Ιπποδρομίες Δευτέρας 7/11/16

November 17, 2016
740 Views

  Έγινε πράξη τελικά αυτό που είχαμε γράψει το καλοκαίρι για την είσοδο του ελληνικού στοιχήματος στο γαλλικό κουμπαρά. Από σήμερα οι Έλληνες παίκτες μπορούν να συμμετέχουν στον ξένο κουμπαρά με τζίρους που αγγίζουν το ένα εκατομμύριο ευρώ την κούρσα! Άλλωστε το μισό πρόγραμμα είναι με γαλλικές κούρσες σήμερα, εκ των οποίων οι εννέα, μάλιστα στα τροτ! Θα προηγηθεί το Flamingo από τη Νότια Αφρική με τις εννέα του διαδρομές και θα ακολουθήσει το αγγλικό Newcastle με πέντε κούρσες.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα της Δευτέρας, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1200μ., 12.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 3.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MEET ME AT MANOS

10

Θ

4

J Penny

60

D A McKenzie

255

2

MONTE CARLO PLAYER

3

Θ

4

R Munger

60

Tienie Prinsloo

333

3

MIESQUE’S SECRET

2

Θ

4

S Chambers

60

Corrie Lensley

259

4

BEACH BIRD

7

Θ

4

C Storey

60

Corrie Lensley

344

5

SWITCHED ON

8

Θ

5

M Yeni

60

Bill Human

732

6

RUSSIAN FANTASY

11

Θ

4

M V’Rensburg

60

Bill Human

560

7

FASTNET JET

1

Θ

3

G Wrogemann

59

Stephanie Miller

860

8

MANGOCENTRE

12

Θ

3

L Bester

59

Corrie Lensley

80

9

TESLA

13

Θ

3

D L Habib

59

Stephanie Miller

790

10

BIA’S BLUE EYE

9

Θ

3

* M Thackeray

59

Stephanie Miller

70

11

FOOTWORK

14

Θ

3

R Simons

59

D A McKenzie

0

12

ANNA BELLA

4

Θ

3

C Zackey

59

Dennis Cason

0

13

RIESLING

15

Θ

3

J Greyling

59

D A McKenzie

14

VERACITY CAT

5

Θ

3

E Pheiffer

59

Stephanie Miller

74

15

KALANI

6

Θ

4

Reserve 1

60

Bill Human

878

  • SWITCHED ON (5) – MONTE CARLO PLAYER (2)
  • Παίζουν έξω: 2,5,1,4

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1200μ., 12.50μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 2.950

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ANTARCTICA

4

Θ

4

M V’Rensburg

60

Cliffie Miller

12

2

JACK DAN

1

Ε

11

C Zackey

59.5

Tienie Prinsloo

674

3

GOLD CHEST

6

Ε

4

R Simons

58

S von Willingh Smit

821

4

THE CAPTAIN’S CAT

9

Ε

5

R Munger

57

Tienie Prinsloo

882

5

TANIE

5

Ε

4

E Pheiffer

56

Stephanie Miller

547

6

SIR CECIL

2

Ε

5

G Wrogemann

55.5

Stephanie Miller

722

7

LONG WALK

7

Ε

5

* C Murray

54.5

Cliffie Miller

435

8

SONGOFFIREANDICE

10

Ε

4

* C Ngcobo

53.5

Phillip Smith

880

9

SUPER CLUB

11

Ε

5

M Yeni

53

Tienie Prinsloo

682

10

CAPTAIN KING

8

Ε

5

* M Thackeray

52.5

Stephanie Miller

590

11

TAYAAR

3

Ε

4

J Penny

52

D A McKenzie

455

  • ANTARCTICA (1) – GOLD CHEST (3)
  • Παίζουν έξω: 1,3,6,9

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1600μ., 1.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 3.150

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

JACK FRIDAY

9

Ε

6

C Storey

60

Bill Human

660

2

MASTER BARRY

4

Ε

9

S Chambers

59

Corrie Lensley

926

3

EXCALIVAR

10

Ε

6

M Yeni

58.5

Bill Human

233

4

MORRIE

6

Α

4

* C Murray

58.5

Cliffie Miller

311

5

AUTUMN ENCORE

2

Ε

4

M V’Rensburg

58

Cliffie Miller

342

6

SHADES OF SILENCE

1

Ε

5

C Zackey

57

Jannie Borman

824

7

WELL BOUND

3

Ε

4

R Simons

55.5

S von Willingh Smit

958

8

DODGY DUTCHIE

8

Ε

3

* C Ngcobo

52

Phillip Smith

521

9

DOWNTOWN DANZA

5

Ε

4

* M Thackeray

52

Stephanie Miller

644

10

DR FINLEY

7

Ε

4

J Penny

52

Corrie Lensley

887

  • MORRIE (4) – AUTUMN ENCORE (5)
  • Παίζουν έξω: 4,8,3,5

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1600μ.,1.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 3.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

OLIMPIC AIRWAYS

14

Ε

5

C Zackey

60

S von Willingh Smit

558

2

ROXY BABE

15

Ε

4

* M Thackeray

60

Stephanie Miller

244

3

TALK IT OVER

2

Ε

4

C Storey

60

Corrie Lensley

625

4

PETISCOS CHOOK

6

Ε

4

M Yeni

60

Corrie Lensley

932

5

PRINCE OF SAVOY

16

Ε

3

R Simons

58

Jannie Borman

456

6

MILKY WHITE

4

Ε

3

D L Habib

58

Stephanie Miller

554

7

RAVEL

10

Α

3

* C Ngcobo

58

Phillip Smith

760

8

HIGHLIGHT

12

Ε

3

B Nyawo

58

Dennis Cason

9

9

HORSE KING

11

Α

3

J Penny

58

D A McKenzie

90

10

SEVENTH SAINT

7

Α

3

G Wrogemann

58

Stephanie Miller

11

STICKS

1

Ε

3

M V’Rensburg

58

Bill Human

5

12

THE GREY ROCKET

5

Α

3

* C Murray

58

Bill Human

0

13

TWO GUNSY

3

Ε

3

E Pheiffer

58

Stephanie Miller

14

FLYING PEG

9

Θ

4

R Munger

57

Tienie Prinsloo

868

15

BLACK FLOWER

8

Θ

5

Reserve 1

57

Bill Human

999

16

AMANGA

13

Ε

5

Reserve 2

60

Corrie Lensley

93

  • PETISCOS CHOOK (4) – ROXY BABE (2)
  • Παίζουν έξω: 4,2,6,5

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 2200μ., 2.20μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 2.950

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SKY FULL OF STARS

11

Ε

4

G Wrogemann

60

Stephanie Miller

20

2

GROOVY NEWS

1

Ε

5

C Zackey

59.5

Jannie Borman

143

3

MAI THAIGA

4

Ε

6

M Yeni

59.5

Corrie Lensley

68

4

TEAGAN’S BOY

7

Ε

4

C Storey

58.5

Corrie Lensley

427

5

KALIDAR

10

Ε

6

R Simons

58.5

S von Willingh Smit

776

6

DIESEL ENGINE

6

Ε

6

R Munger

57

Tienie Prinsloo

316

7

ARTIC ROUTE

3

Θ

6

* M Thackeray

54

Jannie Borman

24

8

MISTY POWER

5

Ε

6

* C Murray

53

Bill Human

754

9

SECUNDE’S VICTOR

9

Ε

5

J Penny

52.5

Corrie Lensley

440

10

GEORGIE BOY

2

Ε

4

E Pheiffer

52

S von Willingh Smit

767

11

EMBLEM HONOUR

8

Ε

6

* C Ngcobo

52

Phillip Smith

85

  • GROOVY NEWS (2) – DIESEL ENGINE (6)
  • Παίζουν έξω: 2,7,8,6

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1400μ., 2.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 2.950

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ELEGANT GENT

7

Ε

4

G Wrogemann

60

Stephanie Miller

304

2

KIRKBY NINJA

1

Ε

6

C Storey

56.5

Corrie Lensley

525

3

RAINBOW STAR

5

Ε

5

R Simons

56.5

Bill Human

183

4

BOLLEMAKIESIE

2

Ε

3

C Zackey

56

Corne Spies

575

5

TERRA INCOGNITA

3

Ε

4

M Yeni

56

Corrie Lensley

237

6

TEMPLE ROCK

8

Ε

5

* C Ngcobo

55

Phillip Smith

9

7

CAPTAIN LEON

4

Ε

4

R Munger

54.5

Tienie Prinsloo

600

8

BUSTER POSY

9

Ε

4

E Pheiffer

52

Tienie Prinsloo

498

9

DE LA VERE

6

Ε

5

J Penny

52

Corrie Lensley

676

  • RAINBOW STAR (3) – KIRKBY NINJA (2)
  • Παίζουν έξω: 3,2,5,4

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Enghien, 3300μ., 3.05μμ.

Θαμνώδη, αρσενικοί 3 ετών, 48.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

WELL DONE D’OC

Ε

3

M.CARROUX

69

A.CHAILLE-CHAILLE

1

2

DWIP

Ε

3

T.GUEGUEN

69

F.NICOLLE

137

3

MISTER VESPONE

Ε

3

A.POIRIER

68

G.DENUAULT (S)

8891

4

USTIMOS(GER)

Ε

3

A.ACKER

68

S.FOUCHER

832

5

FORSUS

Ε

3

D.DELALANDE

68

W.MENUET (S)

1

6

MAWENZI

Ε

3

A.LECORDIER

67

M.BOUTIN (S)

22

7

DO NOT DISTURB

Ε

3

J.REVELEY

66

JP.GALLORINI (S)

9

8

NON RIEN DE RIEN

Α

3

D.UBEDA

66

JP.GALLORINI (S)

879

9

ROSYTH

Ε

3

M.REGAIRAZ

66

D.BRESSOU

10

DELIRE D’ESTRUVAL

Ε

3

B.LESTRADE

66

G.MACAIRE (S)

51

  • WELL DONE D’OC (1) – MAWENZI (6)
  • Paris-turf: 1,2,4,6,10,8

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1400μ., 3.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 4+ ετών, Δ’ κλάση, 3.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RAZZLE MY TAZZLE

3

Θ

5

R Simons

62.5

Jannie Borman

304

2

CASH IN CAMILLA

9

Θ

4

S Chambers

60.5

Corrie Lensley

909

3

OVER ACHIEVER

2

Θ

5

D L Habib

59

Stephanie Miller

254

4

HEART FLOWER

10

Θ

5

* M Thackeray

58.5

Stephanie Miller

803

5

TOLL FREE

7

Θ

4

G Wrogemann

55.5

Stephanie Miller

315

6

MIRACLE RISING

1

Θ

4

B Nyawo

55

Stephanie Miller

1

7

SOFT SAND

6

Θ

6

M Yeni

54.5

Bill Human

821

8

LADY DUCHESS

8

Θ

4

C Storey

54

Corrie Lensley

120

9

TIP OF THE GLACIER

5

Θ

4

E Pheiffer

54

Stephanie Miller

638

10

MATHS MAJOR

11

Θ

4

J Penny

52

Bill Human

239

11

AIRTIME

4

Θ

4

R Munger

52

Tienie Prinsloo

743

  • LADY DUCHESS (8) – SOFT SAND (7)
  • Παίζουν έξω: 7,8,3,10

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Enghien, 3700μ., 3.35μμ.

Στηπλ, 5+ ετών, αξίωσης, 23.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

NANJING SAULAIE

Θ

5

D.DELALANDE

72

W.MENUET (S)

33111242

2

ARUSHA PARK(GB)

Θ

5

L.MACELI

72

G.BIETOLINI

11053150

3

SINGAPORE LOUIS

Ε

7

M.FARCINADE

71

MME P.BUTEL

32581142

4

LA FORET

Θ

5

J.TABARY

70

FM.COTTIN (S)

35046415

5

FUMSECK

Ε

7

T.CHEVILLARD

70

D.WINDRIF

7208136

6

BELLISSIMO SMART

Ε

5

T.LEMAGNEN

70

P.LENOGUE

215316

7

LAMIGO

Ε

8

T.BEAURAIN

70

S.FOUCHER

7019757

8

ROBIN DE NORVAL

Ε

8

A.SEIGNEUL

69

ROB.COLLET (S)

55433695

9

JOLYJOJO DAGROSTIS

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10

VENDELOGNE

Θ

5

V.BERNARD

69

W.MENUET (S)

53168303

  • NANJING SAULAIE (1) – LA FORET (4)
  • Paris-turf: 4,7,1,10,2,5

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1200μ., 3.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Α’ κλάση, 4.550

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LEBEOANA

4

Ε

6

S Chambers

60

Tienie Prinsloo

165

2

KINGOFTHEWORLD

7

Ε

4

C Zackey

58.5

Corne Spies

106

3

DEVON GOLD

6

Ε

9

M V’Rensburg

58.5

Cliffie Miller

533

4

BLACK TOGA

1

Ε

7

R Munger

58.5

Tienie Prinsloo

169

5

ONE COOL CAT

2

Ε

6

C Storey

57

Corrie Lensley

412

6

RED SPECIAL

10

Ε

4

G Wrogemann

55.5

Stephanie Miller

332

7

PIGEON FLYER

9

Ε

5

E Pheiffer

55.5

Stephanie Miller

268

8

HEAVENLY EXPRESS

8

Ε

5

R Simons

55.5

Bill Human

394

9

DUKES IDOL

11

Θ

5

M Yeni

54.5

Bill Human

231

10

CAPE SISKIN

12

Ε

6

* C Ngcobo

53.5

Phillip Smith

597

11

VAR AHEAD

5

Ε

3

* M Thackeray

50.5

Stephanie Miller

980

12

OCTOBER ELEVENTH

3

Ε

6

J Penny

50.5

Cliffie Miller

487

  • ONE COOL CAT (5) – DUKES IDOL (9)
  • Παίζουν έξω: 9,5,6,1

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Enghien, 3300μ., 4.05μμ.

Θαμνώδη, φοράδες 3 ετών, 48.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LA PACOTILLE

Θ

3

RL.O’BRIEN

69

G.MACAIRE (S)

14

2

SANTA DAME

Θ

3

M.CARROUX

69

A.CHAILLE-CHAILLE

1

3

BAD AND BEAUTIFUL

Θ

3

J.TABARY

69

C.AUBERT

5404

4

MONA CHOPE

Θ

3

E.BURELLER

69

E.PAPON

550103571

5

DJAMENA

Θ

3

M.DELMARES

68

FM.COTTIN (S)

72623

6

DELPHI COLLONGES

Θ

3

A.CHITRAY

67

G.CHEREL

3125

7

DURE COMME FER

Θ

3

T.CHEVILLARD

67

F.NICOLLE

744

8

DECLIKETDECLAK

Θ

3

A.LECORDIER

66

H.BILLOT (S)

55

9

DOUCEUR DU LARGE

Θ

3

JB.BRETON

66

H.BILLOT (S)

688

10

PRINCESSE DU LARGE

Θ

3

J.HALLET

66

JP.GALLORINI (S)

0

11

GREAT STORY

Θ

3

J.NATTIEZ

66

O.REGLEY

5776

  • SANTA DAME (2) – DELPHI COLLONGES (6)
  • Paris-turf: 2,7,3,6,5,1

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1200μ., 4.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 2.950

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ROCK BURNER

12

Θ

4

R Munger

60

Tienie Prinsloo

912

2

NARNIA

5

Θ

4

S Chambers

59.5

Corrie Lensley

20

3

MOONLITE MIST

10

Θ

5

R Simons

59

Jannie Borman

946

4

ROYAL VISIONAIRE

8

Θ

4

M Yeni

59

Corrie Lensley

452

5

FANNALIES GIRL

3

Θ

5

G Wrogemann

56.5

Phillip Smith

858

6

LINGERIE

1

Θ

4

C Zackey

56

Tienie Prinsloo

693

7

SUNSET BOULEVARD

4

Θ

3

* C Ngcobo

55.5

Phillip Smith

321

8

RASTA’S JET

2

Θ

5

J Penny

55.5

D A McKenzie

244

9

BAY OF ROCHELLE

11

Θ

4

L Bester

55

Jannie Borman

700

10

MADAM ALEXIS

7

Θ

6

M V’Rensburg

53.5

Bill Human

880

11

NATIONAL SYMBOL

9

Θ

5

E Pheiffer

53.5

S von Willingh Smit

475

12

RAVING JEWEL

6

Θ

4

C Storey

53

Corrie Lensley

440

13

ON THE THAMES

13

Θ

5

* C Murray

52

Bill Human

46

14

NORTH WESTERLY

14

Θ

4

* M Thackeray

52

Bill Human

9

  • ROCK BURNER (1) – ROYAL VISIONAIRE (4)
  • Παίζουν έξω: 7,8,1,4

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Enghien, 3800μ., 4.40μμ.

Θαμνώδη, 5+ ετών, αξίωσης, 23.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

1

JAZZ POEM

Ε

5

M.FARCINADE

73

MME P.BUTEL

34765838

2

GRINAMIX

Ε

5

T.LEMAGNEN

73

P.LENOGUE

341343600

3

EL CALIFE

Ε

5

A.CHAMPENOIS

72

H.LAGENESTE (S)

31331111

4

ALAYAZ(IRE)

Ε

6

M.BREAND

72

D.WINDRIF

554486140

5

EXCELLENT CITY(IRE)

Ε

8

S.MEDINA

72

C.JACQUOT

300015007

6

APELDORNAS

Ε

5

JB.BRETON

71

H.BILLOT (S)

6020645515

7

PULL MARINE

Ε

8

S.BIGOT

70

P.LENOGUE

52459529

8

BLING BLING BAD

Ε

5

A.LECORDIER

69

H.BILLOT (S)

15347445

9

ASFALOTH

Ε

7

M.DAUBRY-BARBIER

68

MME MC.CHAALON

7960027

10

FORESTIERA

Θ

6

J.TABARY

68

FM.COTTIN (S)

6874732349

11

SIMBA DE TEILLEE

Ε

5

W.LAJON

68

E&G.LEENDERS (S)

14544

12

RUBIS DU RHEU

Ε

7

S.DOLAN

68

M.PALUSSIERE

89466

13

CAFE AU LIT

Ε

5

D.UBEDA

68

D.WINDRIF

9134027

  • EL CALIFE (3) – APELDORNAS (6)
  • Paris-turf: 3,1,2,6,4,10,8

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Enghien, 3800μ., 5.10μμ.

Στηπλ, φοράδες 4-5 ετών, 55.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MANITOPIX

Θ

5

D.LESOT

71

JP.DAIREAUX

732141419

2

CASHKILLE

Θ

4

T.BEAURAIN

69

G.CHEREL

8642112

3

CHIMENE D’ARTHEL

Θ

4

M.CAMUS

69

A.BOISBRUNET (S)

3213515

4

CANDALINE

Θ

4

J.PLOUGANOU

69

E.CLAYEUX (S)

543011414

5

COLOMBIA D’ALENE

Θ

4

J.NATTIEZ

68

A.BOISBRUNET (S)

3223

6

CODD’ELA

Θ

4

J.BLANDAMOUR

68

P.QUINTON (S)

65212

7

CIME D’HUEZ

Θ

4

G.MALONE

67

E.CLAYEUX (S)

872422

8

CALINE DE FREIGNE

Θ

4

L.SOLIGNAC

67

A.LE CLERC (S)

811512

9

CREAMWELL

Θ

4

W.LAJON

67

E&G.LEENDERS (S)

37076412

  • CASHKILLE (2) – CANDALINE (4)
  • Paris-turf: 5,2,4,6

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 5.40μμ.

Αμαξίδια, 6-8 ετών, Ε’ κλάση, 30.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SOLSTRALEN

Θ

7

O. ROGER

T. FORKERUD

7676

2

VICOLO DE BASSIERE

Α

7

PH. BAZIRE

PH. BAZIRE

7301412

3

NEW APPROACH

Α

7

G. COYSMAN

L. KOLGJINI

27526

4

ARSENAL DES ILES

Ε

6

A. LE COURTOIS

A. LE COURTOIS

603096

5

POWER ACTION

Α

7

L. BECCHETTI

L. BECCHETTI

144111

6

ADDAIA DU DOME

Θ

6

PH. DAUGEARD

PH. DAUGEARD

33820049

7

ARIA DE MAI

Θ

6

S.E. PASQUIER

J. DUBREIL

3412322604

8

AMIRAL DE VIRMONT

Ε

6

MME C. HALLAIS-DERSOIR

Mme C. HALLAIS-DERSOIR

1262339025

9

ALIENOR DE ROCHE

Θ

6

A. LENOIR

A. LENOIR

7963970

10

RIVIERA AS (ITY)

Θ

6

A. WIELS

Salvatore CAMPOLO

607115

11

UCCELLO DE PHENS

Ε

8

P.M. ENAULT

P.M. ENAULT

94998798

12

VIKING FROMENTRO

Ε

7

TH. LEVESQUE

TH. LEVESQUE

3315915

13

UN FIACRE

Ε

8

F. PROVOST

F. PROVOST

530006080

14

VOYOU DE NUIT

Ε

7

P.L. DESAUNETTE

Y.M. DESAUNETTE

5860098

15

VALIE ROYALE

Θ

7

S. HARDY

S. HARDY

639363480

16

URK DE VRIE

Ε

8

M. VARIN

M. VARIN

61150100

  • POWER ACTION (5) – RIVIERA AS (10)
  • Paris-turf: 10,5,8,7,15,6

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Νewcastle, 2500μ., 5.50μμ.

Επίπεδη, 3-4 ετών, μέδεν, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SHIP CANAL 

5

Ε

4

Nathan Evans

62

Jacqueline Coward

856/

2

LORD OF THE VALLEY 

2

Α

3

J Fanning

59,5

M Johnston

86

3

ADMIRAL’S SUNSET 

1

Θ

3

R Havlin

57

H Morrison

6–2522

4

VISION OF BEAUTY (FR) 

3

Θ

3

P Makin

57

K Dalgleish

5

VUELA 

4

Θ

3

P Cosgrave

57

L M Cumani

3

  • ADMIRAL’S SUNSET (3) – VUELA (5)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (1,1), 5 (2,3), 4 (7,5), 2 (10), 1 (14)

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 6.10μμ.

Αμαξίδια, 5 ετών, ΣΤ’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BELLA DE LA BASLE

Θ

5

D. BLOND

D. BLOND

15364

2

BOLIDE LEMAN

Ε

5

A. WIELS

J.P. MARMION

264375951

3

BAJOCIEN

Ε

5

A. LE COURTOIS

A. LE COURTOIS

224189

4

BOBBY MORAINVILLE

Ε

5

D. DE JESUS REIS

TH. LAMARE

1503068

5

BROOK PRIOR

Ε

5

AURELIEN DESMARRES

S. DESMARRES

347483268

6

BULIANO

Ε

5

T. LE BELLER

MARCEL CORMY

483827

7

BELLINO WILLIAM

Α

5

D. DELAROCHE

D. DELAROCHE

826999000

8

BATELIERE

Θ

5

A. GUYARD

A. GUYARD

5233

9

BAKCHICH DU RELAIS

Ε

5

E. SZIRMAY

E. SZIRMAY

8787030

10

BRISE DE MEMARTIN

Θ

5

P.PH. PLOQUIN

H. GILLES

16527

11

BAHAMAS QUICK

Θ

5

MLLE M. BACSICH

F. LEBLANC

621811

12

BOSS I AM

Ε

5

M. LEMERCIER

M. LEMERCIER

15354422724

13

BIJOU D’AURE

Α

5

R. LAGADEUC

R. LAGADEUC

31560094080

14

BOMBE DE CAILLONS

Θ

5

MME C. HALLAIS-DERSOIR

J.L.CL. DERSOIR

1521700

15

BEAU MEC

Ε

5

P.A. RYNWALT-BOULARD

P.A. RYNWALT-BOULARD

317454150

16

BELLE DU HOULME

Θ

5

A.P. SCHMITT

A. P. SCHMITT

660744656

17

BELLE DES GOSSETS

Θ

5

G. DELACOUR

G. DELACOUR

520390507

  • BOLIDE LEMAN (2) – BATELIERE (8)
  • Paris-turf: 2,3,15,12,8,5,4,16

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Νewcastle, 1600μ., 6.20μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BOMBAY MARINE (USA) 

3

Α

2

Robert Tart

59,5

J H M Gosden

2

BOWERMAN 

2

Α

2

Jack Mitchell

59,5

R Varian

3

COOL TEAM (IRE) 

4

Ε

2

Jos. Gordon

59,5

H Palmer

2

4

LETHAL IMPACT (JPN) 

7

Α

2

Oisin Murphy

59,5

D M Simcock

5

MUTARABBY (IRE) 

6

Α

2

P Hanagan

59,5

S bin Suroor

6

STRADIVARIUS (IRE) 

5

Α

2

R Havlin

59,5

J H M Gosden

54

7

TEODORO (IRE) 

1

Α

2

P Mulrennan

59,5

Tom Dascombe

5

  • COOL TEAM (3) – STRADIVARIUS (6)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (2), 4 (4), 6 (5,5), 2 (6), 1 (7), 5 (8), 7 (12)

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 6.40μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

COQUIN DES BOTS

Ε

4

A. GUYARD

A. GUYARD

577541515

2

CADET TREHENNIERE

Ε

4

J.W. HALLAIS

J.W. HALLAIS

86225431

3

CRUMBLE BELLEMARE

Ε

4

P. HOUEL

PH.J. POISSON

17463

4

COMAYO

Ε

4

A. LE COURTOIS

A. LE COURTOIS

426628140

5

CHARIVARI

Ε

4

E. RUAULT

E. RUAULT

1005120

6

CAPITAINE LEBEL

Ε

4

A. LENOIR

A. LENOIR

5626551933

7

CHAPON DE CLAIRE

Ε

4

D. DELAROCHE

D. DELAROCHE

546781013

8

CLASSICO D’ESGE

Ε

4

S. LEMETAYER

PH. LEMETAYER

2568544546

9

CINQ D’OTRA

Α

4

S. BAUDE

R. BERNIER

01G64005

10

CAID DU RIB

Ε

4

MME C. HALLAIS-DERSOIR

JOEL HALLAIS

18152146

11

CACAO MARIA

Ε

4

D. BARANGER

J.P. MARMION

12111508

12

CROONER DU RIB

Ε

4

A. COLLETTE

JOEL HALLAIS

3835620

13

CLERY DAIRPET

Α

4

B. MASCLE

B. MASCLE

40744783

14

CAMELIA DE BEYLEV

Ε

4

CH. CUILLER

CH. CUILLER

15247441150

15

CALINO BELLO

Α

4

L.D. BOURGEAIS

J.P. MARMION

1321318

16

CRACK D’ESCURES

Ε

4

A. WIELS

Y. GAUTIER

6648181

17

COCO RENARDIERE

Α

4

S. TESSIER

S. TESSIER

1364448

18

CAIUS

Α

4

CH. LEBISSONNAIS

St. PROVOOST

89920798

  • CADET TREHENNIERE (2) – CHAPON DE CLAIRE (7)
  • Paris-turf: 16,2,13,7,10,15,5,12

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Νewcastle, 1400μ., 6.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SOLAR SPIRIT (IRE) 

4

Ε

11

J Fanning

60,5

Miss Tracy Waggott

049-007

2

HAIDEES REFLECTION 

14

Θ

6

Oisin Murphy

60

J S Goldie

478869

3

DIAMOND AVALANCHE (IRE) 

8

Ε

3

G Lee

60

P Holmes

650676

4

TABLE MANNERS

9

Θ

4

Hollie Doyle

60

W Storey

706501

5

FREE ONE (IRE) 

13

Ε

4

P Hanagan

59,5

I Furtado

56704R

6

LITTLE INDIAN 

2

Ε

6

Danny Brock

59

J R Jenkins

975696

7

JEBEL TARA 

3

Ε

11

D Swift

58,5

A C Whillans

747600

8

MOPS ANGEL 

11

Θ

5

Al. Rawlinson

58,5

M Appleby

769735

9

FIRE DIAMOND 

5

Α

3

P Mulrennan

58,5

Tom Dascombe

769373

10

WIMBOLDSLEY 

7

Ε

5

B A Curtis

58

S Dixon

33-7235

11

JUSTICE PLEASING 

12

Ε

3

P McDonald

58

Roger Fell

576805

12

KOPASSUS (IRE) 

6

Ε

4

T Eaves

57,5

L A Mullaney

997045

13

MR POTTER 

10

Ε

3

Connor Beasley

57,5

R C Guest

80392

14

YAIR HILL (IRE) 

1

Ε

8

R Richardson

57

T A K Cuthbert

674655

  • FIRE DIAMOND (9) – MR POTTER (13)
  • Πιθ. Τιμές: 9 (2,5), 4 (5), 13 (6), 10 (7), 8 (10), 14 (12), 12, 1 (14)

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 7.10μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CARMINA BURANA

Θ

4

J.L. GIOT

J.L. GIOT

599005038

2

CAPITALE DU DAN

Θ

4

G. BEAUFILS

G. BEAUFILS

939650

3

CALIE DE BASSIERE

Θ

4

S. BAUDE

PH. BAZIRE

1533610396

4

CLAIRE VOIE

Θ

4

FREDDY MOREAU

FREDDY MOREAU

5883674

5

COMETE DES LANDES

Θ

4

F. TABESSE

S. HARDY

983342

6

CLASSIC MESLOISE

Θ

4

J.M. MARIE

P. BELLOCHE

4213

7

CHERIE DES LANDES

Θ

4

S. HARDY

S. HARDY

494307090

8

CAPPADOCIA

Θ

4

CH. CLIN

CH. CLIN

44090008

9

CHANSUZ DEL MOIRE

Θ

4

R. CORBIN

R. CORBIN

231618

10

CHIPIE DES LANDES

Θ

4

P. GERAY

S. HARDY

824325976

11

CETUNE DROLEDIDEE

Θ

4

R. DELAUNE

J.PH. GUIBOUT

38393338

12

CRISTALLINE

Θ

4

CH. CHALON

CH. CHALON

173399084

13

CALLAS DE MARZY

Θ

4

B.R. PLAIRE

B.R. PLAIRE

21276500

14

CHIPIE DU LUPIN

Θ

4

A. WIELS

J.P. MARMION

11023131

  • CHIPIE DU LUPIN (14) – CLASSIC MESLOISE (6)
  • Paris-turf: 14,5,6,12,9,13

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Νewcastle, 1200μ., 7.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 6.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CAPTAIN LARS (SAF) 

10

Ε

7

Noel Garbutt

60,5

D Shaw

208593

2

BE ROYALE 

2

Θ

6

P Hanagan

60,5

M Appleby

871865

3

PENNY DREADFUL 

4

Θ

4

D Swift

60

S Dixon

394562

4

MORE BEAU (USA) 

5

Ε

5

Barry McHugh

59,5

D Nicholls

533540

5

NEVER IN DOUBT 

8

Ε

3

George Chaloner

59

R M Whitaker

54602

6

WAHAAB (IRE) 

11

Ε

5

Shirley Teasdale

58,5

I Jardine

442320

7

WHOZTHECAT (IRE) 

1

Ε

9

Graham Gibbons

58,5

D Carroll

217350

8

AMBITIOUS ICARUS 

3

Ε

7

Connor Beasley

58

R C Guest

430565

9

ROCK CANYON (IRE) 

9

Ε

7

Josh Doyle

56

Miss L A Perratt

804543

10

AD VITAM (IRE) 

7

Ε

8

T Eaves

55,5

Suzzanne France

30016-0

11

SLIM CHANCE (IRE) 

6

Θ

7

Paula Muir

55

S G West

253230

  • PENNY DREADFUL (3) – ROCK CANYON (9)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (3,5), 5 (4,5), 9 (6), 1 (6,5), 6 (7), 8 (8), 4 (10)

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 7.40μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CORHAVA DE TORVIC

Θ

4

P. HOUEL

T. FORKERUD

886480

2

CALIMERA EL

Θ

4

J. POUTREL

J. POUTREL

707817

3

CISA DU MOUCHEL

Θ

4

A. LE COURTOIS

A. LE COURTOIS

342108

4

CALINKA WIND

Θ

4

CH. CUILLER

CH. CUILLER

647390

5

CHIPIE DES BORDES

Θ

4

D. DORE

D. DORE

724933

6

COPACABANA BEACH

Θ

4

S. BAUDE

F. LEBLOND-MARO

433452233

7

CHIMICHANGA

Θ

4

J. LELOUTRE

J. LELOUTRE

111

8

CALINKA DE L’ARRO

Θ

4

M. LEBREC

A.G. MAILLARD

86514325

9

CALIFORNIE OF LOVE

Θ

4

S. ERNAULT

S. ERNAULT

1531241

10

CAGNOISE D’AGON

Θ

4

G. HERNOT

G. HERNOT

4946514

11

COLOMBIA D’OYSE

Θ

4

A.G. MAILLARD

A.G. MAILLARD

45415304

12

CAMANA

Θ

4

C. RAIMBAUD

Mme S. RAIMOND

298351647

13

CACIMBA

Θ

4

CH. CLIN

CH. CLIN

8311500

  • CHIMICHANGA (7) – CALINKA DE L’ARRO (8)
  • Paris-turf: 7,6,11,12,5,10,8

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Νewcastle, 1200μ., 7.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 6.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FUJIN 10 

3

Ε

5

Charlie Bennett

60,5

S A Harris

203295

2

PORTLAND STREET (IRE) 

9

Ε

3

P Mulrennan

60

B Smart

421135

3

CLUBLAND (IRE) 

7

Ε

7

Neil Farley

59,5

G Moss

980775

4

MALAYSIAN BOLEH 

10

Ε

6

B A Curtis

59,5

B Ellison

422004

5

CHARAVA (IRE) 

6

Ε

4

J Garritty

58,5

P Holmes

75128

6

CAESER THE GAESER (IRE) 

2

Ε

4

T Eaves

58,5

N Tinkler

182134

7

LOTARA 

5

Θ

4

Oisin Murphy

58

J S Goldie

-5/10

8

POPPY IN THE WIND 

11

Θ

4

Josh Doyle

57

A D Brown

232164

9

SPIRIT OF ZEBEDEE (IRE) 

1

Ε

3

D C Costello

56

J J Quinn

100456

10

GOLD BEAU (FR) 

4

Ε

6

T Hamilton

55,5

Kristin Stubbs

559022

11

KODIAC LADY (IRE) 

8

Θ

4

Hollie Doyle

55

S G West

492686

  • CAESER THE GAESER (6) – PORTLAND STREET (2)
  • Πιθ. Τιμές: 10 (4), 6 (5), 8 (6), 2 (6,5), 7 (7), 1 (8), 4 (10)

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 8.10μμ.

Έφιππο τροτ, 5 ετών, ΣΤ’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BREGEDA

Θ

5

B. ROCHARD

Y. SALIOT

24776046

2

BLONDIE DU VICOMTE

Θ

5

L. JUBLOT

S. BOURLIER

12187

3

BANDITISME

Ε

5

CH. MOTTIER

J. GUELPA

44298

4

BRUTENOR

Ε

5

F. PICOT

G. PARIS

4376

5

BARIUS DES MONTILS

Ε

5

R.R. BOUCAULT

R.R. BOUCAULT

68647040

6

BRAQUEUR DE BRAY

Ε

5

AURELIEN DESMARRES

S. DESMARRES

7000

7

BRIAM DE CORDAY

Α

5

MLLE M. JOLY

R. DELAUNE

66406

8

BENI DU CIEL

Ε

5

P. SORAIS

R. DELAUNE

75147

9

BOB DES SEMAILLES

Ε

5

P. HOUEL

G. HOUEL

244

10

BRISTOL GEDE

Ε

5

M. PEAN

O. PAILLARD

2699007

11

BELOUGA BLEU

Ε

5

P. MARIE

P.F. DE GRAVE

8088

12

BABOU STAR

Ε

5

W. JEHANNE

R. LEPIGEON

683

13

BARAKA DE L’ITON

Θ

5

A. WIELS

HUGHES LEVESQUE

3084428340

14

BROUTILLE

Θ

5

J. AUDEBERT

E.G. BLOT

3530781

15

BRISTOL D’OR

Ε

5

R. JOLY

R. JOLY

6004777

16

BILOU DE BELAISE

Ε

5

P.PH. PLOQUIN

G. HERNOT

58044333

17

BOLIVIE

Θ

5

MLLE M. LEMONNIER

J.W. HALLAIS

983715408

18

BEETHOV

Ε

5

A. COLLETTE

G. GILLOT

15412356

19

BUSTER DE L’ITON

Ε

5

MLLE T. LEVESQUE

HUGHES LEVESQUE

6334355

20

BLACK HOLE SUN

Ε

5

MLLE M. BACSICH

F. LEBLANC

45631

  • BLACK HOLE SUN (20) – BABOU STAR (12)
  • Paris-turf: 20,14,18,13,19,17,12

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 8.40μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DATA DU RIB

Θ

3

J.L.CL. DERSOIR

J.L.CL. DERSOIR

128

2

DJAKARTA DU BOCAGE

Θ

3

A. RANDON

A. RANDON

5232

3

DIVA DU PONT

Θ

3

ANTHONY DOLLION

ANTHONY DOLLION

2282

4

DIVA DE BEYLEV

Θ

3

V. ROYER

LAURENT SIMON

81288057

5

DRASTERIA

Θ

3

TH. LEVESQUE

TH. LEVESQUE

2614

6

DOLCE VITA D’EM

Θ

3

T. LE BELLER

J.P. ALLIX

712

7

DAYANSKA

Θ

3

D. CHERBONNEL

D. CHERBONNEL

23357

8

DIVINE MONCEAU

Θ

3

ET. LEFRANC

ET. LEFRANC

5787233058

9

DONABELLA DU MONT

Θ

3

S. ERNAULT

TH. GAUCHET

63418605

10

DIANE DE CORBERY

Θ

3

P.PH. PLOQUIN

Y. DOCQUIN

3425257

11

DIVA D’ENJE

Θ

3

G. DELACOUR

G. DELACOUR

5434100

12

DIRA D’OCCAGNES

Θ

3

L. GUINOISEAU

G. TADDEI

136064954

13

DEESSE SAINT BAR

Θ

3

A. WIELS

Y. DOUSSET

3314

14

DIVA DE FROMENTEL

Θ

3

J.PH. BORODAJKO

J. VINIGER

946624630

  • DOLCE VITA D’EM (6) – DIVA DE BEYLEV (4)
  • Paris-turf: 6,13,3,5,1,9,12

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 9.10μμ.

Έφιππο τροτ, 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CASSIOPEE DU YAM

Θ

4

A. BLANCHE

L. DENIEUL

879099705

2

CHLOE DE JADE

Θ

4

MLLE C. LE COURTOIS

A. LE COURTOIS

530577

3

COQUINE DU HIREL

Θ

4

MLLE L. OLIVIER

M. DONIO

43736129

4

CANNELLE DE PIPAN

Θ

4

C. DELBECQ

B. MARIE

44581

5

CLASSICA MUSICA

Θ

4

D. CASTILLEJO

J.L. GIOT

7375

6

COACH D’YLEA

Ε

4

B. ROCHARD

Y.M. DESAUNETTE

7831143

7

COLT DE LYONS

Ε

4

P. SORAIS

B. MARIE

96998

8

CARDIFF DE L’ITON

Ε

4

MLLE T. LEVESQUE

HUGHES LEVESQUE

783362

9

CAMILLE PHIL

Θ

4

J. CERISIER

JEROME DAVID

649010090

10

CLIO DE LA NOEMIE

Θ

4

F. GUERINEAU

PH. BOUTIN

775221

11

CHALLENGE ACCEPTED

Ε

4

P. GERAY

R. LAGADEUC

8343512

12

CORAIL DE BELLANDE

Α

4

MLLE NOEMIE HARDY

S. HARDY

29117

13

CRAZY VAUCEENNE

Θ

4

J. LEHERICEY

TH. GAUCHET

4651808

14

CALYPSO TALVA

Θ

4

F. LETONTURIER

J.PH. BORODAJKO

9109750

15

COW BOY DE MIEUX

Ε

4

MLLE V. CAPITAINE

B. LEFEVRE

80677264

16

CARLITA DU KLAU

Θ

4

MLLE C. MARCHAND

ANTHONY DOLLION

836725392

  • COACH D’YLEA (6) – CHALLENGE ACCEPTED (11)
  • Paris-turf: 11,6,16,8,10,14,12,15

038η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 9.40μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DAGUET PHIL

Ε

3

JEROME DAVID

JEROME DAVID

524480

2

DAHLIA DU BON AIR

Ε

3

F. GIROUARD

R.CH. LARUE

29072687

3

DAUPHIN DU PRE

Ε

3

R. DELAUNE

CH. AUVRAY

5154

4

DJANGO DES CHARMES

Α

3

S. ERNAULT

S. ERNAULT

21

5

DAYDREAMER

Ε

3

G. BLANDIN

Mme L. RIISE

26379

6

DORANIC FOUTEAU

Ε

3

A. DREUX

A. DREUX

15873

7

DIAMANT DU RUEL

Ε

3

J. BORDAS

F. ANNE

43359

8

DELTA TURGOT

Ε

3

L. DANIELO

L. DANIELO

7241

9

DARK DREAM

Ε

3

T. LE BELLER

T. LE BELLER

18

10

DUGARO

Ε

3

E. LETOUZE

E. LETOUZE

459347725

11

DU COURTILLE

Α

3

CL. THOMAIN

J.P. THOMAIN

243

12

DARSHAN

Ε

3

J.P. THOMAIN

J.P. THOMAIN

76222

13

DUO DESIR

Ε

3

P.E. COLLARD

F. ANNE

1562039332

14

DOLLAR DU CHATELET

Α

3

M. CHARUEL

CH. JOUENNE

264023

  • DARSHAN (12) – DJANGO DES CHARMES (4)
  • Paris-turf: 4,12,8,13,14,9
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 015 – 019
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 014 – 022