Οι αθλητικές μεταδόσεις 7/3/2020

March 7, 2020
99 Views

Οι αγώνες για την 20η αγωνιστική της Basket League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ιταλία – Νότια Κορέα Davis Cup by Rakuten Τένις

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Μπόχουμ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ιταλία – Νότια Κορέα Davis Cup by Rakuten Τένις

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2020 Μηχανοκίνητα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μπόρνμουθ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD Μπρίστολ Σίτι – Φούλαμ EFL Championship Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νίζνι Νόβγκοροντ – Ούνικς Καζάν VTB United League Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ3 Αιγάλεω – Θεσπρωτός Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:20 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2020 Μηχανοκίνητα

15:30 ΕΡΤ Play3 Λαύριο – Πανιώνιος Basket League Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Play2 Άρης – Ήφαιστος Basket League Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Play4 Λάρισα – Κολοσσός Ρόδου Basket League Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Σάλκε – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λεβερκούζεν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ιταλία – Νότια Κορέα Davis Cup by Rakuten Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γουλβς – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 3HD Σουόνσι – Γουέστ Μπρομ EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

17:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – Περιστέρι Basket League Μπάσκετ

18:30 Novasports 2HD Στρασβούργο – Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βιτόρια Σετούμπαλ – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – Α. Ο. Θήρας Α1 Γυναικών Volley League Βόλεϊ

21:00 Novasports 2HD Νις – Μονακό Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:05 Novasports 4HD Σολτ Λέικ – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς MLS Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ιμόκο Κονελιάνο – Μπρέσια Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Ρίο Άβε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λούισβιλ – Βιρτζίνια NCAA Μπάσκετ