Ιπποδρομίες Δευτέρας 3/4/17: Εκτιμήσεις και Προγνωστικά

April 3, 2017
482 Views

Ποικιλία υπάρχει στο σημερινό ιπποδρομιακό κουπόνι, αφού υπάρχουν διαδρομές από όλα τα είδη των ιπποδρομιών. Περιλαμβάνονται 25 κούρσες από τρεις χώρες και τέσσερεις ιπποδρόμους. Οι επίπεδες είναι 14 από το Flamingo της Νότιας Αφρικής, με το οποίο ξεκινά το πρόγραμμα και το Chantilly της Γαλλίας, τα εμπόδια με έξι κούρσες αφορούν το βρετανικό Kelso και τα πέντε τροτ είναι από τη γαλλική Caen στο φινάλε του προγράμματος.

    Αναλυτικά το δευτεριάτικο πρόγραμμα, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1000μ., 1.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 3.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FRENCH FOLIE

12

Θ

3

J Penny

60

D A McKenzie

340

2

SILVERDREAMMACHINE

8

Θ

3

R Simons

60

Dennis Cason

972

3

AT VARIANCE

14

Θ

4

M Thackeray

60

Corrie Lensley

58

4

SAIL THE STORM

5

Θ

3

S Brown

60

Stephanie Miller

605

5

SOUNDS OF LOVE

4

Θ

3

G Wrogemann

60

Stephanie Miller

933

6

SUMMER FASHION

3

Θ

3

R Munger

60

Tienie Prinsloo

677

7

HIMALAYAN EMPRESS

10

Θ

3

M V’Rensburg

60

Cliffie Miller

397

8

SEATTLE SERENADE

13

Θ

3

C Zackey

60

Tienie Prinsloo

59

9

AERIE

1

Θ

3

F Herholdt

60

S von Willingh Smit

0

10

LISTENNA ME LINDA

9

Θ

3

M Yeni

60

Corrie Lensley

67

11

MOLLY PITCHER

7

Θ

3

K Zechner

60

Tienie Prinsloo

84

12

PIXIE DUST

2

Θ

3

* C Habib

60

Tienie Prinsloo

13

RUBY SPARKS

6

Θ

4

* M Mjoka

60

Tienie Prinsloo

99

14

TONNERRE REINE

15

Θ

3

* L Hewitson

60

Bill Human

0

15

MARIUCCIA BLUE

17

Θ

3

Reserve 1

60

Cliffie Miller

807

16

VERACITY CAT

11

Θ

3

Reserve 2

60

Stephanie Miller

50

17

LEADING LADY

16

Θ

3

Reserve 3

60

S von Willingh Smit

0

  • SOUNDS OF LOVE (5) – SILVERDREAMMACHINE (2)
  • Παίζουν έξω: 5,1,11,10

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1200μ., 1.45μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 3.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ELYSIAN FIELDS

12

Ε

3

M Thackeray

60

Corrie Lensley

788

2

TWOUNDERPAR

2

Ε

3

R Simons

60

Paul Matchett

555

3

BONFIRE NIGHT

5

Ε

3

G Wrogemann

60

Stephanie Miller

29

4

KINGS LANDING

4

Ε

4

R Munger

60

Bill Human

468

5

AGENCEFRANCEPRESSE

8

Ε

3

M Yeni

60

Corrie Lensley

502

6

COZZENES PRINCE

3

Ε

4

W Agrella

60

S von Willingh Smit

743

7

OBEROY

11

Ε

3

K Zechner

60

Tienie Prinsloo

803

8

SACRED FORT

9

Ε

3

S Brown

60

Stephanie Miller

335

9

HENRY THE ELEVENTH

10

Ε

5

C Thabana

60

Tienie Prinsloo

587

10

STARGATE

6

Ε

4

* M Mjoka

60

Dennis Cason

669

11

A P CAT

1

Α

3

C Zackey

60

Jannie Borman

12

LEE-ANN

7

Θ

3

J Penny

57.5

Jannie Borman

666

  • COZZENES PRINCE (6) – SACRED FORT (8)
  • Παίζουν έξω: 2,6,1,8

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1600μ., 2.10μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 3.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BLUE HYDRANGEA

8

Θ

3

R Munger

60

Bill Human

803

2

COLOUR VISION

9

Θ

3

M V’Rensburg

60

Cliffie Miller

743

3

BIA’S BLUE EYE

14

Θ

3

G Wrogemann

60

Stephanie Miller

30

4

OBLADI OBLADA

1

Θ

4

K Zechner

60

Tienie Prinsloo

949

5

DOUBLY ATTRACTIVE

15

Θ

6

C Zackey

60

Tienie Prinsloo

870

6

MIESQUE’S SECRET

16

Θ

4

M Yeni

60

Corrie Lensley

247

7

AFRICAN RHUMBA

12

Θ

3

* C Habib

60

Bill Human

80

8

RAVAROSA

11

Θ

3

M Thackeray

60

Corrie Lensley

565

9

RED SILK

6

Θ

3

F Herholdt

60

S von Willingh Smit

0

10

MOGOK’S DOLL

4

Θ

3

* L Hewitson

60

Bill Human

904

11

CAT ON A MAT

13

Θ

3

* M Mjoka

60

Bill Human

280

12

DOROTHY MAY

5

Θ

4

J Penny

60

D A McKenzie

699

13

CHERRY BURTON

7

Θ

5

R Simons

60

Tienie Prinsloo

658

14

YOUNG ENGLAND

2

Θ

3

W Agrella

60

S von Willingh Smit

8

15

CALAMITY ANNIE

3

Θ

4

Reserve 1

60

Stephanie Miller

508

16

ZONKE

10

Θ

4

Reserve 2

60

Stephanie Miller

957

  • COLOUR VISION (2) – BLUE HYDRANGEA (1)
  • Παίζουν έξω: 6,2,1,4

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1600μ., 2.35μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 3.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SCHOLAR PATROL

11

Α

3

C Thabana

60

Tienie Prinsloo

900

2

STICKS

6

Ε

3

* L Hewitson

60

Bill Human

692

3

RED HOT RUSSIAN

3

Ε

3

M V’Rensburg

60

Cliffie Miller

737

4

GOOD TEAM

9

Ε

4

R Munger

60

Bill Human

840

5

HIGHLIGHT

7

Ε

3

* M Mjoka

60

Dennis Cason

400

6

BEACHMASTER

5

Ε

3

M Thackeray

60

Corrie Lensley

96

7

FOUR STRIPES

2

Ε

3

C Zackey

60

Corrie Lensley

70

8

BEACHHEAD

10

Ε

3

M Yeni

60

Corrie Lensley

908

9

ABNAKI

8

Ε

3

K Zechner

60

Tienie Prinsloo

0

10

FREE SPIRIT

1

Α

3

* C Habib

60

Bill Human

0

11

ISLAND RHYTHM

4

Ε

4

J Penny

60

D A McKenzie

9

  • STICKS (2) – RED HOT RUSSIAN (3)
  • Παίζουν έξω: 4,1,3,2

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 1600μ., 2.47μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, χαντικαπ, 55.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BROKLYN BABY

17

Α

3

A.HAMELIN

59

F.VERMEULEN (S)

24513065

2

QUANDREVIENDRASTU(IRE)

3

Θ

3

FX.BERTRAS

58,5

F.ROHAUT (S)

6531

3

ARGENTIC

5

Ε

3

M.GUYON

58

F.HEAD (S)

72295921

4

STREETS OF RIO

16

Α

3

PC.BOUDOT

58

HA.PANTALL

42871735

5

SIVINSK

11

Α

3

S.PASQUIER

57,5

S.BROGI

96511412

6

JEANNAJONH

4

Θ

3

M.FOREST

57,5

W.WALTON

854134

7

SUGAR BAY(GB)

15

Θ

3

J.AUGE

57,5

C.FERLAND (S)

321

8

UCEL(IRE)

9

Ε

3

I.MENDIZABAL

57

F.CHAPPET

736136

9

COMBLOT

7

Ε

3

T.BACHELOT

57

V.LUKA

443

10

GRANDE BLEUE(IRE)

1

Θ

3

O.PESLIER

56,5

C.LAFFON-PARIAS

33345

11

AGAMI

6

Θ

3

V.CHEMINAUD

56,5

M.DELZANGLES

4036

12

ROC ANGEL

2

Α

3

T.PICCONE

56

F.CHAPPET

632152

13

LODI

8

Α

3

G.BENOIST

56

N.CAULLERY

5232

14

CHIARUSH(IRE)

14

Θ

3

C.DEMURO

55,5

A&G.BOTTI (S)

222861164

15

POULFOS

13

Ε

3

A.LEMAITRE

55,5

S.CERULIS

24862

16

MIDNIGHT WATCH(GB)

12

Θ

3

H.JOURNIAC

55

JC.ROUGET (S)

543

17

MARTINI GIN(IRE)

10

Θ

3

E.HARDOUIN

54,5

F.VERMEULEN (S)

252125144

  • STREETS OF RIO (4) – BROKLYN BABY (1)
  • Paris turf: 12,13,5,2,11,4,6

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1800μ., 3μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 3.150

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LE GRAY

1

Ε

4

* L Hewitson

60

Bill Human

627

2

DOUBLE BIND

10

Ε

7

M Yeni

58.5

Corrie Lensley

306

3

RUSSIAN SAINT

5

Ε

4

J Penny

58.5

D A McKenzie

722

4

KALIDAR

13

Ε

6

S Brown

57

S von Willingh Smit

785

5

PORTMAN SQUARE

12

Ε

4

K Zechner

56.5

Tienie Prinsloo

74

6

GEORGIE BOY

9

Ε

4

F Herholdt

56

S von Willingh Smit

153

7

TOO COOL

17

Ε

4

* M Mjoka

55.5

Tienie Prinsloo

656

8

A P EMBLEM

16

Ε

4

C Zackey

55

Tienie Prinsloo

846

9

JACK FRIDAY

15

Ε

6

* C Habib

55

Bill Human

974

10

UMTHETHO

4

Ε

4

E Pheiffer

54.5

Dennis Cason

979

11

TWO GUNSY

14

Ε

3

G Wrogemann

54

Stephanie Miller

221

12

BORDER HOPPER

11

Ε

4

C Thabana

53

Stephanie Miller

65

13

SEVEN KINGS

8

Ε

6

R Munger

53

Bill Human

41

14

GO FLY A KITE

6

Ε

4

C Storey

52.5

Cliffie Miller

458

15

MEDIA CIRCUS

2

Ε

5

Reserve 1

58.5

Jannie Borman

102

16

STRAW MAN

7

Ε

5

Reserve 2

57.5

Jannie Borman

100

17

JAY AGAIN

3

Ε

5

Reserve 3

52

Phillip Smith

790

  • TWO GUNSY (11) – RUSSIAN SAINT (3)
  • Παίζουν έξω: 11,7,3,13

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 1900μ., 3.20μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3 ετών, μέδεν, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SANABAD

6

Α

3

A.BADEL

58

A.ROYER DUPRE DE

2

BARENTON

2

Α

3

C.DEMURO

58

A&G.BOTTI (S)

3

JABOTICABA

1

Ε

3

T.BACHELOT

58

S.WATTEL

4

SIMPLY GENIUS

7

Α

3

I.MENDIZABAL

58

F.CHAPPET

5

MYFRIENDRICH(GB)

9

Ε

3

LP.BEUZELIN

58

P.BARY (S)

6

SECOND ATTEMPT

11

Α

3

G.BENOIST

58

D.SMAGA

7

KADNIKOV

3

Α

3

L.BOISSEAU

58

C&Y.LERNER (S)

8

AURELIEN(IRE)

5

Ε

3

PC.BOUDOT

58

A.FABRE (S)

9

LITERARY SOCIETY(IRE)

8

Α

3

A.LEMAITRE

58

F.HEAD (S)

10

CARTESIANO

4

Ε

3

T.PICCONE

58

F.CHAPPET

11

PURPLE KING(IRE)

10

Α

3

S.PASQUIER

58

F.HEAD (S)

  • AURELIEN (8) – SANABAD (1)
  • Paris turf: 1,4,8,9,6,2

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1400μ., 3.25μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Α’ κλάση, 4.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RED SPECIAL

14

E

4

G Wrogemann

60

Stephanie Miller

611

2

IL PALIO

13

E

6

* L Hewitson

57

Bill Human

274

3

PIGEON FLYER

11

E

5

S Brown

55.5

Stephanie Miller

274

4

FORD COUNTRY

9

E

5

E Pheiffer

55.5

Phillip Smith

360

5

WESTERN FORCE

7

E

5

K Zechner

55.5

Tienie Prinsloo

521

6

RAZZLE MY TAZZLE

1

Θ

5

C Zackey

54

Jannie Borman

90

7

AHEAD OF TRAFFIC

4

Ε

3

M Yeni

53.5

Corrie Lensley

215

8

DODGY ITIE

5

Ε

5

M V’Rensburg

53.5

Cliffie Miller

133

9

JUSTASH

12

Ε

4

M Thackeray

53.5

Corrie Lensley

254

10

DUKES IDOL

10

Θ

5

R Munger

52.5

Bill Human

586

11

FIRST SEA LORD

6

Ε

5

C Storey

50.5

S von Willingh Smit

362

12

LADY DUCHESS

8

Θ

4

J Penny

50.5

Corrie Lensley

613

13

PREMIER CHANCE

3

Ε

4

C Thabana

50.5

Stephanie Miller

880

14

BACK ON TRACK

2

Ε

3

* M Mjoka

50.5

Tienie Prinsloo

921

  • RED SPECIAL (1) – DODGY ITIE (8)
  • Παίζουν έξω: 1,8,5,14

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 1600μ., 3.50μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, χάντιακαπ, 28.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CRY BABY(IRE)

7

Θ

3

T.BACHELOT

59

Y.BARBEROT (S)

82434136

2

LIBRE COMME L’OR

2

Θ

3

E.ETIENNE

59

S.WATTEL

57452

3

BRIMBELLE(GB)

3

Θ

3

T.THULLIEZ

59

C&Y.LERNER (S)

416

4

MAGIC SONG

11

Θ

3

G.BENOIST

58,5

N.CAULLERY

3333

5

ETOILE BERE

5

Θ

3

S.PASQUIER

58,5

N.CLEMENT (S)

3370

6

BLACK POWEER

9

Α

3

PC.BOUDOT

58,5

MLLE C.FEY

833

7

ORIENTAL(JPN)

8

Α

3

M.GUYON

58,5

C.LAFFON-PARIAS

4906

8

PANAMERAS

10

Θ

3

G.MOSSE

58

T.CASTANHEIRA (S)

50594713

9

SHINNDLER

1

Α

3

F.LEFEBVRE

58

N.BRANCHU

5466

10

BABY JANE

17

Θ

3

T.PICCONE

57,5

N.BRANCHU

8266

11

TUSCAN ARTIST(IRE)

6

Ε

3

C.DEMURO

56,5

G.BIETOLINI

8723

12

QATAR SPIRIT

15

Α

3

O.PESLIER

56

HA.PANTALL

77613

13

ESPERITUM

4

Ε

3

J.CABRE

56

JF.DOUCET (S)

654258

14

GREEN BAY

13

Α

3

A.HAMELIN

55

P.VAN DE POELE (S)

5996243

15

ESPOIR BERE

16

Ε

3

A.BADEL

54

D&P.PROD’HOMME (S)

9650

16

STELLA PYLA

12

Θ

3

A.COUTIER

53

J.PARIZE

467602340

17

SO PLEASING

14

Α

3

L.BOISSEAU

51,5

F.DOUMEN (S)

95738

  • CRY BABY (1) – PANAMERAS (8)
  • Paris turf: 6,14,4,2,8,7,5,1

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kelso, 3600μ., 4.10μμ.

Θαμνώδη, 4+ ετών, μέδεν, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Ceegem (IRE)

Ε

5

S Mulqueen

70

Miss Lucinda V Russell

49

2

Christmas In Usa (FR)

Ε

5

Lucy Alexander

70

N W Alexander

F-575FP

3

Here Comes Hovis

Ε

6

Jan Faltejsek

70

Miss S E Forster

90U

4

Jardin Des Plantes (FR)

Ε

7

Mr T Gillard

70

D McCain Jnr

2P/P-6

5

Ruby Who (IRE)

Ε

5

Craig Nichol

70

Mrs R Dobbin

00P9

6

Just Brooke

Θ

7

Blair Campbell

66,5

N W Alexander

5–07

7

Midnite Grace

Θ

7

B Hughes

66,5

Miss P Robson

8

Sunset Marquis (IRE)

Θ

6

Tony Kelly

66,5

Mrs A C Hamilton

032-44F

9

The Delray Munky

Θ

5

Χ

66,5

I Jardine

4

  • The Delray Munky (9) – Sunset Marquis (8)
  • Πιθ. Τιμές: 9 (1,2), 8 (2), 7 (3,5)

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 1900μ., 4.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, χάντιακαπ, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

STAR QUALITY(GB)

5

Θ

3

V.CHEMINAUD

57

P.BARY (S)

2

SHAHINDA

7

Θ

3

A.BADEL

57

A.ROYER DUPRE DE

3

MURAFRIF(IRE)

4

Θ

3

A.LEMAITRE

57

F.HEAD (S)

4

BLACK JACK CHARLY

12

Θ

3

S.BREUX

57

FH.GRAFFARD (S)

5

LOVE MONEY

2

Θ

3

G.MOSSE

57

Y.BARBEROT (S)

6

IPAZIA(GB)

3

Θ

3

PC.BOUDOT

57

MME A.FABRE

7

TROARN

11

Θ

3

C.DEMURO

57

JC.ROUGET (S)

8

RUEING(USA)

6

Θ

3

M.BARZALONA

57

A.FABRE (S)

9

CLEAR CHIMES

14

Θ

3

F.VERON

57

E.LIBAUD (S)

10

ABYSSINIA

10

Θ

3

N.BARZALONA

57

A.FABRE (S)

11

EARTH

8

Θ

3

J.CABRE

57

P.VAN DE POELE (S)

12

CAP VERITE(IRE)

1

Θ

3

L.GROSSO

57

N.CLEMENT (S)

13

JEDI PRINCESS(IRE)

9

Θ

3

S.PASQUIER

57

N.CLEMENT (S)

14

ESQUISSE(GB)

13

Θ

3

M.GUYON

57

A.FABRE (S)

  • ESQUISSE (14) – TROARN (7)
  • Paris turf: 8,7,2,3,14,1,6,13

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kelso, 4700μ., 4.40μμ.

Στηπλ, 5+ ετών, Δ’ κλάση, 6.600

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Marlee Massie (IRE)

Ε

8

Lucy Alexander

73,5

N W Alexander

3-21531

2

Ascot De Bruyere (FR)

Ε

7

Jake Greenall

72,5

J Ewart

334241

3

Sevenballs Of Fire (IRE)

Ε

8

Henry Brooke

72

I Jardine

F452F3

4

Finaghy Ayr (IRE)

Ε

9

P J Brennan

68,5

I A Duncan

331-12F

5

Broad Spectrum (IRE)

Ε

6

B Hughes

68

C Grant

31/852-4

6

Purple Harry

Ε

9

Adam Nicol

65

Miss T Jackson

43213/P

  • Marlee Massie (1) – Finaghy Ayr (4)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (1,2), 4 (2,5), 3 (4,5), 2 (5,5)

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 1600μ., 4.55μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3 ετών, αξίωσης, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FANKAIROS RANGER(USA)

6

Ε

3

M.GRANDIN

59

CE.ROSSI

232829711

2

ELUSIVE BLUE(GER)

12

Α

3

J.MOUTARD

59

JUL .PHELIPPON

826421423

3

STORMBERG(IRE)

1

Ε

3

E.ETIENNE

59

C.BOUTIN (S)

567732426

4

ROCKDALE

11

Ε

3

T.BARON

59

JM.LEFEBVRE (S)

823509579

5

MC ENROE(ITY)

10

Α

3

A.ORANI

59

P.ARAGONI

54212244

6

WEDDING SONG(IRE)

7

Ε

3

N.LARENAUDIE

58

M.DELCHER SANCHEZ

958613

7

MAITLAND

3

Ε

3

E.LEBRETON

57,5

L.BAUDRON (S)

5656607

8

DIFFERENT VIEWS(USA)

8

Ε

3

L.POGGIONOVO

57,5

FX.BELVISI

87475

9

STRUDEL

4

Ε

3

Z.PFEIL

57,5

BOLLACK-BADEL

46

10

CHARLIE(GER)

2

Ε

3

N.BARZALONA

57,5

R.ROHNE

92360

11

IF I SAY SO(GB)

5

Ε

3

A.MOREAU

57,5

M.BOUTIN (S)

225212096

12

TERRE PROMISE(IRE)

9

Α

3

A.CHESNEAU

56

A&G.BOTTI (S)

989

  • FANKAIROS RANGER (1) – IF I SAY SO (11)
  • Paris turf: 1,2,3,6,8,4

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kelso, 5150μ., 5.10μμ.

Θαμνώδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Teddy Tee (IRE)

Ε

8

Ryan Day

75,5

N G Richards

1F2/244-

2

Lochnell (IRE)

Θ

8

P J Brennan

72,5

I A Duncan

122321

3

Bescot Springs (IRE)

Ε

12

Alex. Thorne

71

Miss Lucinda V Russell

156141

4

Bertalus (IRE)

Ε

8

Lucy Alexander

70

N W Alexander

37-4PP6

5

Total Assets

Θ

9

Callum Bewley

69,5

S Waugh

P64123

6

Andhaar

Ε

11

Blair Campbell

63,5

N W Alexander

464533

  • Lochnell (2) – Bescot Springs (3)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (1,2), 5 (4), 3 (5,5), 1 (7)

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 2100μ., 5.30μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε’ κλάση, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RAY OF HOPE

3

Ε

7

M.FOREST

61

MME G.RARICK

453301600

2

EVER ONE

13

Ε

5

I.MAGNIN

61

C.BOUTIN (S)

530211590

3

ALREADY FAMOUS

1

Θ

5

M.GUYON

60,5

C.LOTOUX (S)

102115222

4

IDLE WHEEL

9

Ε

5

J.MOUTARD

60

FX.BELVISI

641070540

5

TANTRIS

5

Α

7

L.POGGIONOVO

60

S.CERULIS

6136697

6

EARLETTA

2

Θ

8

PC.BOUDOT

59,5

A.VETAULT

312956520

7

PASSAGE RIMBAUT(IRE)

16

Ε

4

Z.PFEIL

59

FX.CHEVIGNY (S)

506890251

8

PERMSKAYA

4

Θ

5

A.BOURGEAIS

58,5

N.LEENDERS

81572671638

9

ALMUTAWA

7

Α

5

C.LECOEUVRE

58

CH.GOURDAIN (S)

657671962

10

KIPFERL(USA)

15

Α

4

A.HAMELIN

58

F.VERMEULEN (S)

436574800

11

DANILEO(IRE)

10

Α

6

I.MENDIZABAL

58

JM.LEFEBVRE (S)

487050023

12

ELKA(IRE)

8

Θ

5

E.HARDOUIN

57,5

C.LOTOUX (S)

271037020

13

PREMIER AVRIL

11

Ε

5

T.BACHELOT

57

P&F.MONFORT (S)

400965320

14

CALAJANI

14

Ε

4

LP.BEUZELIN

56

AN.HOLLINSHEAD

41232000

15

PINK

6

Θ

5

F.VERON

55,5

S.KOBAYASHI (S)

104070409

16

FEE VALLIO

12

Θ

6

S.PASQUIER

55,5

F.LEMERCIER (S)

400279300

  • EARLETTA (6) – ELKA (12)
  • Paris turf: 12,8,6,4,7,13,5,9

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kelso, 3400μ., 5.40μμ.

Στηπλ, 5+ ετών, Γ’ κλάση, 15.500

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Morning Royalty (IRE)

Ε

10

B Hughes

75,5

James Moffatt

366332

2

Next Sensation (IRE)

Ε

10

T Scudamore

75,5

M Scudamore

F-P4F1P

3

Chidswell (IRE)

Ε

8

Craig Nichol

70

N G Richards

224211

4

Ubaltique (FR)

Ε

9

W T Kennedy

73

D McCain Jnr

334215

5

Vengeur De Guye (FR)

Ε

8

Alexander Thorne

71

Miss Lucinda V Russell

62022

6

Mr Fitzroy (IRE)

Ε

7

Harry Cobden

69

Miss J S Davis

5106-12

7

Uno Valoroso (FR)

Ε

9

Jamie Hamilton

64,5

M Walford

P5-41PU

  • Mr Fitzroy (6) – Chidswell (3)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (2), 6 (4,5), 2, 4 (6), 1, 5 (7)

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 1600μ., 6μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, αξίωσης, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MELISSA JANE(GB)

5

Θ

3

E.ETIENNE

61

H.GREWE

71961

2

IMAGINATION DOREE

7

Θ

3

M.GRANDIN

59

CE.ROSSI

451394653

3

BLESS YOU(ITY)

13

Θ

3

A.ORANI

59

P.ARAGONI

2263152

4

SERIEMA(IRE)

15

Θ

3

J.MONTEIRO

59

M.PALUSSIERE

65084960

5

GOLDEN SAGE

17

Θ

3

J.MOUTARD

59

JUL .PHELIPPON

78193

6

MIDNIGHT EXPRESS

16

Θ

3

M.PELLETAN

58

GE.MIKHALIDES

7810

7

MALEFIQUE

2

Θ

3

T.BARON

57,5

HA.PANTALL

739

8

SINGAPORE ORCHID(IRE)

10

Θ

3

K.BARBAUD

57,5

G.PANNIER

8

9

DIBABA TRAOU LAND

8

Θ

3

E.LEBRETON

57,5

CH.GOURDAIN (S)

683025197

10

GRAIMBOUVILLE

9

Θ

3

L.GROSSO

56

S.BROGI

17

11

APRIL ANGEL

14

Θ

3

A.MOREAU

56

P.DEMERCASTEL

9

12

VUE DE L’ESPRIT

1

Θ

3

Z.PFEIL

56

BOLLACK-BADEL

7

13

VUE DU CIEL

12

Θ

3

M.LANAVE

56

JC.ROUGET (S)

48535

14

LOVE YOURSELF

4

Θ

3

L.BOISSEAU

56

C&Y.LERNER (S)

0

15

SUNSHINE REGGAE(GER)

6

Θ

3

N.BARZALONA

56

MAR .HOFER

323514385

16

EIGHTH AND I(USA)

11

Θ

3

N.LARENAUDIE

56

S.BROGI

0

17

MYSTERY SKY

3

Θ

3

V.GAMBART

56

J.PARIZE

657044008

  • IMAGINATION DOREE (2) – BLESS YOU (3)
  • Paris turf: 13,1,2,10,5,6,12,3

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kelso, 4550μ., 6.10μμ.

Θαμνώδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Grace Tara

Θ

8

T Scudamore

72,5

M Scudamore

1/17223

2

Clovelly

Θ

7

Adam Nicol

70

Miss R Brewis

9345

3

Floramoss

Θ

6

Miss E Todd

70

G Boanas

3-32242

4

How Much Is Enough (IRE)

Θ

6

Harry Challoner

70

R Ford

4P0-82

5

Topham Bay (IRE)

Θ

5

Blair Campbell

70

Miss Lucinda V Russell

5962

  • Grace Tara (1) – Floramoss (3)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (1,2), 3 (2), 5 (5,5), 2 (6,5)

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Chantilly, 1400μ., 6.30μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Β’ κλάση, 33.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ATLANTIDE(IRE)

7

Ε

4

J.CABRE

57

JF.DOUCET (S)

75114470

2

BOLTING(USA)

4

Α

4

S.PASQUIER

57

FH.GRAFFARD (S)

137151108

3

CREPUSCULEDESDIEUX

3

Ε

6

E.HARDOUIN

57

C.BOUTIN (S)

531311243

4

DREAM DY

6

Ε

4

PC.BOUDOT

57

C.FERLAND (S)

415084173

5

NORBANUS(IRE)

5

Α

6

C.DEMURO

57

P.ARAGONI

113048423

6

ROMINOU

10

Ε

4

C.PASSERAT

57

C&Y.LERNER (S)

3412

7

ABSALON(USA)

9

Ε

6

M.GUYON

57

F.HEAD (S)

1613103

8

METROPOL(IRE)

1

Α

6

M.BARZALONA

57

MME P.BRANDT

53785213

9

BLESSED SILENCE

2

Θ

4

O.PESLIER

55,5

JM.BEGUIGNE

40146514

10

PRINCESS GIBRALTAR

8

Θ

4

S.MAILLOT

55,5

N.CLEMENT (S)

51163

  • BOLTING (2) – ABSALON (7)
  • Paris turf: 4,2,7,8,3,10

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kelso, 4200μ., 6.40μμ.

Θαμνώδη, 4+ ετών, Γ’ κλάση, 9.400

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

Trustan Times (IRE)

Ε

11

Jake Greenall

75,5

M Walford

U850P/4

2

Bennys King (IRE)

Ε

6

L Treadwell

74

Miss V Williams

22-2210

3

Jennys Melody (IRE)

Θ

8

P J Brennan

73,5

B Arthey

11/04P5

4

Monbeg Aquadude (IRE)

Ε

6

T Scudamore

71,5

M Scudamore

1–0541

5

Another Mattie (IRE)

Ε

10

Lucy Alexander

71

N W Alexander

8-5P331

6

Wyfield Rose

Θ

8

Henry Brooke

71

A C Whillans

11121P

7

Tantamount

Ε

8

Grant Cockburn

70,5

Miss Lucinda V Russell

331B32

8

Rhymers Stone

Ε

9

Thomas Dowson

68

Mrs H O Graham

331421

  • Tantamount (7) – Monbeg Aquadude (4)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (3), 2 (4), 7 (4,5), 4, 8 (5,5)

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Caen, 2.450μ., 6.45μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 4 ετών, Ε’ κλάση, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DUC DE LA CAVEE

Ε

4

R. JAJOLET

R. JAJOLET

868107

2

DEBUSSY

Α

4

V. VIEL

V. VIEL

133

3

DUO A L’OLIVERIE

Ε

4

W. BIGEON

W. BIGEON

270060

4

DIAMANT DU PERCHE

Ε

4

D. THOMAIN

A. COTTARD

21902

5

DAKTARI DU BOCAGE

Ε

4

N. PACHA

P. GODINEAU

72183

6

DENVER DELO

Ε

4

P. CIMAROSTI

P. CIMAROSTI

1790334

7

DUO DESIR

Ε

4

CEDRIC TERRY

F. TERRY

20393329

8

DOCKER DU DIGEON

Ε

4

P.PH. PLOQUIN

P. PLOQUIN

658405

9

DICKENS DE VIETTE

Α

4

D. PIETERS

P. DERYCKE

5478424

10

DUC D’OR

Ε

4

E. GUIBLAIS

A. BUISSON

97291438

11

DIABLO JIEL

Ε

4

M. KROUCHI

CH. CUILLER

47424971

12

DUMPING DU PARC

Ε

4

P. LECELLIER

P. LECELLIER

223184

13

DIABLE DU VIVIER

Α

4

ET. ROUE-LECUYER

J.Y. LECUYER

2114

14

DARWIN DU RIB

Ε

4

JOEL HALLAIS

JOEL HALLAIS

187151

15

DEMON DU MEDOC

Ε

4

PH. BOUTIN

PH. BOUTIN

52111

16

DAYDREAMER

Ε

4

F. NIVARD

Mme L. RIISE

7933851

17

DIADEME BLUE

Ε

4

J.PH. MARY

J.PH. MARY

1529527

18

DECOSTER VALLEE

Α

4

L. AUBE

F. TERRY

331321

  • DIAMANT DU PERCHE (4) – DEMON DU MEDOC (15)
  • Paris turf: 16,15,4,17,14,2,12

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Caen, 2.450μ., 7.15μμ.

Εφιππο τροτ, αρσενικοί 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DEMON DES VEYS

Ε

4

P. HOUEL

PH.J. POISSON

2

DICK DES BRETTES

Ε

4

F. GUERINEAU

PH. BOUTIN

3

DIEGO ETOILE

Ε

4

M. HEURTEBISE

Y. LIZEE

680

4

DISCO MATCH

Ε

4

AURELIEN DESMARRES

S. DESHAIES

4

5

DANSEUR DELO

Ε

4

F. NIVARD

A. ROGIER

1

6

DOW JONES EMGE

Ε

4

D. THOMAIN

ST. MEUNIER

362487

7

DUC DE CLARBEC

Ε

4

A. GARANDEAU

A. TESSANDIER

532

8

DAKIR DE LUBEL

Ε

4

MLLE L. DRAPIER

K. CHAMPENOIS

793418

9

DREAM BLUE

Ε

4

P. SORAIS

B. MARIE

588614

10

DEAR ENEMY

Α

4

A. ABRIVARD

V. LACROIX

534291

  • DANSEUR DELO (5) – DEAR ENEMY (10)
  • Paris turf: 10,5,9,6,8,1

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Caen, 2.450μ., 7.45μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 3 ετών, Ε’ κλάση, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ERICKA DU MOULIN

Θ

3

Y. LORIN

J.CL. LEHOUELLEUR

2

ELEGANCE DE LARRE

Θ

3

S. LEBLOND

S. LEBLOND

3

ERIKA BEJI

Θ

3

J.PH. MONCLIN

PH. BILLARD

4

EGERIE QUESNOT

Θ

3

R. JAJOLET

R. JAJOLET

7

5

ESCALADE

Θ

3

A. ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

93044

6

EFFIGIE MADRIK

Θ

3

LEO ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

1

7

ELLA DE GLATIGNE

Θ

3

E. RAFFIN

G. RUOCCO

6502

8

ETALIE PIERJI

Θ

3

ADRIEN BLANDIN

F. BLANDIN

7167070

9

ELEGANTE DELO

Θ

3

T. LE BELLER

A. ROGIER

23

10

EUREKA D’ERONVILLE

Θ

3

F. NIVARD

ST. MEUNIER

4235

11

ERLANGERE

Θ

3

MME E. LE BELLER

S. HERVALET

534

  • EFFIGIE MADRIK (6) – ELEGANTE DELO (9)
  • Paris turf: 6,5,9,7,10,11

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Caen, 2.450μ., 8.15μμ.

Εφιππο τροτ, αρσενικοί 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EL FUEGO DE BEZ

Α

3

A. ANGOT

M. BEZIER

2

ELTON DES CARREAUX

Α

3

MLLE E. DESSARTRE

Mlle E. DESSARTRE

3

ESTELOU

Ε

3

E. RAFFIN

J. DUBOIS

4

ETAIN D’ECHAL

Ε

3

S.E. PASQUIER

J. DUBREIL

5

EZIO

Α

3

M. MOTTIER

D. MOTTIER

6

EASY PARIS

Α

3

F. LAGADEUC

G. LIGERON

7

ECLAT DE SUN

Ε

3

P. HOUEL

N. PERRELLE

9

8

EDELWEISS SEPTHEMA

Ε

3

M. BARRE

J.P. DIABAT

9

EL NINO VICI

Α

3

W. JEHANNE

D. DODIN

10

EMPEREUR D’ORIVAL

Ε

3

P. SORAIS

B. MARIE

11

ENJOUE JENILOU

Α

3

F. NIVARD

J. BAUDRON

12

ESPOIR DARCHE

Ε

3

D. THOMAIN

F. BLANDIN

9

13

EPSOM GEDE

Ε

3

D. BONNE

D. BONNE

6

14

EMBRUN LEMAN

Ε

3

MME E. LE BELLER

S. HERVALET

6

15

EMPEREUR DU SURF

Α

3

MARTIAL VIEL

A.H. VIEL

8766

16

EVER

Α

3

F. PRIOUL

B. ANGOT

584

17

ELIXIR ALDO

Ε

3

J. BALU

W. BIGEON

3

  • ELIXIR ALDO (17) – ESTELOU (3)
  • Paris turf: 3,5,11,6,17,16,14,15

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Caen, 2.450μ., 8.45μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 6 ετών, Ε’ κλάση, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BRAVO LA RAVELLE

Ε

6

J. GASTINEAU

E.G. BLOT

6706082

2

BILLY DE BRETEIL

Ε

6

P. BLANCHON

St. PROVOOST

15000095

3

BOOSTER DANOVER

Ε

6

J. TRAVERS

St. PROVOOST

49006

4

BIENHEUREUX

Ε

6

ADRIEN BLANDIN

F. BLANDIN

70000

5

BETH CEOU A PANJAS

Ε

6

D. THOUROUDE

CH. CLIN

183665803

6

BELLINO DE BOLERO

Ε

6

F. TABESSE

S. HARDY

30628

7

BONUS DE JUIGNE

Ε

6

A. HUREAU

S. HARDY

365866400

8

BE YOURSELF

Α

6

PIERRE ABRIVARD

L.CL. ABRIVARD

152680

9

BRAVE DES TYLL

Ε

6

P.S. LIBOIRE

A. ACEF

67358

10

BIG SMILE

Ε

6

M. DUDOUIT

S. LEBLOND

78179

11

BERYL DE BERCY

Ε

6

B. LEREBOURG

C. MEGISSIER

19884516398

12

BISMARCK

Ε

6

Y. SALAUN

V. JARRY

61264590

13

BLUES DES LANDIERS

Ε

6

J. JAMAULT

D. CHERADAME

234763

14

BLACK VAUCEEN

Ε

6

T. CALO

TH. GAUCHET

233814780

15

BANCO DES BORDES

Ε

6

ANTOINE MORIN

JOEL HALLAIS

60686380

16

BLACK JACK FROM

Ε

6

C. ENAULT

G. GILLOT

2264000

  • BETH CEOU A PANJAS (5) – BLACK VAUCEEN (14)
  • Paris turf: 16,5,11,13,1,2,8,9
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 024 – 030
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 020 – 030
  • Σκορ γκανιάν 6 (ελληνικός κουμπαράς) κωδ. 050: 018 – 023 (τζακ ποτ)