Ιπποδρομίες Τετάρτης 21/12/16: Προτάσεις και Εκτιμήσεις

December 21, 2016
172 Views

Όλα τα είδη υπάρχουν στο σημερινό ιπποδρομιακό κουπόνι. Πρόκειται για ένα πρόγραμμα 27 αγώνων από τρεις χώρες και τέσσερα ιπποδρόμια. Πιο συγκεκριμένα έχουμε, επίπεδες από το Scottsville της Νοτίου Αφρικής και το αγγλικό Newcastle, εμπόδια από το γαλλικό PAU (έχει και επίπεδες) και τροτ από το επίσης γαλλικό Cagnes Sur Mer.

    Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της ημέρας, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 800μ., 1.15μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 5.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ROYAL EXPLORER

3

A

2

A Forbes

60

Michael Miller

5

2

SUPA MUFTI

2

A

2

A Mgudlwa

60

Michael Miller

3

THE GREY CRUSADER

1

A

2

A Marcus

60

Doug Campbell

3

4

UNCLE RONNIE

6

A

2

* T Godden

60

Kumaran Naidoo

7

5

AMERICAN TRILOGY

4

Θ

2

* C Habib

57.5

James Goodman

6

CASABLANCA QUEEN

5

Θ

2

K de Melo

57.5

James Goodman

7

EASY PEASY

7

Θ

2

C Zackey

57.5

Chris Erasmus

6

  • THE GREY CRUSADER (3) – CASABLANCA QUEEN (6)
  • Παίζουν έξω: 3,1,7,6

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Pau, 3500μ., 1.40μμ.

Θαμνώδη, αρσενικοί 3 ετών, μέδεν, 34.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

KAIROS

Ε

3

A.RUIZ GONZALEZ

68

T.CALLEJO-SOLANA

760009260

2

HAPPY ANGEL

Ε

3

E.CHAZELLE

68

C.SCANDELLA

35255674

3

STYLCHOP

Ε

3

F.DAVIAULT

68

F.BARRAO

3567478720

4

COMBARRO(IRE)

Ε

3

J.PLOUGANOU

68

JY.ARTU (S)

551729062

5

CASH OUT

Ε

3

A.POIRIER

68

JY.ARTU (S)

94042660

6

HAMMAMET(POL)

Α

3

K.DUBOURG

68

G.MACAIRE (S)

5818288444

7

BRONZE SWAN(IRE)

Α

3

G.RE

68

MME I.PACAULT

312529051

8

FOLLOW ME SOLDIER

Ε

3

M.CARROUX

66

A.CHAILLE-CHAILLE

9

TIGER CREEK

Ε

3

E.LABAISSE

66

F.NICOLLE

10

CHNOCK

Ε

3

A.CHITRAY

66

J.ORTET (S)

11

CHESTNUT DREAM

Ε

3

C.LEFEBVRE

66

W.MENUET (S)

12

SOIS SAGE

Ε

3

J.CHARRON

66

PH.PELTIER

13

SITEAUFAIT

Ε

3

E.BURELLER

66

H.LAGENESTE (S)

50

14

OFICIAL

Ε

3

P.BLOT

66

P.COTTIN

  • BRONZE SWAN (7) – COMBARRO (4)
  • Paris-turf: 7,9,8,6,4,5,10

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1200μ., 1.50μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, μέδεν, 5.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GALTERO

12

A

3

* T Godden

60

Yogas Govender

38

2

MAIN PLAYER

5

E

3

* E S Ngwane

60

Garth Puller

36

3

DISTANT PLACE

16

E

3

Χ

60

Dennis Drier

540

4

HONDO

9

E

3

L Mohapi

60

Lenny Taylor

490

5

MAJIX

18

E

4

* C Habib

60

James Goodman

926

6

REV YOUR ENGINE

15

E

3

M Winnaar

60

Ivan Moore

560

7

ADMIRAL’S GUEST

7

E

3

T Appie

60

Mark Dixon

80

8

ARABIAN EMPEROR

10

E

3

C Zackey

60

Duncan Howells

0

9

CORAL LIGHTS

1

E

3

B Lerena

60

Mark Dixon

10

HERECOMESTHEHAMMER

14

A

3

J Samuel

60

Des Egdes

11

KINGS CUP

6

E

3

A Mgudlwa

60

Corinne Bestel

12

MARRIOT

13

E

3

K de Melo

60

Michael Roberts

13

MOON SHADOW

17

A

3

A Marcus

60

Paul Lafferty

24

14

OBVIOUS CHILD

3

E

3

S Veale

60

Dennis Drier

0

15

SILVER SAILS

11

E

3

A Forbes

60

Colin Scott

16

WYNKELDER

8

E

3

M Ntuli

60

Tony Rivalland

17

CHICAGO BEAT

2

E

4

Reserve 1

60

Duncan Howells

486

18

ROY’S BULLET

4

A

3

Reserve 2

60

Kumaran Naidoo

900

  • MOON SHADOW (13) – MAJIX (5)
  • Παίζουν έξω: 13,5,3,2

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Pau, 1950μ., 2.10μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών ΣΤ’ κλάση, 11.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MISS MASSUCCO

7

Θ

6

G.SIAFFA

60

C.RONDELE

219080940

2

FLAVII

1

Ε

7

D.ALBERCA-GAVILAN

60

F.CELLIER

203099040

3

PEINTRE FRANCAIS

17

Ε

6

V.SEGUY

59,5

B.LEGROS

21062809

4

MON P’TIT LU

12

Ε

6

M.FOULON

59,5

JL.FOURSANS-BOURDETTE

609080040

5

COULEUR PYLA

10

Θ

6

A.GAVILAN

59,5

E.PAPON

578924436

6

LADY VESPONE

13

Θ

4

FX.BERTRAS

59,5

SR.SIMON

467650659

7

SPEEDY GLAZ

16

Ε

5

D.MORISSON

59

A.CLEMENT (S)

5802260265

8

BRISTO CAMINO

9

Ε

9

E.CORALLO

59

MME L.BARREAUD

68045890

9

ZANDWAKING

15

Α

6

V.JANACEK

59

R.AVIAL LOPEZ

7737049487

10

MAHAJANGA

2

Θ

6

ALEX.ROUSSEL

58

B.LEGROS

6677460856

11

LEONIDA

8

Ε

4

T.LEFRANC

58

C.BOUTIN (S)

7900700888

12

IL PRESUNTUOSO

18

Ε

5

E.REVOLTE

58

R.AVIAL LOPEZ

7000250039

13

FALKHAIR

4

Ε

5

RC.MONTENEGRO

57,5

C.BOUTIN (S)

6923948204

14

FRAIXEINET

6

Ε

8

A.HAMELIN

57,5

C.RONDELE

701053850

15

SENNEVILLE

11

Θ

4

T.BACHELOT

56

C.BOUTIN (S)

8057870073

16

FRENCH PLAISIR

5

Ε

4

C.CADEL

55

MME L.BARREAUD

8008970000

17

SWING ALONG

3

Ε

7

D.IBOUTH

55

G.HEURTAULT

53075070

18

BROOKLYN THOMAS(IRE)

14

Ε

7

S.SAADI

55

D.DELIGNE

97591400709

  • PEINTRE FRANCAIS (3) – COULEUR PYLA (5)
  • Paris-turf: 10,4,13,15,7,9,3,5

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1200μ., 2.25μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 5.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

HOT MAMBO

14

Θ

3

K de Melo

60

Mark Dixon

325

2

STARWIN

1

Θ

3

* E S Ngwane

60

Pat Lunn

234

3

RECALL DAWN

2

Θ

3

T Appie

60

Gareth van Zyl

657

4

BEAN’S BEAUTY

9

Θ

3

S Veale

60

Alistair Gordon

848

5

MISS MIDAS

16

Θ

3

M Winnaar

60

Chris Erasmus

707

6

COSIMA

7

Θ

3

B Jacobson

60

Garth Puller

7

DANISH CROSS

18

Θ

3

C Zackey

60

Duncan Howells

56

8

HONEY BADGER

6

Θ

3

A Mgudlwa

60

Mark Dixon

9

LADY WASHINGTON

4

Θ

5

A Marcus

60

Garth Puller

0

10

MARCHING MATILDA

11

Θ

3

M Ntuli

60

Julie Dittmer

0

11

MOVINGLIKEAWINNER

10

Θ

3

Χ

60

Mark Dixon

12

POMONA

12

Θ

3

* T Godden

60

Charles Laird

13

ROSIE CAN CANCAN

17

Θ

3

* C Habib

60

Mark Dixon

14

SPIRITOFADVENTURE

3

Θ

3

B Lerena

60

Mark Dixon

8

15

TWIGSTA

15

Θ

3

A Forbes

60

Wendy Whitehead

8

16

UP IN SMOKE

13

Θ

3

J Samuel

60

Duncan Howells

9

17

MARGOT

8

Θ

3

Reserve 1

60

Chris Erasmus

0

18

HOUR GLASS

5

Θ

3

Reserve 2

60

Duncan Howells

850

  • STARWIN (2) – HOT MAMBO (1)
  • Παίζουν έξω: 1,2,12,7

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Pau, 3500μ., 2.25μμ.

Θαμνώδη, 4 ετών, 95.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PROVOKATOR

Ε

4

B.LESTRADE

70

G.MACAIRE (S)

6522161643

2

ORVAUX

Ε

4

D.GALLON

70

F.NICOLLE

21116911

3

YOUM

Ε

4

T.CHEVILLARD

70

F.NICOLLE

1511572

4

COULMALINAS

Ε

4

Y.LECOURT

70

J.MERIENNE

19161

5

VIA DOLOROSA

Ε

4

M.CARROUX

69

A.CHAILLE-CHAILLE

33123105

6

GRENEHOUT

Θ

4

A.RUIZ GONZALEZ

69

D.GUILLEMIN (S)

21115903134

7

HAPPENING

Ε

4

S.PAILLARD

69

MME I.PACAULT

713313

8

DEEXOS D’ARREE

Ε

4

M.DELMARES

69

FM.COTTIN (S)

14521601

9

CHRISTMAS ROSE

Ε

4

J.PLOUGANOU

69

MME I.PACAULT

24264141

10

GOTHATIR

Ε

4

T.LEMAGNEN

68

A.CHAILLE-CHAILLE

8411332145

11

PENCROFF

Ε

4

N.DESOUTTER

68

C.CHENU (S)

5131227

12

ZEAUDIAK

Ε

4

E.CHAZELLE

68

H.LAGENESTE (S)

15554171

13

BIG BOWL(GB)

Α

4

A.CHITRAY

67

MME I.PACAULT

424555

14

ZOGH GRAVELLE

Ε

4

J.CHARRON

67

J.PLANQUE

62234

15

CANITIE

Θ

4

A.POIRIER

66

G.DENUAULT (S)

3144621

16

AGOUR LESCRIBAA

Θ

4

E.LABAISSE

63

F.CELLIER

73455254

  • YOUM (3) – CHRISTMAS ROSE (9)
  • Paris-turf: 3,9,1,10,12,15,8,5

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1200μ., 3μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 4.850

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ROYAL KAITRINA

1

Θ

4

T Appie

61

Kumaran Naidoo

88

2

PRINCESS ANALIA

2

Θ

3

B Lerena

60.5

Gavin van Zyl

601

3

TUTTA MAGEE

8

Θ

5

* T Godden

60.5

Lezeanne Forbes

20

4

SUMMER IN THE CITY

12

Θ

3

L Mohapi

59.5

Pat Lunn

510

5

LAVENDER BANK

10

Θ

4

M Winnaar

59

Dennis Bosch

210

6

CAMOMILE

4

Θ

5

* C Habib

58.5

Robbie Hill

658

7

PHANTOM ROCK

11

Θ

3

K de Melo

58.5

Dennis Drier

108

8

STORM KITTEN

7

Θ

4

A Forbes

58.5

Wendy Whitehead

819

9

WILD IRISH

9

Θ

3

S Veale

58

Dennis Drier

604

10

MISS PARKER

5

Θ

4

J Samuel

57.5

Colin Scott

100

11

BOMBSHELL GIRL

6

Θ

3

C Zackey

57

Duncan Howells

670

12

KINGSVIEW

14

Θ

5

* S Mbhele

57

Therese Mitchley

76

13

ACADEMY PRINCESS

13

Θ

5

* E S Ngwane

52

Craig Eudey

868

14

TIDE IS TURNING

3

Θ

4

A Mgudlwa

52

James Goodman

2

  • PRINCESS ANALIA (2) – TIDE IS TURNING (14)
  • Παίζουν έξω: 2,4,5,3

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Pau, 3500μ., 3.20μμ.

Στηπλ, 4 ετών, 32.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

COCO EXPRESS

Ε

4

C.SMEULDERS

68

MLLE C.ROBERT

675385

2

CAMEL DE SARTI

Ε

4

J.LEBRUN

67

P.CHEMIN

41587

3

CRAK DE LA CHENEAU

Ε

4

S.PAILLARD

67

P.CHEMIN

621415

4

HANDANY

Ε

4

.NON PARTANT

67

C.CHEMINAUD

6

5

CARISANDRE

Ε

4

M.DELMARES

67

FM.COTTIN (S)

50

6

CERCY

Ε

4

M.DAUBRY-BARBIER

67

FM.COTTIN (S)

86158

7

CAVALLO

Ε

4

B.LESTRADE

67

G.MACAIRE (S)

4

8

CASATCHOK

Ε

4

T.BEAURAIN

67

MME I.PACAULT

35126

9

COEUR D’ARTICHAUT

Ε

4

A.POIRIER

67

MLLE AS.PACAULT

6

10

CALINE DE FERBET

Θ

4

F.GILES

65

E.CLAYEUX (S)

826

11

CROMWELLE

Θ

4

J.PLOUGANOU

65

MLLE I.GALLORINI

8

12

CELINE COLLONGES

Θ

4

K.AUBREE

65

E.CLAYEUX (S)

74684

13

CANAILLE

Θ

4

E.CHAZELLE

65

C.SCANDELLA

14

CANZKA D’AIRY

Θ

4

A.LELIEVRE

63

E.CLAYEUX (S)

15

CATCHOU DE SOLBERGA

Θ

4

N.DESOUTTER

63

MME C.JUNG

9564

  • CASATCHOK (8) – CRAK DE LA CHENEAU (3)
  • Paris-turf: 8,3,7,5,10,12

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1400μ., 3.35μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Γ’ κλάση, 6.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

JUST ASK ME

1

E

5

B Jacobson

62

Gavin van Zyl

143

2

ROYAL LIFE

6

E

5

S Veale

59

Alistair Gordon

226

3

SPANISH CAPTAIN

5

E

4

B Lerena

59

Tony Rivalland

342

4

ROYAL ARMOUR

8

E

4

* T Godden

57

Lezeanne Forbes

770

5

ROY’S STRIKE FORCE

9

E

4

T Appie

55.5

Paul Lafferty

750

6

ROY’S WINTER PATCH

4

E

5

K de Melo

55.5

Yogas Govender

813

7

PANZA

7

E

5

A Forbes

54.5

Chris Erasmus

862

8

FIRE THE ROCKET

2

E

6

A Mgudlwa

53

Doug Campbell

586

9

TIPO TINTO

3

E

8

* E S Ngwane

52

Gavin van Zyl

157

  • ROY’S WINTER PATCH (6) – JUST ASK ME (1)
  • Παίζουν έξω: 6,3,1,2

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Pau, 4100μ., 3.50μμ.

Αν. δρόμου, 5 ετών, 28.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BELLA SUN

Θ

5

A.CHITRAY

75

P.JOURNIAC

369312211

2

BALDAQUIN

Ε

5

S.PAILLARD

74

MME I.PACAULT

755451554

3

LA BAGHERA

Θ

5

MA.DRAGON

73

E.LERAY (S)

123211

4

BRISE DE KERSER

Θ

5

J.DUCHENE

72

P.QUINTON (S)

5341221

5

PRINCESSE D’OLYMPE

Θ

5

T.BEAURAIN

72

P.QUINTON (S)

6155211712

6

BALYJENKA

Θ

5

J.PLOUGANOU

69

P.JOURNIAC

2631411

7

BALOO DU CAUX

Ε

5

P.LUCAS

69

M.NICOLAU

2434871

8

BORA BORA

Θ

5

W.DENUAULT

69

PH.PELTIER

414156113

9

BUTSALA

Ε

5

P.BLOT

68

P.COTTIN

373281526

10

BUCEFAL

Ε

5

E.BURELLER

68

E.PAPON

1364353

11

KAPFOLIE

Ε

5

V.CHATELLIER

67

J.FOLLAIN

14521576

12

BOKALIN DE MELODIE

Ε

5

Y.KONDOKI

67

J.FOLLAIN

35465305

13

BARTON CREEK

Ε

5

C.LEFEBVRE

67

PH.PELTIER

254153

  • LA BAGHERA (3) – BALYJENKA (6)
  • Paris-turf: 3,1,4,2,5,8,6

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 1600μ., 4μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Β’ κλάση, 13.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BUTHELEZI (USA) 

4

E

8

B A Curtis

58,5

B Ellison

2/1759-7

2

FIRST MOHICAN 

2

E

8

Hollie Doyle

58,5

A King

443268

3

GANG WARFARE 

3

E

5

P Mathers

58,5

J A Osborne

119085

4

GUARD OF HONOUR (IRE) 

6

E

5

R Winston

58,5

George Baker

22122-4

5

ORIENTAL FOX (GER) 

7

E

8

J Fanning

58,5

M Johnston

620019

6

STAR STORM (IRE) 

8

A

4

T P Queally

58,5

J R Fanshawe

583827

7

STEVE ROGERS (IRE) 

1

E

5

Jack Mitchell

58,5

R Varian

108252

8

WINNING STORY 

5

E

3

P Cosgrave

55

S bin Suroor

15U36

  • STEVE ROGERS (7) – GANG WARFARE (3)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (2,8), 7 (4), 5 (5), 2 (5,5), 8 (7), 3 (8), 4 (10)

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1400μ., 4.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 4.900

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MASTER OF MISCHIEF

18

E

4

L Mohapi

60

Wendy Whitehead

364

2

PANGA PANGA

9

E

5

A Mgudlwa

60

Candice Bass-Robinson

596

3

PUTCHINI

17

E

5

B Lerena

60

Chris Erasmus

182

4

SAILABRATE

13

E

3

* E S Ngwane

60

Tony Nassif

0

5

GREAT VALUE

8

E

3

A Marcus

59.5

Dennis Drier

104

6

SONAR ACTIVE

5

A

4

A Forbes

59.5

Michael Miller

168

7

ELYSIAN PARK

15

E

3

M Winnaar

59

Candice Bass-Robinson

991

8

ZELIG

7

E

7

C Zackey

57

Gavin van Zyl

6

9

POIVRE

6

E

3

K de Melo

57

Greg & Karen Anthony

440

10

WAVEBREAKER

1

A

3

S Veale

56.5

Frank Robinson

154

11

BLUNDERBUSS

2

E

4

T Appie

55

Gareth van Zyl

302

12

BUBKA

14

E

4

* T Godden

55

Pat Lunn

138

13

ROY’S TAXI

10

E

5

* C Habib

53.5

Kumaran Naidoo

391

14

ROY’S GUL GUL HA

4

E

4

* S Mbhele

52

Kumaran Naidoo

100

15

SON OF ORIMANDES

11

E

8

J Samuel

52

Kumaran Naidoo

76

16

APPLE JACK

12

E

4

Reserve 1

52

Gareth van Zyl

75

17

JACK THE KNIFE

16

E

4

Reserve 2

52

Doug Campbell

770

18

TEPPANYAKI

3

E

6

Reserve 3

52

Chris Erasmus

908

  • PUTCHINI (3) – GREAT VALUE (5)
  • Παίζουν έξω: 3,5,10,11

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 3250μ., 4.30μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 22.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

HENPECKED 

1

Θ

6

P McDonald

62,5

A C Whillans

839626

2

WORDINESS 

6

Ε

8

Kat. Glenister

61

P D Evans

498008

3

MAULESDEN MAY (IRE) 

2

Θ

3

Connor Beasley

60,5

K Dalgleish

566420

4

SUMMER COLLECTION (IRE) 

4

Θ

3

Jordan Vaughan

59,5

K R Burke

635339

5

FIRST SUMMER 

5

Ε

4

L Morris

59

S A Harris

211288

6

GO GEORGE GO (IRE)

3

Ε

3

J Fanning

54

G A Swinbank

99411

  • GO GEORGE GO (6) – FIRST SUMMER (5)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (1,1), 1 (5), 3 (4,5), 5 (6,5), 4 (12)

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1600μ., 4.45μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.100

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

KARATAGE

14

Θ

3

A Forbes

60.5

Michael Miller

10

2

LUNA SEA

16

Θ

4

* T Godden

59.5

Therese Mitchley

132

3

MADAME EXCESS

3

Θ

3

C Zackey

58.5

Duncan Howells

621

4

NORTHERN CHORUS

5

Θ

4

A Marcus

58

Mike de Kock

484

5

SALSA QUEEN

1

Θ

3

* C Habib

58

James Goodman

17

6

CAUSE CELEBRE

6

Θ

4

K de Melo

57.5

Alistair Gordon

143

7

GAVEA GIRL

12

Θ

4

S Veale

57.5

Alistair Gordon

304

8

HANNAH’S ANSWER

13

Θ

4

B Lerena

57.5

Wendy Whitehead

768

9

ROY’S DOLLAR

11

Θ

4

B Jacobson

56.5

Lezeanne Forbes

352

10

PRINCESS IDA

9

Θ

4

M Ntuli

55

Paul Lafferty

590

11

BLACK CASHMERE

7

Θ

4

T Appie

54.5

Gareth van Zyl

709

12

BLACK OLEANDER

10

Θ

5

* E S Ngwane

52

Ivan Moore

900

13

QARMAN

4

Θ

4

A Mgudlwa

52

Wendy Whitehead

90

14

RECONSIDER BABY

15

Θ

5

J Samuel

52

Des Egdes

806

15

SERVAL

8

Θ

4

M Winnaar

52

Michael Miller

600

16

TALES OF MAMBO

2

Θ

4

Reserve 1

55.5

Tony Nassif

49

  • LUNA SEA (2) – CAUSE CELEBRE (6)
  • Παίζουν έξω: 3,2,6,4

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 2500μ., 5μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 6.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PERSIAN STEEL (IRE) 

2

E

4

B A Curtis

60

B Ellison

2

JOHN MILTON (IRE) 

7

E

3

G Lee

59,5

Karen McLintock

3

PSYCHOLOGY  

6

E

3

D C Costello

59,5

Kenny Johnson

5

4

ROLLER 

3

E

3

Nathan Evans

59,5

M W Easterby

28

5

SAMPHIRE COAST 

1

E

3

Noel Garbutt

59,5

D Shaw

55

6

SINGAPORE SLING

4

E

3

T P Queally

59,5

J R Fanshawe

34

7

GLORYETTE 

5

Θ

3

L Morris

57

E A L Dunlop

577556

  • SINGAPORE SLING (6) – ROLLER (4)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (1,7), 4 (2,3), 7 (4,5), 1 (7), 2 (8)

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Scottsville, 1600μ., 5.15μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 5.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

STRAW MAN

8

Ε

5

* T Godden

60

Garth Puller

74

2

WARNEY

11

Ε

4

* S Mbhele

60

Michael Mahiakola

979

3

SKOPELOS

2

Α

4

A Mgudlwa

60

Chris Erasmus

509

4

ENCHANTED DRAWING

3

Ε

3

* C Habib

59

James Goodman

872

5

ALMOST HUMAN

6

Ε

3

A Marcus

59

Dennis Drier

923

6

CUPKING

7

Ε

3

T Appie

59

Paul Lafferty

372

7

SARACEN KING

4

Ε

3

B Jacobson

59

Michael Miller

720

8

PRINCE ARIANO

9

Ε

3

B Lerena

59

Gavin van Zyl

58

9

RED HOT RUSSIAN

12

Ε

3

C Zackey

59

Duncan Howells

595

10

WINTER WOLF

5

Α

3

J Samuel

59

Julie Dittmer

9

11

CAROL MASTER

15

Ε

3

* E S Ngwane

59

Gavin van Zyl

9

12

ACE PILOT

1

Ε

3

S Veale

59

Alistair Gordon

7

13

ALAGAESIA

13

Α

3

A Forbes

59

Lezeanne Forbes

14

LAND OF THE GODS

10

Α

3

M Winnaar

59

Dennis Bosch

64

15

SILENT OBSESSION

14

Α

3

K de Melo

59

Duncan Howells

0

  • ALMOST HUMAN (5) – CUPKING (6)
  • Παίζουν έξω: 5,4,14,6

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 1600μ., 5.30μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

TOP OF THE BANK 

4

E

3

S A Gray

60,5

Kristin Stubbs

170789

2

BEST TRIP (IRE) 

1

E

9

S H James

60

Mrs Marjorie Fife

907000

3

CLIFF (IRE)

5

E

6

Jos. Gordon

59,5

N Tinkler

654231

4

UNNOTICED 

8

E

4

R Winston

59

Ollie Pears

426352

5

ANDYS GIRL (IRE) 

9

Θ

3

B A Curtis

59

B Ellison

9372

6

THORNTOUN LADY (USA) 

2

Θ

6

George Downing

58,5

J S Goldie

709633

7

LETBYGONESBEICONS

7

Ε

3

R Winston

56,5

J Balding

923435

8

AD VITAM (IRE) 

3

Ε

8

T Eaves

56,5

Suzzanne France

016-066

9

MINTY JONES 

6

Ε

7

Phil Dennis

54

M Mullineaux

830049

  • CLIFF (3) – UNNOTICED (4)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (2,5), 3 (3), 6 (6), 5 (6,5), 2 (8), 7 (10)

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 1200μ., 6μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 5.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CRUISE TOTHELIMIT (IRE)  

1

E

8

G Lee

60,5

P Morris

972625

2

BAY MIRAGE (IRE) 

8

E

3

T Eaves

60,5

K A Ryan

189620

3

TANGO SKY (IRE) 

5

E

7

P Mulrennan

60

P T Midgley

522-559

4

HOLD ON MAGNOLIA  

4

E

3

D Nolan

59,5

R A Fahey

1-30694

5

QUIET WARRIOR (IRE)  

9

E

5

George Downing

59

A W Carroll

670811

6

GOLD BEAU (FR) 

3

E

6

Jos. Gordon

58,5

Kristin Stubbs

590226

7

LE MANEGE ENCHANTE (IRE) 

7

E

3

Noel Garbutt

57

D Shaw

160830

8

LIFE OF FAME 

2

Θ

3

D C Costello

57

M Walford

8-46403

9

SEA OF GREEN 

6

Θ

4

K T O’Neill

54

J S Goldie

742487

  • QUIET WARRIOR (5) – HOLD ON MAGNOLIA (4)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (2), 1 (5), 4 (6), 8 (7), 3 (8), 6 (10), 2, 7 (12)

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 1000μ., 6.30μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Β’ κλάση, 21.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CASPIAN PRINCE (IRE) 

10

E

7

G Lee

62,5

Roger Fell

500111

2

GRACIOUS JOHN (IRE) 

9

A

3

Kat. Glenister

62,5

P D Evans

360141

3

LINE OF REASON (IRE) 

8

E

6

P Mulrennan

59

P T Midgley

246948

4

ENCORE D’OR 

5

E

4

S A Gray

59

R M H Cowell

183914

5

SIGN OF THE KODIAC (IRE) 

4

A

3

T Eaves

57

J G Given

107007

6

HUNTSMANS CLOSE 

1

E

6

L Morris

54,5

R M H Cowell

5U7030

7

DISTANT PAST 

7

E

5

Joe Doyle

52

K A Ryan

360024

8

TOP BOY  

6

E

6

P Mathers

51,5

D Shaw

530285

9

DYNAMO WALT (IRE) 

3

E

5

Noel Garbutt

51,5

D Shaw

445141

10

MAPPIN TIME (IRE) 

2

E

8

R Richardson

51,5

T D Easterby

196485

  • CASPIAN PRINCE (1) – GRACIOUS JOHN (2)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (3), 4 (4), 1 (4,5), 9 (8), 7, 8 (10), 6, 10 (12)

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes, 2925μ., 6.40μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 5-9 ετών, Ε’ κλάση, 31.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

TLEMCEN

Θ

9

J. GUELPA

Y. MARECHAL

78441120

2

BELIEVE SEVEN

Θ

5

J.B. BONET

R. MOURICE

4520070

3

VANILLE DU PONT

Θ

7

R. MOURICE

R. MOURICE

604702

4

VISBIE DE LORJAC

Θ

7

F. GAUVIN

G. GAUVIN

6052598240

5

VANIFLOSA GEDE

Θ

7

N. ENSCH

N. ENSCH

123144335

6

AMITIE D’ORGERES

Θ

6

N. MOUROT

N. MOUROT

11113309

7

UNE DES FRICHOTS

Θ

8

J.CH. FERON

R. MOURICE

6563757

8

ASK FOR YOU

Θ

6

D. LOCQUENEUX

R. BERGH

61310117

9

BRINDILLE DE MAI

Θ

5

S. CINGLAND

S. CINGLAND

278530046

10

VAHINE DU LOUVET

Θ

7

J.P. ENSCH

N. ENSCH

11222130

  • VAHINE DU LOUVET (10) – AMITIE D’ORGERES (6)
  • Paris-turf: 8,10,9,7,5,6

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Newcastle, 1000μ., 7μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LOTARA 

2

Θ

4

George Downing

60,5

J S Goldie

5/10705

2

BIG AMIGO (IRE)  

7

Ε

3

E J Walsh

60

D M Loughnane

889675

3

LADY JOANNA VASSA (IRE)  

6

Θ

3

Connor Beasley

59,5

R C Guest

885104

4

WINDFORPOWER (IRE) 

13

Ε

6

D Swift

59

Miss Tracy Waggott

53974

5

NOVABRIDGE 

4

Ε

8

Gemma Tutty

58,5

Mrs K Tutty

13021

6

ROY’S LEGACY 

1

Α

7

Charlie Bennett

58,5

S A Harris

5

7

SLIM CHANCE (IRE)  

3

Θ

7

Paula Muir

58,5

S G West

532304

8

FUEL INJECTION  

10

Ε

5

J Garritty

58

P T Midgley

126770

9

KODIMOOR (IRE) 

11

Ε

3

K T O’Neill

57,5

C N Kellett

860422

10

ARCTIC LYNX (IRE)  

12

Ε

9

Ann Stokell

57

Miss A Stokell

48-9787

11

VERY FIRST BLADE  

14

Ε

7

T Eaves

56,5

M Mullineaux

345917

12

A J COOK (IRE)  

8

Ε

6

A Mullen

55,5

R E Barr

83064

13

CERULEAN SILK 

5

Θ

6

L Morris

54

A W Carroll

430045

14

WHISPERING WOLF 

9

Θ

3

Barry McHugh

54

Suzzanne France

998930

  • NOVABRIDGE (5) – LADY JOANNA VASSA (3)
  • Πιθ. Τιμές: 9 (3,5), 5 (4,5), 7 (7), 4 (8), 12, 3 (10), 13 (12), 2, 1 (14)

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes, 2925μ., 7.10μμ.

Αμαξίδια, 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CATHARINA D’OR

Θ

4

L. GOUT

TH. SENECHAL

88734

2

CHERRY LOVE JAM

Θ

4

K. THONNERIEUX

K. THONNERIEUX

6966670

3

CAPTAIN LOCO

Ε

4

L. GARCIA

L. GARCIA

2341500

4

CHAHINEZ BOCAIN

Θ

4

M. MESSAGER

W. BAUDY

4404563

5

COOL DE BEAUMONT

Ε

4

J. PAILLE

J. PAILLE

974874963

6

CAMBADA D’OR

Θ

4

N. ENSCH

N. ENSCH

7204768

7

CONFIDENCE LEBEL

Θ

4

CH. HARET

CH. HARET

906597489

8

CRAN D’ARRET

Ε

4

D. BEKAERT

J.M. ROUBAUD

3309

9

CACAO

Ε

4

CH.C. DEGIORGIO

CH.C. DEGIORGIO

5G6

10

CAPUCINE DE QUIBOU

Θ

4

R. MOURICE

R. MOURICE

645

11

CELEBRITY DE GINAI

Θ

4

E. GOUT

E. GOUT

515027

12

COCKTAIL DYNAMITE

Ε

4

ED. COUBARD-MEUNIER

ED. COUBARD-MEUNIER

9178777

13

CASTELNANGO

Ε

4

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

161610

14

COOL GAHN

Ε

4

J. GUELPA

J. GUELPA

207376610

15

CESAR DE VAUVERT

Ε

4

D. CINIER

D. CINIER

45359050

16

CARIBBEAN SEA

Θ

4

S. STEFANO

J.M. ROUBAUD

15304700

17

CAROLUS

Ε

4

CH. MARTENS

V. MARTENS

1521685230

18

CET ATOUT MAITRE

Ε

4

J.B. BONET

R. MOURICE

2169112

  • CASTELNANGO (13) – CAROLUS (17)
  • Paris-turf: 13,8,16,17,18,14,9,6

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes, 2925μ., 7.40μμ.

Αμαξίδια, 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 18.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CARAT PAT

E

4

J.CH. SOREL

J. GUELPA

3250

2

CETTE JOLIE CHIPIE

Θ

4

N. MOUROT

N. MOUROT

13089

3

COTENTIN DES VAUX

Α

4

J. GUELPA

J. GUELPA

213

4

CALVA D’OCCAGNES

Ε

4

S. STEFANO

J.M. ROUBAUD

9181

5

COMTESSE D’ATTAQUE

Θ

4

D. CINIER

D. CINIER

685968752

6

CESARIA MONOI

Θ

4

CH. HARET

W. BAUDY

4232154

7

CARRY ON

Ε

4

MARTIAL GAUVIN

MARTIAL GAUVIN

52773265

8

CORA DU CHATELET

Θ

4

L. GOUT

L. GOUT

47087024

9

CACAO DARCHE

Α

4

M. MESSAGER

J. GUELPA

321

10

CARBO

Ε

4

S. CINGLAND

S. CINGLAND

152145

11

CROSSROADS

Α

4

R. MOURICE

R. MOURICE

41651

12

CADUMROC

Ε

4

J.CH. FERON

J.CH. FERON

8348019

13

COCO D’ARGENT

Ε

4

M. HANQUIER

M. HANQUIER

61038561

14

CALIFORNIAN DREAM

Ε

4

N. ENSCH

J.P. ENSCH

952

15

COOBYA ANGANO

Θ

4

E. GOUT

E. GOUT

857244906

16

CHARMING LEGEND

Θ

4

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

153565416

17

CAPITAINE DU CAUX

Ε

4

D. LOCQUENEUX

M.J. RUAULT

46111456

18

CARLA CARELESSE

Θ

4

PH. MORTAGNE

PH. MORTAGNE

3743531372

  • CARBO (10) – COTENTIN DES VAUX (3)
  • Paris-turf: 13,2,10,4,11,3,12,5

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes, 2925μ., 8.10μμ.

Αμαξίδια, φοράδες  3 ετών,  Ε’ κλάση, 17.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DIVINE APHRODITE

Θ

3

CH. HARET

Y.A. BRIAND

2170

2

DANSEUSE CLASSIQUE

Θ

3

CL. MATHE

CL. MATHE

74580806

3

DOUNA TURGOT

Θ

3

S. CINGLAND

S. CINGLAND

8711

4

DEPIA FRAZEENNE

Θ

3

L. FRESNEAU

L. FRESNEAU

341

5

DESTINEE CASH

Θ

3

R. MOURICE

R. MOURICE

11450

6

DIVA DE CARLESS

Θ

3

PH. MORTAGNE

PH. MORTAGNE

6966364

7

DIVINE WEAPON

Θ

3

Y. LACOMBE

Y.A. BRIAND

51555696

8

DEESSE OF FAIRY

Θ

3

CH. MARTENS

V. MARTENS

26273

9

DOLCE D’EBANE

Θ

3

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

4212

10

DIGA DE CAHOT

Θ

3

N. ENSCH

N. ENSCH

1623

11

D’ANAIS MAUVE

Θ

3

J.CH. FERON

Mme R. MARTENS-GOVAERT

3294304

12

DIVINE PASSION

Θ

3

S. STEFANO

J.M. ROUBAUD

74022302

13

DIVONNE

Θ

3

E. GOUT

E. GOUT

436356

14

DIVA DE FOOT

Θ

3

K. THONNERIEUX

K. THONNERIEUX

1567514838

  • DOLCE D’EBANE (9) – DIVA DE FOOT (14)
  • Paris-turf: 3,10,9,8,12,13,14

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes, 2925μ., 8.40μμ.

Αμαξίδια, 6-8 ετών, ΣΤ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ARCHIBALDUS

E

6

R. FONZO

G. CONTRI

3232

2

AND DE BOLERO

E

6

GUILLAUME LEMOINE

Mlle AUDE LEMOINE

1502903

3

AS DU CAIEU

A

6

J.B. ROUE-LECUYER

J. GUELPA

7505

4

AZUR DE CLERLANDE

E

6

Mlle E. SEBALDANO

J. SAP

3223421346

5

VAILLANT

E

7

A. TOMASELLI

D. ALEXANDRE

20340

6

VIOLETTE DU MAS

Θ

7

Mlle L. POR

L. GOUT

7111349985

7

AIGLE DES VALERINS

Ε

6

S. GODON

Y.A. BRIAND

23362089

8

ADAGIA D’EM

Θ

6

A. FANTAUZZA

J.CH. FERON

5419415450

9

VERTIGO DU KLAU

Ε

7

J. CHAUVIN

R. LE VEXIER

654366336

10

VULCAIN DU GOUTIER

Ε

7

K. DEVIENNE

J.M. ROUBAUD

7445407580

11

UT MAJEUR

Ε

8

Mlle L. GROSBOT

L. GOUT

98837

12

VIEUX LILLE

Ε

7

TANGUY DEVOUASSOUX

TH. DEVOUASSOUX

297017461

  • AZUR DE CLERLANDE (4) – VIEUX LILLE (12)
  • Paris-turf: 12,8,5,2,9,10,4

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes, 2925μ., 9.10μμ.

Εφιππο τροτ, 5-6 ετών, Ε’ κλάση, 23.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BIDIBULE

Ε

5

M. BAILET

R. LE VEXIER

535356

2

BREHAT TRIXIE

Θ

5

CH. PLANCHAIS

N. MOUROT

70029628

3

BESS DES ANDIERS

Θ

5

Q. SEGUIN

CH. HARET

23703047

4

BEHEF BRILLOUARD

Ε

5

Mlle M. BLOT

J. PAILLE

242003

5

BELLA DE LA VOIRE

Θ

5

J.B. ROUE-LECUYER

J. GUELPA

6807333

6

ACTION D’ALOUETTE

Θ

6

Mlle L. MASI

CL. MATHE

8890500

7

BELLE DES PRES

Θ

5

TH. CONSTANS

TH. DEVOUASSOUX

19064

8

BAHAMA JIEL

Θ

5

Mlle L. BANIDE

D. CINIER

30360990

9

BELLA RAGAZZA

Θ

5

J. DA VEIGA

D. ALEXANDRE

787332

10

BOLIVAR JENILOU

Ε

5

V. REIS

R. MOURICE

40196

11

BAMBOU DES ELFES

Ε

5

V. FOUCAULT

DISP.ART.27§VIII*

55963331

12

BALTIC SEHLAN

Ε

5

R. VOLLE

S. JAMARD

241412082

13

AQUA MAGIQUE

Θ

6

F. DESMIGNEUX

V. MARTENS

11539

14

ACANTHE JARL

Θ

6

R. THONNERIEUX

CL. MATHE

6605034000

15

BALKO ELTE

Ε

5

Mlle J. OHANESSIAN

E. OHANESSIAN

2119520712

16

BIESOLO ORANGE

Ε

5

Mlle L. GROSBOT

R. GOUT

950690817

17

AVALON

Ε

6

F. GAUVIN

N. MOUROT

255368609

18

ALTO NAY

Ε

6

K. THONNERIEUX

V. LACROIX

35544294

  • BALKO ELTE (15) – BALTIC SEHLAN (12)
  • Paris-turf: 16,15,5,9,11,12,18,2,3

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Gagnes, 2150μ., 9.40μμ.

Αμαξίδια, 2 ετών, ΣΤ’ κλάση, 16.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ETNA DE VANDEL

A

2

CH. MARTENS

V. MARTENS

2

ELITE DARLING

Θ

2

J.A. HERNANDEZ-NAVARRO

Y. BOIREAU

3

ELSTAR

Α

2

M. SMORGON

M. SMORGON

4

ELIE FRANCE

Α

2

K. THONNERIEUX

K. THONNERIEUX

5

EPALINE DU CAUX

Θ

2

J.CH. FERON

M.J. RUAULT

6

EAST LOVE

Α

2

A.A. CHAVATTE

A. CHAVATTE

7

EZIA TURGOT

Θ

2

S. CINGLAND

R. MOURICE

8

ENDORA D’ORGERES

Θ

2

D. BEKAERT

L. BAUDRON

9

9

ENIGMA VICI

Θ

2

N. ENSCH

G. THOREL

10

EXQUISE D’EURVAD

Θ

2

Y.A. BRIAND

Y.A. BRIAND

11

ELBA ISLAND

Θ

2

J.P. DUBOIS

Y. BOIREAU

12

ETERNAL WOOD

Α

2

D. LOCQUENEUX

A.J. MOLLEMA

13

EASY LOVER

Α

2

R. MOURICE

R. MOURICE

8

14

EMINENT D’ORGERES

Α

2

G. JUNOD

L. BAUDRON

  • ETNA DE VANDEL (1) – ELBA ISLAND (11)
  • Paris-turf: 1,3,11,14,7,6,12,4
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 017 – 024
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 015 – 026
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 023 – 028

Leave a Comment

Your email address will not be published.