Ιππόδρομος Δευτέρας 5/12/16: Εκτιμήσεις και προγνωστικά

December 5, 2016
478 Views

Τριεθνές και με 26 κούρσες είναι συμπληρωμένο το δευτεριάτικο ιπποδρομιακό κουπόνι. Η Νότια Αφρική το Flamingo, η Αγγλία το Lingfield και η Γαλλία το Graignes.  Ένα μοιρασμένο στα τρία πρόγραμμα 26 διαδρομών, οι 17 επίπεδες και οι εννέα τελευταίες στα τροτ.

    Το πλήρες πρόγραμμα της Δευτέρας, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1000μ., 12.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, μέδεν, 3.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FASTNET JET

11

Θ

3

S Brown

60

Stephanie Miller

600

2

HIMALAYAN EMPRESS

12

Θ

3

C Zackey

60

Kumaran Naidoo

82

3

MANGOCENTRE

3

Θ

3

* M Thackeray

60

Corrie Lensley

807

4

SET ON SWANK

6

Θ

3

M Yeni

60

Corrie Lensley

94

5

LILY LOVE

1

Θ

4

* C Ngcobo

60

Phillip Smith

578

6

MONTE CARLO PLAYER

4

Θ

4

R Munger

60

Tienie Prinsloo

332

7

BEACH BIRD

9

Θ

4

Wes Marwing

60

Corrie Lensley

447

8

MOGOK’S DOLL

5

Θ

3

B Nyawo

60

Bill Human

700

9

AERIE

10

Θ

3

* M Mjoka

60

S von Willingh Smit

10

LEE-ANN

7

Θ

3

L Bester

60

Jannie Borman

11

OLIVIA S

2

Θ

3

E Pheiffer

60

Dennis Cason

46

12

RUSSIAN DREAM

8

Θ

3

R Simons

60

Stephanie Miller

63

  • MONTE CARLO PLAYER (6) – HIMALAYAN EMPRESS (2)
  • Παίζουν έξω: 5,12,6,2

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 2200μ., 2μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 3.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

YOURS AND MINE

7

Ε

4

R Simons

60

Bill Human

624

2

TALK IT OVER

4

Ε

4

Wes Marwing

60

Corrie Lensley

256

3

BOLD MAN

5

Α

3

M Yeni

58

Corrie Lensley

42

4

TURF CLUB

1

Ε

3

* C Ngcobo

58

Phillip Smith

89

5

NORTHERN STRIKE

2

Ε

3

E Pheiffer

58

Dennis Cason

87

6

CAT ON A MAT

3

Θ

3

C Zackey

54.5

Bill Human

585

7

AVICENNA

6

Θ

3

* M Mjoka

54.5

Bill Human

800

  • BOLD MAN (3) – YOURS AND MINE (1)
  • Παίζουν έξω: 3,4,1,2

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 2200μ., 1.20μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Γ’ κλάση, 3.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EVERCELL

4

Ε

5

* C Ngcobo

61

Phillip Smith

995

2

PREMIER CHANCE

1

Ε

4

C Zackey

56.5

Stephanie Miller

109

3

BIG SHOT

9

Ε

5

E Pheiffer

56.5

D A McKenzie

238

4

SON OF APPROVAL

10

Ε

6

R Simons

56.5

Bill Human

397

5

DUCHESS CATHERINE

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6

SKY FULL OF STARS

7

Ε

4

* M Thackeray

52

Stephanie Miller

20

7

GROOVY NEWS

6

Ε

5

M Yeni

52

Jannie Borman

344

8

WELL BOUND

3

Ε

4

R Munger

52

S von Willingh Smit

588

9

EMBLEM HONOUR

8

Ε

6

B Nyawo

52

Phillip Smith

520

10

GENTLEMAN JACK

2

Ε

7

* M Mjoka

52

Bill Human

100

11

SECUNDE’S VICTOR

5

Ε

5

C Thabana

52

Corrie Lensley

60

  • GROOVY NEWS (7) – BIG SHOT (3)
  • Παίζουν έξω: 4,7,3,6

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lingfield, 2000μ., 1.50μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ADDICTED TO YOU

8

Α

2

G Baker

59,5

M Johnston

864

2

DERVISH

3

Ε

2

Gabr. Malune

59,5

L M Cumani

3

KING’S SHADOW

13

Α

2

A Kirby

59,5

S bin Suroor

8

4

MAKE MEMORIES

6

Α

2

Robert Tart

59,5

J H M Gosden

0

5

NASEEM

7

Ε

2

N Mackay

59,5

J H M Gosden

6

SERENADE THE STARS

9

Α

2

L Morris

59,5

J Tate

90

7

THE BLUES MASTER

4

Α

2

A Mullen

59,5

M Johnston

44734

8

THE STATESMAN

5

Α

2

William Carson

59,5

J A Osborne

333

9

AFTERNOON

11

Θ

2

F Sweeney

57

M Meade

0

10

FRANNY NISBET

1

Θ

2

M Dwyer

57

W R Muir

11

NOTHING COMPARES

12

Θ

2

P McDonald

57

M Johnston

8

12

PEACEFUL PASSAGE

10

Θ

2

R Havlin

57

J H M Gosden

62

13

PLEAD

2

Θ

2

Jack Mitchell

57

Archie Watson

8823

14

STYLE AND GRACE

14

Θ

2

K Shoemark

57

J H M Gosden

30

  • PEACEFUL PASSAGE (12) – THE STATESMAN (8)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (3), 12 (4), 8 (5), 13 (6,5), 1 (7), 7 (10)

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1600μ., 1.55μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 3.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LORD LUTON

3

Ε

4

R Munger

60

Tienie Prinsloo

86

2

ROXY BABE

5

Ε

4

S Brown

60

Stephanie Miller

385

3

FLYING MR P

10

Ε

4

Wes Marwing

60

Corrie Lensley

348

4

NEVER AGAIN

9

Ε

4

* M Thackeray

60

Stephanie Miller

894

5

PERFECTUS

7

Ε

3

M Yeni

59

Corrie Lensley

924

6

PRINCE OF SAVOY

2

Ε

3

R Simons

59

Jannie Borman

259

7

STICKS

4

Ε

3

B Nyawo

59

Bill Human

778

8

RAVEL

1

Α

3

* C Ngcobo

59

Phillip Smith

53

9

OBEROY

6

Ε

3

C Zackey

59

Tienie Prinsloo

700

10

INTERLUDE

8

Θ

3

L Bester

56

Cliffie Miller

8

  • RAVEL (8) – PERFECTUS (5)
  • Παίζουν έξω: 1,8,5,4

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lingfield, 1000μ., 2.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DIAMOND CHARLIE

8

Ε

8

J F Egan

60

S Dow

455456

2

ARAGON KNIGHT

1

Ε

3

Hector Crouch

60

Mrs H Main

62-1677

3

BAHANGO

3

Ε

4

C Shepherd

60

P Morris

546408

4

STORMFLOWER

7

Θ

3

Danny Brock

59,5

J J Bridger

435123

5

THE BIG LAD

10

Ε

4

S W Kelly

59

R Hughes

68755

6

MOSSGO

4

Ε

6

Kieren Fox

59

J R Best

227070

7

HEIBA

6

Α

4

Gr. Gibbons

59

R M H Cowell

507221

8

NOBLE ACT

2

Θ

3

N Mackay

59

Rae Guest

314100

9

DUSTY BLUE

5

Θ

4

George Downing

58,5

A W Carroll

132659

10

JACK THE LAIRD

9

Ε

3

R Winston

58

D K Ivory

226225

  • STORMFLOWER (4) – HEIBA (7)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (2,3), 10, 4 (6,5), 1, 5 (7,5), 3, 9 (10), 8 (12)

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1600μ., 2.30μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 2.950

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

JACK FRIDAY

6

Ε

6

C Zackey

61

Bill Human

930

2

COPTIC CROSS

7

Ε

4

R Munger

59.5

Tienie Prinsloo

300

3

TEAGAN’S BOY

3

Ε

4

M Yeni

59.5

Corrie Lensley

791

4

MR BALBOA

14

Ε

5

Wes Marwing

57

Corrie Lensley

800

5

DIESEL ENGINE

10

Ε

6

R Munger

56

Tienie Prinsloo

675

6

DOWNTOWN DANZA

11

Ε

4

S Brown

55

Stephanie Miller

343

7

PETISCOS CHOOK

13

Ε

4

B Nyawo

55

Corrie Lensley

321

8

AFRICAN FISH EAGLE

12

Ε

6

L Bester

52.5

Corrie Lensley

900

9

DODGY DUTCHIE

4

Ε

3

* C Ngcobo

52

Phillip Smith

503

10

BLUE EYED BOY

2

Ε

5

R Simons

52

S von Willingh Smit

363

11

SEVEN KINGS

5

Ε

6

* M Mjoka

52

Bill Human

79

12

MCGEEK

8

Ε

5

E Pheiffer

52

D A McKenzie

928

13

BAY OF ROCHELLE

1

Θ

4

C Thabana

52

Jannie Borman

90

14

TELL THE TALE

9

Ε

5

* M Thackeray

52

Stephanie Miller

709

  • PETISCOS CHOOK (7) – DOWNTOWN DANZA (6)
  • Παίζουν έξω: 10,3,6,7

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lingfield, 1000μ., 2.50μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 7.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BLACK BUBBA

1

Ε

2

J F Egan

59,5

P D Evans

45428

2

CAPPANANTY CON

9

Ε

2

R Winston

59,5

D K Ivory

227065

3

DREAM REVERSION

2

Α

2

R Kingscote

59,5

Tom Dascombe

436

4

FANTASY KEEPER

5

Α

2

A Mullen

59,5

M Appleby

8

5

HEAVENLY CRY

4

Ε

2

Jos. Gordon

59,5

P S McEntee

532433

6

KIRIBATI

10

Α

2

G Baker

59,5

M Johnston

23523

7

DEFINING MOMENT

8

Θ

2

Martin Lane

57

Rae Guest

7

8

LITTLE MISS DAISY

7

Θ

2

M Dwyer

57

W R Muir

58

9

STREET JAZZ

6

Θ

2

T Eaves

57

J G Given

234335

10

ZAMBEZI QUEEN

3

Θ

2

C Shepherd

57

P F I Cole

94

  • KIRIBATI (6) – HEAVENLY CRY (5)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (2,8), 9 (4,5), 1, 2 (6), 3 (6,5), 7 (10), 4 (12)

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1400μ., 5μμ.

Επίπεδη, φοράδες 4+ ετών, Δ’ κλάση, 3.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CASH IN CAMILLA

14

Θ

4

M Yeni

60

Corrie Lensley

932

2

RED STAR

5

Θ

5

Wes Marwing

57

Corrie Lensley

900

3

HEART FLOWER

13

Θ

5

* M Thackeray

56

Stephanie Miller

345

4

FLY REBECCA FLY

3

Θ

4

R Simons

54

S von Willingh Smit

611

5

TOLL FREE

7

Θ

4

C Zackey

54

Stephanie Miller

152

6

MIRACLE RISING

4

Θ

4

B Nyawo

53.5

Stephanie Miller

10

7

BIZZY PEG

2

Θ

4

C Thabana

52

Jannie Borman

700

8

BOIS CHERI

6

Θ

4

* M Mjoka

52

Corrie Lensley

418

9

NGONG HILLS

9

Θ

4

E Pheiffer

52

Stephanie Miller

877

10

GROZNY

1

Θ

4

L Bester

52

Cliffie Miller

584

11

FANNALIES GIRL

11

Θ

5

* C Ngcobo

52

Phillip Smith

584

12

AIRTIME

10

Θ

4

R Munger

52

Tienie Prinsloo

835

13

NARMADA

12

Θ

4

Χ

52

Jannie Borman

909

14

MADAM ALEXIS

8

Θ

6

Χ

52

Bill Human

800

  • FLY REBECCA FLY (4) – TOLL FREE (5)
  • Παίζουν έξω: 4,1,5,6

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lingfield, 1200μ., 3.25μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, ΣΤ’ κλάση, 4.950

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

COME ON PERCY

2

Α

2

J Garritty

57

R A Fahey

876609

2

DE VEGAS KID

7

Α

2

George Downing

57

A W Carroll

054D77

3

GRACIOUS TOM

9

Α

2

J F Egan

57

P D Evans

34782

4

SHILLBOURNE LAD

4

Ε

2

William Carson

57

W G M Turner

0

5

SPIN TOP

6

Ε

2

L P Keniry

57

J Tuite

430437

6

BABY GAL

8

Θ

2

Jack Mitchell

56,5

G C Bravery

6120

7

PULSATING

5

Θ

2

C Shepherd

56,5

A Stronge

762315

8

HOLLYWOOD STYLE

3

Θ

2

L Morris

55

W J Knight

50

9

JOYFUL DREAM

1

Θ

2

Jos. Gordon

55

J S Moore

493503

  • PULSATING (7) – GRACIOUS TOM (3)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (2,8), 6 (3,5), 7 (4,5), 3 (7), 1, 9 (8), 5 (10)

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1000μ., 3.35μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Α’ κλάση, 4.550

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BLACK TOGA

8

Ε

7

R Munger

60

Tienie Prinsloo

986

2

ONE COOL CAT

2

Ε

6

Wes Marwing

58.5

Corrie Lensley

272

3

LETDAGOODTIMESROLL

7

Ε

5

* C Ngcobo

55

Corrie Lensley

83

4

ATSO FIELDS

6

Ε

7

C Zackey

55

Tienie Prinsloo

5

5

ROCK A BYE BABY

3

Θ

3

M Yeni

54.5

Corrie Lensley

111

6

CARIBBEAN BAY

1

Θ

6

* M Mjoka

52.5

Bill Human

633

7

BONFIRE HEART

5

Ε

4

E Pheiffer

52

Tienie Prinsloo

79

8

WESTERN FORCE

4

Ε

5

* M Thackeray

52

Tienie Prinsloo

791

  • ROCK A BYE BABY (5) – ONE COOL CAT (2)
  • Παίζουν έξω: 2,5,1,3

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lingfield, 2000μ., 3.55μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Γ’ κλάση, 13.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BEARDWOOD

3

Ε

4

G Baker

60,5

M Johnston

16911

2

MARSHGATE LANE

11

Ε

7

L P Keniry

60,5

N P Mulholland

0/0-1311

3

BLUEGRASS BLUES

5

Ε

6

Hector Crouch

60

Mrs H Main

102701

4

OCEAN TEMPEST

9

Ε

7

A Kirby

59,5

J Ryan

00-0880

5

JACBEQUICK

7

Ε

5

Josh Doyle

59

D O’Meara

305033

6

ALINSTANTE

8

Θ

3

L Morris

58,5

Sir Mark Prescott

15117-5

7

NATURAL SCENERY

6

Θ

3

Al. Rawlinson

58,5

S bin Suroor

5–1631

8

HIGH BAROQUE

13

Ε

4

Barry McHugh

58

R A Fahey

4212-7

9

PURPLE ROCK

1

Ε

4

Nathan Evans

56

M W Easterby

431601

10

IN THE RED

10

Ε

3

K T O’Neill

55

R Hannon

1-26477

11

VAN HUYSEN

2

Ε

4

J F Egan

54,5

D J S Ffrench Davis

510613

12

RIPOLL

12

Ε

3

Mitch Godwin

53,5

S Kirk

124193

13

ISLAND FLAME

4

Θ

3

P Mathers

52,5

R A Fahey

734714

  • BEARDWOOD (1) – MARSHGATE LANE (2)
  • Παίζουν έξω: 7 (4), 1 (5,5), 9 (7), 2 (7,5), 12 (8), 5, 11 (10), 3 (12)

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1200μ., 4.05μμ.

Επίπεδη, αρσενικοί 4+ ετών, Ε’ κλάση, 2.950

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EXCALIVAR

7

Ε

6

C Zackey

61.5

Bill Human

372

2

LORD VICTORIOUS

12

Ε

4

B Nyawo

60.5

Tienie Prinsloo

800

3

TEMPLE ROCK

2

Ε

5

* C Ngcobo

58.5

Phillip Smith

134

4

TERRA INCOGNITA

9

Ε

4

M Yeni

58

Corrie Lensley

410

5

GOLD CHEST

5

Ε

4

R Simons

57.5

S von Willingh Smit

216

6

LONG WALK

10

Ε

5

L Bester

55

Cliffie Miller

351

7

SIR CECIL

8

Ε

5

S Brown

55

Stephanie Miller

224

8

GREEN BOEGATTI

3

Ε

5

E Pheiffer

54

S von Willingh Smit

153

9

SOLID AS A ROCK

6

Ε

4

C Thabana

53

Tienie Prinsloo

149

10

CAPTAIN LEON

4

Ε

4

R Munger

52.5

Tienie Prinsloo

38

11

FIRST SIGN

1

Ε

5

* M Mjoka

52

Bill Human

300

12

TAYAAR

11

Ε

4

* M Thackeray

52

D A McKenzie

547

13

BUSTER POSY

13

Ε

4

Wes Marwing

52

Tienie Prinsloo

987

  • TEMPLE ROCK (3) – GREEN BOEGATTI (8)
  • Παίζουν έξω: 7,8,1,3

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lingfield, 1000μ., 4.30μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Β’ κλάση, 21.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GRACIOUS JOHN

2

Α

3

J F Egan

61

P D Evans

736014

2

SIR MAXIMILIAN

8

Ε

7

A Kirby

61

Ian Williams

16900

3

ENCORE D’OR

3

Ε

4

S A Gray

59

R M H Cowell

118391

4

SIGN OF THE KODIAC

6

Α

3

T Eaves

58

J G Given

810700

5

BOSHAM

5

Ε

6

Nathan Evans

55,5

M W Easterby

100

6

POYLE VINNIE

7

Ε

6

L Morris

55

M Appleby

730050

7

KASBAH

1

Ε

4

Jack Mitchell

54,5

Mrs A J Perrett

243978

8

SANDFRANKSKIPSGO

10

Ε

7

K T O’Neill

52,5

P Crate

309184

9

TOP BOY

4

Ε

6

Noel Garbutt

52

D Shaw

153028

10

SEVE

9

Ε

4

Jos. Gordon

51,5

Tom Dascombe

486071

  • ENCORE D’OR (3) – GRACIOUS JOHN (1)
  • Παίζουν έξω: 3 (3), 1 (5), 10 (5), 8 (7), 2 (8), 4 (10)

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Flamingo, 1200μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Δ’ κλάση, 3.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

THE BERRY LADY

11

Θ

4

C Zackey

61

Corrie Lensley

162

2

WINTRY NIGHT

10

Θ

4

E Pheiffer

60

Stephanie Miller

38

3

BALLERINI

9

Θ

5

B Nyawo

57.5

Bill Human

809

4

SPICE LADY

5

Θ

3

S Brown

55

Stephanie Miller

500

5

SO SUSPECT

8

Θ

5

Wes Marwing

55

Corrie Lensley

89

6

MARCELLE

2

Θ

3

M Yeni

52

Corrie Lensley

178

7

MOONLITE MIST

1

Θ

5

R Simons

52

Jannie Borman

668

8

VILLA FLORIANA

6

Θ

4

L Bester

52

Cliffie Miller

60

9

LINGERIE

12

Θ

4

R Munger

52

Tienie Prinsloo

935

10

IMBALI

4

Θ

4

C Thabana

52

Tienie Prinsloo

84

11

ON THE THAMES

7

Θ

5

* C Ngcobo

52

Bill Human

615

12

LA ROCHELLE

13

Θ

4

* M Thackeray

52

Stephanie Miller

7

13

NORTH WESTERLY

3

Θ

4

* M Mjoka

52

Bill Human

90

  • ON THE THAMES (11) – THE BERRY LADY (1)
  • Παίζουν έξω: 11,8,10,6

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lingfield, 1200μ., 5μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Δ’ κλάση, 9.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

PRIMROSE VALLEY

1

Θ

4

Hector Crouch

60,5

E F Vaughan

200477

2

PRETTY BUBBLES

2

Θ

7

G Baker

59,5

J R Jenkins

512490

3

DIAMOND LADY

3

Θ

5

Martin Lane

57,5

W Stone

235556

4

HYLAND HEATHER

6

Θ

3

J Garritty

57,5

R A Fahey

224321

5

PENNY DREADFUL

5

Θ

4

R P Walsh

53,5

S Dixon

945620

6

HIMALAYAN QUEEN

4

Θ

3

Sophie Killoran

52,5

W Jarvis

390610

7

LOVEATFIRSTSIGHT

8

Θ

3

L Morris

52,5

M J Attwater

435

8

EVENING STARLIGHT

7

Θ

3

Ryan Tate

52

R J Hodges

166139

  • HYLAND HEATHER (4) – EVENING STARLIGHT (8)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (2), 1 (4), 3 (4,5), 7 (4,5), 5 (10)

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Lingfield, 1200μ., 5.30μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 5.050

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CRUISE TOTHELIMIT

1

Ε

8

L P Keniry

60,5

P Morris

397262

2

DESERT STRIKE

3

Ε

10

P Mulrennan

60,5

C R Dore

907003

3

SPOWARTICUS

12

Ε

7

Nat. Hambling

59

S Dixon

374930

4

INDIANA DAWN

6

Θ

3

Adam Beschizza

59

Robert Stephens

659

5

GHOST TRAIN

4

Ε

7

Martin Lane

58,5

T D McCarthy

3-23557

6

DISHY GURU

9

Ε

7

K T O’Neill

58,5

M Blanshard

06–9697

7

KEEP IT DARK

8

Ε

7

L Morris

58

W J Knight

790682

8

GREAT EXPECTATIONS

5

Ε

8

F Sweeney

57

J R Jenkins

657387

9

BURAUQ

2

Ε

4

Jos. Gordon

55,5

J M Bradley

33332

10

FLYING SAKHEE

10

Θ

3

William Carson

54,5

J J Bridger

772009

11

CATALINAS DIAMOND

7

Θ

8

J F Egan

54

P G Murphy

206865

12

RUBHEIRA

11

Θ

4

R P Walsh

54

P Burgoyne

8-09897

  • BURAUQ (9) – DESERT STRIKE (2)
  • Πιθ. Τιμές: 9 (3,5), 1 (4,5), 7 (4,5), 2 (5), 8 (10)

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 4.40μμ.

Αμαξίδια, 6-8 ετών, ΣΤ’ κλάση, 25.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

AMAZONE DES IRIS

Θ

6

G. PAILLE

G. PAILLE

7324028008

2

UNO DU CHENE

Ε

8

P.L. DESAUNETTE

Y.M. DESAUNETTE

6231413242

3

URANIE DE REALS

Θ

8

S. BAUDE

G. CASTEL

6487

4

AULBIAC DE RHUYS

Ε

6

L. DANIELO

L. DANIELO

6085337

5

ART DE MELLERAY

Ε

6

M. HOUAL

M. HOUAL

740983361

6

URFISTO JUSSE

Ε

8

F. LECANU

J.S. CORMY

60154782

7

ANDREA DE LA ROCHE

Ε

6

S. TESSIER

S. TESSIER

9451626

8

AZARIO DE GUEZ

Ε

6

TH. LE FLOCH

TH. LE FLOCH

352

9

VERITABLE PRIOR

Ε

7

AURELIEN DESMARRES

S. DESMARRES

560660099

10

VLOUM DE BOIS

Ε

7

R. BERNIER

R. BERNIER

2450

11

VENUS DU ROSAY

Θ

7

A.G. MAILLARD

O. TIRARD

56226855

12

UPTURN

Ε

8

CH. GALLIER

CH. GALLIER

228639620

13

VENTURA JIEL

Θ

7

S. ERNAULT

J.L. DERSOIR

763307174

14

VIKING FROMENTRO

Ε

7

TH. LEVESQUE

TH. LEVESQUE

3159157

15

USLERO D’OSNY

Ε

8

C. DELBECQ

B. MARIE

5800098

16

ULA DE VARVILLE

Θ

8

D. TRAVERT

D. TRAVERT

2487445353

17

AIGRETTE

Θ

6

P.PH. PLOQUIN

H. GILLES

46849557

18

ULTIME DU TOT

Α

8

M. GILARD

M. GILARD

270484004

  • UNO DU CHENE (2) – VIKING FROMENTRO (14)
  • Paris turf: 2,18,13,16,14,11,6,7

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 6.10μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 5 ετών, Ε’ κλάση, 22.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BICHE DE RIVIERE

Θ

5

S. BAUDE

E. VARIN

86095080

2

BELLE DU BISSON

Θ

5

G. BEAUFILS

G. BEAUFILS

28

3

BUENA TEJY

Θ

5

CH. CHALON

CH. CHALON

4500

4

BRITANNY

Θ

5

J.P. MAILLARD

E. SZIRMAY

34456678

5

BELLE DE JAUDRAIS

Θ

5

J.M. MARIE

ET. HERBEAU

750986593

6

BAHIA DE MINEL

Θ

5

S. HARDY

S. HARDY

287007

7

BLANCA DE VICTHI

Θ

5

P. HOUEL

G. HOUEL

3013400

8

BRISE DE MEMARTIN

Θ

5

P.PH. PLOQUIN

H. GILLES

165270

9

BOBINE DES LANDES

Θ

5

F. TABESSE

S. HARDY

5739199

10

BISE

Θ

5

B. MICHARDIERE

F. PROVOST

4452033229

11

BESLOISE VERDERIE

Θ

5

J.CL. HALLAIS

J.W. HALLAIS

122312

12

BOHEME DE BOUERE

Θ

5

S. POILANE

S. POILANE

7115590009

13

BELLE DU HOULME

Θ

5

A.P. SCHMITT

A. P. SCHMITT

74465656

14

BALIKA ROUSSETIERE

Θ

5

S. ERNAULT

E. MARTIN

5252341256

  • BESLOISE VERDERIE (11) – BLANCA DE VICTHI (7)
  • Paris turf: 14,11,10,9,3,6,7

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 6.40μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

COUNTRY FROM

Α

4

A. WIELS

J. WESTHOLM

16552302

2

COACH D’OURVILLE

Ε

4

F. LECANU

D. VALLEE

152117

3

CHERI BIBI

Α

4

X. THEVENET

X. THEVENET

667965197

4

CHER AMI

Ε

4

N. BIAGINI

A. LE COURTOIS

715988

5

CHARLY DE LA NOE

Ε

4

T. LE BELLER

A. BLIER

49166782

6

CHICAGO DREAM

Ε

4

S. ERNAULT

E. MARTIN

590522

7

COEUR DE CHRISTAL

Ε

4

G. HOUEL

G. HOUEL

523835

8

COME BACK DU BOURG

Ε

4

H. MONTHULE

S. GUARATO

1215157

9

CRAZY DU CALORNE

Ε

4

S. TRIBOURDEAU

SEBASTIEN TRIBOURDEAU

521115

10

CYRIUS DE GUEHAM

Ε

4

R. BERNIER

R. BERNIER

27624929

11

CABALLO D’AURE

Ε

4

A.G. MAILLARD

G. MAILLARD

1059008966

12

COQ D’AVRAN

Ε

4

H. LECOQ

H. LECOQ

55644325

13

COQ BOT EUR MOEL

Ε

4

TH. LEVESQUE

F. LEDOUX

66406058

14

CHARLY DES CHAMPS

Ε

4

J.M. GODARD

J.M. GODARD

3942073128

  • CRAZY DU CALORNE (9) – COACH D’OURVILLE (2)
  • Paris turf: 6,14,9,7,1,12,2

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 7.10μμ.

Αμαξίδια, αρσενικοί 3 ετών, Ε’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DIABOLO PLANCHETTE

Ε

3

M. VAN DOOYEWEERD

Mario VAN DOOYEWEERD

649

2

DUGARO

Ε

3

E. LETOUZE

E. LETOUZE

593477255

3

DECOSTER VALLEE

Α

3

CEDRIC TERRY

F. TERRY

3313

4

DEXPRESSO SMART

Ε

3

F.M. DAVID

C. BUHIGNE

12

5

DAYDREAMER

Ε

3

G. BLANDIN

Mme L. RIISE

637933

6

DOLMEN

Ε

3

G. BEAUFILS

G. BEAUFILS

6311

7

DJANGO BELLO

Ε

3

A. WIELS

J.P. MARMION

11

8

DOMINO D’AUVRECY

Ε

3

MME C. HALLAIS-DERSOIR

J.L.CL. DERSOIR

343194

9

DEUX MATS

Ε

3

E. CREPEAU

P.A. GESLIN

37102753

10

DOCK AMERICAIN

Ε

3

Y. LEBOURGEOIS

A.A. GUIBOUT

863981146

11

DAKOTA

Α

3

J.W. HALLAIS

J.W. HALLAIS

4332761

12

DAISIJI D’ORION

Α

3

F. LECANU

Mme E. D. CONSTANTIN

438433334

13

DOUDOU DE BOUERE

Α

3

S. POILANE

S. POILANE

6563411

  • DJANGO BELLO (7) – DECOSTER VALLEE (3)
  • Paris turf: 7,13,8,10,3,5,9,11

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 7.40μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 3 ετών, Ε’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DAME NOIRE PHI

Θ

3

W. JEHANNE

J. VINIGER

668

2

DIVINE DE BREVOL

Θ

3

CH. GALLIER

CH. GALLIER

274352

3

DYNAMITE JIEL

Θ

3

S. ERNAULT

J.L. DERSOIR

1520

4

DIVA DE FROMENTEL

Θ

3

F. LECANU

J. VINIGER

66246300

5

DARLING QUEEN

Θ

3

CEDRIC TERRY

F. TERRY

6151

6

DRASTERIA

Θ

3

TH. LEVESQUE

TH. LEVESQUE

261436

7

DANSE SACREE

Θ

3

J. LEHERICEY

J.R. LAUNOIS

384145467

8

DIANE VENESI

Θ

3

J. LELOUTRE

J. LELOUTRE

10652

9

DIVINE DU NORD

Θ

3

R. KUIPER

R. KUIPER

116

10

DARELLA

Θ

3

G. SIMON

B. LEFEVRE

337845

11

DORELIA NORMANDE

Θ

3

A. WIELS

J. LELOUTRE

347214

12

DOLCE VITA D’EM

Θ

3

T. LE BELLER

J.P. ALLIX

7122

  • DOLCE VITA D’EM (12) – DIVINE DU NORD (9)
  • Paris turf: 12,11,6,8,3,2,9

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 8.10μμ.

Εφιππο τρότ, 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CLASSE D’ANY

Θ

4

R. LAMY

A. HUGELE

870

2

CISCO DE BOLAN

Ε

4

C. PARIS

C. PARIS

290809

3

CAN GO FAST

Ε

4

A.PH. GRIMAULT

CH. BOISNARD

63

4

CADENCE D’OURVILLE

Θ

4

MLLE L. BALAYN

R. JAJOLET

5771

5

CONCERTO STAR

Α

4

MLLE A. BARTHELEMY

CH. LIBERGE

3442

6

CARAT DE MELLERAY

Ε

4

M. HOUAL

M. HOUAL

9666

7

CASA

Θ

4

B. ROCHARD

CH. BOISNARD

27352066

8

CABOTIN D’EM

Ε

4

G. CASTEL

F. HAREL

39474043

9

COQUINE DU HIREL

Θ

4

A. DABOUIS

M. DONIO

373612967

10

CLASSICA MUSICA

Θ

4

P. HOUEL

J.L. GIOT

3755

11

CARAIBES

Θ

4

A. WIELS

J.W. HALLAIS

28704211

12

COW BOY DES OBEAUX

Ε

4

MLLE C. THEAULT

A. DAVID

348135705

13

CLOVIS DU CHERISAY

Α

4

P.PH. PLOQUIN

D. DELAROCHE

3242

14

CALIFORNIE OF LOVE

Θ

4

Y. LEBOURGEOIS

S. ERNAULT

312417

15

CHEMIN DU JACKY

Ε

4

P.CH. JEAN

M. GILARD

7419667

  • CALIFORNIE OF LOVE (14) – CARAIBES (11)
  • Paris turf: 14,11,5,3,15,9,12

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 8.40μμ.

Αμαξίδια, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CANAILLE DU BOSQ

Θ

4

D. CASTILLEJO

J.L. GIOT

905038

2

CLARA CELESTE

Θ

4

R. GOUGEON

S. DOUANEAU

598643

3

CHEROKEE WEST

Ε

4

MME C. MAUNY

MATHIAS MAUNY

895259

4

CAID DE LAIR

Ε

4

J. LEHERICEY

G.H. VIBERT

234

5

CHLOE DE JADE

Θ

4

N. BIAGINI

A. LE COURTOIS

57705

6

COLBAC BLEU

Ε

4

Y. LEBOURGEOIS

F. HAREL

3206344

7

CYRUS DESTIN

Α

4

MLLE A. BARTHELEMY

J.M. GUILLOTTE

96563495

8

CATHY DE JANVILLE

Θ

4

W. JEHANNE

N. PERRELLE

5120

9

COLT DE LYONS

Ε

4

G. BLANDIN

B. MARIE

69980

10

CHERRY BLACK

Θ

4

A. DABOUIS

S. LELIEVRE

816987858

11

CORAIL DE BELLANDE

Α

4

MLLE NOEMIE HARDY

S. HARDY

2911777

12

CANNELLE DE PIPAN

Θ

4

C. DELBECQ

B. MARIE

445813

13

CYGNUS DES BLEUETS

Α

4

MLLE L. BALAYN

J.M. GUILLOTTE

5077696890

14

COACH D’YLEA

Ε

4

B. ROCHARD

Y.M. DESAUNETTE

78311432

  • CANNELLE DE PIPAN (12) – COLBAC BLEU (6)
  • Paris turf: 6,14,12,7,4,2

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 9.10μμ.

Αμαξίδια, φοράδες 4 ετών, ΣΤ’ κλάση, 20.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CRAPULE PAN

Θ

4

J. OZENNE

PH. DAUGEARD

623482983

2

CYBELE PHIL

Θ

4

K. PREL

JEROME DAVID

6096860087

3

CEDILLE D’AVIGNERE

Θ

4

A.A. THOUROUDE

PH. DAUGEARD

6790411

4

CHIMENE D’OSNY

Θ

4

J. LEHERICEY

D. HEON

6527483279

5

CELIA ROCQ

Θ

4

C. ENAULT

A. LEBOURGEOIS

1333421

6

CARLA DU CLOS

Θ

4

J. GRANDIN

M. MAUDET

77391529

7

CAVIGA DU RIB

Θ

4

L. LABBE

A. RAFFEGEAU

884244590

8

CASCADE BUROISE

Θ

4

MLLE M. BLOT

J. PAILLE

4316922

9

CHERIE DU PLESSIS

Θ

4

V. CABOS

F. TERRY

268011329

10

CHARISMA

Θ

4

D. LIZEE

Y. LIZEE

623372218

11

CETTE LUCERNAISE

Θ

4

T. CALO

F. HEON

40479485

12

CALIE SIN

Θ

4

J.M. MAILLARD

PH. DAUGEARD

73155

13

CYBELE DES ILES

Θ

4

ADRIEN BLANDIN

F. BLANDIN

428505080

14

CADILLAC BABOU

Θ

4

B. BONNE

G. HOUEL

6385035

  • CELIA ROCQ (5) – CHERIE DU PLESSIS (9)
  • Paris turf: 3,5,14,12,9,11,6,8

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Graignes, 2700μ., 9.40μμ.

Αμαξίδια,  2 ετών, Ε’ κλάση, 16.000

ΙΠΠΟΣ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

EGEA

Θ

2

N. BIAGINI

C. PARIS

2

ELMER DU BELVER

Α

2

ROBERT CHAUVIN

ROBERT CHAUVIN

8

3

EUROS DU GOUTIER

Α

2

R.CH. LARUE

R.CH. LARUE

446

4

EMINEM ESDAY

Α

2

ST. DESHAYES

ST. DESHAYES

666886795

5

ELITE LA MAZURE

Θ

2

C. PARIS

C. PARIS

527

6

EVIDENCE ROC

Θ

2

B. LE BELLER

B. LE BELLER

2

7

EVITA DE BASSIERE

Θ

2

S. BAUDE

S. BAUDE

256

8

EPSOM DU RIB

Α

2

JOEL HALLAIS

JOEL HALLAIS

23

9

EVITA BELLI

Θ

2

X. THEVENET

X. THEVENET

426

10

EVERGLADES

Θ

2

TH. LEVESQUE

TH. LEVESQUE

51

  • EVIDENCE ROC (6) – EVERGLADES (10)
  • Paris turf: 10,6,8,3,9,7
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 017 – 023
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 015 – 025
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 018 – 024
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 014 – 024