Ιππόδρομος Πέμπτης 17/11/16

November 17, 2016
463 Views

Ακόμη ένα ενδιαφέρον πρόγραμμα από τη Ν.Α πού θα διεξαχθεί στο ΒΑΑΛ και ”υπόσχεται” μεγάλες αποδόσεις.Σε αρκετές κούρσες ξεχωρίζουν κάποια άλογα πού εύκολα η δύσκολα μπορούν να επικρατήσουν και να δικαιολογήσουν τον τίτλο τού φαβορί.Τουλάχιστον 4 από αυτά πιστεύουμε ότι έχουν ακέραια τύχη.

 

12:10 011 ΒΑΑΛ 1 1200 ΕΠΙΠΕΔΗ 11 6.000 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΤΕΤ-ΣΟΥΪ 011-012-013 011-012

12:40 012 ΒΑΑΛ 2 1400 ΕΠΙΠΕΔΗ 10 6.550 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΤΕΤ-ΣΟΥΪ 012-013-015 012-013

13:10 013 ΒΑΑΛ 3 1200 ΕΠΙΠΕΔΗ 15 6.000 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΤΕΤ-ΣΟΥΪ 013-015-017 013-015

13:50 015 ΒΑΑΛ 4 1600 ΕΠΙΠΕΔΗ 16 6.000 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΤΕΤ-ΣΟΥΪ 015-017-019 015-017-019-021-023-025 015-017

14:25 017 ΒΑΑΛ 5 1400 ΕΠΙΠΕΔΗ 17 4.900 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΤΕΤ-ΣΟΥΪ 017-019-021 017-019-021-023 017-019

15:00 019 ΒΑΑΛ 6 1400 ΕΠΙΠΕΔΗ 17 4.900 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΤΕΤ-ΣΟΥΪ 019-021-023 019-021

15:35 021 ΒΑΑΛ 7 1000 ΕΠΙΠΕΔΗ 17 6.950 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΤΕΤ-ΣΟΥΪ 021-023-025 021-023

16:10 023 ΒΑΑΛ 8 1000 ΕΠΙΠΕΔΗ 14 5.400 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΤΕΤ-ΣΟΥΪ 023-025

16:45 025 ΒΑΑΛ 9 1000 ΕΠΙΠΕΔΗ 17 5.400 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΤΕΤ-ΣΟΥΪ

011 – 12:10 -: 6.000 €

ΒΑΑΛ Επίπεδη Race 1 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AMBER FLASH 2 Ε 4 * J Farah 60 Paul Peter 462

2 VALADO 8 Ε 4 * S Siphika 60 Romeo Francis 090

3 REVENTADOR 3 Ε 4 * G Dadamasi 60 David Nieuwenhuizen 500

4 CRIMSON CAPTAIN 11 Ε 4 * M Duba 60 Johan van Eck 000

5 DARK DIAMOND 5 Ε 5 * S Mosia 60 Weiho Marwing 0

6 FLYING RUSSIAN 4 Ε 4 * F Semela 60 Mike Azzie 64

7 ARISTOCAT 9 Ε 3 * C T Ndlovu 59 Lucky Houdalakis 647

8 PLUM BRITISH 7 Ε 3 * P Mongqawa 59 Paul Peter 02

9 STARINA 6 Θ 4 * S Tshobosa 57.5 James Maree 904

10 MOTHER ANGELICA 1 Θ 3 * T Moagi 56.5 Paul Peter 800

11 NU WHITE NIGHT 10 Θ 3 * T Matsoele 56.5 Paul Peter ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:6-8-11-5

012 – 12:40 -: 6.550 €

ΒΑΑΛ Επίπεδη Race 2 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BRAZUCA 6 Α 4 R Simons 60 Johan Janse van Vuuren 423

2 EXTREME DUBAI 10 Α 4 R Danielson 59.5 Brett Warren 338

3 FOREST 3 Ε 4 * L Hewitson 59.5 Sean Tarry 516

4 DANZA 7 Ε 4 G Lerena 57 Alec Laird 224

5 COCKADE 5 Ε 6 M Yeni 56.5 Lucky Houdalakis 228

6 TRIPLE APOLOGY 1 Ε 5 C Storey 54 Brett Warren 050

7 KUNUNATA 2 Ε 4 J P v’d Merwe 54 Leon Erasmus 600

8 READYFORYOURLOVE 4 Θ 4 J Greyling 53.5 Johan Janse van Vuuren 040

9 FRENCH LEGEND 9 Θ 3 * M Mjoka -4 kg 52 Sean Tarry 21

10 KEEP IT QUICK 8 Θ 4 J Barnes 51 Romeo Francis 009

ΠΡΟΤ:1-4-9-5

013 – 13:10 -: 6.000 €

ΒΑΑΛ Επίπεδη Race 3- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHINESE WHISPER 1 Θ 4 * C Murray 60 Chris Erasmus 530

2 WISHING CHESTNUT 5 Θ 5 Wes Marwing 60 Stuart Pettigrew 488

3 FADEAWAY 14 Θ 4 S Chambers 60 Roy Magner 05

4 SEPTEMBER BLOOM 10 Θ 3 P Strydom 59 Lucky Houdalakis 244

5 AT A GLANCE 3 Θ 3 G Lerena 59 Paul Peter 223

6 MIRAFLORES 11 Θ 3 C Zackey 59 Barend Botes 697

7 SET ON SWANK 9 Θ 3 J P v’d Merwe 59 St John Gray 400

8 QUINTESSA 15 Θ 3 C Thabana 59 Grant Maroun 770

9 SHALA 2 Θ 3 S Brown 59 Leon Erasmus 900

10 ADVANCE TO GO 13 Θ 3 * L Hewitson 59 Sean Tarry ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 BRIGHTON BELLE 4 Θ 3 D L Habib 59 Brett Webber 57

12 FOXY NICOLE 6 Θ 3 M Yeni 59 Lucky Houdalakis 0

13 JUANA 7 Θ 3 M V’Rensburg 59 Stanley Ferreira 7

14 STATE OF MOTION          ΔΙΕΓΡΑΦΗ

15 BLAZING BERRY 12 Θ 4 Reserve 1 60 Clifford Harris 590

ΠΡΟΤ:4-5-11-10

015-13:50 -: 6.000 €

ΒΑΑΛ Επίπεδη Race 4 – 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHAPATI                         ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 AVATARA 8 Θ 5 J Greyling 60 Chris Jonker 566

3 DOROTHY MAY                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 SILVER LINING 7 Θ 4 S Brown 60 Chris Jonker 00

5 SANTA MONICA 10 Θ 3 * C Murray 58 Mike de Kock 023

6 KINGS CREEK 9 Θ 3 R Danielson 58 Roy Magner 550

7 KIRKCONNEL LASS 11 Θ 3 * C Ngcobo -1.5 kg 58 Stephen Moffatt 576

8 MISS ZENOBIA 16 Θ 3 C Zackey 58 Corne Spies 760

9 ELUSIVE STRIKE 6 Θ 3 G Lerena 58 Stanley Ferreira 23

10 GEOSPHERE 15 Θ 3 Wes Marwing 58 Weiho Marwing 04

11 GOLDEN RAYS 3 Θ 3 S Chambers 58 Stephen Moffatt 00

12 ISLAND LEGEND 14 Θ 3 R Simons 58 Lucky Houdalakis 56

13 SHADOW’S EDGE 2 Θ 3 C Maujean 58 Stephen Moffatt 60

14 WATCH MY DUST 1 Θ 3 J Mariba 58 Clinton Binda 0

15 BRING ME GOLD 4 Θ 4 R Munger 60 Luchelle Kruger 500

16 COUNTESS NABEELA 12 Θ 4 * M Thackeray 60 Craig Mayhew 800

ΠΡΟΤ:9-7-6-5

017 – 14:25 -: 4.900 €

ΒΑΑΛ Επίπεδη Race 5-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 RUSSIAN FRIEND 5 Θ 4 C Maujean 60.5 Craig Mayhew 902

2 DALLEY 12 Θ 4 G Wrogemann 60 Lucky Houdalakis 319

3 MISS TURBO 13 Θ 3 G Lerena 59.5 Geoff Woodruff 158

4 EBTIHAAL 2 Θ 3 * C Murray 59 Mike de Kock 405

5 BECKONING 7 Θ 3 M V’Rensburg 58 St John Gray 353

6 RIBBONOFMOONLIGHT 8 Θ 4 J Penny 57.5 Dianne Stenger 630

7 SHE’S A FLIRT 3 Θ 5 R Danielson 57.5 Erico Verdonese 518

8 GOLD SHADES 11 Θ 4 R Simons 57 Coenie de Beer 606

9 WET AUTUMN MIST 10 Θ 6 * C Ngcobo -1.5 kg 55.5 Clinton Binda 848

10 JACKIE’S JOY 17 Θ 5 C Zackey 54.5 Stephen Moffatt 015

11 RAJEN’S BABE                  ΔΙΕΓΡΑΦΗ

12 LOVE CONQUERS ALL 1 Θ 5 M Yeni 52 Heather E Adamson 477

13 MIESQUE’S STORM 16 Θ 6 * M Mjoka -4 kg 52 Stanley Ferreira 000

14 OVER IT 6 Θ 4 R Munger 52 Craig Mayhew 000

15 FLOWING GOWN                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

16 KAHLUA ROSE                      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

17 LADY TORERA 9 Θ 4 Reserve 3 52 Chris Erasmus 707

ΠΡΟΤ:3-4-12-5

019 – 15:00 -: 4.900 €

ΒΑΑΛ Επίπεδη Race 6 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 OUR MIRACLE 10 Θ 4 * M Mjoka -4 kg 60.5 Lucky Houdalakis 345

2 ALL OVER THE WORLD 11 Θ 3 M V’Rensburg 60 St John Gray 1

3 CAPE INFANTA 5 Θ 3 * C Ngcobo -1.5 kg 60 Alec Laird 514

4 SOUTH ATLANTIC 14 Θ 4 J P v’d Merwe 60 Mike de Kock 589

5 GREEN CREST 15 Θ 5 P Strydom 59 David Nieuwenhuizen 872

6 BLACK OPIUM                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 PIPPI SHORTSOCK 3 Θ 4 G Wrogemann 56.5 Louis Goosen 103

8 PIED PIPERESS 17 Θ 5 K Zechner 55 Grant Maroun 707

9 CATWALK TEASE 12 Θ 4 R Danielson 54.5 Erico Verdonese 39

10 VICTOR’S CASTLE 2 Θ 5 J Greyling 53 Leon Erasmus 9

11 HAMUNAPTRA 4 Θ 3 R Munger 52.5 Lucky Houdalakis 707

12 BAY OF THUNDER 8 Θ 4 M Yeni 52.5 Joe Soma 5

13 EYE THE COUNTESS 7 Θ 4 * M Thackeray 52.5 Brian Wiid 305

14 BELINSKY 16 Θ 5 J Barnes 52 Tyrone Zackey 309

15 CAT’S WHISKERS 13 Θ 4 Reserve 1 61 Greg & Karen Anthony 882

16 ANGEL OF LIGHT 9 Θ 4 Reserve 2 56.5 Erico Verdonese 935

17 SIM-ALLEY BANK 1 Θ 4 Reserve 3 61 Erico Verdonese 152

ΠΡΟΤ:5-2-4-1

021 – 15:35 -: 6.950 €

ΒΑΑΛ Επίπεδη Race 7 – 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GREASEPAINT 9 Ε 6 G Lerena 60.5 Roy Magner 232

2 MANX PARK 11 Ε 5 * C Ngcobo -1.5 kg 59.5 Clinton Binda 396

3 FIDELIO 4 Ε 4 R Danielson 57.5 Erico Verdonese 787

4 KINGOFTHEWORLD 15 Ε 4 S Chambers 57.5 Corne Spies 066

5 JADE BAY 7 Ε 7 G Wrogemann 57 Scott Kenny 318

6 ISPHAN 12 Ε 5 K Zechner 56.5 Mike Azzie 552

7 SEATTLE SINGER 8 Θ 3 C Zackey 56 Corne Spies 341

8 DASPOORT 16 Ε 4 P Strydom 55.5 Clifford Harris 163

9 RAFA 10 Ε 5 S Brown 55.5 Leon Erasmus 375

10 FIRST DANCE 2 Α 5 J Barnes 55 Paul Peter 660

11 CATALUGA 6 Α 5 J P v’d Merwe 54.5 Scott Kenny 459

12 RONNIE ROCKET 3 Ε 4 * M Mjoka -4 kg 54.5 John Vos 619

13 ALL NIGHT FLIGHT 14 Ε 4 * L Hewitson 54 Roy Magner 315

14 SPANISH KISS 1 Θ 4 R Simons 54 Paul Matchett 140

15 GUN FIGHTER 5 Ε 6 Reserve 1 53.5 Paul Peter 799

16 DREAMUPONADREAM 13 Ε 5 Reserve 2 53 Mike de Kock 574

17 MAGIC 17 Ε 4 Reserve 3 52.5 Leon Erasmus 591

ΠΡΟΤ:1-8-6-7

023 – 16:10 -: 5.400 €

ΒΑΑΛ Επίπεδη Race 8 – 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GOLDEN MIRABILIS 13 Θ 6 R Munger 60 Corne Spies 070

2 SPEEDY SUZY 1 Θ 4 S Chambers 59.5 Corne Spies 528

3 FIELDMARSHAL FENIX 9 Ε 4 S Khumalo 57.5 Sean Tarry 12

4 ALPINE GLACIER 3 Α 3 C Zackey 56 Stanley Ferreira 415

5 TIGER’S LEGACY 2 Ε 5 * M Mjoka -4 kg 52.5 Barend Botes 560

6 SALUTE THE SUN 10 Ε 7 J Penny 52 Stanley Ferreira 660

7 SPECIAL ANNOUNCE 6 Ε 5 * M Thackeray 52 Grant Maroun 700

8 DREAM LEADER 12 Ε 6 J Greyling 52 Leon Erasmus 994

9 KOPI LUWAK 8 Ε 6 J Mariba 52 Romeo Francis 606

10 FRISKET 7 Ε 4 J Barnes 52 Romeo Francis 899

11 NEWS FLASH 5 Ε 6 * C Ngcobo -1.5 kg 52 Paul Matchett 231

12 HADDINGTON 11 Ε 4 M Yeni 52 Louis Goosen 800

13 ROZARIO 4 Ε 5 C Thabana 52 Grant Maroun 900

14 HEVER CASTLE 14 Ε 4 * C Murray 52 Chris Erasmus 700

ΠΡΟΤ:3-12-8-9

025 – 16:45 -: 5.400 €

ΒΑΑΛ Επίπεδη Race 9 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LAKAHAL 2 Θ 4 * M Mjoka -4 kg 61 Dianne Stenger 117

2 EFFORTLESS REWARD                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 REBEL’S DIAMOND                     ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 INVINCIBLE FLAME 10 Θ 4 Wes Marwing 60.5 Weiho Marwing 193

5 CAPTAIN’S GIRL 4 Θ 3 S Khumalo 60 Louis Goosen 621

6 RED HEART 15 Θ 4 C Zackey 59.5 Corne Spies 090

7 LITTLE SWIFT 1 Θ 3 M Yeni 59 Gavin van Zyl 520

8 LADY THISTLE 6 Θ 5 R Danielson 58 Roy Magner 563

9 ALLORA 3 Θ 3 R Simons 57.5 Johan Janse van Vuuren 160

10 LADY ON FIRE 14 Θ 5 K Zechner 55.5 Grant Maroun 833

11 VARGO 13 Θ 4 M V’Rensburg 56.5 David Nieuwenhuizen 810

12 PIPKIN 11 Θ 4 S Brown 55.5 Grant Maroun 701

13 BERDANINE 16 Θ 3 J Greyling 53 Leon Erasmus 160

14 BURGUNDY ROSE 7 Θ 3 J P v’d Merwe 52.5 Leon Erasmus 957

15 PLAY DATE 12 Θ 5 * M Thackeray 52 Stanley Ferreira 358

16 IMPERIAL PARTY 5 Θ 4 Reserve 2 52 Coenie de Beer 000

17 BALLERINI 17 Θ 5 Reserve 3 52 Tyrone Zackey 780

ΠΡΟΤ:10-2-6-8

 

18:40 030 ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ 1 1200 ΕΠΙΠΕΔΗ 13 5.000 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΣΟΥΪ ΣΠΛ 6 : 030-032-034-035-036-037

19:15 032 ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ 2 2000 ΕΠΙΠΕΔΗ 5 16.550 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ

19:50 034 ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ 3 1200 ΕΠΙΠΕΔΗ 8 4.500 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΣΟΥΪ ΣΠΛ 4 : 034-035-036-037

20:25 035 ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ 4 1400 ΕΠΙΠΕΔΗ 13 22.000 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΣΟΥΪ

21:00 036 ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ 5 1400 ΕΠΙΠΕΔΗ 13 7.150 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΣΟΥΪ

21:30 037 ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ 6 1600 ΕΠΙΠΕΔΗ 15 5.000 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΣΟΥΪ

22:00 038 ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ 7 2650 ΕΠΙΠΕΔΗ 9 7.150 ΓΚΑ-ΠΛΑ-ΦΚΣ-ΤΚΣ-ΣΟΥΪ

 

030 – 18:40: 5.000 €

ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ Επίπεδη Race 1 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WESTERN PRESENCE 5 Α 2 P Mathers 60,5 R A Fahey 857624

2 WENTWELL YESTERDAY (IRE) 7 Α 2 William Carson 60,5 J A Osborne 222022

3 SUPREME POWER (IRE) 3 Α 2 Louis Steward(3) 60 P J McBride 667

4 DANDY ROLL (IRE) 6 Α 2 Hector Crouch(3) 59,5 R M Beckett 658

5 COME ON PERCY 11 Α 2 59,5 R A Fahey 87660

6 STEVIE BROWN 9 Ε 2 S M Levey 59,5 D H Brown 6289

7 ROUNDABOUT MAGIC (IRE) 8 Α 2 N Mackay 59 S Dow 536882

8 IMPASSIONED 10 Θ 2 L Morris 58,5 Sir Mark Prescott 0572

9 MAGIQUE TOUCH 1 Θ 2 Kieran Shoemark(3) 58,5 R Charlton 745

10 DEBONAIRE DAVID 13 Α 2 S W Kelly 58 R Hughes 637

11 GERALDINE (GER) 4 Θ 2 M Harley 57,5 S C Williams 40751

12 DAZACAM 2 Θ 2 R Winston 56,5 M Herrington 75664

13 CHAMASAY 12 Α 2 L P Keniry 55,5 J S Moore 8777

ΠΡΟΤ:2-7-8-11

032 – 19:15: 16.550 €

ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ Επίπεδη Race 2- 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SPRING JIG (USA) 4 Α 2 L Morris 60,5 H Palmer 34216

2 TIME TO STUDY (FR) 2 Α 2 J Fanning 60,5 M Johnston 12

3 CROSS STEP (USA) 5 Α 2 W Buick 58 C Appleby ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 MR DAVIES 1 Ε 2 S M Levey 58 D H Brown 6

5 PEACEFUL PASSAGE (USA) 3 Θ 2 N Mackay 55,5 J H M Gosden 6

ΠΡΟΤ:7-5-8-1

034 -19:50 -: 4.500 €

ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ Επίπεδη Race 3 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 REGAL DAN (IRE) 7 Ε 6 Shelley Birkett(3) 62,5 D O’Meara 303072

2 ZAC BROWN (IRE) 2 Ε 5 Kieran Shoemark(3) 62,5 C Wallis 889075

3 SOPHISTICATED HEIR (IRE) 4 Ε 6 R Winston 60,5 M Herrington 448146

4 DOMINIUM (USA) 5 Ε 9 D A Parkes(5) 59 J Gask 803747

5 FREE ZONE 8 Ε 7 Paddy Bradley(5) 59 L Carter 073603

6 LINKS DRIVE LADY 1 Θ 8 Jack Duern(3) 58,5 D K Ivory 510002

7 DOCTOR PARKES 3 Ε 10 Milly Naseb(7) 56 S C Williams 636417

8 ZEB’S FANTASY (IRE) 6 Θ 3 Lemos De Souza 55 Miss Amy Murphy 007078

ΠΡΟΤ:3-7-5-6

035 – 20:25 -: 22.000 €

ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ Επίπεδη Race 4 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHOOKIE ROYALE 12 Ε 8 Shirley Teasdale(5) 64,5 K Dalgleish 704081

2 RIGHT TOUCH 13 Ε 6 P Mathers 59,5 R A Fahey 412067

3 BASIL BERRY 1 Ε 5 Hector Crouch(3) 58,5 C A Dwyer 764414

4 THAT IS THE SPIRIT 11 Ε 5 W Buick 58 D O’Meara 900716

5 SUPERSTA 3 Ε 5 L Morris 58 M Appleby 328103

6 INTRANSIGENT 6 Ε 7 William Cox(7) 57,5 A M Balding 650225

7 VOLUNTEER POINT (IRE) 10 Θ 4 S W Kelly 57 M R Channon 480805

8 CHARLES MOLSON 5 Ε 5 J Fanning 56 P R Chamings 536569

9 HE’S NO SAINT 8 Ε 5 M Harley 55,5 D O’Meara 641002

10 MOHAB 4 Α 3 S A Gray 55 K A Ryan 3-46000

11 LOYALTY 2 Ε 9 Noel Garbutt(3) 54 D Shaw 513520

12 FORCEFUL APPEAL (USA) 7 Ε 8 N Mackay 53,5 S Dow 806680

13 BADDILINI 9 Ε 6 K T O’Neill 53 A Bailey 700836

ΠΡΟΤ:3-7-5-9

036 – 21:00 -: 7.150 €

ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ Επίπεδη Race 5 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GOLD FLASH 7 Ε 4 R Winston 60,5 K Dalgleish 922790

2 REBEL LIGHTNING (IRE) 3 Ε 3 M Harley 60 Richard Spencer 563614

3 REMEMBER ME 2 Θ 3 Charlie Bennett(5) 60 H Morrison 341372

4 ENCORE MOI 11 Θ 3 L Morris 59,5 M Botti 423311

5 INVADE (IRE) 1 Θ 4 Aaron Jones(3) 59,5 S C Williams 132292

6 WITH APPROVAL (IRE) 4 Ε 4 Callum Shepherd(5) 58,5 Mrs L J Mongan 502616

7 HIJRAN (IRE) 10 Θ 3 Alistair Rawlinson(3) 58,5 M Appleby 310650

8 SKIDBY MILL (IRE) 9 Θ 6 L P Keniry 58,5 Mrs L J Mongan 438674

9 CURZON LINE 13 Ε 7 J Fanning 58,5 M W Easterby 234662

10 DARING DAY 6 Θ 3 S Donohoe 58,5 G Peckham 3-240

11 MOSSY’S LODGE 5 Θ 3 William Carson 57,5 A Carson 215522

12 OAK BLUFFS (IRE) 8 Ε 5 P Mathers 56,5 R A Fahey 374242

13 HAMMER GUN (USA) 12 Ε 3 Noel Garbutt(3) 56,5 D Shaw 2-44707

ΠΡΟΤ:4-3-5-12

037 – 21:30 -: 5.000 €

ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ Επίπεδη Race 6 – 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BREAKHEART (IRE) 1 Ε 9 Michael Coles(7) 60,5 A M Balding 3-65990

2 WORLD RECORD (IRE) 13 Ε 6 William Carson 60 M Quinn 489714

3 INDIGO PRINCESS 3 Θ 3 Alistair Rawlinson(3) 59,5 M Appleby 6575

4 UNCLE DERMOT (IRE) 8 Ε 8 L P Keniry 59,5 B G Powell 641300

5 MULLED WINE 12 Ε 3 S J Drowne 59,5 J R Best 0-556

6 HIDDEN GEM 9 Θ 3 L Morris 59 Ed Walker 042294

7 PARADISE PALM 10 Θ 3 Paddy Bradley(5) 58,5 P J McBride 5-3539

8 STRICTLY ART (IRE) 2 Ε 3 E J Walsh(3) 58,5 A Bailey 362045

9 SYNODIC (USA) 11 Ε 4 Jack Mitchell 57,5 S Durack 5-00605

10 CAPITAL GEARING 14 Ε 3 S Donohoe 57 H Spiller 840036

11 ERTIDAAD (IRE) 5 Ε 4 R Winston 56,5 Emma Owen 333905

12 MAKHFAR (IRE) 4 Ε 5 Callum Shepherd(5) 56 K A Morgan 478874

13 WHISPERED KISS 6 Θ 3 S W Kelly 55,5 M Murphy 467

14 OFFICER IN COMMAND (USA) 7 Ε 10 K T O’Neill 54 A Bailey 52-3089

15 FEARLESS POPPY 15 Θ 3 R P Walsh(7) 53 Mrs C A Dunnett 000680

ΠΡΟΤ:2-9-6-11

038 – 22:00 -: 7.150 €

ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ Επίπεδη Race 7 – 2650m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DREAM RULER 5 Ε 5 D A Parkes(5) 63,5 J Gask 39-0262

2 SHALIMAH (IRE) 6 Ε 4 William Cox(7) 63 C G Cox 155666

3 BRACKEN BRAE 3 Θ 4 S Donohoe 63 M H Tompkins 4-21113

4 FEARLESS LAD (IRE) 7 Ε 6 William Carson 62,5 J R Best 164421

5 YASIR (USA) 9 Ε 8 Martin Lane 61,5 C R Dore 184485

6 MARSHALL AID (IRE) 2 Ε 3 L P Keniry 60,5 M D I Usher 534028

7 PIXEL (IRE) 8 Θ 3 Sophie Scardifield(7) 54,5 D P Quinn 7007

8 WHITSTABLE PEARL (IRE) 1 Θ 3 53,5 Mrs S Leech 447245

9 OYSTER CARD 4 Ε 3 L Morris 51,5 M Appleby 557739

ΠΡΟΤ:3-2-4-1