Οι ιπποδρομίες της Τρίτης 22/5/18

May 22, 2018
4 Shares 127 Views

Με 28 αλλοδαπές κούρσες συνεχίζεται το ιπποδρομιακό προϊόν την Τρίτη 22 Μαϊου. Μας τις δίνουν τρεις χώρες και πέντε ιππόδρομοι. Ξεκινά πρώτη η Νότια Αφρική με το Vaal και ακολουθούν από τη Γαλλία το Maisons Laffitte και το Vichy (με εμπόδια). Η συνέχεια έχει και Αγγλία, με δύο ιπποδρόμους κι εδώ, αρχικά το Chepstow και στο τέλος το Nottingham.

    Το αναλυτικό πρόγραμμα της ημέρας, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 1.10μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, μέδεν, 6.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DUCHESSOFMARMALADE

14

Θ

2

K de Melo

60

Chesney van Zyl

2

FAVOURITE MODEL

12

Θ

2

* M Mjoka

58,5

Paul Matchett

420

3

FLAME DANCER

5

Θ

2

C Habib

60

Ormond Ferraris

0

4

FLIRTY GIRTY

16

Θ

2

S Brown

60

Leon Erasmus

650

5

I’M THE ONE

11

Θ

2

* L Hewitson

60

Stephen Moffatt

09

6

LUNAR SPEED

6

Θ

2

R Munger

60

Craig Mayhew

99

7

RAILTRIP

9

Θ

2

C Murray

60

Chesney van Zyl

42

8

RUBY DANCER

17

Θ

2

* D Schwarz

60

Sean Tarry

7

9

SAINTS ALIVE

15

Θ

2

S Khumalo

60

Sean Tarry

2

10

SHADOW QUEEN

4

Θ

2

K Zechner

60

D Nieuwenhuizen

959

11

SPARKLING GOLD

8

Θ

2

M Yeni

60

M Mahiakola

50

12

SPRINTER QUEEN

3

Θ

2

* D R Lerena

56

Leon Erasmus

13

VISERION

7

Θ

2

J Penny

60

Paul Matchett

9

14

WINGS OF LIGHT

13

Θ

2

R Danielson

60

St John Gray

793

15

ST BERNADETTE

2

Θ

2

Reserve 1

60

Leon Erasmus

00

16

CUPID’S DART

1

Θ

2

Reserve 2

60

Alec Laird

0

17

CURRENCY

10

Θ

2

Reserve 3

60

Chris Erasmus

487

  • RAILTRIP (7) – SAINTS ALIVE (9)
  • Παίζουν έξω: 7,9,2,11

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 2400μ., 1.40μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, αξίωσης, 23.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DUC DE MERAN

1

Α

3

G.TR. DE PREVAUX

59

MME P.BRANDT

65

2

STROMBOLI

8

Α

3

C.PACAUT

58

M.BOUTIN (S)

0121945028

3

SAY ABOUT IT(GB)

4

Ε

3

T.TRULLIER

57,5

JS.MOORE

007764373

4

HAPPY FOX

7

Ε

3

L.GROSSO

57,5

N.CLEMENT (S)

96

5

VADAMOUSSE(GB)

2

Ε

3

L.BAILS

56

ROD.COLLET (S)

490

6

CORAL PARK

5

Θ

3

K.BARBAUD

56

ROB.COLLET (S)

770

7

VALDEBLORE

9

Α

3

J.MONTEIRO

56

PL.GUERIN

098890

8

MAPLE SWEETS

6

Θ

3

C.GUITRAUD

56

Y.BARBEROT (S)

6353012

9

REBEL QUEEN

3

Θ

3

J.MOUTARD

54,5

P&F.MONFORT (S)

747345845

  • MAPLE SWEETS (8) – STROMBOLI (2)
  • Paris turf: 8,3,9,2,5

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 1.45μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 6.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

APPACHE OUTLAW

7

A

2

C Murray

60

Leon Erasmus

2

DROP KICK

15

A

2

R Danielson

60

Alec Laird

40

3

EIGHTY FOUR

5

A

2

S Brown

60

Leon Erasmus

4

ELECTROMAGNETIC

9

Ε

2

* L Hewitson

60

Sean Tarry

63

5

FORRIES AT FIVE

2

A

2

C Maujean

60

Mike de Kock

7

6

GIVINITSUM

3

Ε

2

G Wrogemann

60

Candice Dawson

7

LATIN OPUS

12

A

2

S Khumalo

60

Sean Tarry

8

MING TANG

13

A

2

M V’Rensburg

60

Stuart Pettigrew

9

MY BOI CALOI

6

Ε

2

C Zackey

60

Stephen Moffatt

325

10

ROCKY NIGHT

16

A

2

K Zechner

60

Dorrie Sham

43

11

ROYAL SOLDIER

14

Ε

2

* D R Lerena

56

Paul Peter

705

12

STARS AND BARS

17

Ε

2

C Habib

60

Orm. Ferraris

13

TARZAN

4

Ε

2

M Yeni

60

D Nieuwenhuizen

14

TEQUILA MAN

1

Ε

2

M Khan

60

Paul Matchett

762

15

REVEILLE

8

A

2

Reserve 1

60

Stephen Moffatt

8

16

WISHING STONE

11

Ε

2

Reserve 2

60

Stephen Moffatt

09

17

RIBOUX EN VAR

10

Ε

2

Reserve 3

60

Dorrie Sham

0

  • ELECTROMAGNETIC (4) – MY BOI CALOI (9)
  • Παίζουν έξω: 9,2,4,7

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 1600μ., 2.10μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3 ετών, μέδεν, 28.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

INDEED(GB)

1

Ε

3

V.CHEMINAUD

58,5

HF.DEVIN (S)

1

2

BAILLOLET

3

Α

3

M.GUYON

58,5

MME P.BRANDT

221638

3

MONNAI

5

Α

3

C.SOUMILLON

58,5

JC.ROUGET (S)

31

4

VALENTINO’S DAY

8

Α

3

A.LEMAITRE

58,5

BUTEL & BEAUNEZ (S)

531313303

5

MORAL GAGNANT(GER)

6

Α

3

PC.BOUDOT

58,5

C.FERLAND (S)

2221

6

BUSTER

4

Α

3

J.MONTEIRO

58,5

N.CAULLERY

62231916

7

TESTON

2

Ε

3

M.MICHEL

57

P.BARY (S)

31630

8

RYAN CHOP

7

Α

3

A.CRASTUS

57

P.SOGORB

15

  • INDEED (1) – MONNAI (3)
  • Paris turf: 1,2,3,5

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1200μ., 2.20μμ.

Επίπεδη, 2+ ετών, μέδεν, 6.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DAN’S EMPIRE

16

Ε

3

C Zackey

60

Candice Dawson

356

2

KING OF THE DELTA

13

Ε

3

M V’Rensburg

60

Stuart Pettigrew

063

3

CHAPEL JIVE

10

A

3

S Khumalo

60

St John Gray

682

4

PRINCE JORDAN

17

Ε

3

M Yeni

60

Grant Maroun

344

5

ALPHAMIKEFOXTROT

4

Ε

3

C Habib

60

Clinton Binda

047

6

GYPSY’S ANSWER

12

Ε

3

S Brown

60

Clifford Harris

894

7

KANSAS CITY

6

Ε

3

F Herholdt

60

Johan van Eck

8

PURE WISDOM

11

A

3

R Munger

60

Chris Jonker

9

TROPHY CLUB

8

Ε

3

G Wrogemann

60

Candice Dawson

10

SANTA VITTORIA

14

Θ

3

M Khan

57.5

J A J van Vuuren

5

11

HARTLEYFOUR

7

Ε

2

R Danielson

57

Roy Magner

73

12

ICE EATER

1

A

2

K Zechner

57

Chris Jonker

63

13

RISINGOFTHENORTH

15

A

2

* L Hewitson

57

Sean Tarry

14

RUSSIAN PRINCE

9

A

2

Χ

57

M G A/A A Azzie

15

COLONEL CARAMEL

3

A

2

Reserve 1

57

Dorrie Sham

16

JAGESA JAGESA

2

Ε

2

Reserve 2

57

Dorrie Sham

17

TIFFANY’S AT EIGHT

5

A

3

Reserve 3

60

Paul Peter

8

  • CHAPEL JIVE (3) – KING OF THE DELTA (2)
  • Παίζουν έξω: 2,1,13,3

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 1600μ., 2.47μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, Δ’ κλάση, 52.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GREEN BAY

12

Α

4

A.HAMELIN

60

P.VAN DE POELE (S)

505105318

2

BODY SCULPT

3

Θ

4

O.PESLIER

60

S.KOBAYASHI (S)

551798435

3

CRY BABY(IRE)

2

Θ

4

J.CABRE

59,5

Y.BARBEROT (S)

920735419

4

DARK AMERICAN

5

Ε

4

M.BARZALONA

58,5

X.THOMAS DEMEAULTE

512352608

5

ON THE SEA(GB)

14

Ε

4

K.BARBAUD

58,5

N.CAULLERY

55721140

6

BROKLYN BABY

1

Α

4

C.SOUMILLON

58

F.VERMEULEN (S)

037214820

7

CATALOUNIYA

18

Θ

4

A.BADEL

57,5

MLLE B.RENK

321756313

8

WOW(GER)

4

Ε

4

E.HARDOUIN

57,5

A.SUBORICS

363016483

9

DEGRISEMENT

11

Ε

4

M.GUYON

57

P.KHOZIAN

246266362

10

EMBAJADORES(IRE)

8

Ε

4

I.MENDIZABAL

57

M.MAILLARD

8741040

11

FROSTY BAY

10

Ε

4

P.BAZIRE

56

N.CAULLERY

380099110

12

BLUE HILLS

13

Θ

4

V.SEGUY

56

J.REYNIER

050550016

13

FOULOGNES(IRE)

6

Θ

4

PC.BOUDOT

56

F.VERMEULEN (S)

251353

14

GNILY(IRE)

7

Θ

4

T.PICCONE

55,5

MLLE B.RENK

263849524

15

FLEURDELUNE

17

Θ

4

A.CRASTUS

55,5

M.DELAPLACE

123263120

16

KENSAI

16

Α

4

S.PASQUIER

55,5

E.SAINT-MARTIN (S)

240424456

17

ASFAAR(IRE)

15

Ε

4

F.VERON

55,5

P&F.MONFORT (S)

41343600

18

VIEUX MOULIN

9

Ε

4

V.CHEMINAUD

55

H.SHIMIZU

100013307

  • DEGRISEMENT (9) – BODY SCULPT (2)
  • Paris turf: 9,13,6,2,14,10,3,5

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1200μ., 2.55μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, μέδεν, 6.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BULLSADE

8

Θ

3

R Danielson

60

Roy Magner

772

2

DUNAS DOURADAS

7

Θ

3

M Yeni

60

Robbie Sage

040

3

SHILOH

3

Θ

4

G Wrogemann

60

Brett Warren

545

4

MA PETITE FILLE

10

Θ

3

M Khan

60

Erico Verdonese

000

5

IRRESISTABLE FLYER

6

Θ

3

S Brown

60

Chris Erasmus

706

6

HOT CHOCOLATE

14

Θ

3

C Murray

60

M G A/A A Azzie

7

SIENNA SKY

12

Θ

3

J Greyling

60

J A J van Vuuren

8

CARI

5

Θ

2

C Zackey

57

Tony Nassif

6

9

JUST A GREETING

4

Θ

2

C Maujean

57

Stanley Ferreira

10

LADUREE

9

Θ

2

Χ

57

M G A/A A Azzie

11

OUT OF THE JUNGLE

1

Θ

2

* M Mjoka

55,5

Stephen Moffatt

12

SALLY CALLED

11

Θ

2

* L Hewitson

57

Sean Tarry

4

13

SHEZAHOTTI

13

Θ

2

F Herholdt

57

Paul Matchett

70

14

TROPICAL PUNCH

2

Θ

2

K de Melo

57

Stephen Moffatt

9

  • SALLY CALLED (12) – BULLSADE (1)
  • Παίζουν έξω: 12,8,10,2

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 2400μ., 3.20μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3 ετών, μέδεν, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

HALOUL

12

Α

3

G.BENOIST

58

A.FABRE (S)

33

2

LOYALIST(GER)

9

Ε

3

A.LEMAITRE

58

BUTEL & BEAUNEZ (S)

45563

3

LEGEND OF GODS

6

Ε

3

S.MAILLOT

58

ROB.COLLET (S)

0

4

JON SNOW

1

Α

3

T.PICCONE

58

F.CHAPPET

84

5

SINGULIER

8

Ε

3

J.MOISAN

58

M.DELZANGLES

9

6

SQUARE THIERS

4

Α

3

M.BARZALONA

58

E&G.LEENDERS (S)

535

7

GOLDEN MOUNT(GB)

11

Ε

3

L.BAILS

58

ROD.COLLET (S)

9

8

LE MUSICIEN(IRE)

10

Α

3

PC.BOUDOT

58

FH.GRAFFARD (S)

52

9

ALL PRINCE(GER)

7

Α

3

E.HARDOUIN

58

A.SUBORICS

633

10

DIAKIRI

3

Α

3

S.PASQUIER

58

C.FERLAND (S)

42

11

GALIKOR(GB)

5

Α

3

M.GUYON

58

F.HEAD (S)

76

12

ZAPPEUR

2

Ε

3

A.BADEL

56

M.BOUTIN (S)

  • LE MUSICIEN (8) – HALOUL (1)
  • Paris turf: 1,11,8,9,4,6

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1200μ., 3.30μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SILVER KING

15

Ε

4

S Khumalo

60

Sean Tarry

703

2

SAVITAR

2

Ε

3

* D R Lerena

55

Weiho Marwing

817

3

SNOW IN SEATTLE

5

Ε

4

* L Hewitson

59

Barend Botes

313

4

SPANISH TUNE

8

Ε

4

K Zechner

58.5

Terry Lowe

430

5

ALEX THE GREAT

12

Ε

3

* D Schwarz

58

Roy Magner

274

6

QUATTRO

4

Ε

5

C Maujean

58

Grant Maroun

360

7

PIUS OIL

1

Ε

3

C Habib

57.5

Clinton Binda

017

8

CANNES

13

Ε

6

C Murray

57.5

Clinton Binda

004

9

MASTER BOULDER

14

Ε

4

S Brown

57.5

Paul Matchett

540

10

MINNESOTA

7

H

5

* M Mjoka

56

Chris Erasmus

000

11

MOUNT KEITH

17

Ε

4

J Sampson

57.5

Ashley Fortune

552

12

LAST BATTLE

11

Ε

8

G Wrogemann

57

Fabian Habib

050

13

O’BRIEN THE LION

10

Ε

6

K de Melo

57

Stanley Ferreira

080

14

TIME TO BE GREAT

9

Ε

5

Wes Marwing

56

Grant Maroun

634

15

HEYWOT

16

Ε

7

Reserve 1

55

Craig Mayhew

778

16

UNCHAINED MELODY

6

Ε

4

Reserve 2

55

Leon Erasmus

009

17

VIVA ESPANA

3

Θ

3

Reserve 3

54.5

Grant Maroun

771

  • SNOW IN SEATTLE (3) – SILVER KING (1)
  • Παίζουν έξω: 3,1,5,11

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 2400μ., 3.50μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, μέδεν, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

WAHEEBAH(IRE)

13

Θ

3

S.MAILLOT

58

ROD.COLLET (S)

4

2

COMBUSTION

1

Θ

3

Q.PERRETTE

58

S.CERULIS

575

3

SACREE LOUISE

9

Θ

3

C.PACAUT

58

JP.GALLORINI (S)

0

4

LA GRANDE ZAME

4

Θ

3

I.MENDIZABAL

58

JM.LEFEBVRE (S)

6

5

SALARDU

11

Θ

3

M.MICHEL

58

M.DELCHER SANCHEZ

085

6

VILLA ROSA

14

Θ

3

A.BADEL

58

HF.DEVIN (S)

4

7

LOST PARADISE

5

Θ

3

M.DELALANDE

58

S.WATTEL

43

8

WAGGA WAGGA

2

Θ

3

A.LEMAITRE

58

F.HEAD (S)

394

9

DANA(GB)

8

Θ

3

C.SOUMILLON

58

A.SUBORICS

49

10

IVANKA

6

Θ

3

A.MASSIN

58

F.CHEYER

6

11

GIPSY SONG

12

Θ

3

G.BENOIST

58

M.DELZANGLES

7

12

LUNARIS

3

Θ

3

E.HARDOUIN

58

N.PAYSAN

4

13

BARTABA

7

Θ

3

H.BESNIER

58

A.FABRE (S)

0

14

POLAR SEA(GB)

10

Θ

3

M.GUYON

58

C.LAFFON-PARIAS

7

  • WAGGA WAGGA (8) – LOST PARADISE (7)
  • Paris turf: 6,7,8,14,1,5

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 4.05μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Γ’ κλάση, 6.750

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PILLAROFTHEEARTH

3

Ε

3

* D Schwarz

60

Roy Magner

471

2

SIRTAIN

11

Ε

4

C Murray

60

Mike de Kock

112

3

MOSHAV

1

Ε

4

G Wrogemann

59.5

Stuart Pettigrew

000

4

GREAT SHAKA

6

Ε

3

* L Hewitson

59

Grant Maroun

521

5

COPPER JAY

10

A

3

J Sampson

58.5

Erico Verdonese

043

6

ALPINE GLACIER

4

Ε

4

K de Melo

58.5

Stanley Ferreira

161

7

ELUSIVE STRIKE

2

Θ

4

C Maujean

58.5

Stanley Ferreira

842

8

MAGIC

13

Ε

5

S Brown

58.5

Leon Erasmus

856

9

LAURENT DU VAR

15

Ε

3

C Zackey

58

Tobie Spies

040

10

ALL NIGHT FLIGHT

8

Ε

5

R Danielson

58

Roy Magner

965

11

FLYING MYTH

5

Ε

4

S Khumalo

58

Sean Tarry

608

12

CUMBERLAND

14

Ε

6

* N Klink

52.5

Stephen Lerena

700

13

HE’S GREAT

12

Ε

3

* D R Lerena

52

Leon Erasmus

737

14

TRIPOD

7

Ε

3

K Zechner

56

Dorrie Sham

039

15

SUPANOVA

16

Ε

6

Reserve 1

52.5

Leon Erasmus

273

16

ROMAN EVENING

9

Ε

4

Reserve 2

52

Leon Erasmus

063

  • SIRTAIN (2) – ALPINE GLACIER (6)
  • Παίζουν έξω: 5,2,6,4

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 1600μ., 4.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, Β’ κλάση, 28.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

STELLA DI CAMELOT(IRE)

4

Θ

3

S.PASQUIER

58,5

G.BIETOLINI

102543

2

VLATKA(IRE)

7

Θ

3

M.BARZALONA

58,5

MME P.BRANDT

401

3

GALOUSKA

6

Θ

3

M.MICHEL

58,5

D.SMAGA

1

4

BEYOND DANCE(IRE)

2

Θ

3

O.PESLIER

58,5

M&S.NIGGE (S)

4163

5

ENVIRONS(GB)

5

Θ

3

V.CHEMINAUD

57

A.FABRE (S)

2

6

ZOMARA

1

Θ

3

M.GUYON

57

F.HEAD (S)

2183

7

SA MOLA(GER)

3

Θ

3

V.SEGUY

55,5

A.SUBORICS

91

  • GALOUSKA (3) – STELLA DI CAMELOT (1)
  • Paris turf: 5,3,6,2

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 5.900

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

TOKYO DRIFT

5

Ε

6

* S Moodley

60,5

Scott Kenny

712

2

SLEEPINSEATTLE

14

Ε

6

M Khan

61

Erico Verdonese

440

3

THE TIN MAN

9

Ε

3

S Brown

60.5

Leon Erasmus

304

4

CASCIANO

10

Ε

6

M Yeni

60.5

Brett Warren

032

5

DANZA

3

Ε

5

R Danielson

60.5

Alec Laird

548

6

BOCKSCAR

6

Ε

4

* L Hewitson

60

Sean Tarry

511

7

PROFIT RATIO

17

Ε

5

M Thackeray

60

Deshone Steyn

090

8

GENEROUS NOTION

8

Θ

3

C Murray

59

Grant Maroun

425

9

REFUGE

2

Ε

4

K de Melo

59

Fabian Habib

800

10

COPPER POT

16

Ε

4

* D Schwarz

58.5

Sean Tarry

027

11

JUDD’S ROCKET

7

Ε

3

G Wrogemann

58

Candice Dawson

655

12

SECRET HARBOUR

1

Ε

3

M V’Rensburg

58

Paul Matchett

478

13

TRIP TO PARADISE

4

Ε

5

* K Matsuyane

54

Coenie de Beer

144

14

KING OF MANI

15

Ε

4

Wes Marwing

56.5

Grant Maroun

601

15

NO MANS LAND

13

Ε

3

Reserve 1

53.5

Geoff Woodruff

300

16

AQUABUOY

11

Ε

6

Reserve 2

53

Romeo Francis

502

17

WOTTAHOTTIE

12

Ε

6

Reserve 3

52.5

St. Ferreira

372

  • BOCKSCAR (6) – TOKYO DRIFT (1)
  • Παίζουν έξω: 6,1,3,4

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 3100μ., 4.50μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, Ε’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PRIVATE LESSON’S

10

Ε

10

M.GUYON

60

P.BIGOT

780008335

2

LA JUBANAISE

11

Θ

6

PC.BOUDOT

60

GAB .LEENDERS

043581031

3

ATILLA

15

Ε

6

J.CABRE

60

N.LEENDERS

905473845

4

ZILLION DOLLAR CUP

13

Ε

10

A.MASSIN

59,5

F.CHEYER

400020422

5

ANOTHER LOVE

6

Θ

4

C.SOUMILLON

59,5

R.LE DREN DOLEUZE

450594364

6

STAR THE FIRST(IRE)

5

Ε

4

A.HAMELIN

59,5

M.MESCAM

8616266

7

AMI SOL

14

Ε

7

G.BENOIST

59,5

MLLE I.GALLORINI

776574823

8

DYREMIS(IRE)

12

Θ

5

A.BADEL

59

BOLLACK-BADEL

203322230

9

KALLIPSO

16

Θ

4

D.SANTIAGO

57

A.JUNK (S)

000909490

10

WAVE POWER

4

Ε

6

V.CHEMINAUD

56,5

D.WINDRIF

095099423

11

SPEEDY SPEED

2

Θ

5

C.PACAUT

56

Y.FOUIN (S)

4856631

12

BONSAI

17

Ε

6

S.MAILLOT

55

ROB.COLLET (S)

1024180000

13

BUBBLY

7

Θ

6

A.LEMAITRE

54

S.KOBAYASHI (S)

474214040

14

ELIHAI

1

Α

4

I.MENDIZABAL

53,5

A.BENILLOUCHE

740515670

15

NORTHLANDS(GB)

9

Ε

5

F.VERON

53,5

P.QUINTON (S)

585784284

16

TAMARISSIMO(GER)

8

Ε

8

C.GROSBOIS

52,5

A.BIDON

704542221

17

CALAJANI

3

Ε

5

E.HARDOUIN

52

AN.HOLLINSHEAD

006439582

  • LA JUBANAISE (2) – ZILLION DOLLAR CUP (4)
  • Paris turf:  7,5,8,4,10,1,2

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 5.15μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RIVER AYRE

5

Θ

4

C Murray

61.5

Grant Maroun

218

2

MOVIE AWARD

13

Θ

5

R Munger

60.5

Chris Erasmus

096

3

CARIBBEAN QUEEN

10

Θ

4

* D Schwarz

59.5

Paul Peter

095

4

DAWN FLIGHT

3

Θ

5

S Khumalo

59.5

Sean Tarry

081

5

INTHEPURPLERAIN

6

Θ

3

C Zackey

59

Candice Dawson

554

6

LEOPARD LILY

11

Θ

6

M Khan

59

Shaylen Naidoo

807

7

WORDS

4

Θ

3

S Brown

58.5

Leon Erasmus

100

8

KITTY COO

9

Θ

4

G Wrogemann

58.5

H E Adamson

109

9

KICK BUTT

1

Θ

3

K de Melo

58

Stephen Moffatt

721

10

PRETTY POPULAR

16

Θ

4

K Zechner

57.5

Chris Jonker

012

11

ALDEBARAN

7

Θ

3

C Maujean

56

Paul Peter

080

12

QUEENIE

2

Θ

4

M Yeni

53.5

Tony Nassif

603

13

WRAP IT UP

12

Θ

3

R Danielson

53,5

St John Gray

974

14

ATOMIC BELLE

14

Θ

4

J Penny

52

Brett Webber

880

15

MONARCH AIR

15

Θ

5

Reserve 1

62

D Nieuwenhuizen

309

16

ALL DONE

8

Θ

3

Reserve 2

52

St John Gray

700

  • PRETTY POPULAR (10) – DAWN FLIGHT (4)
  • Παίζουν έξω: 4,5,3,12

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 1600μ., 5.30μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, Ε’ κλάση, 26.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GUANACASTE(IRE)

12

Ε

4

G.BENOIST

60

P.SOBRY

873614012

2

JUMPIN’ JACK FLASH

17

Ε

4

A.HAMELIN

59,5

T.LEMER

264114954

3

MUNAWER(GB)

9

Ε

4

M.FOREST

59,5

MME G.RARICK

422321692

4

ROCK YOUR DREAM

2

Ε

4

F.VERON

59,5

D&P.PROD’HOMME (S)

5972511

5

MAGIC SONG

5

Θ

4

A.BADEL

59,5

S.KOBAYASHI (S)

333007198

6

HIGH DREAM

6

Α

4

M.MICHEL

59,5

JPH .DUBOIS

032250

7

WALEED

11

Ε

4

S.PASQUIER

59

M.DELCHER SANCHEZ

45262212

8

GIGRETTE

16

Θ

4

M.BARZALONA

58,5

P.KHOZIAN

140567005

9

HANABAAL TUN

18

Α

4

C.SOUMILLON

58,5

R.LE DREN DOLEUZE

8471466

10

SONG OF LIFE(GB)

14

Θ

4

PC.BOUDOT

58

JUL .PHELIPPON

233381960

11

OCAMONTE(IRE)

15

Ε

4

I.MENDIZABAL

58

X.THOMAS DEMEAULTE

041253437

12

BARENTON

8

Ε

4

P.BAZIRE

58

A&G.BOTTI (S)

064104

13

OPTIMA

10

Θ

4

O.PESLIER

57,5

M.DELAPLACE

873372153

14

SHAHJALAL

3

Ε

4

E.HARDOUIN

57,5

S.WATTEL

554113902

15

DANDY PLACE(IRE)

1

Α

4

J.MOUTARD

57

B.BEAUNEZ

345518105

16

ESPERITUM

13

Ε

4

M.GUYON

56,5

F.ROSSI

104325412

17

GLORIOUS MAN

7

Ε

4

A.CHESNEAU

56,5

A&G.BOTTI (S)

221544699

18

HEAVEN’S DOOR

4

Ε

4

T.PICCONE

56

P.DEMERCASTEL

035910306

  • GUANACASTE (1) – WALEED (7)
  • Paris turf: 7,2,9,1,10,8,11,18

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 5.50μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

QUEBEC QUEEN

12

Θ

4

C Habib

61.5

Paul Peter

151

2

SOME SONG

10

Θ

3

M Khan

60.5

J A J van Vuuren

318

3

ALL I GOT

11

Θ

3

R Danielson

60

St John Gray

551

4

MICROBE

14

Θ

3

K Zechner

59.5

Devin Little

600

5

COULDYOUBE

4

Θ

4

C Murray

57.5

Shaylen Naidoo

90

6

BLUE SAGE

16

Θ

5

M Thackeray

57

Craig Mayhew

0

7

CHARTWELL

7

Θ

6

Wes Marwing

57

Weiho Marwing

20

8

SNOW PATH

3

Θ

4

Χ

56.5

Brian Wiid

531

9

CHARTER JET

6

Θ

4

* D R Lerena

51

Leon Erasmus

92

10

MAIN ROLL

8

Θ

4

* S Moodley

53

Scott Kenny

245

11

PONCHIELLI

9

Θ

4

S Khumalo

53

Barend Botes

95

12

SUMMER WIND

5

Θ

4

* N Klink

48.5

Geoff Woodruff

850

13

TROPICAL BLOW

1

Θ

4

R Munger

52.5

D Nieuwenhuizen

900

14

CORIANDER QUEEN

15

Θ

3

C Zackey

53,5

St John Gray

6

15

ANGELIC

2

Θ

3

Reserve 1

61.5

Paul Peter

645

16

GOLDEN ATTITUDE

13

Θ

4

Reserve 2

52

Stanley Ferreira

88

  • QUEBEC QUEEN (1) – ALL I GOT (3)
  • Παίζουν έξω: 1,8,9,10

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 2400μ., 6.15μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, μέδεν, 15.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FIGATELLE

2

Θ

3

B.HUBERT

66

S DE BEAUREGARD (S

1

2

FEE MANO

7

Θ

3

M.VIEL

64

L.VIEL (S)

2

3

FUNNY STARS

5

Θ

3

J.CLAUDIC

63

T.BOIVIN

6

4

FRIMOUSSE BAIE

10

Θ

3

A.TEISSIEUX

61

MME M.LE GALL

5

FABULEUSE SWEEN

1

Θ

3

M.EON

61

A.COUETIL (S)

6

FLORESTINE

6

Θ

3

C.SAGOT

61

MME I.PACAULT

7

FAIT MAISON

8

Θ

3

A.FOUASSIER

61

N.LAGENESTE DE

8

FAUT BIEN REVER

9

Θ

3

T.HENDERSON

61

AS.PACAULT (S)

9

FRUCTINE

4

Θ

3

F.BLONDEL

61

E.CLAYEUX (S)

10

FABULOUS DRAGONESS

3

Θ

3

ALEX.ROUSSEL

61

G.CHEREL

  • FIGATELLE (1) – FEE MANO (2)
  • Paris turf:  1,10,5,2,8,9

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chepstow, 2000μ., 6.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 4+ ετών, Ε’ κλάση, 7.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Sunshineandbubbles

7

Θ

5

Rossa Ryan

60,5

Jennie Candlish

211212

2

Iconic Belle

6

Θ

4

Nicola Currie

60

M R Channon

634651

3

Dora’s Field (IRE)

1

Θ

5

Fran Berry

58,5

W S Kittow

5/2697-7

4

Weardiditallgorong

3

Θ

6

David Probert

56

D Donovan

73203-0

5

Delirium (IRE)

2

Θ

4

C Shepherd

55

E De Giles

276917-

6

Tenby Two

8

Θ

4

L Morris

55

N P Mulholland

43422-8

7

Zaria

4

Θ

7

Dar. Keenan

53,5

R J Price

03218-4

8

Midnight Mood

5

Θ

5

J F Egan

53

D J S Ffrench Davis

3955-21

  • Sunshineandbubbles (1) – Iconic Belle (2)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (1,3), 1 (3), 8 (5), 5 (8), 7 (10)

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Nottingham, 3200μ., 6.35μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ε’ κλάση, 8.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Airton

6

Ε

5

Jim Crowley

62

J D Bethell

103588-

2

Really Super

1

Θ

4

Lemos De Souza

61

Miss Amy Murphy

344232-

3

Mambo Dancer

5

Ε

4

P McDonald

61

M Johnston

234660

4

Serenity Now (IRE)

2

Ε

10

Ben Robinson

61

B Ellison

1-14231

5

Northwest Frontier (IRE)

4

Ε

4

T Hamilton

60,5

R A Fahey

8407-63

6

Navajo Star (IRE)

8

Θ

4

Jason Watson

58

R Brisland

124162

7

Brigadoon

3

Ε

11

Alistair Rawlinson

57,5

M Appleby

226438

8

Hallstatt (IRE)

7

Ε

12

T Eaves

56

J Mackie

324-473

  • Serenity Now (4) – Navajo Star (6)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (3), 5 (3,3), 8 (4), 4 (5), 1, 3 (10), 2 (12)

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 2400μ., 6.45μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3 ετών, μέδεν, 15.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FAFESFUR

7

Α

3

S.RUIS

67

C.PLISSON

51

2

FORZA

4

Α

3

F.BLONDEL

64

P.KHOZIAN

3

3

FLASH D’ALLIER

6

Ε

3

W.SARAIVA

63

B.LEFEVRE

7

4

FLASHER

2

Ε

3

D.ARTU

61

JY.ARTU (S)

5

FIL CONDUCTEUR

1

Ε

3

A.BOURGEAIS

61

GAB .LEENDERS

6

FLIP DE VEGA

5

Ε

3

A.FOUASSIER

61

N.LAGENESTE DE

7

FARINET

3

Ε

3

ALEX.ROUSSEL

61

G.CHEREL

  • FAFESFUR (1) – FORZA (2)
  • Paris turf: 7,2,1,5,6

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chepstow, 2400μ., 6.55μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 6.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Admiral Kid (IRE)

3

Ε

7

A Kirby

63,5

N P Mulholland

/-

2

Berry De Carjac (FR)

2

Ε

7

S W Kelly

63,5

Grace Harris

/-

3

Kings Inn (IRE)

13

Ε

4

Megan Nicholls

63,5

P F Nicholls

2-

4

Saintmont (FR)

14

Ε

4

F Norton

63,5

Christian Williams

9-

5

Samson’s Reach

12

Ε

5

Joshua Bryan

63,5

R J Price

5-

6

Smashed (IRE)

6

Ε

5

Georgia Cox

63,5

W J Haggas

4/

7

Triple First

7

Θ

4

Rob Hornby

61

J W Mullins

60-

8

Almoghared (IRE)

11

Α

3

Dane O’Neill

56

J H M Gosden

2

9

Beer With The Boys

4

Α

3

Charles Bishop

56

M R Channon

0

10

Colenso

1

Α

3

David Probert

56

A M Balding

0

11

Duration (IRE)

16

Ε

3

William Carver

56

A M Balding

55

12

Podemos (GER)

15

Α

3

R Kingscote

56

R M Beckett

2-4

13

Saint Mac

8

Α

3

Fran Berry

56

H Morrison

0

14

Island Fox

10

Θ

3

L Morris

53,5

David Loughnane

986

15

Oenophile (GER)

9

Θ

3

M Dwyer

53,5

A M Balding

9

16

Snoop

5

Θ

3

J F Egan

53,5

David Loughnane

00-0

  • Almoghared (8) – Podemos  (12)
  • Πιθ. Τιμές: 8 (1,5), 12 (5,5), 6 (6), 9 (10)

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Nottingham, 1200μ., 7.05μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Ε’ κλάση, 8.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Pilkington

10

Ε

3

Jim Crowley

60,5

J D Bethell

1060-30

2

Bustam (IRE)

12

Ε

3

S De Sousa

60,5

J J Quinn

6345-35

3

Enzo’s Lad (IRE)

13

Ε

3

C Lee

60

K R Burke

634-461

4

Bezos (IRE)

1

Ε

3

P Mathers

60

Ian Williams

41-5351

5

Roman Spinner

6

Θ

3

M Harley

60

Rae Guest

12213-2

6

Gabrial The Devil (IRE)

7

Ε

3

T Hamilton

59,5

R A Fahey

242-327

7

Zahraa

9

Θ

3

C Rodriguez

59

M Dods

453-15

8

Indian Warrior

8

Ε

3

James Doyle

58,5

E A L Dunlop

33035-5

9

Joust (IRE)

3

Ε

3

E J Walsh

57,5

D M Loughnane

54088-6

10

Takeonefortheteam

5

Ε

3

P McDonald

57,5

D M Loughnane

455-234

11

Belated Breath

2

Θ

3

Oisin Murphy

57

H Morrison

5314

12

Spenny’s Lass

11

Θ

3

Jos. Gordon

54,5

J Ryan

533-8

13

Cent Flying

4

Ε

3

David Egan

54

W R Muir

6940-12

  • Roman Spinner (5) – Cent Flying (13)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (5,5), 5 (6), 13 (6,5), 8, 2, 11 (8), 6, 7, 10 (10)

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 3700μ., 7.15μμ.

Θαμνώδη, 5 ετών, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RAISING RIVER

Ε

5

H.LUCAS

71

E&G.LEENDERS (S)

45034732

2

DEMAZAGRAN

Ε

5

F.BAYLE

71

BUTEL & BEAUNEZ (S)

82981196

3

ATHOS DU MATHAN

Ε

5

P.DUBOURG

70

A.CHAILLE-CHAILLE

11953430

4

DROIT DE VETO

Ε

5

A.CHITRAY

70

N.LAGENESTE DE

32051

5

DIABOLO DE L’ISLE

Ε

5

M.ROMARY

68

E.VAGNE (S)

6375654

6

DARK CAVIAR

Θ

5

D.DELALANDE

68

GAB .LEENDERS

31217433

7

BERGERAC

Ε

5

T.HENDERSON

67

G.CHEREL

56346675

8

GORVINO

Ε

5

J.GIRON

67

P.RAUSSIN

15232115

9

CINQUANTE ET UNE

Θ

5

B.GELHAY

66

H.GELHAY

647425753

10

MY WAY EMEL

Θ

5

M.DAUBRY-BARBIER

65

M.PELLETANT

78655

  • RAISING RIVER (1) – DARK CAVIAR (6)
  • Paris turf: 3,6,1,2,8

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chepstow, 2400μ., 7.25μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 7.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Bid Adieu (IRE)

3

Ε

4

S W Kelly

61,5

R Hughes

261-35

2

Sonnetist

5

Ε

4

Fran Berry

60,5

P D Evans

305145

3

Volpone Jelois (FR)

7

Ε

5

Megan Nicholls

59

P F Nicholls

233-342

4

Cape Banjo (USA)

2

Ε

5

A Kirby

59

N P Mulholland

7-06156

5

The Last Debutante

6

Θ

4

F Norton

58,5

M Johnston

7/52251-

6

Phoenix Dawn

8

Ε

4

M Dwyer

58,5

B G Powell

2/92327-

7

What A Scorcher

1

Θ

7

L Morris

57

Mrs N S Evans

3/5424-7

8

Tyrolean

4

Ε

5

Hollie Doyle

55

D Burchell

67230-3

9

Red Emperor (IRE)

9

Ε

4

Ed. Greatrex

54

J L Flint

9/5680-

  • Volpone Jelois (3) – Bid Adieu (1)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (2,8), 3 (3), 1 (5), 6 (6), 8, 2 (10), 4 (12)

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 3500μ., 7.45μμ.

Θαμνώδη, αρσενικοί 4 ετών, αξίωσης, 17.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

UN AMOUR DE RISK

Ε

4

S.PECHAIRE

72

Y.FOUIN (S)

655236264

2

EX S’ELANCE

Ε

4

T.HENDERSON

72

G.CHEREL

23233514

3

GENTIANE DE L’AUBE

Θ

4

M.ROMARY

70

JP.BERNHARDT (S)

05

4

NO RISK FOR YOU

Θ

4

FL.MASSE

70

M.SEROR (S)

45260

5

SHEILA’S LAD(IRE)

Ε

4

T.COUSSEAU

70

D.WINDRIF

0931240

6

BAL AMIE

Ε

4

M.JAUILHAC

68

A.CH.-CHAILLE

074432

7

CHAILLD’ELLE

Θ

4

M.DAUBRY-BARBIER

68

MLLE A.PELLETANT

53321

8

BATTANT

Ε

4

E.LABAISSE

68

A.BOISBRUNET (S)

7

9

SUMMER QUEST

Θ

4

B.CLAUDIC

66

F.CHEYER

997026

10

ESTRELLA DE ORO

Θ

4

J.CLAUDIC

66

S.DEHEZ (S)

866747

  • EX S’ELANCE (2) – UN AMOUR DE RISK (1)
  • Paris turf: 5,4,2,6,1,7

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 3500μ., 8.15μμ.

Θαμνώδη, φοράδες 4 ετών, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ELUCIDEE

Θ

4

T.BEAURAIN

66

E&G.LEENDERS (S)

25

2

ENCREDECHINE

Θ

4

THO .GILLET

66

E.CLAYEUX (S)

9635

3

EAST OF THE VALLEY

Θ

4

M.CHAILLOLEAU

66

E.CLAYEUX (S)

6317

4

EAU DE VIE SIVOLA

Θ

4

F.GILES

66

E.CLAYEUX (S)

4

5

EAU BERGE DES ILES

Θ

4

J.PLOUGANOU

66

S DE BEAUREGARD (S

0

6

ETINCELLE DE L’AIR

Θ

4

L.SOLIGNAC

64

T.BOIVIN

52

7

ELFE JERSEY

Θ

4

T.HENDERSON

64

G.CHEREL

24121

8

ENVIE DE L’ISLE

Θ

4

M.ROMARY

64

E.VAGNE (S)

5

  • ELFE JERSEY (7) – EAU DE VIE SIVOLA (4)
  • Paris turf: 7,1,4,5

038η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vichy, 3300μ., 8.45μμ.

Θαμνώδη, 3 ετών, μέδεν, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

YOUMKIM

Ε

3

T.BEAURAIN

69

M.SEROR (S)

94

2

BOLT OF LIGHTNING(IRE)

Ε

3

J.RICOU

69

M.SEROR (S)

3

3

KROLA

Θ

3

B.LESTRADE

67

G.MACAIRE (S)

5

4

KONITHO

Ε

3

L.PHILIPPERON

67

G.CHEREL

66

5

KAP LOVE

Ε

3

J.PLOUGANOU

67

E.CLAYEUX (S)

6

FORMULE UN

Θ

3

O.JOUIN

67

A.LACOMBE

64

7

BEST STROKE

Ε

3

C.LEFEBVRE

67

GAB .LEENDERS

77

8

FRISCO

Ε

3

J.CLAUDIC

67

S.DEHEZ (S)

9

ROMANE ERIA

Θ

3

A.RENARD

65

G.MACAIRE (S)

0

  • BOLT OF LIGHTNING (2) – YOUMKIM (1)
  • Paris turf: 3,4,2,5,9,1
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 019 – 025
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 017 – 027
  • Bipot:  013 – 023
  • Place accumulator:  015 – 027

Leave a Comment

Your email address will not be published.