Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

March 16, 2019
67 Views

Πλήρη αγωνιστική δράση σε όλα τα αθλήματα εντός και εκτός συνόρων περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

13:00 ΕΡΤ Sports HD Κλήρωση τελικής φάσης Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ούνικς Καζάν VTB United League

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Ντάρμσταντ Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Αλαβές Primera Division

14:00 ΕΡΤ Sports HD Παλαιό Φάληρο – Εθνικός Α1 Ανδρών

14:15 COSMOTE SPORT 4 HD Καρσίγιακα – Μπάνβιτ TBF Basketball Super League

14:30 Novasports 1HD Λιντς – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Championship

15:00 ΕΡΤ3 Κισσαμικός – Κέρκυρα Football League

15:15 ΕΡΤ Play3 Κολοσσός Ρόδου – Λαύριο Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ – Ήφαιστος Λήμνου Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο – Πανιώνιος Basket League

15:50 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour Μικρός τελικός Ανδρών, Κατάρ

16:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – Ζολνόκι Len Champions League

16:00 Novasports 2HD Σασσουόλο – Σαμπντόρια Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άουγκσμπουργκ – Αννόβερο Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγάρδη – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σάλκε – Λειψία Bundesliga

17:00 Novasports 3HD Στόουκ – Ρέντινγκ Championship

17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ Τελικός Κυπέλλου χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Κύμη Basket League

17:05 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour Τελικός Ανδρών Κατάρ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα Primera Division

17:15 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Λαμία Super League Σουρωτή

18:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπόστον Σέλτικς – Ατλάντα Χοκς ΝΒΑ

19:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 2HD ΣΠΑΛ – Ρόμα Serie A

19:30 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννενα – ΑΕΛ Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Ημιτελικός

20:45 Novasports 3HD Φέγενορντ – Βίλεμ Eredivisie

21:00 ΕΡΤ Sports HD All Star Game Σύρος

21:00 Novasports 2HD Νιμ – Στρασβούργο Ligue 1

21:30 Novasports 1HD Τορίνο – Μπολόνια Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Ζιρόνα Primera Division

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Darren Till – Jorge Masvidal UFC Fight Night

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Ημιτελικός

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Μαρίτιμο Liga NOS

Leave a Comment

Your email address will not be published.