Πρόγραμμα Γαλλίας-Αγγλίας 17/01/17: Εκτιμήσεις και Προγνωστικά

January 17, 2017
454 Views

Εξαιρετικές κούρσες εμποδίων από το PAU της Γαλλίας,όπου συμμετέχουν πολύ καλής ποιότητας άλογα πού θα διεκδικήσουν εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ και ανοιχτές ιπποδρομίες από το KEMPTON της Αγγλίας περιλαμβάνει το αλλοδαπό κουπόνι και θα μπορούν να στοιχηματίσουν οι Έλληνες φίλιπποι.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

012 PAU 2 13:40

014 PAU 3 14:10

016 PAU 4 14:47

018 PAU 5 15:20

020 PAU 6 15:50

023 PAU 7 16:20

026 PAU 8 16:55

029 PAU 9 17:25

012 – 13:40 -: 22.000 €

PAU Επίπεδη Race 2 – 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ELIMINATOR 7 Α 5 H.JOURNIAC 61 SR.SIMON 198055013

2 ITOOBEBOSS(IRE) 9 Ε 6 V.JANACEK 60,5 OA.ANAYA 11351430

3 LIFE PRIDE 13 Α 6 JB.EYQUEM 58 M.DELAPLACE 80028644

4 SWEET REVENGE 11 Ε 5 A.WERLE 57,5 T.LEMER 45862830

5 MAZARIEGOS(USA) 5 Ε 6 R.SOUSA FERREIRA 55 OA.ANAYA 762551346

6 RUSTER 12 Ε 8 S.PRUGNAUD 54 F.SEGUIN 813971457

7 MASTER ROOKIE(IRE) 1 Ε 4 J.GROSJEAN 54 MME L.ENNOUNI 12790083

8 FIRST MENANTIE 4 Ε 6 S.RUIS 53 C.BAUER 244682017

9 LANDO’S GIRL 6 Θ 6 M.FOULON 52,5 MLLE C.NICOT 493540704

10 BAILEYS CELESTE 8 Ε 5 RC.MONTENEGRO 51,5 W.WALTON 039899602

11 DWALILYA 10 Θ 6 J.SMITH 51 MME S.PARENT-RICARD 757146715

12 UKRANIAN BLUE 2 Θ 7 M.MONCEAUX 51 C.DELCHER SANCHEZ 556629759

13 GREY FROST 3 Ε 6 D.SANTIAGO 51 P.VENTENA ALVES 009402634

ΠΡΟΤ:1-9-3-11

014 – 14:10 -: 32.000 €

PAU Θαμν. Εμπόδια Race 3 – 3500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SIX EN TIQUE – Θ 4 Y.LECOURT 69 J.MERIENNE 706524634

2 STARDATE – Θ 4 H.LUCAS 68 E&G.LEENDERS (S) 0192

3 BEAUTE PROMISE – Θ 4 O.ANDIGNE 67 A.CHAILLE-CHAILLE 54

4 FOR A WHILE(IRE) – Θ 4 K.GUIGNON 67 MME I.PACAULT 4

5 LADY MING – Θ 4 G.RE 67 MME I.PACAULT 73

6 DIANE BERE – Θ 4 J.PLOUGANOU 66 L.BAUDRON (S) 6869

7 DASKA D’AIRY – Θ 4 G.MALONE 66 E.CLAYEUX (S) 7

8 DORSA D’AIRY – Θ 4 A.GASNIER 66 E.CLAYEUX (S) 8

9 DRAGEE HAUTE – Θ 4 F.GILES 66 E.CLAYEUX (S) 9817

10 SOUIRIE – Θ 4 T.BEAURAIN 66 P.QUINTON (S) 0

11 NAOURA – Θ 4 S.PAILLARD 66 MLLE AS.PACAULT 579

12 KEENLASKA – Θ 4 F.MITCHELL 66 MME I.PACAULT 795

13 GODDESS FREJA – Θ 4 W.DENUAULT 66 P.COTTIN 7

ΠΡΟΤ:5-4-1-2

016 – 14:47 -: 105.000 €

PAU Εμπόδια Race 4 – 4000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 YSAWA – Ε 8 S.PAILLARD 72 MME I.PACAULT 7066343

2 BEAU ROCHELAIS – Ε 6 J.DUCHENE 70 P.QUINTON (S) 1132931

3 SAM – Ε 6 A.POIRIER 69 G.DENUAULT (S) 415505237

4 ESPOIR DE BELLOUET – Ε 8 A.DUCHENE 69 B.LEFEVRE 213112311

5 BABY BOY – Ε 6 C.LEFEBVRE 68,5 W.MENUET (S) 12568613

6 VIA DOLOROSA – Ε 5 O.ANDIGNE 68 A.CHAILLE-CHAILLE 12310573

7 ESTORIL – Ε 10 G.RE 68 MME I.PACAULT 115555895

8 VIOLON DE BREJOUX – Ε 8 J.CHARRON 67 MME I.PACAULT 236723211

9 BALKAN DU PECOS – Ε 6 T.CHEVILLARD 67 F.NICOLLE 21653517

10 BARAKA DE THAIX – Ε 6 A.CHITRAY 67 MME I.PACAULT 4426131

11 POLIBOY – Ε 6 J.PLOUGANOU 66 P.COTTIN 1236052

12 TELENOMIE – Ε 10 T.BEAURAIN 65 MME I.PACAULT 22647136

13 ARGENTIER – Ε 7 K.NABET 65 E.LERAY (S) 3198095

14 VANADIUM – Ε 8 M.DELMARES 65 FM.COTTIN (S) 151632

15 VIC ROYAL – Ε 8 Y.LECOURT 64 J.MERIENNE 1122853

16 BAOURI – Ε 6 D.MESCAM 64 MME I.PACAULT 12333267

ΠΡΟΤ:11-14-2-12

018 – 15:20 -: 15.000 €

PAU Επίπεδη Race 5 – 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GRINCH(GER) 9 Ε 5 L.BAILS 59 ROD.COLLET (S) 7311141

2 MISS POST OFFICE 6 Θ 8 M.EON 59 B.LEGROS 022118000

3 MIHANIE 4 Θ 6 P.DOMINOIS 59 C.CHENU (S) 056216504

4 SEA MIST 10 Ε 9 L.LE PEMP 59 D.GUILLEMIN (S) 1514022419

5 HISPANICO(SPA) 7 Α 6 N.DESOUTTER 57,5 OA.ANAYA 472459212

6 ABAYO(USA) 11 Ε 8 D.SANTIAGO 56 MLLE A.IMAZ CECA 221932082

7 SURSPENDERS 5 Ε 6 M.MONCEAUX 56 E.LEON PENATE 1586498336

8 MAD DOG(GER) 3 Ε 5 M.LANAVE 56 R.AVIAL LOPEZ 32686530

9 DEMPASAR 2 Ε 7 MA.BERNADET 56 CH.GOURDAIN (S) 303690129

10 CASINO 1 Α 5 A.DUPORTE 56 G.BIETOLINI 56776670

11 HOUTEVILLE(GB) 8 Θ 5 O.PRADEL 54,5 SR.SIMON 668158060

ΠΡΟΤ:1-5-6-3

023 – 16:20 -: 30.000 €

PAU Εμπόδια Race 7 -4000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 COMPLICATED – Ε 9 J.PLOUGANOU 72 JY.ARTU (S) 615206543

2 MY MY MY DILIZA(GB) – Θ 6 A.RUIZ GONZALEZ 72 F.SANCHEZ 9163138

3 EVERYTHINGS WELL – Θ 8 T.BEAURAIN 72 J.MARION (S) 3143124

4 MALICAR – Ε 8 K.GUIGNON 72 E.LECOIFFIER 228903

5 STEEL DU TURF – Ε 7 O.ANDIGNE 72 A.CHAILLE-CHAILLE 23235567

6 BALSAMIQUE – Ε 6 F.GILES 72 J.MARION (S) 82140257

7 PARDAILLANT BASC – Ε 6 P.BLOT 72 P.VIDOTTO 15464

8 CARNET D’OR SIVOLA – Ε 5 A.CHITRAY 71 J.ORTET (S) 9554315

9 VIVAMAR – Ε 8 E.BURELLER 71 E.LERAY (S) 4456342

10 CACAO D’OLIVATE – Ε 5 M.DELAGE 71 H.LAGENESTE (S) 425276

11 CRACK DU VITOU – Ε 8 S.PAILLARD 70,5 J.MARION (S) 10514403

12 MENTHE POIVREE – Θ 5 M.DELMARES 70 FM.COTTIN (S) 47767551

13 ROBIN DE NORVAL – Ε 9 M.LAGRANGE 70 ROB.COLLET (S) 36954724

14 PRINCIPE DE VEGA – Ε 6 N.DESOUTTER 69 J.ORTET (S) 475242241

15 MISS PROTEKTOR – Θ 6 C.LEFEBVRE 69 N.PAYSAN 315631222

16 SEA LIGHT – Θ 9 D.MESCAM 69 A.LE CLERC (S) 4664253

17 MAYBE RIVER – Θ 5 D.GALLON 68 J.PIEDNOEL 79895369

ΠΡΟΤ:3-4-2-14

026 – 16:55 -: 55.000 €

PAU Εμπόδια Race 8 – 4000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MANITOPIX – Θ 6 D.LESOT 72 JP.DAIREAUX 1419464

2 BONNE PASSE – Θ 6 J.PLOUGANOU 72 P.COTTIN 26621516

3 CINQ SOU D’OR – Θ 5 M.DELAGE 71,5 P.QUINTON (S) 243116

4 C’EST LE BOUQUET – Ε 5 T.CHEVILLARD 71 F.NICOLLE 152213342

5 LE LESCARIEN – Ε 6 A.CHITRAY 71 J.ORTET (S) 14416

6 ASDESMAR – Ε 7 K.NABET 71 E.LERAY (S) 2151624

7 NIQUOS – Ε 8 F.GILES 71 E.LECOIFFIER 1559026320

8 TAMEZZO – Ε 7 B.MEME 71 P.COTTIN 7527187

9 KAPERIA – Θ 9 A.POIRIER 71 J.PLANQUE 2351153716

10 ATTAWO – Ε 7 O.ANDIGNE 71 P.ADDA (S) 86948163

11 KIPOUR’SON – Ε 9 T.BEAURAIN 70 M.SEROR 95840641

12 LA FORET – Θ 6 D.MESCAM 70 FM.COTTIN (S) 6415245

13 EARLYENA – Ε 6 P.BLOT 70 JP.DAIREAUX 451766

14 GREENEDGE(GB) – Ε 6 C.LEFEBVRE 70 GAB .LEENDERS 2687757

15 STEEPLE D’OR – Ε 11 Y.KONDOKI 70 GIL .CHAIGNON 8543416

16 SITUPASSABRION – Ε 11 A.BRUNETTI 70 GIL .CHAIGNON 5452155885

17 CLIDAN – Ε 12 G.OLIVIER 69 JR.BRETON 9070386

ΠΡΟΤ:7-11-8-3

029 – 17:25 -: 15.000 €

PAU Επίπεδη Race 9 -1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SILKY WIND 6 Ε 10 J.SMITH 59 REMY.NERBONNE 219800726

2 RAGAZZO 4 Ε 6 R.SOUSA FERREIRA 59 OA.ANAYA 121159602

3 ALCANO(SPA) 9 Ε 6 D.MORISSON 57,5 MME L.ENNOUNI 772146723

4 SON BOU(GB) 13 Ε 7 J.GROSJEAN 57,5 MME L.ENNOUNI 05081055

5 INDIANO(SPA) 12 Ε 9 V.JANACEK 57,5 G.ARIZKORRETA ELOSEGUI 12136312

6 MISTER RAFAL 2 Ε 5 S.SAADI 57,5 G.EL BAZ 00008

7 KICK DOWN(IRE) 5 Θ 5 G.SIAFFA 57,5 SOC.’ DI ALL. M. GUARNIER 117173295

8 LAVA 1 Ε 7 RC.MONTENEGRO 56 R.AVIAL LOPEZ 000687900

9 ALE ALESSIO(USA) 11 Α 7 M.FOULON 56 F.SANCHEZ 930008807

10 KILIMANDJARO 3 Ε 7 F.GARNIER 56 CH.GOURDAIN (S) 3615436820

11 QUIAA NOMINOOR 10 Ε 6 T.LEFRANC 56 REMY.NERBONNE 454069880

12 QUEEN’S LIGHT 8 Θ 5 C.CADEL 56 M.SEROR 00900000

13 NEARLY NOT MINE(GB) 7 Θ 6 T.HENDERSON 54,5 D.HENDERSON 6859880

ΠΡΟΤ:2-3-10-5

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΣΚΟΡ ΠΛΑΣΕ

021 KEMPTON 1 15:55 ΣΚΟΡ ΠΛΑΣΕ 6: 021-024-027-030-031-032

024 KEMPTON 2 16:30

027 KEMPTON 3 17:05 ΣΚΟΡ ΠΛΑΣΕ 4: 027-030-031-032

030 KEMPTON 4 17:40

031 KEMPTON 5 18:10

032 KEMPTON 6 18:40

033 KEMPTON 7 19:10

034 KEMPTON 8 19:40

021 – 15:55 -: 4.400 €

KEMPTON Επίπεδη Race 1 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MULTI QUEST 7 Θ 5 R Havlin 59,5 J E Long 90228-1

2 TILSWORTH MICKY 11 Ε 5 G Baker 59,5 J R Jenkins 47061-9

3 WEDGEWOOD ESTATES  2 Θ 6 David Probert 59,5 A W Carroll 321455-

4 DAYDREAM (IRE) 5 Θ 4 E J Walsh(3) 59,5 A G Newcombe 52367-6

5 EMILY GOLDFINCH 8 Θ 4 Callum Shepherd(3) 59,5 P S McEntee 47593-6

6 DEER SONG 12 Ε 4 William Carson 59 J J Bridger 432967-

7 ROYAL NORMANDY 10 Ε 5 Rob Hornby(3) 59 Grace Harris 000099-

8 JUST FAB (IRE)  1 Θ 4 Paddy Bradley(5) 58,5 L Carter 553620-

9 TIDAL’S BABY  3 Ε 8 George Downing(3) 58,5 A W Carroll 0/43544-

10 SUNI DANCER 4 Θ 6 A Kirby 58,5 A W Carroll 530118-

11 PANCAKE DAY 6 Ε 5 Finley Marsh(7) 58 D C Griffiths 0560-31

12 INDUS VALLEY (IRE)  9 Ε 10 K T O’Neill 58 L Carter 260779-

ΠΡΟΤ:11-10-3-1

024 – 16:30 -: 4.400 €

KEMPTON Επίπεδη Race 2 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DEFTERA FANTUTTE (IRE)  1 Θ 6 T J Murphy 60,5 Miss N L-Beavis 272478/

2 ALTAIRA 8 Ε 6 George Downing(3) 60,5 A W Carroll 033363-

3 AFKAR (IRE) 7 Ε 9 D Nolan 60,5 I Furtado 000950-

4 BLANCO (USA) 10 Ε 4 S J Drowne 60 George Baker 007-

5 PICK OF ANY (IRE) 13 Ε 4 E J Walsh(3) 60 A W Carroll 708080-

6 WHALEWEIGH STATION 9 Ε 6 G Baker 58,5 J R Jenkins 499509-

7 MOWHOOB 14 Ε 7 Joshua Bryan(7) 58,5 B Barr 880500-

8 MISTRY 5 Θ 4 L P Keniry 58 M D I Usher 0/76-5

9 THE REEL WAY (GR) 4 Θ 6 Daniel Muscutt 57,5 P R Chamings 496624-

10 CHANDRAYAAN 3 Ε 10 R Havlin 57,5 J E Long 18800-0

11 ABERTILLERY  12 Ε 5 David Probert 57,5 M Blanshard 077907-

12 SEAMOOR SECRET 11 Θ 5 L Morris 57,5 A M Hales 776/660-

13 BIRDIE MUST FLY 2 Θ 5 Tom Marquand 57,5 J C Fox 0090/5-9

14 LET IT GO 6 Θ 5 Aled Beech(7) 57,5 A W Carroll 5/59006

ΠΡΟΤ:6-9-4-2

027 – 17:05 -: 13.500 €

KEMPTON Επίπεδη Race 3 – 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 INTRANSIGENT  9 E 8 Rob Hornby(3) 60,5 A M Balding 02256-4

2 QUIXOTE (GER)  14 A 7 George Downing(3) 60,5 A W Carroll 950788-

3 VALBCHEK (IRE) 2 E 8 G Baker 60,5 Jane Chapple-Hyam 754479-

4 AGUEROOO (IRE) 11 E 4 S M Levey 60,5 R Hannon 80433-6

5 FIRMDECISIONS (IRE)  12 E 7 R Winston 60,5 D K Ivory 08110-2

6 FIFTYSHADESOFGREY (IRE)  1 E 6 S J Drowne 60,5 George Baker 55/6000-

7 OUTER SPACE  8 E 6 J P Spencer 60 J A Osborne 358719-

8 JOEY’S DESTINY (IRE)  13 E 7 L P Keniry 59 George Baker 985054-

9 MULLIONHEIR 3 E 5 Kieren Fox 58,5 J R Best 1/0000-4

10 DUTCH ART DEALER  4 E 6 Lewis Edmunds(7) 58,5 I Furtado 63265-1

11 YOUNG JOHN (IRE)  6 E 4 T Hamilton 57,5 R A Fahey 03167-4

12 LOYALTY  10 E 10 D C Costello 57 D Shaw 20526-6

13 WAR DEPARTMENT (IRE)  5 E 4 P Makin 57 K Dalgleish 89623-2

14 BAHAMIAN DOLLAR  7 E 4 A Mullen 55,5 P D Evans 41430-

ΠΡΟΤ:1-7-5-8

030 – 17:40 -: 21.300 €

KEMPTON Επίπεδη Race 4-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LETMESTOPYOUTHERE (IRE)  2 E 3 A Mullen 58 P D Evans 40225-1

2 MUNRO  5 A 3 A Kirby 58 R M Beckett 011-

3 SECOND THOUGHT (IRE)  1 A 3 R Winston 58 W J Haggas 21-

4 SUTTER COUNTY 6 A 3 P McDonald 58 M Johnston 114723-

5 TOMILY (IRE) 3 A 3 S M Levey 58 R Hannon 110432-

6 VISIONARY (IRE) 4 A 3 L Morris 58 R M H Cowell 135-1

ΠΡΟΤ:2-4-3

031 – 18:10 -: 9.000 €

KEMPTON Επίπεδη Race 5 – 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 RIO’S CLIFFS 6 Θ 4 David Probert 60,5 M Meade 533231-

2 IN THE RED (IRE)  11 Ε 4 T J Murphy 60 R Hannon 264779-

3 MAJOR CRISPIES 4 Ε 6 D A Parkes(5) 60 J Gask 350200-

4 OCEAN TEMPEST 2 Ε 8 A Kirby 59,5 J Ryan 088000-

5 MIRACLE NINETYNINE (IRE)  9 Ε 5 Tom Marquand 59 E F Vaughan 80314-3

6 NOBLE STAR (IRE)  1 Ε 4 Daniel Muscutt 59 J R Fanshawe 41-

7 STARBOARD 8 Ε 8 J P Spencer 58,5 D M Simcock 044574-

8 SQUIRE 10 Ε 6 L Morris 58,5 M J Attwater 03415-2

9 PENDO 3 Ε 6 G Baker 58 J R Best 21051-3

10 BERRAHRI (IRE) 5 Ε 6 Kieren Fox 58 J R Best 330223-

11 BALTIC PRINCE (IRE) 7 Ε 7 George Downing(3) 57 A W Carroll 356212-

12 TORMENT 12 Ε 4 S M Levey 56,5 R Hannon 369/854-

ΠΡΟΤ:1-9-5-1

032 – 18:40 -: 4.400 €

KEMPTON Επίπεδη Race 6 – 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TRED SOFTLY (IRE) 7 E 4 Jason Hart 61 J J Quinn 90533-1

2 GALUPPI 11 E 6 G Baker 60,5 J R Jenkins 035826-

3 MEDICEAN QUEEN (IRE)  6 Θ 6 Callum Shepherd(3) 60,5 P S McEntee 55634-8

4 RIANNA STAR 10 Θ 4 Hector Crouch(3) 60 G L Moore 5574-

5 LOBSTER COCKTAIL (IRE)  14 Α 4 L Morris 59,5 Ed Walker 335324-

6 LAST SUMMER 9 Ε 6 Rob Hornby(3) 58,5 Grace Harris 658008-

7 FISHERGATE 4 Ε 4 Gabriele Malune(7) 58 R Rowe 524000-

8 SIR JACK  2 Ε 4 George Downing(3) 58 A W Carroll 773973-

9 SAYEDAATI SAADATI (IRE)  5 Ε 4 A Kirby 58 J Butler 75889-9

10 LILY EDGE 1 Θ 8 William Carson 56,5 J J Bridger 07044-4

11 STREET ART (IRE)  3 Ε 5 R Winston 56 M Murphy 480800-

12 BARNACLE 8 Ε 8 S Donohoe 56 Emma Owen 514/558-

13 TRACTIVE EFFORT  13 Ε 4 55 M J Attwater 90877-

14 DANCING RAINBOW (GR)  12 Θ 4 Tom Marquand 54,5 Mrs A J Perrett 070258-

ΠΡΟΤ:1-4-8-5

033 – 19:10 -: 4.400 €

KEMPTON Επίπεδη Race 7 -2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CORNELIUS (FR) 8 E 5 Jordan Uys(7) 60,5 J A Geake 50200/

2 LIONS CHARGE (USA) 13 E 10 Lamorna Bardwell(7) 60 J W Mullins 359677-

3 SMOKY HILL (IRE) 10 E 8 George Downing(3) 59,5 A W Carroll 79808-5

4 ALI BIN NAYEF 11 E 5 A Kirby 59,5 M Wigham 71726-8

5 GRACEFUL LADY  3 Θ 4 Jack Mitchell 58,5 R Eddery 642P62-

6 SALIENT 6 Ε 13 Edward Greatrex(3) 58 M J Attwater 15090U-

7 MULLED WINE 4 Ε 4 Kieren Fox 57,5 J R Best 0/55608-

8 DIVINE PRINCE (GR) 12 Ε 4 R Havlin 57,5 Mrs A J Perrett 957-0

9 STAPLEHURST (IRE) 7 Θ 4 T J Murphy 57 G Deacon 070036-

10 MYBROTHERJOHNNY 1 Ε 6 Joey Haynes 56 F O’Brien 008-7

11 AWESOME ROCK (IRE)  5 Ε 8 R Havlin 56 R Ingram 235985-

12 SIXTIES IDOL 9 Θ 4 Nathan Alison(3) 55 Miss S West 303758-

13 KATALAN (GER)  2 Ε 4 54,5 J Butler 8089

ΠΡΟΤ:4-11-9-12

034 – 19:40 -: 5.500 €

KEMPTON Επίπεδη Race 8 – 3200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SABORIDO (USA) 1 E 11 R Havlin 62 Mrs A J Perrett 192228-

2 EL CAMPEON 2 E 5 Hector Crouch(3) 61 S Dow 8/09813-

3 WINTER SPICE (IRE) 4 E 6 A Kirby 61 C G Cox 646/394-

4 WORDINESS 6 E 9 A Mullen 58 P D Evans 0084-07

5 MISS TIGER LILY 3 Θ 7 L Morris 58 H J L Dunlop 21382-2

6 AURORA GRAY 5 Θ 4 G Baker 58 H Morrison 92061-1

ΠΡΟΤ:1-6-2