Ιππόδρομος 22/11/2016: Πρόγραμμα και προγνωστικά για Νότια Αφρική και Αγγλία

November 22, 2016
1054 Views

Στο VAAL θα διεξαχθούν οι κούρσες της Ν.Α.Πρόκειται γιά αρκετά ανοιχτό πρόγραμμα στο οποίο όμως ξεχωρίζουν κάποια άλογα πού αποτελούν δυνατή βάση.Τις διαγραφές της τελευταίας στιγμής μπορείτε να τις δείτε παρακάτω.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ

011 VAAL 1 13:15 011-012-014 011-012

012 VAAL 2 13:50 012-014-016 012-014

014 VAAL 3 14:25 014-016-018 014-016-018-020-022-025 014-016

016 VAAL 4 15:00 016-018-020 016-018-020-022 016-018

018 VAAL 5 15:35 018-020-022 018-020

020 VAAL 6 16:10 020-022-025 020-022

022 VAAL 7 16:45 022-025

025 VAAL 8 17:20

011 – 13:15 -: 6.000 €

VAAL  Επίπεδη Race 1 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SMARTIFACT 10 E 4 * L Hewitson 60 Sean Tarry 393

2 ASHOKA               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 JACKMAN 6 E 3 C Maujean 58 Brian Wiid 233

4 BRAVE OPTION 9 E 3 * D De Gouveia -2.5 kg 58 Jurgen van Heerden 745

5 MUNTU 11 E 3 * C Murray 58 Terry Lowe 837

6 KING OF CANT 7 E 3 R Danielson 58 Roy Magner 599

7 BATTLE SERMON 1 E 3 J Penny 58 James Maree 000

8 ORACLE OF DELPHI   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 RIVERS EDGE 8 E 3 M V’Rensburg 58 Stanley Ferreira 9

10 SEATTLE SPELL 4 A 3 C Zackey 58 Duncan Howells 05

11 WIRELESS 2 E 3 R Munger 58 Lucky Houdalakis ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:1-3-10-11

012 – 13:50: 6.000 €

VAAL  Επίπεδη Race 2-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AMBER FLASH 15 Ε 4 C Zackey 60 Paul Peter 624

2 MR RAMBO 10 Ε 4 K Zechner 60 Grant Maroun 204

3 CARVE THE TURKEY 9 Α 3 M V’Rensburg 59 St John Gray 057

4 JINGLE                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 SHARP LINK 13 Α 3 D L Habib 59 Brett Warren 852

6 ARABIAN SEA 8 Ε 3 R Munger 59 Lucky Houdalakis 60

7 BOCKSCAR 12 Α 3 S Khumalo 59 Sean Tarry 3

8 CLEVER GUY 11 Α 3 G Lerena 59 Stephen Moffatt 2

9 LORD SHERGAR 14 Ε 3 Wes Marwing 59 Grant Maroun 0

10 SHORT AND SWEET 6 Ε 3 J Mariba 59 Clinton Binda 77

11 SINGASWEWIN 4 Ε 3 C Thabana 59 Grant Maroun ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 STUDENT GRANT 2 Ε 3 R Simons 59 Johan Janse van Vuuren ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 THE LION GUARD 5 Ε 3 * M Thackeray 59 Louis Goosen 0

14 WESTERN WARRIOR 7 Ε 3 P Strydom 59 Clinton Binda 5

15 CHARLIE TANGO 1 Ε 3 Reserve 1 59 Louis Goosen 0

ΠΡΟΤ:14-8-1-12

014 – 14:25: 6.000 €

VAAL Επίπεδη Race 3 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FORT INFINITY 11 Ε 4 M Yeni 60 Clinton Binda 492

2 MOSHAV 15 Ε 3 M V’Rensburg 59 Stuart Pettigrew 572

3 TIMEOFTHEVIKINGS 14 Α 3 S Brown 59 Grant Maroun 303

4 LAST LAUGH 9 Ε 3 * M Mjoka -4 kg 59 Barend Botes 030

5 DASH 12 Α 3 C Zackey 59 Stanley Ferreira 049

6 COLLABRO 6 Ε 3 G Wrogemann 59 Louis Goosen 5

7 HIERONYMUS 1 Ε 3 J Sampson 59 Brian Wiid ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 MILNE 13 Α 3 J P v’d Merwe 59 St John Gray 905

9 OYSTERCATCHER 4 Α 3 S Khumalo 59 Sean Tarry ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 REBEL BARON 2 Α 3 R Simons 59 Lucky Houdalakis 5

11 ROSE’S CAPTAIN 5 Ε 3 B Nyawo 59 Grant Maroun ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 STORM RULER 10 Α 3 P Strydom 59 Sean Tarry ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 GOLDEN BABE 3 Θ 3 * M Thackeray 56.5 Grant Maroun 80

14 PROSPERITY 7 Θ 3 J Greyling 56.5 Johan Janse van Vuuren 9

15 SERIOUS REBEL 8 Ε 4 Reserve 1 60 Clinton Binda 566

ΠΡΟΤ:1-12-6-2

016 – 15:00 -: 6.000 €

VAAL  Επίπεδη Race 4-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JUBA 6 Θ 4 Wes Marwing 60 Heather E Adamson 969

2 LADY OF THE WORLD 12 Θ 3 M V’Rensburg 59 Stuart Pettigrew 322

3 OSCULATION 10 Θ 3 G Lerena 59 Roy Magner 082

4 CHARTER JET 11 Θ 3 J Greyling 59 Leon Erasmus 536

5 SILVER CASTLE 17 Θ 3 S Brown 59 Leon Erasmus 977

6 BABY GIRL 7 Θ 3 M Yeni 59 Stanley Ferreira 0

7 CATS BALOO                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 COULDYOUBE 1 Θ 3 J P v’d Merwe 59 Shaylen Naidoo 0

9 DRUM FIRE 9 Θ 3 S Khumalo 59 Sean Tarry 4

10 GUNSHIP 15 Θ 3 R Simons 59 Johan Janse van Vuuren ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 KEY HOSTESS 8 Θ 3 C Maujean 59 Stanley Ferreira ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 MOSS GAS 14 Θ 3 C Thabana 59 Paul Peter 8

13 RAINBOWINTHESKY      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

14 SEE ARE SEVEN 3 Θ 3 J Sampson 59 Louis Goosen 00

15 GOLDEN MEMORIES      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

16 MIRANO 2 Θ 3 Reserve 2 59 Roy Magner 409

17 STREET AFFAIR 4 Θ 4 Reserve 3 60 Leon Erasmus 908

ΠΡΟΤ:9-2-11-10

018 -15:35 -: 5.400 €

VAAL  Επίπεδη Race 5- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GOLDEN MIRABILIS            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 NIGHT EDITOR 9 Ε 6 * L Hewitson 60.5 Clinton Binda 157

3 FIELDMARSHAL FENIX 7 Ε 4 S Khumalo 61.5 Sean Tarry 121

4 CHIEF SIOUX 2 Ε 6 G Lerena 58 Roy Magner 712

5 ALPINE GLACIER 12 Α 3 C Zackey 57.5 Stanley Ferreira 152

6 RED HEART                           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 FLAG OF FRANCE 15 Ε 7 P Strydom 56 Romeo Francis 256

8 REBEL RENEGADE 8 Ε 4 R Simons 56 Roy Magner 880

9 THEWAYWEMAKEM 13 Ε 3 M V’Rensburg 55.5 St John Gray 620

10 SUPANOVA 16 Ε 5 J Greyling 55.5 Leon Erasmus 656

11 HALLO MR 5 Ε 3 M Yeni 55 Gavin van Zyl 879

12 DRAGOON 14 Ε 5 J Mariba 54 Clinton Binda 007

13 TIGER’S LEGACY 6 Ε 5 * M Mjoka -4 kg 54 Barend Botes 604

14 LE TIGRE 1 Α 3 J P v’d Merwe 53.5 Leon Erasmus 080

15 MINNESOTA 11 Α 4 …………… 52.5 Chris Erasmus 331

16 DREAM LEADER 3 Ε 6 Reserve 2 52 Leon Erasmus 945

ΠΡΟΤ:10-3-7-5

020 – 16:10 -: 6.550 €

VAAL  Επίπεδη Race 6 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BRAZUCA                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 THE STONE THROWER 2 Ε 4 W Marwing 60 Joey Ramsden 351

3 RAFEEF 9 Α 4 * C Murray 60 Mike de Kock 112

4 ANGEL’S POWER 10 Ε 4 P Strydom 59.5 Mike Azzie 268

5 JUST A JAG 5 Ε 5 D L Habib 59.5 Brett Warren 350

6 FLYING MYTH 1 Α 3 S Khumalo 58.5 Sean Tarry 108

7 KOPI LUWAK 4 Ε 6 * M Mjoka -4 kg 58 Romeo Francis 606

8 SPORTING MONARCH 3 Α 3 C Zackey 56 Brett Warren 283

9 WINTER AL                  ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 CRY OFTHE TOREADOR 6 Ε 4 * C Ngcobo -1.5 kg 54 Chris Erasmus 098

ΠΡΟΤ:3-8-2-4

022 – 16:45 -: 6.050 €

VAAL  Επίπεδη Race 7 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MAJESTIC BAY 3 Ε 5 M V’Rensburg 60 Stuart Pettigrew 623

2 GAMBOL                  ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 IMPERIAL GOLD 11 Ε 5 * C Ngcobo -1.5 kg 59.5 Sean Tarry 492

4 NATION BUILDER 6 Ε 5 R Danielson 58 Erico Verdonese 443

5 ANALYSE THIS 9 Ε 5 G Lerena 57.5 Paul Peter 453

6 COUNTERSTROKE 5 Ε 5 K Zechner 57.5 Lucky Houdalakis 672

7 WILLIAM NICOL 10 Ε 4 C Zackey 56.5 St John Gray 114

8 CHEROKEE GREY 2 Ε 4 P Strydom 56 Alec Laird 225

9 THE SHREDDER                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 APPLE CRUMBLE 1 Ε 6 * L Hewitson 55 Mike Azzie 634

11 SHADOW LINE 4 Ε 7 R Munger 55 Scott Kenny 086

12 BAYLISIANA 13 Ε 4 * M Mjoka -4 kg 54 Sean Tarry 409

13 DIVAR 7 Ε 4 M Yeni 54 Ormond Ferraris 160

ΠΡΟΤ:5-4-3-8

025 – 17:20 -: 5.400 €

VAAL  Επίπεδη Race 8 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WENDISH 17 Θ 6 * D De Gouveia -2.5 kg 61 Jurgen van Heerden 064

2 A P’S LILY 13 Θ 4 K Zechner 60 Tyrone Zackey 854

3 SIM-ALLEY BANK 15 Θ 4 G Lerena 59 Erico Verdonese 152

4 STAR OF LOVE 14 Θ 5 M V’Rensburg 59 Stanley Ferreira 998

5 POLAR SECRET 4 Θ 5 R Munger 58.5 Craig Mayhew 122

6 SILVER DUCHESS 11 Θ 4 * C Murray 58 Terry Lowe 383

7 KOMESHANS FLIGHT 7 Θ 3 P Strydom 57.5 Gavin van Zyl 214

8 DAWN FLIGHT 3 Θ 4 S Khumalo 57 Sean Tarry 154

9 PEARL VALLEY 2 Θ 5 C Zackey 57 Ernie Anderson 823

10 MY FRIEND LEE 12 Θ 3 J P v’d Merwe 56.5 Lucky Houdalakis 217

11 JUDS EXPRESS 9 Θ 4 R Simons 55.5 Duncan Howells 528

12 BALALAIKA 16 Θ 3 * M Thackeray 55 Lucky Houdalakis 518

13 COSTA DA SOL 10 Θ 3 M Yeni 55 Gavin van Zyl 056

14 KAHLUA ROSE 6 Θ 4 * L Hewitson 53.5 Erico Verdonese 180

ΠΡΟΤ:7-8-13-3

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΠΛΑΣΕ

013 SOUTHWELL 2 14:20

015 SOUTHWELL 3 14:50 ΣΚΟΡ ΠΛΑΣΕ 4 : 015-017-019-021

017 SOUTHWELL 4 15:20

019 SOUTHWELL 5 15:50

021 SOUTHWELL 6 16:25

023 SOUTHWELL 7 16:55

026 SOUTHWELL 8 17:30

013 – 14:20 -: 5.500 €

SOUTHWELL Επίπεδη Race 2 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DISCLOSURE 13 Ε 5 R Winston 60,5 J L Eyre 44000F

2 BAILEYS PURSUIT 12 Θ 4 L Morris 60,5 Miss Gay Kelleway 1070-57

3 SPEIGHTOWNS KID 3 Ε 8 Ann Stokell(5) 60,5 Miss A Stokell 757899

4 SIR GEOFFREY 8 Ε 10 B A Curtis 59,5 S Dixon 806027

5 CARIBBEAN SPRING 4 Ε 3 Jane Elliott(7) 59 G G Margarson 04-0634

6 WHIPPHOUND 5 Ε 8 J P Sullivan 58,5 Mrs R Carr 932416

7 FORTINBRASS 14 Ε 6 R Winston 58,5 J Balding 212970

8 DR RED EYE 2 Ε 8 Natalie Hambling(7) 58,5 S Dixon 654005

9 SOBER UP 1 Θ 4 Kieren Fox 58 I Furtado 013079

10 KAABER 6 Ε 5 Tom Marquand 57 R Brotherton 991441

11 CLEVER DIVYA 11 Θ 3 J Fanning 56,5 J R Jenkins 0-706

12 LADY BACCHUS 7 Θ 3 Connor Beasley 56 R C Guest 802417

13 VERY FIRST BLADE 10 Ε 7 Nathan Evans(3) 56 M Mullineaux 345917

14 ARIZONA SNOW 9 Ε 4 Renato Souza 55 R Harris 235080

ΠΡΟΤ:7-13-12-10

015 – 14:50 -: 7.700 €

SOUTHWELL Επίπεδη Race 3 – 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TATTING 5 Ε 7 P Mulrennan 61,5 L A Mullaney 511432

2 FREEWHEEL 14 Ε 6 Tom Marquand 61 G Moss 250300

3 SAFIRA MENINA 7 Θ 4 Ryan Powell 61 Martin Smith 255712

4 BAZOOKA 4 Ε 5 M Harley 60,5 D Flood 247650

5 BRIGADOON 6 Ε 9 R Winston 60,5 M Appleby 50-7091

6 KAFEEL 8 Ε 5 S J Drowne 60,5 Mrs L C Jewell 0/758P-8

7 GOLDSLINGER 9 Ε 4 Jack Duern(3) 60,5 D K Ivory 11-5360

8 FIRESTORM 13 Ε 5 L Morris 60 M J Attwater 603727

9 WEALD OF KENT 3 Ε 4 Alistair Rawlinson(3) 59,5 M Appleby 300080

10 HIGH COMMAND 11 Ε 3 Jack Mitchell 59 R Varian 67731

11 PASTORAL MUSIC 1 Ε 3 Charlie Bennett(5) 59 H Morrison 233214

12 RIDE THE LIGHTNING 2 Ε 3 B A Curtis 59 Archie Watson 355312

13 DEEP RESOLVE 12 Ε 5 J Fanning 58 G A Swinbank 641705

14 CAPTAIN SWIFT 10 Ε 5 G Lee 55,5 J Mackie 054083

ΠΡΟΤ:1-12-3-11

017 – 15:20 -: 5.500 €

SOUTHWELL Επίπεδη Race 4 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LMNTRIX 3 Ε 4 Miss K Margarson(5) 70 G G Margarson 047292

2 THELLO 12 Ε 4 Mr Alex Ferguson(3) 70 G Moss 314714

3 MUNAAWIB 1 Ε 8 Miss S Peacock(7) 69,5 R E Peacock 487-060

4 DANCIN ALPHA 11 Ε 5 Mr S Walker 69,5 G A Swinbank 35409-6

5 HIGHTIME GIRL 10 Θ 3 Miss F McSharry(7) 69 Roger Fell 8675

6 BEVERLEY BULLET 7 Ε 3 Miss P Bridgwater(5) 69 J L Eyre 847625

7 STRICTLY ART 13 Ε 3 Miss J Cooley(5) 68,5 A Bailey 620456

8 MOUNT CHEIRON 14 Ε 5 Mr Jordan Swarbrick(7) 68 R Ford 110964

9 LIMERICK LORD 5 Ε 4 Mr R Birkett 67,5 Miss J Feilden 336072

10 WIN LOSE DRAW 2 Ε 4 Mr James Kendrick(5) 67 M Appleby 880744

11 ALBERT BOY 9 Ε 3 Mr J J O’Neill(5) 67 S Dixon 748007

12 WHALEWEIGH STATION 8 Ε 5 Mr S Sayers(7) 66,5 J R Jenkins 054995

13 SCHOTTISCHE 4 Θ 6 Miss J Cooley(5) 66 A Bailey 933845

14 RUPERT BOY 6 Ε 3 Mr Richard Patrick(5) 66 S Dixon 700009

ΠΡΟΤ:2-13-1-9

019 – 15:50 -: 7.700 €

SOUTHWELL Επίπεδη Race 5 – 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 HAPPY HOLLOW 12 Ε 4 R Winston 62 G A Swinbank

2 MEXICAN JIM 9 Ε 4 William Carson 62 P W Hiatt 0-

3 THENOBLEPRANKSTER 2 Ε 7 J F Egan 62 Emma Owen 07

4 AMADIVA 3 Θ 5 60 M R Bosley 889/7

5 STRIKING NIGELLA 10 Θ 6 Louis Steward(3) 60 M C Chapman 08550

6 CAPE DIGNITY 1 Α 3 L Morris 59,5 H Palmer 34

7 COME BACK KING 5 Ε 3 B A Curtis 59,5 M Appleby 64276

8 UNBLINKING 6 Ε 3 Thomas Brown 59,5 N A Twiston-Davies 60

9 DREAM JOURNEY 7 Θ 3 T J Murphy 57 D C O’Brien 8-7

10 NOTION OF BEAUTY 11 Θ 3 D C Costello 57 K R Burke 74369

11 STAR OF LOMBARDY 8 Θ 3 J Fanning 57 M Johnston 2062-

12 VISION OF BEAUTY 4 Θ 3 Connor Beasley 57 K Dalgleish 3

ΠΡΟΤ:6-12-11-10

021 – 16:25 -: 7.700 €

SOUTHWELL Επίπεδη Race 6 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AL YARMOUK 10 Α 2 N Mackay 59,5 J H M Gosden 9

2 BIG SIGH 3 Α 2 M Harley 59,5 C F Wall 7

3 DE LITTLE ENGINE 1 Α 2 William Carson 59,5 J A Osborne 93

4 HISAR 14 Α 2 L Morris 59,5 R Harris 0

5 KNIGHTSBRIDGE LIAM 6 Ε 2 Nathan Evans(3) 59,5 M W Easterby

6 MEDICI MOON 4 Α 2 K T O’Neill 59,5 S Dixon 7

7 NATIVE SOLDIER 2 Α 2 B A Curtis 59,5 W J Haggas 7

8 PLEASURE REQUESTED 12 Α 2 J P Fahy 59,5 Eve Johnson Houghton 0

9 SIZE MATTERS 11 Ε 2 Jason Hart 59,5 M Walford 08

10 TAKE A TURN 13 Ε 2 59,5 D R Lanigan 96

11 VALLEY LODGE 9 Α 2 Adam Beschizza 59,5 Miss J Feilden 46280

12 DAL RIATA 8 Θ 2 J Fanning 57 M Johnston 620

13 DELIGHTFULSURPRISE 5 Θ 2 Natalie Hambling(7) 57 S Dixon 00

14 THUNDERBELL 7 Θ 2 R P Walsh(7) 57 S Dixon

ΠΡΟΤ:3-1-11-12

023 – 16:55 -: 7.700 €

SOUTHWELL Επίπεδη Race 7 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHEVALIER DU LAC 5 Ε 2 P Mulrennan 56,5 C R Dore 315449

2 AFFAIR 6 Θ 2 Charlie Bennett(5) 56 H Morrison 4360

3 MADAM PRANCEALOT 10 Θ 2 R Winston 56 P D Evans 311009

4 RITA’S GIRL 4 Θ 2 B A Curtis 56 K R Burke 6539

5 TEXAS KATIE 8 Θ 2 L Morris 56 Archie Watson 422266

6 COPA BEECH 9 Α 2 L P Keniry 55,5 Olly Williams 600

7 FLAME OF HOPE 3 Θ 2 Connor Beasley 53,5 T D Barron 44

8 MISTY MOO 7 Θ 2 Hollie Doyle(5) 52,5 M Appleby 440440

9 ENLIGHTEN ME 1 Θ 2 Joey Haynes 51,5 P A Kirby 7557

10 WHITBY BAY 2 Θ 2 Nathan Evans(3) 51,5 M W Easterby 694377

ΠΡΟΤ:1-8-7-5

026 – 17:30 -: 7.700 €

SOUTHWELL Επίπεδη Race 8 – 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CRY WOLF 9 Ε 3 T J Murphy 59,5 H J Evans 84-27

2 GATILLO 4 Ε 3 Louis Steward(3) 59,5 P J McBride 848

3 RAASHDY 7 Ε 3 William Carson 59,5 P W Hiatt

4 RAIN IN THE FACE 1 Ε 3 S H James 59,5 Mrs K Tutty 222890

5 SAMPHIRE COAST 5 Ε 3 Noel Garbutt(3) 59,5 D Shaw 55

6 SHAH OF ARMAAN 6 Ε 3 Kevin Stott 59,5 K A Ryan 2534

7 ANNA BARKOVA 3 Θ 3 B A Curtis 57 K R Burke 36983

8 RACE TIME 8 Θ 3 Adam Beschizza 57 S Durack 79

9 TANZANIA ROAD 2 Θ 3 M Harley 57 J Tate 33

ΠΡΟΤ:1-4-9-6