Ιπποδρομίες Σαββάτου 5/11/16

November 17, 2016
768 Views

Πλήρες πρόγραμμα σήμερα Σάββατο στο Μαρκόπουλο, με επτά διαδρομές και σημαντικό παικτικό ενδιαφέρον. Βέβαια, έχουμε και 20 ακόμα κούρσες από τρεις χώρες του εξωτερικού, οπότε μιλάμε για μια γεμάτη ιπποδρομιακή μέρα. Οι ξένες κούρσες είναι από τους ιπποδρόμους των Turffontein της Ν. Αφρικής, Auteuil για τα γαλλικά εμπόδια και των αγγλικών Doncaster και Chelmsford.

    Αναλυτικά όλο το σαββατιάτικο πρόγραμμα, έχει ως εξής:

              ΕΛΛΗΝΙΚΟ

01η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1300μ., 1.30μμ.

Επίπεδη, φοράδες 6+ ετών, ΒΗΕ, 5.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΣΟΣΥ ΚΑΤ (IRE)

1

Θ

7

Μιχαηλίδης Ν.

60,5

Κουβαράς Χρ.

4-2-1-4

2

ΑΝΝΥ ΓΚΟΓΚ (GB)

7

Θ

6

Καποδίστριας Κ.

60

Καβρουλάκη Αλ.

3-7-4-6

3

ΦΟΥΛΝΕΫ(GB)

4

Θ

7

Δρόσος Δ.

58,5

Αλιμπινίσης Γ.

4-3-5-1

4

ΕΛΙΑΚΑ(GR)

2

Θ

6

Ξυνός Μ.

57

Κουβαράς Χρ.

6-5-3-5

5

ΜΠΙΟΥΤΙΦΟΥΛ ΚΑΠΛΑΝΙ(IRE)

3

Θ

10

Κατσιμίχας Α.

56,5

Αλιμπινίσης Γ.

6-4-6-7

6

ΣΙΛΚΕΛΥ(GB)

5

Θ

6

Ψαραδάκης Ι.

52

Αγγελόπουλος Στ.

5-2-4-2

7

ΑΟΥΡ ΣΟΥΪΤ ΑΡΤ(GB)

6

Θ

6

Κρητικός Ε.

48

Αγγελόπουλος Στ.

5-4-3-4

  • ΦΟΥΛΝΕΫ (3) – ΕΛΙΑΚΑ (4)

02η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1200μ., 2μμ.

Επίπεδη, φοράδες 4+ ετών, μέδεν, 5.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΤΡΟΠΙΚΑΛ ΜΙΣΤ (GR)

6

Θ

4

Δρόσος Δ.

60

Κεράτσα Ειρ.

3-2-2-3

2

ΝΤΕΝΤΟΝ ΝΤΟΝ (IRE)

2

Θ

4

Κρητικός Ε.

58

Γιατράς Αλ.

6

3

ΜΙΚΡΗ ΜΑΣΑ(GR)

1

Θ

4

Μηνά Μ.

57,5

Καραμάνογλου Αλ.

4-6-7-2

4

ΠΕΡΦΕΚΤ ΣΤΟΡΜ(GR)

7

Θ

4

Λαζαρίδης Ι.

57

Κεράτσα Ειρ.

2–6

5

ΓΚΡΗΚ ΑΛΑΡΜ(GR)

4

Θ

4

Ξυνός Μ.

56,5

Γιατράς Αλ.

6

ΣΝΟΟΥΦΟΛ(GR)

3

Θ

4

Καρακατσάνης Κ.

56,5

Κεράτσα Ειρ.

8-5–7

7

ΦΕΝ ΛΕΪΝΤΥ(GB)

5

Θ

4

Ανδρέου Λ.

56,5

Μυκονιάτης Ι.

3-6-5-4

  • ΤΡΟΠΙΚΑΛ ΜΙΣΤ (1) – ΓΚΡΗΚ ΑΛΑΡΜ (5)

03η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1200μ., 2.30μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΒΗΕ, 8.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΓΚΑΤΣΥ ΤΣΑΜΠΙΟΝ (GR)

8

E

5

Μηνά Μ.

60

Καραμάνογλου Αλ.

5-2-5-5

2

ΑΡΚΑΝΟ ΓΚΟΛΝΤ (IRE)

3

E

4

Δρόσος Δ.

58,5

Κεράτσα Ειρ.

5–5

3

ΣΙΣΚΟ ΜΠΟΫ (GB)

4

E

4

Καποδίστριας Κ.

58,5

Καβρουλάκη Αλ.

7-6-4-2

4

ΒΕΡΤΙΚΑΛ ΓΟΥΕΪ (GR)

5

E

7

Σταυρινίδης Γ.

58

Πρέντι Λ.

4-4-6-3

5

ΑΤΤΙΛΑΣ (GR)

2

E

4

Ανδρέου Λ.

56,5

Χαραλάμπους Χ.

6-5-6-3

6

ΒΕΡΤΙΚΑΛ (GR)

7

E

4

Ξυνός Μ.

56,5

Γιατράς Αλ.

1-2–1

7

ΝΑΣΜΙ (GB)

1

E

5

Ψαραδάκης Ι.

54,5

Θεολόγου Π.

4-3-4-6

8

ΝΤΑΪΑΜΟΝΤ ΚΛΕΙΤΟΣ (GB)

6

E

7

Κουμπαράκος Μ.

53

Πρέντι Λ.

1-5-5-1

  • ΒΕΡΤΙΚΑΛ (6) – ΑΡΚΑΝΟ ΓΚΟΛΝΤ (2)

04η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1100μ., 3μμ.

Επίπεδη, 2+3 ετών, μέδεν, 8.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΑΤΡΕΪΓΙΟΥ (ΙRE)

2

E

3

Λαζαρίδης Ι.

58

Κεράτσα Ειρ.

2

ΒΕΣΤΑΒΙΑΝ (ΙRE)

7

E

3

Κρητικός Ε.

58

Κουβαράς Χρ.

2-2-3-3

3

ΕΪΣ ΡΕΜΠΕΛ (GB)

6

E

3

Μιχαηλίδης Ν.

58

Κουβαράς Χρ.

7

4

ΙΝΧΕΡΕΝΤ ΒΑΪΣ (ΙRE)

5

E

3

Ξυνός Μ.

58

Σιατούνης Ηλ.

2

5

ΚΑΛΑΣΑΝΤΙ (ΙRE)

1

E

3

Καποδίστριας Κ.

58

Καβρουλάκη Αλ.

4

6

ΚΟΒΕΡ ΤΣΑΡΤΖ (GB)

8

E

3

Μερσινιάς Γ.

58

Αγγελόπουλος Στ.

2-4-7-4

7

ΜΥΣΤΙΚ ΜΠΛΕΪΖ (ΙRE)

4

E

3

Δρόσος Δ.

58

Κεράτσα Ειρ.

8

ΝΤΟΥΓΚΑΛ ΜΑΤΖΙΚ (ΙRE)

3

E

3

Καλογρίδης Ρ.

58

Ιωαννίδης Μ.

7-6-8-6

  • ΙΝΧΕΡΕΝΤ ΒΑΪΣ (4) – ΜΥΣΤΙΚ ΜΠΛΕΪΖ (7)

05η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1100μ., 3.30μμ.

Επίπεδη, 2+3 ετών, μέδεν, 8.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΒΕΤΕΡ (GR)

2

E

3

Μιχαηλίδης Ν.

58

Κουβαράς Χρ.

7

2

ΕΞΕΛΕΝΤ ΑΛΑΜΠΑΪ (GB)

3

E

3

Ξυνός Μ.

58

Κουβαράς Χρ.

2

3

ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ (GR)

4

A

3

Μηνά Μ.

58

Καραμάνογλου Αλ.

6

4

ΡΑΣ ΑΛ ΜΑΛ (IRE)

5

E

3

Ανδρέου Λ.

58

Χαραλάμπους Χ.

4-3-3-3

5

ΣΕΦΕΡΝΤΣ ΜΠΟΥΣ( USA)

6

E

3

Ψαραδάκης Ι.

58

Θεολόγου Π.

5-6-5-5

6

ΤΙΟΥΝΤΟΡ ΑΪΚΟΝ (GB)

7

E

3

Λαζαρίδης Ι.

58

Κεράτσα Ειρ.

7

ΓΙΟΥΤΟΚΙΝΤΟΥΜΗ  (IRE)

8

E

2

Δρόσος Δ.

56

Κεράτσα Ειρ.

8

ΖΕΜΠΥ ΣΙΖ (IRE)

1

A

2

Κρητικός Ε.

56

Μπαριάμογλου Φ.

  • ΕΞΕΛΕΝΤ ΑΛΑΜΠΑΪ (2) – ΓΙΟΥΤΟΚΙΝΤΟΥΜΗ (7)

06η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1300μ., 4μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΒΗΕ, 9.250

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΣΙΚΑΓΟ ΚΑΠ   (IRE)

1

E

10

Δρόσος Δ.

62,5

Αλιμπινίσης Γ.

6-2-2-4

2

ΜΠΡΟΤΟΝΣ ΑΡΤ (GB)

8

E

7

Ψαραδάκης Ι.

59,5

Θεολόγου Π.

2-1-3-4

3

ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ (USA)

4

E

4

Ανδρέου Λ.

53

Κουβαράς Χρ.

1-7-1-5

4

ΤΖΟΥΝΙΠΕΡ (GR)

7

E

8

Κρητικός Ε.

53

Γιατράς Αλ.

1-1-4-3

5

ΜΠΟΥΣΤΑΟΥΝ ΜΠΟΫ   (IRE)

3

E

4

Καποδίστριας Κ.

52

Κουβαράς Χρ.

1-2-3-3

6

ΚΑΛΑΝΟΣ (GR)

5

E

9

Κουμπαράκος Μ.

53

Κάσσης Π.

1-1-3-1

7

ΧΑΟΥΣ ΚΑΠΤΑΙΝ (GB)

2

A

5

Λαζαρίδης Ι.

51,5

Αλιμπινίσης Γ.

4-5-1-1

8

ΚΕΕΛΑ   (IRE)

9

Θ

5

Σταυρινίδης Γ.

51

Χαραλάμπους Χ.

1-7-3-2

9

ΡΟΥΣΛΑΝΤ   (IRE)

6

Ε

7

Καλογρίδης Ρ.

51,5

Σιατούνης Ηλ.

2-2-2-1

  • ΜΠΟΥΣΤΑΟΥΝ ΜΠΟΫ (5) – ΤΖΟΥΝΙΠΕΡ (4)

07η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1575μ., 4.30μμ.

Επίπεδη,  4+ ΣΤ’& 5+Ε, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΡΕΝ ΚΑΣΤΛ(IRE)

2

E

4

Ψαραδάκης Ι.

60

Αλιμπινίσης Γ.

4-1-2-3

2

ΤΑΡΑΓΚΟΝ (GB)

8

E

4

Κεράτσας Π.

59,5

Καστρινός Παν

4-2-5-5

3

ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ (GR)

4

A

4

Μηνά Μ.

58,5

Καραμάνογλου Αλ.

5-3-1-5

4

ΜΙΣΤΕΡ ΠΑΡΗΣ(GR)

9

A

4

Καλογρίδης Ρ.

58,5

Μυκονιάτης Αρ.

6-5-4-1

5

ΜΟΥΤΑΜΑΚΙΝ(IRE)

6

E

5

Κρητικός Ε.

58,5

Γιατράς Αλ.

6-3-3-6

6

ΣΠΑΡΤΑΚΟΥΣ(GR)

7

A

5

Κουμπαράκος Μ.

57

Γιατράς Αλ.

2-5-4-5

7

ΤΖΟΕΪ ΜΠΛΑΚ(GB)

1

E

4

Δρόσος Δ.

58

Καλογερόπουλος Ν.

3-1-4-7

8

ΚΕΪΠ ΡΑΘ (GB)

3

E

5

Ξυνός Μ.

57

Κουβαράς Χρ.

1-3-1-3

9

ΣΑΡΠ ΛΟΥΚΑΟΥΤ(GB)

10

E

5

Σταυρινίδης Γ.

56,5

Αλιμπινίσης Γ.

2-1-4-4

10

ΝΤΡΟΜΚΟΥΣ (GB)

5

E

4

Καποδίστριας Κ.

54,5

Καβρουλάκη Αλ.

4-7-4-4

  • ΡΕΝ ΚΑΣΤΛ (1) – ΜΟΥΤΑΜΑΚΙΝ (5)
  • ΣΚΟΡ  3 (5η – 7η): 2,7/2,4,5/1,5,7,8,10
  • ΣΚΟΡ  4 (3η – 6η): 2,6/4,7/2,7/2,4,5
  • ΣΚΟΡ  6 (2η – 7η): 1,5/2,6/4,7/2,7/2,4,5/1,5,7,8,10

                  ΑΛΛΟΔΑΠΟ

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Turffontein, 1160μ., 12.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 16.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CAPTAIN MAROONED

9

A

4

A Marcus

60

Geoff Woodruff

386

2

TIME TO BE GREAT

14

E

4

R Munger

60

Grant Maroun

780

3

ADMIRAL HENRY

17

E

3

M V’Rensburg

59

Weiho Marwing

9

4

AL SAHEM

2

A

3

G van Niekerk

59

Sean Tarry

5

FURIOSA

20

A

3

S Khumalo

59

Sean Tarry

6

GLOBAL ICON

1

E

3

M Yeni

59

Clinton Binda

7

KING OF MANI

5

E

3

K Zechner

59

Grant Maroun

0

8

PILOU

7

A

3

* L Hewitson

59

Sean Tarry

3

9

ROMI’S BOY

8

A

3

P Strydom

59

Alec Laird

2

10

TIGER JET

10

E

3

J P v’d Merwe

59

Scott Kenny

11

WESTERN WARRIOR

11

E

3

C Zackey

59

Clinton Binda

12

PROMISSORIA

15

Θ

4

R Simons

57.5

Paul Matchett

9

13

TANDANA

13

Θ

3

* C Ngcobo

56.5

Sean Tarry

276

14

DRUM FIRE

16

Θ

3

A Delpech

56.5

Sean Tarry

15

GOLDEN BABE

3

Θ

3

* M Thackeray

56.5

Grant Maroun

8

16

I AM TITANIUM

6

Θ

3

J Mariba

56.5

Clinton Binda

17

ELEGANT BEAUTY

18

Θ

3

Reserve 1

56.5

Johan Janse van Vuuren

656

18

WINTER EMBLEM

12

Α

4

Reserve 2

60

Mike Azzie

80

19

DAWNBREAKER

4

Ε

3

Reserve 3

59

Candice Dawson

20

DANCING REBEL

19

Α

3

Reserve 4

59

Leon Erasmus

756

  • ROMI’S BOY (9) – PILOU (8)
  • Παίζουν έξω: 9,5,1,8

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Turffontein, 1600μ., 1.15μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 16.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

TOGETHER FOREVER

6

A

4

M V’Rensburg

60

Stuart Pettigrew

430

2

AIR FORCE LEGEND

4

E

4

J P v’d Merwe

60

Scott Kenny

322

3

RIPARIAN

19

E

5

* C Murray

60

Greg & Karen Anthony

826

4

RIGHTS OF MAN

10

E

3

W Kennedy

58

Gavin van Zyl

834

5

TAPENZEE

18

E

3

W Marwing

58

Mike Azzie

859

6

SCHOLAR PATROL

5

A

3

* C Ngcobo

58

Stephen Moffatt

879

7

AL HAMD

12

A

3

A Delpech

58

Mike de Kock

32

8

DAN THE LAD

13

A

3

R Simons

58

Paul Matchett

8

9

INN A MILLION

16

A

3

K Zechner

58

Mike Azzie

10

OPTICAL ILLUSION

3

E

3

* L Hewitson

58

Paul Peter

11

PAGODA

1

E

3

D L Habib

58

Geoff Woodruff

5

12

TILBURY FORT

11

A

3

P Strydom

58

Sean Tarry

43

13

GREY’S DELIGHT

17

Θ

4

C Maujean

57

Stanley Ferreira

704

14

AEROBATIC

9

Θ

3

C Zackey

55

Gary Alexander

44

15

END GAME

20

Θ

3

S Khumalo

55

Sean Tarry

2

16

WRITTEN

15

Θ

3

G van Niekerk

55

Sean Tarry

33

17

FEARLESS FRED

8

Ε

3

Reserve 1

58

Corne Spies

325

18

IMPERIAL OUNCE

7

Α

4

Reserve 2

60

Sean Tarry

3

19

MESS

14

Α

3

Reserve 3

58

Candice Dawson

47

20

I’M A RAPTOR

2

Α

3

Reserve 4

58

Devin Little

0

  • AL HAMD (7) – END GAME (15)
  • Παίζουν έξω: 7,2,10,12,15

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Auteuil, 4800μ., 4.50μμ.

Θαμνώδη, 5+ ετών, γκρουπ 1, 370.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PTIT ZIG

Ε

7

NP.SCHOLFIELD

68

PF.NICHOLLS

512152141

2

HIPPOMENE

Ε

6

S.COLAS

68

JP.GALLORINI (S)

63343153666

3

ULTRAJI

Ε

8

T.BEAURAIN

68

F.FOUCHER

415133131

4

PERLY DE CLERMONT

Ε

10

R.SCHMIDLIN

68

FM.COTTIN (S)

321022043

5

ALEX DE LARREDYA

Ε

6

G.MASURE

68

F.NICOLLE

21525113212

6

REVE DE SIVOLA

Ε

11

J.PLOUGANOU

68

NSL .WILLIAMS

714120615251

7

LE CHATEAU

Ε

7

E.CHAZELLE

68

C.SCANDELLA

5747815555

8

SERIENSCHOCK(GER)

Ε

8

K.NABET

68

MLLE A.ROSA

331524764

9

AUBUSSON

Ε

7

L.KELLY

68

NSL .WILLIAMS

907215154

10

ROCK THE RACE

Ε

5

L.PHILIPPERON

66

ROB.COLLET (S)

346713574

11

BLUE DRAGON

Ε

5

J.REVELEY

66

G.CHEREL

1111511131

12

BALLOTIN

Ε

5

B.LESTRADE

66

G.MACAIRE (S)

151171121

13

SOLWAY

Ε

5

A.CHITRAY

66

G.CHEREL

891443671

  • BLUE DRAGON (11) – BALLOTIN (12)
  • Paris turf: 11,1,5,9,3,12

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 2100μ., 5μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, λίστας, 54.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CARNACHY (IRE)

9

Θ

4

J P Spencer

59,5

D M Simcock

1-13699

2

MALEFICENT QUEEN 

2

Θ

4

P Makin

59,5

K Dalgleish

1-11949

3

ALL ABOUT TIME

11

Θ

4

Graham Gibbons

58

D O’Meara

1-74428

4

BELLE TRAVERS 

10

Θ

4

T Hamilton

58

R A Fahey

221957

5

EMPRESS ALI (IRE) 

18

Θ

5

J P Sullivan

58

T P Tate

394531

6

IMSHIVALLA (IRE)

7

Θ

5

P Mathers

58

R A Fahey

98534

7

LADY OF CAMELOT (IRE) 

3

Θ

4

R Havlin

58

J H M Gosden

155228

8

MARSH PRIDE 

6

Θ

4

P McDonald

58

K R Burke

794132

9

ALJAZZI

14

Θ

3

A Kirby

57,5

M Botti

772125

10

AQUALIS 

1

Θ

3

N Mackay

56

J H M Gosden

641

11

BEAULY 

15

Θ

3

M Harley

56

C Hills

172046

12

CEOL NA NOG (IRE) 

17

Θ

3

K J Manning

56

J S Bolger

332751

13

CHINOISERIES 

8

Θ

3

F Sweeney

56

D M Simcock

-15

14

DAWN OF HOPE (IRE) 

5

Θ

3

Andrea Atzeni

56

R Varian

316-15

15

DUBAI FASHION (IRE) 

4

Θ

3

P Hanagan

56

S bin Suroor

5-45312

16

ENTSAR (IRE) 

16

Θ

3

P Cosgrave

56

W J Haggas

43211

17

MATERIALISTIC 

12

Θ

3

S W Kelly

56

L M Cumani

1–147

18

RAHYAH 

13

Θ

3

J Fanning

56

A Keatley

544116

  • ENTSAR (16) – DUBAI FASHION (15)
  • Πιθ. Τιμές: 16 (6), 9 (7), 7, 2 (8), 12, 14, 15 (10), 11, 1, 17 (12)

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Auteuil, 3600μ., 5.25μμ.

Θαμνώδη, 3 ετών, λίστας, 75.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

KINGALOLA

Ε

3

T.GUEGUEN

69

F.NICOLLE

145

2

PETELLAT DU RHEU

Ε

3

J.PLOUGANOU

67

SOURDEAU DE BEAUREGARD (S

412

3

DANCE ROQUE

Θ

3

J.DUCHENE

67

P.QUINTON (S)

548

4

PYROMANE

Ε

3

JL.BEAUNEZ

66

MME P.BUTEL

535143344

5

GRAND PRETENDANT

Ε

3

E.CHAZELLE

66

ROB.COLLET (S)

5586335543

6

BROWSING(IRE)

Θ

3

K.NABET

66

P.LENOGUE

61121356

7

TREIZOR DU PILORI

Ε

3

M.DELMARES

65,5

FM.COTTIN (S)

25

8

FADAS

Θ

3

A.LECORDIER

65

H.BILLOT (S)

8145

9

TOUZ BREAK

Ε

3

T.BEAURAIN

65

G.CHEREL

23

10

FUTBOLISTO

Ε

3

J.RICOU

65

M.SEROR

1800

11

HURKHAN

Ε

3

G.MASURE

64

F.NICOLLE

335

12

HOTMALE HAS

Ε

3

M.REGAIRAZ

64

D.BRESSOU

3737

13

BERGERAC

Ε

3

A.CHITRAY

63

G.CHEREL

45436

14

LUCKY RUBY

Ε

3

L.PHILIPPERON

63

ROB.COLLET (S)

67757

15

IN EXTREMIS

Θ

3

R.SCHMIDLIN

62

FM.COTTIN (S)

740

  • KINGALOLA (1) – TREIZOR DU PILORI (7)
  • Paris turf: 1,5,11,7,4,13

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 2400μ., 5.35μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Β’ κλάση, 87.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LITIGANT 

3

Ε

8

G Baker

61,5

J Tuite

1/191-69

2

TAWDEEA 

7

Ε

4

Gr. Gibbons

60

D O’Meara

190031

3

CYMRO (IRE) 

14

Ε

4

R Kingscote

57,5

Tom Dascombe

404014

4

PRIZE MONEY 

12

Ε

3

George Wood

57,5

S bin Suroor

1-22285

5

FABRICATE 

1

Ε

4

A Kirby

57,5

M L W Bell

3-25381

6

DASHING STAR 

17

Ε

6

S W Kelly

57

D R C Elsworth

3/5292-5

7

WHAT ABOUT CARLO (FR) 

16

Ε

5

T P Queally

57

Eve Johnson Houghton

800341

8

NOT SO SLEEPY 

21

Ε

4

R Havlin

57

H Morrison

404653

9

MONTALY 

10

Ε

5

Oisin Murphy

56,5

A M Balding

7-95320

10

SOLDIER IN ACTION (FR) 

15

Α

3

J Fanning

56,5

M Johnston

70101

11

MIRSAALE 

6

Ε

6

P Makin

55,5

K Dalgleish

711308

12

MISTIROC 

20

Ε

5

M Harley

55

J J Quinn

871100

13

FATTSOTA 

4

Ε

8

Shelley Birkett

55

D O’Meara

990263

14

ERIK THE RED (FR) 

19

Ε

4

Kevin Stott

55

K A Ryan

324937

15

SIR CHAUVELIN 

9

Ε

4

P Mulrennan

55

J S Goldie

113460

16

CAPE COVA (IRE) 

8

Α

3

N Mackay

53,5

J H M Gosden

231141

17

QASSEM (IRE)

2

Α

3

Jos. Gordon

52

H Palmer

22123

18

TRENDSETTER (IRE) 

5

Ε

5

David Egan

52

Micky Hammond

941614

19

MUKHAYYAM 

13

Ε

4

J P Sullivan

51,5

T D Easterby

233418

20

GREEN LIGHT 

22

Ε

5

Ben Robinson

51,5

B Ellison

109008

21

BUONARROTI (IRE) 

23

Ε

5

J Quinn

51,5

D Carroll

821354

22

WILLIAM HUNTER 

11

Ε

4

Hollie Doyle

51

A King

213116

23

WRANGLER 

18

Ε

5

Cam Hardie

51

W J Haggas

8119/03

  • CAPE COVA (16) – QASSEM (17)
  • Πιθ. Τιμές: 16 (7), 23 (7,5), 4 (10), 14, 5, 1, 10, 2,  (12), 9, 17, 7 (14)

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Auteuil, 3600μ., 5.55μμ.

Θαμνώδη, φοράδες 4 ετών, 48.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

KILRONAN

Ε

4

J.CHARRON

71

PH.PELTIER

949242554

2

COUP DOUBLE

Ε

4

J.NATTIEZ

71

N.LAGENESTE DE

15721

3

SAMSARA

Θ

4

L.MACELI

71

G.BIETOLINI

215111131

4

CIBELLALY DU SEUIL

Θ

4

L.PHILIPPERON

70

M.SEROR

62734455

5

REBELLIOUS

Ε

4

K.GUIGNON

70

E.LECOIFFIER

71542

6

FRENCH KISS DU PECOS

Ε

4

T.CHEVILLARD

70

F.NICOLLE

1512

7

LE ROTURIER

Ε

4

C.LEFEBVRE

70

GAB .LEENDERS

2460

8

SAISON DES PLUIES

Θ

4

A.POIRIER

69

G.DENUAULT (S)

524743270

9

LUCKY FLOWER

Θ

4

A.SEIGNEUL

68

ROB.COLLET (S)

621547080

10

COSMOS DES OBEAUX

Ε

4

O.JOUIN

67

N.DEVILDER

745

11

CLENY

Ε

4

V.CHATELLIER

67

T.POCHE

1598581

12

CHEZ PEDRO(IRE)

Ε

4

M.REGAIRAZ

67

D.BRESSOU

0

13

MARESCATAU

Ε

4

M.FARCINADE

67

N.MILLIERE

8

14

CHLOE TRIOMPHE

Θ

4

D.UBEDA

67

M.ROLLAND (S)

55103724

15

MADAME ADELAIDE

Θ

4

JL.BEAUNEZ

66

MME P.BUTEL

7456

16

CIAO NAPO

Θ

4

R.SCHMIDLIN

66

FM.COTTIN (S)

7345

17

LADY FORTUNE

Θ

4

M.DELMARES

65

FM.COTTIN (S)

  • REBELLIOUS (5) – FRENCH KISS DU PECOS (6)
  • Paris turf: 6,1,5,12,14,7,10

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 1400μ., 6.05μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Γ’ κλάση, 27.550

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

WINKLEMANN (IRE)

18

E

4

Jacob Mitchell

60,5

M Botti

24-0007

2

MAGGIE PINK

19

Θ

7

Al. Rawlinson

60,5

M Appleby

546655

3

STEEL TRAIN (FR)

12

Ε

5

Shelley Birkett

60

D O’Meara

65302

4

CINCUENTA PASOS (IRE)

2

Ε

5

Sean Mooney

60

J Tuite

262100

5

MOONLIGHTNAVIGATOR (USA) 

13

Α

4

Jos. Gordon

60

J J Quinn

221561

6

VALLEY OF FIRE 

14

Ε

4

Ben Sanderson

60

J L Eyre

744165

7

FOURTH WAY (IRE) 

10

Θ

3

David Egan

59,5

R Varian

213-807

8

SIR BILLY WRIGHT (IRE) 

17

Ε

5

Clifford Lee

59,5

P D Evans

226932

9

HIDDEN REBEL 

6

Θ

4

Joe Doyle

59,5

A C Whillans

140129

10

FUWAIRT (IRE) 

4

Ε

4

Georgia Cox

59,5

Roger Fell

613138

11

TWIN APPEAL (IRE) 

1

Ε

5

Hector Crouch

59,5

T D Barron

35-0802

12

PASTORAL PLAYER

22

Ε

9

Charlie Bennett

59,5

H Morrison

128750

13

LOUIS THE PIOUS 

15

Ε

8

Patrick Vaughan

59

D O’Meara

990000

14

JAMAICAN BOLT (IRE) 

3

Ε

8

Stephen Cummins

58,5

D O’Meara

07072-0

15

MUSICAL COMEDY 

21

Ε

5

George Wood

58,5

M Murphy

80409

16

TIGER JIM 30 

16

Ε

6

Lewis Edmunds

58,5

J S Goldie

638242

17

SHOURANOUR (IRE) 

9

Ε

6

Josh Doyle

58,5

A D Brown

790111

18

PLUCKY DIP 

5

Ε

5

Jon. Fisher

58

J Ryan

703524

19

LEXINGTON TIMES (IRE) 

11

Ε

4

Nathan Evans

58

Mrs R Carr

96495

20

FINGAL’S CAVE (IRE) 

20

Ε

4

George Downing

58

I Jardine

304143

21

BALLYMORE CASTLE (IRE) 

7

Ε

4

A J McNamara

58

R A Fahey

52054

22

BRIYOUNI (FR) 

8

Ε

3

Kevin Stott

58

K A Ryan

315482

  • MOONLIGHTNAVIGATOR (5) – SHOURANOUR (17)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (7), 6 (8), 7, 17, 8, 3 (10), 17 (10), 11 (12), 21, 22, 20, 18, 16 (14)

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1000μ., 6.35μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 4.950

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RED STRIPES (USA) 

4

Ε

4

Jordan Uys

60,5

Mrs L Williamson

750677

2

RACING ANGEL (IRE) 

1

Θ

4

Lulu Stanford

60,5

M Quinn

162827

3

BILLYOAKES (IRE) 

8

Ε

4

Kieran Shoemark

60

C Wallis

245430

4

DOCTOR PARKES 

6

Ε

10

Milly Naseb

60

S C Williams

426364

5

NOBLE ASSET 

7

Ε

5

Ed. Greatrex

59,5

J M Bradley

776536

6

JUMEIRAH STAR (USA) 

5

Θ

3

E J Walsh

58,5

R M H Cowell

9-21167

7

KEEP IT DARK 

2

Ε

7

Abbie Wibrew

55,5

W J Knight

47906

8

RED FLUTE 

3

Ε

4

Tim Clark

54

D P Quinn

210274

  • DOCTOR PARKES (4) – JUMEIRAH STAR (6)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (3,5), 4 (4), 5 (4,4), 2 (5,5), 8 (7), 3 (8), 1 (10), 7 (12)

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Toulouse, 1600μ., 6.56μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, μέδεν, 16.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

NARELLAN

13

Θ

2

FX.BERTRAS

58

F.ROHAUT (S)

6

2

MAELIA(USA)

1

Θ

2

H.JOURNIAC

58

JC.ROUGET (S)

3

3

HOLLY STAR(IRE)

9

Θ

2

JB.EYQUEM

58

S.BROGI

75

4

PREATYMISS

7

Θ

2

A.WERLE

58

T.LEMER

3

5

SILVER STORM

2

Θ

2

J.AUGE

58

C.FERLAND (S)

2

6

MALAGUETA

3

Θ

2

V.SEGUY

58

A.WATRIGANT (S)

2032

7

LAST POST(GB)

6

Θ

2

E.REVOLTE

58

X.THOMAS DEMEAULTE

5

8

JEANNAJONH

4

Θ

2

M.FOREST

58

W.WALTON

85

9

BILLDARGENT

12

Θ

2

G.SIAFFA

58

SOC.’ DI ALL. M. GUARNIER

89

10

KHALEESI MIX

10

Θ

2

C.CADEL

58

P.VENTENA ALVES

9

11

ANNA FELICIA

8

Θ

2

RC.MONTENEGRO

56

P.SOGORB

12

ALMA MORENA

11

Θ

2

D.IBOUTH

56

JL.DUBORD

13

JICOTEA

5

Θ

2

J.PLATEAUX

56

E.LEON PENATE

  • SILVER STORM (5) – MAELIA (2)
  • Paris turf: 5,2,3,1,11,7

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1400μ., 7.10μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BEDOUIN (IRE) 

6

E

2

T J Murphy

59,5

L M Cumani

56

2

DISCOVERED (IRE) 

9

A

2

Kieran Shoemark

59,5

R Charlton

3

EL CAP (USA)

4

A

2

David Probert

59,5

Sir Michael Stoute

2

4

FAST LANDING 

11

A

2

Ed. Greatrex

59,5

S bin Suroor

5

FLASHY SNAPPER 

2

A

2

S J Drowne

59,5

S Crisford

6

KING OTTO 

3

E

2

Adam Beschizza

59,5

P S McEntee

7

MAMDOOD (IRE) 

1

A

2

Tom Marquand

59,5

R Hannon

54

8

PARADISE LAKE (IRE) 

5

A

2

Jack Mitchell

59,5

Sir Michael Stoute

8

9

SECOND PAGE 

12

A

2

K T O’Neill

59,5

R Hannon

8

10

SHABEEH (IRE) 

10

E

2

Martin Lane

59,5

M Johnston

224

11

TREAGUS 

8

A

2

S Donohoe

59,5

C Fellowes

0

12

VEILED SECRET (IRE)

7

A

2

Ryan Powell

59,5

Sir Mark Prescott

865

13

BRADFIELD MAGIC (IRE) 

13

Θ

2

M J M Murphy

57

C Hills

  • EL CAP (3) – SHABEEH (10)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (2,8), 10 (5,5), 7 (6), 4 (7), 5 (8), 13 (10), 8 (12), 2 (14)

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Toulouse, 1600μ., 7.25μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 26.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SPOIL THE FUN

2

Α

7

J.AUGE

58,5

C.FERLAND (S)

692851722

2

EIGHTEEN POEMS(IRE)

3

Ε

4

J.PLATEAUX

56,5

E.LEON PENATE

98896943

3

BAMIYAN

4

Α

6

O.PESLIER

56,5

T.LEMER

117434333

4

EL FENIX(IRE)

5

Α

4

L.LE PEMP

56,5

N.CAULLERY

138715145

5

HIGH STREET(SWI)

7

Ε

4

T.HENDERSON

56,5

D.HENDERSON

790

6

DUMNONIA

6

Θ

4

I.MENDIZABAL

55

JM.LEFEBVRE (S)

321255257

7

SEA FRONT

1

Θ

5

V.CHEMINAUD

55

E.LIBAUD (S)

13232346

  • BAMIYAN (3) – SPOIL THE FUN (1)
  • Paris turf: 7,1,3,6

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1600μ., 7.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 8.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SUNSET DREAM (IRE) 

7

Θ

3

T J Murphy

61,5

R Hannon

0-62101

2

MEZZOTINT (IRE) 

3

Ε

7

S Donohoe

60,5

L Carter

783452

3

BRITISH EMBASSY (IRE)

6

Ε

4

Joshua Bryan

60,5

B Barr

101621

4

STARBOARD 

5

Ε

7

Sophie Killoran

59,5

D M Simcock

570445

5

TOPOLOGY 

8

Ε

3

D C Costello

58

J Tuite

4-43523

6

MARBOOH (IRE) 

2

Ε

3

David Probert

58

D O’Meara

214605

7

CHESTER STREET 

1

Ε

3

Kieran Shoemark

58

R Charlton

1-43653

8

SQUIRE 

9

Ε

5

Adam Beschizza

57

M J Attwater

475403

9

RAVENHOE (IRE) 

4

Ε

3

Martin Lane

57

M Johnston

73182

  • BRITISH EMBASSY (3) – SUNSET DREAM (1)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (4), 3 (4,5), 2 (5), 7 (6), 9 (7), 5 (8), 8, 4 (10), 6 (12)

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Toulouse, 1200μ., 7.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 17.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LISNAVAGH

2

Θ

4

A.WERLE

60,5

MME J.SOUBAGNE

7004432331

2

SECLY(IRE)

14

Ε

5

I.MENDIZABAL

59

F.CHAPPET

8181037303

3

HUANG HO

1

Ε

6

J.RESIMONT

59

N.CAULLERY

443168639

4

LANDO’S GIRL

9

Θ

5

S.SAADI

56

MLLE C.NICOT

155493540

5

DENZIO

3

Ε

6

D.MORISSON

56

C.ALONSO PENA

2402054784

6

UKRANIAN BLUE

12

Θ

6

J.PLATEAUX

53

E.LEON PENATE

655662975

7

INSEO

13

Ε

5

RC.MONTENEGRO

53

C.BAILLET

60702548

8

LILALCO

6

Ε

4

C.GROSBOIS

53

B.LEGROS

7366001500

9

RUSTER

4

Ε

7

C.HERISSON DE BEAUVOIR

52,5

F.SEGUIN

981397

10

RUBY WEDDING

8

Θ

6

M.FOREST

52,5

G.NICOT

8834508

11

SEA TRIAL

5

Ε

7

V.SEGUY

51

MLLE C.NICOT

3748956520

12

PILER LANN

11

Θ

4

B.PANICUCCI

51

J.REYNIER

7062272432

13

AWESOME PRINCE

10

Ε

11

FR.MARTINEZ PARRA

51

D.RABALLAND

80609009

14

DARAPHIL

7

Ε

8

J.MASSEBOEUF

51

D.RABALLAND

8670

  • LISNAVAGH (1) – SEA TRIAL (11)
  • Paris turf: 1,2,6,5,4,3,11

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 2800μ., 8.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Β’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CURBYOURENTHUSIASM (IRE) 

5

E

5

J P Spencer

63,5

D M Simcock

01–2076

2

GREAT HALL

3

E

6

P Cosgrave

62,5

M Quinn

482115

3

WATERSMEET 

6

E

5

J Fanning

60,5

M Johnston

200710

4

HAINES 

4

E

5

David Probert

57

A M Balding

145268

5

WINNING STORY

7

E

3

Martin Lane

55

S bin Suroor

15

6

ARGUS (IRE) 

1

A

4

Jack Mitchell 

55

A Dunn

61-6350

7

RIDEONASTAR (IRE) 

2

E

5

M Dwyer

55

B G Powell

327700

  • GREAT HALL (2) – WATERSMEET (3)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (2,3), 1 (2,8), 5 (4), 2 (6,5), 4 (10), 7 (12)

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Toulouse, 2000μ., 8.25μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SPES UNICA

11

Θ

3

O.PESLIER

60,5

T.LEMER

3814324665

2

WAR AGAIN

9

Θ

3

S.PRUGNAUD

58,5

P.SOGORB

34421530

3

MAIZE AND BLUE(IRE)

10

Α

3

V.SEGUY

58,5

M.DELAPLACE

6333535145

4

FAIPASSI FAIPASSA

3

Ε

3

E.REVOLTE

58,5

X.THOMAS DEMEAULTE

524634422

5

SUNDAY RACER

2

Ε

3

D.MICHAUX

57,5

CH.GOURDAIN (S)

6415022129

6

MIREMONT

5

Ε

3

T.HENDERSON

57

CH.GOURDAIN (S)

23

7

KEPH DE LA MANCHA

8

Ε

3

A.WERLE

56

T.LEMER

822564

8

FLEUR DU BEQUET

4

Θ

3

J.GROSJEAN

55,5

CA.CARABAJAL ACEVEDO

44441398

9

PHENICEAN(IRE)

7

Ε

3

RC.MONTENEGRO

53

SR.SIMON

66884337

10

ZILVIA

6

Θ

3

F.GARNIER

53

C.DELCHER SANCHEZ

403

11

BROKEN CIRCLE

1

Α

3

L.LE PEMP

51

N.CAULLERY

6470323540

  • FAIPASSI FAIPASSA (4) – MAIZE AND BLUE (3)
  • Paris turf: 2,3,4,6,5,10

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1200μ., 8.45μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 4.950

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CADLAND LAD (IRE)

3

E

3

Lulu Stanford

59,5

J Ryan

342342

2

CEE JAY 

2

E

3

A Kirby

59,5

R M H Cowell

8-23345

3

FIRESNAKE (IRE) 

6

E

3

Jordan Uys

59,5

Mrs L Williamson

776737

4

PLEADINGS (USA) 

1

E

3

Kieren Fox

59,5

C Wallis

0

5

TEN ROCKS 

7

E

3

M Dwyer

59,5

Mrs L Williamson

678236

6

COCKNEY ISLAND 

5

Θ

4

P Cosgrave

57

P J McBride

0/3-4486

7

LOVEATFIRSTSIGHT 

4

Θ

3

Adam Beschizza

57

M J Attwater

435

8

SILENTLY 

8

Θ

3

T J Murphy

57

D Kubler

  • CADLAND LAD (1) – CEE JAY (2)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (1,9), 6 (4), 2 (5), 7 (6,5), 8 (10), 3, 5 (12)

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Toulouse, 2200μ., 8.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 11.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SENOR CHARLY

3

Ε

6

I.GRARD

63

F.PARDON

21144114411

2

PACK DREAM

7

Ε

4

B.GUENET

62

CH.GOURDAIN (S)

363442544

3

QUEEN FOSOOL

6

Θ

5

M.ROLLANDO

61,5

M.COMAS MOLIST

263001575

4

LA ZAMTOFF

1

Θ

4

A.LE LAY

61,5

C.LE LAY

92111521050

5

CLAUDIA OCTAVIA(GB)

4

Θ

5

D.GARCIA-DUBOIS

61,5

D.GUILLEMIN (S)

2462135812

6

RISING SUN(IRE)

2

Ε

4

M.PLAT

61

S.BROGI

569800641

7

ASTROLOGO(SPA)

8

Ε

6

K.RAYBOULD

59

D.RABALLAND

68008907

8

NEARLY NOT MINE(GB)

5

Θ

5

J.HENDERSON

57,5

D.HENDERSON

13436859

  • SENOR CHARLY (1) – CLAUDIA OCTAVIA (5)
  • Paris turf: 1,4,3,5,2

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 2000μ., 9.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 8.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

COILLTE CAILIN (IRE)

6

Θ

6

A Kirby

60,5

D M Loughnane

123065

2

BURCAN (FR) 

2

Ε

4

Daniel Muscutt

59

M Botti

122

3

CRAFTSMANSHIP (FR) 

1

Α

5

Jack Mitchell

58

R Eddery

643304

4

KAFEEL (USA)

4

Ε

5

S J Drowne

57

Mrs L C Jewell

10/758P-

5

YUL FINEGOLD (IRE) 

3

Ε

6

Martin Lane

56,5

C R Dore

561569

6

OCEAN ELEVEN

9

Ε

3

David Probert

56

J Ryan

226511

7

MIA TESORO (IRE) 

5

Θ

3

S Donohoe

55,5

C Fellowes

8-11112

8

RITASUN (FR) 

7

Ε

3

K T O’Neill

54

R Hannon

16-1275

9

CORNELIOUS (IRE) 

8

Ε

4

Adam Beschizza

54

C Lines

541055

  • BURCAN (2) – MIA TESORO (7)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (2,3), 2 (2,8), 7 (5), 3 (8), 8 (10), 9 (12)

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1400μ., 9.55μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 3.850

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CAIUS COLLEGE GIRL (IRE) 

4

Θ

4

E J Walsh

60,5

Miss N L-Beavis

150-588

2

WINK OLIVER 

7

Ε

4

Martin Lane

59

David Dennis

807809

3

MOSSY’S LODGE

1

Θ

3

Louis Steward

59

A Carson

821552

4

FAINTLY (USA) 

5

Ε

5

J P Sullivan

59

Mrs R Carr

806581

5

RUBY’S DAY 

2

Θ

7

P Cosgrave

58,5

D H Brown

645580

6

GARTER (IRE) 

9

Θ

3

M J M Murphy

58,5

C Hills

97517

7

FOR SHIA AND LULA (IRE) 

10

Ε

7

A Kirby

58

D M Loughnane

92292

8

DIVINE CALL

11

Ε

9

D C Costello

58

J M Bradley

44824

9

HONCHO (IRE) 

8

Ε

4

Danny Brock

57,5

J Ryan

987485

10

TEE IT UP TOMMO (IRE) 

3

Ε

7

Kieran Schofield

57

D Steele

44770

11

MOWHOOB 

6

Ε

6

J Quinn

54

B Barr

0-34880

  • MOSSY’S LODGE (3) – FAINTLY (4)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (2,8), 3 (3,5), 6 (5), 7 (6), 8 (6,5), 9 (12)
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 023 – 029
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 019 – 029