3 G Wright 60 Candice Bass-Robinson 957

5 CHINA EXPRESS 11 Ε 3 G Cheyne 60 Justin Snaith 763

6 BLACK PIMPINEL 6 Ε 3 O Noach 60 Eric Sands 088

7 DEBT SETTLED 7 Ε 3 D Ashby 60 Candice Bass-Robinson 678

8 FINN’S REBEL 2 Ε 3 C Orffer 60 Paul Reeves 007

9 BORN ON A BLUE DAY 3 Α 3 S Veale 60 Justin Snaith 0

10 JUDDERNAUT 8 Α 3 R Fourie 60 Glen Kotzen ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 MTOROSHANGA 4 Α 3 A Domeyer 60 Patrick Kruyer 63

 ΠΡΟΤ:11-2-3-1

015 – 15:05 -: 6.000 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 5 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BLARNEY BAY 4 Ε 8 * A Balloo -2.5 kg 61.5 Michael Robinson 483

2 OVERSHADOW 8 Ε 4 P Strydom 59 Justin Snaith 111

3 BRILLIANT CRIMSON 6 Ε 4 G van Niekerk 58 Candice Bass-Robinson 823

4 FIFTY CENTS 3 Ε 4 G Cheyne 57 Justin Snaith 431

5 CATKIN 1 Ε 5 D Dillon 56.5 Joey Ramsden 353

6 TOMBA LA BOMBA 9 Ε 5 M Byleveld 56.5 Vaughan Marshall 778

7 BLACKMORE 5 Ε 5 G Behr 55.5 Dean Kannemeyer 342

8 DESERT FIGHTER 2 Ε 4 S Veale 53.5 Dennis Drier 214

9 TIGER TIGER 7 Ε 7 D Ashby 53 Mike Stewart 066

ΠΡΟΤ:2-3-1-4

017 – 15:50 -: 4.900 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 6 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STREAK OF SILVER 8 Ε 4 R Fourie 60 Eric Sands 644

2 TURBULENT AIR 10 Α 3 P Strydom 59 Justin Snaith 615

3 CREAM SODA GREEN 5 Ε 3 G van Niekerk 58 Candice Bass-Robinson 104

4 FREE AGENT 4 Ε 4 D Dillon 58 Joey Ramsden 525

5 SUNSET EYES 11 Α 3 C Orffer 57.5 Brett Crawford 219

6 HALF MOON HOTEL 9 Ε 7 * C Bantam -4 kg 56 Vaughan Marshall 814

7 CAPE QUARTER                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 LARIMAR 7 Ε 4 H v’d Hoven 54.5 Glen Puller 492

9 SUMMER SKY 1 Α 3 A Delpech 54 Dean Kannemeyer 225

10 BELCOURT CASTLE 6 Ε 7 * A Balloo -2.5 kg 52 Piet Steyn 080

11 EVEN BETTER 3 Ε 4 L Africa 52 Vaughan Marshall 358

ΠΡΟΤ:2-9-1-3

019 – 16:25 -: 5.050 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 7 – 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AL WAHED 10 Ε 5 * B May -2.5 kg 62 Mike Stewart 760

2 KIRUMBO 8 Ε 6 G Cheyne 60.5 Adam Marcus 655

3 MOGOSTAR 1 Θ 3 S Veale 58 Dennis Drier 21

4 WESTERN STORM 4 Ε 4 H v’d Hoven 58 Glen Puller 553

5 EASTERN FRONT 5 Ε 6 D Dillon 57.5 Joey Ramsden 995

6 SOWETO MOON 9 Ε 3 G van Niekerk 55.5 Darryl Hodgson 592

7 HERACLES 3 Ε 4 * A Balloo -2.5 kg 52 Bill Prestage 321

8 LEDBURY 7 Ε 4 * C Bantam -4 kg 52 Vaughan Marshall 679

9 MAXIMUM FLO 6 Ε 4 S Cele 52 Brett Crawford 686

10 SHOW STEALER 2 Ε 4 L Africa 52 Bill Prestage 800

ΠΡΟΤ:3-4-6-2

021 – 17:00 -: 5.650 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 8 – 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WINTER PRINCE 6 Ε 4 C Orffer 63 Brett Crawford 511

2 HEARTLAND 5 Ε 5 D Dillon 62.5 Justin Snaith 840

3 KRAMBAMBULI 1 Ε 5 * C Bantam -4 kg 61 Justin Snaith 424

4 STAR CHESTNUT 3 Ε 4 A Delpech 58 Justin Snaith 222

5 MIDNITE ZONE 4 Ε 4 R Fourie 57.5 Brett Crawford 347

6 IT’S MY TURN 2 Ε 4 P Strydom 55 Justin Snaith 024

7 WHISKY BARON 7 Ε 4 G Cheyne 55 Brett Crawford 241

ΠΡΟΤ:6-7-1-4

023 – 17:30 -: 4.900 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 9 – 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DON’T LET ME DOWN 6 E 4 R Fourie 60 Andries Steyn 009

2 DOUBLE J 9 A 4 G Behr 60 Adam Marcus 40

3 PROUD BEAUTY 2 E 5 S Veale 60 Justin Snaith 00

4 HERNANDO’S PROMISE 10 E 3 M Byleveld 57 Vaughan Marshall 244

5 PHOENIX RISING 4 E 3 S Cele 57 R G Sheehan 635

6 DESERT WISDOM 11 A 3 G van Niekerk 57 Candice Bass-Robinson 455

7 MAKE A MEMORY 1 E 3 P Strydom 57 Justin Snaith 573

8 GIVE IT AWAY 8 A 3 C Orffer 57 Brett Crawford 754

9 COLONEL BLUFF 13 A 3 G Cheyne 57 Brett Crawford 377

10 FLYING GITANO 12 E 3 * S Fortune -2.5 kg 57 C J Burger/R van Reenen 960

11 KING OF ACES 5 E 3 H v’d Hoven 57 Piet Steyn 968

12 BLIND SPOT 14 A 3 * B May -2.5 kg 57 C J Burger/R van Reenen 9

13 INNS OF COURT 7 E 3 O Noach 57 Eric Sands 70

14 ONE LIFE LIVE IT 3 E 3 D Ashby 57 Paul Reeves 4

ΠΡΟΤ:5-7-14-4