Οι αθλητικές μεταδόσεις 27/2/2021

February 27, 2021
54 Views

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

09:05 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS3 Mustalampi 1 – Αρκτική Φινλανδία
10:30 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS4 Kaihuavaara 1 – Αρκτική Φινλανδία
12:05 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS5 Siikakama 1 – Αρκτική Φινλανδία
13:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Open Sud de France
14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ούνικς Καζάν – Νίζνι Νόβγκοροντ VTB United League
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Βίρτσμπουργκερ Κίκερς Bundesliga 2
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ
14:30 ΕΡΤ3 Εργοτέλης – Παναχαϊκή Super League 2
14:45 ΕΡΤ3 Χανιά – Ιωνικός Super League 2
15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Ουέσκα Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ζενίτ – Ροστόφ Ρωσικό Πρωτάθλημα
15:35 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS6 Mustalampi 2 – Αρκτική Φινλανδία
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Open Sud de France
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βόλφσμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντόρτμουντ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Κολωνία Bundesliga
16:30 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Βοσνία-Ερζεγοβίνη Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2022
17:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS7 Kaihuavaara 2 – Αρκτική Φινλανδία
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γουέστ Μπρομ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:15 Novasports 1HD Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ Super League
18:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λοκομοτίβ Μόσχας – ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα
18:35 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS8 Siikakama 2 – Αρκτική Φινλανδία
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τόφας – Γαλατάσαραϊ Τουρκικό Πρωτάθλημα
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Γκλάντμπαχ Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λιντς – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ Super League
20:00 ΕΡΤ3 Μεσολόγγι – Περιστέρι Volley League Ανδρών
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντα Κλάρα – Πάσος Φερέιρα Liga NOS
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπούργκος ACB Liga Endesa
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάσλ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS
23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Φλόριντα – Βόρεια Καρολίνα NCAA