Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 31/10/2020

October 31, 2020
46 Views

Τα τέσσερα παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, τα ματς για την Basket League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

11:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

13:15 Eurosport 1 Λα Βουέλτα |11ο Ετάπ Ποδηλασία

13:30 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη – Απόλλων Σμύρνης Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράουνσβαϊγκ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Αραγονία Μηχανοκίνητα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 1HD Μπρίστολ Σίτι – Νόριτς EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ουέσκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Erste Bank OpenΤένις

15:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Άουγκσμπουργκ – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ντόρτμουντ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κολωνία – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπιλμπάο – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – ΚΑΕ Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Erste Bank Open Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports HD Ιωνικός Νικαίας– Περιστέρι Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέρνλι – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 3HD Βόλος – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τόφας – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:30 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ – ΚΑΕ Λάρισα Basket League Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD Λαμία – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρίο Άβε – Μορεϊρένσε La Liga Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

23:30 COSMOTE SPORT 7 HD Oleksandr Usyk – Ντέρεκ Τσιζόρα Boxing 2020