Πρόγραμμα Νoτίου Αφρικής 30/03/17: Εκτιμήσεις και Προγνωστικά

March 30, 2017
478 Views

10 πολύ ενδιαφέρουσες ιπποδρομίες από το TURFFONTEIN της Ν.Α περιλαμβάνει το αλλοδαπό κουπόνι.Οι περισσότερες είναι αρκετά ανοιχτές και θεωρούμε βέβαιο ότι θα έχουμε αρκετές εκπλήξεις,πού θα συνοδευτούν από αξιόλογες αποδόσεις.Οι 8 διαγραφές πού προέκυψαν δεν ”αλλάζουν”την σύνθεση διαδρομής.

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ
011 TURFFONTEIN 1 13:20 011-013-015 011-013
013 TURFFONTEIN 2 13:55 013-015-017 013-015
015 TURFFONTEIN 3 14:30 015-017-019 015-017
017 TURFFONTEIN 4 15:05 017-019-022 017-019-022-024-026-028 017-019
019 TURFFONTEIN 5 15:40 019-022-024 019-022-024-026 019-022
022 TURFFONTEIN 6 16:15 022-024-026 022-024
024 TURFFONTEIN 7 16:50 024-026-028 024-026
026 TURFFONTEIN 8 17:25 026-028-030 026-028
028 TURFFONTEIN 9 18:00 028-030
030 TURFFONTEIN 10 18:35
011 -13:20 -: 6.200 €
TURFFONTEIN Επίπεδη Race 1-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ANCIENT CODE 10 Θ 2 G Wrogemann 60 Robbie Sage ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

2 BEST KEPT SECRET 8 Θ 2 C Murray 60 Mike de Kock 3

3 BUNCH OF THYME 4 Θ 2 C Zackey 60 Corne Spies 77

4 EMPEROR’S FANTASY 5 Θ 2 J P v’d Merwe 60 Roy Magner 48

5 FOLK DANCE 1 Θ 2 * L Hewitson 60 Paul Peter ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 GLENCASSLEY 3 Θ 2 M Yeni 60 Dianne Stenger 5

7 KENNA 7 Θ 2 * C Ngcobo 60 Alec Laird 4

8 ROSIE BUBBLES 9 Θ 2 L Pagel 60 Louis Goosen 57

9 SANDALWOOD 2 Θ 2 J Penny 60 Roy Magner 895

10 SPRING POETRY 6 Θ 2 M V’Rensburg 60 Lucky Houdalakis ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:7-6-5-2
013 – 13:55 -: 6.200 €
TURFFONTEIN Επίπεδη Race 2 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 THAROOS 3 Ε 3 C Murray 60 Mike de Kock 334

2 PRINCE OF WAR 8 Ε 3 R Munger 60 Grant Maroun 434

3 MONTY PYTHON 1 Ε 3 D L Habib 60 Heather E Adamson 075

4 AHORSE WITH NONAME 6 Ε 3 M Thackeray 60 Scott Kenny 370

5 MATTHEW LIPS               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 NORDIC REBEL 2 Α 3 G Lerena 60 Erico Verdonese 3

7 WEB SHOOTER 5 Ε 3 C Maujean 60 Joe Soma ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 NO GREEN STARS 7 Θ 3 R Simons 57.5 Johan Janse van Vuuren 946

ΠΡΟΤ:1-6-2-8
015 – 14:30 -: 6.200 €
TURFFONTEIN Επίπεδη Race 3 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MADAM SECRETARY 12 Θ 3 P Strydom 60 Mike Azzie 622

2 KEY HOSTESS 6 Θ 3 G Lerena 60 Stanley Ferreira 236

3 SALMON RUN 2 Θ 3 M Yeni 60 Dianne Stenger 452

4 KITTY COO 7 Θ 3 D L Habib 60 Heather E Adamson 054

5 OMO POWER 4 Θ 3 M V’Rensburg 60 Lucky Houdalakis 406

6 PROMISSORIA 5 Θ 4 J Penny 60 Paul Matchett 847

7 JUJUBE 11 Θ 4 C Zackey 60 Ernie Anderson 090

8 ALILEO 1 Θ 3 C Murray 60 Mike de Kock ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 LADY LUCINDA 10 Θ 3 W Marwing 60 Weiho Marwing 60

10 REAL FLIGHT 8 Θ 4 S Khumalo 60 Sean Tarry 23

11 SURFERS PARADISE 3 Θ 3 * L Hewitson 60 Paul Peter 6

12 TICKTACKTOE          ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ:3-10-1-8
017 – 15:05 -: 6.200 €
TURFFONTEIN Επίπεδη Race 4 – 1450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 HALF A BAR               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 KINGS CREEK 7 Θ 3 R Danielson 60 Roy Magner 634

3 SEATTLE TANGO 2 Θ 3 * L Hewitson 60 Greg & Karen Anthony 565

4 MY ANGELFACE 4 Θ 4 A Delpech 60 Mike de Kock 654

5 ORDAINED 3 Θ 3 M V’Rensburg 60 Lucky Houdalakis 454

6 BEAUTIFUL EMMILEE 5 Θ 3 G Wrogemann 60 Paul Matchett 884

7 BANDANNA 1 Θ 3 S Khumalo 60 Sean Tarry 056

8 BELLA TORERA 11 Θ 3 C Maujean 60 Craig Mayhew 078

9 GENEROSO 8 Θ 3 I Sturgeon 60 Romeo Francis 900

10 PRINCESS ROCHELLE 9 Θ 3 J Penny 60 Roy Magner 808

11 SORBET 12 Θ 3 D L Habib 60 Romeo Francis 080

12 THE GARDNER GIRL 6 Θ 3 C Zackey 60 Gary Alexander 00

ΠΡΟΤ:4-5-2-3
019 – 15:40 -: 6.200 €
TURFFONTEIN Επίπεδη Race 5 – 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STORM RULER 11 Α 3 S Khumalo 60 Sean Tarry 344

2 JAY ZEE 10 Ε 3 M Yeni 60 Tyrone Zackey 862

3 SPUTNIK PLAIN             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 SPANISH TUNE 7 Ε 3 M Thackeray 60 Terry Lowe 248

5 DASH 5 Ε 3 C Zackey 60 Stanley Ferreira 959

6 PRINCE OF PEACE 6 Ε 3 W Agrella 60 Weiho Marwing 545

7 VALADO 9 Ε 4 M V’Rensburg 60 Romeo Francis 347

8 TIGER JET 2 Ε 3 J P v’d Merwe 60 Scott Kenny 887

9 BLUE LABEL 1 Ε 3 G Wrogemann 60 Paul Matchett 8

10 TOWN FLYER 4 Ε 3 G Lerena 60 Candice Dawson 9

11 CULTURE QUEEN 8 Θ 3 R Simons 57 Johan Janse van Vuuren 00

ΠΡΟΤ:6-9-7-4
022 – 16:15 -: 5.800 €
TURFFONTEIN Επίπεδη Race 6 – 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TOKYO DRIFT 3 Ε 5 G Lerena 60.5 Scott Kenny 234

2 LIKE A BOSS 5 Ε 6 C Murray 59.5 Candice Dawson 307

3 TRIP TO TROY             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 DAN THE LAD 6 Ε 3 R Simons 59 Paul Matchett 221

5 EGO AMIGO 8 Ε 3 D L Habib 57 Paul Peter 419

6 MISTY ROLLER 1 Ε 3 W Marwing 56.5 Weiho Marwing 578

7 KING AND EMPIRE 12 Ε 5 * L Hewitson 56 Gary Alexander 772

8 SHEET WEAVER 10 Ε 4 J P v’d Merwe 56 Alec Laird 221

9 BOLD COAST 4 Ε 3 C Zackey 54 Stanley Ferreira 040

10 SPACE TORNADO 13 Ε 3 A Delpech 54 Ormond Ferraris 872

11 TORA TORA 11 Ε 6 C Maujean 54 Scott Kenny 567

12 SABRE DANCE 2 Ε 3 M Yeni 53 Roy Magner 006

13 LUCA DELAGO 7 Ε 6 * M Mjoka -2.5 kg 52 Alec Laird 731

ΠΡΟΤ:12-1-10-13
024 – 16:50 -: 6.550 €
TURFFONTEIN Επίπεδη Race 7 – 2600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CIDADA 3 Θ 4 * C Ngcobo 60 Alec Laird 216

2 B TWENTY ONE 7 Θ 4 A Delpech 56 Mike de Kock 473

3 SILKEN 6 Θ 4 J Penny 52 Ormond Ferraris 462

4 DALLEY 5 Θ 4 R Simons 52 Lucky Houdalakis 041

5 CRANBERRY CRUSH 2 Θ 4 * M Mjoka -2.5 kg 52 Chris Erasmus 560

6 CAITLIN’S ANSWER 1 Θ 4 J Greyling 52 Clifford Harris 100

7 VISION OF DAHLIA 4 Θ 4 J P v’d Merwe 52 David Nieuwenhuizen 907

ΠΡΟΤ:2-4-5-1
026 – 17:25 -: 7.300 €
TURFFONTEIN Επίπεδη Race 8 – 1450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MORPHEUS 8 Ε 6 P Strydom 61 Scott Kenny 367

2 SILVER SCOOTER 3 Ε 6 A Delpech 60.5 Ormond Ferraris 736

3 LAVA FLOW 9 Ε 5 I Sturgeon 59.5 Gokhan Terzi 812

4 NATIONAL KEY 5 Ε 7 J Sampson 59.5 Brian Wiid 087

5 JIFFY 1 Ε 3 G Lerena 59 Erico Verdonese 958

6 DANZA               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 GAMBOL 2 Ε 6 D L Habib 55.5 Tony Nassif 100

8 BIZJET 4 Ε 6 M Yeni 54.5 Ernie Anderson 652

9 SIDE SHOW 7 Ε 3 * L Hewitson 52 Sean Tarry 917

ΠΡΟΤ:2-1-9-4
028 – 18:00 -: 6.550 €
TURFFONTEIN Επίπεδη Race 9 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MR MULLINER 3 Ε 6 C Zackey 60.5 Gary Alexander 486

2 FIELDMARSHAL FENIX                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 GOLDEN MAN 5 Ε 5 R Munger 58.5 Grant Maroun 142

4 MIGHTY MANZI 6 Ε 5 A Delpech 58.5 Mike Azzie 465

5 ARAMOUSE 11 Ε 4 W Marwing 57.5 Weiho Marwing 492

6 KAPELLMEISTER 2 Ε 9 * C Habib -1.5 kg 57 Clinton Binda 217

7 BARBEL RUN 10 Ε 6 J P v’d Merwe 56.5 Alec Laird 821

8 ANANDA 12 Ε 3 D L Habib 56 Weiho Marwing 018

9 CANNES 9 Ε 5 M V’Rensburg 56 Clinton Binda 044

10 GAME OF THRONES 8 Ε 5 * L Hewitson 55 Scott Kenny 140

11 MOSHAV 4 Ε 3 C Murray 53.5 Stuart Pettigrew 144

12 STARCRAFT PRINCE 1 Ε 5 M Yeni 52 Candice Dawson 435

ΠΡΟΤ:3-7-12-4
030 – 18:35 -: 6.550 €
TURFFONTEIN Επίπεδη Race 10-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GRANDE ROCHE 3 Θ 3 G Lerena 60.5 Geoff Woodruff 14

2 LADY STARLETT 6 Θ 4 C Maujean 60.5 Coenie de Beer 217

3 NIKKI 10 Θ 4 A Delpech 60 Mike de Kock 543

4 ALDIARA 4 Θ 4 I Sturgeon 58 Stanley Ferreira 838

5 HIGH SEAS BEAUTY 13 Θ 3 C Murray 57 Mike de Kock 135

6 EMBRASIATIC 2 Θ 5 J P v’d Merwe 57 Stanley Ferreira 409

7 DALAAL 9 Θ 3 S Khumalo 56.5 Sean Tarry 152

8 LEVI LADY 1 Θ 3 M Yeni 55.5 Roy Magner 611

9 SHWANKY 12 Θ 3 P Strydom 55 Louis Goosen 968

10 TIMEDTOPERFECTION 5 Θ 3 C Zackey 54.5 Corne Spies 858

11 WATER LILY LAKE             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

12 LADIES CLUB 11 Θ 5 M V’Rensburg 52 Gary Alexander 093

13 QUEEN AT WAR 8 Θ 4 J Penny 52 Roy Magner 200

ΠΡΟΤ:7-1-12-4