Iππόδρομος Γαλλίας-Αγγλίας 06/01/17

January 6, 2017
50 Views

Στο KEMPTON της Αγγλίας και στην DEAUVILLE της Γαλλίας πού είναι και οι ποιοτικά καλύτερες της ημέρας,θα διεξαχθούν οι κούρσες πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Το ενδιαφέρον εστιάζεται γιά μία ακόμη φορά στο στοιχηματικό μέρος και στην εύρεση κάποιας μεγάλης απόδοσης γιά να πληρωθούμε.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

011 DEAUVILLE 1 13:25

012 DEAUVILLE 2 14:05

013 DEAUVILLE 3 14:47

014 DEAUVILLE 4 15:20

015 DEAUVILLE 5 15:50

017 DEAUVILLE 6 16:20

020 DEAUVILLE 7 16:55

011 – 13:25 -: 25.000 €

DEAUVILLE Επίπεδη Race 1 – 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AUGUSTINI 6 Ε 3 J.CABRE 58 Y.NICOLAY DE 955

2 ZANZIBAR 1 Ε 3 PC.BOUDOT 58 A.WATRIGANT (S) 2

3 STORMY 7 Ε 3 Y.BOURGOIS 58 S.CERULIS 00

4 ROC ANGEL 5 Α 3 T.PICCONE 58 F.CHAPPET 63

5 UCEL(IRE) 4 Ε 3 I.MENDIZABAL 58 F.CHAPPET 736

6 SHINNDLER 8 Α 3 F.LEFEBVRE 58 N.BRANCHU 54

7 CASOU 3 Α 3 A.HAMELIN 58 M&S.NIGGE (S) 80

8 GREEN CURRY(IRE) 9 Α 3 C.SOUMILLON 58 C&Y.LERNER (S) 2

9 TUSCAN ARTIST(IRE) 10 Ε 3 P.BAZIRE 58 G.BIETOLINI 08

10 KARON 2 Α 3 T.HUET 58 M&S.NIGGE (S) 8

ΠΡΟΤ:2-6-8-4

012 – 14:05 -: 25.000 €

DEAUVILLE Επίπεδη Race 2 -1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LILAS BLANC 12 Θ 3 T.BACHELOT 58 S.WATTEL 6

2 RED CAYENNE 15 Θ 3 I.MENDIZABAL 58 JM.LEFEBVRE (S) 3

3 BRIMBELLE(GB) 10 Θ 3 T.THULLIEZ 58 C&Y.LERNER (S) 0

4 FLEURDELUNE 5 Θ 3 M.GUYON 58 M.DELAPLACE 6244

5 UNI(GB) 4 Θ 3 C.SOUMILLON 58 F.CHAPPET 22

6 PARINACOTA 8 Θ 3 D.BREUX 58 MLLE V.DISSAUX 970

7 EMO DU LARGE 6 Θ 3 C.HUE 58 A.LAMOTTE D’ARGY 0

8 LOVELY SPIRIT 7 Θ 3 W.SARAIVA 58 C.LE LAY 6

9 BLOW MY MIND(GB) 2 Θ 3 S.MAILLOT 58 N.CLEMENT (S) 7

10 OYECOMOVA 9 Θ 3 T.HUET 58 M&S.NIGGE (S) 60

11 MAGIC SONG 1 Θ 3 K.BARBAUD 56 N.CAULLERY ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 APRIL FIRE 13 Θ 3 M.DELALANDE 56 J.BOURGEAIS ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 BLUE SURPRISE 3 Θ 3 J.MOUTARD 56 T.CASTANHEIRA (S) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 PYOUNI 16 Θ 3 ALEX.ROUSSEL 56 J.BAUDRON ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

15 TETHYS(IRE) 14 Θ 3 T.PICCONE 56 M.PALUSSIERE ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

16 ROCK SAMPHIRE(IRE) 11 Θ 3 L.DELOZIER 56 HA.PANTALL ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:5-9-4-8

013 – 14:47 -: 52.000 €

DEAUVILLE Επίπεδη Race 3 – 1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MENARDAIS 3 Ε 8 L.DELOZIER 60 D.SMAGA 464111419

2 ASTRAL MERIT 1 Θ 7 F.VERON 59,5 F.MONNIER 668641131

3 YUME 7 Α 6 C.SOUMILLON 59 C&Y.LERNER (S) 615000005

4 VEAKALTO(IRE) 16 Α 5 E.HARDOUIN 58 V.LUKA 004022717

5 NEW FROSTY 12 Θ 5 PC.BOUDOT 57,5 Y.NICOLAY DE 544404712

6 MULTIPLE CHANCES 14 Ε 7 JB.EYQUEM 57,5 L.LARRIGADE 618623122

7 LUCKY TEAM 2 Α 5 F.BLONDEL 57 J.BOISNARD (S) 936800173

8 HAPPY CAUSE(USA) 10 Ε 4 T.HUET 57 S.CERULIS 48510131

9 SANS PEUR 15 Θ 5 T.BACHELOT 56,5 S.WATTEL 585931424

10 ZLATAN IN PARIS 11 Ε 6 P.DOMINOIS 56,5 R.LE DREN DOLEUZE 970319044

11 JASMIRALDA 8 Θ 4 T.THULLIEZ 56 S.WATTEL 220104252

12 INDIAN WALK 13 Ε 7 D.SANTIAGO 55 MLLE C.FEY 142004046

13 THEO DANON(GER) 4 Ε 9 M.BERTO 55 MAR .HOFER 322215722

14 TIME SHANAKILL(IRE) 6 Α 4 P.BAZIRE 55 A&G.BOTTI (S) 431082353

15 SO FUNNY(USA) 5 Θ 4 M.GUYON 55 Y.DUREPAIRE (S) 457814541

16 BUTTE MONTMARTRE 9 Θ 6 A.COUTIER 55 R.LE GAL 00407761

ΠΡΟΤ:5-7-11-4

014 – 15:20 -: 20.000 €

DEAUVILLE Επίπεδη Race 4 – 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FIRST WOOD 4 Α 3 M.GUYON 59 C.ESCUDER 77427151

2 ATNAGA 1 Θ 3 T.LEFRANC 57,5 C.BOUTIN (S) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 GRAFFITI 5 Α 3 L.GROSSO 57,5 N.CLEMENT (S) 73820

4 LA CUMPARSITA 8 Θ 3 T.THULLIEZ 56,5 C&Y.LERNER (S) 2761550

5 NUMERATION 7 Θ 3 T.PICCONE 56,5 K.BORGEL (S) 117515

6 SUNSHINE REGGAE(GER) 10 Θ 3 C.SOUMILLON 56,5 MAR .HOFER 32351

7 BENIDICTION(IRE) 6 Θ 3 A.FOUASSIER 56 P&F.MONFORT (S) 521762535

8 BLUSTERYSKY 11 Α 3 P.BAZIRE 56 G.BIETOLINI 24690

9 CANDYCO(GB) 2 Θ 3 F.VERON 54,5 F.MONNIER 522443026

10 BOMBA 9 Θ 3 T.BACHELOT 54,5 CHA.ROSSI (S) 411457

11 SPUNKY HEART(IRE) 3 Θ 3 A.MASSIN 54,5 S.WATTEL 048495

ΠΡΟΤ:5-4-10-6

015 – 15:50 -: 26.000 €

DEAUVILLE Επίπεδη Race 5 – 1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MOON EXPRESS 4 Θ 4 M.GUYON 60 Y.NICOLAY DE 045190500

2 DJOKO 16 Ε 5 PC.BOUDOT 60 P.SOGORB 520981031

3 C D’ARGENT 5 Ε 5 M.FOREST 60 M.DELAPLACE 318506541

4 HAWWA 3 Θ 4 J.CABRE 59 Y.BARBEROT (S) 102432312

5 HEAVENSONG(IRE) 2 Α 5 A.HAMELIN 59 JP.GAUVIN (S) 440730200

6 RAVEN RIDGE(IRE) 8 Ε 6 S.MAILLOT 59 ROB.COLLET (S) 170060080

7 SKIPERIA 9 Θ 6 L.DELOZIER 58,5 Y.BARBEROT (S) 308878341

8 SAG WARUM 6 Ε 6 A.BOURGEAIS 58,5 N.LEENDERS 127076340

9 MAHIR 14 Ε 5 ALEX.ROUSSEL 58,5 N.LEENDERS 111090

10 PAMPA BRIGHT 11 Θ 5 Y.BARILLE 58,5 N.LEENDERS 982075100

11 MAHER SENORA 1 Α 6 R.MARCHELLI 58 Y.BARBEROT (S) 023030199

12 BEYOND LIMITS 10 Ε 9 C.SOUMILLON 58 JM.BEGUIGNE 2500150634

13 DIABOLO JAMES 7 Α 4 A.DUPORTE 57,5 G.BIETOLINI 34907291

14 KONIGIN RICKE(GER) 13 Θ 5 Y.BOURGOIS 57,5 M.FIGGE 498142172

15 IDLE WHEEL 12 Ε 5 T.BACHELOT 56,5 FX.BELVISI 169003641

16 NALON(GB) 15 Ε 6 I.MENDIZABAL 56,5 JM.LEFEBVRE (S) 061302413

ΠΡΟΤ:14-15-4-2

017 – 16:20 -: 16.000 €

DEAUVILLE Επίπεδη Race 6 – 2500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SCARLET PIMPERNEL(GB) 12 Θ 4 Y.BOURGOIS 59,5 J.REYNIER 64479151

2 SIR ALLONNE 13 Ε 4 C.STEFAN 59 P.DEMERCASTEL 700944607

3 HONORIUS QUERCUS 9 Ε 4 F.PANICUCCI 59 E&G.LEENDERS (S) 7653

4 JIM DANDY(GB) 1 Ε 4 G.LE DEVEHAT 59 P&F.MONFORT (S) 886443331

5 MOTORBIKE(IRE) 5 Α 4 A.POLLI 58 A&G.BOTTI (S) 72331900

6 GAEA 6 Θ 4 F.LEFEBVRE 57,5 S.JESUS 450790460

7 HONNEUR SUBLIME 10 Θ 4 J.CROCQUEVIEILLE 57,5 Y.BARBEROT (S) 463055072

8 FAST SUN ROCK(IRE) 3 Α 4 V.VION 57,5 A.COUETIL (S) 87427

9 JADALA 14 Θ 4 M.DELALANDE 56,5 S.WATTEL 74414817

10 DONI D’ARCADIA(ITY) 8 Θ 4 A.DUPORTE 56 G.BIETOLINI 468603560

11 AMERICAN GIBRALTAR(IRE) 7 Ε 4 A.MASSIN 56 ALEX.FRACAS 000

12 STORMY ANGEL 15 Ε 4 K.BARBAUD 56 AN.HOLLINSHEAD 090070000

13 ANSE MARCEL 2 Θ 4 G.CONGIU 56 JP.GAUVIN (S) 374668264

14 CHARLIE’S FRIEND 11 Α 4 S.RUIS 56 A&G.BOTTI (S) 426220699

15 HEGEMONIE 4 Θ 4 S.M .LAURENT 54,5 R.MARCEL 04082690

ΠΡΟΤ:1-9-4-3

020 – 16:55 -: 20.000 €

DEAUVILLE Επίπεδη Race 7 – 1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MONSIEUR CANNIBALE 13 Α 4 T.BACHELOT 60 Y.BARBEROT (S) 308306519

2 ELKA(IRE) 9 Θ 5 E.HARDOUIN 60 C.LOTOUX (S) 462710370

3 SANAM(USA) 1 Ε 5 T.HUET 60 L.BAUDRON (S) 32387690

4 LASTING MELANCHOLY 8 Θ 5 M.DELALANDE 59,5 S.WATTEL 454071400

5 PRINCE DONEGAL 11 Ε 4 L.DELOZIER 59 JY.ARTU (S) 220820010

6 REALISATOR 2 Ε 5 T.THULLIEZ 59 CHA.ROSSI (S) 587728002

7 LA BOUILLE(GB) 10 Θ 4 FX.BERTRAS 59 F.ROHAUT (S) 26427

8 GOOD DEAL 15 Ε 5 C.SOUMILLON 58,5 J.MERIENNE 800091233

9 RAY OF HOPE 4 Ε 7 M.FOREST 58,5 MME G.RARICK 454845330

10 COME AND FIND ME 12 Θ 6 J.MOUTARD 58,5 C&Y.LERNER (S) 858034980

11 BIG SPENDER 16 Ε 5 JB.EYQUEM 58 G.DOLEUZE 773391174

12 MAGICIENMAKE MYDAY(GB) 14 Α 6 PC.BOUDOT 58 D.SMAGA 03107280

13 FANCY GEM 6 Θ 4 A.HAMELIN 57,5 E.WIANNY 255085450

14 SWEET SMOKE 3 Α 6 ALEX.ROUSSEL 57 R.LE GAL 121751879

15 LUSTRE 7 Α 9 M.GUYON 57 H.NICOLAY DE 700914740

16 CLISHET 5 Ε 5 I.MENDIZABAL 57 C.LOTOUX (S) 8007339

ΠΡΟΤ:6-1-2-7

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΣΚΟΡ ΠΛΑΣΕ

016 KEMPTON 1 16:00 ΣΚΟΡ ΠΛΑΣΕ 6 : 016-018-021-023-024-026

018 KEMPTON 2 16:30

021 KEMPTON 3 17:00 ΣΚΟΡ ΠΛΑΣΕ 4 : 021-023-024-026

023 KEMPTON 4 17:30

024 KEMPTON 5 18:00

026 KEMPTON 6 18:30

028 KEMPTON 7 19:00

016 – 16:00 -: 3.850 €

KEMPTON Επίπεδη Race 1 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CLEVER DIVYA 4 Θ 4 62,5 J R Jenkins 0/70671-

2 BURAUQ 9 Ε 5 G Baker 60,5 J M Bradley 333322-

3 TIDAL’S BABY 3 Ε 8 George Downing(3) 60,5 A W Carroll 0/43544-

4 GREAT EXPECTATIONS 5 Ε 9 D C Costello 60,5 J R Jenkins 387457-

5 MULTI QUEST 12 Θ 5 R Havlin 60 J E Long 890228-

6 NASRI 7 Ε 11 60 Emma Owen 780080-

7 ZOPHILLY (IRE) 8 Θ 4 D A Parkes(5) 60 J Gask 657/069-

8 BLANCO (USA) 6 Ε 4 S J Drowne 59,5 George Baker 007-

9 MISTRY 1 Θ 4 L P Keniry 59 M D I Usher 0/76-

10 KRAZY PAVING 2 Ε 5 Josephine Gordon 58,5 Mrs A L M King 073250-

11 NIDNOD 11 Θ 4 William Carson 58 J J Bridger 707240-

12 DIAMOND VINE (IRE) 10 Ε 9 David Probert 58 R Harris 686750-

ΠΡΟΤ:2-3-5-4

018 – 16:30 -: 3.850 €

KEMPTON Επίπεδη Race 2 – 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DRAGON DREAM (IRE) 14 Θ 3 Martin Lane 60,5 R Ingram 571130-

2 STILL WAITING 4 Ε 3 R Havlin 60,5 W Jarvis 77024-

3 AV A WORD 10 Ε 3 Josephine Gordon 60,5 D Kubler 779-

4 BEAUCHAMP OPAL 7 Θ 3 S Donohoe 60,5 C Fellowes 0669-

5 KISSINGER 8 Ε 3 Sophie Scardifield(7) 60 M L W Bell 080-

6 TOO MANY SHOTS  3 Ε 3 Kieren Fox 60 J R Best 727665-

7 GLENAMOY (IRE) 2 Θ 3 A Kirby 59,5 H J L Dunlop 960007-

8 CHOUGH 13 Θ 3 Charlie Bennett(5) 59,5 H Morrison 9079-

9 MASQUERADE BLING (IRE) 9 Θ 3 D A Parkes(5) 59,5 S Hodgson 680448-

10 ABLAZE 5 Θ 3 L P Keniry 58 Mrs L J Mongan 689-

11 VIOLA PARK 1 Ε 3 Ryan Powell 56 R Harris P88120-

12 DANGEROUS ENDS 6 Ε 3 M Dwyer 55,5 B R Johnson 59746-

13 HOLLYWOOD STYLE 12 Θ 3 Edward Greatrex(3) 54,5 W J Knight 5060-

14 KINGSTON TASMANIA 11 Ε 3 David Probert 54 A M Balding 09880-

ΠΡΟΤ:11-6-2-1

021 – 17:00 -: 5.500 €

KEMPTON Επίπεδη Race 3 – 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LUCYMAI 4 Θ 4 R Winston 60,5 D K Ivory 14/6375-

2 SPIRITUAL STAR (IRE) 1 Ε 8 Paddy Bradley(5) 60,5 L Carter 755260-

3 CHORAL CLAN (IRE) 8 Ε 6 Jack Mitchell 60,5 P Mitchell 224443-

4 GRACIOUS GEORGE (IRE) 10 Ε 7 60 J C Fox 211604-

5 RIGHTWAY (IRE) 9 Ε 6 George Downing(3) 59,5 A W Carroll 008610-

6 PAPOU TONY 11 Ε 4 L P Keniry 59 George Baker 680398-

7 ST PATRICK’S DAY (IRE) 6 Ε 5 D C Costello 58,5 J R Jenkins 500003-

8 CHECK ‘EM TUESDAY (IRE) 5 Θ 4 58 D M Loughnane 654107-

9 WITH APPROVAL (IRE) 3 Ε 5 Callum Shepherd(3) 58 Mrs L J Mongan 026168-

10 SALEH (IRE) 2 Ε 4 A Kirby 58 L Carter 675412-

11 ALMANACK 12 Ε 7 Nathan Alison(3) 57,5 Mark Pattinson 257552-

12 PARTY ROYAL 7 Ε 7 M Dwyer 57,5 N J Gifford 6/90005-

ΠΡΟΤ:3-10-5-1

023 – 17:30 -: 5.500 €

KEMPTON Επίπεδη Race 4- 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BURNING HEAT (IRE) 5 Ε 4 Ryan Tate 63,5 J M P Eustace 436042-

2 CONDAMINE (IRE) 6 Ε 4 Martin Lane 63,5 J Gask 365-

3 TAMBOUR 1 Ε 4 G Baker 63,5 R Charlton ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 SEABORN (IRE)  3 Α 3 David Probert 54 S Hodgson 90-

5 THE BLUES MASTER (IRE) 2 Α 3 P McDonald 54 M Johnston 447342-

6 GOG ELLES (IRE) 7 Θ 3 Ryan Powell 51,5 J S Moore 06673-

7 NOTHING COMPARES 4 Θ 3 N Mackay 51,5 M Johnston 80-

ΠΡΟΤ:5-1-2

024 – 18:00 -: 5.500 €

KEMPTON Επίπεδη Race 5 – 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BRIDGE OF SIGHS 3 Ε 5 Tim Clark(3) 61,5 Martin Smith 831560-

2 MONSIEUR RIEUSSEC 7 Ε 7 Martin Lane 61 J G Portman 852955/

3 SPIN POINT (IRE) 10 Ε 5 S Donohoe 61 Ian Williams 21337/7-

4 GONE VIRAL (IRE) 9 Ε 6 L P Keniry 61 George Baker 040342/

5 AYR OF ELEGANCE 5 Θ 5 G Baker 61 P Hide 23192P-

6 SAINT HONORE 8 Θ 5 Paddy Bradley(5) 60,5 P Phelan 488274-

7 DUCK A L’ORANGE (IRE) 4 Ε 4 A Kirby 59,5 M L W Bell 312653-

8 DREAM FACTORY (IRE) 12 Ε 4 Tom Marquand 57,5 M Botti 933434-

9 ZEPHYROS (GER) 1 Ε 6 George Downing(3) 57,5 D G Bridgwater 212353-

10 MYSTIKANA 11 Θ 4 Tyler Saunders(7) 57 M P Tregoning 315446-

11 SANTIBURI SPRING 6 Θ 4 Kieren Fox 57 J R Best 481525-

12 QORTAAJ 2 Ε 4 S M Levey 56,5 David Loughnane 936983-

ΠΡΟΤ:9-4-5-2

026 – 18:30 -: 8.800 €

KEMPTON Επίπεδη Race 6 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MULLIONHEIR 8 Ε 5 Kieren Fox 61 J R Best 41/0000-

2 ILLEGALLY BLONDE (IRE) 5 Θ 4 Lucy K Barry(5) 60,5 J A Osborne 2/55490-

3 FLORENCIO 2 Ε 4 A Kirby 59 M Botti 528556-

4 STEELRIVER (IRE) 4 Ε 7 G Baker 59 T D Barron 708845-

5 CONSULTING 9 Α 4 David Probert 58 M Meade 934041-

6 FLECKERL (IRE) 10 Ε 7 Martin Lane 57,5 C R Dore 067979-

7 DUTCH GOLDEN AGE (IRE) 1 Ε 5 T J Murphy 57 G L Moore 866124-

8 SEPTEMBER ISSUE 3 Ε 4 Tom Marquand 56,5 Miss Gay Kelleway 521940-

9 MASAMAH (IRE) 6 Ε 11 S Donohoe 55 Ian Williams 022480-

10 OEIL DE TIGRE (FR) 7 Ε 6 Aled Beech(7) 54 A W Carroll 051759-

ΠΡΟΤ:7-8-5-1

028 – 19:00 -: 8.800 €

KEMPTON Επίπεδη Race 7 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PRETTY BUBBLES 6 Θ 8 G Baker 60,5 J R Jenkins 124901-

2 VERY HONEST (IRE) 1 Θ 4 S Donohoe 59,5 B R Johnson 4/21146-

3 BOUCLIER (IRE) 4 Α 7 George Downing(3) 59 A W Carroll 140140-

4 FREE ZONE 2 Ε 8 A Kirby 58,5 L Carter 603125-

5 CALYPSO CHOIR 10 Θ 4 57,5 S Kirk 902733-

6 EQUALLY FAST 9 Ε 5 L P Keniry 57 P W Hiatt 465300-

7 ELJADDAAF (IRE) 8 Ε 6 R Winston 56,5 D K Ivory 411546-

8 GOLD CLUB 5 Ε 6 S M Levey 56 E S McMahon 4/27445-

9 HIGHER COURT (USA) 7 Ε 9 54 Emma Owen 90/0652-

10 BRIDGE BUILDER 3 Ε 7 Tom Marquand 54 P Hedger 130741-

ΠΡΟΤ:2-10-5-3

Leave a Comment

Your email address will not be published.