Οι ιπποδρομίες της Τρίτης 20/2/18

February 20, 2018
4 Shares 274 Views

Τρεις γαλλικοί ιππόδρομοι, ένας νοτιοαφρικάνικος και ένας αγγλικός συνθέτουν τις 31 σημερινές κούρσες. Αολι αυτές οι 19 είναι επίπεδες και οι 12 τροτ. Εναλλάξ θα ξεκινήσουν άλλωστε, τροτ και επίπεδες, από το Vaal της Νότιας Αφρικής και το γαλλικό Paris Vincennes. Η Γαλλία μας δίνει ακόμα επίπεδες από το Lyon La Soie και πάλι τροτ από την Cagnes Sur Mer. Για το φινάλε υπάρχει από την Αγγλία το Wolverhampton, με επίπεδες, ασφαλώς.
Το αναλυτικό πρόγραμμα της Τρίτης, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 1.15μμ.
Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 7.050

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 WESTERN SHAMROCK 7 Θ 3 G Wrogemann 60 Candice Dawson 072
2 FLYING FALCON 14 Θ 3 S Brown 60 Leon Erasmus 553
3 BOURBON BOUQUET 11 Θ 3 C Murray 60 Mike de Kock 236
4 VANILLA ORCHID 8 Θ 3 C Maujean 60 Craig Mayhew 692
5 JAUNITA 4 Θ 3 K de Melo 60 Leon Erasmus 477
6 QUEEN RACHEL 15 Θ 3 Wes Marwing 60 Grant Maroun 007
7 SHILOH 3 Θ 4 * D R Lerena 56 Brett Warren 843
8 GIANNA 1 Θ 3 R Danielson 60 Roy Magner 889
9 LADY LIVIA 10 Θ 3 J Penny 60 Dianne Stenger 095
10 KITTY COO 5 Θ 4 J Greyling 60 Heather E Adamson 709
11 KUTAMBA 9 Θ 3 M Thackeray 60 Leon Erasmus 700
12 BAIZE DOOR 2 Θ 4 M Yeni 60 Mike de Kock –
13 PATAT 12 Θ 3 P Strydom 60 Candice Dawson 7
14 QUEEN OF WAR 13 Θ 3 C Habib 60 Grant Maroun 04
15 MEGGA FORCE ΔΙΕΓΡΑΦΗ ΔΙΕΓΡΑΦΗ

WESTERN SHAMROCK (1) – FLYING FALCON (2)
Παίζουν έξω: 3,1,2,12

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Paris Vincennes, 2700μ., 1.40μμ.
Εφιππο τροτ, φοράδες 3 ετών, Γ΄ κλάση, 35.000

N° ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 FARELLE DES DOUITS Θ 3 Mlle CH. LE COZ F. BLANDIN –
2 FELINE DE LAVAU Θ 3 A. BARRIER C. PILFERT –
3 FLEUR DE JAL Θ 3 D. THOMAIN B. BARASSIN –
4 FIONA DES TOUCHES Θ 3 E. RAFFIN B. BARASSIN 6
5 FRIDA DE BEYLEV Θ 3 M. KROUCHI CH. CUILLER 36
6 FUNNY CLEMAXELLE Θ 3 Mlle M. LEMONNIER LOIC GROUSSARD 555
7 FIERTE DE LARRE Θ 3 A. LAMY S. ROGER 35655
8 FASCINANTE HUB Θ 3 S.E. PASQUIER D. PASQUIER 734
9 FARDECHOISE Θ 3 G. ME MARTIN ANTHONY DOLLION 2773663

FASCINANTE HUB (8) – FARDECHOISE (9)
Paris turf: 9,8,3,7,4

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1800μ., 1.50μμ.
Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 7.050

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 AGENT KAY 2 A 3 G Wrogemann 60 Scott Kenny 322
2 TWO GUNS 1 A 3 S Brown 60 Stephen Lerena 703
3 COLONEL BOGEY 6 Ε 3 R Danielson 60 Roy Magner 840
4 PLUCKY PLUNDERER 11 Ε 3 R Munger 60 Roy Magner 489
5 CAPE FLYER 14 Ε 3 J Greyling 60 Leon Erasmus 375
6 COLLEGIATE 12 Ε 5 C Zackey 60 Tyrone Zackey 653
7 STRADIVARI 5 Ε 3 K de Melo 60 Brian Wiid 606
8 KARIOKE KELLY 3 Ε 4 * D Schwarz 58,5 Gavin van Zyl 038
9 ALI PASHA 7 Ε 4 * J Mphanya 56 Stephen Lerena 096
10 ONE WALL STREET 8 Ε 4 * D R Lerena 56 Brett Warren 007
11 SEA LORD 4 Ε 4 J P v’d Merwe 60 Brett Webber 907
12 THE SLAMMERS LAD 13 Ε 3 M Thackeray 60 Stephen Lerena 000
13 PRINCE OF DAMAGE 9 Ε 3 J Penny 60 Erico Verdonese 86
14 ROCKSTAR CHILD 10 Ε 3 R Simons 60 Stanley Ferreira 67

AGENT KAY (1) – COLLEGIATE (6)
Παίζουν έξω: 6,1,2,3

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Paris Vincennes, 2175μ., 2.10μμ.
Αμαξίδια, φοράδες 3 ετών, Δ’ κλάση, 33.000

N° ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 FANTA DIALO Θ 3 B. MASSEGUIN F. CRIADO 899
2 FLEUR DE LARRE Θ 3 F. LECANU S. LEBLOND –
3 FRANCE Θ 3 A. DABOUIS D. MOTTIER 0
4 FONTANA D’OCCAGNES Θ 3 F. OUVRIE A. RIPOLL RIGO 7
5 FIONA DE BAILLY Θ 3 A. ABRIVARD B. BOURGOIN 9686
6 FIESTA TEJY Θ 3 CH. CHALON CH. CHALON 37
7 FANTASTIC FILLY Θ 3 M. VERVA CH. MIRANDEL 4288
8 FIORENTINA SOMOLLI Θ 3 M. ABRIVARD J. COMPAS 24
9 FAROUCHE Θ 3 LOIC GROUSSARD LOIC GROUSSARD 3
10 FORZA DE CREPIN Θ 3 G. GELORMINI G. CONTRI 240
11 FEE DE BOISNEY Θ 3 E. RAFFIN J. VAN EECKHAUTE 533765
12 FLEUR ROSEE Θ 3 J.J. BAILLON TH. RAFFEGEAU 431
13 FIORENZA DE BUSSET Θ 3 D. THOMAIN B. BOURGOIN 69574284

FIORENTINA SOMOLLI (8) – FLEUR ROSEE (12)
Paris turf: 5,8,11,12,13,3

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 2000μ., 2.25μμ.
Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, μέδεν, 7.050

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 WILD LADY 8 Θ 3 M Thackeray 60 Leon Erasmus 683
2 ASHDOWN 5 Θ 3 M Yeni 60 Roy Magner 437
3 BEACON ISLAND 10 Θ 3 F Herholdt 60 Joe Soma 805
4 MWELASE 13 Θ 3 M V’Rensburg 60 Joe Soma 797
5 CANTATA MUNDI 12 Θ 3 C Habib 60 Leon Erasmus 509
6 MISSQUOTED 14 Θ 3 S Brown 60 Leon Erasmus 080
7 REGAL LADY 9 Θ 3 J Greyling 60 Leon Erasmus 007
8 FAIR COP 4 Θ 3 S Chambers 60 Johan van Eck 808
9 JANIS JETLIN 7 Θ 3 R Danielson 60 Johan van Eck 907
10 LITTLE TOKOYO 6 Θ 5 R Munger 60 David Nieuwenhuizen 625
11 LADY ADELA 1 Θ 3 J Penny 60 Dianne Stenger 006
12 CHARMZ LUCK 3 Θ 3 C Murray 60 M G Azzie/A A Azzie 5
13 COJIMAR 11 Θ 3 * D R Lerena 56 David Nieuwenhuizen 85
14 ELUSIVE MOON 2 Θ 3 D David 60 Gary Alexander 03

WILD LADY (1) – ASHDOWN (2)
Παίζουν έξω: 12,1,4,3

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Paris Vincennes, 2850μ., 2.47μμ.
Αμαξίδια, 7-10 ετών, Β’ κλάση, 88.000

N° ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 AGORA DU GOUTIER Θ 8 F. NIVARD D. CHERBONNEL 00004504
2 VALTO Ε 9 M. VERVA Mlle V. CHATELAIN 5089730
3 VERTIGINOUS Ε 9 PH. DAUGEARD PH. DAUGEARD 436664
4 ULYSSE MARIA Ε 10 P. VERCRUYSSE R. BERUJAT 080178634
5 ARDENTE DU CLOS Θ 8 M. ABRIVARD M. ABRIVARD 255003059
6 VERDI DE TILLARD Ε 9 F. LAGADEUC S. GUARATO 009400021
7 AMIE D’ANDY Θ 8 P.Y. VERVA P.Y. VERVA 66070669
8 URANIUM Ε 10 J. GUELPA J. GUELPA 26
9 BARAKA DE BELLOU Θ 7 G. GELORMINI D. ELHAIK 72143589
10 BAULOISE HAUFOR Θ 7 CH.J. BIGEON CH. BIGEON 310091117
11 BAXTER DU KLAU Ε 7 J.M. BAUDOUIN J.M. BAUDOUIN 19310009
12 BON COPAIN Α 7 F. LECANU TH. RAFFEGEAU 355630357
13 VIC DU POMMEREUX Α 9 F. OUVRIE S. ROGER 09900093
14 AZARO D’EVA Α 8 F. DARONDEL J.M. BAZIRE 111037
15 VANILLE DU DOLLAR Θ 9 S. HARDY S. ROGER 24180008
16 VASCO DE VIETTE Ε 9 V. SEGUIN F. LERCIER 10000096
17 VENOSC DE MINEL Ε 9 Y. LEBOURGEOIS Mme S. RAIMOND 824054632
18 VENUS DE BAILLY Θ 9 A. ABRIVARD B. BOURGOIN 80037300

ULYSSE MARIA (4) – BAULOISE HAUFOR (10)
Paris turf: 10,17,6,8,4,18,7,1

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 2000μ., 3μμ.
Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.500

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 THRONG 6 Ε 3 J P v’d Merwe 60 Sean Tarry 511
2 FORT AUGUSTUS 7 Ε 3 C Zackey 59.5 M G Azzie/A A Azzie 061
3 HOT CURRY 13 Ε 3 C Murray 59 Mike de Kock 635
4 TERN UNSTONED 5 Ε 4 R Simons 59 Dianne Stenger 202
5 DEFY GRAVITY 2 Ε 3 R Danielson 56.5 Roy Magner 056
6 FORTUNE FELLA 17 Ε 6 P Strydom 56.5 Devin Little 007
7 JUDD’S ROCKET 8 Ε 3 G Wrogemann 56 Candice Dawson 521
8 TROTSKA 3 Ε 4 M V’Rensburg 56 Dorrie Sham 554
9 GENTLEMAN ONLY 11 Ε 5 R Munger 55.5 Tyrone Zackey 087
10 MISTER LISTER 10 Ε 4 K de Melo 55 Chris Jonker 331
11 SHOTGUN RIDER 9 Ε 4 S Chambers 55 Roy Magner 066
12 BARBADOS CRUISE 15 Ε 4 K Zechner 54 Lucky Houdalakis 000
13 ARTIFICIO 16 Ε 4 J Penny 53 Dianne Stenger 821
14 TIRZAN 14 Ε 4 M Yeni 53 Joe Soma 080
15 MIESQUE’S RUMBA 12 Ε 4 Reserve 1 52.5 Leon Erasmus 737
16 PETRICHOR 1 Ε 6 Reserve 2 52 Joe Soma 000
17 TIGER JET 4 Ε 4 Reserve 3 52 Scott Kenny 469

THRONG (1) – JUDD’S ROCKET (7)
Παίζουν έξω: 2,1,3,4

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Paris Vincennes, 2700μ., 3.20μμ.
Εφιππο τροτ, 6 ετών, Γ’ κλάση, 56.000

N° ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 CASA JENILOU Θ 6 A. LAMY TH. LAMARE 0261152
2 CALINE DE FACO Θ 6 Mlle CH. LEFEBVRE P. DAULIER 8647055
3 CASTANELLA Θ 6 D. BONNE S. ERNAULT 430232327
4 CATHY DU VIVIER Θ 6 A. DABOUIS D. MOTTIER 114
5 COMETE LEMAN Θ 6 E. RAFFIN Y.J. LE BEZVOET 455571794
6 CORONA GEDE Θ 6 Y. LEBOURGEOIS T. LE BELLER 12254
7 COCONUT CITRUS Θ 6 A. ABRIVARD L.CL. ABRIVARD 93007154
8 CERES D’ORTIGE Θ 6 M. TIJOU F. LEBLANC 144881
9 CULTURE DU CLOSET Θ 6 D. THOMAIN F. ANNE 11763143

CASA JENILOU (1) – CATHY DU VIVIER (4)
Paris turf: 4,7,9,5,1

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 2400μ., 3.35μμ.
Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 6.750

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 ARTE 11 Θ 4 C Murray 60 Grant Maroun 217
2 SASSI MODEL 8 Θ 4 R Munger 58.5 Gary Alexander 192
3 JUST A JET 2 Θ 5 P Strydom 58 M G Azzie/A A Azzie 536
4 TUNDRA TAITA 4 Θ 3 K Zechner 57 Lucky Houdalakis 235
5 CRANBERRY CRUSH 10 Θ 5 K de Melo 55.5 Chris Erasmus 029
6 BARBIE DOLL 7 Θ 3 C Zackey 54.5 Gavin van Zyl 456
7 MA AMOUR 5 Θ 4 M V’Rensburg 53.5 Stanley Ferreira 221
8 FLYING DREAM 3 Θ 5 D David 52.5 Gary Alexander 557
9 GOLDDUST WOMAN 9 Θ 4 * D R Lerena 51 David Nieuwenhuizen 040
10 PEG O’MY HEART 1 Θ 5 M Yeni 52 Scott Kenny 984
11 CHARTER JET 6 Θ 4 M Thackeray 52 Leon Erasmus 999

SASSI MODEL (2) – MA AMOUR (7)
Παίζουν έξω: 3,4,10,1

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Paris Vincennes, 2850μ., 3.50μμ.
Αμαξίδια, φοράδες 5 ετών, Γ’ κλάση, 60.000

N° ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 UNAR BI Θ 5 R. EBBINGE J. ENGWERDA 211111
2 STONEWASHD DIAMANT Θ 5 G. BIENDL G. BIENDL 143421
3 USSEL AS Θ 5 A. BARRIER PH. BILLARD 526180
4 CLEMENTINE F.F. Θ 5 P. VERCRUYSSE B. GOOP 17554
5 UNICA STEED Θ 5 F. OUVRIE PH. BILLARD 90
6 UNBELIEVABLE AS Θ 5 G. GELORMINI A. GOCCIADORO 22426
7 DEESSE DES NOES Θ 5 ST. ROUXEL ST. ROUXEL 215330003
8 DONA NINA Θ 5 J. NISKANEN J. NISKANEN 3263022
9 DEESSE SAINT BAR Θ 5 A. LAMY Y. DOUSSET 531421
10 DANSEUSE DU CITRUS Θ 5 A. ABRIVARD B. GOOP 492975193
11 DARLING FRANBLEU Θ 5 F. NIVARD F. LEBLANC 14162581
12 DEUX ETOILES GEDE Θ 5 E. RAFFIN A. PILLON 801115
13 DIANE D’HOULBEC Θ 5 M. ABRIVARD F. GIARD 8173237
14 DUBAI UNION Θ 5 Y. LEBOURGEOIS A. ROGIER 07655749
15 DALJEMOSA Θ 5 D. THOMAIN B. BARASSIN 6587766

UNAR BI (1) – DEUX ETOILES GEDE (12)
Paris turf: 1,12,6,7,8,9,4

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1800μ., 4.10μμ.
Επίπεδη, φοράδες 4+ ετών, Ε’ κλάση, 5.100

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BLACK CASHMERE 9 Θ 5 * D De Gouveia 58,5 Paul Peter 306
2 DAWN FLIGHT 5 Θ 5 * E S Ngwane 59.5 Sean Tarry 345
3 MODESTY 10 Θ 4 * S Mbhele 53.5 Stanley Ferreira 310
4 A P CHANEL 4 Θ 6 * D Schwarz 55,5 Gary Alexander 086
5 PRINCESS TIN TIN 14 Θ 4 * D R Lerena 52 Geoff Woodruff 391
6 EVERSILVER 12 Θ 5 * M Mjoka 53,5 Clifford Harris 387
7 CATCH A THIEF 8 Θ 8 * J Mphanya 51 Stephen Lerena 749
8 MAIN ROLL 7 Θ 4 * S Moodley 52,5 Scott Kenny 797
9 COOL FANTASY 3 Θ 7 * C Ngcobo 53.5 Brett Warren 505
10 MAIN BABY 1 Θ 4 * C Bantam 50,5 Tyrone Zackey 056
11 YOUNG FLIRT 15 Θ 5 * L Burke 51 Erico Verdonese 006
12 COSMO RUSSE 2 Θ 5 * T Juglall 48 Joe Soma 003
13 RIVER RUN 6 Θ 6 * A Arries 50,5 Tony Nassif 640
14 TALES OF MAMBO 11 Θ 5 * K Sakayi 48 Tony Nassif 956
15 SUMMER WIND 13 Θ 4 Reserve 1 52 Geoff Woodruff 088

PRINCESS TIN TIN (5) – DAWN FLIGHT (2)
Παίζουν έξω: 2,1,12,6

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1800μ., 4.45μμ.
Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Δ’ κλάση, 6.350

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 EMERALD BAY 8 Θ 4 C Zackey 60 Erico Verdonese 405
2 BRAXTON 11 Θ 3 K Zechner 59.5 Lucky Houdalakis 321
3 SISTERS OF MERCY 12 Θ 7 K de Melo 59.5 Tyrone Zackey 348
4 CAPE INFANTA 9 Θ 4 R Simons 57.5 Alec Laird 255
5 HOT TALENT 4 Θ 4 P Strydom 57.5 Dianne Stenger 153
6 MONARCH AIR 6 Θ 5 R Munger 57 David Nieuwenhuizen 110
7 ANGELIC 5 Θ 3 D David 56 Paul Peter 331
8 BRIGHT BRONTE 3 Θ 7 M Yeni 56 Joe Soma 080
9 MUSETTE 7 Θ 4 C Murray 56 Gary Alexander 739
10 TIGERLACE 10 Θ 3 * D Schwarz 54 Ormond Ferraris 321
11 BEAUTIFUL SHAY 2 Θ 5 G Wrogemann 55 Stephen Moffatt 718
12 SAVETHEBESTFORLAST 1 Θ 4 F Herholdt 53.5 Erico Verdonese 608

HOT TALENT (5) – BRAXTON (2)
Παίζουν έξω: 5,2,3,7

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lyon la Soie, 1800μ., 5.10μμ.
Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 16.000

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 MAGICAL FOREST(IRE) 7 Θ 4 C.DEMURO 61 A&G.BOTTI (S) 243107612
2 TAKARAN(IRE) 1 Ε 5 T.DACHIS 60,5 M.CESANDRI (S) 48023181
3 SPEAK NOW 10 Θ 6 T.PICCONE 60 B.GOUDOT (S) 131416403
4 ITERATIF(GB) 4 Ε 4 E.HARDOUIN 59 M.BOUTIN (S) 951167348
5 SEE YOU SOON 3 Α 7 D.SANTIAGO 59 A.AMEZZANE 138316685
6 KING DREAM 2 Ε 5 G.CONGIU 57 E.CAROUX 273128270
7 CAMPIONE 6 Ε 6 A.CRASTUS 56,5 C.BOUTIN (S) 133211706
8 BAT ALOUFAT 8 Θ 5 F.BLONDEL 56,5 M.PIMBONNET 377300907
9 ELLECOURT 5 Θ 5 M.WALDHAUSER 56,5 C.MARTINON 805634509
10 BEYKOZ 11 Ε 9 J.MARCIALIS 54 F.BEMBO 434207669
11 LE RING 9 Α 8 A.COUTIER 53 F.BEMBO 040004400

MAGICAL FOREST (1) – TAKARAN (2)
Paris turf: 1,3,2,7,4,6

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 5.20μμ.
Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 3.800

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 COPPER POT 15 Ε 4 * D R Lerena 56 Sean Tarry 902
2 GRETO 1 Ε 3 * E S Ngwane 59.5 Scott Kenny 441
3 TUMBLING STREAM 7 Ε 3 * J Mphanya 55 Stephen Moffatt 418
4 SHORTSTOP 3 Ε 4 * D Schwarz 55,5 Roy Magner 241
5 TIME TO BE GREAT 16 Ε 5 * M Mjoka 55,5 Grant Maroun 127
6 TRIP TO PARADISE 17 Ε 5 * L Burke 53 Coenie de Beer 057
7 BUBBLY REPLY 6 Ε 5 * A Arries 55 Grant Maroun 300
8 LORD KATAWA 14 Ε 5 * C Bantam 54 Dorrie Sham 509
9 HIDEAWAY 10 Ε 4 * D De Gouveia 55,5 Paul Peter 805
10 IN THE GAME 13 A 3 * C Ngcobo 55 Brett Webber 093
11 LOCK HIM UP 11 Ε 6 * S Moodley 53 Scott Kenny 510
12 LEO ZODIAC 2 Ε 5 * T Juglall 50 Dorrie Sham 358
13 WOTTAHOTTIE 9 Ε 6 * S Mbhele 50 Stanley Ferreira 532
14 PRIVATE RULER 5 Ε 4 * K Sakayi 49 Erico Verdonese 408
15 SABRE DANCE 8 Ε 4 Reserve 1 52 Roy Magner 637
16 SABASTIAN 12 Ε 4 Reserve 2 52 Scott Kenny 000
17 FLYING FOOL 4 Ε 4 Reserve 3 52 Clifford Harris 207

GRETO (2) – SHORTSTOP (4)
Παίζουν έξω: 13,9,4,5

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lyon la Soie, 1800μ., 5.40μμ.
Επίπεδη, αρσενικοί 3 ετών, μέδεν, 16.000

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 SALYAZI(USA) 5 Α 3 JB.EYQUEM 58 JC.ROUGET (S) 6
2 SAX 2 Ε 3 A.CRASTUS 58 CE.ROSSI 847
3 BINGO 1 Α 3 C.LECOEUVRE 58 JM.CAPITTE (S) 707729
4 METASTRESS 6 Ε 3 J.AUGE 58 CE.ROSSI 9
5 PAISANO 7 Α 3 T.PICCONE 58 M.CESANDRI (S) 5446950
6 PETIT FILS 9 Ε 3 G.CONGIU 58 JP.GAUVIN (S) 2
7 TARCENAY(IRE) 3 Α 3 F.BLONDEL 58 M.PIMBONNET 58
8 BAREED(USA) 10 Ε 3 FX.BERTRAS 56 F.ROHAUT (S) –
9 RAPID REBEL 4 Ε 3 V.SEGUY 56 S.CULIN –
10 IBN MEDECIS 8 Α 3 C.DEMURO 56 F.VERMEULEN (S) –

PETIT FILS (6) – TARCENAY (7)
Paris turf: 6,1,8,5,7

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur Mer, 2925μ., 5.55μμ.
Αμαξίδια, 6-7 ετών, ΣΤ’ κλάση, 27.000

N° ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 CYBER DE SOUVIGNE Ε 6 M. IZZO M. LENOIR 6987373
2 BLACKY DE CAMBRON Ε 7 N. MOUROT N. MOUROT 2436831
3 BIEN ALLER Ε 7 R. MOURICE R. MOURICE 50852883
4 CONCHITANA JENILOU Θ 6 J.P. ENSCH J.P. ENSCH 6455
5 BOTTARUS Ε 7 MARTIN CORMY MICKAEL CORMY 13345322
6 CELTIC COMMANDER Α 6 D. BEKAERT N. MOUROT 5811913
7 COOL BE WILLIAMS Ε 6 CH. MARTENS V. MARTENS 498522313
8 BUTTERFLY ELDE Ε 7 S. CINGLAND S. CINGLAND 36927155
9 COOK STAR Α 6 K. THONNERIEUX K. THONNERIEUX 15480910
10 BIONESS Ε 7 R. DERIEUX R. DERIEUX 904200003
11 BOLIDE DE LA COTE Ε 7 CH.A. MARY CH.A. MARY 43490761
12 CHEMSAK VEDAQUAIS Α 6 D. LOCQUENEUX D. LOCQUENEUX 028107192
13 BEST DES VALS Ε 7 CH.C. DEGIORGIO CH.C. DEGIORGIO 3400707
14 CANYON CASTELETS Ε 6 N. ENSCH N. ENSCH 335516153

CELTIC COMMANDER (6) – CANYON CASTELETS (14)
Παίζουν έξω: 14,12,7,6,11,8,5

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lyon la Soie, 1800μ., 6.10μμ.
Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 13.000

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BERUSKA 11 Θ 5 A.CRASTUS 60 F.VERMEULEN (S) 470882386
2 SEE DEX(GER) 6 Ε 8 R.PIECHULEK 60 G.LENTZ 361473480
3 PAPA WINNER 8 Ε 4 E.HARDOUIN 58 S.JESUS 060048251
4 RAINBOW KNIGHT(GB) 9 Ε 10 C.LECOEUVRE 57,5 JM.CAPITTE (S) 000504939
5 APOLLONIS 3 Ε 5 F.BLONDEL 56 JUL .PHELIPPON 097784706
6 ESTARQUEFIGUE 2 Α 9 T.PICCONE 56 S.LABATE (S) 42979000
7 NACHT 5 Θ 6 M.BERTO 55,5 MME G.MATTER 88609855
8 SPLIT STEP(GB) 1 Ε 7 T.SPEICHER 54 C.BOUTIN (S) 493869469
9 ROYAL SUN 4 Ε 7 V.SEGUY 54 S.CULIN 230906000
10 MANUHEER 10 Ε 8 A.COUTIER 51,5 B.RECHER 305633600
11 ALTARE SI(IRE) 7 Ε 10 G.CONGIU 51,5 B.GOUDOT (S) 003008009

PAPA WINNER (3) – BERUSKA (1)
Paris turf: 3,1,2,4,7

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur Mer, 2925μ., 6.25μμ.
Αμαξίδια, αρσενικοί 7-10 ετών, Ε’ κλάση, 33.000

N° ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BISTROT Ε 7 T. DEVOUASSOUX TH. DEVOUASSOUX 037926
2 ADAGIO D’HERFRAIE Ε 8 G. JUNOD V. FOUCAULT 260
3 VERSEAU D’ANPIERRE Ε 9 CH. HARET CH. HARET 9660089
4 ABSOLUT PERFECT Ε 8 J.F. SENET J.F. SENET 13513351
5 ADDISON Ε 8 S. STEFANO N. ENSCH 9022867
6 BLEUET DES BOIS Ε 7 V. FOUCAULT V. FOUCAULT 3083027
7 VILLAGE NATAL Ε 9 PH. BERTIN R. JAFFRELOT 79877
8 AUTHENTIC CHARM Ε 8 D. BEKAERT R. DERIEUX 1400005
9 BRAVE ATOUT Ε 7 Y.A. BRIAND Y.A. BRIAND 766231900
10 VINTAGE Α 9 S. CINGLAND N. ENSCH 480268835
11 BEGUIN MESLOIS Α 7 J.CH. FERON J.CH. FERON 05700009
12 VENETIAN BOND Ε 9 N. ENSCH N. ENSCH 21310104
13 VELVET RAINBOW Ε 9 R. FONZO J.M. ROUBAUD 9565009
14 VARCOROSO Ε 9 R. DERIEUX R. DERIEUX 1220621
15 AMERICAN DOLLAR Α 8 R. MOURICE R. MOURICE 768306012
16 VIKING LUDOIS Ε 9 J. GUELPA Y. MARECHAL 179589070
17 BARRIO DE LOU Ε 7 CH. MARTENS V. MARTENS 1112116
18 VERDICT D’HONNEUR Ε 9 K. DEVIENNE J.M. ROUBAUD 0293500

ABSOLUT PERFECT (4) – BARRIO DE LOU (17)
Παίζουν έξω: 17,14,8,4,6,9,12,2

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lyon la Soie, 1800μ., 6.40μμ.
Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, μέδεν, 16.000

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 CALADIYNA 2 Θ 3 JB.EYQUEM 58 JC.ROUGET (S) 7
2 LET’S ROCK 5 Θ 3 V.SEGUY 58 S.CULIN 09
3 LAND OF FIRE(IRE) 1 Θ 3 T.PICCONE 58 M.DELCHER SANCHEZ 657
4 TOUT EN FINESSE(IRE) 8 Θ 3 FX.BERTRAS 58 F.ROHAUT (S) 7
5 TRESORERIE 3 Θ 3 J.AUGE 58 C.FERLAND (S) 2
6 WINDOW’S STAR 6 Θ 3 A.CRASTUS 58 M.PITART 036
7 HERA OF THE GLADE 7 Θ 3 C.LECOEUVRE 56 E.CAROUX –
8 YONCA 4 Θ 3 E.HARDOUIN 56 E.CAROUX –

TRESORERIE (5) – LAND OF FIRE (3)
Paris turf: 5,1,4,3

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur Mer, 2925μ., 6.55μμ.
Εφιππο τροτ, 5-8 ετών, Γ’ κλάση, 24.000

N° ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BELINDA DES CHAMPS Θ 7 C. TOUSSAINT CH. TACK 769
2 APALIKOVE Θ 8 Mlle C. JACOB MICKAEL CORMY 294630001
3 BARBADINE PASSION Θ 7 AXEL LAIGRON CH.A. MARY 090000
4 CESAR D’ERAH Ε 6 R. DERIEUX D. ALEXANDRE 79606
5 BISE DELO Θ 7 Mlle M. LABLE K. THONNERIEUX 82264925
6 BRYAN BUCH Ε 7 A. GARANDEAU D. BEKAERT 07056
7 BARCELONA DU PONT Θ 7 F. DESMIGNEUX ANDERS LINDQVIST 07403203
8 ARTEMIS DU FAUCON Θ 8 Mlle P. JARNO J. GUELPA 068090
9 APOLLO DE NEULLIAC Ε 8 Mlle L. MASI Y.A. BRIAND 2410008
10 ALBANIA Θ 8 Mlle M. HEYMANS R. LE VEXIER 87276577
11 CLASS DE BANVILLE Θ 6 K. THONNERIEUX K. THONNERIEUX 50776340
12 AYUTHAYA Θ 8 Mlle M. CHABRAN CH. BONET 32018422
13 BACILLY Ε 7 M. HADJIRA Y. HALLAIS 313840450
14 AOLA DU VAUTOUR Θ 8 Mlle O. BRIAND S. CINGLAND 047833
15 BIESOLO ORANGE Ε 7 V. FOUCAULT R. GOUT 0907964
16 BAKYRA Θ 7 Q. SEGUIN D. BEKAERT 7581111

AYUTHAYA (12) – BAKYRA (16)
Paris turf: 12,13,16,6,2,4,14,7

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lyon la Soie, 2150μ., 7.10μμ.
Επίπεδη, 3 ετών, αξίωσης, 14.000

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 KENOHOPE 10 Α 3 J.AUGE 58 C.FERLAND (S) 8641
2 LALYROSE 11 Θ 3 A.LARUE 57,5 JP.GAUVIN (S) 68
3 ARCHANGEL 2 Θ 3 E.HARDOUIN 57,5 E.CAROUX 206722403
4 MOUNT SILVER(IRE) 6 Ε 3 F.BLONDEL 57,5 M.PIMBONNET 8499207
5 FOR YOU DADDY 3 Ε 3 C.DEMURO 57,5 JUL .PHELIPPON 876
6 TORELLY 9 Α 3 M.WALDHAUSER 56 M.CESANDRI (S) 978700
7 DESTIN DORE 8 Ε 3 T.PICCONE 56 B.GOUDOT (S) 453788496
8 MANAS ATA 1 Ε 3 A.CRASTUS 56 M.PIMBONNET 335669000
9 ANGEVINE 7 Θ 3 C.LECOEUVRE 54,5 C.MARTINON 806890
10 WOLKI OF THE GLADE 4 Θ 3 M.STOPPINI 54,5 E.CAROUX 970
11 HURRICANE DAY 5 Θ 3 M.BERTO 54,5 C.BOUTIN (S) 9605

KENOHOPE (1) – ARCHANGEL (3)
Paris turf: 1,3,4,5,2

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur Mer, 2925μ., 7.25μμ.
Αμαξίδια, φοράδες 7-10 ετών, Ε’ κλάση, 33.000

N° ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BELLE DU GRANIT Θ 7 Y.A. BRIAND N. ENSCH 43181
2 ANNA DU PERRE Θ 8 D. ALEXANDRE D. ALEXANDRE 6044623
3 BREVIANA Θ 7 E. GOUT E. GOUT 0586
4 ATHENA TURGOT Θ 8 P. REPICHET J.M. ROUBAUD 39202580
5 VUTZELINE Θ 9 K. DEVIENNE CH. TACK 745257
6 BELLE AU VENT Θ 7 J.CH. FERON J.CH. FERON 11231050
7 BIROSKA Θ 7 J.B. BONET R. MOURICE 467
8 VOLCANIC DUST Θ 9 LAURENT GOUT L. GOUT 4605
9 BLUE PRINCESS Θ 7 S. CINGLAND R. JAFFRELOT 866006
10 BOMBE PETTEVINIERE Θ 7 R. LE VEXIER J.CH. FERON 726400234
11 ULMA D’AUBRIERE Θ 10 PH. BERTIN R. JAFFRELOT 87897
12 ALGUE D’OCCAGNES Θ 8 S. STEFANO J.M. ROUBAUD 78000837
13 BARBOTINE Θ 7 N. ENSCH N. ENSCH 281950452
14 AUSTRALIA ZEN Θ 8 D. BEKAERT D. BEKAERT 13360111
15 AVIATRICE Θ 8 MARTIN CORMY MICKAEL CORMY 911298
16 UKRAINE DE BUCY Θ 10 R. GOUT E. GOUT 568150796
17 ALOVA DU PONT Θ 8 R. MOURICE R. MOURICE 319822300
18 BAILEYSE Θ 7 A. GARANDEAU CH. DOUILLET 800857072

AUSTRALIA ZEN (14) – BELLE DU GRANIT (1)
Paris turf: 14,18,17,13,15,10,6,1

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 2450μ., 7.40μμ.
Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 6.700

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Frozon 9 Ε 5 Mr S Walker 70 Harriet Bethell 1010-53
2 Bohemian Rhapsody (IRE) 11 Ε 9 Mr C J Todd 69,5 B Barr 77054-3
3 Estibdaad (IRE) 3 Ε 8 Miss M Bryant 69,5 P Butler 105-858
4 Sevilla 2 Θ 5 Mr Lewis Stones 69 Olly Murphy 74284-6
5 Filament Of Gold (USA) 12 Ε 7 Mr Z Baker 68,5 R Brotherton 128830-
6 Cool Music (IRE) 4 Θ 8 Miss Becky Smith 68 A Brittain 2836-76
7 Ormskirk 5 Ε 5 Mr L Morgan 68 J W Mullins 3/6000-9
8 Fidaaha (IRE) 8 Θ 4 Mr Th. Reilly 67,5 J C McConnell 80-0
9 Chestnut Storm (IRE) 10 Θ 5 Miss H Godfrey 67,5 B Barr 6490-83
10 Enola (IRE) 1 Θ 4 Miss J Cooley 67,5 Miss Amy Murphy 9766-65
11 Compatriot (IRE) 6 Ε 4 Ms Lisa O’Neill 67,5 Olly Murphy 007224-
12 Tred Softly (IRE) 7 Ε 5 Mr James King 67 J J Quinn 2908-64

Frozon (1) – Bohemian Rhapsody (2)
Πιθ. Τιμές: 11 (1,9), 1 (6), 12 (7), 4 (8), 2, 8 (10), 10 (12)

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur Mer, 2700μ., 7.55μμ.
Αμαξίδια, 4 ετών, Ε’ κλάση, 20.000

N° ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 ELITE GEMA Θ 4 J. UROZ J. UROZ 03214
2 EMERAUDE DE BOUGY Θ 4 TANGUY DEVOUASSOUX TH. DEVOUASSOUX 84751627
3 EDINA DE VIETTE Θ 4 CH. MARTENS V. MARTENS 1046
4 ELOVELY GIRL Θ 4 S. STEFANO J.M. ROUBAUD 169824
5 ERA DU PONT Θ 4 M. IZZO M. LENOIR 0322843
6 EXQUISE JENILOU Θ 4 D. BEKAERT N. MOUROT 965393056
7 ELLEE DU METZ Θ 4 LAURENT GOUT L. LERENARD 41045435
8 EXOTICA POWER Θ 4 D. CINIER D. CINIER 308701073
9 ENERGIE JENILOU Θ 4 K. THONNERIEUX K. THONNERIEUX 31576
10 ELEGANTE MAUVE Θ 4 MARCEL MARTENS Mme R. MARTENS-GOVAERT 840800789
11 ET CETERA Θ 4 V. FOUCAULT V. FOUCAULT 746
12 EOLIA DE LA POTEL Θ 4 D. LOCQUENEUX J. DENECHERE 2
13 ETOILE DE LA LOGE Θ 4 R. DERIEUX R. DERIEUX 1
14 ELEGANCE GREEN Θ 4 K. DEVIENNE J.M. ROUBAUD 4710

ELITE GEMA (1) – ELOVELY GIRL (4)
Paris turf: 14,1,4,5,2,3,9,6

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1900μ., 8.10μμ.
Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 6.700

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 My Fantasea (IRE) 5 Ε 5 R Kingscote 60,5 Ian Williams 0407-82
2 Cat Royale (IRE) 4 Ε 5 Danny Brock 60,5 J Butler 3040-87
3 Warofindependence (USA) 3 Ε 6 Ben Robinson 60,5 J G M O’Shea 578/5-59
4 Frantical 2 Ε 6 Wil. Carson 60 A W Carroll 4160-70
5 Tis Wonderful (IRE) 11 Ε 4 William Cox 59,5 C J Gray 4742-74
6 Let Me In (IRE) 6 Ε 8 Keelan Baker 59,5 B J Llewellyn 782244/
7 Ramblow 12 Θ 5 R Winston 59 M Appleby 779/207-
8 Dor’s Law 10 Θ 5 Rob Hornby 59 D K Ivory 524-142
9 Top Offer 9 Ε 9 Jamie Gormley 59 P Morris 178-927
10 Udogo 13 Ε 7 M Dwyer 58,5 B G Powell 96999-3
11 Sunshineandbubbles 7 Θ 5 J Fanning 58 Jennie Candlish 461-163
12 Kristal Hart 1 Θ 9 L P Keniry 58 N P Mulholland 52173/7-
13 Anton Chigurh 8 Ε 9 Nicola Currie 58 Mrs N S Evans 6760-57

Dor’s Law (8) – Sunshineandbubbles (11)
Πιθ. Τιμές: 1 (4), 11 (5,5), 8 (6), 5 (7), 9, 12 (8), 6, 10 (10)

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur Mer, 2925μ., 8.25μμ.
Αμαξίδια, 3 ετών, Γ’ κλάση, 22.000

N° ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 FROMENTIN Α 3 Y. LACOMBE Y.A. BRIAND 8643
2 FABULOUS WOOD Α 3 J.P. DUBOIS Y. BOIREAU 14
3 FORMIDABLE D’AZUR Α 3 CH. MARTENS V. MARTENS 3941
4 FUNKY GIRL Θ 3 G. JUNOD L. BAUDRON 811
5 FERNEY VOLTAIRE Α 3 Y.A. BRIAND Y.A. BRIAND 2232
6 FULL DATE Θ 3 A. THOMAS A. THOMAS 47718253
7 FAST DOMINO Ε 3 R. LE VEXIER R. LE VEXIER 11

FAST DOMINO (7) – FUNKY GIRL (4)
Paris turf: 7,2,5,3,4,6

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1900μ., 8.40μμ.
Επίπεδη, 3 ετών, Ε’ κλάση, 6.400

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Desert Wind (IRE) 8 Α 3 S Donohoe 61,5 E F Vaughan 03-11
2 Caspar The Cub (IRE) 5 Ε 3 Wil. Carson 58 A King –
3 Elysees (IRE) 1 Ε 3 Tom Marquand 58 A King –
4 Mood For Mischief 6 Α 3 L P Keniry 58 Ed Walker 9-4
5 Moon of Baroda 2 Α 3 Oisin Murphy 58 C Hills –
6 Suprematism (USA) 7 Α 3 M M Monaghan 58 M Botti 6-53
7 Warburton (IRE) 3 Ε 3 A Kirby 58 C Appleby –
8 Dance Legend 4 Θ 3 Hollie Doyle 56 Rae Guest –

Desert Wind (1) – Suprematism (6)
Πιθ. Τιμές: 1 (1,3), 7 (2), 6 (7), 5 (8), 4 (12)

038η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Cagnes sur Mer, 2150μ., 8.50μμ.
Αμαξίδια, 6-10 ετών, Ε’ κλάση, 32.000

N° ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 ULK DU HAUTY Ε 10 P. REPICHET J.M. ROUBAUD 408303
2 VIA MALA Θ 9 GUILLAUME LEMOINE N. ENSCH 3217450
3 UN CARLESS BLUE Α 10 K. DEVIENNE J.M. ROUBAUD 711252231
4 ULEOS D’ALB Ε 10 DYLAN GARCIA J.F. SENET 9288006
5 ATHOS DU RIB Ε 8 A. FANTAUZZA D. ALEXANDRE 1100645
6 ALPHA JET JEGO Ε 8 M. IZZO S. CINGLAND 76162451
7 ARPAJON Ε 8 G.J. GRUSON J.P. ENSCH 665838072
8 CROSS DAIRPET Α 6 L. DURANTET MICKAEL CORMY 285124551
9 UNIAXE EREM Ε 10 AXEL LAIGRON A. LAIGRON 3364403
10 CAVIAR DU VIVIER Α 6 J.B. BONET R. MOURICE 466490909
11 ADAGIO DE LA TOUR Ε 8 Mlle P. VAILLANT S. CINGLAND 95500304
12 BENTLY DE RACONIS Ε 7 Q. CHAUVE-LAFFAY N. ENSCH 3050322
13 VOLCAN DE JAUDRAIS Ε 9 Mlle CHARLENE BUTTIER D. ALEXANDRE 69080438
14 ASTRASIA DJAMES Θ 8 J. CHAUVIN R. LE VEXIER 510688
15 BOULBOUT DE GOHEL Ε 7 CH. LEVAUFRE Y.A. BRIAND 416124134
16 BIG MATCH Ε 7 N. PALEAU K. THONNERIEUX 4230820

UN CARLESS BLUE (3) – ALPHA JET JEGO (6)
Paris turf: 3,8,15,6,5,16,7,2

039η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1200μ., 9.10μμ.
Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 7.700

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Anonymous John (IRE) 10 Ε 6 L P Keniry 60,5 D J S Ffrench Davis 979-714
2 Hamish Mcgonagain 4 Ε 5 S A Gray 60,5 D O’Meara 123-822
3 Desert Fox 3 Ε 4 S W Kelly 60,5 M Murphy 49/20-16
4 The Amber Fort (USA) 12 Ε 4 A Kirby 60,5 D O’Meara 652-652
5 Indian Affair 6 Α 8 K Raybould 60 J M Bradley 9241-38
6 Something Lucky (IRE) 1 Ε 6 Al. Rawlinson 59,5 M Appleby 211132
7 Kinglami 8 Ε 9 Jos. Gordon 59,5 J G M O’Shea 6080-95
8 Spirit Of Wedza (IRE) 11 Ε 6 P Mulrennan 58,5 Miss J A Camacho 21546-5
9 Berlios (IRE) 2 Ε 5 P Makin 58 Rebecca Bastiman 070-523
10 Newstead Abbey 9 Ε 8 J Fanning 58 M Herrington 7081-45
11 Pushkin Museum (IRE) 7 Ε 7 Fran Berry 57 P Morris 4555-15
12 Jack Blane 5 Ε 4 A Mullen 54,5 K Dalgleish 1-40327

Hamish Mcgonagain (2) – Something Lucky (6)
Πιθ. Τιμές: 2 (5,5), 3 (6), 4, 12 (7), 1, 6, 9 (8), 11 (10)

040η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1450μ., 9.40μμ.
Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, Ε’ κλάση, 6.400

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Reine Des Miracles 3 Θ 5 Fran Berry 63,5 Jonjo O’Neill –
2 Unveiling 7 Θ 3 Rob Hornby 57,5 J G Portman 1-6
3 Cyclades (IRE) 4 Θ 3 Gabr. Malune 56 M Botti 0
4 Dalawyna (FR) 8 Θ 3 A Mullen 56 K A Ryan 64-
5 Happy Ending (IRE) 1 Θ 3 K T O’Neill 56 J W Mullins 899-
6 Make Magic (IRE) 2 Θ 3 George Bass 56 D M Simcock 5
7 Persian Prize (IRE) 6 Θ 3 R Winston 56 M Appleby 2
8 Regina Nostra 9 Θ 3 Tom Marquand 56 W J Haggas 33
9 Stay In The Light 5 Θ 3 Ben Curtis 56 K R Burke –

Unveiling (2) – Regina Nostra (8)
Πιθ. Τιμές: 8 (2), 7 (4), 9 (5,5), 2 (6), 3 (7), 4 (10)

041η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1750μ., 10.10μμ.
Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 7.700

N° ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Rivas Rose Marie 6 Θ 4 Joey Haynes 63,5 J Gallagher 8
2 Broadway Angel 3 Θ 3 A Mullen 56 Kevin Frost 0
3 Craftiness 7 Θ 3 K Shoemark 56 R Charlton 9-
4 Dieulefit (IRE) 8 Θ 3 Jos. Gordon 56 H Palmer –
5 Fabianski (IRE) 4 Θ 3 Oisin Murphy 56 M Meade –
6 Nautica (IRE) 1 Θ 3 Rob Hornby 56 J G Portman 5-4
7 Sweet Symphony 2 Θ 3 M M Monaghan 56 M Botti 5-23
8 Traumatised 9 Θ 3 Al. Rawlinson 56 M Appleby 0-9
9 Zadorra (IRE) 5 Θ 3 F Norton 56 M Johnston 60

Sweet Symphony (7) – Dieulefit (4)
Πιθ. Τιμές: 4 (1,7), 5 (2,8), 7 (4), 3, 6, 9 (10)

Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 017 – 022
Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 015 – 024
Bipot: 011 – 021
Place accumulator: 013 – 024
Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 037 – 041

Leave a Comment

Your email address will not be published.