Οι ιπποδρομίες της Πέμπτης 12/10/17

October 12, 2017
4 Shares 65 Views

Με 32 κούρσες από έξι διαφορετικούς ιπποδρόμους συμπληρώθηκε το κουπόνι της Πέμπτης. Οι 26 είναι επίπεδες και οι έξι τροτ. Η έναρξη γίνεται με τη Νότια Αφρική και το Vaal, πριν μπει η Γαλλία, αρχικά με το Bordeaux Le Bouscat, αργότερα με το Lyon Parilly και στη συνέχεια με τα τροτ του Les Sables D’Olonne. Στο νησία υπάρχουν το σκωτσέζικο Ayr και το αγγλικό Chelmsford, που κλείνει και την αυλαία.

    Ας δούμε το αναλυτικό πρόγραμμα της ημέρας, το οποίο έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 100μ., 1.35μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PRINCE OF WAR

13

Ε

4

R Munger

60

Grant Maroun

335

2

TOBY COATES

5

Ε

4

S Brown

60

Leon Erasmus

403

3

SINGASWEWIN

12

Ε

4

C Maujean

60

Grant Maroun

509

4

JINGLE

10

Ε

4

J Greyling

60

Leon Erasmus

30

5

CARPE NOCTEM

7

Ε

5

J P v’d Merwe

60

Leon Erasmus

50

6

MENDOZA STRIKE

17

Ε

4

C Zackey

60

Corne Spies

7

RAISE A FLAG

8

Ε

3

J Penny

59

Leon Erasmus

662

8

TUMBLING STREAM

16

Ε

3

G Wrogemann

59

Stephen Moffatt

564

9

HE’S GREAT

15

Ε

3

W Marwing

59

Leon Erasmus

503

10

WIGGLE WIGGLE

2

Ε

3

* M Mjoka

57,5

Robbie Sage

698

11

BOARDWALK GANGSTER

9

Ε

3

* C Habib

59

Clinton Binda

12

SEVEN LIVES

11

Α

3

G Lerena

59

J A Janse van Vuuren

13

SKYJACK

3

Α

3

R Simons

59

Paul Matchett

7

14

SQUARE THE CIRCLE

1

Ε

3

D Mansour

59

J A Janse van Vuuren

15

NOORDWES

4

Α

3

Reserve 1

59

Clifford Harris

907

16

TONIUS

6

Α

3

Reserve 2

59

Leon Erasmus

70

17

LOVER’S LEGACY

14

Ε

4

Reserve 3

60

Leon Erasmus

0

  • RAISE A FLAG (7) – PRINCE OF WAR (1)
  • Παίζουν έξω: 8,1,12,7

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Bordeaux Le Bouscat, 1600μ., 1.55μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Β’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

KENARTIC

7

Ε

3

M.GRANDIN

57,5

CE.ROSSI

2313432644

2

ONE POUR MOI

5

Θ

3

JB.HAMEL

57

MME B.VALENTI

790212969

3

SHAHJALAL

6

Α

3

G.BENOIST

56,5

M.DELZANGLES

55411

4

REVE D’AVANT

2

Θ

3

H.TURNER

56

F.ROHAUT (S)

324331

5

CHABELITA(GB)

3

Θ

3

FX.BERTRAS

55

F.ROHAUT (S)

917345223

6

SUFRAH(USA)

1

Α

3

D.SANTIAGO

55

MLLE A.IMAZ CECA

662805047

7

PELIAS

4

Θ

3

M.FOULON

53,5

MME B.VALENTI

951

  • SHAHJALAL (3) – KENARTIC (1)
  • Paris turf: 5,4,3,1

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 2.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SOUND CLOUD

9

Ε

5

J Greyling

60

Clifford Harris

869

2

DRE’S LEGACY

4

Ε

4

L Bester

60

Chris Jonker

0

3

ISLAND VIEW

13

Ε

4

C Maujean

60

Joe Soma

64

4

LASCARI

8

Ε

4

M V’Rensburg

60

Scott Kenny

0

5

TILL DAWN

15

Ε

3

G Lerena

58

J A Janse van Vuuren

32

6

GREEN BRIGADE

14

Ε

3

R Danielson

58

St John Gray

909

7

HOKIPOKIDOKEYWOKEY

3

Ε

3

F Herholdt

58

Grant Maroun

800

8

CORRIDO

2

Α

3

M Khan

58

Paul Peter

9

GENERAL MAO

1

Ε

3

* C Habib

58

Stuart Pettigrew

50

10

JUDD’S ROCKET

12

Ε

3

G Wrogemann

58

Candice Dawson

7

11

MIDDLE PATH

5

Ε

3

K Zechner

58

Lucky Houdalakis

79

12

NATIONAL AIM

7

Α

3

D L Habib

58

Brian Wiid

13

TREMENDOUS

10

Ε

3

* M Mjoka

56,5

Mike de Kock

0

14

YAKEEN

11

Α

3

C Murray

58

Mike de Kock

15

VALADO

6

Ε

5

Reserve 1

60

Romeo Francis

99

  • TILL DAWN (5) – YAKEEN (14)
  • Παίζουν έξω: 5,14,8,3

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Bordeaux Le Bouscat, 1600μ., 2.25μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 2 ετών, μέδεν, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EL PATRON

2

Α

2

FX.BERTRAS

58

F.ROHAUT (S)

7

2

THAWRY(GB)

7

Α

2

H.JOURNIAC

58

JC.ROUGET (S)

8

3

AMIRAL CHOP

5

Α

2

M.FOREST

58

A.CHOPARD

44442466

4

FLY D’ASPE

8

Α

2

D.SANTIAGO

58

MLLE A.IMAZ CECA

3

5

RIQUET

3

Α

2

A.CRASTUS

58

M.DELAPLACE

422

6

ROVIGO

6

Α

2

E.CORALLO

58

C.FERLAND (S)

84

7

JOE’S FANCY

1

Α

2

A.GUTIERREZ VAL

58

A.WATRIGANT (S)

7

8

JAK ANGEL

4

Ε

2

D.MORISSON

58

MME J.SOUBAGNE

3

  • RIQUET (5) – JAK ANGEL (8)
  • Paris turf: 8,5,2,4,6

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ,Vaal, 1400μ., 2.45μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

WITCH KING

1

Ε

4

M Khan

60

Clinton Binda

347

2

THE FALLS ROAD

2

Ε

4

C Zackey

60

St John Gray

577

3

ROMEO’S REVENGE

6

Ε

4

F Herholdt

60

Romeo Francis

795

4

ON LEAVE

4

Ε

4

J Sampson

60

Erico Verdonese

98

5

BLACK DEVON

15

Ε

3

A Delpech

58

Ormond Ferraris

885

6

OUTSIDE EDGE

7

Α

3

S Khumalo

58

Tony Nassif

54

7

HYPER JET

11

Ε

3

M Thackeray

58

Paul Peter

976

8

GREENWOOD DRIVE

10

Α

3

G Wrogemann

58

Robbie Sage

0

9

HUYSSTEEN

3

Ε

3

G Lerena

58

Lucky Houdalakis

3

10

LA SCALA

5

Ε

3

D Mansour

58

J A Janse van Vuuren

52

11

PEACOCK PIE

13

Ε

3

C Murray

58

Mike de Kock

8

12

SAVANNAH KING

12

Α

3

R Danielson

58

Stuart Pettigrew

13

TANGO MAN

14

Ε

3

J P v’d Merwe

58

Mike de Kock

9

14

THINK OF MAGIC

9

Ε

3

R Simons

58

Alec Laird

15

HOWHIGHTHEMOON

8

Ε

3

Reserve 1

58

Grant Maroun

7

  • HUYSSTEEN (9) – LA SCALA (10)
  • Παίζουν έξω: 9,10,7,5

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Bordeaux Le Bouscat, 1600μ., 3.05μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, μέδεν, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MANATIYA

5

Θ

2

H.JOURNIAC

58

JC.ROUGET (S)

9

2

QATAR CUP

7

Θ

2

O.PESLIER

58

A.WATRIGANT (S)

235

3

EMMA CHOPE

9

Θ

2

M.FOREST

58

A.CHOPARD

7

4

GOLDEN ESCAPE

3

Θ

2

J.GROSJEAN

58

MLLE C.COURTADE

755556

5

BIRD ON THE BRANCH

6

Θ

2

FX.BERTRAS

58

F.ROHAUT (S)

4

6

FIFTH ELEMENT

2

Θ

2

JB.EYQUEM

58

JC.ROUGET (S)

22

7

BAIE D’ARGUIN

1

Θ

2

D.MICHAUX

58

D.WATRIGANT (S)

8

8

DIAMOND CITY

10

Θ

2

D.SANTIAGO

58

CH.GOURDAIN (S)

34

9

SISTAH(IRE)

11

Θ

2

M.GUYON

58

Y.DUREPAIRE (S)

34

10

JAYLAN(USA)

8

Θ

2

G.BENOIST

56

C.FERLAND (S)

11

L’IMPROBABLE

4

Θ

2

A.CRASTUS

56

LA.URBANO GRAJALES

  • FIFTH ELEMENT (6) – SISTAH (9)
  • Paris turf: 6,2,10,9,8,5

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 3.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 6.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ROLLED SILVER

1

Θ

4

G Wrogemann

60

Scott Kenny

355

2

LADY DEFENDER

6

Θ

4

S Brown

60

Leon Erasmus

3

3

OUR BISCUIT

13

Θ

3

M V’Rensburg

58

Johan van Eck

40

4

KICK BUTT

15

Θ

3

K Zechner

58

Stephen Moffatt

793

5

PURDEY

2

Θ

3

C Maujean

58

Romeo Francis

64

6

CAPE FIRE

10

Θ

3

F Herholdt

58

Alec Laird

9

7

CIRCLE OF LATITUDE

5

Θ

3

R Simons

58

Alec Laird

3

8

IL MONDO

8

Θ

3

J P v’d Merwe

58

Chris Erasmus

4

9

INTHEPURPLERAIN

17

Θ

3

G Lerena

58

Candice Dawson

4

10

SAHEERA

9

Θ

3

* M Mjoka

56,5

Mike de Kock

6

11

SUNRISE RUBY

14

Θ

3

D Mansour

58

Gokhan Terzi

7

12

THE GOLDEN ONE

12

Θ

3

M Thackeray

58

Stephen Moffatt

13

WITCH OF THE WEST

4

Θ

3

A Delpech

58

Lucky Houdalakis

2

14

ZULU DAWN

7

Θ

3

R Danielson

58

Stuart Pettigrew

7

15

ROYAL FOUNTAIN

3

Θ

3

Reserve 1

58

Lucky Houdalakis

9

16

RADIANT FLOWER

16

Θ

3

Reserve 2

58

Leon Erasmus

70

17

REALLY MINE

11

Θ

3

Reserve 3

58

Leon Erasmus

599

  • WITCH OF THE WEST (13) – CIRCLE OF LATITUDE (7)
  • Παίζουν έξω: 13,10,7,4

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Bordeaux Le Bouscat, 1400μ., 3.35μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BAMIYAN

3

Α

7

O.PESLIER

59

T.LEMER

333151133

2

BOXEUR(IRE)

8

Α

4

M.GUYON

59

P.KHOZIAN

111764791

3

JOHN APPLESEED

5

Ε

4

J.GROSJEAN

57

E.LEON PENATE

0

4

VITOR

9

Ε

5

JIM .MARTIN

57

O.MONTZEY DE

343170510

5

MILK BAR

2

Ε

4

D.SANTIAGO

57

CH.GOURDAIN (S)

631248251

6

STYLCHOP

7

Ε

4

J.SMITH

57

C.PERTUS

5321094384

7

CATCALL

1

Ε

8

H.TURNER

57

P.SOGORB

3312795

8

LARIS

4

Ε

4

A.WERLE

57

T.LEMER

182160476

9

MYLENAJONH

6

Θ

4

H.JOURNIAC

55,5

MME J.SOUBAGNE

680314046

10

LIZIA BARELIERE

10

Θ

4

C.GHERSI

55,5

MLLE C.COURTADE

5

  • BAMIYAN (1) – BOXEUR (2)
  • Paris turf: 1,2,7,9,4,8

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1000μ., 3.55μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CLAREMORRIS

2

Θ

4

J P v’d Merwe

62

Roy Magner

117

2

OPERA

1

Θ

3

G Wrogemann

61.5

Roy Magner

410

3

MEMPHIS BELLE

5

Θ

4

P Strydom

61

Lucky Houdalakis

265

4

OSCULATION

12

Θ

4

M Khan

60.5

Roy Magner

152

5

VARSITY PRINCESS

13

Θ

4

W Marwing

60

Leon Erasmus

359

6

CELTIC LADY

9

Θ

5

G Lerena

59

Roy Magner

422

7

TIMEDTOPERFECTION

6

Θ

4

C Zackey

59

Corne Spies

653

8

BURGUNDY ROSE

7

Θ

4

S Brown

57.5

Leon Erasmus

660

9

AIMEE SWEET

4

Θ

4

C Maujean

57

Grant Maroun

740

10

DANISH CROSS

8

Θ

4

R Danielson

57

Stuart Pettigrew

36

11

PROSPERITY

10

Θ

4

R Munger

55.5

Grant Maroun

112

12

THE GREAT DUCHESS

3

Θ

5

M Thackeray

52

Grant Maroun

570

13

BERDANINE

11

Θ

4

J Penny

52

Leon Erasmus

870

  • OSCULATION (4) – PROSPERITY (11)
  • Παίζουν έξω: 6,4,7,3

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lyon Parilly, 2000μ., 4.25μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, Β’ κλάση, 24.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MEASURE OF A DAY

6

Α

2

PC.BOUDOT

57

M.PIMBONNET

54442

2

TRILLE

8

Α

2

G.MILLET

57

CE.ROSSI

78541

3

PAISANO

2

Α

2

T.PICCONE

55,5

M.CESANDRI (S)

5446

4

SOUND SPEED

10

Ε

2

A.TEISSIEUX

55,5

M.PIMBONNET

65

5

FOREST BELIN

4

Α

2

A.MONNIER

55,5

E.CAROUX

8

6

SANTANI(GER)

1

Α

2

L.GROSSO

55,5

N.CLEMENT (S)

55

7

HOTSPOT HOTSPOT

9

Θ

2

F.BLONDEL

54

S.CULIN

5

8

LAND OF FIRE(IRE)

3

Θ

2

S.PASQUIER

54

M.DELCHER SANCHEZ

6

9

NEIGE ETERNELLE

7

Θ

2

T.BACHELOT

54

Y.DUREPAIRE (S)

633

10

FRENCH DREAM

5

Θ

2

M.BARZALONA

54

Y.FOUIN (S)

1

  • TRILLE (2) – FRENCH DREAM (10)
  • Paris turf: 6,10,8,9,1,2

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1600μ., 4.35μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 5.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CURBSTONE SHUFFLE

8

Θ

3

R Danielson

60

St John Gray

925

2

TEENAGE DREAM

3

Θ

4

G Lerena

60

Lucky Houdalakis

689

3

MONARCH AIR

14

Θ

5

W Marwing

60

David Nieuwenhuizen

923

4

CINNAMON SLEW

11

Θ

4

P Strydom

59.5

David Nieuwenhuizen

746

5

FLOWING GOWN

12

Θ

5

R Munger

58.5

David Nieuwenhuizen

411

6

GOLDDUST WOMAN

7

Θ

4

C Zackey

58

David Nieuwenhuizen

200

7

FLIPFLASH

5

Θ

4

A Delpech

57.5

J A Janse van Vuuren

504

8

SPICE QUEEN

2

Θ

3

H v’d Hoven

57

Paul Peter

513

9

CHARTER JET

9

Θ

4

J P v’d Merwe

57

Leon Erasmus

592

10

SUSSEX

4

Θ

3

D Mansour

56.5

Roy Magner

410

11

LEGEND SEEKER

6

Θ

4

M Thackeray

56

Tyrone Zackey

4

12

MAIN BABY

13

Θ

4

* M Mjoka

53,5

Tyrone Zackey

475

13

NTOMA

10

Θ

5

J Greyling

55

Clifford Harris

450

14

QUEENIE

1

Θ

4

M Yeni

53

Tony Nassif

448

  • FLOWING GOWN (5) – SPICE QUEEN (8)
  • Παίζουν έξω: 1,9,5,3

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lyon Parilly, 2400μ., 4.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 26.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DARK DESIRE(GER)

9

Ε

5

V.CHEMINAUD

60

J.HAMMOND (S)

722102972

2

MONFRERE

17

Ε

4

C.DEMURO

60

M.CESANDRI (S)

305112680

3

TOP BY COCOONING

18

Ε

4

PC.BOUDOT

59

JP.GAUVIN (S)

6619252032

4

FIDJI D’ARCIS

12

Θ

5

R.THOMAS

58,5

C.LECRIVAIN

5710352903

5

TALISMANA(IRE)

5

Θ

4

G.CONGIU

58,5

JP.GAUVIN (S)

793641144

6

POSTMAN

4

Ε

4

A.LEMAITRE

58,5

S.CERULIS

4100105

7

MISS FFANY(IRE)

10

Θ

4

E.HARDOUIN

57,5

N.LEENDERS

614403012

8

WHISKY GALORE

14

Ε

6

F.BLONDEL

57

C.ESCUDER

7167362685

9

ZINZICHERA

3

Θ

5

N.PERRET

56

P.KHOZIAN

7531780

10

SAINT SACRE

7

Α

4

M.BARZALONA

56

M.CESANDRI (S)

900264234

11

DANDY RIVER

11

Ε

4

F.FORESI

56

F.FORESI

3616866126

12

FLYING LADY(SWI)

8

Θ

4

A.HAMELIN

56

S.LALANNE

6701472448

13

DAME D’ID

13

Θ

4

S.PASQUIER

56

A.LYON (S)

8394134045

14

GUNGA DIN

15

Ε

5

J.MONTEIRO

56

MME C.BARANDE BARBE

360690571

15

TRACK STAR

1

Α

5

T.BACHELOT

55,5

G.MARTIN

744987410

16

ROUGE DESIR

6

Ε

5

R.MARCHELLI

55,5

MLLE Y.VOLLMER

9216

17

WIZARD WOLF

16

Ε

5

T.PICCONE

55

MME C.BOCSKAI

73123216

18

BIG HENRY

2

Ε

6

A.BADEL

51,5

MLLE Y.VOLLMER

82825513

  • MISS FFANY (7) – TOP BY COCOONING (3)
  • Paris turf: 3,10,1,14,7,5,13,4

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1600μ., 5.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 6.550

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PILOU

7

Ε

4

S Khumalo

60

Sean Tarry

412

2

MAN’S INN

5

Ε

6

M Yeni

60

Lucky Houdalakis

37

3

STREET FLYER

4

Ε

6

P Strydom

59.5

Lucky Houdalakis

950

4

TOMMY WATERDEVIL

3

Ε

5

M Khan

57.5

Erico Verdonese

421

5

SHOGUN

1

Ε

5

A Delpech

57

Ormond Ferraris

334

6

REFUGE

8

Ε

4

G Wrogemann

56.5

Scott Kenny

887

7

NATIONAL KEY

9

Ε

8

J Sampson

56.5

Brian Wiid

640

8

WELL CONNECTED

2

Ε

3

C Zackey

53

Mike de Kock

744

9

I’M A RAPTOR

6

Ε

4

* M Mjoka

50.5

Paul Matchett

578

  • PILOU (1) – TOMMY WATERDEVIL (4)
  • Παίζουν έξω: 1,4,5,8

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lyon Parilly, 1600μ., 5.25μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Δ’ κλάση, 30.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LA FIBROSSI

12

Θ

3

T.BARON

60

HA.PANTALL

5321545433

2

EQUILADY

7

Θ

4

R.THOMAS

59

P.DECOUZ (S)

3517180621

3

DRY MARTINY

5

Θ

5

F.BLONDEL

59

F.FORESI

500943218

4

GNILY(IRE)

2

Θ

3

M.VELON

58,5

JP.GAUVIN (S)

732424013

5

SILVER EXPRESS

11

Θ

3

M.BARZALONA

58,5

MME P.BRANDT

51249

6

HOLY ROMANE

8

Θ

3

PC.BOUDOT

57,5

HA.PANTALL

43391201

7

ROCK SAMPHIRE(IRE)

3

Θ

3

T.BACHELOT

57

HA.PANTALL

744001

8

HELENAROMA(GB)

6

Θ

3

A.LEMAITRE

57

F.HEAD (S)

43657

9

SPECTACULAR CITY

9

Θ

8

F.FORESI

56

F.FORESI

79483029

10

AMIE INTIME

10

Θ

5

T.PICCONE

55

E.LELLOUCHE

550643246

11

YANLING

4

Θ

3

A.HAMELIN

54,5

M.PALUSSIERE

7742235213

12

GLOS

1

Θ

4

A.COUTIER

52,5

W.GULCHER

859887124

  • HOLY ROMANE (6) – EQUILADY (2)
  • Paris turf: 2,6,1,10,5,8,9

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Ayr, 1600μ., 5.35μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 9.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Le Chat D’or

6

Ε

9

P Mulrennan

61

M Dods

59-0610

2

Candelisa (IRE)

5

Ε

4

Barry McHugh

60,5

T Coyle

47551

3

Dark Devil (IRE)

8

Ε

4

P Hanagan

60

R A Fahey

706312

4

Ce La Vie

9

Θ

3

J Fanning

59

K Dalgleish

1–7045

5

Prying Pandora (FR)

1

Θ

4

A J McNamara

58,5

R A Fahey

152662

6

Jay Kay

10

Ε

8

Joey Haynes

56

K R Burke

742321

7

Rock N Rolla (IRE)

2

Ε

3

Con. Beasley

55

K Dalgleish

466299

8

Crazy Tornado (IRE)

3

Ε

4

A Mullen

54

K Dalgleish

124576

9

Newmarket Warrior (IRE)

7

Ε

6

Jamie Gormley

54

I Jardine

138072

10

Royal Duchess

4

Θ

7

Joe Doyle

54

Mrs L B Normile

7-65434

  • Dark Devil (3) – Prying Pandora (5)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (3), 6 (4), 5 (4,5), 2 (6), 9 (8)

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 5.45μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.750

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DARKEST HOUR

11

Α

3

J P v’d Merwe

61

Barend Botes

811

2

SAIL FOR JOY

7

Ε

4

R Munger

60.5

Scott Kenny

143

3

CAPTAIN CHIPS

8

Ε

6

R Simons

59

Alec Laird

215

4

HIGHWAY EIGHTYFIVE

10

Ε

4

W Marwing

58.5

David Nieuwenhuizen

377

5

BLUE DIAMOND ROAD

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6

SIDE SHOW

4

Ε

4

* L Hewitson

57.5

Sean Tarry

950

7

LAKE KINNERET

1

Α

3

R Danielson

57

St John Gray

582

8

HOLY JOE

3

Ε

4

K Zechner

56.5

Tyrone Zackey

407

9

WESTERN WARRIOR

5

Ε

4

M Khan

52,5

Clinton Binda

479

10

UPOSEUPAY

2

Ε

5

M Yeni

52

Tony Nassif

87

11

SAILABRATE

9

Ε

6

H v’d Hoven

52

Tony Nassif

98

  • DARKEST HOUR (1) – SAIL FOR JOY (2)
  • Παίζουν έξω: 7,3,2,1

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Ayr, 2600μ., 6.05μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Main Fact (USA)

7

Ε

4

P Mulrennan

59,5

Mrs Dianne Sayer

589-080

2

Glance My Way (IRE)

10

Ε

4

A Mullen

59,5

T D Easterby

0-80960

3

Mambo Dancer

3

Ε

3

P McDonald

59,5

M Johnston

223753

4

King Of Scotland (FR)

9

Ε

3

D Tudhope

59

H Morrison

84-9175

5

Adherence

11

Ε

4

Barry McHugh

57

T Coyle

5-08166

6

Eyreborn (IRE)

2

Θ

3

Rowan Scott

57

K Dalgleish

425255

7

Druid’s Diamond

5

Ε

4

Jason Hart

56

M Walford

044D26

8

Traditional Dancer (IRE)

4

Ε

5

Jamie Gormley

55,5

I Jardine

4-82635

9

Celtic Power

1

Ε

5

J P Sullivan

55

J S Goldie

744658

10

Rob’s Legacy

8

Ε

4

D Fentiman

55

S A Harris

865958

11

Red Star Dancer (IRE)

6

Ε

3

J Fanning

52,5

T D Barron

836608

  • Eyreborn (6) – King Of Scotland (4)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (3), 7 (4), 8 (5), 6 (6), 4 (8), 11 (10), 5 (12)

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1400μ., 6.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GENESIS

6

Α

3

S Khumalo

60

Sean Tarry

1

2

CEDRUS LIBANI

13

Ε

4

G Lerena

60

J A Janse van Vuuren

405

3

FLAG OF FRANCE

10

Ε

8

M V’Rensburg

60

Romeo Francis

258

4

MAJESTIC BAY

16

Ε

6

G Wrogemann

60

Stuart Pettigrew

440

5

PETRICHOR

9

Ε

6

C Maujean

59.5

Joe Soma

962

6

DEVIL’S PEAK

1

Ε

3

R Danielson

59

St John Gray

104

7

RACING FREE

4

Ε

6

C Zackey

58

St John Gray

210

8

NEUF DE PAPE

17

Ε

5

* L Hewitson

57.5

M G Azzie/A A Azzie

42

9

SLEEPINSEATTLE

8

Ε

6

M Khan

57.5

Erico Verdonese

210

10

REBEL BARON

12

Ε

4

R Simons

55

Lucky Houdalakis

789

11

WOTTAHOTTIE

7

Ε

6

M Yeni

55

Stanley Ferreira

333

12

AQUABUOY

14

Ε

6

F Herholdt

54.5

Romeo Francis

688

13

VARZEN

11

Ε

4

R Munger

53.5

Brett Webber

517

14

WILLIAM GRACE

2

Ε

4

A Delpech

54

Gavin van Zyl

41

15

SABRE DANCE

5

Ε

4

Reserve 1

53

Roy Magner

303

16

LAST BATTLE

15

Ε

8

Reserve 2

52

Scott Kenny

597

17

SHORTSTOP

3

Ε

4

Reserve 3

52

Roy Magner

644

  • GENESIS (1) – WILLIAM GRACE (14)
  • Παίζουν έξω: 8,11,1,14

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Ayr, 3000μ., 6.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 9.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Mixboy (FR)

6

Ε

7

J Fanning

63,5

K Dalgleish

1

2

Golden Jeffrey (SWI)

8

Ε

4

J Gormley

60,5

I Jardine

74414

3

Gabrial’s Star

4

Ε

8

P Hanagan

60,5

R A Fahey

840654

4

Buonarroti (IRE)

3

Ε

6

D Tudhope

60

D Carroll

708472

5

Hurricane Hollow

1

Ε

7

B A Curtis

59,5

T D Barron

325534

6

Braes Of Lochalsh

7

Ε

6

J P Sullivan

59

J S Goldie

252545

7

New Youmzain (FR)

10

Ε

8

A Mullen

57,5

Mrs L B Normile

809/734

8

Captain Swift (IRE)

2

Ε

6

G Lee

56,5

J Mackie

1-23435

9

London Glory

5

Ε

4

P McDonald

55,5

D Thompson

366012

10

Bodacious Name (IRE)

9

Ε

3

Jason Hart

54

J J Quinn

3-45122

  • Bodacious Name (10) – Mixboy (1)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (4), 9 (4,5), 10 (5), 5 (6), 4 (6,5), 2 (7)

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Les Sables D’Olonne, 2750μ., 6.55μμ.

Αμαξίδια, 4 ετών, Β’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DAMIER ROUGE PHI

Ε

4

CH.J. BIGEON

L. LEDUC

7000546

2

DEMON DU MEDOC

Ε

4

PH. BOUTIN

PH. BOUTIN

1940626018

3

DEEVA DEVOL

Θ

4

B. HERVO

Y. DREUX

341412

4

DEUS EX MACHINA

Ε

4

H. SIONNEAU

H. SIONNEAU

35121

5

DOTKA DE LOIRON

Θ

4

L. GUINOISEAU

F. LEBLANC

11294148

6

DREAM TO GIS

Ε

4

CH. HAMEL

CH. HAMEL

11211

7

DIEGO D’UKA

Ε

4

A. ABRIVARD

J.PH. RAFFEGEAU

47076655

8

DESPERADO

Α

4

A. JANNIER

J.M. BAZIRE

11127311

9

DANSEUR BAROQUE

Ε

4

F. LECANU

TH. RAFFEGEAU

183312322

10

DRYADE DE CHENU

Θ

4

J.M. BAUDOUIN

J.M. BAUDOUIN

1195111

11

DIVINE AVENTURE

Θ

4

J. DUBOIS

PH. MOULIN

2131260

12

DAISY JENILOU

Θ

4

D. PIETERS

P.A. RYNWALT-BOULARD

722323718

13

DIEGO DE LA CRIERE

Ε

4

J. HOCDE

D. BONNE

131413

14

DAYANA BERRY

Θ

4

TH. RADOUX

J.M. BAZIRE

1181570

  • DANSEUR BAROQUE (9) – DREAM TO GIS (6)
  • Paris turf: 4,9,7,2,12,1

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Ayr, 1800μ., 7.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 6.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Dwight D

7

Ε

4

P Mathers

63

W Coltherd

5635-00

2

She’s Pukka

4

Θ

3

G Lee

58,5

I Jardine

1

3

Mustaqbal (IRE)

9

Ε

5

C Rodriguez

57,5

M Dods

773831

4

Infamous Lawman (IRE)

10

Ε

3

D Tudhope

56,5

D O’Meara

53365

5

Chinese Spirit (IRE)

5

Ε

3

P McDonald

56,5

R M Smith

440147

6

Dellaguista (IRE)

8

Θ

3

A Mullen

55,5

T D Easterby

384576

7

Spes Nostra

3

Ε

9

P Hanagan

55

I Jardine

98077

8

Cliff Bay (IRE)

2

Ε

3

J Fanning

55

K Dalgleish

555431

9

Bo Bridget (IRE)

6

Θ

4

J P Sullivan

54

A Murray

0-23733

10

Riviere Argentee (FR)

1

Θ

3

B A Curtis

53,5

K R Burke

876886

  • She’s Pukka (2) – Cliff Bay (8)
  • Πιθ. Τιμές: 9 (3,5), 8 (4), 3, 2 (5), 5, 4 (8), 6 (10)

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Les Sables D’Olonne, 2775μ., 7.25μμ.

Αμαξίδια, 6-7 ετών, Ε’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BERENICE DU LOISIR

Θ

6

CH. HAMEL

CH. HAMEL

66506

2

BEL AMI DES DAMES

Ε

6

J.S. CORMY

J.S. CORMY

0

3

ARCADIE

Θ

7

Y. DREUX

A. DAVID

662443

4

APOLLO DE RY

Ε

7

J.M. TEILLET

J.M. TEILLET

513111

5

ACTION MARCEAUX

Θ

7

O. RAFFIN

E. AUDEBERT

321340

6

BON COEUR DU LUPIN

Ε

6

A. WIELS

J.P. MARMION

449007

7

BRUNETTE D’IMOKO

Θ

6

A. GILLES

CH. BOISNARD

74089

8

APOLLON D’OURVILLE

Ε

7

F. MORVAN

D. VALLEE

335594

9

BORN IN JAVA

Ε

6

P. HOUEL

G. HOUEL

51303173

10

AMAZONE DES BOIS

Θ

7

F. HEON

F. HEON

31340

11

AMOUR ROYAL

Ε

7

G. PAILLE

G. PAILLE

56660679

12

BELLE DE MANCHE

Θ

6

TH. LE FLOCH

TH. LE FLOCH

8012532131

13

BARBIE DE JANEIRO

Θ

6

E. RAFFIN

E. PLANCHENAULT

213844351

14

ANGE GARDIEN JUAN

Ε

7

M. DAVID

M. DAVID

83000900

15

BELLE DE ROSSIGNOL

Θ

6

K. CHAMPENOIS

K. CHAMPENOIS

560429680

16

BINKY

Ε

6

A. ABRIVARD

J.M. BAUDOUIN

321100

17

ACT OF LOVE

Ε

7

A. GRONDIN

B. GRONDIN

8000

18

BOLIDE DU GUET

Ε

6

D. HEON

D. HEON

705410005

  • APOLLO DE RY (4) – BELLE DE MANCHE (12)
  • Paris turf: 13,12,18,16,15,9,4,5

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1400μ., 7.45μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, Ε’ κλάση, 7.700

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Montague (IRE)

2

Α

2

D C Costello

60,5

J A Osborne

5646

2

Smugglers Top

1

Ε

2

R Kingscote

56,5

Tom Dascombe

804

3

Alaska (IRE)

9

Α

2

M Godwin

55

S Kirk

342040

4

Archibald Leitch

3

Ε

2

J F Egan

54,5

P D Evans

8

5

Fusion Central (IRE)

4

Θ

2

Hollie Doyle

53

R Hannon

849528

6

That’s My Girl (IRE)

8

Θ

2

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

53

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

51555

7

One For June (IRE)

6

Θ

2

S De Sousa

52,5

W J Haggas

84109

8

Koin

7

Θ

2

David Egan

52

M H Tompkins

808

9

Little Poem

5

Θ

2

L Morris

52

M Botti

36

  • Smugglers Top (2) – One For June (7)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (2,5), 3, 2 (4), 1 (5,5), 9 (6,5), 5, 4 (10)

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Les Sables D’Olonne, 2775μ., 7.55μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 5 ετών, Ε’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CUMIN DU PONT

Ε

5

O. RAFFIN

J.P. LECOURT

393567204

2

CAMBACERES

Α

5

B.R. PLAIRE

B.R. PLAIRE

84794786

3

COPRO

Α

5

P. GUARNIERI

P. GUARNIERI

584356

4

COUCOU DE L’EPINE

Ε

5

F. GUINE

F. GUINE

7665751318

5

CASSIUS DU GIFFRE

Ε

5

Mlle ALICE DUBERT

Mlle ALICE DUBERT

921029

6

CACHEMIRE BABOU

Α

5

Y.R. LE MEE

B.R. PLAIRE

51207090

7

CAYMAN

Ε

5

E. RAFFIN

J. DUBREIL

411884

8

CORSAIRE DES PRES

Ε

5

L. JOUSSE

M. BEZIER

3337285

9

CAID DE LAPRELLE

Ε

5

G. BERTHAULT

G. BERTHAULT

56556761

10

COLONEL D’EOLE

Ε

5

P. MONTHULE

P. MONTHULE

60190291

11

CYAN JICEE

Ε

5

F. LECANU

J. HERARD

4833810

12

CRACK D’ESCURES

Ε

5

CH.A. MARY

CH.A. MARY

1810141

13

CHEF DU TRESOR

Ε

5

PH. BEILEARD

PH. BEILEARD

44251233

14

CABALLO DUBRIO

Ε

5

M. KONDRITZ

CH. BOISNARD

31470

15

CACTUS D’YVEL

Ε

5

CH.J. BIGEON

CH. BIGEON

2313446

16

CHARME DU POIRIER

Ε

5

B. ANGOT

B. ANGOT

3458585378

17

COYOTE DE GUEZ

Ε

5

J.Y. RICART

J.M. BAZIRE

71143

18

CAVALINO SACHA

Ε

5

A. GILLES

CH. BOISNARD

8445631360

  • CAYMAN (7) – CRACK D’ESCURES (12)
  • Paris turf: 12,4,7,9,10,1,13,18

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1200μ., 8.15μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, Ε’ κλάση, 7.700

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Angel’s Whisper (IRE)

5

Θ

2

James Doyle

57

J Noseda

28

2

Bubble And Squeak

8

Θ

2

M Godwin

57

S Kirk

3

Denham

7

Θ

2

L Morris

57

M Appleby

4

Havana Heart

4

Θ

2

S De Sousa

57

I Mohammed

925

5

Image

6

Θ

2

David Probert

57

P J McBride

76

6

Musical Theatre

1

Θ

2

Oisin Murphy

57

D M Simcock

6

7

Pretty Baby (IRE)

3

Θ

2

R L Moore

57

W J Haggas

2

8

Rock On Baileys

2

Θ

2

Adam Beschizza

57

C A Dwyer

4

  • Pretty Baby (7) – Havana Heart (4)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (1,2), 1 (4,5), 4 (7), 5 (8), 6 (10)

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Les Sables D’Olonne, 2775μ., 8.25μμ.

Αμαξίδια, 3 ετών, Β’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ESQUISSE ROYALE

Θ

3

EMILIEN RAULLINE

PH. MOULIN

3431522

2

ECHO DE STAR

Ε

3

A. DABOUIS

M. DABOUIS

41111

3

EMPIRE STATE

Α

3

J.Y. RICART

J.M. BAZIRE

6174632

4

EPATANTE STAR

Θ

3

J.M. BAUDOUIN

J.M. BAUDOUIN

322172

5

EVEIL DU CHATELET

Α

3

R. CONGARD

J.M. BAZIRE

82122

6

EXOTIC CHARM

Α

3

J. DUBOIS

PH. MOULIN

1111

7

EMPRESS

Θ

3

ETIENNE DUBOIS

ETIENNE DUBOIS

5511115

8

ELIXIR D’ANAMA

Α

3

F. LECANU

TH. RAFFEGEAU

235413254

9

EOLE CHRISTUBERT

Α

3

F.P. BOSSUET

F.P. BOSSUET

111126

10

EAGLE LIGNERIE

Α

3

LEO ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

31433561

11

EDILE DU GOUTIER

Α

3

A. RAMAGE

S. GUARATO

44552564

12

EDEN BASQUE

Α

3

E. RAFFIN

S. GUARATO

33111214

13

ERODE LUDOIS

Α

3

S. BOURLIER

S. BOURLIER

111435265

  • ECHO DE STAR (2) – EXOTIC CHARM (6)
  • Paris turf: 12,10,9,13,8,2

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 1600μ., 8.45μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, Ε’ κλάση, 7.700

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Morlock (IRE)

6

Α

2

W Buick

61

C Appleby

17

2

Kingofthesingers

5

Α

2

L Morris

58

Sir Mark Prescott

7

3

Main Street

3

Α

2

R Havlin

58

J H M Gosden

5

4

Ready To Impress (USA)

7

Α

2

F Norton

58

M Johnston

5

Red Striker (IRE)

8

Α

2

R L Moore

58

Sir Michael Stoute

6

Revolutionary Man (IRE)

1

Α

2

Andrea Atzeni

58

S Crisford

0

7

Rua Augusta (USA)

2

Α

2

T Eaves

58

K A Ryan

23

8

Welsh Lord

4

Α

2

S De Sousa

58

S bin Suroor

9

Willie John

9

Α

2

James Doyle

58

W J Haggas

  • Rua Augusta (7) – Morlock (1)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (2,8), 7 (4), 9 (4,5), 5 (5), 8 (7), 3 (8)

038η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Les Sables D’Olonne, 2775μ., 8.55μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 5 ετών, Ε’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CASA

Θ

5

M. KONDRITZ

CH. BOISNARD

548770

2

CRYSTAL GIRL

Θ

5

F. LETONTURIER

G. LESSIEU

2770924

3

CHARISMA

Θ

5

D. LIZEE

Y. LIZEE

3070390

4

CARMEN D’ATTAQUE

Θ

5

Mlle FLORINE RABEAU

F. PELMOINE

9887466

5

CADILLAC GEDE

Θ

5

R. LETESSIER

M. SASSIER

25469050

6

CYBELE DE VITRAY

Θ

5

Mlle CH. BOISEAU

P. PELLEROT

57061354

7

CANTELLIVA

Θ

5

J. HOCDE

TH. LE FLOCH

814860502

8

CALIPOSTE

Θ

5

C. NOVE

PH. DEROYAND

G507616

9

CHEDIBA MORLIERE

Θ

5

L. JOUSSE

F. BEZIER

752705208

10

CACHACA DU BOIS

Θ

5

L. BEILEARD

Mlle CL. BEILEARD

8398296636

11

CALINE TURGOT

Θ

5

EMILIEN RAULLINE

F. TERRY

8835703

12

COSTA MESLOISE

Θ

5

J. JAMAULT

P. BELLOCHE

127

13

CARLA DU HOULME

Θ

5

J. OZENNE

PH. DAUGEARD

5623012

14

CASCADE BUROISE

Θ

5

Mlle M. BLOT

J. PAILLE

22770070

15

CADENCE DEL FRETTA

Θ

5

C. DELBECQ

SEBASTIEN TRIBOURDEAU

506328526

16

CORTERA

Θ

5

V. CABOS

F. TERRY

6612311113

  • CORTERA (16) – CYBELE DE VITRAY (6)
  • Paris turf: 15,12,11,5,8,14,16,6

039η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 2000μ., 9.15μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Γ’ κλάση, 16.550

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Murad Khan (FR)

5

Ε

4

James Doyle

60,5

H Palmer

8-01008

2

Red Verdon (USA)

1

Α

4

Oisin Murphy

58,5

E A L Dunlop

657426

3

Victory Bond

6

Ε

4

R L Moore

58,5

W J Haggas

4-37489

4

Ickymasho

3

Θ

5

R Kingscote

58

J G Portman

271325

5

Boynton (USA)

2

Α

3

W Buick

56,5

C Appleby

-113

6

Zumurudee (USA)

4

Α

3

Daniel Muscutt

56,5

M Botti

321-025

  • Boynton (5) – Ickymasho (4)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (1,3), 2 (4), 3 (4,5), 1 (8), 6, 4 (10)

040η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Les Sables D’Olonne, 2775μ., 9.25μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 4 ετών, Ε’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DEFI DE LA COUDRE

Α

4

F. GENCE

J.L. FORGET

258153

2

DOLLAR DU PLAIN

Ε

4

L. LE DREAN

L. LE DREAN

1225053

3

DJANGO LOVER

Ε

4

E. RAFFIN

B.R. PLAIRE

670114405

4

DIDEROT DE MESLAY

Ε

4

Mlle C. CHERADAME

Mlle C. CHERADAME

749120

5

DIAMOND DASH

Ε

4

A. COLLETTE

S. HARDY

2213549

6

DESTIN DE L’AUBE

Ε

4

O. RAFFIN

O. RAFFIN

451138

7

DANAOS DE MAI

Ε

4

K. CHAMPENOIS

K. CHAMPENOIS

386319777

8

DEEJAY JOSSELYN

Ε

4

G. MARIN

TH. GOHIER

736144353

9

DROOPY DELADOU

Ε

4

J.P. LECOURT

J.P. LECOURT

67087

10

DELTA GEDE

Α

4

M. SASSIER

M. SASSIER

4733262

11

DOCK SUR

Ε

4

Y.R. LE MEE

Y.R. LE MEE

3559157

12

DOLMEN

Ε

4

G. BEAUFILS

G. BEAUFILS

18377723

13

DIAMANT NONANTAIS

Α

4

D. DONFRONT

CH. BIGEON

433942561

14

DALHIUM DE GREZ

Ε

4

P. MONTHULE

P. MONTHULE

81354265

15

DUC LEBEL

Ε

4

A. WIELS

Y. GAUTIER

7112523

16

DIVIN D’AXEL

Ε

4

CH.M. BRUNEAU

E.G. BLOT

521338128

17

DREAMER BOY

Α

4

Y. DREUX

Y. DREUX

1410

  • DUC LEBEL (15) – DOLMEN (12)
  • Paris turf: 15,14,10,13,1,3,12,6

041η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 2000μ., 9.45μμ.

Επίπεδη, 3-4 ετών, μέδεν, 8.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Abaad (IRE)

6

Ε

3

S Donohoe

59,5

Mohamed Moubarak

643

2

Footman (GER)

2

Ε

3

Finley Marsh

59,5

R Hughes

925262

3

Choose

3

Θ

3

R Kingscote

57

R M Beckett

4

Kerre (IRE)

4

Θ

3

Martin Lane

57

W Jarvis

5

Pretty Passe

5

Θ

3

R L Moore

57

W J Haggas

2422

6

Spinning Melody (USA)

1

Θ

3

S De Sousa

57

S Crisford

7

Valley Of Light

7

Θ

3

Oisin Murphy

57

S bin Suroor

3

  • Pretty Passe (5) – Valley Of Light (7)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (2), 5 (3), 2 (4), 6 (7), 3 (8)

042η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chelmsford, 2000μ., 10.15μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Kohinoor Diamond (IRE)

13

Θ

3

L Morris

61

Sir Mark Prescott

597-1

2

The Dukkerer (IRE)

10

Θ

6

T P Queally

60,5

J G Given

237465

3

Pensax Lady (IRE)

6

Θ

4

Toby Eley

60

D M Loughnane

246720

4

Bob’s Boy

16

Ε

4

Kevin Stott

59,5

Oliver Greenall

62-6054

5

False Id

7

Ε

4

S Donohoe

59

D Steele

759365

6

Tarseekh

5

Ε

4

K Shoemark

58,5

C Gordon

5-85870

7

Miss M (IRE)

9

Θ

3

M Dwyer

58

W R Muir

636886

8

Master Of Heaven

15

Ε

4

Paddy Bradley

57,5

J R Boyle

680353

9

Tommy’s Secret

2

Ε

7

M Harley

57

Jane Chapple-Hyam

446823

10

Sexy Secret

3

Ε

6

Simon Pearce

56,5

Mrs L Pearce

55355

11

Haldaw

12

Θ

3

David Egan

56

M R Channon

664864

12

Race Time (USA)

4

Θ

4

K T O’Neill

56

Miss Z C Davison

96-060P

13

Understory (USA)

1

Ε

10

Ryan Tate

56

T D McCarthy

65-0044

14

Dance With Kate

11

Θ

6

D Keenan

56

Olly Murphy

8995-9

15

Dawn Goddess

14

Θ

3

David Probert

55

G L Moore

487562

16

Bed Of Diamonds

8

Θ

3

M Fernandes

54,5

Adam West

0-86800

  • Kohinoor Diamond (1) – Tommy’s Secret (9)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (2,5), 15 (6), 9 (7), 8 (8), 4 (10), 1 (12)
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 019 – 026
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 017 – 028
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 037 – 042
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 033 – 042

Leave a Comment

Your email address will not be published.