Οι ιπποδρομίες της Τρίτης 3/7/2018

July 3, 2018
588 Views

Με 28 κούρσες, 25 επίπεδες και τρεις τροτ, έχει συμπληρωθεί το ιπποδρομιακό κουπόνι της Τρίτης. Υπάρχει αυξημένο ενδιαφέρον στη γαλλική Deauville, λόγω της συμμετοχής των ελληνικών συμφερόντων Ένυ Γκεστ και Χάους Κάπταιν, προπόνησης Γιώργου Αλιμπινίση. Από τη Γαλλία έχουμε ακόμα τη Nantes, ενώ στην Νότια Αφρική θα πάμε για το Vaal. Με δύο ιπποδρόμους θα παίξουμε και στην Αγγλία, πρώτα με το Hamilton και μετά με το Chepstow.

    Το αναλυτικό πρόγραμμα της Τρίτης, έχει ως εξής:

 

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 3000μ., 1.10μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, αξίωσης, 19.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 APPALACHIAN SPRING(IRE) 5 Α 4 J.CLAUDIC 59,5 D.DE WAELE 021229601
2 ZACK HOPE(GB) 10 Ε 10 T.THULLIEZ 59 N.CAULLERY 541592666
3 EL CAT BERE 9 Ε 4 T.HUET 59 M.BRASME 435173310
4 CHILPERIC(GB) 2 Α 4 M.DELALANDE 58 S.CERULIS 431310076
5 LORD OF LIGHTNING(IRE) 3 Α 6 F.PANICUCCI 57,5 W.HAUSTEIN 31211508
6 SAILOR 7 Ε 7 M.PELLETAN 57,5 MLLE S.QUERE 385643526
7 NOSTROMO 4 Ε 6 G.NUGOU 56 M.BOUTIN (S) 979394130
8 MONTEVERDE 1 Ε 4 Y.BARILLE 56 N.LEENDERS 147700933
9 PIROUETTE DU BOIS 6 Θ 4 S.CHUETTE 54,5 C.FEY (S) 932
10 TAFILLY(IRE) 8 Θ 4 L. KOPLIKOVA 54,5 Z.KOPLIK 807325474

 

  • APPALACHIAN SPRING (1) – MONTEVERDE (8)
  • Paris turf: 2,1,3,4,6

 

 

 

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 1.45μμ.

Επίπεδη, 2+ ετών, μέδεν, 6.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 STOP AND STARE 2 Ε 3 C Habib 60 Clinton Binda 372
2 WHAT A STORY 8 Ε 3 C Maujean 60 Stanley Ferreira 453
3 GOOD LORD PADMORE 5 Ε 3 H v’d Hoven 60 Clinton Binda 760
4 ENTER THE DRAGON 15 Ε 3 M V’Rensburg 60 Paul Matchett 054
5 POWER OF PLACE 14 Ε 3 M Khan 60 Gary Alexander 404
6 MARKET FORCES 12 Ε 3 D Yeo 60 Clinton Binda 680
7 AFRICAN MAGIC 9 Ε 3 Wes Marwing 60 Grant Maroun 008
8 CIVIL DISOBEDIENCE 6 Ε 3 R Danielson 60 Candice Dawson 970
9 POWERED BY MALHUB 11 Ε 4 M Thackeray 60 Chris Jonker 609
10 DASVIDANIYA 4 Ε 3 J Greyling 60 H van der Westhuizen 000
11 EBONY RUSH 13 Ε 3 * D Schwarz 60 Sean Tarry 50
12 HENRY JAMES 1 A 2 * L Hewitson 56 M G Azzie/A A Azzie
13 OLOFBERG 10 Ε 2 R Simons 56 Paul Matchett 055
14 WINTER STORM 16 Ε 2 K Zechner 56 Ashley Fortune 4
15 NOORDHOEK PLAYER 3 Ε 3 Reserve 1 60 Clinton Binda 088
16 ROYAL ADVISOR 7 Ε 4 Reserve 2 60 Clinton Binda 90

 

  • WHAT A STORY (2) – STOP AND STARE (1)
  • Παίζουν έξω: 14,2,1,5

 

 

 

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1900μ., 2.10μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, αξίωσης, 19.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 ANY GUEST(IRE) 12 Ε 5 C.PACAUT 63 G.ALIMPINISIS 7351103990
2 MOTABAARY(IRE) 4 Ε 8 C.SOUMILLON 61,5 F.VERMEULEN (S) 024311433
3 FEELIN ALRIGHT(IRE) 5 Ε 4 A.HAMELIN 59,5 JC.ROUGET (S) 332255231
4 QUIZ EVOLUTION(ITY) 9 Ε 7 F.VERON 59 M.BOUCKAERT 214530964
5 HAPPY CAUSE(USA) 7 Ε 5 A.LEMAITRE 59 S.CERULIS 375040200
6 STEREO 6 Ε 5 M.MICHEL 59 F.CHAPPET 51546605
7 KICK AND RUSH(GER) 3 Α 4 E.HARDOUIN 59 MAR .HOFER 6162542
8 MAGICAL FOREST(IRE) 8 Θ 4 C.DEMURO 58,5 A&G.BOTTI (S) 612118718
9 DANDY PLACE(IRE) 10 Α 4 J.MOUTARD 58 B.BEAUNEZ 551810500
10 HIGHLAND DRAGON(GB) 11 Ε 5 A.BADEL 58 MLLE B.RENK 021172153
11 ADMIRE FUJI(IRE) 1 Α 8 V.CHEMINAUD 57,5 D.DE WAELE 181186402
12 VISION D’OR 2 Ε 5 J.CABRE 57,5 H.BILLOT (S) 00008090
13 EKTFAA EX EKFTAA 13 Ε 4 G.BENOIST 56 F.ROHAUT (S) 324235
14 FRUIT SPIRIT(GB) 14 Ε 4 M.GUYON 56 MME P.BRANDT 381627918

 

  • MOTABAARY (2) – ADMIRE FUJI (11)
  • Paris turf: 11,2,7,10,6,3,8

 

 

 

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 2.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2+ ετών, μέδεν, 6.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 ICE MINT 10 Θ 3 * D R Lerena 57,5 Candice Dawson 540
2 RABIA THE REBEL 3 Θ 3 J Greyling 60 Brett Webber 706
3 RED ORBIT 2 Θ 3 C Murray 60 Stephen Moffatt 077
4 OLD OAK 9 Θ 4 * K Matsunyane 56 Romeo Francis 400
5 FAST FINISH 8 Θ 4 S Fortune 60 Ashley Fortune 0
6 OOJOOBA 11 Θ 3 * N Klink 56 Mike de Kock 6
7 CAPE ROBIN 6 Θ 2 R Simons 56 L Houdalakis 60
8 CHOIR SINGER 1 Θ 2 K Zechner 56 L Houdalakis 624
9 GIMME A SYMPHONY 5 Θ 2 R Danielson 56 Candice Dawson 0
10 HELLO SUNSHINE 4 Θ 2 C Storey 56 Dorrie Sham 090
11 HOPESPRINGSETERNAL 13 Θ 2 * L J Ferraris 52 Paul Peter
12 KAPAMA 12 Θ 2 S Brown 56 Brett Webber 708
13 MEADOWLARK 7 Θ 2 R Munger 56 Craig Mayhew

 

  • CHOIR SINGER (8) – OOJOOBA (6)
  • Παίζουν έξω: 8,6,3,2

 

 

 

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1600μ., 2.47μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 52.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 DYLAN DANCING(IRE) 7 Α 5 D.SANTIAGO 63 C.LE VEEL 001300003
2 SOARING EAGLE 2 Α 4 C.DEMURO 63 S.CERULIS 132223
3 GAETANO DONIZETTI(IRE) 4 Α 5 G.BENOIST 62,5 D.SMAGA 801000307
4 MOONWALK STEP 14 Ε 5 C.LECOEUVRE 61 T.CASTANHEIRA (S) 212922041
5 LARNO 6 Ε 4 O.PESLIER 61 M.BOUTIN (S) 737901176
6 MAGIC SONG 12 Θ 4 A.BADEL 61 S.KOBAYASHI (S) 300719821
7 DIWAN SENORA 3 Α 5 J.CABRE 60,5 Y.BARBEROT (S) 666005312
8 APRILIOS 15 Ε 6 T.BACHELOT 60 G.ALIMPINISIS 400823000
9 FROSTY BAY 10 Ε 4 C.SOUMILLON 59,5 N.CAULLERY 800991104
10 IDLE WHEEL 5 Ε 6 PC.BOUDOT 59,5 FX.BELVISI 060217015
11 KERAVNOS 13 Ε 8 A.LEMAITRE 59,5 Y.BARBEROT (S) 631727060
12 CAPCHOP 16 Ε 4 M.GUYON 59,5 N.CAULLERY 7341980700
13 SINBAD 11 Ε 7 E.HARDOUIN 59,5 W.HICKST 409234973
14 GNILY(IRE) 8 Θ 4 T.PICCONE 59 MLLE B.RENK 638495240
15 CALAF 9 Ε 6 F.VERON 59 H.FORTINEAU 932119640
16 BONUSDARGENT 1 Α 6 S.PASQUIER 59 FX.BELVISI 059386008

 

  • SOARING EAGLE (2) – DIWAN SENORA (7)
  • Paris turf: 7,2,1,13,6,10,9,15

 

 

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1700μ., 2.55μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 6.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BIG MYTH 2 Θ 3 * L Hewitson 60 Sean Tarry 424
2 ONE DOLLAR MASSAGE 5 Θ 3 C Murray 60 Stephen Moffatt 746
3 PIN UP FOLD       ΔΙΕΓΡΑΦΗ   ΔΙΕΓΡΑΦΗ  
4 GENEROSO 4 Θ 4 * K Matsunyane 56 Romeo Francis 373
5 SEA LIKE GLASS 1 Θ 3 C Zackey 60 H E Adamson 707
6 DIAMOND GLACE 8 Θ 3 S Brown 60 Chris Jonker 790
7 TOUCH OF RED 10 Θ 5 * L J Ferraris 56 J van Heerden 009
8 SHIMMIRRA 3 Θ 3 M Khan 60 Chris Jonker 060
9 BUILDING BRIDGES 9 Θ 3 W Agrella 60 E Verdonese 09
10 SIOUXPERPHILI 7 Θ 3 J Sampson 60 Brian Wiid 09

 

  • BIG MYTH (1) – GENEROSO (4)
  • Παίζουν έξω: 1,2,4

 

 

 

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1000μ., 3.20μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, γκρουπ 3, 80.000

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 TUDO BEM 4 Α 2 E.HARDOUIN 57 M.BOUTIN (S) 23413
2 SHUMOOKHI(IRE) 8 Θ 2 E.GREATREX 55,5 AMB .WATSON 210
3 PRIMELA 1 Θ 2 A.WERLE 55,5 T.LEMER 22
4 CHELSEA CLOISTERS(USA 7 Θ 2 C.SOUMILLON 55,5 WA.WARD 10
5 ISALYS 6 Θ 2 C.DEMURO 55,5 D.GUILLEMIN (S) 21
6 LITTLE KIM(GB) 9 Θ 2 BA.CURTIS 55,5 KR.BURKE 18
7 BELLADONE SPIRIT(IRE) 5 Θ 2 T.THULLIEZ 55,5 Y.GOURRAUD (S) 5
8 LOVELY MISS 3 Θ 2 M.GUYON 55,5 H.NICOLAY DE 13
9 ROPE A DOPE(IRE) 2 Θ 2 A.STARKE 55,5 P.SCHIERGEN 1

 

  • ISALYS (5) – LOVELY MISS (8)
  • Paris turf: 6,4,2,5

 

 

 

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1500μ., 3.30μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.950

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 SIDE SHOW 13 Ε 4 * L Hewitson 61 Sean Tarry 180
2 VIBURNUM 4 Ε 3 R Simons 59.5 Mike de Kock 116
3 DEFY GRAVITY 2 Ε 3 P Strydom 57.5 Paul Peter 353
4 DOUBLE TAP 1 Ε 3 R Danielson 57.5 Alec Laird 670
5 EVOLVER 8 Ε 3 F Herholdt 56.5 Ashley Fortune 146
6 ORSON       ΔΙΕΓΡΑΦΗ   ΔΙΕΓΡΑΦΗ  
7 GENTLEMAN ONLY 15 Ε 5 * N Klink 55.5 Tyrone Zackey 309
8 SUCHA CHARMER 11 Ε 3 K Zechner 55 L Houdalakis 120
9 HIGHLANDER 9 Ε 4 * L J Ferraris 51 St John Gray 808
10 SAMAR 12 Ε 5 R Munger 54.5 Craig Mayhew 024
11 JAMAL 6 Ε 9 * D R Lerena 51 Stephen Lerena 004
12 SOLDAT 5 Ε 4 J Penny 52 Brian Wiid 000
13 TIGER JET 7 Ε 4 C Maujean 52,5 Fabian Habib 994
14 STORM OUTGOING 14 Ε 4 M Thackeray 52 Deshone Steyn 000
15 HEADLINE 10 Ε 4 Reserve 1 52 H E Adamson 410

 

  • VIBURNUM (2) – DEFY GRAVITY (3)
  • Παίζουν έξω: 2,10,3,11

 

 

 

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1300μ., 3.50μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 24.000

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 HOUSE CAPTAIN(GB) 1 Α 7 A.BADEL 60 G.ALIMPINISIS 52653012
2 DIBAZARI 12 Ε 4 A.CHESNEAU 59 A&G.BOTTI (S) 902335435
3 SOUTH CAPTIVA 7 Θ 4 C.DEMURO 58,5 H.GREWE 132095284
4 BOHEMIEN(IRE)       ΔΙΕΓΡΑΦΗ   ΔΙΕΓΡΑΦΗ  
5 IKEN WATER 13 Θ 4 V.CHEMINAUD 57,5 HA.PANTALL 541737000
6 MYLENAJONH 16 Θ 5 T.BACHELOT 57,5 MME J.SOUBAGNE 462405726
7 SVOUL 10 Ε 6 S.M .LAURENT 57 L.CENDRA 40696934
8 DESERT HEIGHTS(IRE) 11 Ε 4 J.MONTEIRO 57 MME V.DEISS 600010796
9 ILLUMINATOR 14 Ε 4 PC.BOUDOT 57 P.SOGORB 100890443
10 DANDY FLAME(IRE) 9 Ε 4 Q.PERRETTE 56 S.CERULIS 501158059
11 UNITAL 6 Ε 7 T.PICCONE 56 E. AVANT-GARDE 12156647
12 VEDEUX(IRE) 8 Α 7 C.SOUMILLON 56 C&Y.LERNER (S) 831000003
13 LAVINIA ROSE(GB) 3 Θ 5 P.BAZIRE 55,5 G.ALIMPINISIS 083804687
14 BASSE REINE 2 Θ 5 SJ.BARDOTTIER 55,5 M.FIGGE 573744402
15 HARK(GB) 4 Θ 4 A.HAMELIN 54,5 P.VAN DE POELE (S) 470470
16 EPILEPTIC 15 Θ 4 A.STARKE 54,5 H.BLUME 39309183

 

  • HOUSE CAPTAIN (1) – DIBAZARI (2)
  • Paris turf: 6,1,9,12,3,8,2

 

 

 

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 2000μ., 4.05μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Δ’ κλάση, 6.750

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 NOCEUR 5 Θ 4 P Strydom 60 Alec Laird 053
2 SAMARRA 10 Θ 5 R Munger 59 Stephen Lerena 855
3 EXCALIBUR’S RETURN 9 Θ 3 R Simons 58.5 Mike de Kock 946
4 PRETTY BALLERINA 8 Θ 3 S Brown 58 Orm. Ferraris 576
5 SAILOR GIRL 11 Θ 3 C Maujean 58 St. Ferreira 001
6 SANTA VITTORIA 3 Θ 3 R Danielson 57.5 J A J van Vuuren 621
7 SEEKING GOLD 6 Θ 4 * D Schwarz 57.5 G Alexander 793
8 TUNDRA TAITA 4 Θ 3 K Zechner 57 L Houdalakis 205
9 KNYSNA ROSE 14 Θ 4 S Khumalo 56.5 Joe Soma 800
10 ITSMYDARLIN 12 Θ 4 C Zackey 54.5 Dorrie Sham 162
11 A P CHANEL 7 Θ 6 M Khan 54 G Alexander 132
12 ASHDOWN 1 Θ 3 M Yeni 52 Roy Magner 009
13 BLUE SAGE 2 Θ 5 * N Klink 48 Craig Mayhew 008
14 LEGEND SEEKER 13 Θ 4 M Thackeray 52 Tyrone Zackey 000

 

  • A P CHANEL (11) – ITSMYDARLIN (10)
  • Παίζουν έξω: 1,6,10,11

 

 

 

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1600μ., 4.20μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, E‘ κλάση, 26.000

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 GEONPI(IRE) 15 Ε 7 J.MOUTARD 60 N.BELLANGER 760225280
2 ITS ALL CLASS 5 Ε 8 M.GUYON 60 J.REYNIER 812243453
3 WYCK HALL 13 Θ 4 T.BACHELOT 60 S.WATTEL 410523004
4 WALEED 6 Ε 4 S.PASQUIER 59 M.DEL. SANCHEZ 452622125
5 BETTER ON SUNDAY 1 Ε 5 O.PESLIER 58,5 M.BOUTIN (S) 2100131223
6 FURIOUS DES AIGLES 14 Ε 6 T.PICCONE 58,5 MME C.BARANDE BARBE 901438840
7 LOUVAIN 2 Ε 9 C.SOUMILLON 57 G.NICOT 021206705
8 PRINCE APACHE(GB) 7 Ε 5 E.HARDOUIN 57 C.FEY (S) 876200069
9 KRISPEN 8 Ε 8 E.ETIENNE 56,5 MME AM.POIRIER 70689533
10 SUPERHERO 11 Ε 4 A.HAMELIN 56 N.LEENDERS 222322545
11 TANTRIS 4 Α 8 C.DEMURO 56 MLLE J.SOUDAN 112583404
12 EVENCHOP 3 Ε 5 A.LEMAITRE 56 N.CAULLERY 680203150
13 SOLO MALPIC 9 Ε 7 C.LECOEUVRE 55,5 T.MAUDET 598431271
14 PLENTY COUPS 10 Ε 4 G.BENOIST 55,5 H.FORTINEAU 06604810
15 ROSE ABELLA(GB) 12 Θ 6 C.STEFAN 55 N.PAYSAN 716884511

 

  • ITS ALL CLASS (2) – WALEED (4)
  • Paris turf: 4,3,2,5,6,9,10

 

 

 

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, 2+ ετών, Δ’ κλάση, 6.350

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 AMAJORY 8 Θ 3 * L J Ferraris 57 Paul Peter 419
2 COPPER JAY 3 A 3 J Sampson 60 Erico Verdonese 342
3 ALL NIGHT FLIGHT 6 Ε 5 K de Melo 57 Roy Magner 565
4 MOSHAV 7 Ε 4 K Zechner 57 Stuart Pettigrew 099
5 MARCUS ATTILIUS 2 A 2 R Danielson 56 Roy Magner 15
6 ALEX THE GREAT 9 Ε 3 * D Schwarz 53 Roy Magner 446
7 PRINCE OF WAR 10 Ε 4 R Munger 52 Grant Maroun 319
8 JUST AFRICA 4 Ε 5 * L Hewitson 52 Grant Maroun 003
9 REBEL RENEGADE 5 Ε 5 F Herholdt 52 Roy Magner 911
10 SINGASWEWIN 1 Ε 4 M Yeni 52 Grant Maroun 264

 

  • REBEL RENEGADE (9) – COPPER JAY (2)
  • Παίζουν έξω: 2,1,3,9

 

 

 

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1900μ., 4.55μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, Δ’ κλάση, 24.000

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 MEHZAM 8 Ε 4 C.PACAUT 62 C.LOTOUX (S) 251310374
2 HIGHEST ROCKEUR(GB) 10 Α 4 J.MONTEIRO 61 N.CAULLERY 808988470
3 ROCK YOUR DREAM 3 Ε 4 F.VERON 61 D&P.PROD’HOMME (S) 597251109
4 POULFOS 12 Ε 4 C.SOUMILLON 59 S.CERULIS 232341905
5 BARENTON 7 Ε 4 C.DEMURO 59 A&G.BOTTI (S) 0641040
6 LIQUID SPIRIT 13 Ε 4 T.BACHELOT 58 MME J.SOUBAGNE 680404024
7 BRIMBELLE(GB) 6 Θ 4 A.LEMAITRE 57,5 MLLE LL.R.-PELVIN 000875310
8 MONSIEUR ENZO 11 Ε 4 S.PASQUIER 57 R.LE DREN DOLEUZE 7430405
9 KENSAI 14 Α 4 A.HAMELIN 57 E.S.-MARTIN (S) 424456008
10 LOVE MONEY 1 Θ 4 J.CABRE 56,5 Y.BARBEROT (S) 045926952
11 PIQUIRI 9 Θ 4 PC.BOUDOT 56,5 FH.GRAFFARD (S) 52222293
12 MARKOVO(GB) 2 Α 4 M.GUYON 56 P.SOGORB 22002
13 L’EGERIE 4 Θ 4 S.M .LAURENT 54,5 D.DARLIX 0448040
14 LOVEMENOT(IRE) 5 Θ 4 A.BADEL 54,5 HF.DEVIN (S) 32178623

 

  • MEHZAM (1) – LOVEMENOT (14)
  • Paris turf: 5,10,1,11,6,7,14

 

 

 

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1200μ., 5.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2+ ετών, Β’ κλάση, 8.200

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 ROUGE ALLURE 7 Θ 4 C Murray 62 Stephen Moffatt 521
2 LAWDY MISS CLAWDY 1 Θ 3 C Zackey 59.5 Dorrie Sham 728
3 TAMMANY HALL 2 Θ 3 P Strydom 59.5 Paul Peter 454
4 SINGING IN SEATTLE 11 Θ 3 C Storey 59 Dorrie Sham 550
5 IMAGE AWARD 12 Θ 3 * L Hewitson 57 Sean Tarry 12
6 MOVIE SHOW 9 Θ 5 * J Jacobs 52.5 Paul Peter 579
7 MAPLE SYRUP 13 Θ 3 R Simons 54.5 Mike de Kock 666
8 ONAMISSION 8 Θ 3 * M Mjoka 53 Mike de Kock 497
9 STATE STAR 10 Θ 4 R Danielson 53.5 Alec Laird 345
10 VIVIR 4 Θ 2 * L J Ferraris 49,5 Orm. Ferraris 17
11 PRETTY PENNY 6 Θ 3 M Yeni 53 Alec Laird 311
12 LET IT FLOW 3 Θ 3 K Zechner 52.5 L Houdalakis 084
13 KIRKCONNEL LASS 5 Θ 4 J Penny 52 St. Moffatt 880

 

  • IMAGE AWARD (5) – PRETTY PENNY (11)
  • Παίζουν έξω: 7,3,5,1

 

 

 

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1600μ., 5.35μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, E‘ κλάση, 18.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BIG SPENDER 1 Ε 6 C.DEMURO 60 G.DOLEUZE 527645718
2 STEMSTER(GB) 7 Ε 7 T.PICCONE 59,5 E. AVANT-GARDE 807850922
3 KARYNIA 12 Θ 5 T.BACHELOT 58,5 J.PARIZE 700536416
4 RAJELINE 13 Θ 4 C.PACAUT 58,5 M.BOUTIN (S) 762718000
5 KADNIKOV 3 Ε 4 A.HAMELIN 58,5 N.BELLANGER 670040792
6 VITAL ENERGY 6 Ε 5 A.LEMAITRE 58 E.MIKHALIDES 07420247
7 FUROUS 8 Ε 4 C.STEFAN 58 J.ALBRECHT 049307085
8 JIOSCO(IRE) 2 Ε 9 E.HARDOUIN 56 MLLE V.DISSAUX 410960700
9 BEAUPREAU(GB) 5 Α 6 C.SOUMILLON 56 D.DE WAELE 090070021
10 MONTAIGNE 11 Ε 5 T.THULLIEZ 55 FX.BELVISI 000510023
11 ROCKYL(IRE) 14 Ε 6 V.CHEMINAUD 53,5 D.DE WAELE 748060069
12 EL VALLE 4 Α 6 M.MICHEL 53,5 MLLE V.DISSAUX 3708514560
13 BECQUAGEMME 10 Ε 5 P.DOMINOIS 52,5 MLLE C.CARDENNE 078820417
14 LIGHT OF THE WORLD(IRE) 9 Θ 6 A.BADEL 51,5 G.ALIMPINISIS 000200876

 

  • STEMSTER (2) – BEAUPREAU (9)
  • Paris turf: 2,10,1,13,5,8,3

 

 

 

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 5.55μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε‘ κλάση, 5.500

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 PURDEY 3 Θ 3 M Khan 60 Romeo Francis 893
2 FRAGRANT MISS 12 Θ 4 R Simons 60 Mike de Kock 214
3 FLY NORTH 9 Θ 3 S Khumalo 59.5 Barend Botes 695
4 SOME SONG 16 Θ 3 * L Hewitson 59.5 J A J van Vuuren 873
5 KICK BUTT 10 Θ 3 C Murray 59 St. Moffatt 721
6 FLOWERSFROMABROOK 1 Θ 3 M Yeni 58 Joe Soma 000
7 MILESENDE 5 Θ 3 * L J Ferraris 54 Paul Peter 321
8 CARIBBEAN QUEEN 7 Θ 4 C Maujean 58 Paul Peter 950
9 QUEENSBERRY SQUARE 17 Θ 3 L Bester 57 St. Moffatt 880
10 PRETTY POPULAR 6 Θ 4 K Zechner 57 Chris Jonker 200
11 IRISH 15 Θ 3 C Zackey 56.5 Dorrie Sham 080
12 SNOW PATH 11 Θ 4 P Strydom 56.5 Brian Wiid 140
13 SUPER SPARKLE       ΔΙΕΓΡΑΦΗ   ΔΙΕΓΡΑΦΗ  
14 VIVA ESPANA 2 Θ 3 Wes Marwing 55.5 Grant Maroun 175
15 KUNGFOOFIGHTING 8 Θ 4 Χ 53.5 Dorrie Sham 355
16 WRAP IT UP 14 Θ 3 Reserve 2 53 St John Gray 746
17 PONCHIELLI 13 Θ 4 Reserve 3 53 Barend Botes 952

 

  • FRAGRANT MISS (2) – MILESENDE (7)
  • Παίζουν έξω: 4,7,2,12

 

 

 

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Hamilton, 2600μ., 6.15μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε‘ κλάση, 9.600

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Ingleby Hollow 4 Ε 6 D Tudhope 64,5 D O’Meara 47-2122
2 Medicine Hat 2 Ε 7 T Eaves 63,5 Mrs Marj. Fife 24913-5
3 Be Perfect (USA) 6 Ε 9 J P Sullivan 63,5 Mrs R Carr 020812
4 Artful Rogue (IRE) 8 Ε 7 P Makin 62 K Dalgleish 54-4444
5 Sonnetist 3 Ε 4 A Mullen 61 P D Evans 514545
6 River Glades 5 Α 3 J Fanning 57,5 M Johnston 461834
7 The Resdev Way 1 Ε 5 P J McDonald 57 P A Kirby 660204
8 Northern Sky (IRE) 7 Ε 5 D E Sheehy 56 A Keatley 5/99-223

 

  • Ingleby Hollow (1) – Be Perfect (3)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (3), 3 (5), 4 (7), 8 (7,5), 6 (9), 2, 5 (11)

 

 


028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Hamilton, 1200μ., 6.45μμ.

Αμαξίδια, 3+ ετών, Δ‘ κλάση, 13.100

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Desert Frost (IRE) 1 Ε 4 Cam. Noble 61,5 S bin Suroor 16-233
2 Bahamian Dollar 5 Ε 5 P J McDonald 60 P D Evans 031533
3 The Great Wall (USA) 2 Ε 4 A Mullen 60 M Appleby 241-462
4 Chookie Dunedin 6 Α 3 P Makin 59 K Dalgleish 070-386
5 Big Les (IRE) 4 Ε 3 Connor Beasley 58,5 K McLintock 3165-13
6 Logi (IRE) 3 Ε 4 Jamie Gormley 58 Reb. Bastiman 962113

 

  • The Great Wall (3) – Big Les (5)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (3,3), 3 (4,5), 2 (5), 6 (5,5), 5 (7)

 

 

 

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Nantes, 3000μ., 7μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 5 ετών, ΣΤ‘ κλάση, 21.000

 

ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 DESTIN DE L’AUBE Ε 5 O. RAFFIN O. RAFFIN 6107970
2 DESTIN DE CHOISEL Ε 5 A. GILLES CH. BOISNARD 80629
3 DIEGO DE LAURIERE Α 5 A.PH. GRIMAULT CH. BOISNARD 95908727
4 DUOMO Ε 5 B. DE FOLLEVILLE B. DE FOLLEVILLE 21178134
5 DREAM DE LION Ε 5 C.J. DE LEEUW C.J. DE LEEUW 1147
6 DIAMANT DU DERBY Ε 5 ALEXANDRE CHEVRIER ALEXANDRE CHEVRIER 98090
7 DALDRY DE L’ANTE Ε 5 D. THOMAIN J.PH. BORODAJKO 2616464
8 DELLO SUN Ε 5 M. FRIBAULT A. ACEF 2401
9 DOM DE CARSI Ε 5 E. RAFFIN P. LELIEVRE 40621
10 DEFI DE SUBLIGNY Ε 5 B. CARPENTIER B. CARPENTIER 955323
11 DROOPY DELADOU Ε 5 J.P. LECOURT J.P. LECOURT 353239905
12 DORANIC FOUTEAU Ε 5 CH. DREUX A. DREUX 7729644525
13 DUC LEBEL Ε 5 M. COIGNARD Y. GAUTIER 3157292
14 DEFI DE LA BASLE Ε 5 D. BLOND D. BLOND 65645185
15 DON JUAN DU CANTER Ε 5 J.J. BAILLON J. BODIN 972457603

 

  • DUOMO (4) – DUC LEBEL (13)
  • Paris turf: 9,4,13,14,7,10,8

 

 

 

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Hamilton, 1000μ., 7.15μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ‘ κλάση, 7.500

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Imperial Legend (IRE) 8 Ε 9 A Mullen 61 A D Brown 8-15719
2 Our Place In Loule 4 Ε 5 Connor Beasley 60,5 N Wilson 5330-20
3 Kodimoor (IRE) 6 Ε 5 R J Fitzpatrick 59,5 C N Kellett 29-0694
4 Little Miss Lola 2 Θ 4 Jamie Gormley 57,5 Miss L C Siddall 62-3535
5 Kibaar 1 Ε 6 J P Sullivan 56,5 Mrs R Carr 057486
6 Etienne Gerard 5 Ε 6 F McManoman 56 N Tinkler 008481
7 Lambrini Legacy 12 Θ 4 Cam Hardie 56 Mrs L Williamson 67-7468
8 Simbas Song (IRE) 9 Θ 4 D E Sheehy 56 A Keatley 700-936
9 Spoken Words 7 Θ 9 N Evans 56 J Riches 920059
10 Trulove 10 Θ 5 Connor Murtagh 56 J Riches 070-906
11 Griffin Street 3 Ε 5 D Fertiman 56 A C Whillans 6/70807
12 Mocead Cappall 11 Θ 3 B McHugh 55 J R Holt 97-6452

 

  • Mocead Cappall (12) – Little Miss Lola (4)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (4), 12 (4,5), 8 (7), 3, 4, 5, 10 (9)

 

 

 

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Nantes, 3000μ., 7.30μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 4 ετών, Ε‘ κλάση, 22.000

 

ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 ELITE RANAISE Θ 4 M. BEZIER M. BEZIER 8188770
2 EVA DAIRPET Θ 4 A. GILLES CH. BOISNARD 7556973
3 ERZA DES COUPERIES Θ 4 J.PH. MONCLIN ED. COUBARD-MEUNIER 57251300
4 ETERNITY DE NILREM Θ 4 O. RAFFIN J.P. LECOURT 14330757
5 ECUME EREM Θ 4 A.PH. GRIMAULT CH. BOISNARD 44223
6 EUSKARA Θ 4 J. NISKANEN J. NISKANEN 1103011
7 ELNA Θ 4 R.W. DENECHERE R.W. DENECHERE 267111
8 EVEN STREET Θ 4 LOIC GROUSSARD LOIC GROUSSARD 08094768
9 EMERAUDE SAINT BAR Θ 4 CL. GUILLON A. SOURICE 04014390
10 EDOLINE DAIRPET Θ 4 S. TESSIER S. TESSIER 829721923
11 EMOTION VENDEENNE Θ 4 M. FRIBAULT A. DEMISSY 573237
12 ETOILE DE QUESNY Θ 4 D. THOMAIN J.P. THOMAIN 243181
13 ELITE SLY Θ 4 E. RAFFIN A. RANDON 4735341
14 ELMA SPECIALE Θ 4 M. LEMERCIER M. LEMERCIER 2225615

 

  • ELNA (7) – EUSKARA (6)
  • Paris turf: 6,12,7,13,3,14,4

 

 

 

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Nantes, 3000μ., 8μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 4 ετών, Ε‘ κλάση, 22.000

 

ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 EKINDO VISAIS Ε 4 G. BERTHAULT G. BERTHAULT 64621
2 EZECHIAS Ε 4 J.J. BAILLON J. BODIN 606392
3 EXCELLENT ARTIST Α 4 MLLE A.S. VALLETTE PH. MOULIN 22740
4 ECLAIR DE KEROSAY Ε 4 ET. LEFRANC ET. LEFRANC 37511306
5 ENRIQUE Ε 4 CH. DREUX TH. POINTEAU 5125309
6 EXPRESS SEVEN Ε 4 E. RAFFIN P. LELIEVRE 351579957
7 ERASME WILLIAMS Α 4 PH. DAUGEARD PH. DAUGEARD 152724
8 ECLAIR MAGIC Ε 4 J.PH. MONCLIN C. DI NARDO 9131238
9 ELVIS D’AUVILLIER Ε 4 ST. ROUXEL ST. ROUXEL 289731165
10 ELEGANT TILLY Ε 4 L. GUINOISEAU F. LEBLANC 2419
11 ELIUM DE L’INAM Ε 4 B. CARPENTIER B. CARPENTIER 6014177
12 ELVIS BERRY Α 4 D.M. OLIVIER D.M. OLIVIER 542161348

 

  • ERASME WILLIAMS (7) – ELVIS BERRY (12)
  • Paris turf: 7,5,12,6,10,8,11

 

 

 

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chepstow, 1400μ., 8.15μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε‘ κλάση, 8.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Kyllachys Tale (IRE) 7 Θ 4 Jack Mitchell 64,5 R A Teal 2108-65
2 Harry Beau 3 Ε 4 Rossa Ryan 63,5 P D Evans 210124
3 Field of Vision (IRE) 4 Ε 5 William Cox 62,5 J L Flint 5-03027
4 Wahaab (IRE) 2 Ε 7 David Probert 61 Mrs S Leech 7-68831
5 Briyouni (FR) 5 Ε 5 E Wilkinson 59 R M Beckett 500760
6 Bustam (IRE) 6 Ε 3 Oisin Murphy 58 J J Quinn 45-3503
7 Takeonefortheteam 1 Ε 3 R Kingscote 56,5 D M Loughnane 55-2346

 

  • Harry Beau (2) – Wahaab (4)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (3,5), 4 (3,8), 3 (7), 6 (7), 1 (8), 7 (9)

 

 

 

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chepstow, 1400μ., 8.45μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 5.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Be Proud (IRE) 1 Α 2 Rossa Ryan 58 R Hannon 65
2 Champagne Marengo (IRE) 5 Α 2 T P Madden 58 J P Murtagh 96
3 Hope Again 8 Ε 2 J P Fahy 58 J S Moore
4 Loving Pearl 6 Θ 2 Oisin Murphy 56 R M Beckett
5 Mirabai 7 Θ 2 Ryan Tate 56 Sir Mark Prescott
6 Obaby (IRE) 4 Θ 2 T P Queally 56 P F Nicholls 8
7 Pot Luck 2 Θ 2 David Probert 56 A M Balding 4
8 Tisneverending (IRE) 3 Θ 2 Nicola Currie 56 J S Moore 5857

 

  • Pot Luck (7) – Be Proud (1)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (4), 1, 4 (5), 7 (5,5), 8, 5 (9)

 

 

 

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chepstow, 1200μ., 9.15μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, Δ‘ κλάση, 9.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Shaybani (IRE) 5 Α 2 Finley Marsh 61 R Hughes 210
2 Amazing Fox (IRE) 9 Α 2 R Kingscote 58 R M Beckett 7
3 Disruptor (FR) 8 Α 2 Ch. Bishop 58 P D Evans 56
4 Showout 1 Ε 2 Oisin Murphy 58 Archie Watson
5 Spirit Of May 6 Α 2 J P Fahy 58 R A Teal 2
6 Urban Light (IRE) 7 Α 2 T P Madden 58 J P Murtagh 453
7 Dutch Treat 2 Θ 2 David Probert 56 A M Balding 5
8 Glamorous Crescent 4 Θ 2 G Downing 56 C Mason
9 Porcelain Girl (IRE) 3 Θ 2 Hayley Turner 56 M L W Bell 93

 

  • Spirit Of May (5) – Urban Light (6)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (3,8), 5 (4,3), 9 (6), 6 (8), 3, 4 (9), 7 (11)

 

 

 

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chepstow, 1400μ., 9.45μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ‘ κλάση, 6.800

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Air Of York (IRE) 8 Ε 6 William Cox 63,5 J L Flint 510154
2 Wild Dancer 7 Θ 5 Joey Haynes 62 P R Chamings 4070-03
3 Shovel It On (IRE) 11 Ε 3 Gabr. Malune 61 P D Evans 49-8442
4 Corporal Maddox 1 Ε 11 David Probert 60,5 R Harris 84-5068
5 Tally’s Son 2 Ε 4 D C Costello 60 Grace Harris 6588-18
6 Barista (IRE) 4 Ε 10 Hollie Doyle 59,5 B Forsey 3003-50
7 Sopranos Rock (IRE) 9 Ε 3 Rossa Ryan 59,5 R Hannon 0668
8 Swot 10 Ε 6 Jack Mitchell 59,5 R A Teal 33-2258
9 Coachella (IRE) 5 Ε 4 C Shepherd 58,5 E De Giles 670-012
10 Gypsy Rider 3 Ε 9 Tim Clark 55,5 H Tett 65146-6
11 Smart Mover (IRE) 6 Θ 5 Nicola Currie 55 Mrs N S Evans 3045-48

 

  • Air Of York (1) – Coachella (9)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (4), 9 (4,5), 2 (5,5), 1 (7), 5 (11)

 

 

 

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chepstow, 2000μ., 10.15μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, ΣΤ‘ κλάση, 6.800

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Colenso 6 Α 3 Oisin Murphy 61 A M Balding 008
2 Time To Perfection (IRE) 7 Θ 3 Jack Mitchell 61 S Kirk 47-9542
3 Parable 3 Ε 3 William Cox 60,5 J L Flint 86807
4 Say About It 2 Ε 3 J P Fahy 60,5 J S Moore 437360
5 Guardiola (USA) 5 Ε 3 Jacob Mitchell 60,5 M L W Bell 88823
6 Alexanderthegreat (FR) 1 Ε 3 Liam Jones 60,5 W J Haggas 009
7 Final Rock 8 Ε 3 L Morris 58 Sir Mark Prescott 0997-2
8 Sunday Best 4 Θ 3 Rob Hornby 58 J G Portman 007-943

 

  • Time To Perfection (2) – Guardiola (5)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (2,9), 5 (3,5), 2 (7,5), 6 (8), 8, 1 (11)

 

 

 

038η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chepstow, 2400μ., 10.45μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, ΣΤ‘ κλάση, 6.800

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Dubai Frame 1 Α 3 David Probert 60,5 E A L Dunlop 055-6
2 Master Grey (IRE) 2 Ε 3 J F Egan 58,5 B R Millman 67-8166
3 Oenophile (GER) 4 Θ 3 M Dwyer 58 A M Balding 9606
4 Galloping Hogan (IRE) 5 Ε 3 Jack Mitchell 57,5 S Kirk 071-660
5 Poetic Affair 8 Ε 3 F Norton 57,5 M Johnston 6-4355
6 Timoshenko 6 Ε 3 L Morris 57 Sir M Prescott 9009-
7 Happy Ending (IRE) 3 Θ 3 Hollie Doyle 56,5 J W Mullins 99-6417
8 Onefootinfront 7 Ε 3 Oisin Murphy 56,5 D M Loughnane 408-923

 

  • Onefootinfront (8) – Happy Ending (7)
  • Πιθ. Τιμές: 8 (3,5), 1 (5,5), 5 (6), 7, 6 (7), 3 (9), 2 (11)

 

 

 

 

  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 018 – 024
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 016026
  • Bipot: 012 – 022
  • Place accumulator: 014 – 026
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 035 – 038
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 033 – 038