Ιππόδρομος Τετάρτης 16/11/16

November 17, 2016
541 Views

Αρκετές διαδρομές τροτ από τη Γαλλία διαθέτει και το σημερινό πρόγραμμα των ιπποδρομιών. Συνολικά το κουπόνι παίζει με 26 ιπποδρομίες από τρεις χώρες, εκ των οποίων οι 19 είναι επίπεδες και οι επτά τροτ από το Μορ Ντε Μπρετάν. Η Γαλλία μας δίνει και την Ανζέ, ενώ από τη Νότια Αφρική το Κένιλγουορθ συμμετέχει με επτά διαδρομές και το βράδυ έχουμε το αγγλικό Κέμπτον με οκτώ κούρσες.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα της Τετάρτης, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maure Britagne, 2850μ., 1μμ.

Εφιππο τροτ, 5-6 ετών, Δ’ κλάση, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ALREADY DU POLI

E

6

Mlle CH. LE COZ

B. PITON

570004

2

ALAMO DE MIENNAIS

E

6

F. LETONTURIER

CL.M. FOUGERES

40403766

3

ADAMANTIN LOUKI

E

6

TH. CONSTANS

CH. FRANJOUX

9467748177

4

BLACK HOLE SUN

E

5

M. KONDRITZ

F. LEBLANC

56316

5

AKANA JANOJO

Θ

6

A. DABOUIS

L. LAUDREN

402

6

ARE DE GOUPILLIERE

Ε

6

Mlle E. VAN PETTEN

G. CHAVATTE

4093266496

7

A BELLE LADY

Θ

6

Mlle MARIE BAZIRE

CH. BAZIRE

8168620

8

ANDOFAX

Ε

6

G. MONTHULE

P. ANGELIAUME

4041796

9

ALIZEA DES BORDES

Θ

6

D. BARANGER

J.E. DAVID

68990806

10

BLEUET DU PARC

Ε

5

V. SAUSSAYE

CH. BOISNARD

459

11

ALCATRAZ D’ARIANE

Ε

6

M. KROUCHI

D. BETHOUART

4762120

12

BRIGHT GIRL

Θ

5

B. ROCHARD

B. CARPENTIER

1551209

13

ARNOLD FOUTEAU

Ε

6

M. HEURTEBISE

A. DREUX

600007

14

ARSENAL DES ILES

Ε

6

R. LAMY

A. LE COURTOIS

6030964

15

BUESNO DEL CAMPO

Ε

5

J.Y. RICART

ST. ROUXEL

2431730

16

ADORABLE FOUTEAU

Ε

6

A. VOISIN

A. DREUX

18063800

  • BRIGHT GIRL (12) – BUESNO DEL CAMPO (15)
  • Paris turf: 11,12,16,7,8,4,14,15

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maure Britagne, 2250μ., 1.25μμ.

Αμαξίδια, 3 ετών, Ε’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DECOLORATION

Θ

3

P. PELLEROT

P. PELLEROT

313

2

DIVA ERMITAGE

Θ

3

J. SIMON

J. SIMON

27150

3

DIANA JARZEENNE

Θ

3

J. OGER

J. WARIN

654317085

4

DIABLO LEMAN

Ε

3

D. LEFAUCHEUX

D. LEFAUCHEUX

1593954

5

DJAMENA

Θ

3

F. LEGORGEU

D. MOTTIER

141

6

DONOSTIA DE LOU

Θ

3

ANTHONY DOLLION

ANTHONY DOLLION

711

7

DULCINEE DU DOLLAR

Θ

3

A.P. BEZIER

M. BEZIER

3632379

8

DOULINA DE LOU

Θ

3

J.PH. RAFFEGEAU

J.PH. RAFFEGEAU

45541

9

DRASTERIA

Θ

3

TH. LEVESQUE

TH. LEVESQUE

26143

10

DAISY JENILOU

Θ

3

P.A. RYNWALT-BOULARD

P.A. RYNWALT-BOULARD

34331

11

DAISIJI D’ORION

Α

3

E. RAFFIN

Mme E. DROUET-CONSTANTIN

543843333

12

DREAM A L’OLIVERIE

Α

3

J.J. BAILLON

TH. RAFFEGEAU

2421094

13

DERBY D’URZY

Α

3

CH. HAMEL

CH. HAMEL

113

14

DANSE SACREE

Θ

3

J. LEHERICEY

J.R. LAUNOIS

838414546

  • DJAMENA (5) – DERBY D’URZY (13)
  • Paris turf: 6,5,13,9,10,11,12

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maure Britagne, 2250μ., 1.55μμ.

Εφιππο τροτ, 6-9 ετών, Ε’ κλάση, 27.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ASTRE BLANC

Ε

6

A. BARRIER

O. RAFFIN

36150

2

TRESOR D’ANARDEL

Ε

9

G. MONTHULE

A. DEMISSY

2154970

3

UNIQUE DES VENTS

Ε

8

Mlle A. CHAUVEAU

M. CONSTANTIN

161090

4

ULTIMO AMORE

Ε

8

B. ROCHARD

P. COIGNARD

646407

5

VOICE OF THE ANGEL

Θ

7

G. PRAT

G. PRAT

29660

6

UTRINCOT

Ε

8

Mlle CH. LE COZ

B. PITON

8036550009

7

AZALEE DE BOMO

Θ

6

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

15628513400

8

ADORABLE

Ε

6

A. WIELS

TH. DUVALDESTIN

203151310

9

TOSCAN DES LOYAUX

Ε

9

A. DABOUIS

M. DABOUIS

654883350

10

TRITON DU LILAS

Ε

9

R. LAMY

A. LE COURTOIS

74003070

11

ALTO DU LYS

Ε

6

CL. FRECELLE

J.L. BIGEON

15121296035

12

VAINQUEUR D’ECHAL

Ε

7

A.PH. GRIMAULT

CH. BOISNARD

2545505500

13

VIKING’S KISS

Ε

7

E. RAFFIN

A.G. MAILLARD

66313110

14

TIBURCE DE LEAU

Ε

9

J.Y. RICART

P. COMPAS

501113424

15

VICOMTE D’HAVANE

Ε

7

A. LAMY

B. MARIE

31339119

16

VIOLON DE BEZ

Ε

7

M. ABRIVARD

M. ABRIVARD

1592024680

  • ADORABLE (8) – VICOMTE D’HAVANE (15)
  • Paris turf: 8,7,15,9,13,11,14,16

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1600μ., 2.05μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Γ’ κλάση, 6.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

STAR CHESTNUT

6

Ε

4

S Khumalo

61.5

Justin Snaith

122

2

LINEKER

2

Ε

4

A Domeyer

59

Justin Snaith

65

3

FRIENDLY TIBBS

8

Ε

6

C Orffer

57

Piet Steyn

286

4

ANNIGONI

4

Ε

5

M Byleveld

56

Vaughan Marshall

284

5

UNION JACK

1

Ε

4

G Cheyne

55

Brett Crawford

731

6

CAN COPE

5

Α

6

* S Fortune -2.5 kg

54.5

Harold Crawford

289

7

CAPE LADDIE

7

Α

4

G Behr

54.5

Dean Kannemeyer

243

8

NEW CALEDONIA

9

Ε

4

R Fourie

53.5

Geoff Woodruff

115

9

JUDDERING ANGEL

3

Ε

6

G van Niekerk

52.5

Joey Ramsden

544

  • STAR CHESTNUT (1) – CAPE LADDIE (7)
  • Παίζουν έξω: 7,1,3,5,2

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maure Britagne, 2850μ., 2.25μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 4 ετών, Α’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CHERI DU DESERT

Α

4

M. MONACO

S. CARRO

7

2

CALIN MAJYC

Ε

4

CH. HAMEL

CH. HAMEL

226

3

CLAUDIUS

Α

4

P.Y. LEMOINE

P.Y. LEMOINE

172333

4

CUMIN DU PONT

Α

4

O. RAFFIN

J.P. LECOURT

53273

5

CAP DES TESNIERES

Ε

4

A. BARRIER

A. COLLANGE

6740879646

6

COSMOS DE TILLARD

Α

4

E. RAFFIN

Mme C. FOSSARD

36202270

7

CLOSER D’ALBI

Ε

4

M. CHERBONNEL

D. CHERBONNEL

332552

8

CLAIR OBSCUR

Ε

4

L. LAUDREN

L. LAUDREN

5126604

9

COOL MAMILO

Ε

4

CL. GUILLON

L. LAUDREN

8464333

10

CLASSICAL CHARM

Ε

4

G. THOREL

G. THOREL

1567172780

11

CACAO MARIA

Ε

4

D. BARANGER

J.P. MARMION

12151115085

12

CEZIO WILLIAMS

Ε

4

CH. BOISNARD

CH. BOISNARD

1422138

13

COCKTAIL DIGEO

Ε

4

M. ABRIVARD

J.PH. RAFFEGEAU

612007050

14

CAPTAIN VIKLAND

Ε

4

C. CHENU

C. CHENU

54001647

15

CRONOS D’HAMELINE

Ε

4

L.D. BOURGEAIS

J.P. MARMION

4721375

16

CYRIUS D’HOULBEC

Ε

4

A. WIELS

J.P. MARMION

111435

17

CHOCHO DE GUEZ

Ε

4

J.Y. RICART

J.M. BAZIRE

64315304

  • CYRIUS D’HOULBEC (16) – CACAO MARIA (11)
  • Paris turf: 16,11,15,3,13,6,12,4

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1600μ., 2.40μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 4.900

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

COME ON INN

6

Θ

4

A Domeyer

60

Adam Marcus

232

2

CAIPOEIRA

15

Θ

4

J Jordaan

60

Glen Kotzen

60

3

SILVER WILLOW

14

Θ

3

R Fourie

58

Glen Kotzen

823

4

LAIKIPIA

12

Θ

3

S Khumalo

58

Justin Snaith

65

5

SO ENCHANTING

13

Θ

3

H v’d Hoven

58

Patrick Kruyer

756

6

SANDY BAY

5

Θ

3

D Dillon

58

Joey Ramsden

867

7

NO DOUBT

9

Θ

3

X Carstens

58

Darryl Hodgson

797

8

TRIPOLINA

4

Θ

3

C Orffer

58

Brett Crawford

577

9

PEACH VALLEY

11

Θ

3

G Behr

58

Margot Steyn

709

10

HEARTBURN

17

Θ

3

O Noach

58

Margot Steyn

0

11

ANGEL OF ATHENS

3

Θ

3

K Zechner

58

Glen Kotzen

78

12

CASSIDY JADE

8

Θ

3

J Smitsdorff

58

Andries Steyn

9

13

ISLAND MUSIC

16

Θ

3

M Byleveld

58

Glen Kotzen

0

14

OSCA

1

Θ

3

G van Niekerk

58

Candice Bass-Robinson

5

15

PRETTY WOMAN

7

Θ

3

S Veale

58

Brett Crawford

68

16

STORM BREWING

10

Θ

3

* A Balloo

58

Joey Ramsden

80

17

YOURMYWORLD

2

Θ

3

Reserve 1

58

R G Sheehan

68

  • COME ON INN (1) – SILVER WILLOW (3)
  • Παίζουν έξω: 11,14,1,3

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maure Britagne, 2850μ., 3.05μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 4 ετών, Β’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CALIN DES MOISSONS

Ε

4

CH. BOISNARD

CH. BOISNARD

626

2

CHRISMI

Ε

4

O. RAFFIN

O. RAFFIN

726536540

3

CADET TREHENNIERE

Ε

4

J.W. HALLAIS

J.W. HALLAIS

862254310

4

CALVA DES RACQUES

Ε

4

D. LEMARCHAND

D. LEMARCHAND

7748487797

5

CAPTAIN DU RELAIS

Α

4

S. HARDY

S. HARDY

98438

6

CAPITAINE D’EOLE

Ε

4

L. LAUDREN

L. LAUDREN

12504

7

CALIN LA RAVELLE

Ε

4

E.G. BLOT

E.G. BLOT

955806445

8

COEUR DU CHENE

Ε

4

TH. LEVESQUE

CL. CASSERON

134016

9

CESAR DE TILLARD

Ε

4

ET. LEFRANC

ET. LEFRANC

1539102385

10

CAID DE CORNEVILLE

Ε

4

L. DANIELO

L. DANIELO

42143649

11

CODRAG DE BELLOUET

Ε

4

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

2624750

12

CAPTAIN BLEU

Α

4

T. THIEULENT

L. THIEULENT

8413345

13

COEUR DE LOUP

Ε

4

PH. DAUGEARD

PH. DAUGEARD

6426425

14

CADOR DE ROMAZ

Α

4

L. DONATI

R. DONATI

72121100

15

CASH DE BEAUREGARD

Ε

4

A. MARIE

PH. MARIE

540272311

16

CAVELIN

Α

4

A. BARRIER

F. RETAUX

234685411

  • CAVELIN (16) – COEUR DU CHENE (8)
  • Paris turf: 14,12,8,16,9,11,3,6

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1600μ., 3.20μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3+ ετών, Ε’ κλάση, 4.900

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MOONRISE SENSATION

7

Α

3

C Orffer

60

Brett Crawford

719

2

GYRE

1

Ε

4

G Cheyne

59.5

Adam Marcus

212

3

MEGA SECRET

8

Ε

4

A Domeyer

59

Patrick Kruyer

621

4

SHALL BE FREE

9

Ε

4

D Dillon

59

Michael Robinson

297

5

SHOGUN

3

Ε

4

S Veale

58.5

Dennis Drier

304

6

CARBON OFFSET

5

Α

3

R Fourie

57.5

Brett Crawford

314

7

SUMMER SKY

12

Α

3

G Behr

56.5

Dean Kannemeyer

122

8

RINJANI

6

Α

3

G van Niekerk

55.5

Candice Bass-Robinson

331

9

MAJOR JAY

10

Ε

4

M Byleveld

54

Vaughan Marshall

650

10

BELCOURT CASTLE

4

Ε

7

* S Fortune

53

Piet Steyn

8

11

MR LOVER BOY

2

Ε

4

H v’d Hoven

52.5

Piet Steyn

905

12

EXCLUSIVE KNIGHT

11

Ε

6

S Cele

52

Piet Steyn

686

  • SUMMER SKY (7) – CARBON OFFSET (6)
  • Παίζουν έξω: 7,8,6,3,5

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maure Britagne, 2850μ., 3.35μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 4 ετών, Ε’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CADINE GUERNEVEZ

Θ

4

CH. BOISNARD

CH. BOISNARD

15631392329

2

CATHY DE JANVILLE

Θ

4

M. LEBREC

N. PERRELLE

512

3

CHERIE DE NOYELLES

Θ

4

L. GUINOISEAU

J. BODIN

3009433

4

CHARMING LADY

Θ

4

P.Y. LEMOINE

P.Y. LEMOINE

23401067

5

COQUETTE ALDO

Θ

4

M. BARRE

M. BARRE

71486656

6

CONNECTION ECUS

Θ

4

M. VARTIAINEN

M. VARTIAINEN

52121

7

CARO DE GRANDCAMP

Θ

4

E. PELTIER

E. PELTIER

9314573628

8

CYBELE DE VITRAY

Θ

4

P. PELLEROT

P. PELLEROT

468238324

9

COQUINE DU HIREL

Θ

4

G. DONIO

M. DONIO

37361296

10

CHARMEUSE DU GADE

Θ

4

J.F. SENET

J.F. SENET

501507

11

CHIVA DES RACQUES

Θ

4

E. RAFFIN

A. BUISSON

137363036

12

CEMILIE DE LAROQUE

Θ

4

P. LECELLIER

P. LECELLIER

12744351

13

CLEENA DRYME

Θ

4

A.G. MAILLARD

A.G. MAILLARD

9016777

14

COZUMEL

Θ

4

J.W. HALLAIS

J.W. HALLAIS

21815471711

15

CANNEBIERE

Θ

4

TH. LEVESQUE

TH. LEVESQUE

15230022

16

CERISE DES PRES

Θ

4

ET. LEFRANC

ET. LEFRANC

416573321

17

CLARA DALLAUCH

Θ

4

N. BRIDAULT

N. BRIDAULT

15123

18

CARLA DU HOULME

Θ

4

PH. DAUGEARD

PH. DAUGEARD

2348878258

  • COZUMEL (14) – CLARA DALLAUCH (17)
  • Paris turf: 12,14,18,6,11,16,15,17

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 2000μ., 3.55μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ELUSIVE WAVE

5

Θ

5

C Orffer

60

Brett Crawford

222

2

IN LIMINE

3

Θ

5

H v’d Hoven

59.5

Greg Ennion

841

3

GOOD GRACE

7

Θ

5

G van Niekerk

58

Candice Bass-Robinson

64

4

ALL MINE

9

Θ

4

R Fourie

56

Glen Kotzen

886

5

EPONA

4

Θ

3

D Dillon

54

Joey Ramsden

414

6

WHITE ROSE

1

Θ

3

G Cheyne

52.5

Glen Kotzen

214

7

KONKOLA

2

Θ

3

S Khumalo

52

Justin Snaith

641

8

ELEADORA

8

Θ

5

M Byleveld

52

Andre Nel

139

9

ELUSIVE ROSE

6

Θ

4

S Cele

52

Brett Crawford

471

  • WHITE ROSE (6) – ELUSIVE WAVE (1)
  • Παίζουν έξω: 5,7,6,1

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Maure Britagne, 2850μ., 4.05μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 5 ετών, ΣΤ’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BAMBINE

Θ

5

B. PITON

B. PITON

57380053

2

BLANCA DE VICTHI

Θ

5

P. HOUEL

G. HOUEL

531501340

3

BOUCANIERE

Θ

5

E. RAFFIN

B.R. PLAIRE

4883634696

4

BALLERINE DU CAPRE

Θ

5

J. DUBREIL

J. DUBREIL

218000070

5

BELLE GERGAUDERIE

Θ

5

D. BETHOUART

D. BETHOUART

41600915477

6

BELLA DE GINAI

Θ

5

Mme S. LARDUINAT-DESCOUT

D. CORDEAU

3593

7

BOHEME FLIGNY

Θ

5

A. WIELS

Y. DOUSSET

360332

8

BALI DE LA PRADE

Θ

5

O. RAFFIN

O. RAFFIN

758699645

9

BICHE DU LEVANT

Θ

5

F.M. ANDRIEU

F.M. ANDRIEU

7907300

10

BAHAMAS QUICK

Θ

5

L. GUINOISEAU

F. LEBLANC

218117

11

BEAUTE WINNER

Θ

5

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

12307

12

BABOUCHKA DU GITE

Θ

5

A. MARIE

S. FERCHAUD

1500960905

13

BELLE DU MATIN

Θ

5

F. FURET

F. FURET

91165581

14

BASTELICA

Θ

5

J.B. LEMOINE

J.B. LEMOINE

614357250

15

BURGUESA

Θ

5

V. ROBILLARD

G.M. DREUX

6697

16

BAHIA DE FEUGERES

Θ

5

J.F. SENET

B. GOOP

661094970

17

BALLADE DU TIJAS

Θ

5

ARNAUD DESMOTTES

CH. DESMOTTES

2378840477

18

BOHEME DE BOUERE

Θ

5

S. POILANE

S. POILANE

1711559000

  • BOHEME DE BOUERE (18) – BELLE DU MATIN (13)
  • Paris turf: 13,17,7,14,18,8,3,4

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Angers, 2100μ., 4.20μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

VIRGINIE

4

Θ

3

C.LECOEUVRE

60

T.CLOUT

315440403

2

EASY VICTORY

8

Θ

3

E.HARDOUIN

59,5

C.LOTOUX (S)

225414853

3

BOIS CHEVALIER

9

Ε

3

C.HUE

59,5

A.LAMOTTE D’ARGY

4223103

4

RAISING RIVER

10

Α

3

PC.BOUDOT

59

E&G.LEENDERS (S)

156141068

5

BRIGHT DINASTY

12

Θ

3

A.BOURGEAIS

59

N.LEENDERS

5231039

6

ROCHENKA

14

Θ

3

ALEX.ROUSSEL

58,5

C.LOTOUX (S)

142398021

7

GYSOAVE

15

Θ

3

M.GUYON

58,5

W.HICKST

4107050

8

BEAU VALLEY(GB)

16

Ε

3

I.MENDIZABAL

58

ROD.COLLET (S)

516036606

9

TWINKLY

13

Θ

3

A.POLLI

57

C.PLISSON

3572416642

10

SIMANO

2

Α

3

A.FOUASSIER

57

J.PARIZE

9055217302

11

WAR AGAIN

1

Θ

3

S.PRUGNAUD

57

P.SOGORB

344215306

12

OPERA DAME(GB)

5

Θ

3

L.DELOZIER

57

HA.PANTALL

43222180

13

BOGOLAN

3

Ε

3

J.CROCQUEVIEILLE

57

D.DARLIX

5

14

SATANTA

6

Θ

3

R.JUTEAU

55,5

S.GOUYETTE

25816341

15

GEOFFREY’S GIRL

11

Θ

3

J.CABRE

55,5

JF.DOUCET (S)

17864

16

SIMMANTOV

7

Ε

3

J.GUILLOCHON

54,5

T.MERCIER

1524202179

  • ROCHENKA (6) – BOIS CHEVALIER (3)
  • Paris turf: 6,4,10,5,1,3,8,9

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1200μ., 4.30μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3+ ετών, Δ’ κλάση, 5.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BOLDLY RESPECTABLE

4

Α

3

C Orffer

60.5

Brett Crawford

317

2

TRIBAL FUSION

1

Ε

4

A Domeyer

60.5

Shane Humby

112

3

JOINERS ARMS

10

Ε

5

G Cheyne

60

Eric Sands

128

4

SHENYANG

3

Ε

4

R Fourie

58.5

Justin Snaith

73

5

ROCK OF AFRICA

7

Ε

3

M Byleveld

58

Vaughan Marshall

137

6

PAPERBACK WRITER

2

Α

3

G Behr

57

Dean Kannemeyer

177

7

LEE’S STAR

6

Ε

3

S Veale

55.5

Dennis Drier

638

8

VIKING VOYAGE

8

Ε

5

S Khumalo

52.5

Andre Nel

752

9

LARIMAR

5

Ε

4

H v’d Hoven

52

Glen Puller

549

10

PROFESSOR BRIAN

9

Α

4

* A Balloo

52

Joey Ramsden

705

  • TRIBAL FUSION (2) – BOLDLY RESPECTABLE (1)
  • Παίζουν έξω: 1,5,4,2,6

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Angers, 2300μ., 4.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, αξίωσης, 12.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BILGE KAGAN(IRE)

12

Α

6

A.MASSIN

60,5

P&F.MONFORT (S)

3142504480

2

COSMIC CITY(GB)

3

Ε

4

S.CHUETTE

60,5

M.BOUTIN (S)

2072821313

3

EVER ONE

9

Α

4

M.ROMARY

60,5

C.BOUTIN (S)

3530211590

4

FORTUNE ROYAL

6

Ε

5

C.PACAUT

59

P.DEMERCASTEL

9726894

5

CAPE SUNION(ITY)

1

Α

4

L.LE PEMP

59

SOC.’ DI ALL. M. GUARNIER

3955325417

6

AIOROS(IRE)

2

Ε

7

M.EON

57,5

A.COUETIL (S)

120127257

7

VIRTUAL GAME(IRE)

11

Ε

6

Z.PFEIL

57,5

M.LE FORESTIER

15261152114

8

MALDON(IRE)

5

Ε

4

L.POGGIONOVO

57,5

P.QUINTON (S)

5060232356

9

A TOUT PROPOS

13

Ε

5

A.CECCARELLO

57,5

MME AC.TROUVE

1077

10

MISKIN(GB)

7

Ε

7

D.SANTIAGO

56

J.HAMMOND (S)

260000027

11

LATIN CHARM(IRE)

4

Ε

5

S.BOURGOIN

56

AN.HOLLINSHEAD

279009750

12

RULING POLE(IRE)

8

Ε

7

L.OGER

56

N.LEENDERS

900155669

13

ZORA TRINIDAD

10

Θ

5

O.LETARD

56

MME AC.TROUVE

0

  • VIRTUAL GAME (7) – COSMIC CITY (2)
  • Paris turf: 2,10,8,7,6,1

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1400μ., 5.05μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, έως 3 νίκες, 5.450

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

NIGHTINGALE

3

Θ

4

G van Niekerk

61

Candice Bass-Robinson

342

2

GOODTIME GAL

8

Θ

4

R Fourie

61

Michael Robinson

412

3

ANGLET

10

Θ

4

G Cheyne

61

Patrick Kruyer

430

4

SUBLIME LADY

9

Θ

4

A Domeyer

61

Candice Bass-Robinson

137

5

ROCK ON BABY

6

Θ

4

G Behr

60

Dennis Drier

155

6

THE SECRET IS OUT

2

Θ

3

M Byleveld

59

Vaughan Marshall

117

7

SAIL

5

Θ

3

S Veale

56

Dennis Drier

332

8

PREMIER DANCE

1

Θ

3

C Orffer

56

Dennis Drier

11

9

GIMME SIX

4

Θ

3

S Khumalo

53

Justin Snaith

122

10

TRIPPI’S GIRL

7

Θ

3

K Zechner

53

Glen Kotzen

182

  • PREMIER DANCE (8) – GOODTIME GAL (2)
  • Παίζουν έξω: 7,2,8,9,6

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Angers, 1600μ., 5.25μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 16.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MATKEN

3

Ε

4

PC.BOUDOT

60

D.PROD’HOMME

232045008

2

GREATGIFT

16

Θ

4

E.ETIENNE

60

C.DES MAZIS (S)

37010220

3

CHUCK SPORT

10

Ε

4

E.HARDOUIN

59,5

MLLE C.FEY

2351231000

4

MI VIDA

8

Α

5

L.DELOZIER

59

HA.PANTALL

9607500473

5

MISTER IFF(GB)

15

Ε

4

ALEX.ROUSSEL

58,5

L.EDON

37047276

6

EL DONNO(IRE)

2

Ε

6

A.FOUASSIER

57,5

J.BERTIN

2383688800

7

INNER BEAUTY

11

Θ

7

A.HAMELIN

57

J.PARIZE

5839000075

8

PRINCE DE PERSE

13

Ε

6

M.FOREST

56,5

J.REYNIER

9650923817

9

ECLAIR DU NINIAN

1

Α

5

C.GROSBOIS

55

S.GOUVAZE

2214440633

10

PRORISKS

6

Ε

10

T.BACHELOT

55

C.BOUTIN (S)

8002352515

11

RAPID TOMAJ

7

Ε

4

L.BOISSEAU

54,5

N.PAYSAN

5477285261

12

DELLA SENORA

5

Ε

6

J.CABRE

54

P.LERAY

38587674

13

LUTTEUR ROYALE

12

Ε

6

Y.BARILLE

53,5

N.LEENDERS

5780933720

14

NOTRE ARCHANGE

4

Ε

4

F.VERON

51,5

F.LEMERCIER (S)

8460080853

15

EIGHTEEN POEMS(IRE)

9

Ε

4

D.SANTIAGO

51,5

E.LEON PENATE

91588969434

16

EASTERN PROMISE

14

Θ

4

A.BERNARD

51

T.POCHE

96002

  • MATKEN (1) – CHUCK SPORT (3)
  • Paris turf: 4,1,7,2,14,11,6,3

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1400μ., 5.40μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 4.900

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SILVER CAPTAIN

2

Θ

3

D Dillon

61

Joey Ramsden

137

2

STATE BALLET

6

Θ

4

* C Bantam

61

C J Burger/R van Reenen

108

3

MIDTOWN MANHATTAN

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4

BON BON

3

Θ

3

R Fourie

58

Glen Kotzen

31

5

ESSENCEOFLIFE

12

Θ

3

G Cheyne

58

Glen Kotzen

417

6

JOY TO JOY

13

Θ

3

S Veale

58

Dennis Drier

291

7

LADY OF THE HOUSE

9

Θ

3

C Orffer

58

Brett Crawford

612

8

CAVALLERIA

1

Θ

3

A Domeyer

57.5

Patrick Kruyer

231

9

PINT POT

8

Θ

3

G Behr

57.5

Michael Robinson

310

10

LA FLAMBEE

16

Θ

4

G van Niekerk

57.5

Adam Marcus

134

11

BELLE OF CROOM

11

Θ

4

* A Balloo

57

Michael Robinson

568

12

FLASH FIRE

5

Θ

3

M Byleveld

56.5

Vaughan Marshall

550

13

MAIN AMBITION

15

Θ

3

K Zechner

56.5

Glen Kotzen

417

14

SUNSHINE LADY

4

Θ

4

S Cele

55.5

Paul Reeves

380

15

CELTIC CHARM

7

Θ

4

D Ashby

54.5

Mike Stewart

59

16

RISING SUNSET

10

Θ

6

H v’d Hoven

52

Paul Reeves

400

  • LADY OF THE HOUSE (7) – LA FLAMBEE (10)
  • Παίζουν έξω: 7,4,1,10

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Angers, 1600μ., 5.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 26.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CALAMARI

2

Ε

6

PC.BOUDOT

60

MME J.SOUBAGNE

7729231514

2

SHASLIKA

7

Θ

6

ALEX.ROUSSEL

59,5

D.PROD’HOMME

314050040

3

PAMPA BRIGHT

12

Θ

4

Y.BARILLE

59

N.LEENDERS

49820751

4

SAG WARUM

8

Ε

5

A.BOURGEAIS

58,5

N.LEENDERS

3212707634

5

APRILIOS

14

Ε

4

I.MENDIZABAL

58,5

JM.LEFEBVRE (S)

671021245

6

CHEEKY LADY

10

Θ

4

D.SANTIAGO

58

MLLE C.FEY

2945000210

7

COMEDIA ERIA

6

Θ

4

F.VERON

58

P&F.MONFORT (S)

32402151622

8

ONIRIQUE(IRE)

16

Θ

5

T.BACHELOT

57

M.BOUTIN (S)

8604081096

9

THINDY

9

Ε

4

M.GUYON

56,5

AS&D.ALLARD (S)

353320135

10

SLEEKFONTEINE

15

Θ

4

A.BADEL

56,5

F.DOUMEN (S)

735505950

11

MASTERBLASTER

13

Ε

4

E.HARDOUIN

56,5

C.LOTOUX (S)

32033102

12

DYLABAN(IRE)

5

Ε

4

A.FOUASSIER

55,5

A.COUETIL (S)

3319

13

FLY NOW

4

Α

6

M.EON

54,5

S.GOUVAZE

2760532510

14

TAGHIR TASH

11

Ε

4

M.FOREST

54,5

P&F.MONFORT (S)

406228031

15

ICE COOL

3

Ε

7

G.FOURRIER

54

M.BOUTIN (S)

5131637037

16

LA PETITE MAISON

1

Θ

5

V.CHEMINAUD

53,5

D.PROD’HOMME

80959472

  • SAG WARUM (4) – COMEDIA ERIA (7)
  • Paris turf: 7,1,3,5,4,2,16,14

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kempton, 2000μ., 6.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PINK RIBBON (IRE) 

7

E

4

Mitch Godwin

60

S Kirk

315157

2

CHORAL CLAN (IRE) 

5

E

5

Jack Mitchell

60

P Mitchell

122444

3

NEW STREET (IRE)

6

E

5

T J Murphy

60

Jim Best

426309

4

BARREN BROOK 

3

E

9

G Baker

60

Mrs L J Mongan

616298

5

CAMAKASI (IRE) 

8

E

5

Tom Marquand

60

A Stronge

453-758

6

THE SALMON MAN 

4

E

4

Ed. Greatrex

60

B G Powell

325366

7

MININGROCKS (FR) 

2

E

4

Phil Dennis

59,5

D Carroll

411823

8

TOP DIKTAT 

1

E

8

Hector Crouch

59

G L Moore

455755

9

CORNELIOUS (IRE)

12

E

4

Adam Beschizza

59

C Lines

410554

10

BOLLIHOPE 

11

E

4

Connor Beasley

59

R C Guest

961152

11

BERKELEY VALE 

14

E

5

R Winston

59

R A Teal

808658

12

SHIFTING STAR (IRE) 

9

E

11

William Carson

58,5

J J Bridger

567434

13

SOLVEIG’S SONG 

13

Θ

4

A Kirby

58,5

S Woodman

4553D6

14

ZORAVAN (USA) 

10

E

3

J Fanning

58

K Dalgleish

-557

  • BOLLIHOPE (10) – MININGROCKS (7)
  • Πιθ. Τιμές: 10 (4), 7 (5), 14 (7), 2 (8), 9, 1, 8 (10), 12, 6 (12)

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kempton, 1400μ., 6.40μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, ΣΤ’ κλάση, 3.850

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SASSOFERRATO (IRE) 

1

Ε

2

Gr. Gibbons

60

A Bailey

509636

2

PENNY GREEN 

14

Θ

2

Ryan Tate

60

J M P Eustace

870

3

IMPERIAL CITY (USA) 

3

Θ

2

L Morris

60

C Hills

5632

4

WENTWELL YESTERDAY (IRE)

12

Α

2

William Carson

60

J A Osborne

222022

5

LIFE ON MARS 

8

Θ

2

M Harley

59,5

W J Haggas

55646

6

SIXTIES HABANA 

9

Ε

2

Paddy Bradley

59,5

P Phelan

3188

7

I WOULDN’T BOTHER 

6

Ε

2

T J Murphy

59,5

D Kubler

567

8

MOONSTONE ROCK 

10

Θ

2

L P Keniry

59,5

J R Boyle

6853

9

KING OF NEPAL

4

Α

2

A Kirby

59,5

H Candy

503

10

ROYAL MELODY 

13

Θ

2

Jack Mitchell

58,5

Mrs H Main

70826

11

LATEST QUEST (IRE) 

5

Ε

2

Mitch Godwin 

58,5

S Kirk

100600

12

FIRE BRIGADE

7

Ε

2

J P Spencer

58,5

M L W Bell

78871

13

PRINCESS WAY (IRE) 

2

Θ

2

J F Egan

58

P D Evans

210082

14

RITA’S GIRL 

11

Θ

2

B A Curtis

58

K R Burke

653

  • WENTWELL YESTERDAY (4) – IMPERIAL CITY (3)
  • Πιθ. Τιμές: 12 (3,5), 4 (4,5), 3 (5), 5 (8), 9, 8 (10), 7 (12)

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kempton, 1400μ., 7.10μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

AMHERST ROCK

1

E

2

J F Egan

59,5

J Butler

97

2

CANADIAN ROYAL 

12

E

2

Gr, Gibbons

59,5

S C Williams

3

COASTAL CYCLONE 

14

A

2

M Harley

59,5

H J L Dunlop

39

4

DASCHAS 

5

A

2

Kieran Shoemark

59,5

Mrs A J Perrett

5

FALBON 

2

E

2

L Morris

59,5

M Botti

6

IT’S HOW WE ROLL (IRE) 

3

A

2

M J M Murphy

59,5

C Hills

69

7

KING OTTO 

8

E

2

Adam Beschizza

59,5

P S McEntee

0

8

LESHLAA (USA) 

9

A

2

A Kirby

59,5

S bin Suroor

-2

9

MAC’S KYLLACHY 

11

E

2

T P Queally

59,5

J R Fanshawe

97

10

MUKALLAF (IRE) 

4

A

2

Jack Mitchell

59,5

R Varian

98

11

NOT NOW MUM 

13

E

2

L P Keniry

59,5

D K Ivory

879

12

SOCRATES 

10

A

2

T J Murphy

59,5

D Kubler

0

13

WEFAIT (IRE) 

6

A

2

S M Levey

59,5

R Hannon

3

14

TITI MAKFI 

7

Θ

2

J Fanning

57

M Johnston

73

  • LESHLAA (8) – WEFAIT (13)
  • Πιθ. Τιμές: 8 (1,3), 13 (5,5), 14 (8), 4 (14), 1, 3, 5, 6 (16)

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kempton, 1600μ., 7.40μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 3.850

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CAPTAIN PUGWASH (IRE) 

13

E

2

L P Keniry

59,5

H Spiller

2

CHESSMAN (IRE) 

2

A

2

Robert Tart

59,5

J H M Gosden

3

DREAM MACHINE (IRE) 

14

A

2

J P Spencer

59,5

M L W Bell

98

4

ESPRIT DE CORPS 

9

A

2

G Baker

59,5

R Charlton

6

5

JUST IN TIME 

1

A

2

Hollie Doyle

59,5

A King

78

6

MASTER ARCHER (IRE) 

6

A

2

T P Queally

59,5

J R Fanshawe

7

MAZAAJI (FR) 

10

E

2

S Donohoe

59,5

G Peckham

8

PEKING FLYER (IRE) 

12

A

2

A Kirby

59,5

Ed Walker

8

9

PROSECUTION 

4

A

2

J Fortune

59,5

H Morrison

0

10

WIDNES

3

E

2

E J Walsh

59,5

A Bailey

5

11

BED OF DIAMONDS 

7

Θ

2

Tom Marquand 

57

Adam West

80

12

HADEEQA (IRE) 

8

Θ

2

G Lee

57

S Crisford

13

JERSEY HEARTBEAT 

11

Θ

2

S M Levey

57

R Hannon

6

14

KATIE’S SURPRISE (IRE) 

5

Θ

2

J F Egan 

57

J Butler

90

  • CHESSMAN (2) – MASTER ARCHER (6)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (2,5), 12 (4), 4 (4,5), 6 (6,5), 10 (10), 3 (12)

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kempton, 1600μ., 8.10μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 43.700

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BLACK PRINCE (FR) 

7

A

2

J F Egan

59,5

A J Honeyball

90

2

HOT LICK 

5

E

2

L P Keniry

59,5

A M Balding

0

3

KISSINGER 

2

E

2

S Scardifield

59,5

M L W Bell

0

4

MUSTARRID (IRE) 

6

E

2

S M Levey

59,5

R Hannon

5

NOBLEMAN (GER) 

9

A

2

J Fortune

59,5

H Morrison

69

6

QATAR MAN (IRE) 

12

A

2

L Morris

59,5

M Botti

22

7

SECRET WILLOW 

3

A

2

Ryan Powell

59,5

J E Long

8

SUSSEX RANGER (USA)

8

E

2

Hector Crouch

59,5

G L Moore

9

9

BOIS D’EBENE (IRE) 

10

Θ

2

Kieran Shoemark

57

R Charlton

7

10

PRECIOUS EQUITY (FR) 

1

Θ

2

William Carson

57

D Menuisier

0

11

SHAMBRA (IRE) 

13

Θ

2

M Harley

57

J Tate

5

12

SHENANIGANS (IRE)

11

Θ

2

Jack Mitchell

57

R Varian

4

13

THE LAST DEBUTANTE 

4

Θ

2

J Fanning

57

M Johnston

  • QATAR MAN (6) – THE LAST DEBUTANTE (13)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (1,7), 12 (3,5), 4 (5), 9 (5,5), 13 (8), 11 (16)

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kempton, 3200μ., 8.40μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3+ ετών, Α’ κλάση, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RICHARD PANKHURST 

4

A

4

W Buick

60,5

J H M Gosden

7-50156

2

HATHAL (USA) 

9

A

4

A Kirby

60

W J Haggas

0721-18

3

SOVEREIGN DEBT (IRE) 

1

E

7

D P McDonogh

59

D Nicholls

222411

4

CALLING OUT (FR) 

8

E

5

J P Spencer

58

D M Simcock

21-7029

5

HERE COMES WHEN (IRE) 

2

E

6

G Lee

58

A M Balding

736510

6

YOU’RE FIRED (IRE) 

5

E

5

Joey Haynes

58

K R Burke

128700

7

ENNAADD 

3

A

3

Jack Mitchell

57

R Varian

421-11

8

HAVRE DE PAIX (FR) 

7

Θ

4

J Fanning

55,5

D Menuisier

22-1964

9

 DAWAA

6

Θ

3

R Kingscote

55

M Johnston

367014

  • ENNAADD (7) – SOVEREIGN DEBT (3)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (2,3), 3 (3,5), 2 (5,5), 1 (6), 9, 5 (10)

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kempton, 3200μ., 9.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Β’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ORIENTAL FOX (GER) 

10

E

8

J Fanning

63,5

M Johnston

62001

2

FIRST MOHICAN 

3

E

8

Hollie Doyle

63

A King

774432

3

BARYE 

1

E

5

S W Kelly

63

R Hughes

1-16684

4

STEVE ROGERS (IRE) 

5

E

5

Jack Mitchell

60

R Varian

9-10825

5

HIGHER POWER 

2

E

4

T P Queally

59

J R Fanshawe

2-23122

6

GAVLAR 

12

E

5

L Morris

58,5

W J Knight

40-2549

7

THE TWISLER

8

E

4

Rhiain Ingram

57,5

R Ingram

0

8

WRANGLER 

7

E

5

M Harley

56

W J Haggas

8119/03

9

BUONARROTI (IRE)

6

E

5

T Eaves 

56

D Carroll

213540

10

WINNING STORY 

9

E

3

S M Levey

55,5

S bin Suroor

15U

11

ALBAHAR (FR) 

11

E

5

L P Keniry

55

C Gordon

541007

12

PERCY VEER 

4

E

4

Mitch Godwin

55

S Kirk

252455

  • HIGHER POWER (5) – BARYE (3)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (4), 10 (5), 2, 1 (6), 4, 8 (8), 3, 6, 12 (10)

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kempton, 2400μ., 9.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Β’ κλάση, 8.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PLUTOCRACY (IRE) 

3

E

6

Hector Crouch

61,5

G L Moore

334674

2

CORTON LAD

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3

GIANTSTEPSAHEAD (IRE) 

5

E

7

T P Queally

61

A Bailey

123683

4

HELL YEAH 

8

E

5

G Lee

60,5

B G Powell

-1

5

RED ORATOR 

12

E

7

T J Murphy

59,5

Jim Best

132783/

6

SYNCOPATE 

14

E

7

L P Keniry

59,5

Mrs P Sly

310-671

7

COMPTON MILL 

13

E

4

G Baker

59,5

H Morrison

142724

8

TIMEKEEPING (IRE) 

1

A

3

A Kirby

59

S bin Suroor

21

9

SOUTHERN STARS 

10

Θ

3

N Mackay

58,5

J H M Gosden

42648

10

MYSTERIAL

4

E

6

Phil Dennis

58,5

D Carroll

145180

11

GAWDAWPALIN (IRE) 

7

A

3

Mitch Godwin

58,5

S Kirk

18305

12

MAN OF PLENTY 

9

Ε

7

S W Kelly 

57

Mrs S Leech

793007/

13

CLIFF FACE (IRE) 

11

Θ

3

L Morris

57

Sir Mark Prescott

921125

14

CALLENDULA 

6

Θ

4

M Harley

57

C G Cox

195-539

  • TIMEKEEPING (8) – COMPTON MILL (7)
  • Πιθ. Τιμές:  8 (3), 9 (6), 7 (6,5), 3, 6 (7), 13, 11, 1 (12)
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 018 – 025
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 016 – 027
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 031 – 034
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 029 – 034