Ιπποδρομίες Δευτέρας 9/1/17: Εκτιμήσεις και Προγνωστικά

January 9, 2017
235 Views

Ποικιλία υπάρχει στο σημερινό ιπποδρομιακό κουπόνι, καθώς έχουμε κούρσες από όλα τα είδη, τις τρεις χώρες και πέντε διαφορετικούς στίβους. Οι 18 κούρσες είναι επίπεδες, μία ανωμάλου δρόμου και πέντε τροτ. Από τη Νότια Αφρική έχουμε το Scottsville (αναβλήθηκε από το Σάββατο), η Γαλλία μας δίνει το PAU και το Pont De Vivaux και η Αγγλία τα Wolverhampton και Lingfield.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα της Δευτέρας, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1000μ., 12.40μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, μέδεν, 5.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

AMERICAN TRILOGY

5

Θ

2

S Brown

60

James Goodman

6

2

BLACK BISCUIT

10

Θ

2

A Fortune

60

Gavin van Zyl

3

CORAL QUEEN

7

Θ

2

* D Schwarz

60

Gavin van Zyl

4

CRIMSON PARK

1

Θ

2

J Samuel

60

Belinda Impey

5

CRYSTAL QUARTZ

9

Θ

2

D S Lembethe

60

Michael Miller

6

EASY PEASY

4

Θ

2

* D De Gouveia

60

Chris Erasmus

63

7

HOLLYWOOD ON SET

6

Θ

2

* C Habib

60

Michael Roberts

8

MINNIE THE MOOCHER

11

Θ

2

M Yeni

60

Gavin van Zyl

9

MISS MILLIONAIRE

2

Θ

2

A Forbes

60

Belinda Impey

10

ONLY TO WIN

8

Θ

2

M V’Rensburg

60

Mike de Kock

11

VICTORY TRIP

3

Θ

2

K de Melo

60

Dennis Bosch

  • EASY PEASY (6) – VICTORY TRIP (11)
  • Παίζουν έξω: 6,11,1,2

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Pau, 1500μ., 12.55μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 3 ετών, αξίωσης, 15.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MOONLIGHT DREAM

4

Ε

3

D.ALBERCA-GAVILAN

61

S.MORINEAU

816708

2

ARITZ(SPA)

2

Α

3

C.SOUMILLON

60

MLLE A.IMAZ CECA

42221141

3

ELUSIVE BLUE(GER)

3

Α

3

FX.BERTRAS

59

B.MONTZEY DE

8264

4

NIGHT SHIFT

6

Α

3

I.MENDIZABAL

58

MME J.SOUBAGNE

9210

5

MIND JUGGLER(ITY)

7

Α

3

M.FOULON

56

S.BROGI

63

6

EL PAMPA KING

1

Ε

3

D.MORISSON

56

REMY.NERBONNE

385727600

7

AZKARRA(IRE)

8

Α

3

V.JANACEK

56

A.NUNEZ

6356

8

GALDOS(IRE)

9

Α

3

RC.MONTENEGRO

56

MLLE A.IMAZ CECA

9

LE CANDIDAT

5

Α

3

J.SMITH

56

JC.ROUGET (S)

5430

  • ARITZ (2) – LE CANDIDAT (9)
  • Paris-turf: 2,9,4,5

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1200μ., 1.15μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 5.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

VARADISO

1

Ε

3

M Yeni

60

Dennis Drier

463

2

MIGHTY HASH

9

Ε

4

M Winnaar

60

Dean Kannemeyer

834

3

KASH IS KING

18

Ε

3

K de Melo

60

Duncan Howells

679

4

HIVA-OA KOI

11

Α

4

D Neethling

60

Gary Rich

58

5

DANCE OFF

14

Ε

3

G Wright

60

Andre Nel

6

HONEST PRINCE

4

Α

3

M V’Rensburg

60

Alyson Wright

7

JUST A MOOVA

6

Ε

3

B Jacobson

60

Mike de Kock

7

8

KILDONAN LAD

8

Ε

3

* T Godden

60

Paul Gadsby

9

9

KINSHASA

10

Ε

3

A Fortune

60

Michael Roberts

4

10

LUPO

5

Α

3

* A Arries

60

Michael Roberts

11

MUSIGNY

13

Ε

3

S Brown

60

Garth Puller

12

NEW GOLDEN AGE

17

Ε

3

Wes Marwing

60

Duncan Howells

13

O’REILLY

15

Ε

3

M Ntuli

60

Tony Rivalland

14

SILVER SAILS

7

Ε

3

A Forbes

60

Colin Scott

3

15

SPECIAL SECRET

12

Α

3

J Samuel

60

Michael Miller

16

VALCAR

3

Α

3

B Lerena

60

Dennis Drier

52

17

MAJIX

2

Ε

4

Reserve 1

60

James Goodman

260

18

LORD HOGAN

16

Ε

3

Reserve 2

60

Alistair Gordon

70

  • VALCAR (16) – MIGHTY HASH (2)
  • Παίζουν έξω: 14,16,2,9

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Pau, 4600μ., 1.25μμ.

Στηπλ, 6+ ετών, 26.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

VAILLANT LETO

Ε

8

F.GILES

70

P.QUINTON (S)

231224

2

HIGH SOCIETY(SWI)

Θ

8

T.BEAURAIN

69

P.QUINTON (S)

28222123

3

UP SAND DOWN

Ε

9

C.LEFEBVRE

69

GAB .LEENDERS

6522

4

TOPAZE D’AUTEUIL

Ε

10

J.PLOUGANOU

69

W.MENUET (S)

33845

5

VLO D’ARSA

Ε

8

G.OLIVIER

68

M.NICOLAU

52474216

6

LOU KING

Ε

8

K.GUIGNON

67

MLLE M.CHIAMPO

721578

7

PAPY MAMY

Ε

8

J.DUCHENE

67

P.QUINTON (S)

247

8

OLCANI

Θ

8

S.PAILLARD

67

MME I.PACAULT

2231271

9

STRANRAER

Θ

9

P.BLOT

65

P.COTTIN

15149565

  • HIGH SOCIETY (2) – VAILLANT LETO (1)
  • Paris-turf: 2,8,7,1,4

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1600μ., 1.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 5.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SUNSHINE CITY

9

Ε

4

B Lerena

60

Robbie Hill

740

2

SIGHT DRAFT

15

Α

4

M Ntuli

60

Craig Eudey

0

3

PRINCE ARIANO

6

Ε

3

A Fortune

59

Gavin van Zyl

582

4

SEATTLE SPELL

16

Α

3

K de Melo

59

Duncan Howells

533

5

CUPKING

8

Ε

3

* D Schwarz

59

Paul Lafferty

725

6

LAND OF THE GODS

12

Α

3

M Winnaar

59

Dennis Bosch

643

7

LINE OF SIGHT

7

Ε

3

S Brown

59

Garth Puller

56

8

SPICE ROADS

3

Ε

3

Wes Marwing

59

Wendy Whitehead

897

9

FOUR STRIPES

13

Ε

3

* C Habib

59

Kumaran Naidoo

9

10

ALAGAESIA

11

Ε

3

A Forbes

59

Lezeanne Forbes

0

11

ASYOUPLEASE

2

Ε

3

M V’Rensburg

59

Des Egdes

32

12

KIKOMAN

1

Ε

3

* S Moodley

59

Pat Lunn

9

13

LEAGUE OF SHADOWS

10

Ε

3

D S Lembethe

59

Michael Roberts

0

14

MYTHICAL RULE

5

Ε

3

J Samuel

59

Dennis Drier

8

15

ROY’S STORMER

14

Α

3

* T Godden

59

Yogas Govender

64

16

STREET BOY

4

Ε

4

Reserve 1

60

Gareth van Zyl

478

  • ASYOUPLEASE (11) – SEATTLE SPELL (4)
  • Παίζουν έξω: 11,6,4,1

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1600μ., 2.25μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BUBKA

3

Ε

4

* D De Gouveia

60

Pat Lunn

138

2

TEXICAN

10

Ε

5

Wes Marwing

59.5

Wendy Whitehead

768

3

THE MONEY MAN

6

Ε

4

* D Schwarz

59.5

Craig Eudey

242

4

MAMBO

15

Ε

4

K de Melo

59

Duncan Howells

604

5

ROY’S DOLLAR

18

Θ

4

A Forbes

59

Lezeanne Forbes

529

6

DELAMERE

4

Ε

6

M Yeni

58.5

Gavin van Zyl

0

7

ROY’S ROLL’S ROYCE

13

Ε

4

B Lerena

58.5

Yogas Govender

475

8

AQUA BLUE

9

Ε

5

* S Moodley

58

Therese Mitchley

661

9

ROYAL ZULU GUARD

16

Ε

7

* T Godden

57.5

Kumaran Naidoo

63

10

JACK THE KNIFE

14

Ε

4

M V’Rensburg

57

Doug Campbell

702

11

BONSAI

1

Ε

6

* A Arries

54

Greg & Karen Anthony

50

12

GUN SLINGER

12

Ε

5

M Ntuli

54

Colin Scott

65

13

HANJI

2

Ε

4

M Winnaar

53.5

Paul Gadsby

9

14

KINGS APPROVAL

7

Ε

6

* L Tarentaal

52.5

Julie Dittmer

975

15

QUEEN OF CREDIT

11

Θ

4

G Wright

52

Robbie Hill

489

16

YURIES GOLD

8

Ε

6

Reserve 1

52

Des Egdes

9

17

WILLOUGHTON

5

Ε

5

Reserve 2

59

Doug Campbell

808

18

BIG BIRD

17

Ε

8

Reserve 3

52

Pat Lunn

977

  • THE MONEY MAN (3) – AQUA BLUE (8)
  • Παίζουν έξω: 3,4,5,8

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1600μ., 3μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.100

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RUBY GEM

9

Θ

4

M Winnaar

60

Dean Kannemeyer

969

2

TANAMI

17

Θ

3

* T Godden

60

Lezeanne Forbes

231

3

CAPTAINS MOLL

7

Θ

3

S Brown

59.5

James Goodman

521

4

LUNA SEA

14

Θ

4

* S Moodley

59.5

Therese Mitchley

323

5

ROY’S GOLD

11

Θ

5

B Lerena

59.5

Yogas Govender

794

6

MODERNISTA

3

Θ

4

K de Melo

58.5

Duncan Howells

207

7

SEE THE SEA

10

Θ

3

* C Habib

57.5

Dennis Drier

109

8

GAVEA GIRL

12

Θ

4

M V’Rensburg

57

Alistair Gordon

44

9

ROY’S EMBLEM

6

Θ

4

G Wright

57

Alyson Wright

400

10

BELLA MIESQUE

13

Θ

4

A Forbes

56

Wendy Whitehead

628

11

ESPERANZA FIRE

4

Θ

4

Wes Marwing

55

Wendy Whitehead

570

12

SPEEDJET

5

Θ

5

* D De Gouveia

53

Des Egdes

166

13

TOPAZ RAIN

16

Θ

5

* D Schwarz

53

Craig Eudey

526

14

NOT A WORD

18

Θ

4

M Ntuli

52

Tony Rivalland

958

15

OBREGA

1

Θ

5

J Samuel

52

Colin Scott

47

16

NORTHERN CHORUS

8

Θ

4

Reserve 1

60.5

Mike de Kock

841

17

QUEEN’S BEACH

15

Θ

4

Reserve 2

61

Doug Campbell

990

18

RECONSIDER BABY

2

Θ

5

Reserve 3

52

Des Egdes

60

  • CAPTAINS MOLL (3) – TANAMI (2)
  • Παίζουν έξω: 2,4,3,8

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1400μ., 3.35μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Γ’ κλάση, 6.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

RED CHESNUT ROAD

5

Ε

3

B Lerena

60

Robbie Hill

11

2

BUFFALO SOLDIER

6

Ε

3

A Marcus

60

Charles Laird

414

3

PALLADIUM

3

Α

3

* S Moodley

60

Charles Laird

323

4

STRUCTURED REPLY

9

Ε

3

B Jacobson

60

Robbie Hill

311

5

WILD WICKET

1

Ε

3

K de Melo

57

Duncan Howells

741

6

MY PAL AL

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7

WINTER IS COMING

4

Α

3

M Yeni

56

Frank Robinson

187

8

KILMOKEA

2

Θ

3

B Dean

54

Robbie Hill

221

9

LILY AND SPICE

7

Θ

3

* D Schwarz

53.5

Paul Lafferty

318

  • RED CHESNUT ROAD (1) – STRUCTURED REPLY (4)
  • Παίζουν έξω: 1,8,4,2

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1450μ., 3.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, μέδεν, 3.850

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CLIFF (IRE) 

4

Ε

7

Lewis Edmunds

61

N Tinkler

42312-2

2

GEORGE BAKER (IRE) 

6

Ε

10

Amelia Glass

60,5

George Baker

0/62462-

3

SPICE MILL (IRE) 

1

Ε

4

Ben Robinson

60,5

M Appleby

-477027

4

HERCULLIAN PRINCE 

5

Ε

5

Patrick Vaughan

60,5

C R Dore

-929666

5

BINKY BLUE (IRE) 

9

Θ

5

Toby Eley

60

D M Loughnane

-335545

6

KENSTONE (FR) 

3

Ε

4

Hollie Doyle

59

A Wintle

-302511

7

Q TEN GIRL (IRE) 

7

Θ

4

N Hambling

58,5

J W Unett

716/605-

8

SHOWTIME BLUES 

2

Ε

5

Charlie Bennett

58

J R Boyle

-801377

9

WINK OLIVER 

8

Ε

5

Laura Coughlan

56,5

J Hughes

-780906

  • CLIFF (1) – KENSTONE (6)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (2,3), 1 (3), 3 (6), 2 (7), 5, 8 (10), 4, 9 (14)

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1000μ., 4.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, A’ κλάση, 7.850

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MUSCATT

6

Ε

7

* C Habib

64

Michael Roberts

912

2

MISS VARLICIOUS

9

Θ

5

S Brown

58.5

Paul Gadsby

352

3

NATAL

7

Ε

4

M Winnaar

58.5

Michael Roberts

900

4

CALL ME WINTER

10

Θ

3

B Lerena

58

Michael Miller

11

5

ISCA

13

Ε

4

A Fortune

58

Gavin van Zyl

541

6

BLAZE OF MYSTERY

11

Θ

3

K de Melo

54.5

Duncan Howells

115

7

HIGHWAY EXPLORER

5

Ε

5

A Forbes

54.5

Tony Rivalland

213

8

ARABIAN NATIONAL

12

Ε

6

M V’Rensburg

54

Sean Tarry

983

9

PIANO MAN

8

Ε

7

D S Lembethe

54

James Goodman

535

10

SWAKOPMUND

1

Ε

4

M Yeni

54

Dennis Drier

651

11

VOUS ET VAR

4

Ε

4

M Ntuli

54

Michael Roberts

258

12

A WOMENS WAY

14

Θ

3

Wes Marwing

52.5

Duncan Howells

153

13

ROYALSECURITYPOWER

2

Ε

6

* T Godden

52

Kumaran Naidoo

606

14

FLY PEG FLY

3

Θ

6

* S Moodley

52

Paul Gadsby

302

  • CALL ME WINTER (4) – MUSCATT (1)
  • Παίζουν έξω: 4,12,6,1

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 2450μ., 4.30μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 3.850

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MY RENAISSANCE 

10

Ε

7

A Kirby

60,5

Sam Drake

570/021-

2

SMOKY HILL (IRE) 

9

Ε

8

Aled Beech

60,5

A W Carroll

-879808

3

MOSS STREET 

11

Ε

7

M Harley

60,5

C R Dore

-361239

4

SENOR GEORGE (IRE) 

4

Ε

10

T Eaves

60

S Hodgson

-486759

5

PADDY’S ROCK (IRE) 

1

Ε

6

P Aspell

59,5

Miss L C Siddall

-395640

6

HAPPY JACK (IRE) 

5

Ε

6

D C Costello

59

D Burchell

-125404

7

ALL DOLLED UP (IRE) 

8

Θ

5

S Donohoe

58,5

S-J Davies

-380003

8

TRED SOFTLY (IRE) 

2

Ε

4

Jason Hart

58,5

J J Quinn

-490533

9

SWEEPING ROCK (IRE) 

7

Ε

7

Tom Marquand

58,5

J L Spearing

43336/0-

10

RAINBOW LAD (IRE) 

6

Ε

4

A Mullen

58

M Appleby

-185385

11

SMILEY BAGEL (IRE) 

12

Ε

4

R Kingscote

56,5

Ed Walker

87/3338-

12

RIGHT MADAM (IRE) 

3

Θ

5

Rob Hornby

56,5

Sarah Hollinshead

6/94445-

  • MY RENAISSANCE (1) – RAINBOW LA (10)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (2,8), 8 (5), 10 (5,5), 11 (7), 2 (8), 3, 12 (10), 4 (14)

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1000μ., 4.50μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.100

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LA DI VAR

2

Θ

5

A Fortune

61

Andre Nel

235

2

DAMALI

12

Θ

3

* D Schwarz

59.5

Doug Campbell

21

3

JE SUIS SILVER

8

Θ

3

B Lerena

59

Tony Rivalland

321

4

RUSSIAN GIRL

15

Θ

4

S Brown

58.5

Garth Puller

873

5

TUTTA MAGEE

7

Θ

5

* T Godden

58.5

Lezeanne Forbes

207

6

ROYAL KAITRINA

10

Θ

4

J Samuel

58

Kumaran Naidoo

880

7

IBTIHAJ

1

Θ

3

* D De Gouveia

57.5

Yogas Govender

976

8

STORM KITTEN

14

Θ

4

A Forbes

57.5

Wendy Whitehead

192

9

AZNERAK

9

Θ

4

M Yeni

57

Colin Scott

423

10

LILY GRAY

3

Θ

5

M Winnaar

57

Dennis Bosch

607

11

NORTHERN STORM

4

Θ

3

* C Habib

57

Gareth van Zyl

571

12

NATIONAL AGENDA

6

Θ

4

* S Moodley

55.5

Greg & Karen Anthony

105

13

ROY’S ZAIRE

11

Θ

5

B Dean

55

Kumaran Naidoo

79

14

BOMBSHELL GIRL

13

Θ

3

K de Melo

54.5

Duncan Howells

700

15

CLASS ACT

5

Θ

4

* A Arries

52

Greg & Karen Anthony

5

  • JE SUIS SILVER (3) – STORM KITTEN (8)
  • Παίζουν έξω: 3,2,9,1

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1900μ., 5μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 3.850

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LIMONATA (IRE) 

7

Θ

4

M Harley

60,5

H Whittington

8/86456-

2

SEVEN CLANS (IRE) 

1

Ε

5

A Kirby

60,5

N P Mulholland

1/77602-

3

CALEDONIA LAIRD 

5

Ε

6

Joey Haynes

60,5

J Hughes

-305543

4

SYNODIC (USA) 

8

Ε

5

R Kingscote

60

S Durack

60501-5

5

DOR’S LAW 

3

Θ

4

Lulu Stanford

59,5

D K Ivory

-435632

6

TINGO IN THE TALE (IRE) 

9

Ε

8

T J Murphy

59

Mrs S Leech

29/2208-

7

L’APOGEE 

12

Ε

4

T Hamilton

59

R A Fahey

-303841

8

BREATHLESS 

2

Ε

5

J P Sullivan

59

C A Mulhall

00006-0

9

CELTIC ARTISAN (IRE) 

10

Ε

6

D C Costello

58,5

Rebecca Menzies

-732419

10

PEARLY QUEEN 

11

Θ

4

Jack Duern

56

D K Ivory

-460078

11

THATSTHEWAYTODOIT (IRE)

4

Θ

4

A Mullen

55

D M Loughnane

-47258

12

PIVOTAL DREAM (IRE) 

6

Θ

4

Charlie Bennett

53,5

W M Brisbourne

-384654

  • SEVEN CLANS (2) – SYNODIC (4)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (4), 7 (4,5), 5 (5,5), 2 (7), 3 (8), 1, 12 (10), 9 (14)

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lingfield, 1000μ., 5.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 3.850

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ELAND ALLY 

7

Ε

9

G Baker

61,5

Mrs A L M King

-778804

2

BUBBLY BAILEY 

1

Ε

7

Al. Rawlinson

61,5

J R Jenkins

-98900

3

WILLOW SPRING 

10

Θ

5

Tim Clark

61

D P Quinn

-133268

4

PRESTO BOY 

6

Ε

5

Stephen Cummins

61

R Hughes

-525247

5

CHANDRESH 

5

Θ

4

L Morris

60,5

R M H Cowell

-35362

6

NIDNOD 

2

Θ

4

Jane Elliott

60,5

J J Bridger

07240-8

7

JUSTICE ROCK 

3

Ε

4

Jos. Gordon

60,5

P S McEntee

54567-6

8

FABULOUS FLYER 

8

Θ

4

D A Parkes

60,5

J Gask

-554693

9

WATTABOUTSTEVE 

9

Ε

6

David Probert

60

R J Smith

-287334

10

ROJINA (IRE) 

4

Θ

4

J F Egan

59,5

Mrs L Williamson

28786-5

  • CHANDRESH (5) – WATTABOUTSTEVE (9)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (3,5), 1 (4,5), 4 (5), 8 (5,5), 7 (7), 9 (8), 2 (10)

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1900μ., 5.35μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Β’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

OUR CHANNEL (USA) 

1

Ε

6

T J Murphy

59

J A Osborne

-117004

2

CALLING OUT (FR) 

2

Ε

6

D M Simcock

57,5

D M Simcock

1/70297-

3

FORCEFUL APPEAL (USA) 

4

Ε

9

Tom Marquand

57,5

S Dow

-76141

4

MYTHICAL MADNESS 

3

Ε

6

A Kirby

57,5

D O’Meara

32/1210-

  • FORCEFUL APPEAL (3) – OUR CHANNEL (1)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (2,3), 4 (2,8), 2 (3), 3 (4)

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lingfield, 2000μ., 5.55μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DIZZEY HEIGHTS (IRE)

1

Θ

5

Shelley Birkett

63,5

W S Kittow

4042/24-

2

SHADELE (IRE) 

3

Θ

4

G Baker

62,5

J Noseda

0/4-

3

SIRENS ROCK (IRE) 

7

Θ

4

S W Kelly

62,5

Eve Johnson Houghton

4

LUCREZIA 

6

Θ

3

David Probert

53

Sir Michael Stoute

-675

5

MAYFLAIR 

8

Θ

3

Ryan Tate

53

J G Portman

-7

6

MY ROSIE (IRE) 

2

Θ

3

L Morris

53

J H M Gosden

0

7

NURSE NIGHTINGALE 

9

Θ

3

Jos. Gordon

53

H Palmer

-3

8

OCEAN DRIVE (IRE) 

4

Θ

3

J F Egan

53

W J Haggas

9

TOMORROW MYSTERY 

10

Θ

3

M Dwyer

53

J A Osborne

-6

10

UTOPIAN DREAM 

5

Θ

3

N Mackay

53

J H M Gosden

  • NURSE NIGHTINGALE (7) – UTOPIAN DREAM (10)
  • Πιθ. Τιμές: 10 (3,3), 8 (4), 7 (4,5), 4 (5,5), 1 (6), 2 (10)

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1900μ., 6.05μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 3.850

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LA VIE EN ROSE 

1

Θ

3

J Fanning

60,5

M Johnston

-6762

2

SERENADE THE STARS (IRE) 

4

Α

3

M Harley

60,5

J Tate

-907

3

GOOD TIME AHEAD (IRE) 

5

Ε

3

P Aspell

60

P A Kirby

-898944

4

MASTERFILLY (IRE) 

11

Θ

3

R Kingscote

58,5

Ed Walker

-576

5

WILLIE’S ANNE (IRE) 

2

Θ

3

A Mullen

58

D M Loughnane

-696

6

OUR BOY JOHN (IRE) 

10

Α

3

T Hamilton

57

R A Fahey

-874736

7

BABOUSKA 

8

Θ

3

Nathan Evans

57

M W Easterby

-600741

8

DRAGONITE (IRE) 

7

Ε

3

S Donohoe

56,5

D M Loughnane

-809

9

FOREST STEPS (IRE) 

6

Θ

3

Tom Marquand

55,5

J S Moore

-965

10

SECRET POET (IRE) 

3

Θ

3

Lucy K Barry

55

J A Osborne

0

11

GOG ELLES (IRE) 

9

Θ

3

Hollie Doyle

54

J S Moore

06673-5

  • LA VIE EN ROSE (1) – BABOUSKA (7)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (2,3), 1 (4,5), 11 (6,5), 6 (7,5), 3 (8), 2, 5 (10)

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1450μ., 6.35μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, μέδεν, 4.950

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CRYSTAL STANZA (IRE) 

7

Ε

3

S Donohoe

59,5

C Fellowes

P-

2

OAKLEY PRIDE (IRE) 

1

Ε

3

Gab. Malune

59,5

Miss Gay Kelleway

-645

3

PEACHEY CARNEHAN 

6

Ε

3

A Kirby

59,5

M J Attwater

-564402

4

STRIKING FOR GOLD 

2

Ε

3

Jack Duern

59,5

Sarah Hollinshead

5

WHAT’S UP WALTER 

3

Ε

3

P Aspell

59,5

P A Kirby

0

6

BATAKA 

4

Θ

3

M Harley

57

H J L Dunlop

-207

7

MIDGE HALL (IRE) 

5

Θ

3

J Fanning

57

B Smart

-6

  • PEACHEY CARNEHAN (3) – STRIKING FOR GOLD (4)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (1,3), 6 (5), 4 (6,5), 7 (8), 1 (12)

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Wolverhampton, 1450μ., 7.05μμ.

Επίπεδη, φοράδες 4+ ετών, Δ’ κλάση, 4.950

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PALENVILLE (IRE) 

2

Θ

4

Callum Shepherd

60,5

S Crisford

10/4232–

2

VEENA (FR) 

5

Θ

4

J P Spencer

59,5

D M Simcock

61/7998-

3

BINT ARCANO (FR) 

1

Θ

4

J P Sullivan

59,5

Miss J A Camacho

-851543

4

HYLAND HEATHER (IRE) 

4

Θ

4

T Hamilton

59,5

R A Fahey

-432147

5

WONDERFUL LIFE (IRE) 

7

Θ

4

A Kirby

59

Richard Spencer

-7373

6

ARIZE (IRE) 

3

Θ

4

T Eaves

57

D H Brown

-771041

7

LOUMARIN (IRE) 

6

Θ

5

A Mullen

54,5

M Appleby

-658620

  • PALENVILLE (1) – BINT ARCANO (3)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (1,8), 3 (3), 6 (4,5), 5 (6,5), 4 (8)

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vivaux, 2650μ., 7.410μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 6 ετών, ΣΤ’ κλάση, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BAHIA CHARM

Θ

6

J. PASQUIER

K. YEMELOUN

4680

2

BERENICE

Θ

6

N. ENSCH

N. ENSCH

36652447

3

BALADE DE REVE

Θ

6

P. GESRET

K. YEMELOUN

152779

4

BIOSCA DU VIVIER

Θ

6

S. STEFANO

Y.A. BRIAND

5543

5

BIANCA DE L’ERDRE

Θ

6

J. GUELPA

J. GUELPA

7598500

6

BACCHANALE D’ELA

Θ

6

L. GOUT

J.PH. BORODAJKO

960012

7

BIBICHE D’ARDENNES

Θ

6

E. GOUT

F. CUIF

308005

8

BEST RIVER

Θ

6

S. CINGLAND

E. MARTINEAU

26802569

9

BRUNE JULRY

Θ

6

J.P. GAUVIN

J.P. GAUVIN

6223

10

BEAUTY DU BELLAY

Θ

6

J.B. BONET

R. MOURICE

784784

11

BELLE DES PRES

Θ

6

TANGUY DEVOUASSOUX

TH. DEVOUASSOUX

90641

12

BONNIE STAR

Θ

6

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

611253

13

BETTY DES OMBRES

Θ

6

Y. LACOMBE

Y.A. BRIAND

706090042

14

BABETTE PENALAN

Θ

6

R. METAYER

R. METAYER

6409174

15

BIBA DU PONT

Θ

6

R. MOURICE

R. MOURICE

5592478

16

BELGIAN BEAUTY

Θ

6

D. BEKAERT

G. VAN POLLAERT

15822005

  • BERENICE (2) – BONNIE STAR (12)
  • Paris-turf: 16,2,8,5,11,12,6,9

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vivaux, 2650μ., 7.40μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 5 ετών, Ε’ κλάση, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CHARMEUR DE RABET

Α

5

CH. HARET

CH. HARET

560

2

CARAT DARBY

Α

5

CH.C. DEGIORGIO

CH.C. DEGIORGIO

82377303

3

CHEF DE PARTI

Ε

5

R. MOURICE

R. MOURICE

1741

4

CRISTALLIN

Α

5

CH.A. MARY

CH.A. MARY

1507333616

5

CABRI DU BOULAY

Α

5

L. LAMAZIERE

L. LAMAZIERE

5126

6

COLD DU CHENE

Ε

5

N. MORTAGNE

M.J. RUAULT

40386385

7

COCKTAIL DYNAMITE

Ε

5

ED. C MEUNIER

ED. COUBARD-MEUNIER

1787777

8

CYRANO D’IDOLE

Ε

5

N. MOUROT

D. ALEXANDRE

5322246

9

COOL GAHN

Ε

5

J. GUELPA

J. GUELPA

7376610

10

CASH DES CAILLONS

Α

5

J.B. BONET

R. MOURICE

31953

11

CLASSIC WORD

Ε

5

N. ENSCH

H. GRIFT

22784204

12

CROCK DU VAUTOUR

Ε

5

S. CINGLAND

S. CINGLAND

15689

13

CABERLOT

Ε

5

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

84250378

  • CLASSIC WORD (11) – CYRANO D’IDOLE (8)
  • Paris-turf: 13,7,9,6,11,12,8

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vivaux, 2650μ., 8.10μμ.

Αμαξίδια, 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 17.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

D’OR ET DE FER

Ε

4

K. THONNERIEUX

K. THONNERIEUX

2

DUNE D’EURVAD

Θ

4

J. GUELPA

J. GUELPA

24

3

DYNALYX

Α

4

L. LAMAZIERE

L. LAMAZIERE

235

4

DON’T STOP ME

Θ

4

S. CINGLAND

S. CINGLAND

5573775

5

DEFI DARCHE

Ε

4

J.CH. FERON

S. CINGLAND

9816

6

DYONISA

Θ

4

TANGUY DEVOUASSOUX

TH. DEVOUASSOUX

2340

7

DON JUAN DES LOGOS

Α

4

CL. MATHE

CL. MATHE

683575

8

DUCHESSE DE ROME

Θ

4

N. MOUROT

N. MOUROT

47333

9

DIQUEM

Ε

4

R. DERIEUX

R. DERIEUX

17

10

DIEGO DU BOUFFEY

Ε

4

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

424

11

DENVER DU BOURG

Ε

4

N. ENSCH

N. ENSCH

3023

12

DRIMUS DE MAI

Ε

4

D. BEKAERT

R. DERIEUX

1

  • DRIMUS DE MAI (12) – DYNALYX (3)
  • Paris-turf: 11,9,12,10,8,2,3

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vivaux, 2650μ., 8.40μμ.

Εφιππο τροτ, 5-8 ετών, Δ’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

COLORADO KAT

Α

5

M. BAILET

Y.A. BRIAND

11533

2

BLACK DE LA VALLEE

Ε

6

MLLE M. HEYMANS

L. LAMAZIERE

10854570

3

BILBAO D’ECAJEUL

Ε

6

R. DERIEUX

R. DERIEUX

3145122

4

CARAT DU VIVIER

Ε

5

TH. CONSTANS

H. GRIFT

604553

5

BLASON DU VIF

Ε

6

Q. SEGUIN

Y.A. BRIAND

8385474

6

BELLA RAGAZZA

Θ

6

MLLE L. GROSBOT

D. ALEXANDRE

873322

7

VINCI DU LILAS

Ε

8

F. DESMIGNEUX

J.P. FABRE

14570000

8

BEST OF CHANLECY

Ε

6

R. THONNERIEUX

CL. MATHE

83352328

9

VISION DIVINE

Θ

8

L. CAPORGNO

S. YANA

75000039

10

AFILITOSA

Θ

7

P. GESRET

K. YEMELOUN

479343790

11

VASCO DU VICOMTE

Ε

8

W. BAUDY

Y. MARECHAL

932845

12

CHRISTMAS JENILOU

Ε

5

K. THONNERIEUX

K. THONNERIEUX

575008

13

CATCH JULRY

Α

5

MLLE M. SASSO

J.P. GAUVIN

82237146

14

VANGISKAN SCOTT

Ε

8

F. BROUST

O. MERLE

5918570

  • BILBAO D’ECAJEUL (3) – COLORADO KAT (1)
  • Paris-turf: 3,13,8,5,1,4,12

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vivaux, 2650μ., 9.10μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 5 ετών, Ε’ κλάση, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CETTE JOLIE CHIPIE

Θ

5

MLLE M. SASSO

N. MOUROT

13089

2

CAMBADA D’OR

Θ

5

GUILLAUME LEMOINE

N. ENSCH

204768

3

CALENJA

Θ

5

L. VERRIERE

J.L. VERRIERE

223574

4

CAPELLA DU PONT

Θ

5

J.B. BONET

R. MOURICE

44047938

5

CATALINA DES MONTS

Θ

5

TANGUY DEVOUASSOUX

R. GOUT

308656379

6

CALITA DEKA

Θ

5

M. DELAHAUTEMAISON

E. VARIN

710500

7

COQUINE DU MANOIR

Θ

5

M. LEBREC

M. BOUCHEZ

79849577

8

CALECHE

Θ

5

K. DEVIENNE

N. ENSCH

1466383

9

COCCINELLE DU PONT

Θ

5

M. LOMBARD

R. MOURICE

2971349

10

CINGALA NORMANDE

Θ

5

N. MORTAGNE

L. BAUDRON

1118

11

COULEUR DE STAR

Θ

5

M. BAILET

Y.A. BRIAND

21385724

12

COMETE DARCHE

Θ

5

J.B. ROUE-LECUYER

J. GUELPA

28012100

13

CLASS DE BANVILLE

Θ

5

MLLE M. DONABEDIAN

K. THONNERIEUX

1160566

14

CLASSE D’URZY

Θ

5

L. DURANTET

MICKAEL CORMY

1525276708

15

CHRISTIANA

Θ

5

G. LUPI

Y.A. BRIAND

16670822

  • CINGALA NORMANDE (10) – CLASS DE BANVILLE (13)
  • Paris-turf: 10,13,8,7,6,4,14
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 016 – 020
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 015 – 022
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 023 – 028
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 019 – 028

Leave a Comment

Your email address will not be published.