Οι ιπποδρομίες της Δευτέρας 13/11/17

November 13, 2017
4 Shares 66 Views

 Με 31 διαδρομές συμπληρώθηκε το σημερινό κουπόνι. Τις απαρτίζουν πέντε ιππόδρομοι με κούρσες επίπεδες, εμποδίων και τροτ. Ξεκινά η Νότια Αφρική με τον ιππόδρομο των εκπλήξεων, το Flamingo. Ακολουθεί η Γαλλία με το Chantilly πρώτα και στο φινάλε με τροτ από την Cabourg, ενώ η Αγγλία μας δίνει επίπεδες από το Southwell και μία διδρομή στα εμπόδια από το Kempton.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα της Δευτέρας, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1400μ., 12.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 3.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DARTING ARROW

5

Ε

5

M V’Rensburg

60

Cliffie Miller

490

2

SACRED FORT

9

Ε

4

L Bester

60

Stephanie Miller

446

3

SEVENTH SAINT

8

Ε

4

N Patel

60

Stephanie Miller

463

4

FLYING EDGE

1

Α

4

S Fortune

60

Phillip Smith

504

5

VICTORIOUS ROCHELE

3

Ε

4

J Greyling

60

Gert Theron

889

6

LONDON FOG

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7

TOKIMONSTA

2

Α

3

M Yeni

58

Corrie Lensley

535

8

RED CHEQUE

7

Α

3

M Thackeray

58

Corrie Lensley

587

9

UNPLAYABLE

4

Ε

3

J Penny

58

Jarett Rugg

807

  • SEVENTH SAINT (3) – TOKIMONSTA (7)
  • Παίζουν έξω: 1,7,2

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1000μ., 12.50μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 3.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CARIBBEAN BAY

1

Θ

7

* M Mjoka

61

Bill Human

106

2

PIGEON FLYER

6

Ε

6

M V’Rensburg

59.5

Stephanie Miller

27

3

PONT DU GARD

3

Ε

4

M Yeni

58.5

Corrie Lensley

642

4

TURBO

5

Ε

4

R Munger

58.5

Steph. Miller

618

5

DOWNTOWN DANZA

4

Ε

5

N Patel

54

Steph. Miller

432

6

SILENT STARSHIP

2

Ε

5

M Thackeray

52

Corrie Lensley

101

  • SILENT STARSHIP (6) – PONT DU GARD (3)
  • Παίζουν έξω: 3,5,6,1

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1800μ., 1.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 3.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PETER THE WAILER

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2

KINGS LANDING

3

Ε

5

M Yeni

60

Bill Human

275

3

A P CAT

4

Ε

4

J Greyling

60

Gert Theron

748

4

SILVER GLACIER

7

Ε

4

S Fortune

60

Tienie Prinsloo

353

5

LORD DEFENDER

5

Α

3

J Penny

57

Jarett Rugg

87

6

SACRED RAIN

1

Α

3

N Patel

57

Steph. Miller

952

7

IGNITOR

2

Θ

3

E Pheiffer

53.5

Phillip Smith

700

  • SACRED RAIN (6) – SILVER GLACIER (4)
  • Παίζουν έξω: 4,2,6

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 1800μ., 1.25μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, Β’ κλάση, 26.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

OUT OF TOWN

4

Θ

2

C.SOUMILLON

57,5

JC.ROUGET (S)

1

2

MON AMIE CHOP

3

Θ

2

A.HAMELIN

57,5

F.VERMEULEN (S)

119113442

3

SUPERGIRL

1

Θ

2

I.MENDIZABAL

57,5

MAR .HOFER

643612

4

TAGLIONI(GB)

6

Α

2

M.BARZALONA

57

A.FABRE (S)

353

5

SEEKING REVENGE

2

Α

2

S.PASQUIER

55,5

P.DEMERCASTEL

96

6

PRALEEN

5

Θ

2

C.PACAUT

54

BOLLACK-BADEL

5

  • OUT OF TOWN (1) – MON AMIE CHOP (2)
  • Paris turf: 1,4,3,2

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1800μ., 1.50μμ.

Επίπεδη, φορ. 3+ ετών, μέδεν, 3.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

NIKKI’S GREENLIGHT

4

Θ

4

M V’Rensburg

60

Corrie Lensley

349

2

WAZEER

6

Θ

4

J Penny

60

Corrie Lensley

838

3

OLD MONEY

9

Θ

4

M Yeni

60

Corrie Lensley

522

4

AT VARIANCE

7

Θ

5

H v’d Hoven

60

Corrie Lensley

990

5

BLUE HYDRANGEA

2

Θ

4

R Munger

60

Bill Human

693

6

RAVAROSA

11

Θ

4

M Thackeray

60

Corrie Lensley

334

7

LEMON GINGERINI

5

Θ

4

N Patel

60

Steph. Miller

766

8

MERCURE

10

Θ

4

J Greyling

60

Gert Theron

9

9

DOCTORS ANSWER

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10

IRON MAIDEN

8

Θ

3

S Fortune

57

Phillip Smith

765

11

MISS BENNINGTON

1

Θ

3

D Yeo

57

S von Wil. Smit

408

  • OLD MONEY (3) – BLUE HYDRANGEA (5)
  • Παίζουν έξω: 3,2,6

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 2100μ., 1.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, αξίωσης, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

OPULENT D’OROUX

10

Α

4

C.PACAUT

63

S.SMRCZEK

8080617801

2

FUNNY KID(USA)

9

Α

4

M.MICHEL

61,5

C.FERLAND (S)

272333213

3

ADMIRE FUJI(IRE)

8

Α

7

L.POGGIONOVO

61

D.DE WAELE

755750001

4

TITUS MILLS(IRE)

13

Ε

9

J.HEITZ

60

L.BRAEM

3010115

5

FEDERICO(GB)

3

Ε

4

M.LANAVE

59,5

JC.ROUGET (S)

116821691

6

PROPHETS PRIDE(GB)

4

Α

7

D.SANTIAGO

59

MLLE C.NICOT

167011621

7

TURRETOT

12

Α

4

L.BAILS

59

E.LELLOUCHE

845125

8

CATCH DREAM

11

Ε

5

A.DUPORTE

58

A.BONIN (S)

8218112644

9

AJMANY(IRE)

7

Ε

7

H.TURNER

58

H.GREWE

127026311

10

RUE PARADIS(GER)

1

Θ

4

L.GROSSO

57,5

SJ.STOKES

71052

11

WITCHCRAFT

5

Ε

4

Z.PFEIL

57,5

P.ADDA (S)

442025073

12

MAPAONI

6

Ε

5

S.BOURGOIN

56

MLLE B.RENK

689000358

13

MANOLITA

2

Θ

4

M.EON

56

MME P.BRANDT

44149578

  • PROPHETS PRIDE (6) – AJMANY (9)
  • Paris turf: 2,5,6,1,9,11,3

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1800μ., 2.20μμ.

Επίπεδη, φορ. 4+ ετών, Ε’ κλάση, 3.550

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

OVER ACHIEVER

3

Θ

6

N Patel

60

Stephanie Miller

717

2

PEP SQUAD

6

Θ

4

M V’Rensburg

59

Cliffie Miller

361

3

SUNSET BOULEVARD

8

Θ

4

R Munger

53.5

Phillip Smith

703

4

ENTICER

5

Θ

5

M Yeni

53.5

Corrie Lensley

518

5

PENA PALACE

1

Θ

6

E Pheiffer

52.5

Bill Human

89

6

ROCK BURNER

2

Θ

5

S Fortune

52

Tienie Prinsloo

241

7

CLASSY CHIC

7

Θ

5

H v’d Hoven

52

Corrie Lensley

800

8

PRETTY WENDY

11

Θ

4

M Thackeray

52

Corrie Lensley

221

9

INTERCEPT

9

Θ

4

J Penny

52

Jannie Borman

5

10

OBLADI OBLADA

4

Θ

5

* M Mjoka

50,5

Tienie Prinsloo

217

11

HATTON GARDEN

10

Θ

5

L Bester

52,5

Bill Human

50

  • PEP SQUAD (2) – ROCK BURNER (6)
  • Παίζουν έξω: 2,4,8,1

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 1900μ., 2.25μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, αξίωσης, 27.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DOMFRONT(IRE)

2

Α

3

S.PASQUIER

59

N.CLEMENT (S)

8642250212

2

BOLBEC

9

Ε

3

A.CRASTUS

58

P.SOGORB

644141

3

QUEEN’S OF MARSHAL

6

Θ

3

C.PACAUT

58

ROB.COLLET (S)

6000917760

4

BLUE HILLS

3

Θ

3

C.GUITRAUD

58

Y.BARBEROT (S)

3651402060

5

FOX TIN

12

Ε

3

PC.BOUDOT

57,5

C.FERLAND (S)

231532320

6

FLAUTO(IRE)

7

Ε

3

M.MICHEL

57,5

G.ALIMPINISIS

1135467706

7

GNILY(IRE)

11

Θ

3

C.SOUMILLON

56,5

JP.GAUVIN (S)

3242401316

8

VECELLIO(IRE)

10

Α

3

A.CHESNEAU

56

A&G.BOTTI (S)

4305115701

9

NASTENKA(GB)

8

Θ

3

A.LEMAITRE

56

N.CAULLERY

626156616

10

ESHTIRAAK(USA)

1

Ε

3

A.POLLI

56

G.ALIMPINISIS

3165590

11

AGAMI

4

Θ

3

G.BENOIST

54,5

M.DELZANGLES

36850500

12

PREMIERE GACHETTE(IRE)

5

Θ

3

T.BACHELOT

54,5

MLLE L.KNEIP

572120

  • DOMFRONT (1) – BOLBEC (2)
  • Paris turf: 1,2,5,8,7,4

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 2200μ., 2.40μμ.

Επίπεδη, 3-5 ετών, μέδεν, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Dragonite (IRE)

2

Ε

3

P Mulrennan

59,5

D M Loughnane

9-95349

2

Epitaph (IRE)

10

Ε

3

L Morris

59,5

M Appleby

326723

3

Jungle George

5

Ε

3

B A Curtis

59,5

S Dixon

700097

4

Second Page

9

Α

3

Rossa Ryan

59,5

R Hannon

433664

5

Swiss Vinnare

1

Ε

3

Nicola Currie

59,5

P S McEntee

24

6

Bury The Evidence

3

Θ

4

P Mathers

59

D Shaw

7

Somepink (IRE)

8

Θ

4

E J Walsh

59

D M Loughnane

680-090

8

Born For Champagne (IRE)

7

Θ

3

T Hamilton

57

D Shaw

7

9

Hewouldwouldnthe

4

Θ

3

Rob Hornby

57

J G Portman

8

10

Line Of Beauty

6

Θ

3

R Havlin

57

S Crisford

75228

  • Epitaph (2) – Swiss Vinnare (5)
  • Παίζουν έξω: 10,4,2,5

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1800μ., 2.50μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Α’ κλάση, 4.750

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LEBEOANA

1

Ε

7

M Thackeray

61

Corrie Lensley

70

2

KISS ME HARDY

2

Ε

6

R Munger

58

Stephanie Miller

47

3

FIRST SEA LORD

3

Ε

6

D Yeo

58

S von Willingh Smit

443

4

ROY’S WINTER PATCH

4

Ε

6

H v’d Hoven

55

Corrie Lensley

979

5

ROYAL MASTER

8

Ε

6

M V’Rensburg

55

Bill Human

345

6

MANOUCHE

6

Ε

4

M Yeni

53

Corrie Lensley

515

7

TWO GUNSY

9

Ε

4

N Patel

50

Stephanie Miller

533

8

IL PALIO

5

Ε

7

S Fortune

50

Bill Human

766

9

PORTMAN SQUARE

7

Ε

5

J Penny

50

Tienie Prinsloo

415

10

DHAAMER

10

Ε

7

* M Mjoka

49

Tienie Prinsloo

532

  • MANOUCHE (6) – DHAAMER (10)
  • Παίζουν έξω: 3,7,6,5

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 1400μ., 3.05μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 2 ετών, μέδεν, 27.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

TAXMAN(USA)

8

Ε

2

C.SOUMILLON

58

HF.DEVIN (S)

4

2

NAIF

2

Α

2

S.PASQUIER

58

Y.DUREPAIRE (S)

82

3

JINX

11

Α

2

C.GROSBOIS

58

J.BOISNARD (S)

49

4

THE GATES OF DAWN

10

Α

2

A.LEMAITRE

58

F.HEAD (S)

462

5

SAINT ROCH

3

Α

2

M.GUYON

58

MME P.BRANDT

247

6

PARK TOWER

7

Α

2

PC.BOUDOT

58

HA.PANTALL

5

7

DEEMSTER(IRE)

9

Α

2

M.BARZALONA

58

A.FABRE (S)

4

8

ASTRACHEM(IRE)

4

Α

2

F.VERON

58

L.BAUDRON (S)

7

9

OUT OF SYSTEM(GB)

5

Α

2

T.PICCONE

58

F.CHAPPET

35

10

LORRAYNIO

6

Α

2

A.CRASTUS

58

C&Y.LERNER (S)

0

11

GOT AWAN

1

Α

2

I.MENDIZABAL

58

JM.LEFEBVRE (S)

7

12

ROYAL AGENT

12

Α

2

H.TURNER

58

MME S.STEINBERG

3

  • THE GATES OF DAWN (4) – DEEMSTER (7)
  • Paris turf: 7,4,1,5,12,9

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1200μ., 3.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 3.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PHIL’S POWER

8

Ε

3

M V’Rensburg

60

Cliffie Miller

117

2

ORATIO

9

Α

3

N Patel

59.5

Stephanie Miller

889

3

JET SAILOR

7

Α

4

J Penny

58.5

Bill Human

295

4

DEVOUT

3

Ε

4

D Yeo

57.5

S von Willingh Smit

193

5

ON THE THAMES

10

Θ

6

R Munger

56

Bill Human

642

6

COZZENES PRINCE

2

Ε

5

E Pheiffer

55.5

S von Willingh Smit

944

7

EXCALIVAR

6

Ε

7

M Thackeray

55.5

Bill Human

500

8

MACHOMOUSE

5

Α

3

M Yeni

55

Corrie Lensley

361

9

FORD COUNTRY

1

Ε

6

J Greyling

55

Phillip Smith

577

10

KLONDIKE RIVER

4

Ε

7

S Fortune

55

Tienie Prinsloo

751

  • PHIL’S POWER (1) – DEVOUT (4)
  • Παίζουν έξω: 8,1,4,3

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 1100μ., 3.35μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, λίστας, 60.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FASTIDIOUS

5

Α

2

PC.BOUDOT

56,5

L.BAUDRON (S)

71233346

2

DRUMMORE(IRE)

7

Α

2

M.BARZALONA

56,5

A.FABRE (S)

241

3

THE BROGHIE MAN(GB)

3

Α

2

C.SOUMILLON

56,5

AP.KEATLEY

424361

4

RIOTICISM

1

Θ

2

A.HAMELIN

56,5

M.PALUSSIERE

6113401442

5

BLUE TANGO(GER)

6

Α

2

F.VERON

56,5

M.MUNCH

2147198

6

MOSES

9

Ε

2

E.HARDOUIN

56,5

MAR .HOFER

1

7

ZINIA DEI GRIF(ITY)

2

Θ

2

T.PICCONE

56,5

A.MARCIALIS

2147

8

ARECIBO

8

Α

2

M.GUYON

56,5

C.LAFFON-PARIAS

3317542

9

FOU RIRE(IRE)

11

Θ

2

S.PASQUIER

55

F.CHAPPET

27171

10

SILVER STRIPES(IRE)

10

Θ

2

I.MENDIZABAL

55

P.VOVCENKO

3292

11

ABSOLUTE CITY

4

Θ

2

N.PERRET

55

JP.GAUVIN (S)

112

  • RIOTICISM (4) – ABSOLUTE CITY (11)
  • Paris turf: 11,4,3,9,2,8

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1200μ., 3.40μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 3.850

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Ticks The Boxes (IRE)

13

Ε

5

P Mulrennan

61

J S Wainwright

332073

2

Unnoticed

12

Ε

5

F Norton

60,5

Ollie Pears

29-2527

3

Corporal Maddox

10

Ε

10

L Morris

59

R Harris

52810

4

Big Amigo (IRE)

11

Ε

4

E J Walsh

59

D M Loughnane

600705

5

First Excel

6

Ε

5

J Quinn

58,5

S R Bowring

187406

6

Fortinbrass (IRE)

3

Ε

7

R Winston

58

J Balding

661950

7

Bold Spirit

2

Ε

6

Barry McHugh

58

D Carroll

821329

8

Fantasy Justifier (IRE)

8

Ε

6

B A Curtis

56,5

R Harris

325552

9

Sarabi

4

Θ

4

J Gormley

55,5

S Dixon

265046

10

Bingo George (IRE)

9

Ε

4

Rob Hornby

55

M G Rimell

650081

11

Tasaaboq

7

Ε

6

Nicola Currie

54,5

P S McEntee

825526

12

Wimboldsley

1

Ε

6

G Malune

54

S Dixon

130936

13

Interchoice Star

5

Ε

12

J P Sullivan

54

R E Peacock

78/877-5

  • Fantasy Justifier (8) – Ticks The Boxes (1)
  • Πιθ. Τιμές: 10 (4,5), 9, 8, 11 (6), 1 (7), 2, 5 (10)

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1400μ., 3.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 3.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CASH IN CAMILLA

10

Θ

5

M Yeni

60

Corrie Lensley

324

2

WESTERN FORCE

2

Ε

6

J Penny

60

Tienie Prinsloo

959

3

KENT ROCK

1

Ε

6

N Patel

59

Stephanie Miller

701

4

DUKES IDOL

4

Θ

6

D Yeo

57.5

Bill Human

488

5

KALI’S KING

8

Ε

5

M V’Rensburg

57

Cliffie Miller

10

6

BONGO DANCE

6

Α

3

R Munger

52.5

Stephanie Miller

625

7

TALK WRENCH

5

Α

3

S Fortune

52

Phillip Smith

577

8

TRIUMVIRATE

9

Ε

7

* M Mjoka

50,5

Bill Human

9

9

HEPTAGON

7

Ε

6

L Bester

52,5

Cliffie Miller

861

10

ROY’S AMAZING ASH

3

Ε

6

M Thackeray

52

Corrie Lensley

900

  • BONGO DANCE (6) – CASH IN CAMILLA (1)
  • Παίζουν έξω: 1,9,6,3

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 1400μ., 4.05μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, μέδεν, 27.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ADHERE(USA)

10

Θ

2

PC.BOUDOT

58

MME C.HEAD-MAAREK

2

2

LA FARFALLINA(GB)

11

Θ

2

A.HAMELIN

58

F.SHERIDAN

43682

3

DIGHA

8

Θ

2

I.MENDIZABAL

58

P.DEMERCASTEL

8769

4

SENZA FINE

1

Θ

2

M.BARZALONA

58

MME P.BRANDT

2

5

MONEY SISTER(GB)

4

Θ

2

C.SOUMILLON

58

A.GIORGI

433

6

ENKI PRINCESS

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7

SAVE THE DATE

6

Θ

2

C.PACAUT

58

T.CASTANHEIRA (S)

8756

8

GRANDE VADROUILLE(USA)

5

Θ

2

H.TURNER

58

J.HAMMOND (S)

344

9

TELEPATHY

7

Θ

2

S.PASQUIER

58

FH.GRAFFARD (S)

2

10

ZIPPOR(JPN)

2

Θ

2

A.LEMAITRE

58

F.HEAD (S)

3

11

ZAOUIA

12

Θ

2

P.BAZIRE

58

MME G.RARICK

9

12

PARIGOTE

3

Θ

2

S.MAILLOT

58

ROB.COLLET (S)

3

13

ZENDAYA(GB)

13

Θ

2

M.GUYON

58

C.FERLAND (S)

5

  • ADHERE (1) – SENZA FINE (4)
  • Paris turf:  9,1,4,10,13,5,12

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1600μ., 4.15μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Zaeem

14

Ε

8

Jane Elliott

61,5

I Furtado

4-78659

2

Boots And Spurs

9

Ε

8

J Gormley

60,5

S Dixon

500012

3

Livella Fella (IRE)

4

Θ

4

P Makin

60,5

K Dalgleish

245560

4

Straight Away

6

Θ

3

Rob Hornby

60

A M Balding

1

5

Red Touch (USA)

8

Ε

5

A Rawlinson

60

M Appleby

248606

6

Cadeaux Boxer

7

Ε

4

Fran Berry

60

L Carter

256647

7

Hernando Torres

13

Ε

9

J P Sullivan

59,5

M W Easterby

120287

8

Shearian

2

Ε

7

Ger O’neill

59

D Carroll

280076

9

Rebel State (IRE)

3

Ε

4

Har. Shaw

58

Jedd O’Keeffe

26442

10

Samphire Coast

12

Ε

4

P Mathers

57

D Shaw

147744

11

Dream Magic (IRE)

5

Ε

3

E J Walsh

56,5

D M Loughnane

282400

12

Sunnua (IRE)

1

Θ

4

T Hamilton

56

R A Fahey

564401

13

American Patrol (IRE)

10

Ε

3

B A Curtis

55

N P Mulholland

097-170

14

Medici Moon

11

Ε

3

L Morris

55

S Dixon

273412

  • Straight Away (4) – Medici Moon (14)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (4), 2 (5), 14 (6,5), 9 (8), 13, 12, 10, 5 (10), 1 (12)

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1400μ., 4.25μμ.

Επίπεδη, φορ. 3+ ετών, Ε’ κλάση, 3.550

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EUAN’ ME

6

Θ

4

M V’Rensburg

60.5

Stephanie Miller

479

2

VENTURI

12

Θ

3

M Yeni

54.5

Corrie Lensley

353

3

MIRAFLORES

10

Θ

4

J Penny

53.5

Jarett Rugg

7

4

MADAME LE ROI

11

Θ

5

J Greyling

55

Phillip Smith

0

5

BABUSKA STORY

3

Θ

3

H v’d Hoven

52

Jarett Rugg

0

6

NICO’S CHICK

13

Θ

3

* M Mjoka

50,5

Bill Human

317

7

TICKY TIN

4

Θ

4

N Patel

52

Stephanie Miller

484

8

FIRES OF CALAIS

1

Θ

4

R Munger

52

Stephanie Miller

970

9

PRIDE AND JOY

9

Θ

6

L Bester

52,5

Jarett Rugg

8

10

SPLASHY

8

Θ

4

M Thackeray

52

Corrie Lensley

0

11

WOULD I LIE TO YOU

7

Θ

4

C Thabana

52

S von Willingh Smit

584

12

LA ROCHELLE

5

Θ

5

E Pheiffer

52

Gert Theron

300

13

MATHS MAJOR

2

Θ

5

S Fortune

52

Tienie Prinsloo

0

  • VENTURI (2) – NICO’S CHICK (6)
  • Παίζουν έξω: 2,1,6,5

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 3200μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

POSTER

12

Ε

5

I.MENDIZABAL

60

JL.GUILLOCHON

4564171350

2

SPLIT PERSONALITY(IRE)

8

Ε

5

T.SPEICHER

60

D.MAHE

284306919

3

JIM DANDY(GB)

10

Ε

4

E.HARDOUIN

57

P&F.MONFORT (S)

8053677910

4

ZOGH GRAVELLE

15

Ε

5

T.BACHELOT

57

J.PLANQUE

327523423

5

DIANE BERE

5

Θ

4

M.NOBILI

57

C.BOUTIN (S)

69440056

6

DEVIL’S EYE(IRE)

11

Ε

5

A.LEMAITRE

55,5

MLLE LL.ROHN-PELVIN

394143435

7

TEMPLE BAR

7

Ε

8

M.BARZALONA

55

M.KREBS

4050056297

8

SHEZADOFF

9

Θ

6

A.HAMELIN

55

A.JUNK (S)

296041000

9

CARITAS(GER)

2

Θ

5

T.PICCONE

54,5

M&S.NIGGE (S)

560138383

10

GREYMLINS

6

Ε

9

S.MAILLOT

53,5

C.MARTINON

280067415

11

BLUVIDA

3

Θ

6

Z.PFEIL

53

P.VANNEREUX

8135315086

12

SHE’S A LIGHTNING

4

Θ

4

A.MASSIN

53

MLLE G.GADBLED

739008

13

GREEN SAGA

1

Ε

9

A.CRASTUS

51

MME P.JOLLY

7080060001

14

SOLMEN

14

Ε

9

M.MICHEL

51

M.KREBS

803080450

15

KHENTYKHETY

13

Ε

5

D.SANTIAGO

51

MLLE S.QUERE

7585400424

  • ZOGH GRAVELLE (4) – CARITAS (9)
  • Paris turf: 9,4,1,10,3,15,8

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 3200μ., 5.10μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 30.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PRINCE NOMAD

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2

LANDJUNGE(GER)

11

Α

4

C.SOUMILLON

61,5

W.HICKST

112130791

3

MAX’S SPIRIT(IRE)

5

Ε

4

F.RENAUT

61

P.ADDA (S)

102725514

4

ASTRONOMY ALFRED

8

Ε

6

A.CRASTUS

60,5

S.RAMSAY

5597005172

5

KING NONANTAIS

1

Ε

5

T.BACHELOT

60

W.MONGIL

700595311

6

APRIL FIRST

14

Θ

6

S.PASQUIER

59

P&F.MONFORT (S)

1930001

7

MAGNENTIUS

10

Ε

4

M.NOBILI

58

ROD.COLLET (S)

215150323

8

CHARTBREAKER

2

Ε

6

PC.BOUDOT

58

MME M.ROTERING

987951921

9

ICAR(GB)

3

Ε

5

P.FORET

57,5

D.TOROK

321077625

10

DAGOBERT DUKE(GB)

12

Ε

7

J.MOUTARD

57

P.SOBRY

4001254206

11

VERSALINE

9

Θ

5

G.BENOIST

54

H.BILLOT (S)

200806

12

ATTENTIONADVENTURE(GB)

4

Ε

6

H.TURNER

54

MME S.STEINBERG

220152242

13

PRIVATE LESSON’S

6

Ε

9

C.PACAUT

53,5

P.BIGOT

110471351

14

VICTORY DE REBECQ(USA)

15

Ε

7

F.VERON

51,5

D&P.PROD’HOMME (S)

1270034000

15

SAINT SACRE

13

Α

4

E.HARDOUIN

51

M.CESANDRI (S)

26423444

  • LANDJUNGE (2) – KING NONANTAIS (5)
  • Paris turf: 10,2,12,9,15,4,6,11

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1000μ., 5.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 3.850

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Tan

1

Ε

3

P Vaughan

59,5

T Coyle

6770

2

Absolutely Awesome

3

Ε

3

Tim Clark

58,5

J Butler

44-3130

3

Strategic Heights (IRE)

6

Ε

8

Jack Dinsmore

58,5

J A Osborne

203037

4

Vroom (IRE)

2

Ε

4

Paul Hainey

57,5

Miss Gay Kelleway

958065

5

Roaring Rory

8

Ε

4

C Rodriguez

56,5

Ollie Pears

353138

6

Red Flute

7

Ε

5

Keelan Baker

55,5

M Appleby

332667

7

The Big Lad

4

Ε

5

Nicola Currie

55,5

R Hughes

663772

8

Monsieur Jamie

5

Ε

9

William Cox

55

Clare Ellam

-157860

  • Roaring Rory (5) – Absolutely Awesome (2)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (2,3), 4 (4), 3 (4,5), 2 (6), 5 (8), 8, 1 (10)

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gabourg, 2750μ., 5.40μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 6-7 ετών, Ε’ κλάση, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BOY DE LA VOIRE

Ε

6

S. BAUDE

R. CHAUSSIER

903577

2

BILL DU RIB

Ε

6

MME C. HALLAIS-DERSOIR

Mme C. HALLAIS-DERSOIR

8402008808

3

BANCO DRY

Ε

6

T. LE BELLER

T. LE BELLER

821116

4

ALDO STAR

Ε

7

CHARLES BOUVIER

V. GOETZ

22332870

5

AFRIKANDER

Ε

7

F. LECANU

J. ROUX

2828824

6

BAMBI D’AUBRAC

Ε

6

S. ERNAULT

F. LAMARE

4674950

7

BICHON DE CLOPEAU

Ε

6

J. SEVIN

J. SEVIN

3346110405

8

BELLO DE CELINIERE

Ε

6

F.M. DAVID

C. BUHIGNE

404057

9

BIJOU D’AURE

Ε

6

J.CL. HALLAIS

J.W. HALLAIS

711614356

10

AQUARIUM FANAC

Ε

7

A. WIELS

E. PLANCHENAULT

380002056

11

BONHEUR DES MARAIS

Ε

6

S. ROGER

S. ROGER

704820080

12

ALZANO VERDERIE

Ε

7

A. DUGARD

Mme E. LE BELLER

4079663000

13

BUXUS CALENDES

Ε

6

DAVID LEFEVRE

V. COLLARD

145443495

14

BUFFALO DUB’S

Ε

6

S. HARDY

S. ROGER

7160

15

AZUR DU LUPIN

Ε

7

J.PH. MONCLIN

TH. LE FLOCH

8583354841

16

AXEL HAUFOR

Ε

7

N. BRIDAULT

N. BRIDAULT

4700708

  • BANCO DRY (3) – BIJOU D’AURE (9)
  • Paris turf: 3,15,5,10,9,6,11,14

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Southwell, 1000μ., 5.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Llewellyn

7

Ε

9

Ger O’neill

60,5

D Carroll

948174

2

Borough Boy (IRE)

3

Ε

7

P Mathers

60

D Shaw

868596

3

Broadhaven Honey (IRE)

14

Θ

3

B A Curtis

59,5

R Harris

874400

4

Snoozy Sioux (IRE)

12

Θ

3

R Winston

59,5

Martin Smith

0-61080

5

Our Place In Loule

6

Ε

4

T Hamilton

58,5

N Wilson

3D1533

6

Imperial Legend (IRE)

13

Ε

8

R Richardson

57,5

A D Brown

497346

7

Only Ten Per Cent (IRE)

9

Ε

9

F Norton

57

J R Jenkins

985788

8

Coiste Bodhar (IRE)

2

Ε

6

Gabr. Malune

56,5

S Dixon

50033

9

Novabridge

1

Ε

9

P Mulrennan

56,5

Mrs K Tutty

258967

10

Miss Mayson

4

Θ

3

J P Sullivan

56

Mrs K Tutty

287-079

11

Mr Enthusiastic

10

Ε

3

Barry McHugh

55,5

N Wilson

924716

12

Le Laitier (FR)

11

Ε

6

Jamie Gormley

54

S Dixon

89458

13

Chillililli

8

Θ

3

Jane Elliott

54

M Appleby

876080

14

Clouded Gold

5

Ε

5

L Morris

54

M Appleby

087-065

  • Our Place In Loule (5) – Llewellyn (1)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (5), 8 (6), 5 (6,5), 10, 6 (8), 12, 2, 9, 7 (10)

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kempton, 3200μ., 6μμ.

Θαμνώδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 6.600

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Templier (IRE)

Ε

4

Wil. Clarke

75,5

G L Moore

4785-02

2

Stonecoldsoba

Ε

4

C Gethings

75,5

D P Quinn

45311

3

Magic Dancer

Ε

5

R Patrick

75

Kerry Lee

2/329-72

4

Salto Chisco (IRE)

Ε

9

James Bowen

75

H Whittington

127141

5

The Blue Bomber

Ε

5

Br. Andrews

74,5

C Fryer

2934F6-

6

King’s Tempest

Ε

8

Th. Greatrex

73,5

W Greatrex

P/9P23-3

7

Cashanova (IRE)

Ε

6

Mit. Bastyan

73

N J Gifford

4374-B5

8

Kalaskadesemilley

Ε

6

Th. Cheesman

70,5

J Farrelly

6-63958

9

Jumping Jack (IRE)

Ε

3

Harry Reed

65,5

C Gordon

4322

  • Stonecoldsoba (2) – Salto Chisco (4)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (3), 2 (4,5), 6 (5,5), 1, 3, 7, 9 (8)

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gabourg, 2750μ., 6.10μμ.

Αμαξίδια, 5 ετών, ΣΤ’ κλάση, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CURACAO

Ε

5

J. TRAVERS

St. PROVOOST

332412324

2

CONCERTO GEDE

Ε

5

M. SASSIER

M. SASSIER

50623107

3

CASTELNUOVO

Ε

5

S. BAUDE

C. TRAVERT

7101436

4

CANTELLIVA

Θ

5

J.PH. MONCLIN

TH. LE FLOCH

4860502231

5

CASSIO BUISSONAY

Ε

5

P. HOUEL

G. HOUEL

436179826

6

CALIO JOSSELYN

Ε

5

S. ROGER

S. ROGER

33149509

7

CYGA DE VANDEL

Θ

5

F. LECANU

G. CURENS

14583507

8

CALINETTE D’ANGIS

Θ

5

F. LAGADEUC

G. CARDINE

67794218

9

COACH D’OURVILLE

Ε

5

D. VALLEE

D. VALLEE

239858602

10

CADIX DU RELAIS

Θ

5

S. HARDY

S. HARDY

427191080

11

CELEBRE PEINTURE

Θ

5

B. ANGOT

B. ANGOT

2273270853

12

CARUSO DU MONT

Ε

5

F. BLANDIN

F. BLANDIN

7146778705

13

CALINETTO MASAMYNO

Ε

5

S. ERNAULT

O. PAILLARD

12481673

14

CESARIONO

Ε

5

A. LHERETE

M. BONNE

6523925386

15

CAPORAL DE LARRE

Ε

5

M. DELAROCHE

S. ROGER

7254445

16

CARO DES CARREAUX

Θ

5

G. JOUVE

Mlle E. DESSARTRE

87120

  • CANTELLIVA (4) – CALINETTO MASAMYNO (13)
  • Paris turf: 4,16,3,13,14,8,11,12

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gabourg, 2750μ., 6.40μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 24.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DUO AJITE

Ε

4

A. THOMAS

A. THOMAS

4431104

2

DAYDREAM DU PARC

Ε

4

P. LECELLIER

P. LECELLIER

5248215

3

DOMINO DU MILAN

Ε

4

G. LESSIEU

G. LESSIEU

539300498

4

DUGARO

Ε

4

E. LETOUZE

E. LETOUZE

8364808189

5

DIVIN DES CAILLONS

Ε

4

J.L.CL. DERSOIR

J.L.CL. DERSOIR

67955

6

DORIAN

Α

4

E. CANU

E. RUAULT

15292360

7

DEAL DE JAPE

Ε

4

J.P. MAILLARD

E. SZIRMAY

866202

8

DERBY DES VAUCHAUX

Α

4

CH. DREUX

A. DREUX

2254342

9

DOCKER DU DIGEON

Ε

4

P. PLOQUIN

P. PLOQUIN

772686909

10

DESSERT COMPRIS

Ε

4

G. DONIO

M. DONIO

300147420

11

DURATON DU SAPTEL

Ε

4

G. LIGERON

G. LIGERON

13259

12

DIAMANT DU DERBY

Α

4

V. CABOS

F. TERRY

18980

13

DAVCOL

Ε

4

F. LECANU

P. CASTEL

14074900

14

DAUPHIN DU PRE

Ε

4

M. LEBREC

CH. AUVRAY

33871764

15

DJANGO GIBUS

Ε

4

A. LHERETE

B. LEFEVRE

750634447

16

DREAM ZAERI

Ε

4

A.G. MAILLARD

E. CAILLIAU

1245

  • DUO AJITE (1) – DAYDREAM DU PARC (2)
  • Paris turf: 1,16,11,2,7,10,5,6

038η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gabourg, 2750μ., 7.10μμ.

Εφιππο τροτ, 5 ετών, Ε’ κλάση, 27.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CONDOR SKY

Ε

5

M. KROUCHI

J.P. CADEAU

95984664

2

COCCINELLE LUCINES

Θ

5

D. DULONG

P.M. ENAULT

766985

3

CALINE D’OKLA

Θ

5

M. PEAN

V. RAIMBAULT

295037756

4

CARTON NEP

Ε

5

MLLE E. DESMIGNEUX

CH. CLIN

77630

5

CARDIFF DE L’ITON

Ε

5

MLLE T. LEVESQUE

HUGHES LEVESQUE

33624984

6

CALIN DES MOISSONS

Ε

5

MLLE CH. LE COZ

CH. BOISNARD

2533540

7

CALMAR JIBE

Ε

5

R. MARTY

B. GROULT

192063

8

CYAN FLIGNY

Ε

5

R. LAMY

A. LE COURTOIS

671124

9

CYBELE DU LOULAY

Θ

5

MLLE L. PLANCHENAULT

M. ABRIVARD

72181881

10

CERISE DE SASSY

Θ

5

J. CERISIER

P.L. ROUSSEAU

14811397

11

CHARMEUR LUDOIS

Ε

5

TH. PELTIER

F. JOSEPH

37201371

12

CONCERTO DES DUNES

Ε

5

MLLE M. ASSELINE

E. VARIN

4233020

13

CAPUCINE DES PRES

Θ

5

M. TIJOU

ARNAUD DESMOTTES

588624

14

COLUMBO RENKA

Ε

5

K. GONDET

Mlle I. KLAPPE

371024540

15

CANNELLEDOR

Θ

5

P. SORAIS

CH. ECALARD

89923

  • CYAN FLIGNY (8) – CALMAR JIBE (7)
  • Paris turf:  9,13,8,15,10,14,11,7

039η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gabourg, 2750μ., 7.40μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 24.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DEMONIA

Θ

4

CH. BOISNARD

CH. BOISNARD

96

2

DROPPA JYL

Θ

4

J.B. LEMOINE

J.B. LEMOINE

1

3

DYNASTIE DU HOME

Θ

4

T. LE BELLER

T. LE BELLER

63115

4

DUENA KERYVON

Θ

4

G. MAILLARD

G. MAILLARD

5106432818

5

DIVINA D’EVEL

Θ

4

M. BRUN

M. BRUN

87250601

6

DORELIA NORMANDE

Θ

4

J. LELOUTRE

J. LELOUTRE

73051

7

DELINA REYOR

Θ

4

G. DELACOUR

G. DELACOUR

2020700127

8

DANSE SACREE

Θ

4

M. DUDOUIT

Mlle A. BROUEL

976228796

9

DINARA HEMES

Θ

4

V. CABOS

F. TERRY

92824876

10

DOLCE VITA FAC

Θ

4

F. LECANU

D. HERLEM

119367054

11

DONALINE

Θ

4

MLLE CL. BEILEARD

Mlle CL. BEILEARD

663714444

12

DIAGANA SPORT

Θ

4

PH. DAUGEARD

PH. DAUGEARD

83350600

13

DEAUVILLAISE

Θ

4

M. BEZIER

P.A. GESLIN

842325

14

DIXIE DE VANDEL

Θ

4

B. LEREBOURG

C. MEGISSIER

663414201

15

DIVA DE BEYLEV

Θ

4

V. ROYER

LAURENT SIMON

589615591

  • DIXIE DE VANDEL (14) – DYNASTIE DU HOME (3)
  • Paris turf: 6,4,14,7,3,15,5

040η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gabourg, 2750μ., 8.10μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 24.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DHANYATA

Θ

4

J. TRAVERS

St. PROVOOST

45345

2

DOUCE DE LA TAUTE

Θ

4

V. SAUVAGE

V. SAUVAGE

3465970008

3

DIVA QUICK

Θ

4

G. LIGERON

G. LIGERON

3137110

4

DORADE D’ERABLE

Θ

4

CL. THOMAIN

J.P. THOMAIN

325330

5

DIVINE MAJYC

Θ

4

T. LE BELLER

Mme S. RAIMOND

55369152

6

DUCHESSE DE PRALIN

Θ

4

V. ROYER

M. LEMERCIER

325663039

7

DARK NIGHT

Θ

4

P. HOUEL

G. HOUEL

4682260

8

DEESSE DE LORIOL

Θ

4

S. ERNAULT

D. LEFAUCHEUX

7553121

9

DINES DU CHATELET

Θ

4

F. LECANU

J. HERARD

45458141

10

DARKNESS QUEEN

Θ

4

MLLE AUDREY LAROCHE

ST. MEUNIER

5369

11

DIVERGENCE

Θ

4

S. BAUDE

S. LEBLOND

31533266

12

DESIREE DES LANDES

Θ

4

S. HARDY

S. HARDY

77237511

13

DIANA DU PUITS

Θ

4

F. FURET

F. FURET

6742562253

14

DOUCE LORRAINE

Θ

4

P.A. RYNWALT-BOULARD

P.A. RYNWALT-BOULARD

3123273

15

DIVINE FOUTEAU

Θ

4

CH. DREUX

A. DREUX

28170514

  • DIVINE MAJYC (8) – DESIREE DES LANDES (12)
  • Paris turf: 12,5,15,9,3,7,8,13

041η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gabourg, 2750μ., 8.40μμ.

Εφιππο τροτ, αρσενικοί 4 ετών, Ε’ κλάση, 30.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DERBY DE LA VALLEE

Ε

4

K. GONDET

A. DUBOIS

2

DRAGO STAR

Ε

4

MLLE AUDREY LAROCHE

ST. MEUNIER

20441

3

DAIMIO DE MAI

Ε

4

A.PH. GRIMAULT

CH. BOISNARD

273290109

4

DIVA GIBUS

Θ

4

P. HOUEL

CH. CLIN

21239

5

DRUSENHEIM

Θ

4

CL. FRECELLE

LOIC GROUSSARD

2800380

6

DAGHAD D’ERQUY

Ε

4

A. WIELS

J.P. MARMION

11145

7

DUC DU QUENNE

Ε

4

R. JOLY

S. GUARATO

1234

8

DECI DELA

Ε

4

J.L.CL. DERSOIR

LOIC GROUSSARD

702810

9

DAVAO JIEL

Ε

4

B. ROCHARD

J.L. DERSOIR

221125

10

DAGUET DU RIB

Ε

4

ANTOINE MORIN

JOEL HALLAIS

26961

11

DOLLY DES VAUCHAUX

Θ

4

M. TIJOU

A. DREUX

1119088

12

DRAGA DU MANS

Θ

4

GUILLAUME MARTIN

ARNAUD DESMOTTES

2314122

13

DE TOULOUSE VET

Θ

4

M. KROUCHI

Mme E. LE BELLER

853310634

  • DAGHAD D’ERQUY (6) – DRAGA DU MANS (12)
  • Paris turf: 6,10,12,7,11,13,8

042η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gabourg, 2750μ., 9.10μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 3 ετών, Ε’ κλάση, 23.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ENCORE A DEUX

Θ

3

S. ERNAULT

PH. BILLARD

311

2

ESCORTE VRIE

Θ

3

M.P. LE BELLER

R. BAUDRON

635260465

3

EBENE GRIFF

Θ

3

T. LE BELLER

T. LE BELLER

418327

4

EBASTA

Θ

3

M. DUDOUIT

J. COMPAS

112

5

ELVIGA DU RIB

Θ

3

J.L.CL. DERSOIR

JOEL HALLAIS

642832944

6

ETOILE DES VALS

Θ

3

F. LECANU

S. TESSIER

344206293

7

ENOLA DU DORAT

Θ

3

ARNAUD DESMOTTES

ARNAUD DESMOTTES

121

8

ETOILE MONTAVAL

Θ

3

G. GELORMINI

F. LERCIER

81266020

9

ELENA DU DOME

Θ

3

PH. DAUGEARD

PH. DAUGEARD

42314

10

EXOTIC STAR

Θ

3

EMILIEN RAULLINE

ETIENNE DUBOIS

34442681

11

ELLORA DU CEDRE

Θ

3

CL. THOMAIN

J.P. THOMAIN

122

12

EMOTION MESLOISE

Θ

3

P. BELLOCHE

P. BELLOCHE

5983538

13

ERA DEVAILLES

Θ

3

M. FRIBAULT

CH.A. MALLET

356553545

14

ENVOUTANTE

Θ

3

CH. CLIN

CH. CLIN

453921

  • ENCORE A DEUX (1) – EBASTA (4)
  • Paris turf: 1,4,5,14,11,13,3,8
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4: 027 – 030
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 017 – 025
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 015 – 028

Leave a Comment

Your email address will not be published.